به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
/مرحله نيمه نهايي جام حذفي ايتاليا/
لاتزيو به ميهماني يوونتوس مي‌رود
خبرگزاري فارس: در اولين شب از مرحله نيمه نهايي جام حذفي ايتاليا، لاتزيو در خانه يوونتوس ميهمان است.

به گزارش خبرگزاري فارس، لاتزيو كه به عقاب هاي طلايي پايتخت معروف است در حالي به مصاف يوونتوس مي رود كه به خاطر بحران مالي به شدت به درخشش و قهرماني در جام حذفي و كسب سهميه و بودجه نيازمند است.
در ديگر ديدار اين مرحله پنج شنبه شب اينترميلان در خانه از سمپدوريا پذيرايي مي كند.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۱ اردیبهشت ۱۳۸۸
مهمان_
استقبال رانیری از بازگشت کاناوارو

کلودیو رانیری سرمربی یوونتوس در یک کنفرانس خبری در آستانه بازی این تیم مقابل لاتزیو در جام حذفی ایتالیا از بازگشت کاناوارو استقبال کرد...

سایت گل : رانیری در آستانه بازی فردای تیمش مقابل لاتزیو در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا اعلام کرد از بازگشت فابیو کاناوارو به این تورین استقبال خواهد کرد.بینکونری در حالی فردا در ورزشگاه المپیوکو میزبان لاتزیو خواهد بود که در بازی رفت با نتیجه دو بر یک مغلوب این تیم شده است.

رانیری در گفتگو با Sky Sport Italia گفت :"ما بازی سختی مقابل لاتزیو خواهیم داشت آنها رم و جنوا دو تیم قدرتمند این فصل را در بازی های اخیر خود شکست داده اند اما ما برای صعود به فینال باید پیروزی را کسب کنیم." فابیو کاناوارو مهاجم اسبق یوونتوس که در سال 2006 این تیم را به مقصد رئال ترک کرد در آستانه بازگشت به این تیم قرار دارد.رانیری در مورد احتمال بازگشت کاناوارو می گوید :"من از بازگشت کاناوارو استقبال می کنم.مسئولان باشگاه با سران رئال و همچنین کاناوارو در مورد این انتقال مذاکره خواهند کرد.در صورتی که کاناوارو به یووه بازگردد ما بوفون، کیلینی و کاناوارو را در کنار هم خواهیم داشت که این دفاع تیم ملی ایتالیا برای بازی در جام جهانی 2010 خواهد بود."

منبع

۲ اردیبهشت ۱۳۸۸
مهمان_
توتی قراردادش را تمدید می کند

فرانچسکو توتی کاپیتان رم قصد دارد قراردادش را برای 4 سال دیگر با این تیم تمدید کند...

سایت گل : آخرین اخبار از باشگاه رم حاکی از این است که فرانچسکو توتی کاپیتان جلوروسی قصد دارد برای 4 سال دیگر قراردادش را با این تیم تمدید کند.قرارداد فعلی توتی در ماه ژوئن سال 2010 به پایان می رسد و مذاکرات مسئولان رم برای تمدید قرارداد این بازیکن ادامه دارد.

به نوشته روزنامه کوریره دلواسپورت قرارداد جدید در سال 2014 به پایان خواهد رسید.توتی 32 ساله در دو فصل اخیر با مشکل مصدومیت دست و پنجه نرم کرده و موافقت مسئولان رم با تمدید قرارداد او برای 4 سال دیگر کمی عجیب به نظر می رسد.توتی هم اکنون برای هر فصل 5.8 میلیون یورو دریافت می کند این در حالی است که قرارداد جدید با 20% کاهش دستمزد همراه خواهد بود اما باز هم او پردرآمد ترین بازیکن جلوروسی محسوب خواهد شد.

با وجود مصدومیت در این فصل توتی در 22 بازی برای رم موفق شده 12 گل به ثمر برساند.توتی با دو گلی که در بازی این هفته مقابل لچه به ثمر رساند خود را در بین 10 گلزن برتر تاریخ سزی A قرار داد.

منبع

۲ اردیبهشت ۱۳۸۸
مهمان_
گرافیت مورد توجه میلان

گرافیت مهاجم آماده این روزهای ولفسبورگ احتمال دارد در تابستان به میلان بپیوندد...

سایت گل : گرافیت مهاجم برزیلی ولفسبورگ فصل فوق العاده ای را به همراه این تیم پشت سر می گذارد و نقش موثری در صدر نشینی این تیم در رقابت های بوندسلیگا داشته.با این وجود او قصد دارد فصل بعد هم در این تیم بماند.

گرافیت در گفت وگو با توتواسپورت می گوید :"من تا سال 2011 با ولفسبورگ قرارداد دارم و از این که در این تیم هستم خوشحالم.حتی خانواده من هم در از حضور من در این تیم خوشحال هستند." البته گرافیت در جواب این که آیا حاضر است ولفسبورگ را به مقصد میلان ترک کند گفت :"من فوتبال ایتالیا را بسار دوست دارم.بازیکنان برزیلی زیادی در سری A حضور دارند و من می توانم با بازی در کنار آنها خود را برای دعوت شدن به تیم ملی برزیل نشان دهم.با توجه به این که گرافیت تاکنون 22 گل برای ولفسبورگ به ثمر رسانده باز هم در لیست اخیر تیم ملی برزیل نامی از او دیده نمی شود.

منبع

۲ اردیبهشت ۱۳۸۸
مهمان_
بازگشت گتوزو به تمرینات میلان

هافبک جنگنده میلان بعد از ماه ها دوری از میادین به تمرینات میلان بازگشته و خود را برای حضور در میادین آماده می کند...

سایت گل : جنارو گتوزو هافبک دفاعی میلان بعد از ماه ها دوری از میادین به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو، روز گذشته به تمرینات این تیم بازگشت.گتوزو از ماه دسامبر 2008 به دلیل مصدومیت شدید در جریان بازی میلان مقابل کاتانیا تاکنون به دور از میادین بوده و این مصدومیت باعث شده تا او در این فصل تنها 11 بار برای میلان به میدان برود.

گفته می شد گتوزو که پایش را به تیغ جراحان سپرده تا پایان فصل نمی تواند میلان را همراهی کند اما بازگشت زود هنگام او باعث شده تا او بتواند حداقل در دو بازی پایانی فصل میلان را همراهی کند.این در حالی است که کاخا کالادزه و دانیله بونرا دوران نقاهت بعد از مصدومیت را پشت سر می گذارندو به زودی آماده حضور در ترکیب روسونری خواهند شد.

منبع

۲ اردیبهشت ۱۳۸۸
مهمان_
پپه: مارینو بهتر از دل‌نری

ملی‌پوش ایتالیایی می‌گوید مربی فعلی اودینزه می‌تواند بهترین نتایج را بگیرد.

سایت گل: کارلو اوستی مدیر آتالانتا و الساندرو روجری رییس این باشگاه روز دوشنبه فاش کردند که لوییجی دل‌نری در پایان فصل از آتالانتا جدا خواهد شد. رسانه‌های ایتالیا می‌گویند این مربی سابق کیه‌وو به اودینزه خواهد رفت.

با این حال سیمونه پپه مهاجم اودینزه رای اعتماد را به پاسکواله مارینو، مربی فعلی تیم داده است: «دل‌نری انسان بسیار خوبی است. با او در پالرمو کار کرده‌ام. ولی مارینو مربی‌ای است که در طول دو سال کیفیت بیست بازیکن را بهبود بخشید. به نظر من ما در بازی مقابل فیورنتینا که به نتیجه سه بر یک به سود ما به پایان رسید بهترین نمایش اخیر سری A را داشتیم.»

اودینزه در پایان هفته با کیه‌وو دیدار خواهد کرد که هفته گذشته توانست سیه‌نا را دو بر صفر شکست دهد: «آنها تیم خوبی هستند، خوب فوتبال بازی می‌کنند و اعتماد به نفسشان را یافته‌اند. بعد از لغزش‌های ابتدای فصل، انتظار نداشتم این طور عالی کار کنند و در نیمه دوم فصل خوب نتیجه بگیرند.» نمایش‌های عالی پپه 25 ساله باعث شده چندین بار به تیم ملی ایتالیا دعوت شود.

منبع

۲ اردیبهشت ۱۳۸۸
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
قیمت بالای دیه گو و انصراف یووه

به نظر می رسد که قیمت بالایی که سران وردربرمن برای دیه گو در نظر گرفته اند، مسئولان یوونتوس را از این خرید منصرف کرده است.

در حالی که در ماه های اخیر شایعات متعددی در مورد پیوستن دیه گو به یوونتوس در فصل بعدی رقابتها به گوش می رسید ولی قیمت بالای این بازیکن ممکن است سران بینکونری را متقاعد کند که به دنبال بازیکن دیگری باشند. این ستاره برزیلی اخیر اعلام کرده که سری A لیگ مورد علاقه اوست ولی سران باشگاه آلمانی برای به فروش رساندن این ستاره ،برچسبی 20 تا 25 میلیون یورویی را برروی او چسبانده اند. از آنجا که این مبلغ بسیار گران است، به احتمال فراوان سران یووه از خرید او منصرف شده و شاید تیمهای ثروتمندتری از جمله چلسی و یا رئال مادرید برای خریداری او وارد عمل شوند.

دیه گو عملکرد نسبتا خوبی در ترکیب تیم وردربرمن داشته و موفق شده تا ده بار به گل برسد. او همچنین چهار بار در دو دیدار رفت و برگشت مرحله یک چهارم پایانی جام یوفا مقالبل اودینزه به میدان رفته است.بدین ترتیب ممکن است سران یوونتوس، با انصراف از خرید دیه گو به سراغ داوید سیلوا، ستاره اسپانیایی والنسیا بروند.

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲ اردیبهشت ۱۳۸۸
مهمان_
کاکا تولدت مبارک!!!!

ستاره برزیلی میلان امروز 27ساله شد و باشگاه میلان و آندری شوچنکو برای او روزهای بسیار خوبی را آرزو کردند.

سایت گل: کاکا امروز تولد 27 سالگی اش را جشن گرفت و پیغامهای تبریکی را از سوی آندری شوچنکو و باشگاه میلان دریافت کرد. کاکا در سال 2003 از باشگاه سائوپائولو به میلان پیوست و در طول شش فصل حضور در این تیم توانست به قهرمانی دررقابتهای لیگ قهرمانان اروپا، اسکودتو، سوپرکاپ اروپا ، جام باشگاه های جهان و سوپرکاپ ایتالیا دست یابد و همچنین به عنوان یک ستاره روسونری جایزه توپ طلایی و برترین بازیکن فیفا را نیز کسب کرد.

سران باشگاه برای این ستاره خود روزهای بسیار خوب را آرزو کردند و شوچنکو هم پیغام کوچکی برای ستاره برزیلی تیمشان دارد:« من روزهای مثبت و خوبی را برای کاکا آرزو می کنم. او همه چیز درزندگی اش دارد و امیدوارم که همیشه شاد باشد وبه عنوان یک بازیکن فوتبال و در جمع خانواده اش نیز روزهای شادی را پشت سر بگذارد.»

میلان هم بیانیه ای رسمی برای تولد ستاره شماره یک خود برروی وب سایت این باشگاه قرار داده است:« تولد ریکاردو کاکا را به او و به تمام میلانی ها تبریک می گوئیم.آرزوهای بسیار خوبی برای او از طرف خودمان و تمام هواداران برای او داریم.» و کاکا نیز از این موضوع تشکر کرده است. روسونری در حال حاضر در بوداپست به سر می برند وامشب در دیداری دوستانه به مصاف یکی از تیمهای مجارستان می روند.

منبع

۳ اردیبهشت ۱۳۸۸
مهمان_
حذف یووه از جام حذفی ایتالیا

شاگردان دلیوروسی با ارایه یک نمایش قدرتند توانستند یوونتوس را از پیش رو بردارند.

سایت گل: لاتزیو رویاهای خود برای حضور در رقابتهای جام یوفا را با پیروزی در زمین یوونتوس تحقق بخشید. این درحالی بود که برای بینکونری جام حذفی ایتالیا تنها هدف باقیمانده در این فصل بود. تیم دلیو روسی به خوبی در زمین بازی چیده شد، حملات حریف را دفع کرد و آماده فینال رم شد. حالا رانیری بیش از هر زمانی موقعیت خود را روی نیمکت متزلزل می بیند.

برخلاف پیش بینی های انجام شده قبل بازی، دو تیم تغییرات اندکی در ترکیب خود داشتند. همانطور که دلیو روسی در کنفرانس خبری قبل از دیدار گفته بود، لاتزیو برای دفاع از نتیجه دو بریک حاصل شده در بازی رفت به تورین نرفته بود. تیم پایتخت نشین از همان ابتدای بازی پرسینگ را در دستور کار خود قرار داد و اصلا به یووه اجازه نداد بازی خود را به حریف تحمیل کند. بازیکنان لاتزیو همه فضاهای داخل زمین را پر کرده و حریف را در زمین خود حبس کردند. و اتفاقا بازیکنان دلیو روسی بودند که با یک شوت فوق العاده زاراته از پشت محوطه هجده قدم به گل برتری رسیدند. یووه نسبت به این گل واکنش نشان داد ولی تلاش آنها برای تیمی که می بایست حداقل دو گل برای امیدواری به صعود به فینال جام حذفی داشته باشد، کافی نبود.

در نیمه دوم رانیری دو تعویض تاکتیکی انجام داد ولی شرایط در زمین تغییرنکرد.بینکونری تلاش بیشتری کردند تا بلکه بتوانند نتیجه را تغییر دهند ولی دردقیقه 51 گل دوم لاتزیو هم از راه رسید تا آب سردی بر پیکر یووه باشد. کولاروف از سمت چپ توپی را روی دروازه سانتر کرد ولی توپ تغییر مسیر داد و از بوفون عبور کرده و وارد دروازه شد. در این لحظه بود که از روی سکوها شعارهای اعتراض آمیز نسبت به تیم مدیریتی سرداده شدند. رانیری حتی دل پیرو را هم به زمین آورد تا بلکه از این ناکامی در جام حذفی جلوگیری کند.تعویضی به جا و درست برای اینکه الکس چهاردقیقه بعد از ورودش به زمین و روی پاس کامورانزی، فاصله را کاهش داد.

تا پایان نود دقیقه توپ بیشتر در میانه میدان جریان داشت و هر دو تیم که تمایلی برای تلاش بیشتر و تغییر نتیجه نداشتند، با همان شیوه و سیستم قبلی به بازی ادامه دادند. درنهایت لاتزیو به فینال این رقابتها صعود و یووه را از گردونه مسابقات حذف کرد.

منبع

۳ اردیبهشت ۱۳۸۸
مهمان_
ستایش بکام از میلان

دیوید بکام گفته بسیاری از بازیکنان حاضرند از دستمزدشان کاسته شود ولی در میلان بازی کنند.

سایت گل: دیوید بکام حاضر شده از بخش عمده دستمزد خود بگذرد تا بتواند مدت بیشتری به صورت قرضی در میلان بماند. او گفته هیچ تردیدی درباره این تصمیم خود نداشته: «از یک چیز مطمئنم، بسیاری از بازیکنان در اروپا هستند که حاضرند از جیب خود پول بپردازند تا در باشگاهی مثل میلان بازی کنند.

من هر کاری کرده‌ام تا بتوانم تا انتهای فصل در میلان بمانم.» گفته می‌شود کارلو آنچلوتی در تابستان به چلسی می‌رود ولی این بازیکن 33 ساله اعتقاد دارد کارلتو در چلسی خواهد ماند: «وقتی به میلانلو آمدم آنچلوتی داشت انگلیسی یاد می‌گرفت. هر بار سعی می‌کنم اشتباهات او را تصحیح کنم او روی این اشتباهات خود تاکید می‌کند و می‌خندیم. اما خبری از چلسی نیست.»

این بازیکن سابق منچستریونایتد در یادگیری زبان ایتالیایی مشکل دارد: «پیشرفت زیادی نداشته‌ایم. می‌توانم به داور تبریک بگویم یا به پیپو بگویم گل خوبی زدی. مالدینی انگلیسی حرف می‌زند و گتوزو هم هست که انگلیسی حرف می‌زند که در آن مسلط است. حرف‌های او را به خوبی درک می‌کنم.»

منبع

۳ اردیبهشت ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۲۷۰ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۳,۷۷۶ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۴۳,۵۹۵ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۸,۴۷۰ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۰۹ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۷۴ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۵۸۶ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۳۹۴ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۱۸۵ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۰,۷۱۲ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۲۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۶۴۸ کاربر آنلاین است. (۱۸۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۶۴۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!