به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: saeed.tiraxtorchi
پیام: ۴۵۰
عضویت از: ۷ شهریور ۱۳۹۰
از: Tabriz
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- یوهان کرایف_ پپ گواردیولا_ ریوالدو_رونالدينيو
- تراکتورسازی تبریز
- بعد از ايران:1-ترکیه2-آرژانتین3-اسپانیا
- سامان نريمان جهان
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
قبول كنين يا نكنين سرجيو الانه فيكس بارسا و پپ و تيتو و تاتا بيشتر از تو حاليشونه كه حتي بلد نيستي ادب رو در مورد ستاره محبوب يه عده كه كم هم نيستن رعايت كني...بوسكتس جواهر تيكي تاكاست كاش يه جو فوتبال ميفهميدي و ارزش بازي سرجيو رو ميدونستي حالا حالا هم بايد سرجيوي عزيز رو تحمل كني چون هنوز خيلي سال از درخششش مونده!
به خاطر اين لحنم يه عذرخواهي به بقيه مخالفاي بوسكتس بدهكار شدم!

مرتضي سوزوندي مارو با رفتنت سوزوندي...
۲ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: PEREZ
پیام: ۱,۶۳۱
عضویت از: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۸
از: رفسنجان
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- اسپانیا
- کریم باقری
- گوواردیولا
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
خوشم میاد دوستان اینقدر نسبت به بعضی از بازیکنان کینه دارند که حتی حاضر نیستند اسمش رو بیارند!!
بارسا با داشتن چنین هوادارانی نیاز به دشمن نداره!
من با انتقاد موافقم اما با اینکه با غرض ورزی در مورد یه بازیکن قضاوت بشه ، کاملا مخالفم.
جالب اینه که ریکارد رو مربی بزرگی میدونند!!
ریکاردی که با داشتن مربع آتشین رونالدینیو ، اتوئو ، هانری و مسی ، هیچ جامی کسب نکرد و بعد از یه مدت خونه نشینی به تیم پرقدرت عربستان( ) رفت و با کسب نتایج درخشان ، از اونجا هم اخراج شد!!
تو فوتبالی که ریکارد مربی بزرگی هست ، بوسکتس بازیکن خوبی نیست.

۲ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
تیری آنری در گفتگو با الموندو؛
به نظرت بارسا واقعا باشگاه متفاوتی است ؟

بدون تردید. می توانم بگویم که دقیقا مثل شعار خود باشگاه، « بارسا فراتر از یک تیم » است. افرادی هستند که این رادرک نمی کنند یا با من موافق نیستند ولی با برد و یا قهرمانی بارسا، شرایط روحی شهر و کل منطقه کاتالونیا تغییر می کند. بحث یک منطقه خاص در بارسلونا یا بخشی از کاتالونیا نیست، بلکه همه شاد می شوند. این منطقه تیم های دیگری هم دارد ولی این تیمها به اندازه بارسا موفق نبوده اند. وقتی بارسا می برد، کاتالونیا شاد می شود و یک شب اروپایی در نوکمپ، واقعا تکان دهنده است.

۲ اسفند ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۷
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
M.Rezaei نوشته:

خوشم میاد دوستان اینقدر نسبت به بعضی از بازیکنان کینه دارند که حتی حاضر نیستند اسمش رو بیارند!!
بارسا با داشتن چنین هوادارانی نیاز به دشمن نداره!
من با انتقاد موافقم اما با اینکه با غرض ورزی در مورد یه بازیکن قضاوت بشه ، کاملا مخالفم.
جالب اینه که ریکارد رو مربی بزرگی میدونند!!
ریکاردی که با داشتن مربع آتشین رونالدینیو ، اتوئو ، هانری و مسی ، هیچ جامی کسب نکرد و بعد از یه مدت خونه نشینی به تیم پرقدرت عربستان( ) رفت و با کسب نتایج درخشان ، از اونجا هم اخراج شد!!
تو فوتبالی که ریکارد مربی بزرگی هست ، بوسکتس بازیکن خوبی نیست.

چطوری ممکنه کسی که خودش رو هوادار بارسا می دونه چنین مزخرفاتی در مورد ریکارد بگه؟! البته بعید می دونم قبل ریکارد رو یادت بیاد! ریکارد بود که بارسا رو از یه تیم درجه دو که چهارمی براش افتخار بود، به قله اروپا رسوند و بهترین تیم اروپا کرد!

ریکارد بود که بعد از 12 سال تیم رو به فینال لیگ قهرمانان برد و بعد از 14 سال قهرمان کرد! ریکارد بود که به سلطنت رئال پایان داد و قصه دائمی شکست تو الکلاسیکو رو با تحقیر رئال تو برنابئو تموم کرد!

ریکارد بود که ستاره هایی مثل مسی و ژاوی و اینیستا و پویول و والدس رو به دنیای فوتبال معرفی کرد!

عظمت امروز بارسا همش مدیون ریکارده. تمام افتخاراتی که پپ آورد به خاطر تیم فوق العاده و سبک بازی ای بود که ریکارد بنا کرده بود. قطعا ریکارد بهترین مربی بارسا بود و کارهایی کرد که از هیچ کس دیگری بر نمی اومد.

همیشه گفتم در بزرگی ریکارد همین بس که وقتی اومد، بارسا تیمی بود که برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان هواداراش جشن می گرفتن و وقتی رفت، دوم شدن در لیگ و نبردن لیگ قهرمانان براش فاجعه قلمداد می شد!

خیلی شرم آوره کسی چنین مزخرفاتی رو بگه و خودش رو هوادار بارسا بدونه! اونم برای دفاع از بوسکتس! نفرت از بازیکنی مثل بوسکتس هزار بار شرف داره به گفتن چنین چرندیاتی در مورد کسی که تاریخ باشگاه رو عوض کرد. برای اولین باره در عمرم که چنین رفتار شرم آوری رو از یه مثلا هوادار بارسا می بینم!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: King4Leo
پیام: ۱,۳۹۸
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۱
از: qom
طرفدار:
- Leo Messi
- crayof
- استقلال
- برزیل
- گواردیولا-تیتو- تاتا مارتینو
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
به نام خدا...

بوسکتس بازیکن خیلی خوبیه و این یک فکته !
ریکارد هم بدون شک یکی از بهترین یا حتی بهترین مربی تاریخ باشگاه هست

14 صلوات برای ظهور و سلامتی امام زمان(عج)
ولادت های پیش رو همگی مبارک
TNX GOD
۲ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: King4Leo
پیام: ۱,۳۹۸
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۱
از: qom
طرفدار:
- Leo Messi
- crayof
- استقلال
- برزیل
- گواردیولا-تیتو- تاتا مارتینو
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
به نام خدا...

ژاوی هرناندز و همسرش نوریا پنجشنبه در افتتاح یک بیمارستان جدید در بارسلونا حضور یافتند. این زوج که تابستان گذشته ازدواج کرده بودند هدایای عروسی خود را به این بیمارستان اهدا کردند.

ژاوی و نوریا گفتند: "ما در مورد این پروژه بسیار هیجان زده هستیم که می خواهیم به مردمی که بیشترین نیاز را دارند کمک کنیم، یعنی کودکان و خانواده های آنان."

ژاوی در موردِ بارسا گفت:
"ما احساس خوبی داریم، در صدر جدول لالیگا هستیم، در لیگ قهرمانان موقعیت خوبی داریم و در کوپا نیز به فینال راه یافتیم، ما بسیار خوب بازی میکنیم و فلسفه ی تیم تغییر نکرده است. من فکر میکنم مربی بازیها را به خوبی آنالیز میکند و رویکرد او هوشمندانه است."

ژاوی در موردِ بازی با سیتی گفت: "بارسا در طولِ 90 دقیقه بهتر از حریف بازی کرد، احساس خوبی در مورد این بازی داریم و این یک نتیجه ی فوق العاده برای رفتن به بازیِ برگشت بود. ما در شرایط خوبی هستیم و فکر میکنم باید تلاش کنیم تا این شرایط قدرتمند را حفظ کنیم."

14 صلوات برای ظهور و سلامتی امام زمان(عج)
ولادت های پیش رو همگی مبارک
TNX GOD
۲ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: MM-Master
پیام: ۷۳۲
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۲
از: shiraz
طرفدار:
- messi
- rivaldo-mardona
- -
- argentina
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Saeed نوشته:

قبول كنين يا نكنين سرجيو الانه فيكس بارسا و پپ و تيتو و تاتا بيشتر از تو حاليشونه كه حتي بلد نيستي ادب رو در مورد ستاره محبوب يه عده كه كم هم نيستن رعايت كني...بوسكتس جواهر تيكي تاكاست كاش يه جو فوتبال ميفهميدي و ارزش بازي سرجيو رو ميدونستي حالا حالا هم بايد سرجيوي عزيز رو تحمل كني چون هنوز خيلي سال از درخششش مونده!
به خاطر اين لحنم يه عذرخواهي به بقيه مخالفاي بوسكتس بدهكار شدم!

از وفتی تیکی تاکا از این تیم رفت بوسکتسم افت کرد...قبول دارم بازیکن خوبیه اما یکم شل هست تو کارای دفاعی...اما با این وجود خیلی حیلی کم نوسان تز از بازیکنایی مثل پدرو هست.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: saeed.tiraxtorchi
پیام: ۴۵۰
عضویت از: ۷ شهریور ۱۳۹۰
از: Tabriz
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- یوهان کرایف_ پپ گواردیولا_ ریوالدو_رونالدينيو
- تراکتورسازی تبریز
- بعد از ايران:1-ترکیه2-آرژانتین3-اسپانیا
- سامان نريمان جهان
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
اقا سعيد افراط شما تو نظراتتون باعث ميشه بقيه هم از كوره در برن...من عاشق ريكارد بوده و هستم و براي فهميدن بزرگيش حداقل من شخصا به ياداوري شما نياز نداشتم...اما از وقتي اومدم شما با نظرات افراطي تون يه حس انتي ريكاردي بهم القا كردين...در بزرگي سرجيو هم اين جملات از بزرگترين مربي هاي دنيا كافي بود

مرتضي سوزوندي مارو با رفتنت سوزوندي...
۲ اسفند ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۷
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Saeed نوشته:

اقا سعيد افراط شما تو نظراتتون باعث ميشه بقيه هم از كوره در برن...من عاشق ريكارد بوده و هستم و براي فهميدن بزرگيش حداقل من شخصا به ياداوري شما نياز نداشتم...اما از وقتي اومدم شما با نظرات افراطي تون يه حس انتي ريكاردي بهم القا كردين...در بزرگي سرجيو هم اين جملات از بزرگترين مربي هاي دنيا كافي بود

کدوم افراط؟

افراط اون رفتاریه که عشاق پپ می کنن که در زمان باخت میگن کجایی پپ و در زمان برد میگن یاد بارسای پپ افتادیم! کلا این تصویر سوپرمنی که از پپ ساختن یه سری در خود من این حس آنتی پپ رو به وجود آورد، اما من یادم نمیاد زمانی چیزی جز واقعیت در مورد ریکارد یا هرکس دیگه گفته باشم.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
واقعا متاسفم!!! بازیکنی که تو کل دنیا اونو به عنوان یه تیکه جواهر قبولش دارن و همه کارشناسا حداقل برای یه بارم که شده ازش ستایش کردن و اونو بهترین تو پست خودش میدونن چقدر تو این سایت بهش کم معرفتی میشه!!!

کم نبودن رئالی هایی که تو سایت های مختلف اعتراف کردن آرزوی داشتن بازیکنی مثل بوسکتس رو دارن!!! کم نبودن اون کارشناسایی که هر سال اونو به عنوان بهترین هافبک دفاعی جهان انتخاب کردن!!!

واقعا زشته که کسی به این مسئله فکر نکنه که بارسا برخلاف بقیه تیم ها با یه هافبک دفاعی بازی میکنه (همین توره کنارش فرناندینیو رو داره) اما بوسکتس باید تک و تنها جور همه رو بکشه!!! هیچکس به این فکر نمیکنه که دفاع کنارهای بارسا چقدر نفوذ میکنن و تو ضدملات تاحالا چندبار بوسکتس جای خالی اونا رو پوشش داده تا برگردن!!!

نقل قول
دوست عزیز فکر نکنم کسی از دوستداران فوتبال این اشتباه رو مرتکب بشه که فردی چون اسمشو نبر رو در کنار یحیی توره قرار بده و این دو را با هم مقایسه کنه ...

فردی که شما از اون به عنوان بازیکن بارسا یاد می کنید لیاقت پیراهن مقدس بارسلونا رو نداره ...

من فکر میکنم در این مسائل حرفمو قبلا زده باشم!! شما میتونی بشینی شب تا صبح فیلم بازی های اون موقع بارسا رو که عاشقشونی رو ببینی!! پیشنهاد منم باخت های 4-0 به ختافه و 4-1 به رئال و ... اس!!

لابد امثال ساویولای خائن لیاقت پیرهن بارسا رو دارن که حاضر میشن تو دوران فوتبالیشون "کفن پوش" بشن!! یا شایدم بازیکنای دوزاری که غیر از این تاپیک هیچ جای دیگه دنیا طرفدار ندارن!!!

فکر میکنم بارسا هم به همچین طرفدارایی نیاز نداره...

نقل قول
چطوری ممکنه کسی که خودش رو هوادار بارسا می دونه چنین مزخرفاتی در مورد ریکارد بگه؟! البته بعید می دونم قبل ریکارد رو یادت بیاد! ریکارد بود که بارسا رو از یه تیم درجه دو که چهارمی براش افتخار بود، به قله اروپا رسوند و بهترین تیم اروپا کرد!

من اینو بیشتر به پای مدیریت خوب لاپورتا میذارم و ستاره های بی شماری که خرید!! وگرنه کارنامه مربیگری رایکارد قبل و بعد از بارسا کاملا مشخصه و تو سنی که اوج دوران مربیگری هرکس محسوب میشه باید خونه نشین باشه چون عربستان رو حتی به مقدماتی جام جهانی هم نرسوند!!!

نقل قول

ریکارد بود که ستاره هایی مثل مسی و ژاوی و اینیستا و پویول و والدس رو به دنیای فوتبال معرفی کرد!

این حرف خیلی خیلی بعید بود از شما!!! ژاوی و ایینستا و پویول و والدس همگی توسط لوئیس فان خال به تیم اصلی آورده شدن و همیشه بابت این اتفاق از فان خال تشکر کردن!! لازم به یادآوری نیست که ژاوی به قول خودش در دوران رایکارد یه غده سرطانی بود برای بارسا!!!

نقل قول
عظمت امروز بارسا همش مدیون ریکارده. تمام افتخاراتی که پپ آورد به خاطر تیم فوق العاده و سبک بازی ای بود که ریکارد بنا کرده بود. قطعا ریکارد بهترین مربی بارسا بود و کارهایی کرد که از هیچ کس دیگری بر نمی اومد.

همین کم مونده بود که دیگه افتخارات پپ رو هم بخوایم به پای رایکارد بنویسیم در حالی که تیم رایکارد در 1.5 سال آخرش نشون داد که تا 100 سال دیگه هم ادامه بده نمیتونه حتی یه جام بگیره!!!

هنوز یادم نرفته وقتی پپ اومد و رونالدینیو و دکو و زامبروتا از بارسا رفتن خیلی از بارسایی ها به سهمیه اروپایی راضی بودن و مدیر همین سایت تو این تاپیک در یک اظهار نظر تاریخی گفت "پپ بعد از 2 سال نتیجه نگرفتن خیلی راحت اخراج میشه!!!"

اما واقعا برای من جای تعجب داره که چجور یه عده که خودشونو بارسایی میدونن اما از موفقیت کسی که در زمان بازیش هم اسطوره بارسا بود و کاپیتان تیم این همه ناراحت میشن و تحملش واسشون سخته!!!

نقل قول

افراط اون رفتاریه که عشاق پپ می کنن که در زمان باخت میگن کجایی پپ و در زمان برد میگن یاد بارسای پپ افتادیم! کلا این تصویر سوپرمنی که از پپ ساختن یه سری در خود من این حس آنتی پپ رو به وجود آورد، اما من یادم نمیاد زمانی چیزی جز واقعیت در مورد ریکارد یا هرکس دیگه گفته باشم.

هیچکس از پپ سوپرمن نساخت چون پپ خودش سوپرمن بود!! 4 سال تمام بازی هایی رو ارائه داد که عاشقان فوتبال تو خواب هم نمیتونستن ببینن و همین مسئله بهترین مربی های تاریخ فوتبال یعنی فرگوسن و آریگوساکی رو به تمجید از بارسای پپ وادار کرد!!

اون فوتبالی که بارسا زمان پپ حداقل سالی 30 بار انجامش میداد رو در طول 2 فصل اخیر فقط 3 بار انجامش داده!! یه بار فصل قبل جلوی میلان و امسالم جلوی لوانته و رایو!!!

حالا طرفدارای بارسا حق ندارن از دوران پپ یاد کنن؟؟ باید از دوران رایکارد بگن که چطور 4 تایی شدیم و برای رئال پاسیو ساختیم؟؟ چطور جلو ختافه 4 تایی شدیم و از جام حذفی کنار رفتیم؟؟ چطور با اون همه ستاره از ویارئال 8 امتیاز کمتر گرفتیم؟؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ اسفند ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۲۸۱ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۴,۰۵۶ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۴۳,۸۵۵ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۸,۴۸۴ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۰۹ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۷۴ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۶۳۲ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۳۹۹ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۱۹۶ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۰,۸۸۱ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۲۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۵۷۱ کاربر آنلاین است. (۱۴۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۵۷۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!