به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: parham_muse_rh
پیام: ۲۸۰
عضویت از: ۹ شهریور ۱۳۸۸
طرفدار:
- ... messi xavi villa
- ronaldo ronaldinho
- Spain Argantina Brasil
- Guardiola Mourinho Hiddink Rijkaard
گروه:
- کاربران عضو
بهزاد فابرگاس چه خبر چی شد؟! جام جهانی شروع شد اما ما هنوز...
راستی بارسا دنبال سوارز؟! خیلی خوبه ها همین جوری گل می زنه هی!

دانلود کلیپ های بارسا؟!
۲۱ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
بهزاد فابرگاس چه خبر چی شد؟! جام جهانی شروع شد اما ما هنوز...
راستی بارسا دنبال سوارز؟! خیلی خوبه ها همین جوری گل می زنه هی!
سلام عزیزم
فابرگاس اومدنی شده
ولی ارسنال حالا که داره اون از دست میده میخواد پول حسابی بگیره
اصلا بودجه برای خرید ندارن
حتی نمیتونن قرار داد تمدید کنن و همینجوری دارن بازیکن از دست میدن
به نظر من اونها فابرگاس رو نگه داشتن تا مدیر بعدی بیاد و فرق نمیکنه که کی باشه چون هر کس باشه واسه اینکه محبوبیت بدست بیاره اون رو به هرقیمتی میخره
لاپورتا چون همه کاری واسه تیم کرده اینجوری خرید نمیکنه که محبوبیت بدست بیاره چون به اندازه کافی محبوب هست..
این بهترین فرصت واسه ارسنالی هاست که پول درستی از بارسا بگیرن والا خود ونگر میدونه نباید کسی رو به زور نگه داشت
--------------------------
البته این نظر خودمه و خبری توی هیچ سایتی ندیدم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ خرداد ۱۳۸۹
مهمان_مهمان
لطفا با منبع بگید چنین چیزایی رو راجع به سوارز.

آخرین اخبار از سسک همونی بود که رو سایت زده بودم.

۲۱ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول

Barca Devotee نوشته:
و در آخر عزیزانی که جنبه بحثو ندارن خیلی راحت میتونن این کارو نکنن وگرنه استفاده از موضع قدرت فکر نکنم کار جالبی باشه و مهمتر از اون نشون دهنده ضعف اون شخصه!

خوب این توهین شما رو نادیده میگرم تا دوستان راجع به شخصیتها داوری کنن
هر کس دوست داشت میتونه تمام پیامها رو بخونه و داوری کنه که من کجا از قدرتم استفاده کردم.
خجالت و رو سیاهیش برای کسی میمونه که نتونه حرفش رو ثابت کنه...
من میتونستم اون نظر ور پاک کنم یا ویرایش اما این یعنی قبول کردن تهمت. اما گذاشتم همه ببینن و مشخص بشه کی چکارست

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: parham_muse_rh
پیام: ۲۸۰
عضویت از: ۹ شهریور ۱۳۸۸
طرفدار:
- ... messi xavi villa
- ronaldo ronaldinho
- Spain Argantina Brasil
- Guardiola Mourinho Hiddink Rijkaard
گروه:
- کاربران عضو
بهزاد جان دستت درد نکنه !
فقط اینم بگو بارسا به اون سوارز پیشنهاد داده؟! راستی انتخابات باشگاه کیه؟!

دانلود کلیپ های بارسا؟!
۲۱ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
ابراز علاقه کرده اما پیشنهاد رسمی خیر...

منبع

۲۱ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: lovexavi
پیام: ۶۹۰
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا -هریستو استوویچکف و گواردیولا
- اسپانیا و آرژانتین
-
- گواردیولا و لوییز ونگال و رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
آخرین اخبار از سسک همونیبود که رو سایت زده بودم.

جناب مدیر اخبار ضمن تشکر از زحماتتون باید بگم که یه کم از آخرین اخبار بی خبر هستید . این خبری که الان تو سایت خودمون هست و لاپورتا راجع به فابرگاس صحبت کرده اگه به سایت رسمی باشگاه مراجعه کنید میفهمید که مربوط به هفتم ژوئن هست یعنی 4 روز پیش . اگه اخبار روزنامه های کاتالان رو ملاحظه کنید در این چهار روز کلی پیچ جدید تو این قضیه سسک بوجود اومده . از شما بعید بود

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۲۱ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: lovexavi
پیام: ۶۹۰
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا -هریستو استوویچکف و گواردیولا
- اسپانیا و آرژانتین
-
- گواردیولا و لوییز ونگال و رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
الان ساعت در حدود سه شب بامداد شنبه س . حدود چند دقیقه قبل مناظره چهارم و آخر بین چها کاندیدا برگزار شد . ومن از طریق یکی از منابع که اونو پوشش زنده میداد اونو پیگیری میکردم . اینم گزارش تیتر وار مناظره

ریاست لاپورتا
بندیتو : لاپورتا رییس بهترین بارسای تاریخه او بارسا رو در یک زمان بحرانی متحول کرد . مشکل اینجاست که او بعدا پروژه های اصلی را فراموش کرد .
فرر: همانند گواردیولا من هم بخاطر آن هفت سال از گواردیولا تشکر میکنم . در طول این دوران ما باشگاه را متحول کردیم . ما به یک رکورد در کسب تعدادجام رسیدیم . از نظر اقتصادی بازیابی شدیم . ما الان نسبت به قبل عضو رسمی و هوادار بیشتری داریم
اینگلا : من هم میخوام که از رییس لاپورتا تشکر کنم چیز دیگه ای که من میخوام اونو یادآوری کنم مبارزه بر ضد هولیگانها و اراذل و اوباش هست (توسط لاپورتا) . در این اواخر او خودش را یه کمی بیش از حد مطرح کرد و سر زبون ها انداخت
راسل: اولین تصمیم بزرگ دور کردن خشونت طلب ها از استادیوم بود . و تصمیم بزرگ دوم پوشیدن پیراهن یونیسف بود .من میخوام به رییس به خاطر آن تبریک بگم . و سومی انتصاب گواردیولا بود . درگیر شدن هاش درسیاست و ارتباط با اعضاش خوب نبود . از نظر اقتصادی مخارج و هزینه های خیلی زیادی وجود داره

حوزه های ورزشی
فرر : به چیزی که در حال حاضر خوب کار میکنه نباید دست زد . ما با همان سبک بازی و همان نفرات ادامه خواهیم داد. ما حتی تاکید و پافشاری بیشتری بر روی آکادمی جوانان و سایر بخش ها (بقیه رشته ها )خواهیم کرد .
اینگلا : ما میخواهیم همین مدل رو ادامه بدیم . ما همچنین میخواهیم بگریستین رو که مثل رایکارد و کرویف یکی از معماران این مدل بود حفظ کنیم .اگه بگریستین نخواد ادامه بده ، او و گواردیولا به ما کمک خواهند کرد که جانشین اون رو تعیین کنیم . ما باید آکادمی هایی در خارج کشور داشته باشیم .
راسل : این مدلی هست که ما در سال 2003 اون رو آغاز کردیم بنابراین ما همون مدل رو ادامه خواهیم داد. چون بگریستین پیش از این گفته که نمیخواد بمونه ما کس دیگه ای رو تعیین خواهیم کرد . ما یه قرارداد 6 ساله به گواردیولا پیشنهاد خواهیم داد که هر ساله قابل تجدید باشه . ما با باشگاه های خارجی قرارداد منعقد خواهیم کرد
بندیتو: ما در این مدل سهیم بوده ایم . اما این مدال ربطی به نفرات نداره
فرر: بگریستین نگفته که او کارش رو رها خواهد کرد.من با او صحبت کردم ومجاب شدم که او میخواد ادامه بده
راسل: اگه بگریستین میخواد ادامه بده ما با او صحبت خواهیم کرد و به او یه شانس میدیم که منظور خودش رو روشن کنه و ما پروژه خودمون رو برای او تبیین میکنیم و اگه گواردیولا هم بخواد او ادامه خواهد داد
اینگلا : ساندرو یه آکادمی جوانان در قطر داره و این میتونه سبب تعارض با منافعش بشه
راسل : این فقط یه پروژه وحدت بخشه و من کمپانی ام رو خواهم فروخت
اینگلا : ما با رونی و دو سه بازیکن دیگه قرارداد بسته ایم اما اطلاعات رو به بگریستین منتقل کرده ایم
فرر و راسل و بندیتو : افراد موجود در دپارتمان های ورزش باید درمورد نقل و انتقالات تصمیم بگیرن . ما فقط در محدوده اقتصادی وارد میشیم
حوزه اقتصادی
اینگلا:ما به مراتب بهتر از سال 2003 هستیم . یونیسف یه تصمیم خوبه . در مورد پروژه فاستر باید بگم ما اون رو اجرا نخواهیم کرد
راسل : ما هزینه ها و مخارج رو کاهش خواهیم داد بنابراین ما میتونیم رشدمون رو ادامه بدیم .
بندیتو : ما باید سودآوری کنیم . اگه ما میخوایم سرمایه گذاری کنیم نبایست مجبور بشیم که املاک و دارایی هامون رو بفروشیم
فرر: وضعیت اقتصادی باشگاه خیلی خوبه . در سال 2003 ما ضرر میکردیم . اما در حال حاضر سودآور هستیم .
راسل: یونیسف ادامه خواهد داد . پروژه فاستر اجرا نخواهد شد ولی ما شدیدا استادیوم نیوکمپ رو تعمیرو تغییر شکل خواهیم داد
بندیتو: اگه ما انتخاب بشیم طبقه بندی دوباره مینی استادی رو متوقف خواهیم کرد
اینگلا : زمان انجام بازی ها نمیتونه تغییر داده بشه چون تلویزیون اینو نمی پذیره
فرر:این یه شعار پوپولیستیه ( یعنی فقط در جهت جلب رای مردمه ) که راسل میخواد بازی ها رو ساعت 5 بعد از ظهر بندازه . حق پخش تلویزیونی تا 50 در صد کاهش پیدا میکنه
حوزه اجتماعی
راسل : من با خیلی از اعضاء (هواداران رسمی )صحبت کرده ام و میخوام یه بار دیگه این احساس رو به اونا بدم که اونا مالک و صاحب باشگاه هستنن
بندیتو : من میخوام این احساس رو در اعضا ایجاد کنم که من نماینده اونا هستم . راسل نماینده نخبه ها س
فرر : ما میخوایم با پیروزی های ورزشی مون شادی مردم رو حفظ کنیم . این اولین چیز مد نظر ما هست . ما یک بارسای کاتالانی تر و جهانی تردر تاریخ میخوایم . فنداسیون و شالوده همچنین می بایستی با توافقات بین المللی ادامه پیدا کنه.
اینگلا : ما میخوایم وفتی که اعضاء برای دیدن مسابقه به استادیوم میان به برای اونا راحتی و آسایش بیشتری رو فراهم کنیم . ما میخوایم به اعضایی که مشکل مالی دارن کمک کنیم . ما نمی خوایم کسی رو محروم کنیم و کسی رو نادیده بگیریم.
اظهارات پایانی
بندیتو : ما کاندیدای مردم خواهیم بود . و تا آخر به مبارزه ادامه خواهیم داد.
راسل: ما میدونیم که اعضاء چه چیزی میخوان . هر چیزی که اونا میخوان در برنامه های ما وجود داره ما ناکام نخواهیم شد
فرر: تداوم بهترین بارسای تاریخ در جریانه
اینگلا: ما نباید مدل باشگاه رو تغییر بدبم . کاندیداتوری ما آزموده شده. ما گارانتی و ضمانت این مدل هستیم .

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۲۲ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
دوستان خواهش میکنم بحثهای خودتون رو به تاپیک های مربوط ببرید
بقیه تاپیک ها هیچ فعالیتی ندارن

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
خبر جدید:
مارک بارترا تا 2012 تمدید کرد

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ خرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۲۱۱ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۲,۱۲۷ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۴۲,۷۵۸ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۸,۳۷۱ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۰۷ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۷۲ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۴۳۷ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۳۸۹ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۱۴۱ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۰,۳۰۷ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۲۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۹۳ کاربر آنلاین است. (۱۴۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۹۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!