به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
پ ن : لطفا با سعه ی صدر برخورد کنید....

حتما همينطوره

فتنه‌ها در سر دين و وطن است
‌اين دو لفظ است که اصل فتن است‌
صحبت دين و وطن يعني چه؟
دين تو موطن من يعني چه؟
همه عالم همه‌کس را وطن است
‌همه‌جا موطن هر مرد و زن است‌‌
خوب، اين هم فکري است، در برابر فرخي يزدي که مي‌گفت:

اي خاک مقدس که بود نام تو ايران‌
فاسد بود آن خون که به راه تو نريزد‌

این دلیرانِ نکو با بد چه جنگی می‌کنند
همچو جنگِ شیرها با تیر و با شمشیرها

تیرهاشان باد یارب، کاری و دشمن‌فکن
سینه‌هاشان ایمن از آسیبِ تیغ و تیرها

چهره‌هاشان پیش از شهادت دیده‌ام، هم بعد از آن
بود خشم‌آلود و آنگه راحت آن تصویرها

این شهیدان نامشان تا جاودان پاینده است
زیرها بس گر زِبَر گردد، زِبَرها زیرها

نامشان چون تاجِ فخری بر سرِ این کشور است
خامه‌ زرّین نویسد این به خطّ میرها

خیره سازد چشم گردون را فروغ فخرشان
می‌گذارد بر زمینِ زنده هم تأثیرها

ای دلیرانِ وطن، با «زنده باد ایران» به پیش!
شورِ ایمانْتان فزونتر باد و زور از شیرها

گرچه من مَزْدُشتِیمَ، امّا به زندان نیز هم
می‌گرفتم وجد و حال از شورِ این تکبیرها

عنترک صدّام را با دار و دسته‌ بُزدلش
بر فرازِ دار رقصانیم، با زنجیرها

روستا و شهر و باغ و خانه ویران می‌کنند
روبهان، وانگه گریزند از نبرد شیرها

سنگدل شیرند و تضعیفِ جوانان کارشان
ریشه‌شان از خاک برکن، یا رب از آن زیرها

خاکِ خود را پس بگیرید، ای دلیرانِ وطن
از جهانخوارانِ غرب و شرق و این اکبیرها

این دغل دو نانِ دشمن را برانید از وطن
با قوی‌تر رزم‌ها و برترین‌ها تدبیرها

ملکِ خوزستان و دیگر جای‌ها گر شد خراب
باز آبادان شود، با بهترین تعمیرها

ای جوانان، فتحِ فرجامین بود آنِ شما
می‌خورم سوگند بر پیغمبران و پیرها

این شهیدان، زخمیان را بیند آیا آسمان؟
کر شود گوشِ زمین از صیحه‌ی آژیرها

غم مخور «امّید» بی‌شک بِگُسلد آخر زهم
گرچه می‌بافند بهرِ شیرها زنجیرها

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۷
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
sepideh نوشته:

چند ماه پیش بابام تعریف می کرد رفته بوده یه قصابی دیده قصابیه جوون خیلی متشخص و بافرهنگی بوده ازش پرسیده شما از اول تو همین کار بودی؟ مرده گفته من تو سوئد دانشجو بودم بعد که درسم تموم شده به اصرار خانومم برگشتم ولی هیچ کاری براش پیدا نشده.فقط می تونسته استاد دانشگاه آزاد بشه که ترجیح داده همون قصاب بشه چون دستمزدش بالاتر بوده
حالا شما میگین عشق به وطن مطمئن باشین خیلی ازاونایی هم که میرن اونجا عاشق کشورشونن ولی وقتی می دونن هیچ کس احترامی براشون قائل نمیشه امکاناتی نیست کار نیست ترجیح میدن به همون اجنبی ای خدمت کنن که حداقل براشون احترام قائلن

اینا همش بهانه س. یا برای یه نفر پول ارزشمندتره یا ارزشهای ملیش. اگر اولی ارزشمندتره، زندگی مرفه (اونم برای عده خاصی) اون ور آب رو انتخاب می کنه. اگر نه بر می گرده، کمی به خودش سختی میده، اما حس خوبی داره که به وطنش خدمت کرده.

اصولا هیچ چیز با ارزشی بی سختی بدست نمیاد. این توجیه کم کاری مسئولین نیستا، ولی توجیه بی تفاوتی و خود پرستی خیلی ها هم نیست.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: .......
پیام: ۸۴۴
عضویت از: ۲ دی ۱۳۸۹
از: Tehran
طرفدار:
- Puyol_Xavi_Messi_Iniesta_Villa
- Ronaldinho_Guardiola
- Spain_England
- sir Alex_pep guardiola_carlo anceloti
گروه:
- کاربران عضو
از سعه ی صدرتون ممنونم آقا کمیل .

ولی یه نکته ای رو باید بگم من اگه حرفی هم زدم اصلا به شهدا جسارت نکردم چون حتی در حدی نیستم که بخوام دربارشون یه نظر عادی بدم درضمن انقدر هم بی انصاف نیستم که نابسامانی ها رو به پای اونا بنویسم ...

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: Apple_158
پیام: ۵۵۰
عضویت از: ۹ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی
-
- پپ
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
이태민 نوشته:

نقل قول
sepideh نوشته:

چند ماه پیش بابام تعریف می کرد رفته بوده یه قصابی دیده قصابیه جوون خیلی متشخص و بافرهنگی بوده ازش پرسیده شما از اول تو همین کار بودی؟ مرده گفته من تو سوئد دانشجو بودم بعد که درسم تموم شده به اصرار خانومم برگشتم ولی هیچ کاری براش پیدا نشده.فقط می تونسته استاد دانشگاه آزاد بشه که ترجیح داده همون قصاب بشه چون دستمزدش بالاتر بوده
حالا شما میگین عشق به وطن مطمئن باشین خیلی ازاونایی هم که میرن اونجا عاشق کشورشونن ولی وقتی می دونن هیچ کس احترامی براشون قائل نمیشه امکاناتی نیست کار نیست ترجیح میدن به همون اجنبی ای خدمت کنن که حداقل براشون احترام قائلن

اینا همش بهانه س. یا برای یه نفر پول ارزشمندتره یا ارزشهای ملیش. اگر اولی ارزشمندتره، زندگی مرفه (اونم برای عده خاصی) اون ور آب رو انتخاب می کنه. اگر نه بر می گرده، کمی به خودش سختی میده، اما حس خوبی داره که به وطنش خدمت کرده.

اصولا هیچ چیز با ارزشی بی سختی بدست نمیاد. این توجیه کم کاری مسئولین نیستا، ولی توجیه بی تفاوتی و خود پرستی خیلی ها هم نیست.

ببخشیدا جناب مدیر اما من اصلا بانظرشما موافق نیستم درسته که برای هرکسی وطنش عزیزه اما گاهی وقتا آدما واقعابه جایی میرسن که دلشون میخوادفرارکنن!وقتی آدم هم وطناشو میبینه که چقدر بی انصافن و قدرشو نمیدونن ودرمقابل توی کشور دیگه انقدر براش ارزش قائل میشن کدوم راهو انتخاب میکنه؟ خب آدم فکرمیکنه خلق خدا هرجا که باشه و بهش خدمت کنی خلق خداست!درسته که وطن آدم خیلی با ارزشه اما گاهی وقتا راهی نمیمونه

آتش زده بر دریا ... لب تر نکند سقا...
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
NILOOFAR نوشته:

ببخشیدا جناب مدیر اما من اصلا بانظرشما موافق نیستم درسته که برای هرکسی وطنش عزیزه اما گاهی وقتا آدما واقعابه جایی میرسن که دلشون میخوادفرارکنن!وقتی آدم هم وطناشو میبینه که چقدر بی انصافن و قدرشو نمیدونن ودرمقابل توی کشور دیگه انقدر براش ارزش قائل میشن کدوم راهو انتخاب میکنه؟ خب آدم فکرمیکنه خلق خدا هرجا که باشه و بهش خدمت کنی خلق خداست!درسته که وطن آدم خیلی با ارزشه اما گاهی وقتا راهی نمیمونه

نيلوفر خانم فكر كنم جناب مدير هم از نواقص مملكت دفاع نكردند
فقط مثل من اعتقاد دارن اين افراد بويي از عشق وطني كه ازش دم ميزنن نبردن
همين
كه اينم با همون شعري كه درمورد عشق گذاشتم و تعاريفي كه در ارسال قبلش داشتم توصيف شد

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
خب نیلوفر خانوم حداقل اون فرد که وطنش رو فروخت و رفت، بازم باید یه عشقی به وطن بذاره تو دلش بمونه! نه اینکه بره اونور آب پشت سر مملکتش چرت و پرت بگه!
بالاخره هرکس آزاده آینده خودش رو خودش انتخاب کنه!
ولی از نظر شخصی من، اینجا کم کاری مسئولین خیلی بیشتر و حساس تر از کم کاری نخبه ها و وطن فروشی هست!
ما به جوونامون چی یاد دادیم؟! یاس تو یکی از آهنگاش تو یکی از مصرعهاش میگه: از جومونگی بگم که شده سنبل رشادت؟! ایران واسش شده صندوق تجارت؟!
ما تا وقتی که ایران عزیزمون رو، تاریخچه مون رو، اسطوره هامون رو به مردم، به جوانان، به خصوص به کودکانمون که الان دارن به عشق بت من و اسپایدر من و بن 10 و ... میخوابن نشناسونیم، اینا هم کم کم عشق به وطنشون کم میشه! چون اصلا وطنشون رو نمیشناسن و دشمنان هر چرت و پرتی بگن باور میکنن!
ما کم کار بودیم! مسئولین کم کار بودن! و همیشه چوب این کم کاری رو خوردیم! منتظر بودیم که دشمن کاملا زهر خودش رو بریزه و حمله خودش رو بکنه و وقتی اوضاع خیلی بحرانی شد، مسئولین به فکر مقابله افتادن! ما تو همین مملکت خودمون موندیم! هنوز مسئولین ما نتونستن، ایران، اسلام رو به معنی واقعی به مردم یاد بدن! انتظار داریم هنوز این فرهنگ رو به سایر کشورها هم تزریق کنیم؟!
دلیل چیه که غالب افراد وقتی میفهمن تو ایرانی هستی، یه جوری ازت فرار میکنن؟!
همین و بس که از ماست که برماست!

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
-
- پپ
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
مسعود نوشته:

خب نیلوفر خانوم حداقل اون فرد که وطنش رو فروخت و رفت، بازم باید یه عشقی به وطن بذاره تو دلش بمونه! نه اینکه بره اونور آب پشت سر مملکتش چرت و پرت بگه!
بالاخره هرکس آزاده آینده خودش رو خودش انتخاب کنه!
ولی از نظر شخصی من، اینجا کم کاری مسئولین خیلی بیشتر و حساس تر از کم کاری نخبه ها و وطن فروشی هست!
ما به جوونامون چی یاد دادیم؟! یاس تو یکی از آهنگاش تو یکی از مصرعهاش میگه: از جومونگی بگم که شده سنبل رشادت؟! ایران واسش شده صندوق تجارت؟!
ما تا وقتی که ایران عزیزمون رو، تاریخچه مون رو، اسطوره هامون رو به مردم، به جوانان، به خصوص به کودکانمون که الان دارن به عشق بت من و اسپایدر من و بن 10 و ... میخوابن نشناسونیم، اینا هم کم کم عشق به وطنشون کم میشه! چون اصلا وطنشون رو نمیشناسن و دشمنان هر چرت و پرتی بگن باور میکنن!
ما کم کار بودیم! مسئولین کم کار بودن! و همیشه چوب این کم کاری رو خوردیم! منتظر بودیم که دشمن کاملا زهر خودش رو بریزه و حمله خودش رو بکنه و وقتی اوضاع خیلی بحرانی شد، مسئولین به فکر مقابله افتادن! ما تو همین مملکت خودمون موندیم! هنوز مسئولین ما نتونستن، ایران، اسلام رو به معنی واقعی به مردم یاد بدن! انتظار داریم هنوز این فرهنگ رو به سایر کشورها هم تزریق کنیم؟!
دلیل چیه که غالب افراد وقتی میفهمن تو ایرانی هستی، یه جوری ازت فرار میکنن؟!
همین و بس که از ماست که برماست!

کاملا درسته تمام حرفاتونو قبول دارم فک نکنید من وطن فروشم اتفاقا منظور منم همین بود وقتی که خودمون کشورمونو نمیشناسیم و به نخبه ها اهمیت نمیدیم معلومه که همین جوری میشه البته خیلی ها هم رفتن اما از کشورشون بد نگفتن اونا زرنگن خودشون هیچی ندارن و با نخبه های ما پیشرفت کردن

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
ولي به نظرم همه اين حرفا درسته ولي ايا تا به حال به اين چه بايد كرد فكر كرديم؟؟؟
خوب ههممون با معضلات كشور اشنايي داريم ولي انصافا هركدوممون چقدر واسه برطرف كردنش تلاش كرديم؟؟؟
اگه از فرهنگ بد رانندگي ناليديم خداوكيلي اگه پشت چراغ قرمزي كه نه پليس داشته نه عابر و نه ماشين عبور نكرديم؟؟

اگه از وضعيت بد تحصيل معلما ناليديم وقتي خودمون معلم شديم چي كار كرديم؟؟

اگه از فرهنگ بد يك كلاغ و چهل كلاغ بدمون مياد خدايي خودمون هم براي رفعش كار كرديم؟؟

اگه ميگيم فرار مغزها و اينا اگه خودمون نخبه باشيم حاضريم سختي رو به جون بخريم تا كشورمون يكم پيشرفت كنه؟؟؟

اره دوستان من اين مملكت بجز دست منو تو ساخته نميشه

به قول اون شعر معروف كه ميگه

یار دبستانی من با من و همراه منی
چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی
حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه
ترکه ی بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما

دشت بی فرهنگی ما هرزه تموم علف هاش
خوب اگه خوب، بد اگه بد، مرده دل های آدماش
دست من و تو باید این پرده ها رو پاره کنه
کی می تونه جز من و تو درد ما رو چاره کن

دشت بی فرهنگی ما هرزه تموم علف هاش
خوب اگه خوب، بد اگه بد، مرده دل های آدماش
دست من و تو باید این پرده ها رو پاره کنه
کی می تونه جز من و تو درد ما رو چاره کن

واقعا چقدر به اين حرفا عمل كرديم؟؟

نه خدايي يه سوال ميپرسم،ما ايراني ها كه بهترين نقد كننده هاي عالميم واقعا اگه خودمون تو موقعيت قرار بگيريم چه عكس العملي داشتيم؟؟

منتظر نباشيد كسي بياد اين مملكت رو درست كنه
كس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من

خلاصه بگم، بهتره در كنار انتقاد از خودمون شروع كنيم
هركسي خودشو درست كنه كشور اباد ميشه،مگه اين معضلات از مريخ مياد؟؟همه اين مسئولين بي مسئوليت يه روزي همكلاسي و هم محلي و رفيق ما بودن
اگه تو بچگي وقتي تو بازي جر ميزدن،وقتي تو مدرسه تقلب ميكردن،وقتي تو كار دزدي ميكردن جلوشونو ميگرفتيم و تشويقشون نميكرديم و تو دهني بهشون ميزديم و بهشون لغب زرنگ نميداديم الان وضعيتمون اين نبود

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
-
- پپ
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
واقعا چقدر به اين حرفا عمل كرديم؟؟ نه خدايي يه سوال ميپرسم،ما ايراني ها كه بهترين نقد كننده هاي عالميم واقعا اگه خودمون تو موقعيت قرار بگيريم چه عكس العملي داشتيم؟؟ منتظر نباشيد كسي بياد اين مملكت رو درست كنه كس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من خلاصه بگم، بهتره در كنار انتقاد از خودمون شروع كنيم هركسي خودشو درست كنه كشور اباد ميشه،مگه اين معضلات از مريخ مياد؟؟همه اين مسئولين بي مسئوليت يه روزي همكلاسي و هم محلي و رفيق ما بودن اگه تو بچگي وقتي تو بازي جر ميزدن،وقتي تو مدرسه تقلب ميكردن،وقتي تو كار دزدي ميكردن جلوشونو ميگرفتيم و تشويقشون نميكرديم و تو دهني بهشون ميزديم و بهشون لغب زرنگ نميداديم الان وضعيتمون اين نبود

در اینکه عیب جویی هنر پارسیان است که شکی نیست اما ایرانی ها فقط بلدن عیب جویی کنن انتقاد بلد نیستن فقظ غر زدن بلدن حتی اعتراضم بلد نیستن فقط بلدن پشت سر آدما حرف بزنن اما جلوی روشون موش میشن و همیشه اگر بخوان عیب کسی رو بهش بگن به بدترین نحو ممکن میگن که طرف جبهه بگیره

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
NILOOFAR نوشته:

در اینکه عیب جویی هنر پارسیان است که شکی نیست اما ایرانی ها فقط بلدن عیب جویی کنن انتقاد بلد نیستن فقظ غر زدن بلدن حتی اعتراضم بلد نیستن فقط بلدن پشت سر آدما حرف بزنن اما جلوی روشون موش میشن و همیشه اگر بخوان عیب کسی رو بهش بگن به بدترین نحو ممکن میگن که طرف جبهه بگیره

خوب ديگه همينه ديگه
واسه همين بهمون ميگن مرده پرست،چون تا وقتي طرف زندس هي حالشو ميگيرن و هركسي يه ضربه اي ميزنه،ولي وقتي مرد ميان و از خوبياش ميگن و حتي پا رو از اون فراتر ميزارن و بزرگنمايي ميكنن!

اگه تعاريف اعتراض،مخالفت،اصلاحات،سازندگي،معرفت،رفاقت و محبت رو براي ذهن مردم باز كنن ميتونن خيلي تغيرات ايجاد كنن ولي تا وقتي كه سازندگي يعني من جيبمون پر كنم،اصلاحات يعني اينكه از هرچي خوشم نيومدم جمعش كنم،معرفت يعني اينكه واسه كسي خرج بشه كه برام سود و منفعت داره،اعتراض يعني اينكه يه حرفي بزنم كه بقيه فكر كنن منم بلدم حرف بزنم و لال نيستم،مخالفت يعني اينكه هرچي گفته بشه بدون فكر ردش كنم، جامعه ما جز ايني كه توش هستيم نخواهد بود

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۲۲۸ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۳,۰۰۸ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۴۳,۱۲۰ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۸,۴۱۳ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۰۷ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۷۲ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۴۶۱ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۳۹۲ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۱۵۸ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۰,۴۹۶ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۲۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۹۷ کاربر آنلاین است. (۱۸۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۹۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!