به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
/جلسه معارفه مدير عامل جديد پرسپوليس/
مصطفوي: متاسفم كه فرصت من كم بود
خبرگزاري فارس: مدير عامل سابق باشگاه پرسپوليس گفت: متاسفم كه فرصت من بسيار كم بود.

به گزارش خبرگزاري فارس، داريوش مصطفوي اظهار داشت: بايد چند تشكر ويژه داشته باشم. يكي از آنها از هواداران بزرگ اين باشگاه است كه بعضي از اوقات دلشان به درد آمد.
وي ادامه داد: از علي آبادي كه همه گونه از من حمايت كرد نيز تشكر مي كنم. از تمام عاشقان پرسپوليس عذر خواهي مي كنم چون بعضي اوقات دل آنها را به درد آوردم، اما حيف كه فرصت براي من كم بود و نتوانستم بيشتر به آنها خدمت كنم.
مصطفوي ياد آور شد: انصاري فرد فردي است كه در زندگي ام كمتر فردي مثل او ديده ام. او فردي صبور است و قبلا زحمات زيادي براي باشگاه كشيده است.
وي افزود: من هميشه با پرسپوليس و فوتبال ايران هستم. اگر بد بودم از همه حلاليت مي طلبم.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۳ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
/جلسه معارفه مدير عامل جديد پرسپوليس/
باقري: براي انصاري فرد آرزوي موفقيت مي كنم
خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: از صميم قلب براي انصاري فرد آرزوي موفقيت مي كنم.

به گزارش خبرگزاري فارس، كريم باقري اظهار داشت: مصطفوي براي باشگاه پرسپوليس زحمت كشيده است. به عنوان كاپيتان پرسپوليس براي او آرزوي موفقيت مي كنم. به انصاري فرد هم خير مقدم مي گويم.
وي خاطر نشان كرد: از طرف نماينده بازيكنان وظيفه داشتم در اين جلسه شركت كنم. از طرف همه براي انصاري فرد آرزوي موفقيت مي كنم. اميدوارم اين تغييرات به نفع باشگاه پرسپوليس باشد و بتوانيم در آسيا از حيثيت فوتبال ايران دفاع كنيم.

منبع

۲۳ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: ALiR3za
پیام: ۷۲۵
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۶
از: Black Hole
گروه:
- کاربران عضو
خوشحالم که یک بارسایی مدیر پرسپولیس شد! امیدوارم موفق باشه باعث شد من دوباره طرفدار (یکم) پرسپولیس بشم اگه اون افشین ... بندازه بیرون نور علی نور میشه!

۲۳ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
/جلسه معارفه مديرعامل جديد پرسپوليس/
تاج: موفقيت پرسپوليس و استقلال باعث رشد فوتبال ايران مي شود
خبرگزاري فارس: نايب رئيس فدراسيون فوتبال گفت: موفقيت پرسپوليس و استقلال زمينه رشد فوتبال ايران را فراهم مي كند.

به گزارش خبرگزاري فارس، مهدي تاج در جلسه معارفه مدير عامل جديد پرسپوليس اظهار داشت: تشكر مي كنم كه به اين جلسه دعوت شدم. البته قرار بود كفاشيان در اين جلسه شركت كند اما او نتوانست بيايد.
وي افزود: بايد از زحمات مصطفوي تشكر كرد. او از سرمايه هاي فوتبال ايران است. هيچ وقت نمي شود او را از فوتبال دور نگه داشت. او يكي از كساني است كه در فوتبال ما از جان و دل مايه گذاشته است.
تاج يادآور شد: توانمندي هاي پرسپوليس و استقلال توفقيات تيم ملي را بيشتر مي كند. آنها هميشه در تيم ملي بازيكنان بزرگي داشتند. با درخشش آنها تيم ملي ما نيز قوي تر مي شود.
تاج خاطر نشان كرد: پرسپوليس كانون توجه ميليون‌ها هوادار عاشق است. بايد تمام تصميمات در شان اين باشگاه باشد. هر چه مناسب تر با اين باشگاه برخورد شود جواب آن را خيلي بهتر مي توانيم بگيريم.
وي افزود: وظيفه داشتم از طرف هيئت رئيسه فدراسيون فوتبال در اين جمع شركت كنم. براي مديرعامل جديد باشگاه و هيئت مديره آرزوي موفقيت مي كنم. اميدوارم اين تيم بتواند در ليگ قهرمانان آسيا مانند سه تيم ديگر نماينده شايسته اي براي ايران باشد.

منبع

۲۳ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
/جلسه معارفه مديرعامل جديد پرسپوليس/
هاشمي: ورزش محل رفت و آمد مديران است
خبرگزاري فارس: معاون سازمان تربيت بدني گفت: داريوش مصطفوي مي داند كه ورزش محل رفت و آمد مديران است.

به گزارش خبرگزاري فارس، كيومرث هاشمي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشحالم در جمع دوستداران پرسپوليس حضور دارم. باشگاه پرسپوليس؛ فرهنگي- ورزشي است و چشم ميليون ها نفر به اين تيم است.
وي خاطر نشان كرد: آمد و رفت مديران امري طبيعي است. همانطور كه در دوراني انصاري فرد در باشگاه پرسپوليس بود و بعد افراد ديگري جايگزين او شدند. حالا هم پس از مدتي انصاري فرد دوباره به اين باشگاه بازگشته است.
هاشمي افزود: با توجه به برنامه سازمان تربيت بدني؛ انتظارات زيادي از باشگاه پرسپوليس داريم چون طرفداران آن حتي در خارج از كشور بي شمار است. پس قبول كنيد حساسيت ويژه اي را بايد داشته باشيم.
هاشمي درباره نتايج نگران كننده پرسپوليس در هفته هاي گذشته عنوان كرد: نتايج اخير پرسپوليس ما را شديدا نگران كرد. در جلسات هيئت مديره تصميم گرفته شد به اين تيم شوك وارد شود. اين شوك تغيير مديرعامل بود. البته شوك‌هاي زيادي وجود دارد كه يكي از آن تغيير كادر فني است.
معاون سازمان تربيت بدني درباره مصطفوي گفت: مصطفوي از ذخاير ورزش كشور است. وي زحمات زيادي در عرصه هاي مختلف براي فوتبال ايران كشيده است. او مي داند ورزش محل رفت و آمد است. تا ديروز تكليفي بر عهده اش بود اما امروز آن را با نظر يك جمع بايد به كسي ديگر تحويل دهد.
وي افزود: انصاري فرد فرد شناخته شده اي است. او فوتبال را مي شناسد و سازمان نيز وظيفه دارد به او و هيئت مديره باشگاه احترام بگذارد .
وي ادامه داد: انصاري فرد بايد طوري برنامه ريزي كند تا دل ميليون ها هوادار و مسئولان كه چشم به اين تيم بستنه اند را خوشحال كند.
هاشمي تصريح كرد: رسانه ها برنامه ريزي كوتاه مدت انصاري فرد را شنيده اند. حال منتظر برنامه بلند مدت او هستيم تا هواداران از نگراني هاي به وجود آمده خارج شوند.

منبع

۲۳ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
صبح امروز
تمرين تيم فوتبال پرسپوليس با حضور پتروويچ برگزار شد
خبرگزاري فارس: تمرين تيم فوتبال پرسپوليس صبح امروز با حضور ايوان پتروويچ برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين تيم فوتبال پرسپوليس ساعت 11 و 30 دقيقه امروز در زمين شماره 2 راه آهن زير برف برگزار شد.
در اين تمرين بازيكنان پرسپوليس به دويدن، حركات كششي و هندبال در نصف زمين پرداختند. سپس مدافعان به سانتر از جناحين و دفع توپ و مهاجمان و هافبك‌ها به كارهاي تركيبي و شوت به دروازه پرداختند.

* ايوان پتروويچ پس از يك هفته غيبت به دليل سفر به صربستان در تمرين حضور پيدا كرد. كريم باقري و مازيار زارع غايب بودند.

* محمد منصوري به دليل مصدوميت اختصاصي تمرين كرد.

* در ابتداي تمرين خبرنگاران براي حضور در ورزشگاه راه آهن كمي دچار مشكل شدند، اما پس از 20 دقيقه اين موضوع رفع شد.

* حدود 100 هوادار در تمرين امروز حضور پيدا كردند.

* احمدرضا عابدزاده تمرين ويژه اي براي مهدي واعظي در نظر گرفته بود.

* جلسه معارفه امروز در باشگاه پرسپوليس سوژه اصلي خبرنگاران و بازيكنان بود.

* تمرين پرسپوليس ساعت 13 به پايان رسيد. پيرواني دقايقي براي بازيكنان در رختكن صحبت كرد.

منبع

۲۳ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
/در حاشيه جلسه معارفه مديرعامل پرسپوليس/
خداحافظي عجيب مصطفوي از باشگاه پرسپوليس
خبرگزاري فارس: داريوش مصطفوي به طرز عجيبي از باشگاه پرسپوليس خداحافظي كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، مصطفوي پس از جلسه توديع و معارفه ابتدا به كليه طبقات باشگاه رفت. سپس در مقابل درب ورودي با بالا بردن دست‌هاي خود از باشگاه خداحافظي كرد. وي به شوخي به خبرنگاران گفت:"من تسليم باشگاه پرسپوليس هستم".

* روابط عمومي باشگاه پرسپوليس از برگزاري اين جلسه كاملا بي‌اطلاع بود. همين مورد باعث بي‌نظمي در جلسه امروز شد.

* محمد حسين نژاد فلاح عضو هيئت مديره پرسپوليس پس ازجلسه امروز به باشگاه پرسپوليس آمد و در جلسه هيئت مديره شركت كرد.

* عباس انصاري‌فرد مدير عامل جديد پرسپوليس صبح امروز با حضور در دفتر كاشاني به مدت 20 دقيقه با او صحبت كرد و اجازه حضور در باشگاه پرسپوليس را گرفت. كاشاني براي او آرزوي موفقيت كرد.

منبع

۲۳ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در گفت‌ و گو با فارس
عابدزاده: پيشكسوتان پرسپوليس مراقب حرف‌زدن‌ خود باشند
خبرگزاري فارس: مربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: پيشكسوتان پرسپوليس مراقب حرف‌زدن‌ خود باشند تا مجبور نشوم برخي حقايق را افشا كنم.

احمدرضا عابدزاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: دوست نداشتم صحبت كنم اما اخيرا صحبت هايي شنيده‌ام كه خونم را به جوش آورده است.
وي درباره برخي صحبت‌ها از طرف پيشكسوتان پرسپوليس گفت: من و پيرواني پارسال در تمام بازي‌هاي پرسپوليس در آزادي بوديم و يك كلام مصاحبه نكرديم. از نزديك شاهد برد و باخت‌‌ها بوديم، اما در حال حاضر بعضي‌ از نارفيق‌ها كه متاسفانه پيشكسوت پرسپوليس هم هستند در رسانه ها دسيسه مي‌كنند و همبازي خود را زير سئوال مي‌برند.
اين مربي افزود: آنها دنبال جايگزين براي پيرواني مي‌گردند. سئوال من اين است؛ چرا در تيم‌هاي ديگر كه بدون مربي است به آنها جا نمي‌دهند. آيا اين سئوال را از خود پرسيده‌اند كه چرا تا امروز بيكارند؟
عابدزاده ادامه داد: ‌مربيان بيكار قصد تخريب پرسپوليس و پيرواني را دارند. به آنها مي‌گويم اگر مي‌خواهند دهان من را در خصوص دانسته‌هايي كه دارم باز نكنند مراقب حرف‌زدشان باشند.
وي خاطرنشان كرد: آقايان كار را به جايي كشاندند كه خجالت مي‌كشم بگويم با برخي از آنها همبازي بودم.
يكي از همين آقايان كه گفته است پرسپوليس را با 10 امتياز اختلاف قهرمان مي‌كنم سر تراكتورسازي تبريز و هماي تهران با آن همه امكانات چه آورد؟ مگر نه اينكه اين دو تيم را به زمين كوبيد؟ اين آقا حالا بيكار شده و عليه ما كينه توزي مي‌كند.
عابدزاده افزود: در دو بازي گذشته عملكرد بدي داشتيم و نتيجه‌اش دو باخت بد بود. با تمرينات خوب به فكر اين هستيم يك پيروزي دلچسب برابر فولاد كسب كرده و دل هواداران را شاد كنيم.
اين مربي درباره تغيير و تحول در مديريت باشگاه‌ پرسپوليس گفت: اين موضوع به من ربطي ندارد. اعضاي هيئت مديره بايد پاسخگو باشند كه چرا تغييرات انجام شد. من وظيفه‌ام خدمت در حوزه فني است.
وي تاكيد كرد: مشكلات هيئت مديره را نمي‌توان به عملكرد ضعيف بازيكنان و بي‌انگيزه بودن‌ آنها ربط نداد ولي حالا خوشبختانه بچه‌ها پول خود را گرفته‌اند و بهانه‌اي ندارند. از آنها پيروزي مقابل فولاد را خواسته‌ايم.
عابدزاده درباره بازي‌هاي ليگ قهرمانان آسيا گفت:‌ تيمي كه بخواهد قهرمان شود نبايد به باخت فكر كند. در خانه بايد امتيازها را جمع كنيم و در خارج از خانه نيز امتياز از دست ندهيم و حتما تيم اول گروه باشيم.
وي عنوان كرد: در مرحله بعدي فرقي ندارد كه با استقلال يا الهلال عربستان و يا با نماينده ژاپن بازي كنيم. تيمي كه مي خواهد قهرمان شود بايد هر حريفي را از پيش بردارد.
مربي تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص احتمال در تغييرات در كادر فني گفت: من با افشين پيرواني آمدم و با او مي‌روم. تا روزي كه هستم به پرسپوليس خدمت مي‌كنم.
عابدزاده خاطرنشان كرد: با غيرت بازيكنان تلاش دوبرابر مطمئن هستم به حقمان مي‌رسيم. هواداران، پيرواني و پرسپوليس را تنها نگذارند چون او عاشق اين تيم است. از هيئت مديره پرسپوليس هم سپاسگرازم كه به اين كادر فني اعتماد كرده. آنها مطمئن باشند جواب خود را خواهند گرفت.

منبع

۲۳ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در گفت و گو با فارس
فرخزادي: قرار نبود جلسه هيئت مديره برگزار شود
خبرگزاري فارس: سخنگوي هيئت مديره باشگاه پرسپوليس گفت: قرار نبود بعد از مراسم معارفه، جلسه‌ هيئت مديره‌ برگزار شود.

مجيد فرخزادي در گفت و گو با خبرنگار فارس، اظهار داشت: پس از اينكه چلسه معارفه به اتمام رسيد، دقايقي با ساير اعضاي هيئت مديره دور هم نشستيم و در خصوص مسايل مختلف حرف زديم.
وي افزود: تصميم خاصي گرفته نشده كه بخواهيم آن را اعلام كنيم. انتخاب سرمربي و موارد ديگري كه قبلا اعلام شده بود قرار بود در اين جلسه گفته شود، كاملا كذب بود.
فرخزادي خاطرنشان كرد: اعضاي هيئت مديره پس از چند دقيقه جلسه را ترك كردند. من نيز چند دقيقه بيشتر با انصاري فرد گفت و گو كردم.
پيش از اين گفته مي شد قرار است امروز تكليف مربيگري پرسپوليس مشخص شود.

منبع

۲۳ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در گفت و گو با فارس
پتروويچ: مجبور بودم به صربستان بروم
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: به دليل بيماري مادرم مجبور بودم به صربستان بروم.

ايوان پتروويچ در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: رفتن من به صربستان هيچ ربطي به مسائل مالي نداشت و فقط به خاطر مريضي مادرم بود.
وي افزود: به هيچ عنوان با كسي در باشگاه پرسپوليس مشكل ندارم. از پيرواني تشكر مي كنم كه به من اجازه داد
به كشورم بروم.
پتروويچ تاكيد كرد: تا بازي با فولاد با تمرينات ويژه به شرايط ايده آل بدني مي رسم تا به تيم كمك كنم.
پتروويچ در خصوص تغيير مديريت باشگاه پرسپوليس گفت: در اين باره حرفي ندارم. من بازيكن هستم و بايد وظيفه ام را در زمين انجام دهم.
وي خاطر نشان كرد: از كليه هواداران عذر خواهي مي كنم كه در دو بازي غيبت داشتم. اميدوارم در بازي هاي آينده اين مسئله را جبران كنم.

منبع

۲۳ دی ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۰,۶۷۸ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۷,۶۳۱ بازدید
۲۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۲۳۰ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۲,۲۸۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۲۳۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۱۶۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۶۸۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۴۵ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۵۶ کاربر آنلاین است. (۱۷۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۵۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!