به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: آرشیو فیلم های معرفی شده
نام کاربری: danyalshayestehmand
پیام: ۲۱۸
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۹۵
طرفدار:
- تراشتگن
- پویول-رونالدینیهو
- وحید امیری- محمد انصاری
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

The Raid: Redemption

کانون هواداران بارسلونا در ایران
نام فیلم (The Raid: Redemption (2011
ژانر Action, Crime, Thriller
خلاصه داستان داستان فیلم در جاکارتا (پایتخت اندونزی) رخ می دهد که گروهی از پلیس ها قصد دارند گانگستر معروفی(تاما ریادی) را بگیرند که در یک آپارتمان زندگی می کند...
دیالوگهای معروف 1- اون فقط می خواد که برگردی خونه , هممون این رو می خوایم. 2- چون از نظر تو کار من , کار بدیه , دلیل نمیشه که من توش خوب نباشم. 3- انگار تنها افراد صادقی که برام موندن , این مانیتور ها هستند
کشور سازنده اندونزی
زمان فیلم 1 ساعت و 41 دقیقه
کارگردان Gareth Evans
بازیگران Iko Uwais, Ananda George, Ray Sahetapy
زبان اندونزیایی
بازه سنی مخاطبین R
امتیاز IMDB 7.6
لینک IMDB مشاهده لینک
توضیح فیلم به تمام معنا اکشن است و بعید است که فیلم را شروع کنید به دیدن و بینش فیلم را ببندید. صحنه های اکشن این فیلم به هیچ وجه تکراری نیست و ایده های نو در این فیلم زیاد است. جدا از اکشن قوی , فیلم نامه فیلم نیز قوی است. هر چند کمی تکراری اما اصلا حوصله بیننده رو سر نمی برد.

۹ آبان ۱۳۹۵
طرفدار:
- تراشتگن
- پویول-رونالدینیهو
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

Ronin

نام فیلم (Ronin (1998
ژانر Action, Adventure, Crime
خلاصه داستان دیه درا , دختری است که چند نفر را استخدام می کند برای اینکه با استفاده از آنان , کیفی را از گروهی بدزدند.
دیالوگهای معروف 1- من هیچ وقت جایی نمیرم که ندونم چه جوری ازش بیام بیرون. 2- تا حالا کسی رو کشتی؟ -فقط یک بار قلب یک نفر رو شکستم. 3- من هیچ وقت به یک دوست آسیب نمی رسونم. 4- هر زمان شکی وجود دارد , مطمئنا اتفاقی می افتد. 5- تمام چیز های خوب نصیب کسانی می شود که صبر می کنند.
کشور سازنده انگلستان , فرانسه , آمریکا
زمان فیلم 2 ساعت و 2 دقیقه
کارگردان John Frankenheimer
بازیگران Robert De Niro, Jean Reno, Natascha McElhone
زبان انگلیسی , فرانسوی
بازه سنی مخاطبین R
امتیاز IMDB 7.3
لینک IMDB مشاهده لینک
توضیح 1- فیلم شامل کلک های زیادی است. 2- صحنه های تعقیب ماشین ها در این فیلم بسیار زیبا گرفته شده است. 3- Jean Reno فقط به دنیا آمده است تا خلاف کار باشد. 4- نمی دانم چرا ولی من عاشق موسیقی این فیلم شدم.

۱۰ آبان ۱۳۹۵
طرفدار:
- تراشتگن
- پویول-رونالدینیهو
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

The Elephant Man

نام فیلم ( The Elephant Man (1980
ژانر Biography, Drama
خلاصه داستان جوزف کری مریک متولد 5 آگوست 1862 در انگلستان است که به خاطر مشکل فیزیکی اش , چهره ی او به شکل عجیبی در می آید. فیلم روایتی از زندگی این شخص می باشد.
دیالوگهای معروف 1- ماشین ها چیزهای نفرت انگیزی اند , حرف آدم را نمی فهمند. 2- من عادت ندارم که با من خوش رفتاری بشه. 3- هیچ مادری از فرزندش مایوس نمیشه 4- من فیل نیستم , من جانور نیستم , من انسانم. 5- زندگی ام کامله برای اینکه می دونم بهم محبت میشه.
کشور سازنده انگلستان , آمریکا
زمان فیلم 2 ساعت و 4 دقیقه
کارگردان David Lynch
بازیگران Anthony Hopkins, John Hurt, Anne Bancroft
زبان انگلیسی
بازه سنی مخاطبین PG
امتیاز IMDB 8.2
لینک IMDB مشاهده لینک
توضیح یکی از بهترین فیلم های سینما که به شدت تلخ است و اشک ریختن در حین فیلم جزو ساده ترین کارهای جهان است. فیلمی که مهمترین هدف آن عوض کردن دید انسان هاست. اینکه ظاهربین نباشند. اینکه اصلا دلیلی وجود ندارد که اگر کسی انسان باشد , باید انسانیت هم داشته باشد. چه بسا حیواناتی در این دنیا وجود داشته و دارند که خیلی بهتر از انسان ها صفات خوب خداوند را نشان می دهند به عنوان مثال هاچیکو : آن موجود با ارزش. این فیلم به سادگی در عین حال با هنرمندی خاص نشان می دهد که یک هیولا ,حتما نباید چهره ای وحشتناک داشته باشد. تلخی این فیلم برای دوست دارانش به هنگام دادن جایزه ها هم رسید جایی که در هشت بخش آکادمی اسکار نامزد شد اما در هیچکدام برنده نشد. کاندیدای اسکار بهترین موسیقی متن- کاندیدای اسکار بهترین تدوین- کاندیدای اسکار بهترین طراحی لباس- کاندیدای اسکار بهترین طراحی هنری- کاندیدای اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی- کاندیدای اسکار بهترین کارگردانی- کاندیدای اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد- کاندیدای اسکار بهترین فیلم

۱۵ آبان ۱۳۹۵
طرفدار:
- تراشتگن
- پویول-رونالدینیهو
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

Scent of a Woman

نام فیلم ( Scent of a Woman (1992
ژانر Drama
خلاصه داستان چارلی سیمز برای تهیه پول تن به کار دانشجویی می دهد. در این کار او باید از سرهنگ بازنشسته به اسم فرانک اسلید مراقبت کند.
دیالوگهای معروف 1- منو ببخشید. - کجا می ری. - می خوام که زنگ بزنم. - تلفن های اینجا چه مشکلی دارند؟ - نمی خوام مزاحم شما باشم. - مزاحم نیستی زنگت رو بزن. - آخه خصوصیه. - توی اتاق من نرو . از این خصوصی تر نمی تونه باشه. 2- در این دنیا دو دسته آدم هستند : دسته ای که می ایستند و با ساز دیگران می رقصند و دسته ای که به دنبال پناهگاهی برای در امان بودن می گردند. در امان بودن بهتره. 3- شاید خدا فکر می کنه که بعضی ها لیاقت دیدن رو ندارند. 4- بعضی از آدم ها در لحظه ها زندگی می کنند.
کشور سازنده آمریکا
زمان فیلم 2 ساعت و 36 دقیقه
کارگردان Martin Brest
بازیگران Al Pacino, Chris O'Donnell, James Rebhorn
زبان انگلیسی
بازه سنی مخاطبین R
امتیاز IMDB 8
لینک IMDB مشاهده لینک
توضیح این فیلم حاوی دیالوگ های بسیار زیبایی است اما به نظر من مهمترین دلیل زیبا شدن آنها احساس آل پاچینو است. بازی بی نظیر او در تک تک لحظه ها هنرمندانه است. آل پاچینو خصوصیات یک سرهنگ بازنشسته رو بدون اینکه بخواهد بزرگ نمایی کند به نمایش گذاشته است. خنده های جالبش , شوخی های نا به هنگام و با مزه او , بیش از حد تعریف کردن از جنس مخالف , خود بزرگ بین بودن در مقابل همه , اینها بخشی از خصوصیاتی یک سرهنگی است که سال های زیادی را در جنگ بوده است. علاوه بر این ها کور بودن سرهنگ کافی است که این نقش زحمت زیادی را بطلبد که آل پاچینو بدون هیچ نقصی اجرایش کرد.و در آخر فیلم بیننده را دیوانه می کند. دیوانه چی؟ خب مشخص است. دیوانه ی خودش. نکته آخر در مورد فیلم: بعد از پايان فيلمبرداری فيلم بوی خوش زن آل پاچينو: کريس به نظرت من چطور بازی کردم؟ بازی من خوب بود ؟ کریس اودانل: آل به نظرم تو عالی بودی.مثل هميشه بی نظير. من افتخار می کنم در کنار تو بودم. راستی آل من چطور؟ من چطور بازی کردم ؟ آل پاچينو: کريس عزيز من شخص مناسبی برای جواب دادن به اين سوال تو نيستم. بهتر است از کارگردان بپرسی يا کس ديگری. کریس اودانل: چرا آل ...! چرا...! خب راحت باش اگر بد بازی کردم بهم بگو. من ناراحت نمی شم. آل پاچينو: نه موضوع اين نيست. آخه من که نديدم تو چطور بازی کردی. آخه من کور بودم.

۲۲ آبان ۱۳۹۵
طرفدار:
- تراشتگن
- پویول-رونالدینیهو
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

127Hours

نام فیلم ( 127Hours (2010
ژانر Adventure, Biography, Drama
خلاصه داستان آرون رالستون , کوهنوردی است که در سال 2003 سفری را آغاز می کند که بارها آن سفر را رفته است ولی این بار سفرش خاص بوده است. فیلم این سفر و اتفاقات آن را به نمایش گذاشته است.
دیالوگهای معروف 1- هیچ وقت جنس های ارزان قیمت ساخت چین را نخرید. 2- در تمام عمرم به سمت این صخره می آمدم , از دقیقه ای که به دنیا آمدم , تمام نفس هایی که کشیدم , تمام کارهایم من را به این شکاف می کشانده است.
کشور سازنده آمریکا
زمان فیلم 1 ساعت و 34 دقیقه
کارگردان Danny Boyle
بازیگران James Franco, Amber Tamblyn, Kate Mara
زبان انگلیسی
بازه سنی مخاطبین R
امتیاز IMDB 7.6
لینک IMDB مشاهده لینک
توضیح 127 ساعت فیلمی است در ژانر بیوگرافی که در ابتدا هر کسی که بخواهد ببیندش یک حس کسل کننده به سراغش می آید. مخصوصا اگر داستان فیلم را هم بدانید که این حس چند برابر میشود. اما به نظر من 127 ساعت یکی از فیلم های خوش ساخت در ژانر خودش است و با وجود داستان ساده اش , فیلم بسیار قوی ساخته شده است. فیلم شامل بازیگران خیلی کم است اما اصلا در حین فیلم حوصله تان سر نمی رود و برعکس دوست دارید فیلم همانطور ادامه پیدا کند. 3 نکته خیلی خوب در این فیلم وجود دارد که کمک بزرگی کرده اند که فیلم به این صورت زیبا بشود. 1- کارگردان قوی 2- بازیگری جیمز فرانکو که واقعا بعضی سکانس ها بی نظیر است 3- فیلم برداری خیلی خوب و بازی با تصویر شگفت انگیز که ناب است و البته برای یک فیلم عجیب است.

۵ آذر ۱۳۹۵
طرفدار:
- تراشتگن
- پویول-رونالدینیهو
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

Man on a Ledge

نام فیلم ( Man on a Ledge (2012
ژانر Action, Crime, Thriller
خلاصه داستان فیلم Man on a Ledge داستانی را روایت می کند از فردی به اسم نیک کسیدی که قرار است خودکشی کند...
دیالوگهای معروف 1- من همان گونه که وارد این دنیا شدم از آن خارج می شوم. بی گناه. 2- خیره شدن به ارتفاع زیاد اصلا کار خوبی نیست. 3- دو نوع آدم توی این دنیا هستند: آدم هایی که هر کاری دلشون بخواد می کنند و بقیه آدم ها
کشور سازنده آمریکا
زمان فیلم 1 ساعت و 42 دقیقه
کارگردان Asger Leth
بازیگران Sam Worthington, Elizabeth Banks, Jamie Bell, Anthony Mackie
زبان انگلیسی
بازه سنی مخاطبین PG
امتیاز IMDB 6.6
لینک IMDB مشاهده لینک
توضیح از دکتر شهرام خرازی ها یکی از منتقدان کشور حرف بسیار قشنگی شنیدم که می گفت : از هر فیلمی نباید انتظار شعار های اخلاقی داشت. نقش سرگرمی بسیار پر رنگ تر است. این جمله می تواند در دفاع از فیلم ها استفاده شود ولی نه هر فیلمی. فیلم باید یک المان هایی از خوب بودن را داشته باشد تا در اول بشود به آن گفت فیلم. به نظر من Man on a Ledge یک فیلم است. درست است که پیام های اخلاقی و حرکت های رمز گونه ی آنچنانی ندارد ,داستان را می شود حدس زد , انتهای آن زیاد جالب تمام نمی شود و خیلی چیز های دیگر ولی فاکتور های خوب هم دارد که جذابیت داده است به فیلم و هیجانی که همراه تک تک لحظه های آن است. خلاصه اینکه اگر قصد لذت بردن دارید این فیلم را از دست ندهید.

۱۳ آذر ۱۳۹۵
طرفدار:
- تراشتگن
- پویول-رونالدینیهو
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

A.I. Artificial Intelligence

نام فیلم ( A.I. Artificial Intelligence (2001
ژانر Adventure, Drama, SciFi
خلاصه داستان فیلم آینده ای دور را نشان می دهد که به علت فقر و گرسنگی , مقامات کشورهای توسعه یافته قوانین سختی برای داشتن فرزند وضع می کنند...
دیالوگهای معروف 1- اگر یک روبات بتواند حقیقتا به یک نفر عشق بورزد , چه مسئولیتی به عهده ی شخصی هست که محبوب این روبات است؟ 2- آدم ها هیچ حد و مرزی ندارند.
کشور سازنده آمریکا
زمان فیلم 2 ساعت و 26 دقیقه
کارگردان Steven Spielberg
بازیگران Haley Joel Osment, Jude Law, Frances O'Connor
زبان انگلیسی
بازه سنی مخاطبین PG
امتیاز IMDB 7.1
لینک IMDB مشاهده لینک
توضیح 1-عشق تنها چیزی است که اگر هزاران فیلم دیگر از آن ساخته شود به هیچ وجه برای انسان ها تکراری نخواهد بود. فقط عشق است که می تواند فیلم بی هیجان , ساکن و خسته کننده ی A.I را که در طول فیلم هیچ گونه اوج گیری خاصی ندارد را با ارزش کند. 2-فیلم A.I کنایه تلخی نیز به همه ی ما می زند. به این صورت که حتی یک روبات می تواند مفهوم انسانیت را بهتر از انسان ها نشان بدهد. یکی از آن کنایه ها نشستن روبات کنار خانواده و نگاه کردن به غذا خوردن آن هاست. چیزی که امروزه در بین خانواده ها کم شده است. حتی از آب هم کمتر. 3-بازیگری عالی Haley Joel Osment که در آن سن معجزه کرده است و استعداد خودش را نشان داده است که البته باید مدیون اسپیلبرگ باشد که از او همچین بازی ای گرفته است.

۲۲ آذر ۱۳۹۵
طرفدار:
- تراشتگن
- پویول-رونالدینیهو
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

Good Will Hunting

نام فیلم ( Good Will Hunting (1997
ژانر Drama
خلاصه داستان ویل هانتینگ جوانی است که علی رغم دانش بسیار زیادش, وظیفه تمیز کردن بخشی از دانشگاه MIT را بر عهده دارد. در یک دعوای خیابانی توسط پلیس دستگیر می شود و...
دیالوگهای معروف 1- اگر از تو در مورد عشق سوال کنم , احتمالا یه غزل عاشقانه برای من می خونی اما تو هیچ وقت به زنی نگاه نکردی که بخواهی جونت رو فداش کنی. 2- در زندگی چیزهای بیشتری از یک مدال فیلدز لعنتی وجود داره. 3- بهترین بخش زندگی من اون 10 ثانیه ای است که پشت در خونت منتظرتم و امیدوارم که نیای بیرون و بدون هیچ خبری رفته باشی.
کشور سازنده آمریکا
زمان فیلم 2 ساعت و 6 دقیقه
کارگردان Gus Van Sant
بازیگران Robin Williams, Matt Damon, Ben Affleck
زبان انگلیسی
بازه سنی مخاطبین R
امتیاز IMDB 8.3
لینک IMDB مشاهده لینک
توضیح فیلم ویل هانتینگ نابغه یکی از درام هایی است که در عین سادگی , پیام هایی می دهد که بسیار ارزشمند است. این فیلم می تواند برای خیلی از دانش آموزان و دانش جویان خاص باشد. اینکه صرفا حفظ کردن یک سری مطالب لازم است اما کافی نه. تلاش برای رسیدن به علاقه خود آدم گرچه ارزش آن علاقه از توانایی فرد کمتر باشد خیلی مهم تر است. دو بازی استثنایی از رابین ویلیامز فقید و مت دیمن در دو نقش روان شناس و جوان نابغه واقعا شگفت انگیز است و باور پذیر. اگر فقط از این دو بازیگر همین یک نقش را ببینید متوجه استعدادی که داشته و دارند می شوید. نکته جالب این فیلم این است که نویسندگی این فیلم توسط مت دیمن و بن افلک نوشته شده است که در آن زمان حدود 26 سال سن داشتند.

۱۵ دی ۱۳۹۵
طرفدار:
- تراشتگن
- پویول-رونالدینیهو
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

Warrior

نام فیلم ( Warrior (2011
ژانر Drama, Sport
خلاصه داستان پدی کانلن دارای دو پسر به نام های برندن و تامی می باشد که هر کدام به دلیل داشتن مشکلاتی تصمیم می گیرند که وارد مسابقات بوکس شوند...
دیالوگهای معروف 1-شیطانی که می شناسی بهتر از شیطانی هستش که نمی شناسی.
کشور سازنده آمریکا
زمان فیلم 2 ساعت و 20 دقیقه
کارگردان Gavin O'Connor
بازیگران Tom Hardy, Nick Nolte, Joel Edgerton
زبان انگلیسی
بازه سنی مخاطبین PG-13
امتیاز IMDB 8.2
لینک IMDB مشاهده لینک
توضیح یکی از با ارزش ترین فیلم های تاریخ. یک فیلم ورزشی که برای خیلی از بیننده ها , ورزش و نتیجه آن اهمیت آن چنانی ندارد. فیلم مبارز یک فیلم بازیگر محور است بازی درخشان جوئل اجرتون و تام هاردی در نقش دو بوکسور در عالی ترین حد اتفاق افتاده است. بی شک بهترین نقش آفرینی جوئل اجرتون در این فیلم بوده است. بازیگری که به تازگی فیلم خوب The Gift را هم کارگردانی کرده است. تام هاردی هم برای چندمین بار هنرش را نشان داده است. تام هاردی ای که سال آینده بیشترین شانس برای برنده شدن در اسکار را دارد. فیلم نامه مبارز پر است از دیالوگ های احساسی بین بازیگران و همین دیالوگ ها باعث شده است که درام قوی ای به وجود بیاید.(لحظه برخورد تامی و برندن- لحظه تعریف کردن خاطره در مورد تامی توسط یکی از نیروهای دریایی آمریکا- لحظه صحبت کردن پدی و برندن- و ...)در قوی بودن فیلم نامه همین بس که در طول فیلم می شود حق را به هر شخصیتی داد. در کل فیلم در حد Warrior کم هست و دیدنش هیچ پشیمانی ای نمی آورد.

۲۵ دی ۱۳۹۵
طرفدار:
- تراشتگن
- پویول-رونالدینیهو
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

Ladder 49

نام فیلم (Ladder 49 ( 2004
ژانر Action, Drama, Thriller
خلاصه داستان فیلمی زیبا در مورد آتش نشانان.
دیالوگهای معروف 1- وقتی به اندازه کافی آتش ببینی , خدا رو پیدا می کنی. 2- من فکر می کنم کاری که شما می کنید , شگفت انگیزه. شما می رید توی ساختمان هایی که دارن می سوزن در حالی که همه دارن از اونجا میان بیرون. 3- نجات دادن مردم احساس فوق العاده ایه.
کشور سازنده آمریکا
زمان فیلم 1 ساعت و 55 دقیقه
کارگردان Jay Russell
بازیگران Joaquin Phoenix, John Travolta, Jacinda Barrett
زبان انگلیسی
بازه سنی مخاطبین PG
امتیاز IMDB 6.5
لینک IMDB مشاهده لینک
توضیح نیازی به توضیح نیست. به خاطر آتش نشانان کشورم.

۵ بهمن ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۴
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۲۸,۶۶۶ بازدید
۳ ساعت قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۱,۱۲۴ بازدید
۳ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۵,۸۵۱ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۱۷۰ بازدید
۱۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۷,۵۹۳ بازدید
۱۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۴۵۹ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۷,۷۹۱ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۰۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۹۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۵۷۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۱ کاربر آنلاین است. (۱۰۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!