به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۷ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: you.are.barcelona
پیام: ۱,۰۰۶
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۶
از: مازندران
طرفدار:
- مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- المان
- امید نورافکن
- لوچو
- شفر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Rockstar نوشته:

نقل قول
amir نوشته:
دیروز هم سر تمرین بهش توهین شد.پایان این قصه هر چی باشه چه جدایی و چه موندن کاملا تلخه.رابطه دو طرف عملا نابوده.
لاپورتا قضیه رو بد مدیریت کرد از اول.دیونگ هم حالا خودش رو داره خراب میکنه.

نه الانش نه قبلا تحفه اي نبوده كه رفتنش بخواد باعث ايجاد " تلخي " بشه !
يه عده با خوشون تصور ميكنن باشگاه دستگاه چاپ پول داره ! لاپورتا يا بايد از اين به قول خودشون " اهرم ها " استفاده ميكرد يا بايد پدري و گاوي و آرائوخو رو ميفروخت !

ديونگ حتي همين فصل پيش كه ژاوي هم برگشت سر جمع ٣ تا بازي خوب بيشتر نداشت ! با فروشش علاوه بر سيو حقوقش، كلي پول هم به باشگاه ميرسه ! بعضيا سينه چاك يكي مث ديونگ نشن و تمديد يك ساله روبرتو ( به درخواست ژاوي ) رو الكي به مسئله ديانگ ربط ندن !

من که کلا از این بشر خوشم نمیاد.منظورم از تلخی هم رفتن این نبود.دلم نمیخواست بارسلونا پاش به این جور مسائل کشیده بشه برای بیرون کردن یه بازیکن.
هم از نظر فنی هم از نظر اقتصادی رفتن دی یانگ کاملا سود اور هست اما دلم میخواست کلا قضیه با احترام بیشتری حل میشد.

مجذوب نگاهت شده ام ای تن بی سر
الا سید و سرور الا جسم مطهر
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
طرفدار:
- مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- المان
- امید نورافکن
- لوچو
- شفر
گروه:
- کاربران عضو
طبق سایت معتبر دی یونگ و البا و بوسکتس بیشترین حقوق رو میگیرن به ترتیب با حدود 29 و 21 و 20.هر سه تا هم باید بدون شک گورشون رو گم کنن از باشگاه.
کروس 21 و مودریچ 18 و دیبروین 20 تا حقوق میگیرن.رودی 7 تا .سیلوا 6 تا.اقا دی یونگ و بوسکتس.خودتون خجالت نمیکشید؟در دیزی باز بود شما چجوری روتون شد همچین حقوقی از باشگاه بگیرید؟
پ.ن:خدا لعنت کنه بارتمئو رو.
پ.ن2:بعد فروختن 4 اهرم و رفتن کوتینیو و مسی و گریزمان و لنگله و کاهش حقوق اومتیتی و رفتن پویگ و درامد زایی تقریبا 780 تایی بارسا هنوز هم قادر به ثبت خرید ها نیست.الان میشه فهمید که واقعا تمدید مسی کار غیرممکن بود.
پ.ن3:من موندم اون تباس حرومی چجوری میگفت cvc مشکلات بارسا رو حل میکنه؟کلا 220 تا درامدزایی میکرد برای ما.ما الان با 3 برابرش هم تو گل مونده تیممون.

۲۰ مرداد ۱۴۰۱
نام کاربری: Malahizades@gmail.com
پیام: ۲۸۷
عضویت از: ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
از: استان هرمزگان شهرستان بندر عباس
طرفدار:
- لیونل مسی
- کارلس پویول یوهان کریوف
- پاس
- هلند و برزیل
- پپ گواردیولا
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
دوستان خواهشمندم احساسی در مورد دیونگ قَضاوت نکنید .چون برای حل مشکلات مالی تنها دیونگ مقصر نیست. البا ،بوسکتس، پیکه، تراشتگن هم با کسر دستمزد میتوانند،کمک کنند.از نظر فنی در نبود دیونگ کدامیک از هافبک‌ها وحتی همین سیلوا می‌توانند مثل دیونگ پا بتوپ از هیجد قدم بارسا تا پشت محوطه حریف حرکت کنند.دیونگ هافبک بازیساز باکس تو باکس بازیکنی است که میتونه در شرایط فعلی فوتبال که بعضی تیم‌ها با پرس شدید جلو بارسا از بازیساز ی جلو گیری کنند توانایی حرکت وانتقال توپ به فاز تهاجمی را با بهترین شرایط دارد. فکر کنم امسال سال درخشش دیونگ در ترکیب بارسا باشد.اگر نشریات زرد کاتالان اجازه دهند.

۲۱ مرداد ۱۴۰۱
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
آره آقا من سینه چاکشم!
به در نگید دیوار بشنوه!
که البته اگه به مغز فشار بیارید میفهمید اگه دیونگ میگم صرفن فقط یه نمونه است و تمام حرفم این سیاست تبعیض آمیز کثیفشونه!
خودتون رو در حد اون تحفه که رفت فحش داد حروم زاده حقوقتو کاهش بده پایین نیارید:)
انقدر حیف نون و قدرنشناسن سال پیش بخاطر مسی حقوقشنو کم نکردن ولی صدای این معلوم الحال ها درنیومد...

بعد پارسال گفت لاپورتا انتظار داشتم مسی بگه رایگان بازی کنم الان همون حرفو اون پیکه زده دارن قربون صدقه اش میرن . من الان به این سطح از هوشنگ بودن متاسفانه جمع کثیری از مثلن هوادار چی بگم! فقط اینکه که آدم رو از دنیا ناامید میکنن...

فقط عجالتا به میزان حقوق فنچی مثل فاتی که هنوز هیچ کاری نکرده برای بارسا نگاه کنید یا همون روبرتوی که ۶۰۰ هزار تا هم با این سطحش زیادشه و شش میلیون میگیره! آلبا و بوسکتس بماند! حرومزاده هم دیونگه که سرشو شیره مالیدن راه اومد فقط ۳۵ درصد گرفت و پشت پرده داشت نقشه شوت کردنشو میکشیدن!

هنوز داغید...تا سه سال دیگه سالی ۱۵ میلیون میریزن دره برا بنجلی مثل تورس، ۲۰۲۴ هم موعد پرداخت معوقه این گاوهاست که الان خودتونو جر میدین و فکر میکنید فداکاری کردن:).
امثال دمبله دو ساله بستن، به یکی مثل آرایوخو نصف فاتی حقوق میدن، دیونگ میندازن بیرون و وضعیت مشابه منت میکشن بوسکتس فسیل حقوق کم کنه تا تمدید کنن...

داغید هنوز عمق کثافت درکش سخته براتون. درگیر اینید چرا دیونگ حقوقشو کم نمیکنه...:)

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
طرفدار:
- مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- المان
- امید نورافکن
- لوچو
- شفر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
infinite iniesta نوشته:

حرومزاده هم دیونگه که سرشو شیره مالیدن راه اومد فقط ۳۵ درصد گرفت و پشت پرده داشت نقشه شوت کردنشو میکشیدن!

من نمیدونم شما به چی میگید راه اومدن؟این که یک نفر حقوقش رو تعویق بندازه(نه کاهش بده) و به جاش قرارداد ترکمنچای ببنده و هر فصل افزایش حقوق داشته باشه و این فصل 29 تا و فصل بعد 38 تا بگیره میشه راه اومدن؟؟؟؟
حقوق معوقه رو هم نقد میدن بهش باشگاه های خریدار.

۲۱ مرداد ۱۴۰۱
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
amir نوشته:

نقل قول
infinite iniesta نوشته:

حرومزاده هم دیونگه که سرشو شیره مالیدن راه اومد فقط ۳۵ درصد گرفت و پشت پرده داشت نقشه شوت کردنشو میکشیدن!

من نمیدونم شما به چی میگید راه اومدن؟این که یک نفر حقوقش رو تعویق بندازه(نه کاهش بده) و به جاش قرارداد ترکمنچای ببنده و هر فصل افزایش حقوق داشته باشه و این فصل 29 تا و فصل بعد 38 تا بگیره میشه راه اومدن؟؟؟؟
حقوق معوقه رو هم نقد میدن بهش باشگاه های خریدار.

کدوم تیم تو لیگای معتبر اروپا حقوق بازیکنش یک روز اینور و اونور میشه!
بوسکتس فرق توپ و سیب زمینی نمیدونست بارسا به اینجا رسوندتش و دیونگ فقط یه بازیکنه طبق اصول حرفه ای قراردادا بسته سه سال هم نیست تو تیمه!
قرارداد بارتو بسته! فقط هم برای این صدق نمیکنه این جماعت گاو پرستان هم بند وفاداری ۳۰ تا ۵۰ میلیونی و پاداش و غیره این گاوها رو نمیبینن...
مگه لیگ خلیج فارسه ۳۰ درصد بگیرن یا ۱۹ میلیون معوق داشته باشن!
استراماچونی واسه چندصدهزار گذاشت کاسه استقلال حقم داشت!

هیچ کس از پول نمیگذره همون معوق هم کمکه ولی قرار نیست شاخ بسه! اینا به جایی به لطف بارسا رسیدن باید پول هم بدن بازی کنن!
حسابشون با کسی که قرارداد میبنده و پنج سال هم تو تیم نیست فرق میکنه!

هنوز بعد این همه بحث نگرفتین دردم این پروژه مقدس سازی گاوها و نحوه برخورد با خارجی هاست که کار میکشن عین زباله پرت میکنن بیرون و رسانه متصلی که خرابشون میکنن و ذهن هوادارا رو دو شکل متفاوت جهت میدن!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
دی یونگ اگه بره خیلی زود حسرتشو خواهیم خورد.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۲ مرداد ۱۴۰۱
نام کاربری: Pedram_lm10
پیام: ۱۸۷
عضویت از: ۱۷ خرداد ۱۳۹۴
گروه:
- کاربران عضو
به گفته اسپورت پیکه که چند روز پیش گفته بود حاضره مجانی بازی کنه
حالا به دلیل نبود تضمین مالی حتی دستمزدشو کمم نکرده
مردک سیاس!

۲۲ مرداد ۱۴۰۱
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
به گفته رسانه ها که در مورد بوسکتس معتبر هم بوده بوسکتس حتی پا پیش نزاشته و خیلی دیدگاهش فاصله داره با باشگاه!
پیکه هم گفته بود من مجانی بازی میکنم اصلن قبول نکرده!
برگردیم عقب اول این خبر جیره خورا بخصوص زردنامه اسپورت بوسکتس و آلبا راه اومدن در مورد دستمزدها و حاضرن به عنوان کاپیتان های بارسا هرکمکی کنن!
بعدش هم پیکه!
میرسیم روزهای اخیر که با کاهش دستمزد پیکه و بوسکتس ثبت همه قراردادها ممکنه!

واکنش لاپورتا میزنیم فی امان الله اهرم چهارم لازم باشه هفت تا اهرم هم پیش میرم (این رو هم گفته با کمال وقاحت انگار ارث پدرشه اموال باشگاه!) اما گاو مقدس ها رو جلوی هوادارا قرار نمیدم که هیچ خبر فیک میزنم فداکار و اسطوره ان... فقط زورم به غریبه ها و فنچ هایی مثل دیونگ میرسه اونا به توپ میبندم و خراب میکنم!
به لطف همینا جالبه کانده هنوز ثبت نشده و اگه کم میکردن الان تیم ناقص نمیموند!
دیونگ هم حرومزاده است...اینا خوبن!
حتی جریان معوق بیست بیست و چهار هم سند سازیه فکر کنم و اینا قرونی از حقوقشون نگذشتن!
تا حد همین دیونگ هم راه نیومدن...
میگم بازی میخورید و هنوز ساده این و بازیچه لاپورتا میشین که چاخان هاش ثابت شده است میگین نه!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
نام کاربری: Pedram_lm10
پیام: ۱۸۷
عضویت از: ۱۷ خرداد ۱۳۹۴
گروه:
- کاربران عضو
دلم میخواد بریتویتو اون کسی که این آشغالو اورد خفه کنم
حرومزاده‌ی پولکی
جدی فکر کرده مریخیه
این دیگه چه سمی بود آویزون بارسا شد!

۲۲ مرداد ۱۴۰۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۹,۴۱۷ بازدید
۲ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۹۸۴ بازدید
۱۶ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۹۸۲ بازدید
۱۷ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۹,۶۳۲ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۵۵۱ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۹۵۴ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۲۲۶ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۱۹ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۷۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۷ کاربر آنلاین است. (۱۶۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!