به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

دنی آلوز: سیلوا هنوز هم بهترین مدافع دنیاست؛ برزیل در دوره گذار خود قرار دارد
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

باشگاه والنسیا علاقه مند است رائول آلبیول مدافع اسپانیایی تیم ناپولی را به خدمت گیرد.

با خروج احتمالی شکودران مستافی و نیکلاس اوتامندی از والنسیا، سران این باشگاه در صدد جذب یک مدافع جدید بر آمده اند.

به گزارش Mundo Deportivo، رائول آلبیول که محصول آکادمی والنسیاست و بین سال های 2005 تا 2009 در تیم اصلی باشگاه حضور داشته است، هدف شماره یک سران والنسیاست.

آلبیول که در سال 2009 والنسیا را به مقصد رئال مادرید ترک کرده بود، در سال 2013 توسط رافا بنیتز به ناپولی پیوست و اکنون با جدایی این مربی اسپانیایی، وی نیز قصد جدایی از ناپل را دارد.

گفتنی است وی در ماه سپتامبر 30 ساله خواهد شد و پارتنوپی آماده مذاکره بر سر انتقال وی است.

روزی که نماند دگری بر سر کویت

دانی که ز اغیار وفادار ترم من
۹ تیر ۱۳۹۴
تیاگو سیلوا: من حتی متوجه برخورد توپ با دستم نشدم
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

تیاگو سیلوا مدافع تیم ملی برزیل می گوید که وی حتی نمی دانست که در جریان دیدار مرحله یک چهارم نهایی کوپا آمریکا مقابل پاراگوئه مرتکب خطای هند شده است.

به گزارش Fourfourtwo، شاگردان دونگا قبل از اینکه مدافع پاریسن ژرمن در دقیقه '72 مرتکب خطای هند شود از حریف خود پیش بودند، اما در نهایت بعد از تساوی 1-1 در وقت های معمول، در ضربات پنالتی با نتیجه 4-3 شکست خورده و از گردونه رقابت ها کنار رفتند.

من حتی متوجه برخورد توپ با دستم هم نشدم. به همین خاطر بود که حیرت زده شده بودم. متوجه نمی شدم که داور چه چیزی دیده است. داور حتی نمی دانست که خطای هند از سوی من بوده یا دنی.
مسلماً باید تلاش کنیم تا کمی بیشتر بازی کنیم. در نیمه دوم مقابل پاراگوئه حقیقت این است که ما به سختی رنگ توپ را می دیدیم.

۹ تیر ۱۳۹۴
پیش بازی آرژانتین - پاراگوئه؛ آلبی سلسته در اندیشه قهرمانی پس از 22 سال
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

در دومین دیدار از مرحله نیمه نهایی کوپا آمریکا، بامداد فردا دو تیم آرژانتین و پاراگوئه به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

زمان و مکان بازی

تاریخ : چهارشنبه، دهم تیر 1394
زمان : ساعت 4 بامداد
مکان : ورزشگاه شهرداری کانسپسیون

آخرین اخبار دو تیم و حقایقی در خصوص این دیدار

ترکیب سرشار از بازیکنان بزرگ تاتا مارتینو برای این بازی، به طور کل آماده است و مشکلی خاصی برای بازیکنی وجود ندارد.
ریچارد اورتینز هافبک پاراگوئه پس از پشت سر گذاشتن محرومیت در بازی قبلی، می تواند در این بازی به میدان برود.
بعید به نظر می رسد ترکیب دو تیم به نسبت بازی قبلی تفاوتی داشته باشد و این یعنی لوکاس باریوس باز هم در ترکیب پاراگوئه نخواهد بود.
با وجود اینکه کارلوس توز گل پیروزی آرژانتینی ها را از روی نقطه پنالتی در دیدار قبل به ثمر رساند، بعید به نظر می رسد در این بازی در ترکیب اصلی قرار گیرد.
تنها پاراگوئه بیشتر از آرژانتین به قهرمانی در کوپا آمریکا دست یافته است. با این حال آلبی سلسته پس از سال 93 موفق به قهرمانی در این مسابقات نشده است.
در پنج دیدار مستقیم اخیر دو تیم، آرژانتینی ها به سه برد و یک تساوی دست پیدا کرده اند. تنها تساوی مربوط به دور گروهی همین مسابقات و دیداری می شود که پاراگوئه شکست را جبران کرد و توانست کار را در واپسین دقایق به تساوی 2-2 بکشاند.
پاراگوئه تنها در 15 دیدار از 103 بازی رو در رو، در تمام تاریخ مسابقات دو تیم به پیروزی دست پیدا کرده است. آن ها دو بار به قهرمانی در کوپا آمریکا نائل شده اند.
در مقدماتی جام جهانی 2014، آرژانتین در خانه 3-1 و در خارج از خانه با نتیجه 5-2 مقابل پاراگوئه به پیروزی دست پیدا کرد.

ترکیب احتمالی دو تیم

۹ تیر ۱۳۹۴
انتخاب مسی به عنوان برترین بازیکن دیدار آرژانتین - پاراگوئه
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

فوق ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا که با نمایش درخشان خود و ارسال سه پاس گل توانست نقش مهمی را در رسیدن شاگردان مارتینو به فینال رقابت های کوپا آمریکا ایفا کند در پایان مسابقه از جانب کمیته برگزاری رقابت ها به عنوان برترین بازیکن زمین شناخته شد.

۱۰ تیر ۱۳۹۴
عکس روز: کنایه جالب هواداران آرژانتینی به شکست سنگین برزیل برابر آلمان
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

در حالی که از ساعاتی پیش وارد اولین روز ماه هفتم میلادی شده ایم، هواداران تیم ملی آرژانتین این اتفاق را دستمایه تمسخر حریف دیرینه و سنتی خود در رقابت های فوتبال قرار داده اند.

۱۰ تیر ۱۳۹۴
جام قهرمانی کوپا آمریکا 2015، در دستان یک بارسایی بالا خواهد رفت
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

دیدار نهایی این رقابت ها بین شیلی و آرژانتین برگزار می شود.

کوپا آمریکا 2015 در حالی به ایستگاه پایانی خود رسید که دو تیم آرژانتین و شیلی میزبان توانستند با غلبه بر رقبای خود به فینال برسند. اما نکته جالب دیدار این دو تیم در فینال این است که کاپیتان های هر دو تیم یعنی کسانی که در پایان جام قهرمانی را بالای سر می برند، هر دو در باشگاه بارسلونا بازی می کنند.

لیونل مسی شماره 10 آبی اناری ها که نیاز به معرفی ندارد کاپیتان آلبی سلسته می باشد و در آن سو کلودیو براوو که فصل پیش به جمع بلوگرانا پیوست نیز دروازه بان و کاپیتان شیلی است. بدون شک هواداران بارسلونا ترجیح می دهند جام را در دستان لئو مسی ببیند ولی در صورت قهرمانی شیلی نیز باز هم دروازه بان اصلی تیمشان جام را بالای سر خواهد برد.

۱۱ تیر ۱۳۹۴
ماسکرانو: پا به یک میدان فوتبال می گذاریم، نه یک جنگ
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

خاویر ماسکرانو هافبک تیم ملی آرژانتین در آستانه دیدار فینال کوپا آمریکا مقابل شیلی، این بازی را تنها یک بازی فوتبال دانست.

دو تیم موفق این جام، سال هاست که به قهرمانی در تورنومنت معتبری دست پیدا نکرده اند و این شانس را دارند که این مرتبه به سال های ناموفق خود پایان دهند. از سوی دیگر این دو کشور که همسایه هستند، سابقه ای طولانی از جنگ و مشکلات سیاسی با یکدیگر دارند که شامل عملیات ترورسیتی و قتل تعداد زیادی از دیپلمات ها هم می شود.

با این حال ماسکرانو به AFP گفت:

امیدوارم مردم درک کنند که فوتبال تنها یک ورزش است و نه یک جنگ. گذشته ها گذشته. نباید ورزش را با سیاست عجیبن کنیم. شیلی و آرژانتین کشورهای برادر هستند و ما می خواهیم احترام متقابلی به آن ها نشان دهیم. اگر به دنبال تنش و خشونت باشیم، پیغام غایی ورزش که احترام است را از دست می دهیم. ورزش برای سلامتی و سرگرمی تلاش می کند، نه جنگ.

۱۲ تیر ۱۳۹۴
سرمربی تیم ملی پاراگوئه: اگر روز خوب آرژانتین باشد، شیلی هیچ شانسی برای قهرمانی ن...
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

رامون دیاز سرمربی پاراگونه معتقد است که آرژانتین قهرمان کوپا
تیم ملی پاراگوئه که در مرحله گروهی موفق شده بود آرژانتین را با نتیجه 2-2 متوقف کند، در مرحله نیمه نهایی با نتیجه پر گل 6-1 مغلوب شد و راهی دیدار رده بندی شد.

به گزارش Soccerway، رامون دیاز سرمربی تیم ملی پاراگوئه در کنفرانس مطبوعاتی مربوط به دیدار رده بندی در مقابل پرو گفت: "اگر آرژانتین به همان شکلی که در مقابل ما بازی کرد، بازی کند، شیلی هیچ شانسی نخواهد داشت. با کیفیتی که بازیکنان آن ها دارند، زمانی که به صورت گروهی با یکدیگر همکاری می کنند، من تصور می کنم نتیجه بسیار مطلوبی برای آرژانتین به ارمغان خواهد آمد."

وی افزود: "آرژانتین بهترین تیم جهان است. با احترام به شیلی، آرژانتین بهترین بازی ها را در مرحله حذفی به نمایش گذاشته است. ما واقعیت را روز شنبه ملاحظه خواهیم کرد، اما آرژانتین یکی از بهترین تیم هایی است که من به مدت طولانی ناظر آن بوده ام."

دیاز که پس از ناکامی در صعود به جام جهانی 2014 به سمت مربیگری پاراگوئه منصوب شد، در مورد تیم ملی پاراگوئه گفت: "اهداف ما در مسابقات کوپا آمریکا، جمع آوری گروهی بود که خود را باور داشته باشند و به همین منظور یک تیم سازمان یافته تشکیل دادیم. با تمامی این اوصاف ما بسیار راضی هستیم. رویارویی با آرژانتین، اروگوئه و جامائیکا در مرحله گروهی بسیار دشوار بود، اما ما نشان دادیم که توانایی رقابت با هر تیمی را دارا هستیم."

۱۲ تیر ۱۳۹۴
دی ماریا: در آلبی سلسته همه می خواهیم افسانه شویم
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

ستاره یونایتد امید زیادی به قهرمانی در کوپا دارد.

به گزارش گل بین الملل، آنخل دی ماریا شماره 7 منچستریونایتد و تیم ملی آرژانتین که باید در فینال کوپا آمریکا به مصاف شیلی برود، در رابطه با این مسابقه به MARCA گفت:

"رسیدن به فینال موضوعی مهم است و ماباید تا انتها تاثیرگذار عمل کنیم. باید برای رسیدن به هدف تا دقیقه آخر سخت کار کنیم و بازی در فینال همانند قدم زدن در پارک نیست و می خواهیم تاریخ ساز شویم. اما حالا آمده ایم که همه اسطوره شویم و تا آخر کوتاه نمی آییم."
دی ماریا فصل پیش در یونایتد فصل خوبی را پشت سر نگذاشت اما با بازگشت به اردوی تی ملی موفق شد دوباره به شرایط آرمانی برگردد و از بازیکنان تاثیرگذار تیمش شود.

۱۲ تیر ۱۳۹۴
آگوئرو: با قهرمانی در کوپا آمریکا، عملکرد نامطلوبم در جام جهانی را تلافی خواهم کرد
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

ستاره منچسترسیتی به دلیل مصدومیت نتوانست در جام جهانی برزیل تأثیر مورد انتظار را داشته باشد، اما معتقد است که ترک کردن شیلی با جام قهرمانی کوپا آمریکا به گونه ای موجب جبران آن تورنمت ناموفق خواهد شد.

به گزارش سایت Goal، سرجیو آگوئرو امیدوار است که با قهرمانی در کوپا آمریکا بتواند فرم نامطلوبش در جام جهانی 2014برزیل را تا حدودی جبران کند. آگوئرو در جام جهانی برزیل به دلیل درگیر بودن با مصدومیت نتوانست عملکرد مورد انتظار هواداران تیم ملی آرژانتین را برآورده کند، اما در کوپا آمریکا درخشش خوبی را داشته است. او تا به اکنون موفق به زدن 3 گل شده است و با رساندن تیم ملی کشورش به عنوان قهرمانی در کوپا آمریکا قصد دارد که ناکامی در جام جهانی برزیل را به فراموشی بسپرد. او در این باره گفت:

همواره گفته ام که چیزی که در برزیل برایم اتفاق افتاد (عدم آمادگی) - که به دلیل حاضرشدن در آنجا در شرایط نامطلوب بدنی بود - همیشه آزارم داده است. حالا احساس بهتری دارم. من با شرایط بهتری به شیلی آمدم و در حال تلاش برای ادای این دین در کوپا (آمریکا) هستم. ما تا ابد از باخت در فینال جام جهانی در برابر آلمان ناراحت خواهیم بود، اما قهرمانی در کوپا شادی زیادی را به ما اعطا خواهد کرد.
آگوئرو با زدن 3 گل، بهترین گلزن آرژانتین در کوپا آمریکای 2015 شناخته می شود. این در حالیست که کاپیتان آرژانتین - لیونل مسی - تا به اکنون تنها موفق به زدن یک گل شده است. با این حال آگوئرو از لیونل مسی و خدمات او به تیم ملی دفاع کرد. او در این باره گفت:

او آرام است. تا هنگامی که تیم برنده می شود، او مشکلی ندارد. اتفاقی که در بازی ها می افتد این است که همه با او یارگیری می کنند. دو یا سه نفر در اطراف او قرار می گیرند و این باعث می شود که سایر بازیکنان ما آزاد باشند. داشتن لئو در تیم همیشه عالیست و او گل هم خواهد زد.

۱۲ تیر ۱۳۹۴
< ۱ ... ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ >

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۲۱۲ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۲,۳۳۲ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۴۲,۸۱۴ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۸,۳۷۶ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۰۷ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۷۲ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۴۳۷ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۳۸۹ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۱۴۲ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۰,۳۲۹ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۲۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۴۵ کاربر آنلاین است. (۱۹۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۴۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!