به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم و سریال خارجی
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
A.H.C نوشته:

پ.ن: از نامزدهای اسکار خبر ندارم ولی اگه فیلم پسر بچگی (boyhood) که به نظر من به لعنت خدا هم نمی ارزه نامزد شده باشه و جایزه هم بگیره بدون شک تحت تاثیر نقد های جو زده منتقدینه که الکی بهش بال و پر دادن.

پروژه به این بزرگی و ریسک پذیری تا این حد، به تنهایی شایسته ی تقدیره. هیچکسی تو تاریخ سینما همچین کاری رو نکرده بود، نامزدی اسکار حداقل کاری بود که می تونستن برای این کارگردان انچام بدن. گرچه من بعد از اینکه فیلم تموم شد حس کردم فیلم خیلی خوبی دیدم و چند روز بعد هم که از جو زدگی خارج شدم، باز هم حس کردم که فیلم خوبی دیدم.

پ.ن: جدایی شاید وجهه خوبی از ایران رو نشون نداده باشه، ولی بی سر و ته نبود!

۱ اسفند ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۷
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
این گلشیفته نکبت رو به بازی می گیرن که به ایران و مسلمونا توهین کنن؟! واقعا هیچ دلیل فنی نمی بینم!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
سجاد نوشته:

نقل قول
A.H.C نوشته:

پ.ن: از نامزدهای اسکار خبر ندارم ولی اگه فیلم پسر بچگی (boyhood) که به نظر من به لعنت خدا هم نمی ارزه نامزد شده باشه و جایزه هم بگیره بدون شک تحت تاثیر نقد های جو زده منتقدینه که الکی بهش بال و پر دادن.

پروژه به این بزرگی و ریسک پذیری تا این حد، به تنهایی شایسته ی تقدیره. هیچکسی تو تاریخ سینما همچین کاری رو نکرده بود، نامزدی اسکار حداقل کاری بود که می تونستن برای این کارگردان انچام بدن. گرچه من بعد از اینکه فیلم تموم شد حس کردم فیلم خیلی خوبی دیدم و چند روز بعد هم که از جو زدگی خارج شدم، باز هم حس کردم که فیلم خوبی دیدم.

پ.ن: جدایی شاید وجهه خوبی از ایران رو نشون نداده باشه، ولی بی سر و ته نبود!

این که چند سال صبر کرده باشن به نظر من هیچ دلیل فنی ای نداره که بتونه قشنگ باشه. فیلم امام خمینی هم قرار بود بچه وقتی بزرگ شه ادامشو بازی کنه. خب اینم باید اسکار حالا نه گلدن گلوب رو ببره. من شخصا فکر می کنم فیلم خوبی بود. ولی در حد اسکار به هیچ وجه . در حد یه فیلم خوب. واقعا چند سال اخیر با اسکار دادن به آرگو و 12 سال بردگی و هنرمند و سخنرانی پادشاه سطحشو خیلی خیلی آورده پایین

در مورد گلشیفته هم حالا فارغ از مسائل دیگه واقعا خوب بازی میکنه. زیبایی ظاهریشم البته بی تاثیر نباید باشه. و خب مسائل دیگه که ایرانیه و اینا هم شاید بی تاثیر نباشه

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: barca-barca
پیام: ۱۷۵
عضویت از: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲
از: کرمانشاه
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- کارلس پویول
- پرسپولیس
گروه:
- کاربران عضو
تا حالا شده یه فیلمیو نگاه کنی ولی مدام چشمت به وقت باشه ببینی کی تموم میشه؟! این دقیقا وضعیت من سر فیلم پسر بچگی بود.
به نظر من تنها چیزی که متمایزش میکنه همین مدت زمان طولانی ساختشه و گرنه از دید من یه فیلمیه که روی یه موضوع پیش پا افتاده بیشتر از دو ساعت مانور میده و علاوه بر فیلمنامه ضعیف ، بازی های ضعیفی هم توش انجام میشه!
اما در مورد جدایی! اکثر فیلم هایی که توی سینمای کپک زده ی ایران ساخته میشه رو میشه تو دو دسته خلاصه کرد 1:کمدی های آبکی که یه دسته از بازیگرای دو زاری وجود دارند که پای ثابت این فیلم ها هستند و مدام توش با شوخی های آشغال و پشت وانتی سعی میکنن ملتو بخندونن.
2:فیلم های جدی که میخوان جدا از مقوله طنز باشن ولی اکثر قریب به اتفاق جدی بودنو توی خیانت ، جنگ و دعواهای نا تموم خانوادگی ، قتل ناموسی ، فاصله زیاد فقیر و غنی و .... نشون میدن و اصغر فرهادی هم دنباله رو همین قضیه هستش با این تفاوت که فیلمشو به سرانجام نمیرسونه و بیننده رو تو خماری میزاره

۱ اسفند ۱۳۹۳
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
Arya Stark نوشته:

این که چند سال صبر کرده باشن به نظر من هیچ دلیل فنی ای نداره که بتونه قشنگ باشه. فیلم امام خمینی هم قرار بود بچه وقتی بزرگ شه ادامشو بازی کنه. خب اینم باید اسکار حالا نه گلدن گلوب رو ببره. من شخصا فکر می کنم فیلم خوبی بود. ولی در حد اسکار به هیچ وجه . در حد یه فیلم خوب. واقعا چند سال اخیر با اسکار دادن به آرگو و 12 سال بردگی و هنرمند و سخنرانی پادشاه سطحشو خیلی خیلی آورده پایین

من قشنگ بودن فیلم رو به اینکه 12 سال طول کشیده فیلم برداریش ربط ندادم. فقط گفتم کارگردانی که این چنین ریسکی کرده و این موضوع بسیار جالب رو برای فیلمش انتخاب کرده و تونسته به نحو خوبی پیاده سازیش کنه؛ تا جایی که منتقدها نمره کامل بدن بهش، مستحق اینکه نامزد اسکار بشه، هست.

در اینکه اسکار خودش رو با دادن جایزه به فیلم هایی مثل آرگو و افرادی مثل بن افلک خراب کرد، بحثی نیست.

نقل قول
A.H.C نوشته:

تا حالا شده یه فیلمیو نگاه کنی ولی مدام چشمت به وقت باشه ببینی کی تموم میشه؟! این دقیقا وضعیت من سر فیلم پسر بچگی بود.
به نظر من تنها چیزی که متمایزش میکنه همین مدت زمان طولانی ساختشه و گرنه از دید من یه فیلمیه که روی یه موضوع پیش پا افتاده بیشتر از دو ساعت مانور میده و علاوه بر فیلمنامه ضعیف ، بازی های ضعیفی هم توش انجام میشه!

دوست من فیلم کاملا ناتورالیستی بود و شما نباید انتظار هیجان از این سبک فیلم داشته باشی. یه زندگی نسبتا کم افت و خیز از یه خانواده آمریکایی از دیدگاه یه پسر معمولی، جذابیت های خاص و غیر هالیوودی خودش رو داره! انگار که یه دوربین تو خونه یکی از ما کار بذارن. تماشای روزمرگی یه نفر، هیجانی از جنس فیلم های اکشن نداره، ولی جذابه. پیام فیلم اونقدر زیبا و گیرا بود که من حتی دوست داشتم روند زندگی اون پسر تو کالج رو ببینم. کاملا واقعی بود. این چیزیه که من از سینما انتظار دارم.

جدایی فیلمی بود که حقیقت زندگی تو ایران رو به نمایش گذاشت. اصولا اصغر فرهادی همین کار رو می کنه. دست می ذاره رو نقطه هایی که اونقدر سانسورشون کردیم، خودمونم یادمون رفته وجود دارن! من به جدایی بسیار اعتقاد دارم، به خاطر همون واقع بینی که سراسر فیلم وجود داره.

۲ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
حتما دوستان اشاره کردن قسمت 1 فصل سه وایکینگ ها ...
کم کم دارم به این نتیجه میرسم وایستم سریال تموم بشه بعد نگاه کنم. اصلا یادم نمیاد چی بود و چی شد ...

یه سایت خوب دیگه هم به بوکمارکای من اضافه شد. نمیدونم چقدر قدمت داره ولی همه چی تمام ...
دیگه من هیچی نمیگم خودتون برید ببینید ...

اینم اگه ندیدید ببینید. تو این فیلم های بیخود و مضخرفی که این چند وقته دیدم (بر خلاف تریلر و بازیگران و تبلیغات خوبشون) به نظرم ارزش وقتی که گذاشتمو داشت :

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ اسفند ۱۳۹۳
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

22 February, 2015

میزبان: Neil Patrick Harris

بهترین فیلم/Best Picture

1. Birdman (Director: Alejandro G. Iñárritu, John Lesher and James W. Skotchdopole)

2. Grand Budapest Hotel (Wes Anderson, Scott Rudin, Steven Rales and Jeremy Dawson)

3. Imitation Game (Nora Grossman, Ido Ostrowsky and Teddy Schwarzman)

4. The Theory of Everything (Tim Bevan, Eric Fellner, Lisa Bruce and Anthony McCarten)

5. American Sniper (Clint Eastwood, Robert Lorenz, Andrew Lazar, Bradley Cooper and Peter Morgan)

6. Boyhood (Richard Linklater and Cathleen Sutherland)

7. Selma (Christian Colson, Oprah Winfrey, Dede Gardner and Jeremy Kleiner)

8. Whiplash (Jason Blum, Helen Estabrook and David Lancaster)

بهترین بازیگر مرد/Best Actor

1. Bradly Cooper ( American Sniper)

2. Michael Keaton (Birdman)

3. Eddie Redmayne (The Theory of Everything)

4. Benedict Cumberbatch (The Imitation Game)

5. Steve Carell
(Foxcatcher)

بهترین بازیگر زن/Best Actress

1. Rosamund Pike (Gone Girl)

2. Marion Cotillard (Two Days, One Night)

3. Julianne Moore (Still Alice)

4. Reese Witherspoon (Wild)

5. Felicity Jones (The Theory of Everything)

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد/Best Actor _in supporting role

1. Edward Norton (Birdman)

2. Mark Ruffalo (Foxcatcher)

3. J.K. Simmons (Whiplash)

4. Ethan Hawke (Boyhood)

5. Robert Duvall (The Judge)

بهترین بازیگر نقش مکمل زن/Best Actress _in supporting role

1. Emma Stone (Birdman)

2. Meryl Streep (Into the Woods)

3. Keira Knightley (The Imitation Game)

4. Laura Dern (Wild)

5. Patricia Arquette (Boyhood)

بهترین انیمیشن/Animated Feature Film

1. Big Hero 6 (Don Hall, Chris Williams and Roy Conli)

2.The Boxtrolls (Anthony Stacchi, Graham Annable and Travis Knight)

3. How to Train Your Dragon 2 (Dean DeBlois and Bonnie Arnold)

4. The Tale of the Princess Kaguya (Isao Takahata and Yoshiaki Nishimura)

5. Song of the Sea (Tomm Moore and Paul Young)

بهترین کارگردان/Directing

1. Alejandro G. Iñárritu (Birdman)

2. Richard Linklater (Boyhood)

3. Bennett Miller (Foxcatcher)

4. Wes Anderson (The Grand Budapest Hotel)

5. Morten Tyldum (The Imitation Game)

موسیقی متن/Music

1.The Theory of Everything (Jóhann Jóhannsson)

2. Interstellar (Hans Zimmer)

3. Mr. Turner (Gary Yershon)

4. The Imitation Game (Alexandre Desplat)

5. The Grand Budapest Hotel (Alexandre Desplat)

بهترین فیلمنامه اقتباسی/Writing _Adapted ScreenPlay

1. The Theory of Everything (Screenplay by Anthony McCarten)

2. The Imitation Game (Written by Graham Moore)

3. American Sniper (Written by Jason Hall)

4. Inherent Vice (Written for the screen by Paul Thomas Anderson)

5. Whiplash (Written by Damien Chazelle)

بهترین فیلمنامه غیر اقتباسی/Writing _Original ScreenPlay

1. Birdman (Written by Alejandro G. Iñárritu, Nicolás Giacobone, Alexander Dinelaris, Jr. & Armando Bo)

2. The Grand Budapest Hotel (Screenplay by Wes Anderson | Story by Wes Anderson & Hugo Guinness)

3. Foxcatcher (Written by E. Max Frye and Dan Futterman)

4. Boyhood (Written by Richard Linklater)

5. Nightcrawler (Written by Dan Gilroy)

پ.ن: سعی کردیم مهمترین عنوان ها رو قرار بدیم...

۲ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
بهترین فیلم امسال از دید من پسربچگی یا بوی هود بود که اونم صرفا فیلم خوبی بود. عالی نبود. ولی بیش از حد بالا برده شد. فیلم به هدفش می رسه، فضا باورپذیر در میاد. تصویر نسبتا درستی از دوران نوجوانی ارائه میده، آخرشم میگه زندگی به هر حال میگذره، پس در لحظه خوش باشید. ولی این به حس نمی رسه و به من تا حد کمی منتقل میشه چون حرف بزرگتر از دهان فیلمه. در سطح خودش موفقه و فیلم خوبیه، ولی فیلم بزرگ اصلا. متااسکور هم که برای من چندین ساله ارزشی نداره و یه چیزی شده در حد همون آی ام دی بی و اینا. بوی هود 100 باشه پدرخوانده باید 200 باشه

ویپلش (شلاق زدن)، بردمن و بازی تقلید هم فیلم های خوبی بودن و برای من در جایگاه بعدی قرار می گیرن.

ویپلش داستان یه استاد بسیار سخت گیر موسیقی، با بازی بی نظیر جی.کی. سیمونز (که به نظرم با اختلاف بهترین بازی امسال و حتی بهترین بازی 4-5 سال اخیره) هست و رابطه ش با شاگرداش و زوم داستان هم روی یکی از شاگردا س. بازی پسره تو موسیقی خوبه و نقشش باورپذیر در میاد ولی تو انتقال حس مخصوصا از طریق صورت بسیار ضعیف عمل می کنه و فیلم رو یه سطح پایین میاره. اگر این مسئله برطرف میشد بهترین فیلم سال بود برای من. 2-3 جا فیلم از واقعیت فاصله می گیره ولی خوشبختانه ضربه مهلکی به فیلم نمی زنه. در کل فیلم ریتم خوبی داره و مخصوصا برای کسانی که به موسیقی علاقه مند هستن یا شخصیت هایی مثل سیمونز براشون جذابه، فیلم خوب و سرگرم کننده ای هست.

بردمن هم فیلم خوبی بود. شروع و پایان خیلی خوبی داشت و بازی هاش هم خیلی خوب بود. اگه سیمونز و ادی (بازیگر تئوری همه چیز) نبودن، اسکار امسال احتمالا به نورتون و کیتن می رسید. البته کیتن شانس کمی داره ولی نورتون اصلا. مشکل من بیشتر با فیلم برداری هست که سبک جدید و مسخره ای هست به نظرم. هیچ معنی و مفهومی هم براش متصور نیستم. هر چیزی که نو باشه لزوما خوب نیست. ایناریتو بازی با زمان رو کنار گذاشته ولی بازی جدیدی رو شروع کرده! حداقل لطمه ش سرگیجه و حس بدیه که منتقل میشه. جالب تر اینکه جایزه هم می گیره! نقطه قوت بردمن فیلم نامه ش هست از دید من. (تو اینجا باید جایزه می گرفت) در کل فیلم خوبی هست و به نظرم بعد عشق سگی بهترین فیلم ایناریتو هست.

بازی تقلید تا حدی به اون سبک و سینمایی که من علاقه دارم نزدیکه. فیلم خوب شروع میشه، هرچی جلوتر میره بهتر میشه. بازی ها کاملا در خدمت فیلمه و کاملا حس فضا و زمان فیلم به من منتقل میشه. گره گشاییهاش هم خوبه به نظرم و درام خیلی خوبی داره. مشکل اما آخرشه. جایی که شعاری میشه و ادعایی داره که اصلا مسیر فیلم رو منحرف می کنه و کاملا بیرون می زنه. تقدم و تاخر زمانیش هم هیچ دلیل منطقی پشتش نیست و صرفا در خدمت هدف کارگردان هست. بندیکت بازی خوبی ارائه میده ولی جزء 3 بازی برتر سال نیست در نقش اول ها. چارلز دنس عزیز هم همون نقشش تو بازی تاج و تخت هست که البته به فیلم هم می خوره و ایرادی نداره

بین ستاره ای نولان و دختر گمشده فینچر احتمالا خیلی با 3 فیلم بالا فاصله ندارن ولی چون انتظارات بیشتر بوده، تماشاشون خیلی تجربه لذت بخشی ایجاد نکرده (هرچند خیلی ازشون تعریف شده مخصوصا فیلم نولان که با اودیسه! مقایسه شده!!) هتل بزرگ بوداپست فیلم ساده و دوست داشتنی ای بود. تک تیرانداز امریکایی به لطف کارگردانی ایستوود از فیلم های هم رده ش بالاتره ولی در کارنامه عمو کلینت فیلم مهمی محسوب نمیشه. شبگرد فیلم جالب با ایده خیلی خوبی بود ولی پرداختش در حد ایده ش نبود. بازی جیک جیلنهال هم یکی از 5 بازی برتر امسال بود به نظرم.

اما برای مقایسه دقیق تر و مفصل تر به نظرم باید فیلم ها رو طی 1-2 هفته پشت سر هم دید. من هر سال بعد عید که اکثر فیلما با کیفیت خوب میان این کارو انجام میدم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ اسفند ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۷
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
در مزخرفی این مراسم اسکار همین بس که رلف فینس با اون بازیهای خارق العاده و متفاوتش هیچ وقت این جایزه مزخرف رو نبرده.

البته کلا به این دست مراسم اعتقادی ندارم. می خواد اسکار باشه یا گرمی. صدر در مورد مراسم گالای امسال حرف قشنگی زد. گفت هر چقدر که کسایی که رای میدن کارشناس باشن، اما آدمن و نظر و سلیقه خودشون رو میگن. یه واقعیت محض نیست و زیاد نباید جدیش گرفت.

پ.ن: دقیقا کی این ارسال منو حذف کرده؟!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳ اسفند ۱۳۹۳
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

۴ اسفند ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۲۸۹ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۴,۴۹۰ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۴۴,۲۸۲ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۸,۵۱۸ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۰۹ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۷۴ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۶۶۷ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۴۰۲ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۲۱۴ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۱,۰۱۷ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۲۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۵۲۹ کاربر آنلاین است. (۱۷۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۵۲۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!