به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
کرایوف: بی احترامی مسئولان به پپ

مربی سابق تیم رویایی بارسلونا به شخصیت پپ گواردیولا شک ندارد، چرا که همیشه او را فردی صادق و با عقل سلیم دیده است.

سایت گل: یوهان کرایوف ، مربی سابق بارسلونا پس از اخراج گواردیولا در جریان دیدار تیمش مقابل آلمریا در روز ششم ماه مارس که با تساوی 2-2 به اتمام رسید، به دفاع از مربی جوان تیم کاتالان پرداخت و در صحبتهایی گفت:«اگر پپ بگوید که واقعیت بدین ترتیب بوده، من حرف او را باور می کنم.»

کرایوف در یادداشت هفتگی اش در روزنامه "ال پریودیکو د کاتالونیا" نوشت:«آیا می توانند گواردیولا را برای یک دیدار اخراج کنند؟ معلوم است که بله.چرا که او در تمام بازیها با تمام توان ظاهر می شود. گواردیولا همیشه با صداقت و عقل سلیمش بازیها را دنبال می کند.در حالی که گواردیولا با احترام رفتار می کند، شایسته احترام نیز هست.دقیقا همان چیزی که اعضای کمیته داوری برای این مربی جوان قائل نیستند.»

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲۶ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
فرانسسکولی: مسی بهتر از کریس است.

اسطوره فوتبال اروگوئه در صحبتهایی از مسائل مختلف گفته؛ از اوضاع بارسلونا تا رقابتهای جام جهانی

سایت گل: برنامه کرک س تی وی که معمولا به دنبال استعدادهای دنیای فوتبال می گردد این بار میهمان ویژه ای داشت. انسو فرانسسکولی، فوتبالیست اروگوئه ای میهمان این برنامه بود.

فرانسسکولی در پاسخ به سوال مجری برنامه در مورد بهترین بازیکن دنیا گفت:« امروزه لیونل مسی به مراتب بهتر ازکریس رونالدو است. ستاره آرژانتینی در حال بهره گیری از اوج توانایی هایش است و رونالدو پشت سر اوست. چند فصل پیش اوضاع برعکس بود و بازیکن پرتغالی، ستاره شماره یک بود.»

اسطوره فوتبال اروگوئه درادامه در مورد مدعی شماره یک قهرمانی در رقابتهای لالیگابه این نکته اشاره کرد که مدعی واضحی در کورد قهرمانی وجود ندارد و در این رابطه گفت:«رقابتهای لالیگا و رقابت دو تیم بارسا و رئال بسیار حساس شده است.اگر من می خواستم روی تیم خاصی شرط ببندم، به نظر من بارسلونا از شانس بیشتری برخوردار است.شکست رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا،واقعا برای این تیم سخت بود.»

او در ادامه در مورد شکست رئال در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا گفت:« مادریدی ها می توانستند به مرحله بعدی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا صعود کنند.نتیجه 0-1 دردیدار رفت، بسیار خطرناک بود و در نیمه اول دیدار برگشت، کهکشانی ها نمی دانستند که چطور بازی را در دست بگیرند.»

فرانسسکولی در ادامه با تمجید از کاکا،در مورد ستاره برزیلی رئال گفت:« کاکا بازیکن خارق العاده ای است ولی برای او زمان زیادی طول می کشد تا بتواند با شرایط جدید تطبیق پیدا کند. آنچه در حال وقوع است، کاملا طبیعی می باشد. هیچ بازیکن دیگری در جایگاه او نیست و مطمئن باشید که کاکا در سالهای آینده بازیکن بزرگی خواهد بود. رئال مادرید کار خوبی برای جذب او انجام داد.»

ستاره سابق باشگاه ریورپلاته در صحبتهایی در مورد رقابتهای جام جهانی گفت:«مدعیان قهرمانی در این رقابتها همان مدعیان همیشگی هستند. و اسپانیا را مدعی اصلی قهرمانی در جام جهانی می دانم. فکر نمی کنم که سورپرایز جدیدی را در رقابتهای آفریقای جنوبی شاهد باشیم. باید مراقب برخی تیمها به ویژه انگلیس بود. تیمی که فابیو کاپلو آن را دچار تغییرات زیادی کرده است.اگر وین رونی بتواند با همین روند به درخشش خود ادامه دهد، می تواند یکی از کلیدی ترین مهره ها برای سه شیرها باشد.»

۲۶ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
ویا: مسی بهترین بازیکن دنیاست.

ستاره باشگاه والنسیا در صحبتهایی زبان به تمجید از ستاره آرژانتینی باشگاه کاتالان گشوده است.

سایت گل: داوید ویا، مهاجم باشگاه والنسیا در صحبتهایی اعلام کرد که به نظر او لیونل مسی بهترین بازیکن دنیاست؛ چرا که او در حال حاضر بازیکنی غیرقابل مهار است

پس از شکست 0-3 والنسیا مقابل بارسلونا در دیدار ورزشگاه نوکمپ و به لطف هت تریک لیونل مسی، داویدویا در گفتگویی با روزنامه اسپورت گفت:« زمانی که بهترین بازیکن دنیا در روز اوجش باشد، متوقف کردن او کار بسیار سختی است.»

ستاره اسپانیایی در ادامه صحبتهایش به مصاف حساس تیمش در دور برگشت رقابتهای لیگ اروپا در دیدار مقابل وردربرمن اشاره کرد.والنسیا هفته گذشته و در دیدار رفت در ورزشگاه مستایا به تساوی 1-1 مقابل حریف آلمانی رضایت داد و ویا معتقد است که تیمش دیدار سختی را پیش رو دارد ولی با این وجود به درخشش والنسیا اعتماد دارد. دربخش پایانی صحبتهای ویا می خوانیم:«اگر فکر کنیم که موفقیت غیرممکن است، اصلا بهتر است که در خانه بمانیم ولی ما آماده ایم تا با عبور از سد حریف به مرحله بعدی رقابتها صعود کنیم.»

۲۶ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مسی قهرمانی را به جوایز فردی ترجیح می دهد.

ستاره آرژانتینی در فکر کسب عنوان پی چی چی یا توپ طلا نیست.

سایت گل: ستاره باشگاه کاتالان در صحبتهایی اعلام کرده که تنها به کمک به تیمش برای پیروزی در دیدارها فکر می کند و در فکر کسب عناوین فردی نیست.

او در حالی این صحبتها را به زبان آورده که پس از هت تریک تماشایی اش در دیدار مقابل والنسیا صحبتهای متعددی در مورد احتمال کسب عنوان آقای گلی توسط این ستاره به گوش می رسد. مسی اکنون در صدر جدول گلزنان لالیگا قرار گرفته است و خیلی ها او را بخت اول کسب این عنوان می دانند.

در حال حاضر و در پایان هفته بیست و ششم رقابتهای لالیگا،مسی 22 گل برای تیمش به ثمر رسانده و گونسالو ایگواین 19 بار به گل رسیده است. در این میان مسی در صحبتهایی اعلام کرده که کسب عناوین فردی برایش دراولویت اول قرار ندارد.

مسی در صحبتهایی در این رابطه درگفتگو با اسپورت گفت:«سه گلی که به ثمر رساندم بسیار پرمعنا و زیبا بود. همیشه حس خوبی است که بتوانی برای تیمت به گل برسانی و به دلیل اهمیت گل اول، همیشه گل اولم را انتخاب می کنم. راستش را بخواهید هیچ وقت به کسب عنوان آقای گلی یا مال خود کردن توپ طلا فکر نمی کنم.فقط می خواهم تیم رو به جلو حرکت کرده و بتوانم به تیمم کمک کنم و تنها چیزی که برایم اهمیت دارد، پیروزی تیم است.»

۲۶ اسفند ۱۳۸۸
نام کاربری: prince_leo88
پیام: ۷,۶۰۱
عضویت از: ۱۵ دی ۱۳۸۸
از: آتلانتیس
طرفدار:
- لیونل مسی، کارلس پویول
- مارادونا، کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- جواد نکونام
- گواردیولا، آرسن ونگر
- غلام پیروانی، افشین امپراطور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
والدز: « من از وضع تیم و خودم راضی ام...»

ویکتور والدز همواره بیشتر از این از خودش انتظار دارد و در اکثر مواقع، نقش خود را به خوبی در تیم ایفا کرده است؛ با این حال سنگربان بارسا معتقد است که هم تیم و هم او در آمادگی خوبی به سر می برند.

مسی و ویکتور والدز ستاره های تیم در بازی مقابل والنسیا بودند؛ ویکتوروالدز در دقیقه 68، درحالی که بازی با نتیجه 1-0 به سود بارسا دنبال می شد، با عکس العمل خیره کننده خود در برابر زیگیچ، دروازه بارسا را از یک گل حتمی نجات داد.

نجات دروازه در برابر زیگیچ

والدز موقعیت تک به تک زیگیچ را چنین توصیف کرد:« ابتدا فکرکردم که زیگیچ در منطقه آفساید قرار دارد، اما این طور نشد و من سعی کردم زاویه را تا حد ممکن تنگ کنم و در آخر هم خوش شانس بودم که توانستم این توپ را مهار کنم»؛ اما با این حال اوبه خوبی می دانست که برای نجات دروازه
عکس العمل فوق العاده ای از خود نشان داده است زیرا با مهار این توپ، مانند کسی که موفق به گلزنی شده است، خوشحالی کرد؛ او در ادامه گفت:« من برای کمک به تیم فرصت های کمتری در اختیار دارم تا بتوانم با مهار شوت های مهاجمان حریف، شادی را به طرفداران بارسا هدیه کنم».

قدردانی از تماشاگران

والدز نقش بی چون و چرایی در گل اول بارسا داشت و تماشاگران از نقش کلیدی او آگاهی کامل دارند؛ تماشاگران در ورزشگاه نیوکمپ با تشویق همه جانبه والدز در بازی مقابل والنسیا، به حالت ایستاده، از او قدردانی کردند؛ عکس العمل والدز این چنین بود:« من به داشتن چنین طرفدارانی افتخار می کنم، من باید از تماشاگران، به خاطر روحیه ای که برای ادامه بازی به من می دهند، قدردانی کنم ؛ آنها به خوبی درک می کنند که ایستادن در دروازه بارسا دشوار است و دشوارتر از آن، داشتن عملکرد عالی در دروازه می باشد»

جایزه زامورا

ویکتور والدز در صدر جدول دروازه بانی لالیگا قرار دارد و می توان او را نامزد اصلی کسب جایز ه زامورا دانست؛ جایزه زامورا به دروازه بانی که کمترین گل را در طول یک فصل دریافت کرده باشد، اهدا می شود؛ نظر ویکتوروالدز در این باره چنین است:« من ازوضع تیم وخودم راضی ام و از نظر تیمی و انفرادی در آمادگی کامل به سر می برم.»

مسی میتواند در تاریخ باشگاه بهترین باشد

والدزهمچنین به تحسین از لئو مسی به خاطر هت تریکش پرداخت و او را قهرمان بارسا نامید:« او در دنیا بهترین است؛ او بازیکن باهوشی است و با استفاده از هوش ذاتی خود سربلندی می آفریند؛ او میتواند بهترین بازیکن تاریخ فوتبال شود.»

هیچ صحبتی در مورد تیم ملی ندارم

یکی از خبرنگاران ورزشی اسپانیا، پس از عملکرد خوب والدز در بازی مقابل والنسیا، در موردغیبت او در تیم ملی پرسید، والدزدرجواب این خبرنگار چنین گفت:« با وجود احترامی که برای مردم قائلم، خواهش می کنم در مورد تیم ملی هرگز سوالی نکنید، بودن در تیم ملی آرزوی هر بازیکن می باشد؛ سرمربی تیم ملی برای انتخاب دروازه بان کار سختی پیش رو دارد زیرا استاندارد های دروازه بانی در اسپانیا بسیاربالاست.»

... And everyone lived happily ...
...............ever after.............
۲۷ اسفند ۱۳۸۸
نام کاربری: tixcy
پیام: ۱,۸۴۵
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۸۵
از: کاتالونیا
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- گواردیولا-ونگال-گاس هیدینگ-رایکارد
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
شوستر: هيچ مربي باكلاس به رئال‌مادريد نمي‌رود

یوفا: سرمربي اسبق كهشكاني‌ها گفت: با اوضاع كنوني، هيچ مربي با كلاسي جذب رئال مادريد نمي‌شود.

به گزارش یوفا: برند شوستر اظهار داشت: با اين ساختار هيچ چيز عايد رئال نخواهد شد. تنها امثال من، پيگريني‌ و لوگزامبورگور به اين تيم مي‌آيند؛ ولي هيچ مربي درجه يكي جذب نخواهد شد.

اين مربي 50 ساله كه از سال 2007 تا 2008 هدايت سفيد‌پوشان مادريدي را برعهده داشت، افزود: هيچگاه مربي بزرگي مثل آرسن ونگر از آرسنال به رئال نخواهد آمد زيرا مربي نيست كه مقابل قدرت فلورينتو پرس، سر تعظيم فرود آورد.

شوستر اين اظهارات را يك هفته پس از حذف رئال‌ از ليگ قهرمانان اروپا بر زبان آورد كه ثروتمندان مادريدي حدود 250 ميليون يورو براي تشكيل تيم فصل جاري خرج بازيكن تيم كردند؛ اما از لحاظ ورزشي، ثمري بين‌المللي نداشت.

مربي آلماني پيشين خه‌رس، ختافه، لوانته، شاختار دونتسك اوكراين و فورتوناكلن عنوان كرد: هر تابستان وضع همينگونه است كه مي‌بينيم. مشخص است چرا مربي مثل ونگر نمي‌آيد زيرا او نمي‌تواند مديراني اينگونه را در اطراف خود تحمل كند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
پرس: مورينيو به درد رئال نمي‌خورد

یوفا: رئيس باشگاه رئال‌مادريد شايعه استخدام سرمربي پرتغالي اينترميلان را تكذيب كرد.

به گزارش یوفا: ‌ "فلورينتو پرس " ‌اظهار داشت: هيچ تصميمي براي استخدام خوزه مورينيو نداريم زيرا به باور ما، او مناسب هدايت تيم نيست.

وي افزود: آنچه در مطبوعات در مورد جذب مورينيو توسط رئال ديده مي‌شود، شايعاتي نادرست است. من همين جا اعلام مي‌كنم موريينو مربي مورد نظر ما نيست.

اين واكنش پس از اخباري كه در سطح رسانه‌هاي بين‌المللي مبني بر تمايل رئال جهت استخدام سرمربي اينترميلان انتشار يافت، صورت گرفت.

مربي اينترميلان شب گذشته در مرحله يك هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا با پيروزي برابر چلسي و حذف نماينده انگليس، به موفقيت قابل توجهي رسيد.

گفته مي‌شود مقامات رئال از عملكرد پيگريني رضايت نداشته و خواهان جذب مربياني بزرگ همچون آرسن ونگر (آرسنال) و رافائل بنيتس‌(ليورپول) هستند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
دلخوري "زلاتان" از نيمکت نشيني

یوفا: مدير برنامه‌هاي زلاتان ابراهيموويچ در صحبت‌هايي از سران بارسا خواسته تا اين ستاره را به ميدان بفرستند.

به گزارش یوفا: زلاتان ابراهيموويچ روزهاي خوبي را پشت سر نمي گذارد. همان طور که در جريان ديدار بارسلونا مقابل اشتوتگارت هم ديده شد، مربي تيم کاتالان ستاره سوئدي اش را برروي نيمکت ذخيره ها قرار داده بود. در اين ديدار که از دور برگشت مرحله يک هشتم پاياني ليگ قهرمانان اروپا برگزار شد، بارسلونا موفق شد تا در ورزشگاه نوکمپ با نتيجه 0-4 مقابل حريف آلماني اش به برتري دست يافته و به مرحله يک چهارم پاياني ليگ قهرمانان اروپا راه يابد.

در اين ميان مينو رايولا، مدير برنامه هاي زلاتان اعلام کرد که زلاتان حال و روز خوبي ندارد. رايولا گفت: « زلاتان بسيار ناراحت است، چرا که هميشه دوست دارد تا به بازي بپردازد. زماني که حال و روز خوبي ندارد، هميشه پاس‌هاي فوق العاده‌اي مي‌دهد و مشارکت خوبي در ترکيب تيم دارد و زماني که بسيار خوب و آماده است نيز علاوه بر پاس‌هاي فوق العاده، گل‌هاي فراواني را نيز به ثمر مي رساند و اکنون نيز زمان آن است که سران باشگاه با او مشارکت داشته باشند.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
گوارديولا مرد سال كاتالان شد

یوفا: در آخرين روزهاي فصل زمستان سرمربي تيم بارسلونا اسپانيا عنوان مرد سال كاتالان را به خود اختصاص داد.

به گزارش یوفا: در نظرخواهي كه با حمايت روزنامه "ال‌پروديكا دكاتولونيا "و شبكه تلويزيوني "تي.وي 3 " انجام گرفت،‌ نظردهندگان با دادن بيشترين راي به گوارديولا، ‌وي را بعنوان شهروند برتر كاتالان در سال گذشته برگزيدند.

د اين نظرخواهي پس از او "روزر كاپدويا " نقاش معروف كاتالان و "تريسيل "، بازيگر تئائر از اين منطقه، عناوين دوم و سوم را كسب كردند.

سرمربي بارسا در فصل گذشته موفق شد شش عنوان قهرماني را براي آبي‌وآناري پوشان كاتالاني كسب كند كه قهرماني اروپا و لاليگا اسپانيا از اين جمله بود.

اين موفقيت‌ها باعث افزايش سطح محبوبيت‌ مسئول فني بارسا در منطقه كاتالان شد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
هفته 27 لالیگا - تعقیب و گریز در صدر

رئال مادرید شنبه شب و بارسلونا یکشنبه شب روانه میدان خواهند شد.

سایت گل: هفته بیست و هفتم رقابتهای لالیگا امشب در حالی آغاز می شود که دو رقیب دیرینه یعنی بارسلونا و رئال مادرید هر دو 65 امتیازه هستند. البته رئال به لطف تفاضل گل بهتر صدر جدول را به خود اختصاص داده است.

در پایان هفته بیست و ششم رئال 65 امتیازه صدرنشین است و بارسا با همین امتیاز و تفاضل گل کمتر رده دوم را به خود اختصاص داده.والنسیا با 47 امتیاز در رده سوم است و تیمهای سویا (44)، مایورکا(43) و دپور (42) در رده های بعدی جدول هستند.

برنامه دیدارهای این هفته رقابتهای لالیگا بدین ترتیب است:

شنبه (29 اسفند، 20 مارس)

* خه رس- تنریفه

* دپورتیوو لاکرونیا– وایادولید

* اتلتیک بیلبائو- ختافه

* رئال مادرید – اسپورتینگ خیخون

* اسپانیول- سویا

یکشنبه (1 فروردین – 21 مارس)

* مالاگا- ویارئال

* مایورکا – اتلتیکو مادرید

* اوساسونا- راسینگ سانتاندر

* والنسیا – آلمریا

* ساراگوسا- بارسلونا

۱ فروردین ۱۳۸۹

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۲۴۱ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۳,۰۹۷ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۴۳,۱۷۹ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۸,۴۱۸ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۰۷ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۷۳ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۴۷۳ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۳۹۲ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۱۶۲ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۰,۵۱۷ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۲۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۷۹ کاربر آنلاین است. (۱۱۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۷۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!