به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی فوتبال ایران
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نگفته بودم ژوزه به پرتغال برگردد / میثاقیان:بچه های ما از آن آبها خورده بودند

اگر ما انتهای جدول باشیم کسی شک نمی‌کند اما پرسپولیس نباید ته جدول باشد

سایت گل -اکبر میثاقیان پس از شکست یک بر صفر برابر پرسپولیس در نشست خبری گفت: نمی‌توانم حرف بزنم چون عصبی هستم. مظلوم گیر آورده بودند.
به گزارش گل به نقل از فارس وی با انتقاد از بازیکنانش عنوان کرد: مثل اینکه آب‌ها را بچه‌های ما خورده بودند! آبرویمان را بردند. هر از گاهی خوب و هر از گاهی بد بازی می‌کنند. بازی را مفت باختیم و باید می‌بردیم. با پرسپولیس فرقی نداشتیم و روی یک اشتباه گل خوردیم. در حال ترکیدن هستم و نمی‌توانم حرف بزنم.

میثاقیان در مورد اینکه پرسپولیس 6 موقعیت گل داشت، اظهار داشت: موقعی که عقب بودیم معلوم است که حریف ضد حمله می‌زند. نمی‌خواستم دفاع کنیم و شجاع بودیم و حمله کردیم. سه بازیکن ما اولین بازی‌شان در ورزشگاه آزادی بود.
میثاقیان در مورد درگیری‌‌اش با محسن بنگر، گفت: مشکلی با او نداشتم و شایعه درست می‌کنند.

وی در مورد دست‌کم گرفتن پرسپولیس گفت: هر کاری کردم که پرسپولیس نبرد. گلشان هم روی موقعیت 10 درصدی به ثمر رسید. پرسپولیس همیشه پرسپولیس است و اگر نباشد لذت نمی‌بریم و فوتبال «دوزار» نمی‌ارزد. ما بد بودیم و شل گرفته بودیم و خیلی بد بازی کردیم. توپ را لو می‌دادیم.

سرمربی آلومینیوم با بیان اینکه بازی بدون تماشاگر لذتی ندارد خاطرنشان کرد: اگر ما انتهای جدول باشیم کسی شک نمی‌کند اما پرسپولیس نباید ته جدول باشد.

میثاقیان در مورد ناراحتی سرمربی پرسپولیس از او گفت: من فارسی را به زور حرف می‌زنم چطور به پرتغالی به او گفته‌ام به کشورت برگرد؟ اشکالی ندارد، من جای ژوزه به پرتغال می‌روم!

منبع

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۷ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
پرسپوليس 1- آلومينيوم صفر/ باور نکردنی؛ پرسپولیس برد

یک ضربه ایستگاهی از مهدوی کیا و اشتباه روشنگر، پرسپولیس را به سه امتیاز رساند. قرمزها حالا از منطقه قرمز جدول خارج شدند

سايت گل

هفته دهم لیگ برتر- پنج شنبه 6 مهر 1391
ورزشگاه آزادی تهران
پرسپولیس- آلومینیوم هرمزگان
ورزشگاه خالی از تماشاگر
داور: سید احمد صالحی با کمک های محمدرضا ابوالفضلی و سعید قاسمی .
داور چهارم: سیدمهدی سیدعلی
کارت زرد: محمدرضا ناصحی از آلومینیوم
گل: مهدی مهدوی کیا (30) برای پرسپولیس

پرسپولیس: نیلسون، محسن بنگر، سید جلال حسینی، علیرضا نورمحمدی، حسین ماهینی، مهدی مهدوی کیا (78 سامان آقازمانی)، میثم نقی زاده، مهرزاد معدنچی (37 محمد قاضی)، محمد نوری، هادی نوروزی (67 کریم انصاری فرد) و جواد کاظمیان سرمربی: مانوئل ژوزه
آلومینیوم: مجتبی روشنگر، محمد، استانبولی، وحيد عسگري، بهنام داداشوند، امجد شكوه‌مقام، محسن حمیدی، هادی دهقانی (83 امیر خلیفه اصل)، سعید راهرو (75 داود دانش دوست)، مهدي محمدزاده (46 میثم مجیدی)، رسول پیرزاده، محمدرضا ناصحي سرمربی:اکبرمیثاقیان

شرح بازی:

پرسپولیس بعد از شکست در فولادشهر، بی هیچ تغییری نسبت به بازی قبلی به زمین آمده بود. مانوئل ژوزه باز هم نیلسون را به گردان ترجیح داده بود، در خط دفاعی با سه مدافع تیمش را ارنج کرده بود و ماهینی و معدنچی هم پیستون های راست و چپ این تیم بودند. در خط میانی نقی زاده جوان و مهدوی کیا دو هافبک دفاعی بودند که کمی جلوتر از آن ها محمد نوری بازی می کرد. جواد کاظمیان و هادی نوروزی هم دو مهاجمی بودند که در ترکیب اصلی قرار گرفته بودند تا باز هم دو مهاجم ملی پوش پرسپولیس، محمد قاضی و کریم انصاری فرد روی نیمکت باشند. در واقع تنها تغییر مهم پرسپولیس، ورود انصاری فرد به جمع 18 نفر اصلی بود و باز هم خبری از علی کریمی نبود. بیست دقیقه ابتدایی بازی، یکی از کسل کننده ترین شروع های ممکن برای یک بازی فوتبال بود. در این دقایق توپ اغلب در یک سوم میانی لگد می خورد و بعد از دو سه پاس صحیح و یک اشتباه، نوبت حریف بود که همین کار را تکرار کند. در نیمه اول کاظمیان که از سوی ماهینی حمایت می شد، یکی دو بار در گوشه زمین صاحب توپ شد اما سانترهای او هم موقعیتی خلق نکرد. در تیم آلومینیوم هم اکبر میثاقیان تیمش را به استفاده از فضای خالی پشت ماهینی ترغیب می کرد، یعنی جایی که ناصحی باتجربه در آنجا حاضر بود. بعد از گل، پرسپولیس با یک شوت و آلومینوم با یک ضربه سر خطرهای نصفه نیمه ای به وجود آوردند اما باز هم بیشتر دقایق بازی در یک سوم میانی دنبال می شد. یکی از نکات گفتنی نیمه اول، تعویض زودهنگام معدنچی و ورود قاضی به زمین بود که نشان می داد مربی پرتغالی پرسپولیس ابداً از بازی پیستون چپ خود راضی نیست.

در نیمه دوم، پرسپولیس روی حرکات جواد کاظمیان و تحرک قاضی، وضعیت بهتری در هنگام حمله پیدا کرد و یکی دو بار موقعیت آن را داشت که نتیجه را دو برابر کند. اما در این تیم، محمد نوری همان هافبک سردرگم و پراشتباه بازی های گذشته بود. شاگردان اکبر میثاقیان هم که اصرار زیادی به حرکات ناصحی داشتند، در حمله آنقدر پرتعداد نبودند که خط دفاعی قرمزها را وادار به اشتباه کنند. در دقایق پایانی آلومینیوم با ارسال های بلند و اوت های دستی روی دروازه میزبان فشار آوردند که پرسپولیسی ها با تجمع در یک سوم دفاعی، توپ ها را دفع کردند

شرح گل ها:

پرسپولیس 1-0: پرسپولیس در جناح چپ و از نزدیکی نقطه کرنر صاحب ضربه ایستگاهی شد. در حالی که انتظار می رفت مهدوی کیا این توپ را روی دروازه سانتر کند، کاپیتان پرسپولیس دروازه را نشانه گرفت و با اشتباه روشنگر، اولین گل قرمزها رقم خورد

دقایق حساس:

دقیقه 7: روی اشتباه محرز نقی زاده، سعید راهرو صاحب موقعیت شد اما با تعلل بازیکنان آلومینیوم این موقعیت از دست رفت. این جدی ترین موقعیت دو تیم در پانزده دقیقه ابتدایی بود

دقیقه 40: شوت پای چپ محمدرضا ناصحی در دستان نیلسون آرام گرفت

دقیقه 50: روی همکاری ماهینی و قاضی، جواد کاظمیان صاحب توپ شد و تا محوطه جریمه پیشروی کرد. ضربه نوک پای کاظمیان از کنار دروازه آلومینیوم بیرون رفت

دقیقه 52: پاس رو به جلوی کاظمیان از سمت راست با نوک پای هادی نوروزی در دهانه دروازه همراه شد ولی ضربه نوروزی را روشنگر با پا برگشت داد. این بهترین موقعیت پرسپولیس تا اینجای بازی بود.

دقیقه 59: دهقانی در محوطه هجده قدم پرسپولیس سرنگون شد اما در این صحنه صالحی اعتقادی به پنالتی نداشت. این صحنه با اعتراض میثاقیان به داور همراه بود.

دقیقه 74: کریم انصاری فرد روی یک حرکت انفرادی دو نفر را جا گذاشت و در موقعیت زدن ضربه نهایی قرار گرفت اما یک مکث کوچک کافی بود تا مدافع الومینیوم توپ مهاجم تعویضی پرسپولیس را خراب کند.

دقیقه 84: کریم انصاری فرد خوب نفوذ کرد و یک مدافع را جا گذاشت ولی ضربه آرام او را به سادگی روشنگر گرفت.

بهترین بازیکن:

سیدجلال حسینی در خط دفاعی مثل اکثر روزها، کم اشتباه و مطمئن بود ولی جواد کاظمیان در مجموع بازیکن موفقی بود و اندک موقعیت های این بازی، روی حرکات او ایجاد شد.

اتفاق ویژه:

رویانیان که در ورزشگاه حاضر بود، دقایقی طولانی با کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی گفت و گو کرد. ضمن اینکه یحیی گل محمدی در تمام طول 90 دقیقه کنار زمین مشغول هدایت بازیکنان بود و مانوئل ژوزه حتی یک بار هم از روی صندلی بلند نشد.

منبع

۷ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
مرفاوی:اسم بعضی از بازیکنانم را بلد نیستم

هیچ جا ندیدم یک تیم در 9 روز سه بازی انجام دهد. شاید الان بگویند مرفاوی تازه آمده و ایراد می گیرد اما واقعا چنین برنامه ریزی هیچ جا نیست

سایت گل - سرمربی جدید صبا علت تساوی مقابل داماش را خستگی تیمش دانست.
به گزارش گل به نقل از خبرگزاری ها صمد مرفاوي سرمربي تيم صباي قم پس از تساوي در مقابل تيم داماش گيلان در جمع خبرنگاران اظهار كرد: با توجه به بازي سنگيني كه در مقابل تيم نفت تهران داشتيم، اين بازي فشار زيادي را به بازيكنان ما تحميل كرد، به طوري كه خستگي در ساق پاياهايشان ديده مي‌شد و متاسفانه شادابي بازي‌هاي گذشته را نداشتند.
به گزارش گل به نقل از وي ادامه داد: من جايي نديدم در 9 روز سه بازي را به صورت فشرده برگزار كنند و متاسفانه فقط در ليگ ما به اين شكل است. اين در حالي است كه تيم داماش گيلان يك روز قبل‌تر از ما هفته قبل بازي كرده بود و هفته بعد هم كه با استقلال بازي داريم استقلال يك روز جلوتر از ما بازي كرده و مي‌تواند استراحت بيشتري انجام دهد و شادابي اين دو تيم نسبت به تيم صبا بيشتر باشد.
مرفاوی تاکید کرد: تیمی که گل می خورد و جبران می کند نشان می دهد می تواند برنده هم باشد. در کار دفاعی مشکل داشتیم اما من کارم را با این تیم تازه شروع کردم و زمان می خواهم تا خوب شویم. از بازیکنان تیم شناختی نداشتم و حتی اسم برخی آنها را هم بلد نبودم و به بازیکنان داخل زمین اطمینان کردم.

سرمربی صبا در مورد حضور ستار همدانی و سیروس دین محمدی در ورزشگاه یادگار امام قم گفت: این دو از آنالیزورهای استقلال هستند و طبیعی بود که به ورزشگاه بیایند. ما در بازی آینده با استقلال به نام ها توجهی نمی کنیم.
وی در مورد اینکه آیا حضور قلعه نویی در تیم استقلال برای او انگیزه است، گفت: ما با هم همکار هستیم و در یک مملکت زندگی و هر دو برای موفقیت تیم خود تلاش می کنیم.

وي افزود: براي بازي امروزمان با داماش گيلان، همكارانم در كادرفني به من ياري رساندند تا بتوانيم تيم را به خوبي براي اين بازي آماده كنيم. من هنوز شناخت كاملي از تيم ندارم ولي با اين حال روز به روز تيم ما بهتر مي‌شود و بايد بر روي نقاط ضعف‌مان كار كنيم. من دوست دارم در داخل و خارج از خانه نتايج لازم را كسب كنيم.

منبع

۷ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
احترامم به سرمربی تیم ملی بیشتر شد/ پیروانی و استیلی رئیسان من هستند/رویانیان:نمی‌گذارم کریمی خراب شود

شخصیتی مثل علی کریمی که ارزشمند است باید بیشتر مراقب رفتارهایش باشد. ناراحتی و نگرانی‌ام از علی کریمی همین است و اصلاً کاری به ناراحتی مانوئل ندارم

سایت گل - مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با ابراز خرسندی از پیروزی تیمش برابر آلومینیوم هرمزگان اعلام کرد پشت سرمربی تیمش می ایستد.
رویانیان که پس از پیروزی یک بر صفر پنجشنبه شب پرسپولیس برابر آلومینیوم هرمزگان با خبرنگاران گفتگو می کرد ضمن بیان این مطلب افزود: بسیار خوشحالم که امام رضا(ع) در شب تولدش به این بنده و هواداران پرسپولیس لطف داشت و به پیروزی شیرینی رسیدیم.
به گزارش گل به نقل از فارس مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه از این پیروزی بسیار خوشحال است، در مورد وضعیت علی کریمی که از سوی سرمربی سرخپوشان کنار گذاشته شده است گفت: بنده به عنوان مدیرعامل از تصمیم مانوئل ژوزه در خصوص علی کریمی حمایت خواهم کرد.از خود علی کریمی پرسیدم اگر بین سرمربی و بازیکن اختلاف پیش آید چه تصمیمی می‌گیرد که گفت اگر سرمربی مقصر باشد به سرمربی تذکر می‌دهم. من نمی‌خواهم بی‌جهت از کسی دفاع کنم.
وی افزود:‌ من یک ایرانی‌ام و جان را هم برای مربیان ایرانی می‌دهم اما من اکنون مربی خارجی آورده‌ام و به او پول داده‌ام. از هفته دوم شروع کردند به تخریب پرسپولیس. من به آنها گفتم اکنون چه کسی را بیاوریم و گفتم پولش را هم خودتان بدهید. از دومین بازی از داخل و بیرون تیم شروع به زدن تیم کردند. این کارها خوب نیست.
رویانیان تصریح کرد: بهترین بازیکنان را گرفته‌ایم و من نمی‌دانم سود زدن پرسپولیس به چه کسی می‌رسد. می‌دانم کریمی یک پرسپولیسی صددرصد است و او را قبول دارم. هیچ بازیکنی نمی‌خواهد کم‌فروشی کند اما به دلیل اتفاقاتی که افتاده روحیه تیم به هم ریخته و اختلاف به وجود آمده است.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص صحبت‌ با کی‌روش در جریان مسابقه با آلومینیوم گفت: کی‌روش از من ناراحت بود که در مصاحبه‌ای گفته بودم ملی‌پوشان وقتی از اردو باز می‌گردند ذهن‌شان آسیب دیده‌ است. او همه چیز را برای من تشریح کرد و من از او عذرخواهی کردم و احترامم به سرمربی تیم ملی بیشتر شد. کی‌روش مربی بزرگی است و به او گفتم صددرصد حمایتش می‌کنم.

وی افزود: با هم به تفاهم رسیدیم و در مورد اختلافاتی که در تیم ما ایجاد شده حرف زدیم. با اطمینان می‌گویم کی‌روش به خاطر مانوئل ژوزه بازیکنان پرسپولیس را تحریک نکرده و این حرف حق است که بگویم و به همین دلیل از همین‌جا باز از کی‌روش عذرخواهی می‌کنم. قرار شد با کی‌روش نشستی برگزار کنم چون اکثر بازیکنان پرسپولیس نه تنها در رده بزرگسالان بلکه در رده‌های دیگر هم ملی‌پوش هستند و طبیعی است که برای روحیه بهتر تیم از او مشورت بگیرم. در سال 5 ماه این بازیکنان در تیم ملی هستند، پس هم ما و هم کی‌روش باید به همدیگر کمک کنیم.

رویانیان در پاسخ به این سؤال که ریشه اختلاف علی کریمی و مانوئل ژوزه از کجاست، گفت: اتفاقاتی از هفته دوم افتاد اما به خاطر دربی روی همه آنها سرپوش گذاشتیم و به همه تذکر دادیم اما خود مانوئل در این هفته‌ها برخوردهایی دید و روی هم انباشته شد. من اهل بزرگ کردن کسی نیستم. اگر شما یک مربی یا نه، یک چوب خشک هم باشید از برخی برخوردها ناراحت می‌شوید.

وی اضافه کرد: شخصیتی مثل علی کریمی که ارزشمند است باید بیشتر مراقب رفتارهایش باشد. ناراحتی و نگرانی‌ام از علی کریمی همین است و اصلاً کاری به ناراحتی مانوئل ندارم و هنوز هم با ژوزه در مورد کریمی حرف نزدم.

به گزارش فارس رویانیان در ادامه مصاحبه با خبرنگاران در خصوص این شائبه که گفته می‌شود فدراسیون‌‌نشین‌ها دوست ندارند ژوزه در پرسپولیس نتیجه بگیرد تا مبادا در جنگ رسانه‌ای با کی‌روش پیروز شود، گفت: هر کاری در این مملکت انجام دهم با عشق انجام می‌دهم و موفق می‌شوم اما نمی‌دانم در فوتبال چه کار انجام دهم. هر کجا را محکم نگه می‌دارم که اشتباهی رخ ندهد جای دیگر صدا می‌دهد. اگر بگوییم گلایه داریم که بد است و اگر بگوییم همه خوبند، اشتباه است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد:‌ هر کاری در این فوتبال می‌کنیم از جای دیگری ضربه می‌خوریم. هیچ کاری بازخورد مثبت ندارد. ما این همه بازیکن خریدیم و فکر می‌کردیم همه چیز خوب انجام می‌شود اما اتفاقاتی می‌افتد که خوابش را هم نمی‌دیدیم. همه کار می‌کنیم اما از صد جای دیگر ضربه می‌خوریم .این به این دلیل است که فوتبال حاشیه امنیت و سلامت ندارد.

وی در خصوص حضور پیروانی و استیلی و اینکه گفته می‌شود قرار است استیلی سرمربی پرسپولیس شود، گفت: پیروانی و استیلی رئیسان من هستند و من استیلی را دوست دارم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه بار دیگر تأکید کرد: این همه برای تیم هزینه کردیم و امکانات خوبی فراهم شد حتی اکنون بهترین ورزشگاه برای پرسپولیس است و چرا باید یک اختلاف کوچک این طور تیم را به هم بریزد؟ هر کسی که عامل این اختلاف و به هم ریختگی است را در این دنیا و آن دنیا نمی‌بخشم. آیا این تیم باید ببازد؟

رویانیان در این هنگام در پاسخ به این سؤال که آیا به این نتیجه رسیده‌‌اید که چه کسی مقصر است، گفت:‌ من به نتیجه رسیدم که مقصر چه کسی است.

وی همچنین در خصوص علی کریمی یادآور شد:‌ کریمی بازیکن بزرگ و فرزند پرسپولیس است و حتی اگر او در پرسپولیس نباشد نمی‌گذارم خراب شود و با شخصیت او بازی کنند.

منبع

۷ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
ژوزه: با این شرایط در ایران می میرم/یک روز دلیل کنار گذاشتن کریمی را می‌گویم

بازیکنان ما آرام نبودند نه بخاطر غیبت هواداران یا علی کریمی، آنها عصبی بودند چرا که 8 بازی را نبرده بودیم. این پیروزی را به هواداران تقدیم می‌کنیم.

سایت گل - سرمربی پرسپولیس با حرفهایش در سالن کنفرانس خبرنگارارن را تحت تاثبر قرار داد.
به گزارش سایت گل و به نقل از ایسنا .سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس پس از پيروزي تيمش مقابل آلومينيوم هرمزگان در نشست خبري اظهار كرد: مرگ چيزي است كه براي هر انساني رخ مي‌دهد و قسمت همه مردم مي‌شود. اما فكر مي‌كنم با اين شرايط من در ايران مي‌ميرم. روز گذشته هم گفتم مشكل تيم ما ذهني و رواني است و فقط با برد حل مي‌شود. هيچ روانشناسي نمي‌تواند اين مشكل را حل كند. راه حل بهبود شرايط ما فقط يك چيز است و آن هم برنده شدن است.
ژوزه درباره بازي گفت: حريف ما در نيمه نخست روي اشتباه ما موقعيتي به دست آورد اما به غير از آن ديگر فرصتي نداشتند. البته در اين بازي خيلي عالي نبوديم، تعداد راضي كننده‌اي موقعيت گل براي خودمان ايجاد كرديم كه اگر گل مي‌شد راحت‌تر به بازي ادامه مي‌داديم. اينطور برنده شدن، با اذيت شدن همراه است و باعث مي‌شود خستگي روحي و جسمي بر تن بازيكنان بماند. با اين حال پيروزي در اين بازي حق ما بود.

وي همچنين گفت: تلاش كرديم كه گل دوم را بزنيم اما نشد. مي‌خواهم به بازيكنانم تبريك بگويم. آنها از دقيقه يك تا 90 براي پيروزي تلاش كردند. با وجود اينكه فشار روي آنها زياد بود و خيلي‌ها به باشگاه فشار مي‌آورند كه تيم موفق نشود. همين موضوع نيز در بازيكنان تاثير مي‌گذارد.

خبرنگاري از ژوزه پرسيد علت اينكه بازيكنان پرسپوليس نسبت به بازي‌هاي قبل آرامش بيشتري داشتند، چه بود، گفت: امروز بازيكنان ما خيلي هم آرام نبودند. البته نه به خاطر نبودن هواداران و نه به خاطر نبودن علي كريمي، بلكه به خاطر هشت بازي كه پيروز نشده بوديم. من اين برد را به هواداران پرسپوليس تقديم مي‌كنم كه به اندازه ما اذيت مي‌شوند. هركاري كه مي‌كنيم براي آنهاست.

سرمربي پرسپوليس در پاسخ به اين سوال كه فكر نمي‌كنيد با اين برد شرايط پرسپوليس آرام شده باشد و بتوانيد كريمي را به تيم بازگردانيد؟ گفت: شايد اين نظر شما باشد كه به كريمي احتياج داريم، من تصميم خودم را در اين رابطه گرفته‌ام و از آن برنخواهم گشت. يك روز مي‌گويم علت اين تصميم چه بوده است. اما الان صحبتي نمي‌كنم.

ژوزه در ادامه نشست خبري خود گفت: من هيچ‌وقت از خبرنگاران ايراني ناراحت نشدم. شما با من خوب بوديد. در مصر كه بودم، خبرنگاران خيلي خشن بودند و بي‌احترامي مي‌كردند. اما شما با احترام نظر خود را مي‌گوييد.

سرمربي پرسپوليس درباره حضور همزمان جواد كاظميان و هادي نوروزي در اين بازي گفت: ما مي‌دانستيم بازيكنان شماره 15 و 3 آلومينيوم سنگين هستند به همين خاطر از كاظميان و نوروزي در كناره‌هاي زمين استفاده كرديم تا سرعت آنها به كمك ما بيايد. فشار روي بازيكنان ما زياد است به همين خاطر آنها فقط نصف توان خود را مي‌توانند در بازي بگذارند. دنبال اين هستيم كه با پيروزي در بازي‌هاي بعد بازيكنان با تمامي توان خود حاضر شوند. اين بازي را بايد مي‌برديم. حتي اگر شده بود، با دست گل مي‌زديم تا بازي را ببريم.

وي درباره جلسه رويانيان و كي‌روش و صحبت‌هايي كه بين اين دو رد و بدل شده گفت: بعدا درباره اين موضوع حرف مي‌زنم.

ژوزه در ادامه درباره اين موضوع كه يحيي گل‌محمدي چه تاثيري در اين برد داشت، گفت: اين برد را بازيكنان به دست آوردند. من سه روز است كه يحيي را مي‌شناسم. او آمده به تيم ما تا كمك كند. يحيي با چند بازيكن ما همبازي بوده و در مواردي كه من در فوتبال ايران شناخت ندارم، مي‌تواند به من كمك كند. همه ما در اين پيروزي نقش داشتيم اما نقش بازيكنان بيشتر بود. با حضور يحيي ارتباط كادرفني با بازيكنان بهتر مي‌شود.

وي در پايان گفت: من از افرادي كه فقط مي‌گويند بله بله، خوشم نمي‌آيد. دوست دارم همه در تيم من نظر خود را بگويند و چيزي كه به ذهنشان مي‌رسد را به من منتقل كنند. من هم تصميم آخر را مي‌گيرم.

منبع

۷ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
بازگشت یحیی به پرسپولیس با برد

آخرین بازی یحیی گل محمدی برای پرسپولیس مقابل ابومسلم اکبر میثاقیان بود

سایت گل- یحیی گل محمدی بعد از 7 سال به پرسپولیس بازگشت و با برد کار خود را در این تیم آغاز کرد. یحیی گل محمدی در فاصله سال های 74-78 و 81-84 پیراهن پرسپولیس را بر تن داشت و در این مدت 2 قهرمانی لیگ و یک قهرمانی جام حذفی را تجربه کرد. گل محمدی آخرین بار در دیدار یک هشتم نهایی جام حذفی فصل 83-84 مقابل ابومسلم مشهد برای پرسپولیس به میدان رفت که مربی تیم حریف اکبر میثاقیان بود! یحیی در آن بازی که با شکست 1- صفر پرسپولیس همراه بود، در دقیقه 92 از مسعود مرادی داور آن دیدار کارت قرمز گرفت.

منبع

۷ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
استیلی: پاقدمم برای پرسپولیس خوب بود

سایت گل- حمید استیلی یکی از تماشاگران ویژه بازی پرسپولیس مقابل آلومینیوم بود. سرمربی سابق سرخپوشان پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس برابر آلومینیوم هرمزگان عنوان کرد: از اینکه پرسپولیس پیروز شد خوشحالم و پاقدم من برای پرسپولیس خوب بود. وی در مورد اینکه مشاور رویانیان شده یا نه، گفت: من مشاور رویانیان نیستم.

استیلی در مورد شرایط این تیم اظهار داشت: پرسپولیس در آینده بهتر می‌شود. این تیم نیاز به زمان دارد و باید در ترکیب تیم دقت بیشتری شود. پرسپولیس چند بازیکن مصدوم دارد که با درمان آنها وضعیت تیم بهتر خواهد شد. امیدوارم روزهای خوش پرسپولیس دوباره از راه برسد.

منبع

۷ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
گلزنی کاپیتان مهدوی کیا برای پرسپولیس بعد از 14 سال و 2 هفته

فاصله بین گل بیست و دوم و گل بیست سوم مهدوی کیا برای پرسپولیس 14 سال و دو هفته بود!

سایت گل- مهدی مهدوی کیا پس از 14 سال و دو هفته برای پرسپولیس گلزنی کرد تا پرسپولیس دومین برد خود در لیگ دوازدهم را جشن بگیرد. مهدی مهدوی کیا کاپیتان سرخپوشان پایتخت آخرین بار در هفته اول لیگ آزادگان 77 مقابل تیم پلی اکریل اصفهان برای این تیم گلزنی کرده بود. در آن بازی که 22 شهریور 1377 در آزادی برگزار شد، مهدوی کیای 21 ساله دو گل پرسپولیس را زد تا پرسپولیس با این دو گل و ضربه پنالتی احمدرضا عابدزاده 3- صفر پیروز شود. مهدی مهدوی کیا تاکنون 23 گل برای پرسپولیس در مسابقات مختلف به ثمر رسانده است .

منبع

۷ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
جدول گلزنان لیگ دوازدهم:201 گل/ 105 گلزن

میلاد نوری با دو گلی که زد 6 گله شد و خودش را به صدر نزدیک کرد.

سایت گل- در پایان هفته دهم لیگ برتر شمار گل های به ثمر رسیده در این فصل به 201 رسید و 105 بازیکن نیز نام خود را در بین گلزنان ثبت کرده اند.

به گزارش گل جلال رافخایی گلزن تیم ملوان همچنان در صدر جدول قرار دارد ، اما میلاد نوری با دو گلی که زد 6 گله شد و خودش را به صدر نزدیک کرد. سوکای سپاهان نیز برای دومین هفته متوالی گلزنی کرد و در رده سوم جدول گلزنان قرار گرفت.
گل: جلال رافخایی(ملوان انزلی)

6 گل: یعقوب کریمی (نفت تهران) میلاد نوری(صبای قم)

5 گل: جواهیر سوکای(سپاهان اصفهان)
4 گل: مجتبی شیری(راه آهن تهران) مهدی نظری(سپاسی شیراز) سجاد شهباززاده ، سعید دقیقی (سایپا کرج) رسول نویدکیا (نفت آبادان) علیرضا جهانبخش (داماش گیلان) رادومیر جالوویچ(سپاهان اصفهان)

3 گل: جابر انصاری، محمدرضا حسینی (سپاسی شیراز) ایمان موسوی، محمدحسین مهرآزما(نفت تهران) روح الله عرب (نفت آبادان) بهادر عبدی (راه آهن تهران) رامین رضائیان(صبای قم) اسماعیل فرهادی(ذوب آهن اصفهان) رضا ناصحی(آلومینیوم هرمزگان) فلاویو لوپز(تراکتورسازی تبریز) میلاد غریبی (سایپا کرج) مهدی نوری(فولاد خوزستان)
2 گل: افشین چاووشی، امین متوسل زاده ، حسین ابراهیمی (داماش گیلان) امیر میربزرگی، روح الله سلطانی، محمدرضا طهماسبی(پیکان تهران) هادی تامینی (سپاهان اصفهان) لوسیانو پریرا، عبدالله کرمی، آرش افشین، ایوب کلانتری (فولاد خوزستان) قاسم دهنوی، فرزاد حاتمی ، محمد ابراهیمی، احسان حاج صفی(تراکتورسازی تبریز) بابک لطیفی، عباس محمدرضایی(سپاسی شیراز) فرزاد آشوبی، علیرضا عباسفرد (راه آهن تهران) محمد قاضی(پرسپولیس تهران) فرید عابدی (گهر دورود) رضا خالقی فر (نفت آبادان)آرش برهانی، فابیو جانواریو (استقلال تهران) مصطفی شجاعی، رضا عنایتی(مس کرمان)

منبع

۷ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
جدول گلزنان خارجی لیگ دوازدهم: جواهیر سوکای آقای گل خارجی لیگ برتر

دو گلزن از اروپای شرقی بهترین گلزنان خارجی لیگ برتر طی 10 هفته گذشته هستند

سایت گل- تا پایان هفته دهم لیگ برتر 23 گل توسط 12 بازیکن خارجی به ثمر رسیده است که حدود 11 درصد گل های به ثمر رسیده در این فصل است.

به گزارش گل جواهیر سوکای همچون تیمش که در صدر جدول قرار دارد، با 5 گل زده صدرنشین گلزنان خارجی لیگ دوازدهم است. جالوویچ مونته نگرویی هم تیمی سوکای در سپاهان نیز 4 گل زده و دومین گلزن خارجی برتر این فصل است. در این هفته پریرا و توزی برای اولین بار موفق به گلزنی شدند.
گل: جواهیر سوکای (سپاهان اصفهان)

4 گل: رادومیر جالوویچ(سپاهان اصفهان)

3 گل: فلاویو لوپز (تراکتورسازی تبریز)

2 گل: فابیو جانواریو(استقلال تهران) لوسیانو پریرا(فولاد خوزستان)

1 گل: دیوید ویکیروم(صبای قم) هوگو ماچادو، آکو استویچکوف(ذوب آهن اصفهان) برناردو انریکه(آلومینیوم هرمزگان) مارسیو خوزه(سایپا کرج) آنسلمو گونزالس(تراکتورسازی تبریز) رودریگو توزی(استقلال تهران)

منبع

۷ مهر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۲۵۱ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۳,۳۷۰ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۴۳,۳۲۹ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۸,۴۳۲ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۰۸ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۷۳ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۴۹۷ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۳۹۳ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۱۷۲ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۰,۶۰۰ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۲۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۵۰۰ کاربر آنلاین است. (۲۰۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۵۰۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!