به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
قطبي: نيستلروي هم مانند دي كارمو در گلزني ناموفق بود

--------------------------------------------------------------------------------

افشين قطبي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: مسئولان باشگاه پرسپوليس حق دارند از من و بازيكن خارجي خود انتظار داشته باشند و ما نيز بايد نقاط ضعف خود را بپوشانيم؛ اما نمي‌دانم چرا سايرين از دي كارمو انتقاد مي كنند؟
وي افزود: فشار زيادي از سوي ليدرها، هواداران و ساير كساني كه دوست ندارم اسم آنها را ببرم روي دي كارمو است؛ ولي آيا كسي به جز خبرنگاراني كه هر روز در تمرينات شركت مي‌كنند، ديده‌اند كه اين بازيكن در تمرينات با چه تلاشي مقابل بازيكنان ديگر ايستادگي و گلزني مي‌كند؟
قطبي ادامه داد: دي كارمو در تمرينات يكي از بهترين‌ها است؛ و اين در حالي است كه از ابتداي فصل در بين ما نبوده است. بي شك هر بازيكن ديگري نيز براي نشان دادن خود به زمان نياز دارد. تجربه لازم را دارم كه چنين حرفهايي را مي‌زنم.
قطبي يادآور شد: قبول دارم كه دي كارمو در زدن ضربات آخر به دليل جواني كمي ناموفق است؛ ولي من مطمئن هستم بهتر مي‌شود، چون روحيه خود را از دست نداده و هنوز تسليم نامهرباني‌ها نشده است.
قطبي خاطرنشان كرد: هنوز به دي كارمو ايمان دارم و مطمئن هستم مي‌تواند در بازي‌هاي آينده براي ما موثر باشد، البته نبايد فراموش كرد كه بازيكنان را فقط براي ليگ برتر و جام حذفي ايران نگرفته‌ايم، بلكه هدف بزرگ ما حضور در ليگ قهرمانان آسيا است.
سرمربي پرسپوليس با تاكيد بر اين نكته كه هرگز از انتقادها از اين بازيكن و خودم نمي‌ترسم، گفت: آنهايي كه از دي كارمو انتقاد مي كنند، بايد بدانند نيستلروي در 7 بازي براي رئال مادريد گل نزد و عملكردي ضعيف داشت؛ اما آيا كسي به دنبال تخريب وي بود؟
وي در خصوص ابراهيم توره گفت: بايد امروز با توره ديدار داشته باشم و در جريان صحبت‌هاي او قرار بگيرم. بازيكنان براي بين‌المللي شدن بايد ياد بگيرند در چارچوب قوانين باشگاه رفتار كنند
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس درخصوص رحمان رضايي گفت: پرونده اين بازيكن هنوز براي من بسته نشده است. احتمال دارد او را جذب كنيم.
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص شكست مقابل مقاومت گفت: شكست مقابل مقاومت ضربه‌اي بود بر قلب من چون باور نمي‌كردم؛ اما ما را بازنده كردند و تيم من با توجه به پتانسيلي كه دارد اين بازي را اين طور به راحتي نمي‌باخت. متاسفانه داوران با ما نامهربان بودند.
وي درپايان خاطرنشان كرد: از همه مي خواهم كه از پرسپوليس حمايت كنند. هنوز به تيم خودم اعتماد قلبي دارم و مي‌دانم در آسيا مي‌تواند شگفتي‌هاي بزرگي را رقم بزند.

۱۲ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
قهر دوباره ماركو دستيار برزيلي قطبي ايران را ترك كرد

--------------------------------------------------------------------------------

خبرگزاري فارس: ماركو كوسا به دليل عدم پايبندي مسئولان باشگاه پرسپوليس به تعهدات، ايران را ترك كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، مربي دروازه‌بانان تيم پرسپوليس كه چندي قبل با سفر به برزيل و با اعلام اين مطلب كه مسئولان پرسپوليس به مفاد قرارداد عمل نكرده اند، مدت ها از بازگشت به تهران خودداري كرد، بار ديگر به حالت قهر ايران را ترك كرد.
وي اين بار نيز دليل سفر خود را عمل نكردن مسئولان به تعهدات عنوان كرد.
علاوه بر مسائل مالي گفته مي شود حضور احمدرضا عابدزاده به عنوان مربي دروازه بانان نيز در تصميم اين مربي برزيلي دخيل بوده است.

۱۲ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: Loyal.Boy
پیام: ۲,۷۰۲
عضویت از: ۵ مرداد ۱۳۸۶
از: تبریز
طرفدار:
- ژاوی - مسی - اینیستا
- مارادونا - ریوالدو
- اسپانیا - آرژانتین
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
کسی خبر داره که خلیلی کی میاد ؟

بعد از این هم آشیانت هر کس است ، باش با او یاد تو ما را بس است .
۱۲ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سپهر نوشته:

قهر دوباره ماركو دستيار برزيلي قطبي ايران را ترك كرد

خبرگزاري فارس: ماركو كوسا به دليل عدم پايبندي مسئولان باشگاه پرسپوليس به تعهدات، ايران را ترك كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، مربي دروازه‌بانان تيم پرسپوليس كه چندي قبل با سفر به برزيل و با اعلام اين مطلب كه مسئولان پرسپوليس به مفاد قرارداد عمل نكرده اند، مدت ها از بازگشت به تهران خودداري كرد، بار ديگر به حالت قهر ايران را ترك كرد.
وي اين بار نيز دليل سفر خود را عمل نكردن مسئولان به تعهدات عنوان كرد.
علاوه بر مسائل مالي گفته مي شود حضور احمدرضا عابدزاده به عنوان مربي دروازه بانان نيز در تصميم اين مربي برزيلي دخيل بوده است.
بهتر که رفت این دی کامو رو این تو کاسه ی پرسپولیس گذاشت حالا هم این دی کامو رو انداختن بیرون

۱۲ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: viva.Barca
پیام: ۲۲۷
عضویت از: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۵
از: گلستان
طرفدار:
- ژاوي
- ريوالدو
- پرسپوليس
- تركيه
- جواد نكونام
- گاس هيدينگ
- با كلي تفكر به نتيجه اي نرسيدم!
گروه:
- کاربران عضو
خلیلی !!!!

۱۲ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
قطبي:دي كارمو مثل رونالدو يا ريوالدو نيست
بيش از همه خودم را مقصر مي دانم

خبرگزاري فوتبال ايران – پرسپوليس پرستاره پايين تر از حد انتظار ظاهر شده و رسانه ها قطبي را به توجه به اين نتايج مورد انتقاد قرار مي دهند. سرمربي پرسپوليس انتقادات را مي پذيرد و حتي خودش را به عنوان مقصر اصلي معرفي مي كند. قطبي اما پاسخ به صريحي به شايعات مرتبط با قرارداد دي كارمو داده است.
او در اين خصوص مي گويد: دي كارمو تنها بازيكن خارجي است كه به فوتبال ايران آمده و همه پولش به خودش رسيده است. هيچ كس از قرارداد او درصدي دريافت نكرده و شخصيت من هم بالاتر از اين است كه چنين كاري كنم.

- فرخزادي در مصاحبه اي گفته كه احتمال خروج نام دي كارمو از ليست پرسپوليس وجود دارد.
من با ايشان حرف زدم. آنطور كه شنيده ام اينطور صحبت نكردند و چنين چيزي نگفته اند. آقاي فرخزادي گفتند كه نظر نهايي را در مورد هر بازيكني سرمربي تيم خواهد داد.
- هنوز به اين بازيكن اعتقاد داريد؟
من به همه بازيكنان تيمم اعتقاد دارم و فكر مي كنم همه آنها مي توانند به ما كمك كنند.
- واقعا فكر مي كنيد اين مهاجم برزيلي مي تواند به پرسپوليس كمك كند؟
براي من اسم بازيكن يا كشوري كه از آن آمده مهم نيست. من بازيكن را در تمرين مي بينم و زير نظر مي گيرم. اين بازيكن جوان هم تلاش خودش را كرده و در تمرينات آماده بوده كه به ميدان رفته است. هر بازيكني با كيفيت خاص خودش مي تواند به تيم كمك كند.
- شما از بازي دي كارمو مقابل مقاومت راضي هستيد؟
من از هيچ بازيكني در اين مسابقه راضي نبودم. همه ما ضعيف كار كرديم و بازي را باختيم. بازي را در كنترل خودمان داشتيم اما اشتباه كرديم و از موقعيت هاي خودمان سودي نبرديم. در نهايت هم به حريف باختيم. همه مقصر هستند. خود من بيشتر از همه مقصر هستم و مسئوليت شكست را مي پذيرم.
- اما از بازي باقري و نيكبخت به تندي انتقاد كرديد.
من چيزي در مورد بازي اين دو بازيكن نگفته ام. مصاحبه هايي كه در اين خصوص نوشته شده به هيچ وجه واقعيت ندارد. من گفتم كه همه بازيكنان ما اشتباه كردند و عملكرد خوبي در اين مسابقه نداشتند.
- با توجه به شرايط موجود ممكن است باز هم دي كارمو در تركيب اصلي قرار بگيرد؟
من نمي توانم پاسخ روشني به اين سوال بدهم. فقط مي توانم بگويم 11 بازيكن برتر خودم را مقابل مقاومت به زمين فرستادم و باز هم هر بازيكني كه بهتر و آماده تر باشد به ميدان مي رود. باز هم مي گويم يك بازيكن نمي تواند مسئول شكست و ناكامي تيم باشد.
- شما بيش از حد به اين بازيكن اعتقاد داريد ، اينطور نيست؟
من اصلا اينطور فكر نمي كنم. اين بازيكن 21 ساله همه تلاش خودش را مي كند اما در اينجا انتظار زيادي از او وجود دارد. دي كارمو از بازي با استقلال به تركيب ما اضافه شد. تا امروز يك گل و يك پاس گل داشته و خودش را در موقعيت هاي گل زني زيادي قرار داده است. از سرعت و فيزيك خوبي برخوردار است و جايگيري مناسبي دارد. به نظر من فشار روحي زيادي به او وارد شده است. هواداران و مطبوعات انتظاري زيادي از اين بازيكن برزيلي دارند. ما بايد انتظار درستي داشته باشيم. يادمان باشد كه رونالدو يا ريوالدو را نياورده ايم و هر بازيكن برزيلي مثل آنها نيست. ما با مبلغ كمي اين بازيكن را آورده ايم پس نبايد انتظار فوق العاده اي داشته باشيم.
- اما نيم ميليون دلار رقم كمي نيست.
اين رقم به هيچ وجه صحت ندارد.فقط 150 هزار دلار براي رضايتنامه اين بازيكن پرداخت شده و ماهي بيست هزار دلار حقوق مي گيرد. با اين پول نمي شود ريوالدو يا رونالدو را به ايران آورد. ما يك مهاجم 21 ساله آورده ايم كه فيزيك خوبي دارد و با سرعت زيادي بازي مي كند.
- گفته مي شود شما هم بخشي از مبلغ قرارداد اين بازيكن را گرفته ايد و او را بازي مي دهيد.
براي كساني كه اين شايعات را مي سازند واقعا متاسفم. فكر مي كنم دي كارمو تنها بازيكن خارجي است كه به فوتبال ايران آمده و همه پولش به خودش رسيده است. هيچ كس از قرارداد او درصدي دريافت نكرده و شخصيت من هم بالاتر از اين است كه چنين كاري كنم. من هيچ وقت اهل اين كارها نبوده ام و باز هم چنين كاري نخواهم كرد.
- استقلال در جدول از شما عبور كرده و طبيعتا اين مسئله فشار رواني بيشتري روي پرسپوليس ايجاد مي كند.
به هيچ وجه اينطور نيست. ما پيش از اين موقعيت هاي متفاوتي را تجربه كرده ايم. در مكان هاي مختلف جدول بوده ايم و حالا به بازي هاي آينده اميدواريم. استقلال چند بازي خانگي را انجام داده و حالا چند مسابقه خارج از خانه را تجربه خواهد كرد. در مقابل تيم ما بازي هاي خانگي پياپي دارد. ما بايد از اين بازي ها استفاده كنيم. فكر مي كنم مي توانيم در همين نيم فصل اول رقابت هاي ليگ به صدر جدول برسيم و قهرماني نيم فصل را به دست بياوريم.

۱۲ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
بازگشت توره به تمرينات پرسپوليس

خبرگزاري فوتبال ايران - برخلاف شايعاتي كه مطرح شده است، ابراهيم توره مهاجم سنگالي پرسپوليس به تمرينات اين تيم بازخواهد گشت.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران، پس از غيبت‌هاي طولاني‌مدت توره با شايعاتي در خصوص اخراج توره مطرح شد ولي طبق آخرين اخبار اين بازيكن به زودي در تمرينات پرسپوليس شركت خواهد كرد و باشگاه تصميمي در مورد اخراج او ندارد. توره در اين خصوص جلسه‌اي با مصطفوي خواهد داشت و شايد اين بازيكن فقط جريمه نقدي شود.

مشاهده لینکبازگشت%20توره%20به%20تمرينات%20پرسپوليس

۱۲ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: ashkan007
پیام: ۲,۲۱۴
عضویت از: ۱۶ دی ۱۳۸۶
از: Shiraz
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- رونالدینهو
- پرسپولیس
- آلمان
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
خلیلی تمرینات هوازی و دوچرخه و فیزیوراپی رو برای آمادگی جسمانی شروع کرده و 3 ماه دیگر پا به توپ می شود . . .

میثاق معمارزاده هم آب درمانی و فیزیوتراپی رو شروع کرده و تا 4 ماه دیگر به میادین برمی گرده . . .

barca is my best . . .
۱۴ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: messi&mehran
پیام: ۱,۴۵۹
عضویت از: ۱۱ مهر ۱۳۸۶
از: همدان
طرفدار:
- مسی...ژاوی...اینیستا
- کلایورت
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
دی کارمو یکی از بهترین بازیکن های لیگ میشه اخر فصل میبینید
این ایرانی ها خیلی بی فر هنگ هستند البته تماشا گر نما ها و اونایی که دوست ندارن پریپولیس پیشرفت کنه دی کارمو هم استیل هم قد و هم تمام کننده ی خوبییه

.:::حتما سر بزنید:::. music-nice.mihanblog.com
۱۵ آبان ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۷
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
امیدوارم پرسپولیس یه بار دیگه پرسپولیسی بازی کنه

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۵ آبان ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۲۹۳ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۴,۶۵۴ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۴۴,۴۷۴ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۸,۵۴۳ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۰۹ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۷۴ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۶۸۱ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۴۰۶ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۲۴۰ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۱,۰۶۹ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۲۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۲۵ کاربر آنلاین است. (۴۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۲۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!