به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان:

۸ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: اميرحسين
پیام: ۱,۷۵۳
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۸۹
از: CATALONIA
طرفدار:
- پپ - هيدينگ - آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
خوب انگار اين آتشفشانه دست بردار نيست !

خدا رو شكر كه فكرش رو كردن و اتفاقات سال گذشته تكرار نشد !

خيلي دلم ميخواد ببينم كه فرگوسن مثل مترجم كثيف دست به ضد فوتبال ميزنه يا نه ! اگه بازي هميشگيش رو انجام بده و اتفاق خاصي نيافته به احتمال زياد ما برنده ايم . ولي اگه دست به ضد فوتبال بزنه يه ذره اوضاع خطرناك ميشه . مخصوصا اين كه تو جناحين بازيكنان خيلي خوبي دارن و شم گلزنيشون هم كه ... !

ولي با استراحتي كه مسي كرده كلي خيالمون راحته !

راستي كسي خبر نداره كه اريك آبيدال ميتونه از اول بازي كنه يا نه ؟ من چند روزه نبودم و نيستم و نخواهم بود ! واسه اينه كه خبري ندارم ! راستي سلام بر همگي !

براي سلامتي احسان دعا كنيم
۴ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: ahmadr
پیام: ۸۴۱
عضویت از: ۱۲ مهر ۱۳۸۹
از: شيراز
طرفدار:
- ژاوی
- ریوالدو
- اسپانیا
- حسين كعبي به خاطر ضربه زدن به فيگو در جام جهاني 2006
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
راستي كسي خبر نداره كه اريك آبيدال ميتونه از اول بازي كنه يا نه ؟ من چند روزه نبودم و نيستم و نخواهم بود ! واسه اينه كه خبري ندارم ! راستي سلام بر همگي !

سلام به روي ماهت كجايي پسر! كم سر ميزني دلمون براي بحثهاي قشنگت تنگ ميشه
همه بچه ها سالم اند و به احتمال زياد آبيدال از اول بازي خواهد كرد
به اميد برد بارسا

۴ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بهتره بحث رو ببریم به سمت بازی، من میگم باید از ابیدال استفاده بشه برای دفاع چپ به دو دلیل:
1:قد بلندی داره و توی بازی های هوایی خیلی خوب عمل میکنه
2:باید سمت چپمون دفاعی تر باشه تا کلا خالی شدن جای الوز از سمت راست برامون دردسر ایجاد نکنه ، اینجوری خیالمون از دفاع راحت تر میشه

برای هافبک دفاعی هر دو گزینه یعنی ماسکرانو و بوسکتس رو میشه توی این بازی گذاشت، از یک طرف ماسکرانو سریع تره و خیلی خوب بازی رو از دفاع به جلو میاره و خیلی روان بین هافبک ها بازی میکنه که این باعث خراب کردن نظم خط میانی منچستر هم میشه چون اون ها حتما میان که پرس از جلو رو توی دستور کارشون قرار بدن ولی وجود ماسکرانو خیلی خوب میتونه جلو پرسینگشون رو بگیره

از اون طرف بوسکتس قد بلندی داره و قدرت بدنی خوبی داره و میتونه توی درگیری های فیزیکی خوب عمل کنه

انتخاب هر کدامشون توی این بازی میتونه از جهت های مفید باشه ولی با این تفاسیر من بوسکتس رو انتخاب میکنم برای هافبک دفاعی چون قد بلندی داره و توی بازی های فیزیکی مفید عمل میکنه باید میانه میدان یک بازیکن بلند قد باشه

مسئله دیگه بازی دادن به افلای هست اگر پپ میتونست به افلای حد اقل توی نیمه اول بازی بده خیلی خوب میشه من فکر میکنم میتونه توی این بازی خوش بدرخشه و یک جورایی معادلات فرگوسن رو هم به هم بزنه

افلای بازیکن سرعتی هست که خوب میتونه توی دفاع منچستر نفوذ کنه اگر بزارش وینگر چپ خیلی خوب میشه

۴ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: ahmadr
پیام: ۸۴۱
عضویت از: ۱۲ مهر ۱۳۸۹
از: شيراز
طرفدار:
- ژاوی
- ریوالدو
- اسپانیا
- حسين كعبي به خاطر ضربه زدن به فيگو در جام جهاني 2006
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
تركيب براي بازي با منچستر:
والدز،پيكه،پويول،آبيدال،ماسكرانو،ژاوي،اينيستا،مسي،ويا،آفلاي،دني آلوز
گوارديولا حتما جاي بوسكتس ، ماسكرانو قرار بده چون ضدحمله هاي منچستر سريعه و ماسكرانو بهتر ميتونه كار كنه يه لحظه برين بازيهاي ماسكرانو كه در ليورپول بود و برابر منچستر بازي ميكرد را نگاه كنيد تا به درستي حرف من پي ببريد.

۴ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: اميرحسين
پیام: ۱,۷۵۳
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۸۹
از: CATALONIA
طرفدار:
- پپ - هيدينگ - آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
محمد نوشته:

نقل قول

سلام به روي ماهت كجايي پسر! كم سر ميزني دلمون براي بحثهاي قشنگت تنگ ميشه
همه بچه ها سالم اند و به احتمال زياد آبيدال از اول بازي خواهد كرد
به اميد برد بارسا

ما مخلصيم . يه ذره كامپيوترم ايراد پيدا كرده . درس و امتحان و دانشگاه هم كه .... !

اگه به اميد خدا آبيدال برسه عالي ميشه . حتي با وجود آدريانو و مكسول بهتره به آبيدال بازي بده . هم به خاطر فيزيك و قد بلندش هم به خاطر دفاع قوي تري كه نسبت به آدريانو و مكسول داره تا همونطور كه حامد گفت آلوس بتونه با آزادي بيشتري نفوذ كنه

آفلاي هم تو اين چند بازي خيلي قابل اعتماد نشون داده . ولي اگه نيمه دوم به بازي بياد بهتره . چون اون موقعست كه اورا و احتمالا اوشي خسته شده باشن و ميتونه با سرعتش مشكل ساز بشه

اميدوارم با هر تركيبي كه به ميدان ميريم ما برنده مسابقه باشيم

براي سلامتي احسان دعا كنيم
۴ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: mohamad.rs20
پیام: ۱,۵۹۹
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: TIERRA
طرفدار:
- PUYOL
- RONALDINIHO_RIVALDO
- PERSPOLIS
- SPAIN
- ALI KARIMI_MEHDI MAHDAVIKIA
- JURGEN KLOPP
- HOSEIN FARAKI
گروه:
- کاربران عضو
فصل بعد لالیگا 12 مرداد اغاز میشود (2012-2011)

برای شادی روح پدر بزرگ و بزرگوارم

صلوات
۵ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- PUYOL
- RONALDINIHO_RIVALDO
- PERSPOLIS
- SPAIN
- JURGEN KLOPP
- HOSEIN FARAKI
گروه:
- کاربران عضو
واکنش مسی به آقای گلی رونالدو
لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسلونا، گفت در فینال لیگ قهرمانان مقابل منچستریونایتد طوری بازی خواهد کرد که انگار این دیدار آخرین بازی دوران حرفی ای اش است.
بارسا و منچستریونایتد در حالی دو سال بعد از فینال رم بار دیگر در مقابل هم قرار می گیرند که در آن دیدار شاگردان پپ گواردیولا 2-0 به پیروزی رسیدند.
مسی یکی از ستاره های بارسا در فینال رم بود و اکنون آماده است تا بار دیگر برای پیروزی تیمش با تمام وجود بازی کند.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من طوری در این دیدار بازی خواهم کرد که انگار آخرین بازی ام خواهد بود. این یک بازی ویژه است. من خاطرات خوبی از فینال رم دارم.
ما در مقابل حریف بزرگی بازی می کنیم که بازیکنان فوق العاده ای مانند وین رونی دارد. فکر می کنم بازی برابری خواهد بود. هیچ تیمی از شانس بیشتری برای پیروزی برخوردار نیست. هر تیمی می تواند پیروز شود. در این بازی های جزئیات کوچک تیم پیروز را مشخص می کنند."
او در مورد گلی در رم به منچستریونایتد زد، گفت:" من آن گل را به خوبی به یاد دارم. می توانم باز هم با سر یا پا گلزنی کنم اما اگر قهرمان شویم، اهمیتی ندارد من گلزنی کنم یا نه."
مسی همچنین در مورد کریس رونالدو که با 40 گل زده عنوان ال پی چی چی را از آن خود کرد، گفت:" من هم دوست داشتم عنوان ال پی چی چی را به دست بیاورم اما کریس رونالدو در هفته های پایانی گل های زیادی به ثمر رساند.
من به او تبریک می گویم اما مسئله مهم این است که ما در این فینال به پیروزی برسیم. من به افتخارات تیمی اهمیت بیشتری می دهم."
منبع
جان من توضع و فرو تنی رو ببین حیف این احترامی که میذاره یکم اقای رونالدو یاد بگیره

صلوات
۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Xaviesta
پیام: ۱,۰۲۴
عضویت از: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: Terrassa
طرفدار:
- ژاوی-مسی-اینیستا
- یوهان کرایف- پپ گواردیولا
- اسپانیا
- پپ گواردیولا- ویسنته دل بوسکه
گروه:
- کاربران عضو
ای بابا چقدر دیر...
نمیشه زمانشو کلا یه کم بندازن عقب تر مثلا از تیر شروع کنن تا قبل اردیبهشت تموم بشه
بازی با رئال کی هست؟

۵ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- PUYOL
- RONALDINIHO_RIVALDO
- PERSPOLIS
- SPAIN
- JURGEN KLOPP
- HOSEIN FARAKI
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
منچستر با ترکیب کامل به مصاف بارسلونا می رود
درحالی که قرار است دیدار پایانی لیگ قهرمانان اروپا میان منچستر یونایتد و بارسلونا شنبه شب در ورزشگاه ویمبلی لندن برگزار شود، منچستریها هیچ مصدومی در ترکیب خود ندارند.
به گزارش شبکه تلویزیونی یورونیوز، به احتمال زیاد الکس فرگوسن سرمربی منچستر یونایتد سیستم چهار چهار دو را در پیش خواهد گرفت و به احتمال زیاد هرناندز و وین رونی را در خط حمله قرار خواهد داد.
این درحالی است که به تازگی رسوایی اخلاقی اخیر رایان گیگز اختلالاتی در روحیه تیم ایجاد کرده است. این بازیکن روابطی نامشروع با یکی از مدلهای انگلیسی داشته که خبر ان از طریق توئیتر دست به دست منتشر شده است. گیگز در روز سه شنبه در تمرینات حضور نیافت.
اما نگرانیهای تیم بارسلونا متفاوت است. شاگردان پپ گواردیولا از سه شنبه به لندن سفر کردند تا ماجراهای بد سال گذشته تکرار نشود. سال گذشته ماجرای خاکسترها و دود غلیظ ناشی از اتش فشان ایسلندی موجب شده بازیکنان بارسلونا برای مرحله نیمه نهایی ده ساعت با اتوبوس به میلان سفر کنند. در هر صورت بازیکنان در لندن هستند و اگر بنا باشد حریم هوایی اروپا باردیگر بسته شود صرفا هواداران اسپانیایی که بلیتهای خود را به قیمت 170 یورو خریداری کرده اند متضرر خواهند شد. مسئولان بارسلونا دهها اتوبوس را برای تدارک چنین احتمالی رزرو کرده اند.
الکس فرگوسن گفت به نظر من بارسلونی ها از دو سال پیش بهتر بازی می کنند و به بلوغ بیشتر نزدیک شده اند. انان واقعا عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان را می خواهند.
الکس فرگوسن باید تاکتیک خاصی برای لیونل مسی در نظر گیرد. وی گفت همیشه راه حلی برای مهار بازیکنان سطح بالا وجود دارد.امیدواریم بتوانیم راه حلی برای مسی نیز پیدا کنیم اما باید بدانید که بارسلونا فقط مسی نیست. ما نیز بازیکنان خوب زیادی داریم و این مسابقه ای پرهیجان خواهد بود.

منبع
وقتی مربی بزرگی مثل فرگوسن بگه نمیشه مسی رو مهر کرد دیگه بقیه..................

صلوات
۵ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- PUYOL
- RONALDINIHO_RIVALDO
- PERSPOLIS
- SPAIN
- JURGEN KLOPP
- HOSEIN FARAKI
گروه:
- کاربران عضو
مسی: منچستریونایتد به دنبال انتقام است
لیونل مسی، مهاجم بارسلونا به هم تیمی هایش هشدار داده و گفته منچستریونایتد به دنبال گرفتن انتقام خواهد بود.
دو تیم پیش از این دو سال پیش هم در فینال لیگ قهرمانان با هم بازی کردند، و باشگاه اسپانیایی دو بر صفر پیروز شد.
این بازیکن 23 ساله می گوید شیاطین سرخ به دنبال گرفتن نتیجه هستند: «بازی تماشایی می تواند باشد چون منچستر فوتبال کاملا بازی انجام می دهد؛ شبیه به آرسنال و کمی هم شبیه به ما. آنها هوایی بازی نمی کنند و تیمی تکنیکی هستند که می خواهد فوتبال بازی کند.آنها تیم بزرگی هستند، و عملا همان تیم دو سال پیش البته بدون رونالدو و تبس هستند. آنها بازیکنان بزرگ بسیاری دارند و می خواهند انتقام بگیرند.»
این بازیکن آرژانتینی در پاسخ به درخواست پیش بینی بازی گفت: «هیچ ایده ای ندارم. تمام سناریوها محتمل است. در فوتبال هر چیزی می تواند روی دهد.حالا می خواهم هر کاری از دستم برمی آید انجام دهم تا کمک کنم تیم ببرد و امیدوارم که پاداش خود را بگیریم.»
منبع

صلوات
۵ خرداد ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۴
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۲۹,۵۷۲ بازدید
۱۲ ساعت قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۱,۸۶۴ بازدید
۳ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۵,۹۴۴ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۲۲۶ بازدید
۱۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۸,۲۴۳ بازدید
۱۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۴۸۱ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۷,۹۸۷ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۲۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۹۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۵۸۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۰ کاربر آنلاین است. (۸۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۱
مهمان: ۱۲۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!