به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نوري: تورنمنت عمان بهترين فرصت براي خود نمايي من است :

مدافع تيم ملي فوتبال كشورمان گفت: با توجه به انگيزه زيادي كه دارم تورنمنت چهار جانبه عمان بهترين فرصت براي اثبات شايستگي هايم است

پژمان نوري در گفت و گويي اظهار داشت: خوشحال هستم كه بار ديگر علي دايي به من اعتماد كرد. شايد خيلي از كارشناسان تصور دعوت من به تيم ملي را نداشتند چون در بازي اخير پرسپوليس در تركيب حضور نداشتم اما با اين انتخاب، اعتماد به نفس من چند برابر شد
وي ياد آور شد: انگيزه زيادي دارم و اين يك اتفاق خوب در زندگي فوتبالي من است. اميدوارم در تورنمنت عمان درخشش داشته باشم.البته نبايد فراموش كرد اين يك آزمون سخت براي من است و بايد از آن سرافراز بيرون آيم .
نوري تاكيد كرد: براي من فرقي نمي كند كه در كدام پست در تيم ملي بازي كنم. پوشيدن پيراهن تيم ملي براي من افتخار است.منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۲۳ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
با اعلام مدير عامل پرسپوليس
بازيكنان پرسپوليس 400 هزار تومان پاداش مي‌گيرند
خبرگزاري فارس: بازيكنان تيم فوتبال پرسپوليس بابت برد مقابل پاس همدان 400 هزار تومان پاداش مي‌گير
به گزارش خبرگزاري فارس، داريوش مصطفوي مدير عامل باشگاه پرسپوليس پس از بازي امروز مقابل پاس همدان در تماس تلفني به افشين پيرواني و بازيكنان تبريك گفت و از زحمات آنها تقدير كرد.
مصطفوي قول داد در اولين تمرين تيم فوتبال پرسپوليس پاداش 400 هزار توماني به آنها پرداخت كند.

منبع: خبرگزاري فارس

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۳ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در گفت وگو با فارس
مصطفوي: دلچسب ترين برد پرسپوليس را در بيمارستان جشن گرفتم
خبرگزاري فارس: مدير عامل باشگاه پرسپوليس گفت: دلچسب‌ترين برد پرسپوليس در 19 هفته گذشته مقابل پاس همدان بود، اما اين پيروزي را در راهروي بيمارستان جشن گرفتم.
داريوش مصطفوي در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت:‌در نيمه اول بازي متعادلي مقابل پاس همدان انجام داديم و گاهي اوقات تيم حريف برتري‌هايي نسبت به پرسپوليس داشت.
وي افزود: در نيمه دوم كه متعلق به مربيان است افشين پيرواني به خوبي توانست تيم را براي زدن گل آماده كند. اين نشان داد كه اعتماد ما به اين مربي جوان بيهوده نبوده و او حرف هاي زيادي براي گفتن دارد.
مصطفوي ادامه داد: نتيجه آبرومندانه اي كسب كرديم .در كارهاي انفرادي، تاكتكيي و دويدن‌ها از حريف برتر بوديم وحتي بيشتر هم مي توانستيم گل بزنيم .
مصطفوي يادآور شد: توره يكي از بهترين بازيكنان ما در بازي امروز بود. البته اين برد نتيجه زحمات يك تيم است و بايد از تك تك آنها قدرداني كرد .مطمئن باشيد اين تيم به روزهاي اوج خود بازگشته و با مربي جوان خود مي‌تواند حرف هاي بيشتري براي گفتن داشته باشد.
مدير عامل پرسپوليس يادآور شد:‌ دلچسب‌ترين برد پرسپوليس مقابل پاس همدان به دست آمد، اما متاسفانه به دليل بيماري فرزندم اين پيروزي را در راهروي بيمارستان جشن گرفتم . البته در نيمه اول واقعا قلبم گرفته بود.
وي خاطرنشان كرد:در اين بازي دو بازيكن بزرگمان، كريم باقري و پترويچ را نداشتيم ولي نيمكت قوي ما نشان دادكه مي‌تواند هر لحظه نتيجه بازي را عوض كند و با همدلي لازم به همه ثابت كند هيچ مشكل حاشيه‌اي در تيم وجود ندارد.
مدير عامل پرسپوليس تصريح كرد: اين برد را تقديم به هزاران هواداري مي‌كنم كه دلشان در بازي گذشته شكسته بود. مطمئن هستم با توجه به فاصله كم كه فقط 4 امتياز است پرسپوليس به زودي جايگاه خود را در صدر جدول تثبيت خواهد كرد.

۲۳ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
/هفته نوزدهم ليگ برتر/
پرسپوليس به رده سوم جدول صعود كرد
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال پرسپوليس با پيروزي مقابل پاس همدان به رتبه سوم جدول ليگ برتر صعود كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم هاي فوتبال پاس همدان و پرسپوليس در ورزشگاه قدس همدان در هفته نوزدهم ليگ برتر ايران با يكديگر ديدار كردند.اين مسابقه در پايان با پيروزي 3 بر صفر پرسپوليس به پايان رسيد تا سرخپوشان با يك پله صعود در رتبه سوم جدول قرار گيرد.ابراهيم توره(2 بار) و حسين بادامكي گل هاي پرسپوليس را به ثمر رساندند.
پاس همدان فصل گذشته در جام حذفي با نتيجه 3 بر صفر پرسپوليس را شكست داده بود و پرسپوليس به نوعي از حريف انتقام گرفت.
يداله جهانبازي، داور مسابقه؛ به علي كريمي،مازيار زارع و پژمان نوري از پرسپوليس و حنيف عمران زاده، و سيد محمد علوي از تيم پاس همدان كارت زرد نشان داد.ضمن اينكه خورج در دقيقه 90+3 به دليل خطا روي حقيقي،‌دروازه بان پرسپوليس با دريافت كارت زرد دوم از زمين مسابقه اخراج شد.
بازيكنان تيم پاس همدان: سامان صفا، جواد شيرزاد، حنيف عمران زاده، وريا غفوري، سيد محمد علوي، مهرداد كريميان، اميد خورج، محمد غلامي، جهانبازي، شهباز ايلگينوف(اميد ابوالحسني)، وحيد علي آبادي.
بازيكنان تيم پرسپوليس تهران: عليرضا حقيقي،‌ رحمان رضايي، نبي اله باقري ها، عليرضا محمد، مجتبي شيري،مازيار زارع، حسين بادامكي، پژمان نوري(سپهر حيدري)، علي كريمي(هادي نوروزي)، عليرضا نيكبخت واحدي( محمد منصوري)و ابراهيم توره.

۲۳ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در گفت و گو با فارس
قطبي: دعوت باشگاه الاهلي مرا شگفت‌‌زده كرد
خبرگزاري فارس: سرمربي سابق تيم فوتبال پرسپوليس گفت: دعوت باشگاه الاهلي امارات مرا شگفت‌زده كرد.

افشين قطبي كه در امارات به سر مي برد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت:به دليل سرماخوردگي كه داشتم هفته بدي را پشت سر گذاشتم اما خوشبختانه در حال حاضر در سلامتي كامل به سر مي‌برم و در حال استراحت هستم.
وي افزود: فعلا با هيچ تيمي وارد مذاكره نشده ام .سعي كردم تمام تمركزم را به خانواده‌ام معطوف كنم .
قطبي ادامه داد:‌ در امارات به فكر استراحت هستم اما دعوت باشگاه الاهلي كه طي تماسي تلفني شب گذشته به من اعلام شد، مرا شگفت‌زده كرد . از رياست باشگاه تشكر مي‌كنم كه امشب مرا به ورزشگاه اختصاصي خود دعوت كرد.
وي يادآور شد: اميدوارم شايعه‌اي به وجود نيايد چون من با اين تيم در خصوص مربيگري هيچ حرفي نزدم.اميدوارم حاشيه‌سازي براي اين تيم ايجاد نشود.
قطبي درباره باشگاه پرسپوليس گفت: به هيچ عنوان در باره باشگاه حرف نمي‌زنم تا پرسپوليس آرامش داشته باشد. نتايج اين تيم را دنبال مي‌كنم . مسائل مالي را هم به مدير برنامه‌هايم سپرده‌ام.اين را هم بگويم كه دلم واقعا براي هواداران تنگ شده است.

۲۳ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: not_in_love_en
پیام: ۷۹۴
عضویت از: ۱۲ بهمن ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
هواداران پرسپوليس بازيكنان را بدرقه كردند

خبرگزاري فارس: حدود 700 هوادار،بازيكنان پرسپوليس را هنگام خروج از همدان بدرقه كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، بازيكنان پرسپوليس با بدرقه حدود 700 هوادار كه با وسائل نقليه تا حدود 10 كيلومتري همدان دنبال آنها بودند اين شهر را ترك كردند.
*افشين پيرواني در اتوبوس ضمن تشكر از زحمات بازيكنان از آنها خواست در تعطيلات به تمرين بپردازند تا از فرم بدني خارج نشوند.

منبع

۲۳ آذر ۱۳۸۷
تبريک
نام کاربری: Just_LioNel
پیام: ۶۰۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۶
از: TEH-آرياشهر
طرفدار:
- پسرم لیونل مسی و عمو پویول
- ریوالدو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
- مربی بدرد بخور نداریم!
گروه:
- کاربران عضو
قسم ميخورم که بالاخره شانس قلعه نويي تموم ميشه و ميايم بالا
از نظر من قلعه نويی يک چوپان است که فوتبال نمی فهمد و فقط با شانس پيش ميره
روی علی دايی و فرگوسن رو تو شانس کم کرده!

خدایا کفر نمی ‌گویم،

پریشانم،

چه می‌خواهی‌ تو از جانم؟!

مرا بی ‌آنکه خود خواهم
۲۴ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: Shop
پیام: ۳۷۰
عضویت از: ۲۶ تیر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران فروشگاه
انقده ازین ژستش بدم میاد!!
اگه ببرن میاد میگه خب ما با بچه ها حرف زدیم این کارو بکنن اون کارو بکنن!!
انگار با ببو طرفه!!

۲۴ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
هواداران پرسپوليس بازيكنان را بدرقه كردند :

حدود 700 هوادار،بازيكنان پرسپوليس را هنگام خروج از همدان بدرقه كردند.

بازيكنان پرسپوليس با بدرقه حدود 700 هوادار كه با وسائل نقليه تا حدود 10 كيلومتري همدان دنبال آنها بودند اين شهر را ترك كردند.
افشين پيرواني در اتوبوس ضمن تشكر از زحمات بازيكنان از آنها خواست در تعطيلات به تمرين بپردازند تا از فرم بدني خارج نشوند
منبع : سایت هواداران پرسپولیس

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۲۴ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نيكبخت: حالا به فكر صدر نشيني هستيم :

عليرضا نيكبخت واحدي در گفت وگویی اظهار داشت:پيش از شروع بازي خاطره خوبي از رويارويي با پاس نداشتيم اما امروز توانستيم آن موضوع را فراموش كنيم.

وي افزود:‌پس از بازي مقابل سايپا با انگيزه دو برابر به همدان آمديم تا با پيروزي به تعطيلات برويم.
نيكبخت گفت: پس از اين برد به فكر صدر جدول هستيم.هدف ما قهرماني در ليگ است.
نيكبخت يادآور شد:‌ در اين بازي فرصت‌هاي زيادي داشتيم. اما فقط از سه فرصت مان استفاده كرديم.ضمن اينكه با بدشانسي توپ‌ ما به تير دروازه حريف خورد
وي خاطرنشان كرد: از تعويضم ناراحت نيستم .هميشه در خدمت تيم هستم وهيچگاه به تصميمات كادر فني اعتراض نمي كنم.

۲۴ آذر ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۷,۷۱۷ بازدید
۴ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۶۹۹ بازدید
۴ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۹,۷۴۰ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۶,۷۷۰ بازدید
۶ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۰۲ بازدید
۶ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۴ بازدید
۷ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۶۷۹ بازدید
۸ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۳۸۴ بازدید
۱۴ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۸۸۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۲,۳۵۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۵۸۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۰۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۳ کاربر آنلاین است. (۱۳۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!