به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: Mrs.mehrzad
پیام: ۶
عضویت از: ۱۸ آبان ۱۳۹۰
از: گرگان
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- علی کریمی
- گواردیولا
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
بابا بچه ها بیخیال

اینجا متعلق به پرسپولیسی های کبیره

با کمی تاخیر قهرمانیه پرسپولیس رو تبریک میگم....

۱۹ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: break
پیام: ۱۸۰
عضویت از: ۹ تیر ۱۳۸۹
از: کرج
طرفدار:
- مسی داوید ویا کاسیاس
- رونالدینیهو
- پرسپولیس. از تراکتور بدم مباد
- اسپانیا
- محسن خلیلی علی کریمی
- گواردیولا
- از علی دایی متـــنــفرم
گروه:
- کاربران عضو
به محبوب ترین بازیکن جهان رای بدید علی کریمی
مشاهده لینک

۱۹ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: taha4231
پیام: ۳۰۳
عضویت از: ۶ خرداد ۱۳۹۰
از: shiraz
طرفدار:
- مسی
- کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا- هلند
- کریمی
- گواردیولا
- ابراهیم زاده
گروه:
- كاربران بلاک شده
كاش كريمي ايراني نبود / سالروز تولدت، خبر خوبي نيست جادوگر!

1- چند روز از سي وسومين سالگرد تولد علي كريمي گذشته است و وب سايت رسمي فدراسيون جهاني فوتبال، دو روز پيش اين مناسبت را به ايرانيان تبريك گفت. همه جاي دنيا يادآوري سالروز تولد ستارگان و مفاخر فوتبال كشورهاي مختلف، بهانه اي براي تاكيد بر ارزش ها و تجليل از زحمات آنهاست و حالا نوبت ايرانيان رسيده است تا نشان بدهند براي تقدير از ستاره مردمي شان، منتظر زمان بازنشستگي او و يا چشم فروبستنش از جهان نمي مانند و به بلوغ لازم براي ارج نهادن به خدمات قهرمانان زنده خودشان رسيده اند. علي كريمي از نقطه نظر فني، انساني و حتي اخلاقي شايسته بهترينهاست، ما اما نمي توانيم انكار كنيم كه حالا چند سالي هست فرا رسيدن زادروز او نه تنها خوشحال مان نمي كند، بلكه با خودش موجي از حسرت و دل نگراني را برايمان به همراه مي آورد. شادماني امروز، سزاوار مردي است كه تولدش را در كنار دوستان پرشمارش جشن مي گيرد. در ذهن ما اما، شنيدن خبر تولد علي كريمي، يك گام نزديك تر شدن آخرين ستاره واقعي فوتبال ايران به خط پايان را تداعي مي كند و اين، مسلما چيزي نيست كه به خاطرش شعف زده و خشنود باشيم.

2- ورود به 34 سالگي براي يك بازيكن حرفه اي فوتبال، برخاستن ناقوس بدصداي وداع قريب الوقوع با دنياي مستطيل سبز است و حالا هواداران جادوگر هم آرام آرام بايد خودشان را آماده به خاطر سپردن آخرين شعبده هاي او كنند. بازنشسته شدن سوپر استاري در اندازه هاي علي كريمي، بدون ترديد براي فوتبال هر كشوري يك خبر بد و يك اتفاق تلخ است، اما ابعاد ناراحت كننده چنين رويدادي بي گمان براي ايرانيان وسيع تر هم خواهد بود. براي فوتبال ما، علي كريمي آخرين مرد از تبار ستارگان حقيقي است؛ آنهايي كه سرشان به تن شان مي ارزد و آنقدر ارزشش را دارند كه پسربچه ها پوسترشان را روي ديوار بزنند يا نگاه مطالبه گر و پرتوقع جوانان امروزي را براي دقايقي از فوتبال مدرن اروپا، به سمت ورزشگاه هاي داخلي بچرخانند. نزديك شدن علي كريمي به ته خط، خبر از انقراض نسل بازيكناني مي دهد كه واقعا شايسته توجه يك ملت بودند، اهميت جايگاهي كه در آن قرار داشتند را مي دانستند و به عنوان «ستاره»، نيم نگاهي هم به وظايف اجتماعي شان داشتند. پس از امثال كريمي و مهدوي كيا، ميدان براي تركتازي بازيكنان متوسطي آماده مي شود كه نه تنها از نظر فني چنگي به دل نمي زنند، بلكه صداي اعتراض شان را هم فقط وقتي مي شود شنيد كه وصول مواجب ناسزاوارانه چند صد ميليوني شان چند صباحي به تاخير افتاده باشد. از فرداي بعد از علي كريمي، دل مان تنگ خواهد شد براي بازيكني كه روي يك دستمال، چهار نفر را درهم مي پيچيد و البته آنقدر معرفت داشت كه با كارنامه اي مملو از تحفقير امثال توتي، بالاك و لي وون جائه، در كوتاه ترين زمان ممكن به ملاقات بلندترين مرد ايران زمين بشتابد؛ پسر بيمار و رنجوري كه بزرگترين آرزويش ديدار با كريمي بود و به سرعت به اين رويا دست يافت.

3- دورنماي دنياي بعد از علي كريمي، اصلا براي فوتبال ايران روشن نيست. بي ترديد همه ما سقوط وحشتناكي را تجربه خواهيم كرد، با جدايي از جادوگر و دل بستن به ستاره هاي قلابي و بي هويتي كه بعضي هاي شان شادي بعد از گل هم بلد نيستند! چقدر فاصله وجود دارد بين بازيكني مثل علي كريمي كه حتي به اعتراف سرسخت ترين مخالفانش هم كيفيت فني بين المللي داشت و البته هرگز حتي يك جمله هم در ستايش از خودش به زبان نياورد! اگر كسي بتواند اين فاصله نجومي را حساب كند، درخواهد يافت بعد از وداع ستاره هاي اصل و نسب داري مثل علي كريمي و مهدي مهدوي كيا، فوتبال ايران تا كجا عقبگرد خواهد داشت. جادوگر امروز شعله هاي شمع 33 سالگي اش را به باد مي سپارد و ما البته نگرانيم كه پس از او، ديگر دل كسي براي فوتبال بازي كردن با بچه هاي بي سرپرست تنگ نشود، نگران آن بازيكن جوانان پرسپوليس كه در كيوسك مي خوابد نباشد، استرس بي لباسي تيم ملي بانوان را نگيرد و دلش براي تنهايي هاي امثال بابك معصومي نلرزد.

4- گاهي فكر مي كنيم كاش علي كريمي به جاي ايران در اروپا به دنيا مي آمد. شايد اگر او خارجي بود، هيچ گاه وضعيتي به وجود نمي آمد كه به خاطر اعتراضات صريحش به كمبودهاي وحشتناك موجود، بارها طعم اخراج و محروميت را بچشد و مدت ها گوشه نشين شود. در آن صورت حتما شرايطي برايش فراهم مي كردند كه ذره ذره استعدادش تبديل به چشمه هاي ناب هنر شود و ميليون ها نفر از تماشاي جادويش لذت ببرند. بالاتر از همه اينها اما، شايد اگر كريمي ايراني نبود، آقاي رييس فدراسيون فوتبال كشورمان تولد او را هم مثل زادروز فرانچسكو توتي تبريك مي گفت و به خاطرش دست به قلم مي برد!

خدا تنهاتنهایی ست......... که هیچگاه تنها را تنها نمیگذارد
۲۱ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: NUMBER7
پیام: ۱۰
عضویت از: ۲۸ آبان ۱۳۹۰
از: تهران
طرفدار:
- DAVID VILA
- پرسپولیس
- اسپانیا
- هادی نوروزی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
اسه صبر استیلی هم لبریز شد؛ این چه هواداری است که از دقیقه 75 علیه من و پرسپولیس شعار می‌دهد
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «بازیکنان می‌گویند حضور چنین هوادارانی که علیه تیم شعار می‌دهند استر‌س‌زا است و بدون آنها راحت‌تر بازی می‌کنیم.»
Flash version 9,0 or greater is required
You have no flash plugin installed

Click here to download latest version

به گزارش جام نیوز به نقل از فارس، حمید استیلی پس از تساوی بدون گل برابر سپاهان گفت: «من مانده‌ام که چه کنم. تیم ما به این خوبی بازی می‌کند. تا قبل از 10 نفره شدن برابر سپاهان خوب بازی می‌کردیم اما این چه هواداری است که از دقیقه 75 علیه من و پرسپولیس شعار می‌دهد؟»
وی ادامه داد: «تمام موجودیت ما همین است. 7 ملی پوش داشتیم و دو بازیکن هم محروم هستند. نتوانستیم یک جلسه با این بازیکنان ملی پوش تمرین کنیم. با این حال در نیمه اول و دوم بیشترین موقعیت گل را به دست آوردیم و با تیمی بازی کردیم که نامش سپاهان است. این تیم نایب قهرمان آسیا بوده، با این حال اگر 10 نفره نمی‌شدیم می‌توانستیم پیروز شویم اما بعد از اخراج نوروزی مجبور شدیم نتیجه را حفظ کنیم.»
سرمربی پرسپولیس در مورد تعویض غلامرضا رضایی و جواد کاظمیان گفت: «من اولادی را آوردم که شرایط خوبی داشت و یکی دو موقعیت خوب هم پس از حضور او نصیب ما شد. رضایی خسته بود و توان دویدن هم نداشت. خودش به من گفت و تعویض‌اش کردم. این بازیکن 48 ساعت است که به ایران بازگشته آن هم با اختلاف 4 ساعت و نیم که با اندونزی داریم.»
استیلی تاکید کرد: «بازیکن ما هر چه در توان داشتند گذاشتند و اکنون همه آنها در رختکن افتاده‌اند و حتی نای دوش گرفتن هم ندارند. ما تمام توان خود را برای پرسپولیس گذاشتیم اما این چه فرهنگی است که هواداران اصفهانی در تهران در شهر خود من به من فحش می‌دهند. ما که به هواداران بی احترامی نکردیم.»
وی در مورد برنامه‌های فشرده پرسپولیس در لیگ گفت: «از سازمان لیگ می‌خواهم که بازی روز سه شنبه ما با سایپا را یک روز عقب بیندازد. ما فقط 2 روز فرصت داریم تا تمرین کنیم. حضور چنین هوادارانی به سود ما نیست. بازیکنان می‌گویند با حضور هواداران استرس می‌گیریم و بدون هوادار راحت‌تر بازی می‌کنیم. اگر ما تمام توان‌مان را نمی‌گذاشتیم حق با هوادار بود. از روز اول هواداران با ما چنین رفتاری کردند. با این حال من از آنهایی که آمدند و تیم را تشویق کردند تشکر می‌کنم.»
استیلی گفت: «هواداری می‌خواهیم که در سختی‌ها همراه ما باشد. تیم ما در نیم فصل بازیکن جذب می‌کند ضمن اینکه در این بازی حسین بادامکی را نداشتیم و هاشمیان و حمید علی عسگر محروم بودند.»

هوس صدشرف دارد به عشق دروغین که ریاکارانه خیانت میکند.
۲۸ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: tmagh
پیام: ۶۳۷
عضویت از: ۱۲ آذر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
من هم با نظر استیلی موافقم و حتی چند هفته پیش نظر دادم که مطمئنا پرسپولیس بدون حضور استرس زای این به اصطلاح هواداران بهتر نتیجه میگیره و مدیر عامل باید خواهان بازی در ورزشگاه بدون تماشاگر بشه چون این دوستان هنوز نمیدونن که با این رفتارها این پرسپولیسه که متضرر میشه نه استیلی که امروز هست و شاید فردا نباشه. استدلال مسخره نحوه حضور اول فصل استیلی و خروج دایی از تیم موجب شده که یکسری تحت عنوان هوادار مشغول زدن ریشه پرسپولیس هستند و آدم شک میکنه که آیا این رفتارها هدایت شده است یا نه؟

۲۹ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: Ice.Girl
پیام: ۴,۳۰۴
عضویت از: ۸ شهریور ۱۳۸۹
از: mashhad
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- پپ گواریولا و یورگن کلوپ
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
تیرداد مقصودلو نوشته:

من هم با نظر استیلی موافقم و حتی چند هفته پیش نظر دادم که مطمئنا پرسپولیس بدون حضور استرس زای این به اصطلاح هواداران بهتر نتیجه میگیره و مدیر عامل باید خواهان بازی در ورزشگاه بدون تماشاگر بشه چون این دوستان هنوز نمیدونن که با این رفتارها این پرسپولیسه که متضرر میشه نه استیلی که امروز هست و شاید فردا نباشه. استدلال مسخره نحوه حضور اول فصل استیلی و خروج دایی از تیم موجب شده که یکسری تحت عنوان هوادار مشغول زدن ریشه پرسپولیس هستند و آدم شک میکنه که آیا این رفتارها هدایت شده است یا نه؟

عجبااااااا
دیگه دیوار کوتاه تر از تماشاگر پیدا نکردین کاسه کوزه ها رو سرش بشکنین؟
مربی هیچی بار فنی نداره بازیکنا غیرت ندارن تیم تاکتیک نداره اونوقت عامل باختم میشه تماشاگر بدبختی که به خاطر عشق پرسپولیس تو این هوای سرد با وجود این بازی های کسل کننده تیم بازم میره استادیوم
حتما توقع دارین هوادارا برن استادیوم استیلی رو به خاطر بازی های خوب تیم تشویقم بکنن که تو رو خدا چند سال دیگه هم تو تیم بمونه

۲۹ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: erorr
پیام: ۲۶
عضویت از: ۳۱ فروردین ۱۳۹۰
از: اونور
طرفدار:
- مســـــی-اینیــــســــتا-ژاوی و ....
- پرسپولیس
- اسپانیا-آرژانتین
- کریم باقری-علی کریمی-عابدزاده
- پپ گواردیولا
- ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
sepideh نوشته:

عجبااااااا
دیگه دیوار کوتاه تر از تماشاگر پیدا نکردین کاسه کوزه ها رو سرش بشکنین؟
مربی هیچی بار فنی نداره بازیکنا غیرت ندارن تیم تاکتیک نداره اونوقت عامل باختم میشه تماشاگر بدبختی که به خاطر عشق پرسپولیس تو این هوای سرد با وجود این بازی های کسل کننده تیم بازم میره استادیوم
حتما توقع دارین هوادارا برن استادیوم استیلی رو به خاطر بازی های خوب تیم تشویقم بکنن که تو رو خدا چند سال دیگه هم تو تیم بمونه

بیش از 50% این نتایج به خاطر این به ظاهر تماشاگراس!

شما میگی به خاطر ضعف فنی مربیه؟
این ضعف از دقیقه 40 بازی اول معلوم بود؟

۲۹ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نمی دونم از کدوم تماشاگرا ایراد می گیرید، اگه از بازی اول ایراد می گیرید که 70000 نفر اومده بودن استادیوم یه چیزی ولی دیگه به بازی قبل که نمیگن تماشاگر اومده، 5 هزار نفر تو یه استادیوم 100 هزار نفری که اسمش تماشاگر نیست، منی که از تلویزیون نگاه می کردم استادیوم رو خالی می دیدم
من خودم خیلی تعصب رو پرسپولیس دارم ولی به نظر من هم پرسپولیس خوب بازی نمی کنه، البته من با اعتراض به استیلی مخالفم، بازیکن ندارم بابا، تیم های رقیب تو تعطیلات رفتن نصف تیم ملی رو خریدن اما ما چی؟ من فکر می کنم با این بازیکنا هیچ مربی داخلی و خارجی نمی تونه برامون جام بیاره، پپ گواردیولا و الکس فرگوسن هم بیان همینه که هست
به جز علی کریمی (که اون هم سن و سالی ازش گذشته) کدوم بازیکن ما در حد اول شدنه؟ این بازیکنا برای سوم چهارم شدن خوبن ولی برای اول شدن نه
مشکل اصلی تیم ما اینه که در ظاهر هدفش قهرمانیه ولی در عمل بازیکن در حد قهرمانی نداره

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ آبان ۱۳۹۰
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
دقیقا با استیلی موافقم. این تماشاگرا از بازی اول فقط به تیم ضربه زدن. اگر تیم تو ورزشگاه بدون تماشاگر بازی کنه، بهتر نتیجه می گیره. من اگر جای رویانیان بودم می گفتم یه بار دیگه علیه تیم شعار بدین، دیگه راه نمیدیم تو ورزشگاه!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳۰ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: Ice.Girl
پیام: ۴,۳۰۴
عضویت از: ۸ شهریور ۱۳۸۹
از: mashhad
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- پپ گواریولا و یورگن کلوپ
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Phantom of the Opera نوشته:

دقیقا با استیلی موافقم. این تماشاگرا از بازی اول فقط به تیم ضربه زدن. اگر تیم تو ورزشگاه بدون تماشاگر بازی کنه، بهتر نتیجه می گیره. من اگر جای رویانیان بودم می گفتم یه بار دیگه علیه تیم شعار بدین، دیگه راه نمیدیم تو ورزشگاه!

علیه تیم شعار ندادن علیه استیلی شعاد دادن که تو 13 هفته 17 امتیاز گرفته
بنده خدا تماشاگر که صبر ایوب نداره هر چی تیم گند بزنه بازم بره تشویق کنه
حالا انگار همه مشکلات پرسپولیس حل شده فقط به خاطر وجود این تماشاگرای بدبختیه که واقعا تیمشونو دوست دارن تو این شرایطم میرن استادیوم تیم نتیجه نمی گیره
واقعا دیوار کوتاه تر از این هوادار وجود ندارهههههه

۳۰ آبان ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۳۹,۸۲۵ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۶۰۶,۴۶۷ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۲۶۴ بازدید
۱۳ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۷۶۷ بازدید
۲۰ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۹,۷۲۰ بازدید
۲۰ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۷۸۴ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۰,۴۸۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۴۸۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۷۹۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۶ کاربر آنلاین است. (۱۱۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!