به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۰ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نقل قول
9VECTOR9 نوشته:

باو این انریکه از بس تعصب بی خود رو این بوسکتس داره که هر بازی این پدر تیمو در میاره تعویضش نمیکنه که هیچ تشویقش هم می کنه!
بوسکتس حداقل این فصل تبدیل به عزرائیل بارسا شده... انریکه میتونه گومز یا حتی سمپر بیچاره رو بذاره بجاش والا نتیجه بهتری می گیره!... اما بمیره هم این کارو نمیکنه!

سمپر رو که نداره الان. گراناداست.

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱۳ آبان ۱۳۹۵
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
من دارم اشتباه می کنم؟؟مگه گومز رو گرفتن جا بوسکتس باشه که میگین از اون شل بهتره؟
والا این همه پول بابتش همون بازیسازی رو بوسکتس هم انجام میده.نه گل نه دریبلینگ نه پاس قطری.هیچ آپشنی رو نکرده این بشر.اگه دوندگی و جنگندگیه که راکیتیچ هم همینه میگید.تازه این راکیتیچ بدبخت بهتر هم بوده از همون اولین بازیاش گفتین قابل اعتنا نبوده و انتظارات برآورده نکرده...قیمتش هم نصف گومز بوده اونم حالا بند های اضافه رو در نظر نگرفتم وگرنه میشد گفت یک سوم قیمتش.
حاضرم وضع هافبک دفاعی همین بمونه چون چاره ایهم نیست براش فعلن ولی وقتی اینیستا نیست یکی نفر یک دهمش هم که شده به تیم کمک کنه با این ترافیک بازیکن تو این پست یا مشابهش.
مطمئن باشین گومز هم جا بوسکتس دردی دوا نمیکنه.فعلن رو دور سوتیه بوسکتس بین حالت بد و بدتر میگید چنین چیزی رو که باز علاج نیستش این!
هرچند باز میگم شاید من اشتباه میکنم و عجولم در مورد گومز ولی امیدوارم بازیای بعد یه چشمه استعدادی بروز بده که به آینده اش امیدوار باشیم تا حالا که چیز خاصی ندیدیم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ آبان ۱۳۹۵
نام کاربری: 9VECTOR9
پیام: ۱,۴۵۳
عضویت از: ۲۴ مرداد ۱۳۹۴
از: خوزستان
طرفدار:
- Messi . pique . iniesta
- THE GREAT JOHAN CRUYFF
- فولاد خوزستان - استقلال خوزستان- پرسپولیس تهران
- FORZA ITALY
- جهانبخش
- پپ گواردیولا - فرانک ریکارد
- یحی گل محمدی - افشین قطبی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Mobina نوشته:

نقل قول
9VECTOR9 نوشته:

باو این انریکه از بس تعصب بی خود رو این بوسکتس داره که هر بازی این پدر تیمو در میاره تعویضش نمیکنه که هیچ تشویقش هم می کنه!
بوسکتس حداقل این فصل تبدیل به عزرائیل بارسا شده... انریکه میتونه گومز یا حتی سمپر بیچاره رو بذاره بجاش والا نتیجه بهتری می گیره!... اما بمیره هم این کارو نمیکنه!

سمپر رو که نداره الان. گراناداست.

خودم هم میدونم ... من میگم جناب انریکه از بس بوسکتس رو دوست داره ، اونو به سمپر ترجیح داد!
الانم سمپر اصلا اوضاع جالبی نداره با فرستادنش به یه تیمی که برای بقا می جنگه!

۱۳ آبان ۱۳۹۵
نام کاربری: 9VECTOR9
پیام: ۱,۴۵۳
عضویت از: ۲۴ مرداد ۱۳۹۴
از: خوزستان
طرفدار:
- Messi . pique . iniesta
- THE GREAT JOHAN CRUYFF
- فولاد خوزستان - استقلال خوزستان- پرسپولیس تهران
- FORZA ITALY
- جهانبخش
- پپ گواردیولا - فرانک ریکارد
- یحی گل محمدی - افشین قطبی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
R.I.P نوشته:

من دارم اشتباه می کنم؟؟مگه گومز رو گرفتن جا بوسکتس باشه که میگین از اون شل بهتره؟
والا این همه پول بابتش همون بازیسازی رو بوسکتس هم انجام میده.نه گل نه دریبلینگ نه پاس قطری.هیچ آپشنی رو نکرده این بشر.اگه دوندگی و جنگندگیه که راکیتیچ هم همینه میگید.تازه این راکیتیچ بدبخت بهتر هم بوده از همون اولین بازیاش گفتین قابل اعتنا نبوده و انتظارات برآورده نکرده...قیمتش هم نصف گومز بوده اونم حالا بند های اضافه رو در نظر نگرفتم وگرنه میشد گفت یک سوم قیمتش.
حاضرم وضع هافبک دفاعی همین بمونه چون چاره ایهم نیست براش فعلن ولی وقتی اینیستا نیست یکی نفر یک دهمش هم که شده به تیم کمک کنه با این ترافیک بازیکن تو این پست یا مشابهش.
مطمئن باشین گومز هم جا بوسکتس دردی دوا نمیکنه.فعلن رو دور سوتیه بوسکتس بین حالت بد و بدتر میگید چنین چیزی رو که باز علاج نیستش این!
هرچند باز میگم شاید من اشتباه میکنم و عجولم در مورد گومز ولی امیدوارم بازیای بعد یه چشمه استعدادی بروز بده که به آینده اش امیدوار باشیم تا حالا که چیز خاصی ندیدیم.

گومز شاید تو حمله و بازیسازی به قول خودت بهتر از بوسکتس نباشه... اما ما داریم از دفاع ضربه می خوریم نه حمله...گومز صد در صد قدرت بدنیش از بوسکتس شل و ول بالاتر و محکم تره..

۱۳ آبان ۱۳۹۵
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
لعنت به اون کسی که جواهرایی مثل رونالدینیو و یایا رو از بارسا فراری داد و ما رو گرفتار امثال پدرو و بوسکتس کرد...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۳ آبان ۱۳۹۵
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
الان که مسی 7 گله س و خدا خودش کمکش کنه تو 2 بازی بعدی با آمادگی بالا بازی کنه، احتمال میانگین 2 گل تو بازیای باقیمانده دور گروهی براش هست و اونوقت میتونه به رکورد 11 گل دور گروهی پنالدو برسه (مثلا یه هتریک جلو گلادباخ تو نیوکمپ/ هرچند چی میشه مثل لورکوزن یه 5تا تنهایی بهش بزنه- و یه گل هم تو سلتیک) و در ادامه اگه شانس داشته باشیم و تو دور حذفی حداقل دورهای اول مثل هرسال بعضیا با تیم سختی نیفتیم میشه به رکورد 17 گل یه فصلش هم رسید!
الان بهترین موقعس و شرایط براش فراهم شده..امسال نتونه با توجه به بالارفتن سنش بعیده بتونه این رکوردو بزنه. چون این تاریخ سازیها و رکوردها فقط و فقط لیاقت مسی ه!
اگه خدا کمک کنه شاید لئو زودتر به 100 رسید !
هرچند امیدوارم شرایط طوری پیش بره که حسرت پنالتی که مسی تو بازی با سیتی نزد و دادش نیمار خرابش کرد رو خودش و هوادارا نخوریم!!

۱۳ آبان ۱۳۹۵
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Barca future نوشته:

الان که مسی 7 گله س و خدا خودش کمکش کنه تو 2 بازی بعدی با آمادگی بالا بازی کنه، احتمال میانگین 2 گل تو بازیای باقیمانده دور گروهی براش هست و اونوقت میتونه به رکورد 11 گل دور گروهی پنالدو برسه (مثلا یه هتریک جلو گلادباخ تو نیوکمپ/ هرچند چی میشه مثل لورکوزن یه 5تا تنهایی بهش بزنه- و یه گل هم تو سلتیک) و در ادامه اگه شانس داشته باشیم و تو دور حذفی حداقل دورهای اول مثل هرسال بعضیا با تیم سختی نیفتیم میشه به رکورد 17 گل یه فصلش هم رسید!
الان بهترین موقعس و شرایط براش فراهم شده..امسال نتونه با توجه به بالارفتن سنش بعیده بتونه این رکوردو بزنه. چون این تاریخ سازیها و رکوردها فقط و فقط لیاقت مسی ه!
اگه خدا کمک کنه شاید لئو زودتر به 100 رسید !
هرچند امیدوارم شرایط طوری پیش بره که حسرت پنالتی که مسی تو بازی با سیتی نزد و دادش نیمار خرابش کرد رو خودش و هوادارا نخوریم!!

دقیقا. الان بهترین فرصته. اونم با گلزنی جلو تیمای خوب نه یه مشت تیم درجه 3!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۳ آبان ۱۳۹۵
نام کاربری: foad-barcaei
پیام: ۵۸
عضویت از: ۲ مهر ۱۳۹۵
از: نوشهر
طرفدار:
- همرو جز متیو ویدال
- ...پویول ...کرایوف ...رونالدینیو
- پرسپولیس
گروه:
- كاربران بلاک شده
باز به یسریا بر میخوره ما ازانریکه انتقاد میکنیم ...اون مربی که بدون 2 تا بازیکن تیمش به این حال و روز میفته باید بره همون فیفا یا پی اس بازی کنه ....

نه انریکه همه ی مربیا ..پپ درسته مربی خوبیه ولی زیر سایه اینیستا و ژاویو مسی شد پپ ...انریکه هم همینه ...

چرا گواردیولا جرات نداره تیمایی مثل لیورپولو تاتنهامو از این دسته تیمارو بگیره ..ببینید کلوپ با لیورپول چیکار کرده تو یه سال براش مهم نیست بازیکن داشته باشه یانه ..همون الگو و روندی که خودش داره رو پیش میگیره .....ایا امثال کسایی مثل انریکه و پپ بدون بازیکن میتونن موفق باشن ...درسته قبول دارم مربی نمیتونه بره تو زمین بازی کنه و نیاز به بازیکن هم داره ولی نه اینکه بدون اینیستا و مسی تیم بشه در حد دسته دو اسپانیا ...باید واقعیت رو بپذیریم ...پپ چند سال پیش واقعیت رو پذیرفت و کشید کنار ...امسال هم سال اخر انریکه هستش ...باید قبول کنیم ...قبوله باید حمایت کرد ما هم تو این دو فصل قبل حمایت کردیم ..ولی نباید به بهانه ی حمایت چشممون رو ..رو حقایق ببندیم ...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ آبان ۱۳۹۵
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

یِادش بخیر یه زمانی انقد عالی بودیم که شدیدترین پرسم میکردن رو تیممون با 3-4 تا پاس سریع و تکضرب از زیر پرس خارج میشدیم
خب الان که اون مهره ها را نداریم خب بکشید زیر توپ مگه مجبورید پاسکاری کنید حداقلش این که دیگه توپ نزدیک محوطمون نیست که موقعیت بشه واسه حریف
الان عملا کل تیممون شده msn اونا رو اوج باشن به راحتی بردیم رو اوج نباشن یا به سختی میبریم یا نمیبریم کلا تیممون شده پاس را از تو زمین خودمونم شده بدید به msn بقیه تعطیل دیگه اونا توپا بردارن 3 تایی برن جلو

من میتونم بگم خیلی نظرم به شما نزدیکه ولی فقط در حمله وگرنه در دفاع کل تیم هست که دفاع میکنه ولی در این فصل به وضوح مشخص وصایف دفاعی رو خیلی خوب انجام ندادن که این تعداد گل رو دریافت کردن من امیدوارم وصع تیم درست بشه خسته کننده شده این همه مصدومیت و به دنبالش نوسان در نتیجه و کیفیت بازی ها

۱۳ آبان ۱۳۹۵
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
نقل قول
foad1899 نوشته:

باز به یسریا بر میخوره ما ازانریکه انتقاد میکنیم ...اون مربی که بدون 2 تا بازیکن تیمش به این حال و روز میفته باید بره همون فیفا یا پی اس بازی کنه ....

نه انریکه همه ی مربیا ..پپ درسته مربی خوبیه ولی زیر سایه اینیستا و ژاویو مسی شد پپ ...انریکه هم همینه ...

چرا گواردیولا جرات نداره تیمایی مثل لیورپولو تاتنهامو از این دسته تیمارو بگیره ..ببینید کلوپ با لیورپول چیکار کرده تو یه سال براش مهم نیست بازیکن داشته باشه یانه ..همون الگو و روندی که خودش داره رو پیش میگیره .....ایا امثال کسایی مثل انریکه و پپ بدون بازیکن میتونن موفق باشن ...درسته قبول دارم مربی نمیتونه بره تو زمین بازی کنه و نیاز به بازیکن هم داره ولی نه اینکه بدون اینیستا و مسی تیم بشه در حد دسته دو اسپانیا ...باید واقعیت رو بپذیریم ...پپ چند سال پیش واقعیت رو پذیرفت و کشید کنار ...امسال هم سال اخر انریکه هستش ...باید قبول کنیم ...قبوله باید حمایت کرد ما هم تو این دو فصل قبل حمایت کردیم ..ولی نباید به بهانه ی حمایت چشممون رو ..رو حقایق ببندیم ...

برادر من انریکه فصل قبل به خستگی کل تیم جام رو از دست داد وگرنه اول فصل مگه کم مصدوم بود؟مسی ۲ ماه نبود امیدوارم با تموم شدن این مصدومیت ها ثبات تیم برگرده و انریکه هم با تاکتیک های جدید تیم رو روان تر از قبل هدایت کنه

۱۳ آبان ۱۳۹۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۵۹۲ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۵,۶۵۳ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۱,۹۲۱ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۲۳۴ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۳۵۸ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۰۶۱ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۳,۴۸۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۵۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۵۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۷ کاربر آنلاین است. (۱۱۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!