به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

سریال خارجی
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۷
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
به نام خدا

خب، نهایتا تصمیم بر این شد که تاپیک فیلم و سریال از هم جدا بشن، و این تاپیک جدید، محل بحث در مورد سریال های خارجیه. قانون خاصی نداره، فقط اینکه ارسال ها باید مربوط به موضوع تاپیک باشن.

در ارسال دوم این تاپیک، لینک ارسال هایی که توشون سریال ها معرفی شدن، قرار می گیرن. نمی خوایم مسئول خاصی برای معرفی سریال مشخص کنیم، و معرفی برای همه مجازه. اما برای حفظ کیفیت معرفی، اِلِمان هایی رو تعریف می کنیم که باید در هر معرفی وجود داشته باشن.

1. نام سریال
2. سال تولید
3. سال اتمام (در صورت اتمام!)
4. ژانر غالب
5. بازیگران فیلم
6. تعداد فصول منتشر شده
7. تعداد اپیزود هر فصل
8. سازندگان
9. پوستر فیلم
10. خلاصه داستان (ترجیحا از منبع معتبر)

واضحا هر ارسالی که شامل این مشخصات نباشه، از لحاظ معرفی ارزش لازم رو نداره، و در آرشیو قرار نمی گیره.

موفق باشید.

۴ اسفند ۱۳۹۴
پاسخ به: سریال خارجی
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
آرشیو سریال های معرفی شده در تاپیک:

۴ اسفند ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
At last!

فقط یه نفر باشه ناظر این تاپیک که هر سریالی معرفی شد با یه تمپلیت یکسانی منتقل کنه به این ارسال.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۴ اسفند ۱۳۹۴
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
The Dark Heir نوشته:

At last!

فقط یه نفر باشه ناظر این تاپیک که هر سریالی معرفی شد با یه تمپلیت یکسانی منتقل کنه به این ارسال.

مسئولش مشخص شده.

۴ اسفند ۱۳۹۴
نام کاربری: behzad2016
پیام: ۲۹۰
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۴
از: iran
طرفدار:
- messi
- rivaldo
- پرسپولیس
- آلمان
- علی پروین
- گوواردیولا
- فرکی
گروه:
- كاربران بلاک شده
اولین پیامم اینجا:
میخام در مورد سریال fargo و true detective یک نظر بدم.
واقعا این دو سریال انقلابی به پا کردند در ژانر جنایی. بعید میدونم که کسی قسمت اول این دو سریال رو ببینه و تو چند روز تمومشون نکنه. البته منظورم فصل های یکشونه.
من خودم فصل دوم fargo رو ندیدم ولی خب میگن که خیلی خوب بوده.
فصل دوم true detective رو دیدم و یک خورده خوشم نیومد و واقعا ضعیف تر بود از فصل اول.
در کل اگه بخام مقایسه ای بکنم در مورد دو سریال:
به نظرم فصل یک true detective بهتر از فصل یک fargo بود و این بهتر بودن رو بازی بازیگرها ایجاد کرد. متیو مک کانهی واقعا خوش درخشید. اما بازی مارتین فریمن من یکی رو جذب نکرد اصلا بازیش مصنوعی بود.
خیلی بحث میشه کرد ولی اگه همه دوستان دیدند میشه با جزئیات بیشتر این دو سریال رو بررسی کرد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ اسفند ۱۳۹۴
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
هیچ جوره برام قابل هضم نیست ترو دتکتیو از فارگو بهتر باشه...
دلایل هم فراوانه:
دوستانی که ندیدن نخونن...اسپویل)
ترو دتکتیو بیش از حد وابسته شاهکار متیو مک کانهی هستش و الحق که ترکونده از طرفی دیالوگهای نامتعارف که انگشت اتهامش به سمت خرافه گرایی عامه مردم که این تلنگر و ملموس شدن ساده لوحی برای خیلی ها شیرین بود...
اما باز هم این باعث نمیشه ضعف ها پوشش داده باشه،از ساده ترین حالت شروع میکنم که فصل 1 ایده عالی داشت که فدای ماست مالی شدن و سیاست مینی سریال بودن شده و عقیم موند...چون قشنگ اون فرقه شبه مذهبی یا شیطان پرستی حالا هرچی نیاز به جزئیات فراوان داشت که چی شد؟هیچی!برای بیننده وقت تلف کرد با سر نخ های فراوان آخرش هم با محو شدن موقت یه کاراکتر و داستان دزدی از عمارت و یه ویدئو سر تهش هم اومد!رئیس مدرسه مذهبی در حد تیپ و کنار گذاشتنش خیلی سطحی!و آخر کار چی شد؟عین فیلم های گیشه دوتا کارگاه ما با آدم غول چماق که با 10تیر هم نمیمرد درگیر شدن و ادامه ماجرا...سادیستیک بودنش جور در میومد ولی اون ذکاوتش برام قابل درک نبود
اما حالا نکات فوق العاده مثل کارگردانی سکانس های طولانی چند دقیقه ای بدون کات که یک قسمتش معروف شده حتی و تدوین فوق العاده!یعنی از نظر تکنیکی سطح بالایی هست!ولی متاسفانه نمیتونن اینا حفره سناریو رو نجات بدن!

در مورد فارگو هم میشه حرف زد!ولی شاید بعدا،در همین حد که فارگو از تاپ های من هست و بر خلاف نظرتون بازی زیر پوستی مارتین فریمن خیلی هم خوب بود!البته در مقام مقایسه هم نامردیه،مقایسه از نظر کدوم بهتر یا بدتر نه ولی از نظر بولد بودن و شاخص کردن سریال بیلی باب تورنتون با اون متفاوت بودنش دست کمی نداره در واقع این کاراکتر رو مقایسه کنید...بیلی باب تورنتون رو در فیلم کوئن ها ((مردی که آنجا نبود)) ببینید تا بهش ایمان بیارید...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ اسفند ۱۳۹۴
طرفدار:
- messi
- rivaldo
- پرسپولیس
- آلمان
- علی پروین
- گوواردیولا
- فرکی
گروه:
- كاربران بلاک شده
داداش حماد یه برداشتی از صحبت هات داشتم ویکسری اشتباهات در صحبت هات بود که اصلاحش میکنم و در آخر یک نظر میدم.
در ابتدا این نکته را بگویم که اگه شخصیت من را نشناختید تا حالا:
من عاشق هر چیزی هستم که به صورت منطقی دین را به چالش بکشد. نمیگم که بیان کنه دین مشکل داره نه بلکه اینو میخام اثبات کنم که مشکل اصلی از چگونگی اجرای دین هست. این که مردم به دین انطور پایبند نیستند که حرفشو میزنن.
دیالوگ فوق العاده که همین موضوع رو نشون میده:
اگر تنها چیزی که مردم را نجیب نگه می دارد انتظار آنها بابت پاداش الهی می باشد پس این مردم یک مشت آشغالند.
و دیالوگ های فوق العاده دیگه که واقعا پشت تک تک این حرف ها فکر بوده. اینکه میگویید بعضی قسمت ها فدا شد شاید اینطور باشه ولی من از جهت دیگه فکر میکنم که اگر کسی بخواهد موضوع را متوجه بشود این قسمت سریال فقط تلنگری است که مردم باید خودشون به نتیجه دلخواهشون برسند. همیشه یه سریال یا فیلم نباید تا ته یه چیزی رو نشون بده باید خودمون هم کمی دنبال قضیه رو بگیریم. خود سریال فارگو هم قسمت های بیخود داشت مثلا اون شخصیت بیلی باب بازیش کرده بود وقتی رفت سراغ پرونده حل قضیه باج گیری چی شد اصلا اون بخش از داستان چی میخاست بگه که 5 قسمت رو تحت الشعاع خودش قرار داد بعد اون طرف که ترسیده بود اخر بره با پولا اون کار رو بکنه این الان یعنی چی؟ من که نفهمیدم
این که گفتید اون غول با 10 تا تیر نمرد. اولا فکر کنم 4 یا 5 تا تیر به سمتش شلیک شد و فقط یک تیر بهش خورد تا جایی که یادمه.
من true detective رو بیشتر از fargo دوست دارم ولی این دوست داشتن اصلا دلیلی نیست که بهتر از اون باشه خیلی از رفیقام عکس نظرم رو دارند و به شدت به فارگو علاقه دارند
بازی مارتین فریمن واقعا من یکی اصلا خوشم نیومد. من تنها نیستم همون رفیقایی که گفتم عاشق فارگو شدند هم بعضی قسمت ها که مارتین فریمن بازی کرده بود رو ضد حال دونستند. همین الان هم واست میفرستم اون قسمت هایی که بازیش خوب نبود.
یکی از دلایلی که من true detective رو بیشتر از fargo دوست دارم ولی این دوست داشتن اصلا دلیلی نیست بهتر از اون باشه خیلی از رفیقام عکس نظرم رو دارند و به شدت به فارگو علاقه دارند.
در کل هر دوشون سریال هایی قوی هستند و باید تحسین کرد هر دوشون رو. ولی من علاقه بیشتری به True detective دارم و به نظرم بهتر است از fargo. ولی اختلافشون انقدر نیست مثلا اگه نمره True detective از نظر من 10 باشه. نمره fargo از نظرم 9.9

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ اسفند ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
این The Originals داره بدتر و بدتر میشه.

قویترین موجود دنیا و فرار؟!

I confess myself disappointed.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۶ اسفند ۱۳۹۴
طرفدار:
- messi
- rivaldo
- پرسپولیس
- آلمان
- علی پروین
- گوواردیولا
- فرکی
گروه:
- كاربران بلاک شده
همین الان آخرین قسمت فصل دوم Fargo رو دیدم و فهمیدم چرا اینقدر از سریال طرفداری میشه.
واقعا عالی بود و به نظر من از فصل یک معمایی تر بود. اگر الان کلی حساب کنیم از True Detective بهتر.
راستی اگر فصل دوم اول ساخته میشد بهتر نبود؟ چون داستان ادامه دار بود دیگه
سوال دیگه فصل سومش قراره بیاد یا نه؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ اسفند ۱۳۹۴
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو

چه قسمتی بود! نفسمون برید تا تموم شد ...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ اسفند ۱۳۹۴
۱ ۲ ۳ ۴ ... ۷۴ >

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۳,۳۱۶ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۴۱ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۱۰۴ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۶,۵۲۵ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۴۳ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۶۰۳ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۴۹ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۷ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۲۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۰۲ کاربر آنلاین است. (۵۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۰۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!