به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
زمزمه های فوتبال انگلیس - 6 فوریه

اظهارات اخیر دیوید بکام خشم هواداران گالکسی را برانگیخت. ضمن اینکه او می تواند به رکورد بابی مور در تیم ملی انگلیس برسد...

- کریستیانو رونالدو و نانی از منچستر یونایتد و دکو و پائولو فریرا از چلسی برای دیدار دوستانه برابر فنلاند به تیم ملی پرتغال دعوت شدند.

- بعد از اعلام دیوید بکام برای ماندن در میلان، هواداران لس انجلس گالکسی بسیار خشمگین شدند و خواهان بازگشت پول بلیت هایی هستند که خریداری کردند.

- تونی آدامز معتقد است با انتقاد هواداران از پورتسموث اخراج نخواهد شد.

- ژابی آلونسو از جنگ در لیورپول انتقاد کرد و معتقد است مالکان آمریکایی باشگاه و رافائل بنیتز وارد جنگ شده اند.

- رئال مادرید به شدت خواهان جذب کارلوس ته وز است اما مسئولان منچستر یونایتد هم قصد دارند با افزایش دستمزد هفتگی او را متقاعد به ماندن کنند.

- باشگاه بارسلونا تلاش می کند با فروش تیری آنری در تابستان آینده، با مبلغ 25 میلیون یورو فرانک ریبری را از بایرن مونیخ خریداری کند.

- باشگاه آرسنال به دنبال جذب یوهان کابایه هافبک تیم لیل فرانسه است.

- دیوید بکام در بازی دوستانه انگلیس برابر اسپانیا می تواند به رکورد 108 بازی ملی بابی مور دست یابد.

- میشل پلاتینی رئیس یوفا آماده است منچستر سیتی را به خاطر پرداخت های گزاف برای بازیکنان، از حضور در رقابت های اروپایی محروم کند.

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۹ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
هشدار مربي ليورپول به دل بوسكه
بنيتس: حضور تورس مقابل انگليس خطرناك است
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ليورپول گفت: حضور فرناندو تورس در بازي مقابل انگليس به خاطر مصدوميت سخت قبلي، خطرناك است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ديلي ميل، رافائل بنيتس اظهار داشت: وينسته دل بوسكه، فرناندو تورس را براي بازي با انگليس انتخاب كرده است. اين نگران كننده است چرا كه حضور تورس مي تواند پرخطر باشد.
اين مربي كه در ليورپول از توانمندي تورس بهره مي گيرد،‌ ادامه داد: هر مربي در جايگاه دل بوسكه مي خواهد براي بازي با انگليس از كادر بازيكنان قوي برخوردار باشد تا بخت موفقيت خود را افزايش دهد. بايد در نظر گرفت تورس تازه از بند مصدوميت رهايي يافته است؛ آن هم مصدوميتي كه توان زيادي از او گرفته است.
مربي اسپانيايي تيم آنفيلدي عنوان كرد: با دل بوسكه صحبت خواهم كرد. دوست ندارم در كارش دخالت كنم؛ اما در مورد تورس بايد به او هشدار دهم. اين بازيكن هنوز به طور كامل از بند مصدوميت رهايي نيافته و فشار زياد بازي با انگليس مي تواند نگران كننده شود.
ديدار تيم هاي اسپانيا و انگليس چهارشنبه هفته جاري در مادريد برگزار مي شود.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۱۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
"فرگوسن" و "ويديچ"
بهترين مربي و بازيكن ماه ژانويه در ليگ برتر

بهترين‌هاي فوتبال جزيره در ماه ژانويه هر دو عضو باشگاه منچستريونايتد هستند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سرالكس فرگوسن و نمانيا ويديچ سرمربي و مدافع تيم منچستريونايتد عنوان بهترين مربي و بازيكن ليگ برتر فوتبال انگليس در ماه ژانويه را از آن خود كردند.

اين جايزه مهر تاييدي بر آغاز طوفاني منچستريونايتد در سال جديد است. آنها ابتدا موفق شدند در خانه با نتيجه سه بر صفر چلسي را از پيش‌رو بردارند و سپس با دو پيروزي پياپي ديگر موفق به صدرنشيني در فوتبال جزيره شدند.

اكنون 12 بازي متوالي است كه شياطين سرخ دروازه خود را بسته نگه داشتند و بي‌ترديد نمانيا ويديچ مدافع مياني يونايتدها نقش عمده‌اي در اين مساله داشته است.

سر الكس فرگوسن هم با بدست آوردن اين جايزه براي بيست و دومين بار عنوان بهترين مربي ماه را از آن خود كرد. اين در حالي است كه ويديچ براي نخستين بار موفق به دريافت اين جايزه شده است.

منبع

۱۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
فرگوسن خطاب به ديويد بكام:
از دست دادن فرصت حضور در ميلان يعني حماقت

سرمربي اسكاتلندي منچستريونايتد پيوستن دائمي بكام به ميلان را بهترين فرصت براي بازيكن انگليسي توصيف كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ديويد بكام 33 ساله كه به طور قرضي از باشگاه گالكسي آمريكا راهي ميلان شد،‌ اكنون روزهاي درخشاني را در باشگاه ايتاليايي سپري مي‌كند. او تاكنون دو گل براي روسونري به ثمر رسانده و چندين پاس منجربه گل هم براي هم تيمي‌هاي خود فراهم كرده است.

با همه اينها قرارداد بكام با ميلان تا تاريخ 9 مارس به پايان مي‌رسد و اين بازيكن پس ازآن بايد به باشگاه اصلي خود گالكسي برگردد اما، به نظر مي‌رسد بكام علاقه‌اي به اين مساله داشته باشد چرا كه حضور در ميلان احتمال دعوت شدن او به تيم ملي انگليس از سوي فابيو كاپلو را به مراتب بيشتر مي‌كند.

سرالكس فرگوسن سرمربي منچستريونايتد كه خود سال‌ها هدايت بكام را در اين باشگاه برعهده داشته است نيز باور دارد كه حضور بكام در ميلان فرصت بسيار ارزشمندي است.

سرالكس فرگوسن گفت: «اگر ميلان فرصت ادامه حضور بكام در اين باشگاه را به او بدهد از دست دادن چنين فرصتي كار احمقانه‌اي است. بكام دوراني را در گالكسي سپري كرد. آنها مبلغ هنگفتي به او پرداختند و طبيعي است كه انتظار وفاداري از سوي بكام را داشته باشند اما،‌اگر من فرصت پيوستن به ميلان را داشتم با خودخواهي از اين فرصت استفاده مي‌كردم. هيچ احتمالي وجود ندارد كه بكام بتواند تا دو سال آينده چنين فرصتي بدست بياورد.»

در همين حال، فابيو كاپلو سرمربي تيم ملي فوتبال انگليس هم از عملكرد كنوني بكام راضي به نظر مي‌رسد.

كاپلو گفت: «من براي ديويد (بكام) و باشگاه ميلان بسيار خوشحالم. مسوولان ميلان از او مي‌خواهند كه در اين باشگاه بماند و هواداران از او و عملكرد تيم بسيار راضي هستند.»

منبع

۱۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
/هفته بيس و پنجم ليگ برتر/
منچستريونايتد ميهمان يك لندني شكست ناپذير
خبرگزاري فارس: در ادامه هفته بيست و پنجم ليگ برتر انگليس، تيم منچستريونايتد قدم در خانه حريفي مي گذارد كه با شكست بيگانه شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس تيم منچستريونايتد كه با 53 امتياز و يك بازي كمتر نسبت به ساير تيم ها،‌ در صدر جدول قرار دارد، فردا (يكشنبه) قدم در ورزشگاه آپتون پارك لندن مي گذارد و به مصاف وستهام مي رود كه با 33 امتياز در مكان هشتم جدول جاي دارد.
اين تقابل در حالي انجام مي شود منچستر از 7 بازي قبل تاكنون نباخته است. در مقابل وستهام نيز از 8 بازي قبل ناكامي در كارنامه نداشـته است.
در ديداري ديگر تاتنهام در ورزشگاه وايت هارت لين ميزبان آرسنال است.

*جدول رده بندي:
1 - منچستريونايتد53 امتياز-23 بازي
2 - ليورپول 51 امتياز-24 بازي
3 - چلسي48 امتياز-24 بازي
4 - آستون ويلا48امتياز-24 بازي
5 - آرسنال43 امتياز-24 بازي

منبع

۱۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
كراوچ: با رابي‌كين احساس همدردي مي‌كنم
در ليورپول به او فرصت ندادند .

مهاجم بلند قد و قامت پورتسموث به ابراز همدردي با رابي‌كين پرداخت.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، پيتر كراوچ مهاجم پورتسموث در گفت‌وگو با روزنامه Sun اظهار كرد: «شباهت‌هايي ميان آنچه براي رابي رخ داد و موقعيت من وجود دارد. من با رابي احساس همدردي مي‌كنم. همه ما مي‌دانيم كه رابي چه بازيكن بزرگي است اما، در ليورپول منصافانه با او برخورد نشد و به او فرصت‌هاي بسياري ندادند اما، اين شيوه رافاست و مي‌تواند آزاردهنده باشد چرا كه وقتي من هم در ليورپول بودم او هرگز توضيحي براي عدم استفاده از من نمي‌داد.»

كراوچ ادامه داد: «گاهي فكر مي‌كردم كه رافا علاقه‌اي به من ندارد اما، پيش‌تر او هراز چندگاهي به من فرصت حضور در ميدان را مي‌داد. در ليورپول به مرحله‌اي رسيده بودم كه ديگر نمي‌دانستم براي كدام بازي از ابتدا به ميدان خواهم رفت و براي كدام بازي نيمكت نشين خواهم بود.»

مهاجم انگليسي با يادآوري خاطره‌هاي گذشته گفت: «بزرگترين ضربه به من فينال ليگ قهرمانان اروپا برابر ميلان بود. در آن ديدار بنيتس با يك مهاجم تيم خود را به ميدان فرستاد در حالي كه من به شدت مي‌خواستم نشان بدهم كه مرد بازي‌هاي بزرگ هستم. هواداران ليورپول تا زماني كه تيم‌شان روند پيروزي بخشي داشته باشد اهميت نمي‌دهند كه رافا از چه نوع سيستمي استفاده مي‌كند. در پيشينه خوب شكي نيست اما، در عين حال او مي تواند بسيار آزار دهنده باشد.»

مهاجم انگليسي در پايان گفت: «زماني كه ليورپول را به مقصد پورتسموث ترك كردم رافا به من گفت كه به من بها داده و آرزوي بهترين‌ها را براي من داشته است. در نتيجه من احساس نياز به اثبات خود را نداشتم؛ اما، در عين حال وقتي شما برابر باشگاه پيشين خود به ميدان مي‌رويد، انگيزه مضاعفي داريد.»

منبع

۱۹ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
منچستريونايتد ميهمان وستهام
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: در ادامه هفته بيست و پنجم ليگ برتر انگليس، تيم منچستريونايتد قدم در خانه حريفي مي گذارد كه با شكست بيگانه شده است.

به گزارش یوفا: تيم منچستريونايتد كه با 53 امتياز و يك بازي كمتر نسبت به ساير تيم ها،‌ در صدر جدول قرار دارد، فردا (يكشنبه) قدم در ورزشگاه آپتون پارك لندن مي گذارد و به مصاف وستهام مي رود كه با 33 امتياز در مكان هشتم جدول جاي دارد.

اين تقابل در حالي انجام مي شود منچستر از 7 بازي قبل تاكنون نباخته است. در مقابل وستهام نيز از 8 بازي قبل ناكامي در كارنامه نداشـته است.

در ديداري ديگر تاتنهام در ورزشگاه وايت هارت لين ميزبان آرسنال است.

جدول رده بندي:

1 - منچستريونايتد53 امتياز-23 بازي
2 - ليورپول 51 امتياز-24 بازي
3 - چلسي48 امتياز-24 بازي
4 - آستون ويلا48امتياز-24 بازي
5 - آرسنال43 امتياز-24 بازي

۱۹ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
بنيتس: حضور تورس مقابل انگليس خطرناك است
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: سرمربي تيم ليورپول گفت: حضور فرناندو تورس در بازي مقابل انگليس به خاطر مصدوميت سخت قبلي، خطرناك است.

به گزارش یوفا رافائل بنيتس اظهار داشت: وينسته دل بوسكه، فرناندو تورس را براي بازي با انگليس انتخاب كرده است. اين نگران كننده است چرا كه حضور تورس مي تواند پرخطر باشد.

اين مربي كه در ليورپول از توانمندي تورس بهره مي گيرد،‌ ادامه داد: هر مربي در جايگاه دل بوسكه مي خواهد براي بازي با انگليس از كادر بازيكنان قوي برخوردار باشد تا بخت موفقيت خود را افزايش دهد. بايد در نظر گرفت تورس تازه از بند مصدوميت رهايي يافته است؛ آن هم مصدوميتي كه توان زيادي از او گرفته است.

مربي اسپانيايي تيم آنفيلدي عنوان كرد: با دل بوسكه صحبت خواهم كرد. دوست ندارم در كارش دخالت كنم؛ اما در مورد تورس بايد به او هشدار دهم. اين بازيكن هنوز به طور كامل از بند مصدوميت رهايي نيافته و فشار زياد بازي با انگليس مي تواند نگران كننده شود.

ديدار تيم هاي اسپانيا و انگليس چهارشنبه هفته جاري در مادريد برگزار مي شود.

۱۹ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
رونالدو در پاسخ به مورينيو: جوايز با ارزشي در خانه دارم
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: "کريستيانو رونالدو" ستاره پرتغالي تيم فوتبال منچستريونايتد انگليس در پاسخ به اظهارات سرمربي اينترميلان ايتاليا گفت: به نظر افراد احترام مي‌گذارم اما جوايز با ارزشي در خانه دارم.

به گزارش یوفا: اين در حاليست که دو تيم روز 24 فوريه (6 اسفند) در ديدار رفت مرحله يک هشتم نهايي جام قهرمانان باشگاه هاي اروپا (چمپيونزليگ) به مصاف هم مي‌روند.

"خوزه مورينيو" سرمربي هموطن رونالدو اوايل سال جديد ميلادي گفته بود، اين بازيکن را زيادي بزرگ کرده اند و "زلاتان ابراهيموويچ" مهاجم تيمش از او بهتر است.

رونالدو که فصل گذشته به همراه منچستريونايتد قهرمان چمپيونزليگ شده بود و چندي پيش هم جايزه بهترين بازيکن سال اروپا را گرفت، پاسخ داد: اينتر تيمي قوي با بازيکنان بزرگي است اما ما از آنها بهتريم و به شدت اعتقاد دارم مي‌توانيم آنها را شکست دهيم. حذف آنها، ما را يک قدم به فينال نزديک‌تر مي‌کند.

اين بازيکن همچنين در مورد "ريکاردو کوآرسما" يکي ديگر از بازيکنان تيم ملي پرتغال که در شش ماهه نخست بازي براي اينترميلان و زير نظر "آقاي خاص" موفقيتي کسب نکرده است، افزود: ريکاردو بازيکن با استعدادي است اما فرصت نشان دادن ارزش‌هايش را پيدا نکرد. شايد به خاطر اين است که در ازاي مبلغ زياد خريداري شده، فشار زيادي را در ايتاليا متحمل شده است.
کوآرسما در حال حاضر به صورت قرضي به چلسي رفته است.

۱۹ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
تيموريان: از بازي در بارنزلي خوشحالم
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: "آندارنيک تيموريان" بازيکن ايراني تيم فولهام که به صورت قرضي به تيم فوتبال دسته اولي بارنزلي انگليس پيوسته است، از بازي براي اين تيم ابراز خرسندي کرد.

به گزارش یوفا: وي در گفت و گو با سايت رسمي باشگاه بارنزلي، اظهار داشت: از حضور در اينجا بسيار خوشحالم. اين باشگاه سرمربي خوب و تيم بسيار بسيار خوبي دارد. بازيکنان خوبي در اينجا حضور دارند و من از بودن از بارنزلي لذت مي برم. اميدوارم بتوانم در چند مسابقه آينده به کسب نتيجه براي اين تيم کمک کنم.

اين بازيکن ايراني که به خاطر مصدوميت هاي پياپي نتوانست حضور فعالي در فولهام داشته باشد، تا پايان فصل در بارنزلي مي ماند.

تيموريان گفت: متاسفانه به خاطر مصدوميت جايگاه خود را در ترکيب اصلي فولهام از دست دادم. اگرچه اکنون در شرايط آمادگي خوبي هستم اما با توجه به عملکرد خوب فولهام در ليگ برتر، سخت است که به ترکيب اصلي اين تيم برگردم.

آندو افزود: به بازي در اين مرحله از فصل، نياز دارم و بدون ترديد مي توانم نياز تيم بارنزلي را در خط مياني پر کنم.

تيموريان در تيم بارنزلي که در حال حاضر در رده بيستم جدول مسابقات ليگ دسته اول انگليس قرار دارد، پيراهن شماره 12 را بر تن خواهد کرد.

۱۹ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۲۸۲ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۴,۱۴۵ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۴۳,۹۵۵ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۸,۴۹۳ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۰۹ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۷۴ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۶۴۲ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۳۹۹ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۲۰۰ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۰,۹۳۰ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۲۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۷۵ کاربر آنلاین است. (۱۹۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۷۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!