به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
هفته 26 لالیگا - بارسا به دنبال بازپس گیری صدر جدول

امشب سه دیدار از دیدارهای هفته بیست و ششم رقابتهای لالیگا برگزار می شود.

سایت گل: هفته بیست و پنجم رقابتهای لالیگا با صدرنشینی رئال مادرید پایان یافت و رقابتها بعد از این با هیجان دو چندانی دنبال می شود، چرا که امتیاز دو رقیب دیرینه در صدر جدول برابر است و رئال تنهابا تقاضل گل بهتر،صدر جدول را از آن خود نموده و از همین رو هر یک از این دو تیم منتظر گاف دیگری است تا بتواند با اقتدار بیشتری صدرنشینی رابه خود اختصاص دهد.

در پایان هفته بیست و پنجم این رقابتها، رئال مادرید با 62 امتیاز و تفاضل گل 47 در صدر است. بارسلونا با همین امتیاز وتفاضل گل 45 در رده دوم قرار دارد. والنسیای 47 امتیازی سوم است و تیمهای سویا (43)، مایورکا(43) و دپورتیوو لاکرونیا (41) در رده های بعدی قرار گرفته اند.

مصاف بارسلونا مقابل والنسیا یکی از جذاب ترین دیدارهای این هفته خواهد بود و در دیگر دیدار جذاب دو تیم سویا و دپورتیوو مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت که نتیجه این دیدار نیز می تواند تغییراتی را در رده های میانی جدول ایجاد کند.

برنامه دیدارهای این هفته رقابتهای لالیگا بدین ترتیب است:

شنبه (22 اسفند،13 مارس):

* ختافه- مایورکا

*اسپورتینگ خیخون- اتلتیک بیلبائو

* سویا – دپورتیوو لاکرونیا

یکشنبه (23 اسفند،14 مارس):

* ویارئال- خه رس

*تنریفه- اسپانیول

* راسینگ سانتاندر- ساراگوسا

* آلمریا- ساراگوسا

* بارسلونا- والنسیا

* وایادولید – رئال مادرید

دوشنبه (24 اسفند،15 مارس):

* اتلتیکو مادرید – اوساسونا

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲۲ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
گواردیولا: دروغ در گزارش داوری، دلیل محرومیت من

مربی بارسلونا به خوبی می داند که تیمش برای تکرار قهرمانی سال گذشته اش، می بایست نهایت تلاش خود را به کار گیرد.

سایت گل: پس از اعتراضات پپ گواردیولا به عملکرد داوری در جریان دیدار هفته گذشته بارسا مقابل آلمریا، این مربی جوان برای یک دیدار از نشستن برروی نیمکت مربی گری تیمش محروم خواهد بود و به نظر می رسد که پپ هنوز از جریمه ای برایش در نظر گرفته شده، عصبانی است.

او درصحبتهای امروز خود که کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش مقابل والنسیا برگزار شد، گفت:«داور بازی به خوبی می داند که در گزارش خود دروغ گفته است. خود او به خوبی به این نکته واقف است و کمک داور هم همین طور.این صحبت بدان معنا نیست که من از کاری که کرده ام احساس غرور می کنم. مفهوم اخراج شدن را درک می کنم ولی ما تصمیم گرفتیم که به این حکم اعتراض کنیم، چرا که آقای کلوس و آقای گایگو(خط نگهدار) دروغ گفتند.»

گواردیولا ادامه داد:« من مرتکب اشتباه شدم و به سکوها فرستاده شدم ولی آنها هم دروغ گفتند و خودشان این را می دانند.مطمئنا بعد از این هم اخراجهای بیشتری در انتظار من خواهد بود، چرا که من اخلاقم این گونه است.»

مربی جوان تیم کاتالان در ادامه صحبتهایش با اشاره به دیدارفردا شب بارسا مقابل تیم رده سومی والنسیا گفت:« بدون در نظر داشتن حذف تیم مادریدی از رقابتهای اروپا، رقابتهای لالیگا بسیار سخت شده و می بایست حداکثر امتیازات را کسب کرد. والنسیا یکی از بزرگترین تیمهای حاضر در رقابتهاست که می تواند برای موفقیتش بجنگد.»

بحث بعدی در مورد خروج کهکشانی ها از رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا بود و گواردیولا در صحبتهایی به این نکته اشاره کرد که شاگردانش می بایست در دیدار برگشت از سد اشتوتگارت عبور کنند و گفت:« ما نباید اجازه دهیم که سرنوشت رئال برای ما تکرار شود.»

۲۲ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
ویا به دیدار امشب می رسد.

ستاره باتجربه باشگاه والنسیا آماده است تا امشب مقابل کاتالونیایی ها به میدان برود.

سایت گل: در حالی که تا روز قبل اعلام می شد که داوید ویا غایب دیدار تیمهای بارسلونا و والنسیا خواهد بود، اکنون خبر خوبی در اردوی والنسیا شنیده می شود. ال گواخه نیز همراه با سایر بازیکنان والنسیا روانه سفر به بارسلونا شده است. طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، ال گواخه تمریناتش را به صورت کامل انجام داده و نامش در لیست مسافران به نوکمپ قرار داده شده است.

داوید ویا ،پیش از این و در جریان دیدار تیمش مقابل وردربرمن از سری رقابتهای لیگ اروپا، از ناحیه شانه چپ مصدوم شده بود.

البته خفاشها قادر نخواهد بود تا از حضور مارچنا و داوید ناواررو به دلیل محرومیت بهره ببرند و الکسیس هم همچنان مصدوم است.

در این میان سسار ، میگل و اوربانگا با رهایی از محرومیت آماده بازی کردن برای تیم اونای امری هستند و برونو و داوید آلبلدا همراه با داوید ویا با رهایی از بند مصدومیت به روزهای اوجشان بازگشته اند.

۲۳ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
کیه تا به دیدار اشتوتگارت می رسد.

ستاره خط میانی بارسلونا، تمریناتش را به صورت عادی دنبال می کند ولی هنوز نتوانسته تائید پزشکی بگیرد و از همین رو در دیدار امشب بارسا مقابل والنسیا غایب خواهد بود.

سایت گل: سیدو کیه تا، ستاره خط میانی مالیایی بارسلونا تمریناتش را به صورت عادی و با سایر هم تیمی هایش دنبال می کند ولی هنوز به روزهای اوجش بازنگشته و نتوانسته تائید پزشکی را بگیرد و از همین رو در دیدار امشب بارسا مقابل والنسیا غایب خواهد بود.

بدین ترتیب این ستاره مالیایی در جریان دیدار برگشت بارسا مقابل اشتوتگارت در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا به میادین ورزشی بازخواهد گشت.

بازگشت کیه تا به ترکیب تیم کاتالان، خبرخوشی برای گواردیولا و هواداران بارسا در آستانه دیدار مقابل تیم آلمانی خواهد بود.

البته مونیه سا نیز که مدتی بود که با مصدومیت دست و پنجه نرم می کرد، تمریناتش با سایر هم تیمی هایش را از سر گرفت و تنها غایب تمرینات بارسا آبیدال بود که همچنان مشغول بازیابی است. این ستاره فرانسوی چند هفته ای از میادین ورزشی به دور خواهد بود.

۲۳ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
دني آلوس: كاكا در انتخاب رئال مادريد اشتباه كرد.

مدافع بارسا در مورد انتقال هموطنش به رئال اظهار نظر كرد.

سايت گل: دني آلوس، مدافع راست تيم بارسلونا، روي زخم هاي تازه رئالي ها نمك پاشيد و گفت كه كاكا، هم تيمي اش در تيم ملي برزيل، در انتخاب رئال مادريد اشتباه كرده است.

كاكا كه در تابستان گذشته از ميلان به رئال پيوست، پس از حذف ناباورانه كهكشاني ها در ليگ قهرمانان توسط ليون، مورد انتقادات زيادي قرار گرفت. آلوس كه در سال 2008 از سويا به بارسلونا پيوست ادعا كرد كه شايد بهتر بود كاكا به جاي رفتن به سانتياگو برنابئو، در بارسا به او مي پيوست.

آلوس در مصاحبه با نشريع ايتاليايي گاتزتا دلو اسپورت گفت:" من فكر مي كنم كه كاكا تيم اشتباهي را انتخاب كرد. او در ميلان براي تيم بازي مي كرد اما در رئال اينگونه نيست. رئال بازيكنان مهم زيادي در اختيار دارد و به نظر مي رسد كه آنها فضا را از همديگر ميگيرند. كاكا در پستي كه دويت دارد، بازي نمي كند، اوضاع پيچده است و به اين ترتيب فشار افزايش پيدا مي كند."

آلوس همچنين به مقايسه فلسفه فوتبال بارسلونا و برزيل پرداخت و تاكيد كرد كه كاكا مي توانست با سبك تيم پپ گوارديولا راحت تر تطبيق پيدا كند. " در تيم ملي برزيل ما بسيار فشرده بازي مي كنيم، درست مانند بارسلونا اما در رئال مادريد اينگونه نيست. شايد بهنر بود كه او به بارسلونا مي آمد."

۲۳ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
ستايش بارسلونا توسط بازيكنان والنسيا

حريفان نيز بارسا را بهترين تيم جهان مي دانند.

سايت گل: در حالي كه والنسيا امشب در نو كمپ در مقابل بارسلونا قرار مي گيرد، برونو و ميگل، دو بازيكن والنسيا به تحسين حريف امشب تيم شان پرداختند.

ميگل در گفتگو با نشريه آس گفت:" آنها يكي از بهترين تيم هاي جهان هستند و تنها چلسي و منچستر يوناتيد در سطح آنها قرار دارند. آنها بال هاي بسيار خطرناكي دارند اما مي توانند از هر نقطه از زمين شما را غافلگير كنند."

برونو نيز در اظهار نظري مشابه گفت:"‌آنها بهترين تيم دنيا هستند و هرچند به اندازه سال گذشته آماده نيستند اما به همان خوبي بازي مي كنند. آنها ديگر با اختلاف گل هاي زياد حريفان را شكست نمي دهند اما همچنان موقعيت هاي زيادي خلق مي كنند. اگر بهترين بازي مان را انجام دهيم، مي توانيم به پيروزي برسيم."

۲۳ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
هفته 26 لالیگا - هت تریک مسی؛ پیروزی بارسا

آبی اناری پوشان توانستند به لطف هت تریک لیونل مسی به سه امتیاز حساس دست بیابند.

سایت گل: بارسلونا در بیست و ششمین دیدارخود در رقابتهای این فصل لالیگا، مصاف بسیار حساسی را مقابل والنسیا داشت.

در حالی که در نیمه اول این دیدار، دیداری برابر و پایاپای را شاهد بودیم، با آغاز نیمه دوم ورق به سمت بارسلونا برگشت. لیونل مسی دردقیقه 56 اولین گل تیم کاتالان را به ثمر رساند .البته با اخراج مادورو در دقیقه 68 بازی، کار برای تیم کاتالان تا حدود زیادی راحت تر شد.ستاره والنسیا بادریافت دومین کارت زرد خود در جریان این دیدار مجبور به ترک زمین مسابقه گردید تا شاگردان امری ده نفره به بازی شان ادامه دهند.ستاره آرژانتینی بارسا در دقایق 81 و 82 نیز دو گل تماشایی را وارد دروازه والنسیای میهمان نمود تا با انجام هت تریکی تماشایی، سه امتیاز ارزشمند را برای تیمش کسب کند.

بارسا پس از این پیروزی توانست با 65 امتیاز بار دیگر خود را به به صدر جدول رقابتهای لالیگا برساند.رئال مادرید قبل از آغاز دیدار تیمش مقابل وایادولید با 62 امتیاز در رده دوم است و والنسیا با 47 امتیاز رده سوم را به خود اختصاص داده. تیمهای سویا(44)، مایورکا(43) و دپور(42) در رده های بعدی هستند

قابل ذکر است که در سایر دیدارهای برگزار شده یکشنبه شب لالیگا نتایج زیر به دست آمده است:
* آلمریا 1- مالاگا0

گل: سوریانو (56) برای آلمریا

* راسینگ سانتاندر 0- ساراگوسا 0

* تنریفه 4- اسپانیول 1

گلها:ریچی (21)، نینو(50 و90) و آلفارو (82) برای تنریفه و وردو (70) برای اسپانیول

* ویارئال 2- خه رس 0

گلها: یورنته (32) و اسکودرو (90) برای ویارئال

* بارسلونا 3- والنسیا 0

گلها: لیونل مسی (56، 81 و 82) برای بارسا

تنها دیدار باقی مانده از رقابتهای این هفته دوشنبه شب میان دو تیم اوساسونا و اتلتیکو مادرید برگزار خواهد شد تا بدین ترتیب هفته بیست و ششم رقابتهای لالیگا به پایان برسد.

۲۴ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
لاپورتا: مسی یک نابغه است.

رئیس باشگاه بارسلونا در صحبتهایی به تمجید از ستاره آرژانتینی تیمش پرداخته است.

سایت گل: خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا درپایان دیدار دیشب تیمش مقابل والنسیا که با هت تریک مسی همراه بود زبان به تمجید از ستاره آرژانتینی گشوده.

در نیمه دوم دیدار یکشنبه شب بود که مسی توانست گل اول تیمش را با بهره گیری از نبوغ و توانایی های فردی اش به ثمر برساند و دو گل بعدی نیز با همکاری این ستاره جوان با تیری آنری به ثمر رسید.

در پایان این دیدار خوان لاپورتا در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به این نکته که مسی 22 ساله به رغم درخشش در این دیدار، همچنان فروتن است، گفت:«مسی یک نابغه است. عملکرد او در جریان دیدار مقابل والنسیا فوق العاده و تماشایی بود. عملکرد یکشنبه شب مسی، شایسته تمام تعریف و تمجیدهاست ، چرا که بازی بسیار سخت و نفس گیری بود ولی مسی به بهترین نحو ممکن بازی را اداره می کرد.»

لاپورتا در ادامه با تمجید از عملکرد بازیکنان تیم میهمان گفت:« والنسیا هم بازی بسیار خوبی را به اجرا گذاشت. ما پیش از کسب نتیجه پیروزی، سختی زیادی را متحمل شدیم ولی در نهایت به لطف یک بازیکن که یک نابغه است به برتری رسیدیم.بازیکنی که شخصیتی قابل احترام دارد. مسی بازیکن با مهارتی است که می تواندالگوی خوبی برای کودکان باشد؛ مسی یک سمبل و الگوی بی نظیر برای همگان است.»

رئیس باشگاه کاتالان در پایان صحبتهایش به مصاف حساس تیمش مقابل اشتوتگارت در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا اشاره کرد و گفت:« ما باید با احترام به مصاف حریف برویم و پیروزی لیون مقابل رئال، نشان می دهد که تورنمنتی کاملا رقابتی پیش روی ماست.بایدکاملا محتاط باشیم که آنچه برسر رئال آمد برای ما اتفاق نیفتد.»

۲۴ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بارسا در فکر خرید دی ماریا

سران باشگاه کاتالان در نظر دارند تا در تابستان پیش رو برای خریداری ستاره آرژانتینی وارد عمل شوند.

سایت گل: سران باشگاه بارسلونا آماده اند تا با ارائه پیشنهادی تمایل خود را برای جذب آنخل دی ماریا، ستاره آرژانتینی باشگاه بنفیکا ابراز کنند.

دی ماریا یکی از کلیدی ترین بازیکنان تیم ملی آرژانتین و مارادونا برای رقابتهای جام جهانی است و در رقابتهای لیگ پرتغال نیز نقشی سرنوشت ساز را در بنفیکا ایفا می کند.

در این میان، پپ گواردیولا به دنبال جانشین مناسبی برای تیری آنری می باشد و البته گزینه هایی از جمله خوان ماتا و داوید سیلوا (والنسیا) و فرانک ریبری (بایرن مونیخ) را نیز زیر نظر دارد.

روزنامه ال موندو دپورتیوو با چاپ گزارشی در این رابطه به این نکته اشاره کرده که سران باشگاه کاتالان از تلاش برای خرید ریبری، به دلیل قیمت اعلام شده از سوی سران باواریایی ها دست کشیده اند و اکنون نام دی ماریا در صدر لیست گواردیولا دیده می شود.

البته بارسا در این مسیر تنها نیست و تیمهایی از جمله منچستریونایتد، چلسی و رئال مادرید نیز تمایل زیادی به جذب این ستاره 22 ساله دارند و در این میان، سران بنفیکا اعلام کرده اند که پیشنهادی بیشتر از 25 میلیون یورو برای ستاره سابق باشگاه روساریو را مورد بررسی قرار خواهند داد.

۲۴ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
جنجال روز: زخمهای پای کریس، قدیمی بود.

رئیس باشگاه وایادولید در صحبتهایی اعلام کرد که هیچ یک از بازیکنان تیمش قصد مجروح کردن بازیکنان رئال مادرید را نداشته و زخمهایی که کریس رونالدو به داور نشان داده، همه قدیمی بوده است.

سایت گل: کارلوس سوارس، رئیس باشگاه وایادولید در گفتگو با رادیو مارکا از برخوردی که میان نیوالدو و کریس رونالدو به وجود آمده بود، ابرازتاسف کرد و در عین حال اعلام نمود که زخمهایی که روی پای چپ کریس دیده شد که خود این ستاره پرتغالی معتقد بود که پس از ضربه ستاره برزیلی ایجاد شده است، همگی قدیمی بوده.

سوارس در این رابطه گفت:«هیچ یک از سه زخمی که کریس رونالدو نشان داد ، در اثر ضربه نیوالدو ایجاد نشده بود. یکی از این زخمها زیر زانوی کریس است. دومی وسط ساق پای اوست و سومی هم نقطه کوچکی است که بعید به نظر می رسد که نیوالدو آن را ایجاد کرده باشد.»

رئیس باشگاه وایادولید در صحبتهایی با نادرست و زشت خواندن ضربه نیوالدو به این نکته اشاره کرد که از رفتار خشونت آمیز بازیکنانش مقابل رئال حمایت نمی کند. سوارس در این رابطه گفت:« از چهره ای که از بازیکنانم به نمایش گذاشته شده نگرانم. چهره آنها خشن و ناعادلانه نشان داده می شود، در صورتی که من حتی یک دیدار خشن از آنها ندیده ام.بازی سختی برای طرفین بود ولی هیچ حرکت خشن که به منظور آسیب رسانی به بازیکن حریف بود را ندیده ام. فکر نمی کنم که هیچ بازیکن حرفه ای ای وجود داشته باشد که بخواهد دیگری را بنا به دلایلی مصدوم کند.»

رئیس باشگاه وایادولید در پایان صحبتهایش با بد خواندن حرکت نیوالدو و خطای او برروی کریس اعلام کرد که این ستاره برزیلی در رختکن تیم از هم تیمی هایش عذرخواهی کرد و گفت:« برای ادامه حضورمان در رقابتهای دسته اول، این مسیری نیست که بتوانیم آن را دنبال کنیم. وایادولید در دو فصل اخیر با ارائه بازی پاک مبارزه کرده است.»

او در پایان صحبتهایش در مورد نحوه قضاوت داوری به این نکته اشاره کرد که گرچه مخوتو گونسالس، داور این دیدار تا حدودی به نفع تیم میهمان سوت می زد ولی شیوه قضاوت او تاثیر مستقیمی در نتیجه بازی نداشته و دراین رابطه گفت:« اگر داور یک ضربه پنالتی در پی خطای سرخیو راموس اعلام می کردو او را اخراج می کرد هم نتیجه کلی بازی تغییر نمی کرد. شاید در آن شرایط تیم مادریدی عصبی تر می شد و به جای 4 گل، 6 گل وارد دروازه ما می کرد.»

۲۶ اسفند ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۲۵۴ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۳,۴۴۹ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۴۳,۳۸۹ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۸,۴۳۵ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۰۸ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۷۳ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۵۰۴ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۳۹۳ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۱۷۲ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۰,۶۱۸ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۲۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۵۵۶ کاربر آنلاین است. (۲۲۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۵۵۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!