به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: parsanejaty
پیام: ۷۷۴
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
از: مشهد
طرفدار:
- rafi & haliloich
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا
- عابدزاده
- پپ گواردیولا,لوییزانریکه
- جعفر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سوگوار پدر نوشته: پپ به پدر نیمار: تیتو نمی داند چطور از او و مسی استفاده کند خجالت آوره...

خجالت اوره اینکه سر یه شایعه کسی بخواد مربی ای که چهار سال تاریخی رو برای تیمش به وجود اورده رو بکوبونه وتا تایید شدن از زریق منابع موثق تامل نکنه.

واقعا این رسم مردانگی!!!!!!!!!!!

زنده باد کاتالونیا
۲۱ تیر ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۷
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
پپ خودش می خواست بره. با اینکه از راسل متنفرم، ولی معنی نداشت که بخواد بهش التماس کنه. پپ زمان بازیکن بودنشم همین قدر کله شق بود. یهو اعلام کرد می خوام برم. آخرم سر از برشا و رم و قطر در آورد. بعد برگشت گفت درسته من گفتم می خوام برم، مدیرای باشگاه نباید می ذاشتن برم!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۱ تیر ۱۳۹۲
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
خیلی زشته!!! دفعه ی اول و دوم نیست که به خاطر عشق و علاقه ی بیش از حد به یکی دوتا بازیکن متوسط اینجوری به پپ توهین میشه!

وقتی بچه ها 1000 تا دلیل در مورد اینکه تیتو عملکرد موفقیت آمیزی نداشته اینجا ردیف کنن تنها در جوابشون از یه 100 امتیاز و 15 امتیاز اختلاف با رئال (اونم به لطف تیم های دیگه) خرج میشه و گاهی اوقاتم تهدید بلاک شدن متوجه اون شخصی میشه که داره حسرت سال های قبل رو میخوره!!!

نمیدونم چجوری میشه عاشق بارسا بود و نسبت به کسی که غرور آفرین سال های تاریخ باشگاه رو ساخته اینقدر کینه ی شخصی داشت.

فکر میکنم لاپورتا جواب اینجور افراد رو داده باشه

مشاهده لینک

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ تیر ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۷
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
شما حسرت سالهای قبل رو بخورید و اون دلایلم برای خودتون بیارید. برای من تیتو کسیه که بهترین فصل لالیگای باشگاه رو در تاریخ رقم زده. اینکه چه حسی به پپ دارم هم به خودم ربط داره. با این حرفای بی معنی هم دستاورد بزرگ تیتو کوچیک نمیشه.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۲ تیر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
من هیچ دلیلی برای کوچیک کردن تیتو نیاوردم و از نظر من تیتو برای کوچیک نیست فقط چندتا نقطه ضعف داره که باید برطرف کنه.

دیشب که داشتم صفحات قبلی رو در این 2 هفته ای که نبودم میخوندم متوجه شدم که تنها دلیل شما برای کوچیک کردن اون همه افتخاری که بارسا با پپ به دست اورد همین 100 امتیازه!

مهم نیست 7 تایی شدیم! ایرادی نداره حتی یه برد جلوی رئال نداشتیم! ایرادی نداره تو هیچ بازیبزرگی نتونستم موفق باشیم. مهم اینه که غرور بارسایی ها تو این چندماه اخیر از بین رفت. الان طرفدار بارسا از خجالت دیگه سرشو نمیتونه بالا بگیره و تو هیچ سایتی دیگه بارسایی ها حوصله ی طرفداری از تیم خودشون ندارن.

جایگاه پپ و تیتو تو فوتبال دنیا کاملا مشخصه و این بحث های بی فایده و بی سر و تو هیچ تاثیری نداره. فقط یه نکته باقی میمونه اونم اینه که پپ اگه 4 تا اشتباه در این مدت داشت 1000 برابرش برای بارسا مفید بود. وقتی فرگوسن کبیر و آریگو ساکی از کاری که پپ کرده انگشت به دهن میمونن خیلی هنر میخواد که اینجوری در مورد صحبت شه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ تیر ۱۳۹۲
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
علی جان، سنت کمه و تازه طرفدار بارسا شدی. این طرفدار ها که امروز، وقتی ما با 100 امتیاز قهرمان قاطع لالیگا شدیم نمیتونند از تیمشون طرفداری کنند، مسلما اگر زمانی که تو کل فصل حتی صدر نشینی و دومی و سومی رو هم تجربه نمی کردیم چیکار می خواستن بکنن؟

شما رو نمیدونم، اما به نظر من بارسلونا با فلسفه هاش زنده است.یه روز 4 تا به بایرن میزنه، یه روز هم میخوره، یه روز 5 تا به رئال میزنه، یه روز اصلا نمیتونه جلوش ببره. یه روز از میلان میبازه، فرداش میاد بهش 4 تا میزنه!

این نتایج فراموش میشن، فلسفه های باشگاه هستند که همیشه میمونند.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۲۲ تیر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
محمد عزیز. حدس میزنم که حدودا 1.5 سال ازتو بزرگتر باشم. وقتی که بارسا تو زمین لیورپول 3-1 برد طرفدارش شدم. آنتیچ مربی بارسا بود. هنوز گل های ریوالدو و اورمارس و ساویولا رویادمه. هنوز یادمه که ژاوی جوون تو اون بازی چه پاس هایی میداد!! 7 سالم بود اما هنوز فراموش نکردم که گل سوم بارسا با 25 تا پاس زده شد.

وقتی که سال اول رایکارد تو سانتیاگو تونستیم با درخشش والدس و اون چیپ دیدنی ژاوی رئال کارلوس کی روش رو ببریم من تا نصف شب بیدار بودم! پس فکر نمیکنم تازه طرفدار بارسا شده باشم.

حرف من در مورد قهرمان شدن یا نشدن نیست. یه موقعی یه تیم به هیچ جامی نمیرسه اما اونقدر قشنگ بازی میکنه و در طول فصل یقه ی تیم های مدعی رو میگیره که طرفداراش آخر فصل از تیمشون راضی هستن.

حرف من درمورد قدرت تیمیه. از نظر خیلی ها تیمی که امسال تو زمین بود فقط اسمش بارسا اما سبک و فلسفه ی بازیش...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ تیر ۱۳۹۲
نام کاربری: alivo
پیام: ۳,۶۸۰
گروه:
- کاربران عضو
دفاع لاپورتا از پپ: همه بارسایی ها باید متشکر پپ باشند

۲۲ تیر ۱۳۹۲
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
وقیت طرفدار یه تیم باشی مسلما یچیز برای طرفداری از تیمت پیدا می کنی

این قسمت حرفم شاید به نظر شوخی بیاد، ولی جدیه.نگاه کن به طرفدار های پرسپولیس، چندین ساله هیچ موفقیتی نداشتن، آخرینش 4 سال پیش و جام بین المللی ولایت!
اما همیشه از تیمشون طرفداری می کنند، حتی اگر تنها کریشون شش تایی ها باشه!

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۲۲ تیر ۱۳۹۲
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
واسه این ما هوادارا پپ رو بیشتر از تیتو دوست داریم که:

1-پپ بازیکن بزرگی تو بارسا بوده و احساس غرور میکنیم که همین بازیکن بارسایی محبوب و کاپیتان سابق تونست تو عرصه مربیگری هم موفق باشه.کاری که خیلیا نمیتونن انجام بدن!

2-بعد ازون سالهای کابوس وار که تو لیگ سوم شدیم و تو 2 سال رئال کاپلو-شوستر رو نتونستیم ببریم و تو زمین خودی بعد از 50 سال بهشون باختیم و تو برنابئو با بدترین نمایش 4تایی شدیم،عقده بازی خوب و قهرمانی و شکست رئال رو دلمون مونده بود و همه اینا با پپ محقق شد.شاید اگه اول تیتو همین نتایج رو بدست میاورد اون جای پپ رو برامون داشت!

3-درسته زمان رایکارد قهرمان لیگ و اروپا شدیم و رئالم تو خونه ش زدیم ولی اون مدت کوتاهی بود و فط 2 ونیم سال قدرت بارسا دوام داشت و قهرمانیمون تو اروپا طوری بود که بازیهامون با رقبا خیلی نزدیک بود(میلان-چلسی-آرسنال-بنفیکا) هر چند از حریفا بهتر بودیم ولی نمیشد ازپیش خودمون رو برنده بدونیم حتی تو لالیگا.و سال بعد از قهرمانی بد به لیورپول باختیم یا تو نیمه نهایی جام یوفا به سلتیک باختیم .

اما با پپ یا قهرمان شدیم یا با ناداوری و بدشانسی حذف شدیم اونم فقط تو نیمه نهایی!
و هر چی تیم قدرتمنده تو اسپانیا و اروپا 4تا و 5تا خوردن و به تیم ترسناک و شماره 1 اروپا تبدیل شدیم و ما هوادارا احساس غرور میکردیم و بردن رئال با 5 تا و 6تا لذتی داشت که هیچی جاشو نمیگیره/
این نتایج باعث شده که توقعات بالا بره و قهرمانی لیگ برامون عادی باشه و چون رئال رو نمیتونیم ببریم و تو اروپا تحقیر میشیم و با خوش شانسی میایم بالا(پی اس جی) عملکرد تیتو در نظرمون ضعیف نشون میده.و پپ رو برتر میدونیم!

۲۲ تیر ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۲۱۲ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۲,۳۴۰ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۴۲,۸۱۸ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۸,۳۷۶ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۰۷ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۷۲ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۴۳۷ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۳۸۹ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۱۴۲ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۰,۳۲۹ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۲۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۵۲ کاربر آنلاین است. (۱۹۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۵۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!