به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا و جام حذفی
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
ریبری, مسی جدید گواردیولا

بایرن مونیخ تصمیم گرفته است که قرارداد فرانک ریبری را تمدید کند. منابع نزدیک به باواریا توضیح می‌‌دهند که این بازیکن ملی‌ پوش فرانسوی قرارداد خود را تمدید کرده است و گفته که از آنجایی‌ که مونیخ را مثل خانه خود می‌‌داند، از این تصمیم بسیار خوشحال است.

به گزارش مارکا، این ملی‌ پوش فرانسوی از سال ۲۰۰۷ از المپیک مارسی به بایرن مونیخ پیوست، در این باره می‌‌گوید:" خوشحال هستم و مثل همیشه می‌‌گویم که بودن در بایرن مثل بودن در خانه خودم است. من و خانواده‌ام در این جا احساس خوبی‌ داریم و امیدوارم که شرایط همینگونه باقی‌ بماند."

ریبری در مورد صحبت‌های گواردیولا با وی هم اضافه می‌‌کند:" تنها از من پرسید که چه پستی را بیشتر از بقیه, دوست دارم."

گواردیولا امیدوار است که از این بازیکن فرانسوی به عنوان وینگر استفاده کند و تمام تیم بر حول محور این بازیکن باشد. او پیش از این، همین روش را با مسی در بارسلونا اجرا کرده است. وی مسی را از سمت چپ به میانه‌ها کشید و به وی نقش یک شماره ۹ کاذب داد. همین تغییر نتایج درخشانی را برای بارسلونا به ارمغان آورد که می‌‌تواند به پیروزی ۶ بر دو در سانتیاگو برنابئو اشاره کرد.

۸ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
دفاع کاسیاس ازدیگولوپس:او شایستگی اش را داشت؛من اگر خبرچین هم باشم، داد نمی زنم

دروازه بان اصلی رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا در صحبت هایی اعلام کرده که دیگو لوپس این شایستگی را داشته که همچنان به بازی کردنش ادامه دهد

سایت گل- ایکر کاسیاس دروازه بان رئال مادرید با دید مثبتی به خریداری دیگو لوپس و انتقال او به رئال مادرید نگاه می کند. بعد از مصدومیت کاسیاس، سران رئال مادرید به درخواست مورینیو برای خریداری دیگو لوپس دست به کار شدند و در طول دوران غیبت کاسیاس و حتی بعد از بهبود او، لوپس دروازه بان اصلی رئال باقی ماند و تا پایان فصل از دروازه تیم مادریدی دفاع کرد.

دراین میان کاسیاس به حمایت از حضور لوپس در درون دروازه تیمش برخاسته و در گفت و گو با رادیو مارکا گفته:« کاری که من می بایست انجام می دادم، تمرین کردن و بازگرفتن پستم بود.دقیقا مثل سایر هم تیمی هایم. دیگو فوق العاده بود واو شایستگی ادامه حضور در درون دروازه تیم را داشت. دیگو فصل فوق العاده ای را سپری کرد.اصلا نمی خواهم که به دنبال مشکلاتی میان من و دیگو لوپس باشید.»

یکی از مشکلاتی که کاسیاس در طول فصل گذشته با آن روبرو شد این بود که برخی از هواداران رئال او را به عنوان خبرچین رختکن تیم می دانستند. کاسیاس دراین باره توضیح داد:« من تلاش خواهم کرد که نظر مثبت افرادی که بد در مورد من فکر می کردند را عوض کنم.ولی مطمئن باشید که فریاد نمی زنم که من خبرچین هستم یا نیستم.»

او ادامه داد:« من نمی خواستم به تیم آسیب برسانم. اگر یک روز به من بگویند که باید بروم، بدون هیچ مشکلی با اینکه رئال خانه من است، از اینجا می روم. البته من یک سری چیزها را درک نمی کردم. وقتی مصدوم بودم به شدت تمرین می کردم تا به روزهای اوج برگردم و وقتی درترکیب تیم حضور نداری و می بینی که فقط در مورد تو صحبت می شود، اصلا درک نمی کنی که چرا اوضاع اینگونه است.»

او درمورد صحبت های آربلوا که در دفاع ازمورینیو برزبان آورده بود گفت:« آربلوا جوان فوق العاده ای است. ما مسائلی بین خودمان داریم که حل خواهد شد.نباید بیش از این به این ماجرا پرداخت.این ایده ها و عقاید فردی است و باید به آنها احترام گذاشت.»

۸ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
اینیستا:بردن سلسائو در خاک برزیل؟ چالشی بزرگتر از این وجود ندارد

برزیل به خاطر میزبانی اش در این بازی وبرخورداری از حمایت هزاران هوادار، مدعی برد است. این فاکتور می بایست برای ما نیز به منزله یک انگیزه بزرگ باشد

سایت گل- آندرس اینیستا ستاره باتجربه تیم ملی اسپانیا بی صبرانه درانتظار فینال جام کنفدراسیون ها و مصاف با برزیل در ورزشگاه ماراکانا است و کسب یک برد ارزشمند در این بازی فینال را بزرگترین چالش پیش روی تیمش می داند.

اودر صحبت هایی درآستانه این فینال تماشایی گفت:« برزیل مدعی برد دراین بازی است.»

اینیستا در گفتگو با کوپه درمورد این بازی سرنوشت ساز گفت:« برزیل به خاطر میزبانی اش در این بازی وبرخورداری از حمایت هزاران هوادار، مدعی برد است. این فاکتور می بایست برای ما نیز به منزله یک انگیزه بزرگ باشد.هیچ چالشی بزرگتر از برد مقابل برزیل در ورزشگاه خانگی اش نیست.الان زمان مناسبی برای بستن پرونده این تورنمنت بابهره گیری از توانایی بازیکنان تیم ملی اسپانیاست.»

اینیستا با آنالیز عملکرد تیم حریف گفت:« برزیل تیم بزرگی است. آنها تورنمنت فوق العاده ای را پشت سرگذاشته و بازیکنان بزرگی را دراختیار دارد. ما هم تیم خیلی خوبی داریم و هرکسی که در ترکیب اصلی تیم به میدان برود، بازی سطح خیلی بالایی را ارائه خواهد داد و ما هیچ ترسی از گفتن اینکه برای فتح جام به میدان می رویم، نداریم.»

ستاره اسپانیایی معتقد است که قهرمانی در جام کنفدراسیون ها معنا و مفهوم ویژه ای برای تیمش دارد؛ چرا که جام قهرمانی این تورنمنت، یکی از معدودجامهایی است که جای خالی اش در ویترین افتخارات تیم ملی اسپانیا احساس می شود. اینیستا گفت:« الان زمان مناسبی برای بستن پرونده این تورنمنت است.»

اسپانیا درحالی به این بازی گام می گذارد که بازی اش درمرحله نیمه نهایی را یک روز دیرتر از برزیلی ها برگزار کرده و بعد از 120 دقیقه تلاش در ضربات پنالتی صعودش به فینال را مسجل نموده و دمای بالای هوا هم مشکلات زیادی را برای تیمش ایجاد نموده بود. اینیستا درادامه صحبت هایش به این نکته اشاره کرد که این نکات دربازی فینال سرنوشت ساز نخواهد بود:« این آخرین بازی تیم ماست و تیم ما تلاش می کند تا با صددرصد توان به میدان برود. تیم ما از هرجایی که بشود به تجدید قوا خواهد پرداخت و چالش بزرگی را پیش رو داریم.»

اینیستا درمورد صحبت های اخیر تونی گرانده، دستیار دل بوسکه که اخیرا گفته بود که چابی ارناندس به دل بوسکه می گوید که ترجیح می دهد چه بازیکنانی درترکیب اصلی قرار بگیرند هم صحبت کرد و گفت:« این بحث خوبی برای بزرگنمایی نیست. دریک گروه و یک تیم مهمترین نکته این است که سرمربی به بازیکنانش اطمینان داشته باشد و به بازیکنانی که مدت بیشتری در اردوی تیم بوده اند و نظرات خاصی دارند، اعتماد داشته باشد. در نهایت این سرمربی است که تصمیم گیری می کند و ما بازیکنان باید به این تصمیمات اهمیت بدهیم.»

بخش پایانی صحبت های اینیستا درمورد احتمال جدایی تیاگو آلکانتارا از بارسا بود:« به عنوان یک هم تیمی که او را به خوبی می شناسم، باید بگویم که خوشحال می شوم که او بماند ولی هرکسی دیدگاه خودش را داردو او باید ازکاری که انجام می دهد راضی باشد.امیدوارم که تیاگو با ما بماند.»

۸ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نیمار : همیشه کاسیاس را تحسین می کنم؛امیدوارم افتخار گلزنی به او را داشته باشم

سبک بازی دو تیم مشابه است. هیچ یک از این دوتیم عقب نشینی نمی کنند وهمیشه رو به جلو کار می کنند. بازی بزرگی خواهد بود. یکی از بهترین بازیهای تاریخ

سایت گل- نیمار ستاره جوان برزیلی این روزها خودش را برای بازی فینال جام کنفدراسیون ها و مصاف با اسپانیا آماده می کند. یک فینال رویایی در ورزشگاه ماراکانا .

او روز گذشته درکنفرانسی خبری در ریودوژانیرو شرکت کرد و در این کنفرانس خبری به مسائل مختلفی پرداخت. از رویارویی با اسپانیا در فینال گرفته تا نحوه بازی تیمش در این بازی

دراینجا می توانید گزیده ای از صحبت های نیمار را مطالعه کنید:

*فینال: بازی فوق العاده ای خواهد بود.همه منتظر چنین فینالی بودند. دو تیم ملی با تاریخ و سنتی دیرینه به بازی فینال رسیده اند.اسپانیا با ستاره های خودش به فینال می آید و برزیل هم ستاره های خودش را خواهد داشت. امیدواریم که بازی ای باشد که همه از آن خوششان بیاید و برزیل در آن به پیروزی برسد

*پیش بینی: من نمی توانم نتیجه را پیش بینی کنم ولی برزیل پیروز خواهد شد

*بازیکنان بارسا در تیم ملی اسپانیا: افتخار بزرگی خواهد بود که با هم تیمی های آتی ام رودررو شوم. بازی کردن مقابل آنها افتخار بزرگی است

*شکست مقابل بارسا با پیراهن سانتوس: این کاملا متفاوت است و داستان دیگری است. بازی یکشنبه، مصاف تیم ملی برزیل مقابل تیم ملی اسپانیاست

*کاسیاس: همیشه من خیلی از بازیکنان اسپانیا را تحسین می کنم. کاسیاس یکی از بهترین دروازه بانان دنیاست؛ چه درمیان دروازه بانان کنونی و چه در طول تاریخ.من احترام زیادی برای کاسیاس قائلم و اورا تحسین می کنم. همه دوست دارند که کاسیاس دروازه بان تیمشان باشد.ولی امیدوارم که یکشنبه افتخار باز کردن دروازه کاسیاس را داشته باشم

*برزیل: ما تیمی داریم که در زمین فوق العاده است و درخارج از زمین هم خارق العاده کار می کند. ما قوی تر از قبل شده ایم و به علاوه بازیکن شماره 12مان را هم که هواداران برزیلی هستند درکنارمان داریم. حتی در بازیهایی که خیلی خوب نبودیم هم هواداران تا پایان بازی ما را تشویق می کردند.امیدواریم که در بازی یکشنبه از این یار دوازدهم به خوبی بهره ببریم

*سبک بازی برزیل: باید فوتبال بازی کنیم و نباید از چیزی بترسیم. ما تیم بزرگی را پیش رو داریم. بهترین تیم حال حاضر فوتبال دنیا ولی تیم ما بازیکنان بزرگی دارد و این تیم ملی کشور ماست. احترام وتحسین زیادی حکمفرماست ولی من از ریسک کردن نمی ترسم. باید آنچه بلدیم را انجام دهیم. رو به جلو حرکت کرده و بازیکنان حریف را دریبل کنیم. درهر تورنمنتی که برگزار می شود، برزیل واسپانیا جزو مدعیان هستند

*خط حمله قدرتمند دو تیم: بازی 0-0 نخواهد شد . می دانیم که مقابل تیم بزرگی قرار می گیریم. سبک بازی دو تیم مشابه است. هیچ یک از این دوتیم عقب نشینی نمی کنند وهمیشه رو به جلو کار می کنند. بازی بزرگی خواهد بود. یکی از بهترین بازیهای تاریخ . می دانیم که می توانیم ناممان را درتاریخ فوتبال برزیل ثبت کنیم واز اهمیت این دوئل مطلعیم. باید از قلبمان و البته از ذکاوتمان استفاده کنیم.

*حریفان پیش رو: من بازیکنانی مثل اینیستا، چابی، پدرو، سرخیو راموس و همه و همه را تحسین می کنم. به علاوه بازیکنان تیم خودمان را هم تحسین می کنم.همیشه یکی از طرفدارلن تیاگو سیلوا و فرد بوده ام. این بازی ای است که تا پایان عمر آن را به یاد خواهم داشت.وقتی بچه بودم، بازیکنان بزرگی را چه دراسپانیا و چه در برزیل می دیدم.روز یکشنبه درمیان آنها بازی خواهم کرد.

۹ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
یک مصاحبه جنجالی- آربلوا(1):خیلی ها از ترس بده شدن، ساکت می مانند؛خیلی ها ازمورینیو تشکر کردند،من تنها نبودم

من بازیکنی هستم که هیچ وقت از گفتن آنچه فکر می کنم نمی ترسم.وقتی رسانه ها چیزی می گویند که صحت ندارد، من با احترام پاسخگو می شوم. این برای من دشمنان زیادی تراشیده

سایت گل- در حالی که در آستانه برگزاری بازی فینال جام کنفدراسیون ها هستیم و بازی اسپانیا مقابل برزیل به حداکثر تمرکز ممکن نیاز دارد، آلوارو آربلوا مدافع باتجربه تیم ملی اسپانیا در گفت و گویی جنجالی از مسائل مختلف و از جمله از اختلافش با ایکر کاسیاس که در پی حمایت او از مورینیو در رختکن رئال مادرید ایجاد شد، صحبت کرده است.

او درعین حال اعلام کرده که رئیس دولت اسپانیا باید از مورینیو متشکر باشد.او صحبت هایی که هیچ وقت در خاک اسپانیا انجام ندادرا حالادر برزیل برزبان آورده. درمورد حمایتش از ژوزه مورینیو به اظهار نظر پرداخت و اعلام کرد که مورینیو رختکن رئال را به دو دسته تقسیم نکرده. او اعلام کرد که دراین مسیر دوستی اش با کاسیاس را از دست داده و شش ماه است که با کاسیاس صحبت نکرده

بدون هیچ حاشیه ای از شما دعوت می کنیم که متن این گفتگوی جنجالی آربلوا با خبرگزاری EFEرا که در دو قسمت برای شما آماده کرده ایم مطالعه کنید:

*زمان درحال گذر است ومورینیو هم از تیم رفته.آربلوا، به ما بگو که مورینیو برای تو چه کارهایی انجام داد

بیش از هرچیزی او این ذهنیت را به من منتقل کرد و روحیه جنگندگی برای برد آن هم به صورت روزمره را به من یاد داد. الان می دانم که هرکسی باید همیشه در اوج به تمریناتش ادامه دهد؛ چون درنهایت این است که تو را به موفقیت می رساند.

*فکر می کنی که به خاطر دفاع از مورینیو بود که حالا درکانون انتقادات قرار گرفته ای؟

گاهی وقتها این طور فکر می کنم ولی باید این راپذیرفت.می دانم که من محبوب ترین و دلنشین ترین بازیکن تیم رئال برای رسانه ها نیستم. بنا به دلایلی تلاش کردم که اهمیت خاصی به انتقادات ندهم؛ چه انتقادات منفی باشد و چه انتقادات مثبت و سازنده

*فکر می کنی که چرا شخصیت غیرمحبوبی برای روزنامه نگاران شده ای؟

چون وقتی که آنها حرفی می زدند که من خوشم نمی آمد، دقیقا به آنها گفتم که چطور فکر می کنم. فوتبالیست های زیادی نیستند که بتواننداین حرفها را بزنند. خیلی از مردم به خاطر ترس از تقبیح شدن و ترس از اینکه به آنها آسیبی برسد، ساکت می مانند. ولی من بازیکنی هستم که هیچ وقت از گفتن آنچه فکر می کنم نمی ترسم.وقتی رسانه ها چیزی می گویند که صحت ندارد، من با احترام پاسخگو می شوم. این برای من دشمنان زیادی تراشیده

*یعنی فکر می کنی صداقت دردنیای فوتبال طرفداری ندارد؟

در دنیای فوتبال و در دنیای کنونی، صداقت بد است

*بنا به دلیل خاصی از مورینیو متشکری؟

از او به خاطر رفتارهای فردی اش با من و به خاطر اعتمادی که به من داشت متشکرم. من این شانس را داشتم که همیشه روابط خوبی با سرمربیانی که درکارنامه ورزشی ام داشته ام، داشته باشم. رابطه کم و بیش خوبی با کاپاروش، بنیتس، پیگرینی، لوئیس آراگونس و بیسنته داشتم. با همه رابطه ام خوب است.هرچند که این رابطه هها از نظر برخی ها بدبه نظر برسد ولی برای من مثبت و خوب بوده

*تو درواقع ماتراتزی رئال مادرید بودی که در روز خداحافظی مورینیو او را در آغوش کشیدی

متفاوت است. در اینتر مورینیو درشرایطی از تیم جدا شد که آنها 3جام قهرمانی فتح کرده بودند ولی در رئال مادرید مشکلاتی وجود داشت و کاملا می دانستیم که او با ما نخواهد ماند.

*دررختکن رئال،افراد زیادی ناراحت نشدند؟

خیلی از ما از مورینیو تشکر کردیم.هرچند که از نظر خیلی ها این فقط من بودم که از مورینیو تشکر کردم ولی این طور نبود. در تیم ما بازیکنان دیگری هم بودند که از مورینیو تشک ر کردند

*آربلوا همیشه از مورینیو دفاع کرده. فکر نمی کنیکه مورینیو هم اشتباهاتی را مرتکب شده باشد؟

ببینید وقتی کسی سه سال هدایت تیمی مثل رئال ماردید را در دست دارد، همه چیز ایده آل نخواهد بود. همه ما اشتباهاتی می کنیم. خود من هرروز اشتباه می کنم.وقتی سرمربی رئال مادرید هستی، و باید تصمیمات مهمی را بگیری هم طبیعی است که اشتباه کنی. مطمئنا مورینیو هم اشتباهاتی داشته ولی اگر اشتباه کرده هم برای بهبود اوضاع رئال بوده و یا قصد بدی نداشته. نمی توان حسرت خورد.هیچ کسی کامل نیست. الان با آنچلوتی هم همین طور خواهد بود. مطمئنم که او کارهای خوبی انجام خواهد داد ولی او هم اشتباهاتی خواهد داشت.

۹ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
یک مصاحبه جنجالی- آربلوا(2):افراد بالغ باید با هم رودررو صحبت کنند؛رئیس دولت اسپانیا هم باید متشکر مورینیو باشد

بعضی وقتها در زندگی هست که دوستیهایی هست که از میان می روند و زندگی همچنان ادامه خواهد داشت. گاهی وقتها هم با یک دوست می جنگی، با هم حرف نمی زنید ولی سال بعد اشتی می کنید

سایت گل- در حالی که در آستانه برگزاری بازی فینال جام کنفدراسیون ها هستیم و بازی اسپانیا مقابل برزیل به حداکثر تمرکز ممکن نیاز دارد، آلوارو آربلوا مدافع باتجربه تیم ملی اسپانیا در گفت و گویی جنجالی از مسائل مختلف و از جمله از اختلافش با ایکر کاسیاس که در پی حمایت او از مورینیو در رختکن رئال مادرید ایجاد شد، صحبت کرده است.

او درعین حال اعلام کرده که رئیس دولت اسپانیا باید از مورینیو متشکر باشد.او صحبت هایی که هیچ وقت در خاک اسپانیا انجام ندادرا حالادر برزیل برزبان آورده. درمورد حمایتش از ژوزه مورینیو به اظهار نظر پرداخت و اعلام کرد که مورینیو رختکن رئال را به دو دسته تقسیم نکرده. او اعلام کرد که دراین مسیر دوستی اش با کاسیاس را از دست داده و شش ماه است که با کاسیاس صحبت نکرده

بدون هیچ حاشیه ای از شما دعوت می کنیم که متن بخش دوم وپایانی گفتگوی جنجالی آربلوا با خبرگزاری EFEرا که در دو قسمت برای شما آماده کرده ایم مطالعه کنید:

*فکر نمی کنی که دربرهه ای از زمان، مورینیو وجهه باشگاه و ارزشهای تیم را نادیده گرفت و این به قیمتی تمام شد که در صورت عدم رخ دادن این اتفاق، او می توانست جامهایی را کسب کند؟

من فکر می کنم که بحث ارزشها و وجهه باشگاه، مبدل به یک سلام در باشگاه مادریدی شده که به بهترین نحو ممکن از آن استفاده شود. فکر می کنم که مهمترین چیز در باشگاه این است که تیم ما تیمی برنده بوده و جانش را درزمین مسابقه می گذاشته. من می توانم بگویم که تیم ما رئیسی مثل برنابئو داشته که در آن زمان خودش فردی بوده که افکارش را برزبان می آورده. مورینیو هم حرف های زیادی زده که اگر حرفهای او را بخوانید، در عمق آن می بینید که این ارزشها همیشه وجود داشته اند .

*خیلی ها فکر می کنند که تو همواره گوش به فرمان مورینیو بودی ولی نمی دانند که تو بارها با مورینیو به اختلاف برخورده ای

دقیقا همین طور است. افراد بالغ خوب است که رودررو با هم صحبت کنند. مورینیو وقتی از خیلی از کارهایی که من انجام می دادم خوشش نمی آمد، به طرفم می آمد و به من می گفت. در دفتر او هم همیشه برای صحبت کردن به روی ما باز بود. روی فاریا و آیتور کارانکا هم همین طور بودند. وقتی من نظری داشتم و متفاوت با آنها فکر می کردم، آنها این فرصت را به من می دادند تا با آنها صحبت کنم و سراین موضوع به بحث بپردازم. این برای یک بازیکن مهم است که بتواند با سرمربی اش ارتباط برقرارکند و افکار متفاوتش را با او در میان بگذارد

*اما این فاصله ای را میان توو هم تیمی هایت ایجاد کرده؟

نه. با 99% از هم تیمی هایم باعث فاصله و قطع ارتباط نشده

*حس نمی کنی که در رختکن تیم انگشت نما شده ای؟

هیچ وقت . چون اگر لازم باشد از هم تیمی هایم دفاع کنم، این من هستم که میکروفن را برداشته ام و این کار را انجام داده ام. من هیچ وقت به چیزی متهم نشده ام و برعکس، هرزمانی که به من نیاز بوده، من یاری رسان بوده ام و وجدانم از این بابت راحت است

*با چند تا از هم تیمی هایت سرمورینیو جروبحث کرده ای؟

(می خندد) با خیلی ها. بله.جروبحث های زیادی داشتیم. چون مورینیو فردی است که هیچ کسی نمی تواند نسبت به او بی تفاوت باشد. یا تا پای جان با او هستی یا علیه او قرار می گیری.فکر می کنم که دراین سه سال او شخصیتی بوده که جهت گیری بزرگی را انجام داده. همه درمورد مورینیو نظر می دهند.حتی رئیس دولت اسپانیا هم باید از مورینیو متشکر باشد؛ چون مورینیو او را از صحبت کردن در مورد برخی مسائلی که دراسپانیا در جریان بود نجات داد. مورینیو کسی است که هیچ فردی را بی تفاوت باقی نمی گذارد

*آیا او در رختکن رئال دو دستگی ایجاد کرده؟

نه.من فکر می کنم که مادریدیها میلیون ها نفر هستند وهرکسی متفاوت بادیگری فکر می کند وبعید می دانم که مورینیو دو دستگی ایجاد کرده باشد. سال آینده با آنچلوتی هم هوادارانی هستند که به نحو دیگری فکر کنند و برخی دیگر جور دیگری فکر می کنند.لی درنهایت تمام مادریدیها خواسته ای مشابه با مورینیو خواهند داشت: فتح جامهای قهرمانی و رفتن به میدان سیبلس برای جشن گرفتن قهرمانی. گفتن اینکه مورینیو در رختکن دودستگی ایجاد کرده، به نظر من خیلی سودجویانه ومنفعت طلبانه است. افرادی در رختکن تیم هستند که از او راضی بودند و بعضی ها کمتر از او رضایت داشتند. درمورد پیگرینی هم همین طور بود.بعضی از بازیکنان می خواستند که او برود.این طبیعی است. این اتفاقات درتمام تیم ها رخ می دهد و درمورد تمام سرمربیان رخ خواهد داد.

*بین تو و کاسیاس چه گذشته؟ چرا با هم حرف نمی زنید؟

این موضوعی است که من آنقدر از آن بی خبر بوده ام که نمی دانم که چه کسی بود که اول راجع به آن صحبت کرد. چون نه ایکر دراین باره صحبت کرد و نه من دراین باره چیزی گفته ام تا اینکه از من سوال کردید. این شرایطی است که درموردش خیلی صحبت می شود و من نظرم را دراین باره گفته ام.

*وقتی که با هم حرف نمی زدید و درپی برخوردی که میان پای تو و دست او در بازی ورزشگاه مستایا رخ داد و او مصدوم شد، تو چه حسی داشتی؟

شرایط سختی بود.چون کسی نمی خواهد که حریفش را مصدوم کند، چه برسد به یک هم تیمی. یک حادثه و یک بدشانسی بزرگ بود.برای او یک اتفاق خیلی دردناک بود؛ چون اولین مصدومیت شدید کارنامه ورزشی اش بود.

*سعی کردی که به او نزدیک شده و از او دلجویی بکنی و از سوی او پاسخی نگرفتی؟

راستش را بخواهید دیگر دوست ندارم دراین باره حرف بزنم

*نمی خواهی که این ماجرا را حل کنید؟

بعضی وقتها در زندگی هست که دوستیهایی هست که از میان می روند و زندگی همچنان ادامه خواهد داشت. گاهی وقتها هم با یک دوست می جنگی، با هم حرف نمی زنید ولی سال بعد اشتی می کنید.

۹ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
دو تا چهار بازیکن رئال را ترک می کنند

کارلو آنچلوتی، سرمربی جدید تیم رئال مادرید اسپانیا، قصد دارد در این تابستان بین دو تا چهار بازیکن خود را به فروش برساند تا راه را برای خرید های جدید هموار کند.

به گزارش AS، سرمربی جدید بلانکوس قصد دارد تا با خلوت کردن لیست تیم خود، شرایط را برای حضور بازیکنانی مانند گرت بیل، سوارز و گوندوعان فراهم کند.

این روزنامه مادریدی بر این باور است که فروش بازیکنانی مانند دی ماریا، کاکا، کوئنترائو، هیگواین و کایخون در این تابستان دور از ذهن نیست.

با توجه به شایعات، مقصد بعدی کاکا و کایخون، سری آ می باشد. ایگواین نیز به احتمال فراوان در چند هفته آینده با آرسنال به توافق نهایی می رسد و راهی لندن می شود.

۹ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
ایسکو, گران ترین خرید اسپانیایی پرز

با ۳۰ میلیون یورو ایسکو همراه با ژابی تبدیل به گران قیمت‌ترین بازیکن اسپانیایی دوره فلورنتینو پرز شده است. این دو بالاتر از سرجیو راموس ۲۷ میلیونی قرار گرفتند اما لوس بلانکوس در این باره هیچ نگرانی ندارند زیرا می‌‌داند که این بازیکن تا اخرین ریال مبلغ پرداختی را به باشگاه بر می‌‌گرداند.

به گزارش مارکا، ایسکو چهارشنبه یعنی‌ سوم جولای در سانتیاگو برنابئو معرفی می‌‌شود. او یه گزینه نام آشنا است، توسط افراد زیادی دیده شده و با کمی‌ فشار می‌‌تواند به یکی‌ از بهترین بازیکنان جهان تبدیل شود. از همه مهم تر او اسپانیایی است که به وی در تشویق شدن توسط هواداران یک امتیاز ویژه می‌‌دهد.

بازیکن جوان مالاگا کسی‌ است که در رئال همه پشت او می‌‌ایستند، با توجه به اینکه او یکی‌ از مهمترین اهداف فلورنتیو پرز بوده است که در استعداد اسپانیا‌ای وی شکی‌ نداشته است. رئال مادرید با یک حرکت سریع بازیکن زیر ۲۱ ساله‌های اسپانیا که قهرمان اروپا شد را از مالاگا قاپید.

ایسکو یکی‌ از جدید‌ترین ستاره‌های پروژه جدید رئال مادرید است که توسط آنچلوتی، پرز و زیدان کلید خورده است.

۹ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
دوس سانتوس و پینا به ویارئال پیوستند

VLC گزراش داد که باشگاه ویارئال دو بازیکن تیم سقوط کرده مایورکا را به خدمت گرفته است؛ جیووانی دوس سانتوس و توماس پینا.

گفته می شود تیم تازه به لیگ برگشته ویارئال، برای تقویت خط هافبک خود این دو بازیکن را به خدمت گرفته است، اما هنوز جزئیات قراردادها از جمله مدت و مبلغ، مشخص نیست.

پینا تمام دوران حرفه ای خود را در برمه لونس سپری کرده بود و 77 بار پیراهن این تیم را به تن کرده بود؛ در حالی که دوس سانتوس بعد از ترک بارسلونا در سال 2008 کارنامه ای ترکیبی داشته است. 4 سال حضور در تیم تاتنهام برای او یک شکست محسوب می شود، چرا که اکثر این مدت را در تیم هایی مانند ایپسویچ تاون و رسینگ سانتاندر به صورت قرضی سپری کرد.

۹ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
مدیر بارسلونا برای مذاکره با تیاگو سیلوا راهی برزیل شد

یکی از مدیران بارسلونا، رائول سانحی، یکشنبه شب دیدار فینال جام کنفدراسیون ها را از نزدیک تماشا خواهد کرد، تا نگاهی احتمالی نیز به جذب تیاگو سیلوا داشته باشد.

در روزهای گذشته کاپیتان تیم ملی برزیل به عنوان هدف بعدی بارسلونا در فرصت نقل و انتقالات نام برده می شود، اما هنوز مشخص نیست که این توافق چگونه می تواند حاصل گردد.

به گزارش sambafoot سانحی به این کشور سفر کرده است تا در مورد انتقال احتمالی تیاو سیلوا با مدیر برنامه های این بازیکن، پائول تونیتو گفتگو کند؛ این گفتگو قیمت این بازیکن را برای نماینده باشگاه کاتلان روشن خواهد کرد و آنها خواهند فهمید که برای خرید او چه مقدار باید هزینه کنند.

باشگاه فعلی این بازیکن، پریسن ژرمن تمایلی به فروش این بازیکن ندارد؛ کسی که به عنوان یکی زا بهترین مدافعان مرکزی جهان شناخته می شود.

به نظر می رسد قبل از هر گونه توافق میان دو باشگاه، تیاگو سیلوا باید اعلام کند که قصد جدایی دارد!

۹ تیر ۱۳۹۲

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۲۵۸ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۳,۴۹۸ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۴۳,۴۲۲ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۸,۴۳۶ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۰۸ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۷۳ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۵۰۴ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۳۹۳ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۱۷۳ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۰,۶۲۰ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۲۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۵۴۸ کاربر آنلاین است. (۱۶۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۵۴۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!