به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

کوشیلنی می خواهد در آرسنال از فوتبال خداحافظی کند
نام کاربری: aghil147
پیام: ۳۸۴
عضویت از: ۹ دی ۱۳۹۲
طرفدار:
- MESSI
- RONALDINHO
- SEPAHAN
- Argentina
- Omid Ebrahimi
- Josep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو

مدافع فرانسوی توپچی ها اذعان می کند دوست دارد تا پایان دوران فوتبالش در لندن بماند.

به گزارش insidefutbol، کوشیلنی از سال 2010 و از لیگ فرانسه به آرسنال آمد و از آن زمان جایگاه ثابتی در خط دفاعی آرسن ونگر داشته است. قرارداد مدافع 30 ساله توپچی ها تا 4 سال دیگر اعتبار دارد و او پیشنهاد جدیدی نیز از طرف باشگاه برای تمدید قرارداد دریافت نکرده است اما می گوید در هر زمان آماده امضای قرارداد جدید است. کوشیلنی اصرار دارد دلیلی برای ترک ورزشگاه امارات نمی بیند. او به وب سایت رسمی باشگاه گفت:

همه چیز در اینجا من را خوشحال نگه می دارد و دلیلی برای ترک آرسنال نمی بینم. هنوز 4 سال از قرارداد من با باشگاه مانده است.

او ادامه داد:

نمی توانم برای خود محدودیت تعیین کنم، در آن زمان باید به بدن خود نگاه کنم، زمانی که قراردادم به اتمام برسد، 34 ساله خواهم بود و آنگاه باید دید می توانم ادامه دهم یا خیر. در بعضی موارد باید متوقف شوید! اما هیچ کس نمی تواند روبرت پیرس را که در 42 سالگی در لیگ هند بازی می کند را متوقف کند!!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ آبان ۱۳۹۴
ادعای میرر: الکسیس، اوزیل و قراردادهای جدید
طرفدار:
- MESSI
- RONALDINHO
- SEPAHAN
- Argentina
- Omid Ebrahimi
- Josep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو

ظاهرا الکسیس سانچز و آرسنال به توافقات اولیه در مورد امضای قرارداد جدید 5 ساله رسیده اند.

به گزارش میرر، سانچز و نمایندگان باشگاه به توافقی برای امضای قراردادی 5 ساله رسیدند که تا سال 2020 اعتبار دارد و در آن زمان الکسیس حدودا 40 میلیون پوند درآمد خواهد داشت. این مهاجم 27 ساله که سال 2014 با قراردادی 33 میلیون پوندی از بارسلونا به ورزشگاه امارات آمد، عملکرد خوبی در لیگ برتر از خود نشان داده و در ماه های گذشته نیز مورد توجه رئال مادرید قرار گرفته بود. قرارداد قبلی او هفته ای 130,000 پوند اعتبار داشت و اگر قرارداد جدید امضا شود الکسیس هفتگی 150,000 پوند دریافت خواهد کرد.

سایت میرر ادعا دارد آرسنالی ها به دنبال تمدید قرارداد مسوت اوزیل نیز هستند. میکل آرتتا کاپیتان اول توپچی ها اعتقاد دارد سانچز و اوزیل نیروهای آرسنال برای مبارزه در لیگ برتر هستند. او گفت:

مسوت و الکسیس به همراه کازورلا خلاق ترین بازیکنان تیم ما هستند. آنها می توانند در هر زمان تفاوت را رقم بزنند، در یک لحظه جرقه ای بزنند و ما را به پیروزی برسانند. ما به بازیکنانی با سطح بالا احتیاج داریم که ثبات داشته باشند و بتوانند در تیم تعادل ایجاد کنند.

او ادامه داد:

مشخص است که باشگاه به دنبال تمدید قراداد هر دوی آنها است که اگر این اتفاق بیفتد شانس بزرگی برای قهرمانی در لیگ برتر داریم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ آبان ۱۳۹۴
نصری: تا فوریه نمی توانم بازی کنم
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو

سمیر نصری، هافبک خلاق منچسترسیتی اعلام کرد به خاطر مصدومیت تا فوریه نمی تواند به میدان بازگردد.

به گزارش Goal، پیگرینی، سرمربی سیتی امیدوار بود نصری در بازی این تیم برابر لیورپول به میدان بازگردد اما مشخص شد او تا چند هفته دیگر نمی تواند بازی کند.

نصری از حساب رسمی اینستاگرامش خبر داد بعید می داند تا سه ماه دیگر بتواند بازی کند. او در بازی با بورنموث از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شد. اما انتظار می رفت زودتر به میدان بازگردد.

گفتنی است او در ژانویه هم سه بازی را از دست داد که در آن روزها از ناحیه کشاله ران مصدوم شده بود. همین نوع مصدومیت فصل پیش هم باعث شد نصری چند بازی منچسترسیتی را از دست بدهد.

بدین ترتیب او بازی با لیورپول، آرسنال، اورتون و ساوتهمپتون را از دست می دهد.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ آبان ۱۳۹۴
قرارداد قرضی جو کول تمدید شد
گروه:
- کاربران عضو

ملی پوش سابق تیم ملی انگلستان آخرین سال های حضور در فوتبال را سپری می کند.

جو کول که پس از جدا شدن از لیورپول، به وست هم پیوسته بود وقتی دید در این باشگاه فرصت کافی دریافت نمی کند با قراردادی کوتاه مدت راهی کاونتری شده بود. شب گذشته خبر رسید که قرارداد او تا سوم ژانویه 2016 تمدید شده است. او در این مدت یک گل در سه بازی برای تیمش به ثمر رسانده است.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ آبان ۱۳۹۴
در یک بازی دوستانه، استیون جرارد مقابل لیورپول قرار خواهد گرفت
گروه:
- کاربران عضو

اگر مشکلی پیش نیاید، در تابستان آینده دو تیم لوس آنجلس گلکسی و لیورپول در دیداری دوستانه به مصاف یکدیگر می روند.

قرار است که قرمزها اردوی پیش فصل خود در تابستان 2016 را در ایالات متحده بر پا کنند و یکی از بازی های در نظر گرفته شده، به احتمال فراوان مقابل گلکسی خواهد بود.

به گزارش MLSSoccer، یان آیر مدیر اجرایی قرمزها در این خصوص گفت:

قطعا این دیداری است که در برنامه های ما جا دارد. استیوی در حال حاضر در شهر لیورپول است و مطمئن هستم در خصوص این ایده ما را مطلع خواهد کرد. حضور او در بازار تجاری ایالات متحده باعث می شود که طرفداران زیادی داشته باشیم. امیدواریم او به مردم آنجا بگوید که از چه باشگاه بزرگی آمده است اگر تاکنون ندانسته اند! این برای ما خوب خواهد بود.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ آبان ۱۳۹۴
سریع‌ ترین مرد تاریخ: مطمئنم اگر برای یونایتد تست بدهم قرارداد می‌بندم
گروه:
- کاربران عضو

سریع ترین دونده تاریخ یک بار دیگر از علاقه شدید به حضور در منچستریونایتد صحبت کرد.

یوسین بولت سریع ترین دونده تاریخ و رکورددار دوهای 100 و 200 متر جهان و المپیک یک بار دیگر از علاقه‌اش به حضور در منچستریونایتد صحبت کرد. او که هوادار سرسخت شیاطین سرخ است پیش از این هم بارها از تمایلش به حضور در فوتبال و تیم منچستریونایتد صحبت کرده بود.

بولت در مصاحبه جدیدش با تلویزیون یونایتد گفت:

فکر می کنم باید برای بازی در یونایتد تست بدهم تا ببینم آن ها می گویند "بسیار خب، می توانی برای ما بازی کنی" یا "خیر، به اندازه کافی خوب نیستی". بنظرم بازیکن خوبی خواهم شد چون سریع هستم، می توانم توپ را کنترل کنم و درک خوبی از این بازی را دارم. پس فکر می کنم اگر تست بدهم آن ها می گویند "بیا این قرارداد 5 ساله را امضا کند، 30 سال سن داری اما این قرارداد 5 سال برای تو است، بیا این کار را انجام بدهیم"

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ آبان ۱۳۹۴
بحران مصدومیت در منچستریونایتد
گروه:
- کاربران عضو

باشگاه منچستریونایتد انگلیس نمی تواند در بازی با واتفورد از رونی، مارسیال، والنسیا، فلینی و کریک استفاده کند.

به گزارش یورو اسپورت، باشگاه منچستر یونایتد انگلیس در بازی روز شنبه اش با واتفورد نمی تواند از 5 بازیکن کلیدی خود استفاده کند.

حالا باید دید فن خال چه تدبیری برای این بازی می اندیشد. البته رونی مشکل حادی ندارد ولی نمی تواند در این بازی به صورت کامل بازی کند. ویلسون هم بازیکن جوانی است که می تواند در چنین بازی ای، به کمک فن خال بیاید اما بعید به نظر می رسد او بتواند تمام طول بازی را در زمین حاضر باشد چون سرمربی هلندی تیم معتقد است او هنوز به ریتم تیم اصلی منچستر نرسیده است.

مشکل اصلی در خط حمله است که عملا شیاطین سرخ هیچ گزینه 100درصدی برای بازی شنبه در اختیار ندارند. فن خال امیدوار است مارسیال و رونی برای بازی حساس این تیم در لیگ قهرمانان اروپا در برابر ایندهوون آماده باشند.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ آبان ۱۳۹۴
اظهارنظر عجیب به به: سبک دویدن و شوت زنی کریس رونالدو مثل من است
گروه:
- کاربران عضو

به به، بازیکن پرتغالی که با قراردادی 7میلیون پوندی به منچستریونایتد انگلیس رفت و همیشه به عنوان یکی از بدترین خریدهای سر الکس فرگوسن شناخته می شود، خود را با کریس رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید (و سابق باشگاه منچستریونایتد) مقایسه کرده است.

به گزارش میرور، به به در سال 2010 به منچستریونایتد آمد. یعنی یک سال بعد از رفتن ستاره پرتغالی این تیم، کریس رونالدو به رئال مادرید اسپانیا.

اما او هرگز نتوانست در تیم سر الکس فرگوسن جایی برای خود دست و پا کند و علی رغم تلاش فراوانی که داشت به عنوان یکی از بدترین خریدهای فرگوسن در منچستر شناخته شد. او 7بار برای شیاطین سرخ بازی کرد و 2بار موفق به گلزنی شد.

او که در حال حاضر بازیکن رایو وایکانوی اسپانیاست در مصاحبه با AS اظهار داشته است:

الگوهای من دیدیه دروگبا و کریس رونالدو هستند. سبک دویدن و شوت زدن من مثل رونالدو است!
به به که بازیکن بنفیکاست و به عنوان یار قرضی به لالیگا آمده در مورد انتقالش به منچستر گفت:

همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد و من سورپرایز شدم. من ناگهان با پیشنهاد قرارداد 5ساله با منچستریونایتد مواجه شدم. من مطمئنم این رویای بسیاری از کودکان دنیاست که روزی در منچستریونایتد در کنار بهترین بازیکنان جهان بازی کنند. من این تجربه و موقعیت را داشتم. البته شرایط بازی در آنجا سخت است. ولی من سخت تمرین کردم تا در کنار بقیه بازیکنان با آمادگی کامل بازی کنم. باید اذعان داشت من تا آن زمان به خوبی آموزش ندیده بودم. من فقط استعداد فوتبال داشتم و سرعت بالا. این ها برای بازی در تیم های بزرگ کافی نیست. اگر من حالا به یک باشگاه بزرگ بروم شرایط فرق خواهد داشت.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ آبان ۱۳۹۴
پیگرینی: آگوئرو مشکلی برای رویارویی با لیورپول ندارد
گروه:
- کاربران عضو

مانوئل پیگرینی، سرمربی تیم منچسترسیتی تأیید کرد که مهاجم آرژانتینی تیمش می تواند مقابل لیورپول بازی کند.

سرمربی منچسترسیتی، تأیید کرد که آگوئرو مشکلی برای رویارویی مقابل لیورپول ندارد. وی در نشست مطبوعاتی قبل از بازی درباره مصدومین تیمش گفت:

سرخیو مشکلی ندارد و آماده بازگشت است. سیلوا هنوز از ناحیه غوزک پایش احساس درد دارد و بازی به او برای ما ریسک پذیر است. متأسفانه نصری، بونی و کمپانی همچنان به خاطر مشکل همسترینگ با ما نخواهد بود.
منچسترسیتی چهارشنبه شب در لیگ قهرمانان به مصاف یوونتوس می رود و بازگشت آگوئرو برای این تیم بسیار حائز اهمیت خواهد بود. لیورپول و منچسترسیتی فرداشب ساعت 21:00 به مصاف هم خواهند رفت.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ آبان ۱۳۹۴
مصاحبه فن خال در مورد مصدومان تیم، دعوت لینگارد به تیم ملی انگلیس و پیشرفت اسمالی...
طرفدار:
- MESSI
- RONALDINHO
- SEPAHAN
- Argentina
- Omid Ebrahimi
- Josep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو

فن خال، سرمربی هلندی منچستریونایتد انگلیس پیش از بازی امروز (شنبه) در برابر واتفورد به بررسی وضعیت تیم پرداخت.

به گزارش بلیچر ریپورت، وی در مصاحبه با وب سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد انگلیس، در ابتدا در مورد مصدومان تیم صحبت کرد:

در لیگ برتر شما در هر بازی با یک چالش جدید روبرو هستید. البته کمی شرایط سخت تر شده چون رونی دچار بیماری شده و نمی تواند در بازی با واتفورد برای ما بازی کند. او به خاطر همین کسالت چند روزی در منزل ماند و نتوانست در تمرینات تیم شرکت کند. در ضمن شاو و روخو را هم در اختیار نداریم. البته ما می توانیم این مشکلات را حل کنیم چون بازیکنانی در اختیار داریم که می توانند در چند پست بازی کنند. در ضمن مصدومیت مارسیال و کریک هم آن اندازه که این روزها در روزنامه ها نوشته شده است وخیم نیست و این دو بازیکن به زودی برای ما به میدان خواهند رفت. ما در این بازی می توانیم از ویلسون در خط حمله استفاده کنیم اما نه در تمام دقایق بازی، چون او هنوز به ریتم لازم برای یک بازی کامل در تیم اصلی نرسیده است.

وی در مورد دعوت لینگارد به تیم ملی انگلیس برای اولین بار هم به این نکته اشاره کرد که این اتفاق زودتر از تصور او افتاده و وی برای لینگارد در ترکیب سه شیرها آرزوی موفقیت دارد. فن خال در ادامه به پیشرفت چشمگیر اسمالینگ پرداخت:

بله ما باید به بازیکنان کمک کنیم که پیشرفت کنند و این وظیفه من مربی است. من همیشه از کمک به بازیکنان در این زمینه لذت می برم و اسمالینگ هم در جنبه های مختلف، پیشرفت چشمگیری داشته است. این پیشرفت در جنبه های مختلف باعث شده حالا همه او را به شکل یک بازیکن کاملا متفاوت ببینند.

سرمربی هلندی منچستریونایتد در ادامه به صحبت هایش با بازیکنان ملی پوش آلمانی و فرانسوی تیم در مورد حملات تروریستی به پاریس پرداخت و گفت:

بله من با آنها (اشنایدرلین، مارسیال، شواین اشتایگر) صحبت کردم ولی طبیعتا نمی توانم این صحبت ها را در مصاحبه بیان کنم. به نظرم این اتفاق برای هر آدمی در دنیا تلخ و سنگین و باورنکردنی است. البته علی رغم تمام این اتفاقات و تاثیرات منفی آنها، شواین اشتایگر و اشنایدرلین برای ما بازی خواهند کرد. ابتکار پخش سرود ملی فرانسه قبل از شروع بازی های لیگ برتر در هفته جاری هم بسیار جالب است. ما فوتبالی ها شاید نتوانیم کمک خاصی به فرانسه بکنیم اما می توانیم با این گونه حرکت های سمبلیک همدردی، حمایت و احترام مان را نشان دهیم. طبیعتا این کار برای خانواده قربانیان حملات تروریستی پاریس و در کل مردم فرانسه هم ارزشمند خواهد بود.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۰ آبان ۱۳۹۴

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۲۸۹ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۴,۴۹۲ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۴۴,۲۹۳ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۸,۵۱۹ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۰۹ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۷۴ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۶۶۸ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۴۰۲ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۲۱۴ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۱,۰۲۸ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۲۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۵۴۸ کاربر آنلاین است. (۱۷۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۵۴۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!