به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: صندلی داغ [ Ali.Rezaei | علی ]
نام کاربری: Ali.Rezaei
پیام: ۳,۸۴۱
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: Behshahr
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- یه زمانی جوون بودیم، جوونی کردیم : پرسپولیس!!
- spain
- داداشم که تو زمین های خاکی بازی می کنه!!!
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
من سعی کردم کامل جواب بدم. راستش تقریبا چیزی به ذهنم نمیرسه! ولی چون شما می خوای، چشم!

3-کمتر میشه گفت که یک نفر صرفا آدم شوخ یا جدی ای هست. اکثر آدما تلفیقی از این دو خصوصیت هستند. همونطور که گفتم باید موقعیت سنج باشی و ببینی که تو موقعیت فعلی باید از کدوم یکی استفاده کنی. هوشمندی انسان میتونه تو انتخاب رفتارش بهش کمک کنه.

در کل از آدمای جدی خیلی خوشم نمیاد و در برخورد اول سعی می کنم اونا رو به سمت شوخی بیارم. اطرافیانم هم اغلب شوخ طبع هستند و من هم از این وضعیت راضی ام.

4-در مورد غرور باید بگم که فقط باید در مورد ویژگی های مثبت ازش استفاده کرد. نظر اصلی من در مورد غرور همونیه که گفتم؛ البته می تونم جملم رو اینطور تکمیل کنم: غرور باعث رنجش اطرافیان میشه و با توجه به خصوصیات اخلاقیم، هیچ وقت سعی نکردم که به دنبال این مساله باشم. چون انسان مغرور از جانب خدا مورد امتحان قرار میگیره و اونجاست که بد جوری آدم زمین می خوره. محکم ترین برخورد من هم با این افراد خواهد بود.

5-در مورد این سوال که فکر کنم خیلی جامع جواب دادم!
افکارم در روز بیشتر مشغول به همون موضوعاتیه که گفتم. کاری، تحصیلی. چون واقعا برام حیاتی هستند. در کل کاری که به من واگذار بشه، تا تموم نشه سنگینیش روی شونه هام احساس میشه و ذهنم رو مشغول می کنه.

6-طبیعتا موارد زیادی پیش اومده که نیاز به تصمیم گرفتن بین دو گزینه برام بوجود اومده. اگه اون کار از اهمیت بالایی برخوردار باشه و واقعا انتخاب راه درست برام مقدور نباشه، اعتقادم بر اینه که درموردش از استخاره کمک بگیرم.

به طور کلی آدمی که اعتقادش به خدا قوی باشه و خالصانه خدا رو صدا بزنه هرگز بر سر دوراهی نمیمونه. به این گفته خودم شدیدا اعتقاد دارم.

مستان سلامت می کنند
۱۲ خرداد ۱۳۹۲
پاسخ به: صندلی داغ [ mostafa169 | مصطفی ]
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
1. تا حالا به آدم بی منطق برخورد داشتی ؟ رفتارت چطور بوده باهاش ؟
2. تا حالا شده تو نگاه اول از یکی بدت بیاد ؟ بهش فهموندی یا اینکه ظاهر رو حفظ کردی ؟
3. چه نوع موسیقی ای گوش میدی ؟ نظرت راجع به موسیقی وطنی ؟
4. چی شد که صندلی داغ ثبت نام کردی ؟
5. ریا چیه ؟ تا حالا ریا کردی ؟
6. اگه میتونستی فوتبال بازی کنی - شایدم بازی میکنی - تو کدوم پست دوست داشتی باشی ؟
7. کدوم خصوصیتِ مسی باعث شده اونو دوست داشته باشی ؟
8. تا حالا شده مسی رو فقط واسه خودت بخوای ؟ از اینکه مسی این همه هوادار داره، چه حسی داری ؟

پ.ن : این دو قسمت تکراری بود. از جوابات خوشم بیاد، سؤال های زیادی در انتظارته.

۱۲ خرداد ۱۳۹۲
پاسخ به: صندلی داغ [ mostafa169 | مصطفی ]
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- spain
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
سجاد نوشته:
1. تا حالا به آدم بی منطق برخورد داشتی ؟ رفتارت چطور بوده باهاش ؟

آره. یکی از همکارام اینطوریه! چندین بار تا حالا بصورت مستقیم و غیر مستقیم ( البته با حفظ مسایل اخلاقی ) خواستیم بهش بفهمونیم، ولی به قول معروف "نرود میخ آهنین در سنگ . . "

کلاً اینجوریه که هر کی که آخرین جمله رو بگه، حالا مهم هم نیست چی میگه، اونم در جوابش میگه: " آره دیگه!"

نقل قول
سجاد نوشته:
2. تا حالا شده تو نگاه اول از یکی بدت بیاد ؟ بهش فهموندی یا اینکه ظاهر رو حفظ کردی ؟

کم پیش اومده. چون default ـه ذهنم نسبت به همه مثبته. مگر اینکه خودش خلافش رو ثابت کنه!
البته یکی دو مورد واسم پیش اومده. سعی کردم طوری که ناراحت نشه رابطه ام رو باهاش کم کنم! همچین آدم بزرگواری هستم من!

نقل قول
سجاد نوشته:
3. چه نوع موسیقی ای گوش میدی ؟ نظرت راجع به موسیقی وطنی ؟

جز راک و متال، هر آهنگی که به دلم بشینه رو گوش میدم. الان هم که دارم اینو مینویسم، دارم آهنگ بی نظیر the secret garden رو گوش میدم!

شاید به نظر بعضی ها این حرف من خنده دار بیاد، ولی یک مداحی، سرود، غزل ( که اکثراً سعی می کنم از حاج محمود کریمی باشه) ارزشش از قشنگ ترین آهنگ ها پیش من بالاتره. شعر هایی که حاج محمود می خونه رو به هیــــــــــــــــــچ آهنگی ترجیح نمیدم. چون هیچوقت برام تکراری نمیشه. اصولی از آهنگسازی و شعر که تو مداحی های حاج محمود استفاده میشه ( مثل سبک های زیبا، شعر های پر مفهوم، ساختن ملودی های متناسب با مراسم های غم و شادی و . . .) نسبت به کارهایی که خیلی از خواننده ها دارن، برام جذابتره. البته اونقدر هم افراطی نیستم که دائماً مرثیه گوش بدم. متناسب با شرایط، یکی از کارای مداحی یا مولودی یا یه دکلمه رو انتخاب می کنم و گوش میدم.

آهنگ های سامی یوسف رو دوست دارم. خوشم میاد ازش، چون برای کار خودش ارزش قائله و مشخصه که برای آهنگ هاش زحمت می کشه.
از خواننده های ایرانی، محمد علیزاده، احسان خواجه امیری و سالار عقیلی رو ترجیح میدم.

نقل قول
سجاد نوشته:
4. چی شد که صندلی داغ ثبت نام کردی ؟

والا مسیرم خورد!
جدی میگم! یک ماهه که با این تاپیک آشنا شدم و همینجوری شد که دلم خواست منم روی این صندلی قرار بگیرم. از تعامل با بچه های سایت که همشون خیلی گل هستن لذت می برم.

نقل قول
سجاد نوشته:
5. ریا چیه ؟ تا حالا ریا کردی ؟

به نظر من:
علنی کردن کار خوبی که باید برای رضای خدا انجام بشه رو میگن ریا.
از ریاکاری خیلی بدم میاد. تا جایی که یادمه سمت این کار نرفتم. البته خدا می دونه. . . شایدم رفتم. از خدا می خوام که هیچ وقت به عنوان یه آدم ریاکا از من نام برده نشه.

نقل قول
سجاد نوشته:
6. اگه میتونستی فوتبال بازی کنی - شایدم بازی میکنی - تو کدوم پست دوست داشتی باشی ؟

خودم که دوست دارم خط حمله، ترجیحاً گوش بازی کنم. ولی دوران ابتدایی و راهنمایی دفاع قابلی بودم! توپ می رفت، پا نمی رفت!
ولی متاسفانه چند سال بازی نکردم و فوتبالم افت کرده.

نقل قول
سجاد نوشته:
7. کدوم خصوصیتِ مسی باعث شده اونو دوست داشته باشی ؟

تواضع مسی برام واقعاً با ارزشه. چه برای هواداران، و چه بعد گلزنی و برای خدا.

نقل قول
سجاد نوشته:
8. تا حالا شده مسی رو فقط واسه خودت بخوای ؟ از اینکه مسی این همه هوادار داره، چه حسی داری ؟

به نظرم، جواب این سوال از هوادار بازیکنی مثل مسی، از پیش معلومه. مسلماً هرچی طرفدارای مسی بیشتر بشه، من خوشحال تر میشم. از لحاظ آمار، رونالدو جلو تره و این باعث تاسفه! هرچند برای من مهم نیست. چون مطمئنم که طرفدار بهترین انسان فوتبالی دنیا هستم.

مستان سلامت می کنند
۱۲ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: The.Gladiator
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
حالا من یه چیزی بگم؟
اول سلام بعدا کلام سلوم
این که میگی مسی خوبه و فلان و غیره که میشه هر تعریف غیر فوتبالی ازش، چه جوری به دست امده؟ ما که از نزدیک ندیدیمش و فکر هم نمیکنم این تعریف هارو از کسی شنیده باشیم که اونو از نزدیک دیده. بعضی فوتبالیستای ایرانی هم کار خیر میکنن. شاید خبرش اینور اونور پخش میشه ولی اکثرا ناخواسته این اتفاق میفته. پس ما چرا از اونا تعریف نمیکنیم؟ اینجوری بگم شاید بهتر باشه، چرا کمتر از اونا تعریف میکنیم؟
یه توضیح خوب میخوام لطفا

۱۲ خرداد ۱۳۹۲
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- spain
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
خب به نظر من ملاک برای همچین تعاریفی از یک فوتبالیست، ترکیبی از اخلاقیات و توان فنی اون بازیکنه. تو فوتبالیست های ما هم خوب پیدا میشه؛ من اونا رو انکار نمی کنم. ولی سوالی که از من پرسیده شد در مورد مسی بود.

به طور کلی وقتی که زمینه علاقه من به هر چیز که بوجود بیاد، به شدت درموردش تحقیق می کنم تا ببینم اون چیز ارزش دوست داشتن رو داره یا نه.
در مورد مسی هم خیلی تحقیق کردم. اطلاعاتی هم که از مسی وجود داره همچین کم هم نیست.

متاسفانه بازیکنای داخلی ما واقعا فوتبال بی کیفیتی دارند. به جرات میشه گفت سه تا پاس سالم در طول بازی نمی تونن به هم بدن.در همچین شرایطی، قطعا نمیشه فقط به این دلیل که آدم خوبیه یا کار خیر انجام میده، گفت که بازیکن خوبیه. این فرد فقط انسان خوبیه. در مورد مسی، اخلاق و رفتار خوب با توانایی فنی و بازی با کیفیت تلفیق شده. این چیزیه که باعث شده بی نظیر به نظر بیاد.

البته من آدمی نیستم که به خاطر علاقه بیش از حد یه یکی، عیب های اون رو نادیده بگیرم. هیچ انسانی کامل نیست و ممکنه که خطایی ازش سر بزنه و اون کار اشتباه هم سزاوار سرزنشه.

مستان سلامت می کنند
۱۲ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: mostafa169
پیام: ۱,۲۳۳
عضویت از: ۲۹ دی ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- لئو مسی
- ریوالدو
- پرسپولیس
- اسپانیا-آرژانتین
- خلیلی
- پپ گواردیولا
- جلالی
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
سلام داداش. خودتو واسه سوالای من آماده کن.

پ.ن: البته بر خلاف برخی دوستان که باید از جواب طرف خوششون بیاد و تو جواب حرفی زده نشه که به گوشه قباشون بربخوره و بالای چشمشون نگی ابرو تا سوالای بعدی رو بپرسن در مورد من یکی آزادی که هر جوری خواستی جواب بدی. فقط کامل باشه و مرگ من نپیچونی!

مسی را گفتند تکنیک از که آموختی گفت از رونالدو. هر چه از حرکات ایشان در نظرم اضافی آمد از آن پرهیز کردم!
۱۲ خرداد ۱۳۹۲
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- spain
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
مصطفی نوشته:

سلام داداش. خودتو واسه سوالای من آماده کن.

پ.ن: البته بر خلاف برخی دوستان که باید از جواب طرف خوششون بیاد و تو جواب حرفی زده نشه که به گوشه قباشون بربخوره و بالای چشمشون نگی ابرو تا سوالای بعدی رو بپرسن در مورد من یکی آزادی که هر جوری خواستی جواب بدی. فقط کامل باشه و مرگ من نپیچونی!

مخلص شما هم هستیم مصطفی جون!

مستان سلامت می کنند
۱۲ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سلام.

1. اگه مسلمون نبودی، حاضر بودی که دینت رو عوض کنی و مسلمون بشی ؟ چرا ؟ ( شعار گونه نباشه جوابت، لطفاً )
2. نظرت راجع به جبر و اختیار چیه ؟ به نظرت ما اختیار کامل داریم ؟ اگه اینطوره پس چرا خدا میدونه که ما قراره چه کاری انجام بدیم ؟ آیا این جبر نیست ؟ خیلی دوست دارم قانعم کنی با جواب کاملت.
3. به نظر تو هدف خدا از آفرینش ما چی بوده ؟
4. تا حالا شده در مورد اسلام شُبهه واسه ـت ایجاد شه ؟
5. تا حالا شده با کسی برخورد کنی که وجود خدا رو کتمان کنه ؟ چجوری قانعش میکنی ؟
6. به نظرت این بَده که ما واسه جهنم و بهشت اعمالمون رو انجام میدیم ؟ از اصل دور نمیشیم ؟
7. خدا رو چجوری حس کردی ؟ رابطه ـت با خدا چجوری ـه ؟ به نظرت خدا از 10 - تا همین لحظه - بهت چند میده ؟ ( اینو میتونی جواب ندی )
8. دستت که خسته نشد ؟

۱۲ خرداد ۱۳۹۲
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- spain
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
سجاد نوشته:

سلام.

علیک سلام!

نقل قول
سجاد نوشته:
1. اگه مسلمون نبودی، حاضر بودی که دینت رو عوض کنی و مسلمون بشی ؟ چرا ؟ ( شعار گونه نباشه جوابت، لطفاً )

فکر کنم اگر همین منطق رو داشتم و اسلام کاملاً بهم معرفی می شد، احتمالاً مسلمون می شدم.
البته من با اصل این سوال مخالفم. تمامی انسان ها، حتی اگه ندونن دینی به اسم اسلام وجود داره، و با توجه به این که اسلام کامل ترین دین ـه، موقع مرگشون، حقیقت دین کامل که همون اسلام ـه بهشون معرفی می شه. پس عدالت خدا در این زمینه برای همه یکسانه. اگر اون انسان دین اسلام رو بپذیره، انگار که مسلمون از دنیا رفته.

نقل قول
سجاد نوشته:
2. نظرت راجع به جبر و اختیار چیه ؟ به نظرت ما اختیار کامل داریم ؟ اگه اینطوره پس چرا خدا میدونه که ما قراره چه کاری انجام بدیم ؟ آیا این جبر نیست ؟ خیلی دوست دارم قانعم کنی با جواب کاملت.

اگه برای اینکه قانعت کنم این سوال رو پرسیدی، باید بگم که شرمنده!
نه تنها من، بلکه افرادی که از من مطلع تر هم هستند هم ممکنه جواب این سوالتو ندونن.
من اعتقاد دارم که انسان مختار آفریده شده. و با توجه به یه سری اصولی که تو ذهنم باورشون دارم، خدا رو می پرستم. عقل من، از طریق دلم خدا رو پذیرفته.
تا حالا سعی نکردم به طور دقیق دنبال جواب این سوال تو باشم.

نقل قول
سجاد نوشته:
3. به نظر تو هدف خدا از آفرینش ما چی بوده ؟

فکر می کنم هدف خدا از آفرینش ما این بوده که با زندگی در این دنیا که پلی به سمت آخرت ـه، بتونیم به مقامی برسیم که هم ما از خدا راضی باشیم، و هم خدا ازمون راضی باشه:

يَا أَيَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ ﴿٢٧﴾ ارْ‌جِعِي إِلَىٰ رَ‌بِّكِ رَ‌اضِيَةً مَّرْ‌ضِيَّةً ﴿٢٨﴾ فَادْخُلِي فِي عِبَادِي ﴿٢٩﴾ وَادْخُلِي جَنَّتِي ﴿٣٠﴾ سوره الفجر

نقل قول
سجاد نوشته:
4. تا حالا شده در مورد اسلام شُبهه واسه ـت ایجاد شه ؟

نه. خدا رو شکر تا حالا جوابامو زود تر از سوالام گرفتم!

نقل قول
سجاد نوشته:
5. تا حالا شده با کسی برخورد کنی که وجود خدا رو کتمان کنه ؟ چجوری قانعش میکنی ؟

تا حالا که نشده. همونطور که گفتم، من خدا رو از طریق دلم، برای عقلم اثبات کردم. وقتی که از ته دل خدا رو صدا می زنم و ازش کمک می خوام و جواب خدا رو حس می کنم؛ وقتی که با باز کردن یک صفحه از قرآن، انگار خدا جواب منو تو اون صفحه ای که روبروم باز شده، میده و. . . همه مثالهایی این چنین باعث شده که وجود خدا رو همه جا حس کنم.

البته اینجورا که گفتم هم مثبت نیستم متاسفانه! بعضی اوقات همه این حرفا رو یکی باید به خودم یادآوری کنه!

نقل قول
سجاد نوشته:
6. به نظرت این بَده که ما واسه جهنم و بهشت اعمالمون رو انجام میدیم ؟ از اصل دور نمیشیم ؟

نه، به هیچ وجه بد نیست. این هم روشی از عبادت ـه. ولی مسلما اگه خدا رو مثل حضرت علی برای بزرگی و عظمتش عبادت کنی، یه ارزش دیگه ای داره.

حضرت علی یه جمله زیبا داره که می فرماید اگر بهشت و جهنمی هم در کار نبود، باز هم خدا رو عبادت می کردم؛ چون خدا رو شایسته پرستش می دونم.

امیدوارم روزی بتونم عمق این جمله رو درک کنم.

نقل قول
سجاد نوشته:
7. خدا رو چجوری حس کردی ؟ رابطه ـت با خدا چجوری ـه ؟ به نظرت خدا از 10 - تا همین لحظه - بهت چند میده ؟ ( اینو میتونی جواب ندی )

دو قسمت اول این سوال رو تو سوال 5 بهش جواب دادم. فکر کنم با ارفاق 5! البته این نظر خودمه. همونطور که سر جلسه امتحان فکر می کنم قبول شدم و وقتی نمره ها میاد، میبینم که افتادم!
ایشالله که نشه همچین چیزی!

نقل قول
سجاد نوشته:
8. دستت که خسته نشد ؟

منو خستگی؟!؟!؟!

مگه این سوالا تازه دست گرمی نیست؟؟؟؟!!!!

مستان سلامت می کنند
۱۲ خرداد ۱۳۹۲
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- spain
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
منو باش که فکر می کردم فقط کاندیدا ها هستند که قول میدن و عمل نمی کنن!!

بعضی از دوستان هم یه قولهایی به ما دادن که . . .

منتظر پررنگ تر شدن ( و در مورد بعضی دوستان، ظاهر شدن ) حضور شما در این تاپیک هستیم!

یه فعالیتی نشون بدین تا اسم این تاپیک رو به " صندلی بازی" تغییر ندادن!

مستان سلامت می کنند
۱۴ خرداد ۱۳۹۲

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۳۳,۵۸۴ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۵,۸۲۶ بازدید
۵ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۰۵۹ بازدید
۱۰ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۳۹۶ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۸,۷۹۴ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۵۵۳ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۸,۴۷۲ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۵۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۰۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۶۵۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۱ کاربر آنلاین است. (۱۵۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!