به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۹ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: khoshoe875
پیام: ۶۰
عضویت از: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سجاد نوشته:

دوستان قبل از اینکه به مقایسه خنده‌دار نیمار و سانچز حتی فکر کنن، باید چندتا نکته رو در نظر بگیرن.

اول اینکه نیمار داره تو تیمی مثل بارسا و کنار کلی ستاره دیگه بازی می‌کنه، و این مسئله باعث می‌شه بازیش کمتر به چشم بیاد. آرسنال کلاً یه بازیکن هجومی سطح بالا داره که اونم سانچزه و چاره دیگه‌ای ندارن غیر از تکیه کردن به اون. در واقع اگه قرار به مقایسه‌ست، باید سانچز رو با مسی مقایسه کرد.

نکته دوم اینکه شمایی که از آمار حرف می‌زنید، باید در جریان باشید که وبسایت هواسکورد، نیمار رو بهترین بازیکن فصل اروپا می‌دونه؛ حتی بالاتر از مسی و خیلی بالاتر از رونالدو. نیمار بیشترین دریبل موفق و بیشترین خلق موقعیت رو داشته تو این فصل و اگرچه آمار گلزنیش چندان خوب نبوده، اما خیلی کاراتر از قبل تو ترکیب تیم جا گرفته. بهتره ارزیابی‌تون از یک بازیکن رو از سطح خراب کردن تک‌به‌تک بالاتر ببرید.

نکته سوم اینکه شما هوادار بارسا هستید و به لطف صدا و سیما همه بازی‌های بارسا رو تماشا می‌کنید. به خاطر همین بخش‌های بد بازی نیمار به چشمتون میاد، در حالی که مشخص نیست سانچز تو بازی‌های این فصلش برای آرسنال تو چند بازی در سطح خودش نبوده. همونطور که وقتی تو بارسا بود تو یه بازی چیپِ به لحاظ فیزیکی غیر ممکن می‌انداخت تو ال‌کلاسیکو، بعد تو بعضی بازی‌ها مسی رو دیوانه می‌کرد با حرکات عجیبش. اما رابطه نیمار و مسی تو زمین یه چیزی فراتر از سطح فوتبال دنیاست. درک متقابل فوق‌العاده‌ای دارن و در عین حال چشم‌نواز بازی می‌کنن.

درسته که نیمار گاهی موقعیت‌های حساس تیم رو از دست می‌ده و از روی شکم‌سیری با دروازبان حریف مواجه می‌شه. درسته که گاهی به خاطر سبک بازی برزیلی‌اش سرعت رو از تیم می‌گیره. اما بدون شک بعد از مسی بهترین بازیکن دنیاست و اگه از دستش بدیم، جانشینی بهتر برای مسی هیچوقت نخواهیم یافت. اون‌وقت میایم اینجا به مدیران بارسا فحش می‌دیم که چرا از دستش دادن، غافل از اینکه مرغ همسایه رو غاز می‌دیدیم.

نترسید بنده همه ی بازی های آرسنال و بارسا رو از ماهواره تماشا کردم با کیفیت اچ دی خیالتون تخت! .. مثل شما نیستم که فقط دو سه تا از بازی های آرسنال رو دیدید .. دنبال بهانه ای دیگه بگردید!

سایت هو اسکورد هر کی بیشترین دریبل رو زده میکنه بهترین بازیکن و گرنه همین اریکسن که بیشترین خلق موقعیت لیگ جزیره رو داره حتی جزو بهترین بازیکنای هو اسکورد نیست... این هو اسکورد با خودش نمیگه که نیمار ۱۰ تا دریبل میزنه ۱۰۰ تا دریبل خراب میکنه... این از هو اسکورد که معیار شماست و و اقعیت رو گذاشتید کنار ...

۱ تیر ۱۳۹۶
نام کاربری: khoshoe875
پیام: ۶۰
عضویت از: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
انگار يادتون رفته چقدر خون دل خورديم از دست اين سانچز...

بدبختی همینه خون دل هاش رو تو بارسا خوردیم الان تو آرسنال....

۱ تیر ۱۳۹۶
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
نقل قول
R.I.P نوشته:

چنین مقایسه ای بین نیمار و سانچز به قدری خنده داره که حتی نیاز به اثبات و توضیح مفصل نداره چون خیلی واضحه! گل نزن بودنش هم خیلی قابل درک تره تا امثال سوارز که دو ساله مارچ و آپریل حیاتی ترین مقطع فصل شروع میکنه گند زدن!!!
پیشنهاد 35 میلیونی برا گومز رو رد کردن....بعد با این وضع بودجه خراب سر قیمتا چونه میزنن و میخوان بز خری کنن کاری که بر خلاف یوونتوس هیچ تخصصی دررش ندارن! میبینم روزی رو که مثل خیلی های دیگه به صورت آزاد یا فسخ قرار داد میره تیمای دیگه و بارسا میمونه و کلی ضرر! خیلی حماقت کردن خیلی!!(که البته حماقت عادی و از صفات بارزشونه..) من خودم ندیدم ولی بازی پرتغال روسیه میگفتن توپ رو از بازیکن خودی میگرفته پاس میداده به حریف! بخش اعظم بازی هم دنبال نخود سیاه بوده...فکر کنید با فروش امثال این و مونیر و تیو و آردا حداقل یکی از اون خریدای بزرگ که شایعه شده اتفاق میافته! لامصب چطور دست رد به 35 میلیون برا این لرد میزنید! هنوز قابل درک نیست برام :/

خودم که شخصا میگم گومز هم وضعش میشه مثل اردا با این تفاوت که اردا سنش بیشتر از این بود و شاید شاید شاید این فصل گومز به دردبخوره و بازهم هرچقدر این بشر به درد بخوره نمیتونه با سیستم بارسا که نباید زرتی توپ لو بدی و پاس اشتباه بدی سازگار بشه با این اهدافی که تعیین کردن این فصل احتمالا ۳ تا هافبک فروخته میشن اردا رافینیا و(گومز یا راکیتیچ) که رفتن راکیتیچ باتوجه به جاه طلب تر بودنش و اینکه شعورش بیشتره محتمل تره

۱ تیر ۱۳۹۶
نام کاربری: best_of_all
پیام: ۱,۵۲۹
عضویت از: ۳ فروردین ۱۳۹۱
از: مشهد
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو
- سپاهان
- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
گومز در بهترین حالتش هم با راکیتیچ قابل مقایسه نیست
هرچند من انتظار دارم که اگه بیشتر بازی کنه تا حدودی بهتر بشه اما در کل در سطح بارسا نیست
اگه قرار به فرصت دادن به بازیکنه که خودشو نشون بده این فرصت باید به جوونای لاماسیا داده بشه
تنها بازیکنی که تو چند سال اخیر بهش فرصتی دادن که از توانایی هاش استفا ه کنه روبرتو بوده اونم به خاطر کمبود بازیکن تو پستی که به خدمت گرفته شده
بارترا ...هالوویچ...ساندرو...خیلی خیلی بیشتر از گومز می تونستن بدرد تیم بخورن
نظر شخصی من اینه که بارسا هیچ وقت نباید بازیکن درجه دو بگیره
سالی یه خرید بکنه ولی بازیکن خوب بیاره
بقیه ی خریدهاشم بی خیال شه بذاره جوونای لاماسیا پر و بال بگیرن
خداایی من راضی ام سالی یه جام بگیریم اما وضعیت لاماسیا اینجوری نباشه
والا مسی ام اگه می خواستن بهش میدون ندن و هر روز از این تیم به اون تیم پاسکاری کنن ش هیچی نمی شد
از بویان بگیر بیا تا هالوویچ
نمی دونم این چه سیاستیه
هنوز بازیای بویان رو یادم نمیره...اون جنگندگی...سرعت...تکنیک...استارتای مسی وارش
یهو زدن نابودش کردن
بارترا می تونست جایگزین درستی برای پویول باشه اگه با یه اشتباه تو الکلاسیکو شیش ماه نیمکت نشینش نمی کردن
کلا نمی دونم چه سیستمیه که یه سری بازیکنای تو پر قو بزرگ شده هر سال میان به تیم اصلی ولی اونایی که استعدادشون رو میشه از دو فرسخی دید تو صف انتظار پیر میشن
همین دلوفئو...یه بازیکن بی مغز دیگه ست مث تیو پدرو و مونیر که اگه یه بازی خوبه ده تا بازی داغونه
نمی دونم بخدا
فک کنم لاماسیا ام شده مث سینمای ایران که هر بچه سوسولی که ننه باباش پول میدن میتونه توی تیم اصلی بازی کنه و بقیه نمی تونن

می خواهمت
چون نردبانی که ماه را
بی آنکه حتی محتاج دیواری باشم
تا بر ادعای خویش ایستادگی کنم
۱ تیر ۱۳۹۶
نام کاربری: raminfarjam
پیام: ۷۳
عضویت از: ۱۴ آذر ۱۳۹۵
از: tehran
طرفدار:
- messi
- rivaldo
گروه:
- کاربران عضو
یکی از دوستان میگه چرا از لاماسیا بازیکن نمیارن چندتا
خب وقتی خوب نیستن مسئولین بارسا و آکادمی چیکار باید بکنن؟
اینایی که شما نام بردی تو بارسا که هیچ تو تیمهای سطح پایین ترم جواب ندادن..بویان کرکیچ...تیو...هلیلویچ..بارترا..متاسقانه متاسفانه جواب ندادن بویان میگفتن بازیش درسطح مسیه اما هرروز افتضاحتر پراشتباه وسراسیمه همین بارترا من اسمش که میاد یاد اون الکلاسیکو میوفتم که تیم سواربازی بود وسر بازی میکرد اما تو دقایق آخر بیل از ده مترعقبترش استارت زدونابودش کرد یا چندتا بازی گذاشتنش کنار پیکه گندزده بود به تیم (هرچند با همه این مشکلات بازم بنظرم از متیو بهتره).پس نمیشه اینارو ریخت توتیم بعدم اگه جام نیاوردیم وشکست خوردیم بگیم عب نداره حداقل جوونگرایی کردیم چون اگه 2.3سال تیم تورنکینگ بالای جهانی نباشه اگه جام نیاره گردش مالیش و درآمدزاییش افت وحشتناک میکنه و دیگه نمیتونه از پس خرج مسی و نیمار بر بیاد ودرنتیجه مثل ده نود میلادی میشه که توان رقابت با رئال رو نداره
بارسا بخاطر فشار زیادی که روش هست که یه مقدار زیادیش بخاطر قدرت زیاد رئال و موفقیاتی چشمگیرش تو چندساله اخیره نمیتونه بره سمت آزمون وخطا یا بازسازی 3.4 ساله فقط باید بازیکن خووب ودرجه یک بگیرن وباهوش خرج کنن 2تا بازیکن بگیرن اما حسابی میگن دارن با دمبله تموم میکنن و اگه بیرین و اریکسنم بشه اضافه کرد بنظرم ما میتونیم رقابت کنیم فصل بعدرو هرچند خیلی سخت

۲ تیر ۱۳۹۶
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
نقل قول
best_of_all نوشته:

گومز در بهترین حالتش هم با راکیتیچ قابل مقایسه نیست
هرچند من انتظار دارم که اگه بیشتر بازی کنه تا حدودی بهتر بشه اما در کل در سطح بارسا نیست
اگه قرار به فرصت دادن به بازیکنه که خودشو نشون بده این فرصت باید به جوونای لاماسیا داده بشه
تنها بازیکنی که تو چند سال اخیر بهش فرصتی دادن که از توانایی هاش استفا ه کنه روبرتو بوده اونم به خاطر کمبود بازیکن تو پستی که به خدمت گرفته شده
بارترا ...هالوویچ...ساندرو...خیلی خیلی بیشتر از گومز می تونستن بدرد تیم بخورن
نظر شخصی من اینه که بارسا هیچ وقت نباید بازیکن درجه دو بگیره
سالی یه خرید بکنه ولی بازیکن خوب بیاره
بقیه ی خریدهاشم بی خیال شه بذاره جوونای لاماسیا پر و بال بگیرن
خداایی من راضی ام سالی یه جام بگیریم اما وضعیت لاماسیا اینجوری نباشه
والا مسی ام اگه می خواستن بهش میدون ندن و هر روز از این تیم به اون تیم پاسکاری کنن ش هیچی نمی شد
از بویان بگیر بیا تا هالوویچ
نمی دونم این چه سیاستیه
هنوز بازیای بویان رو یادم نمیره...اون جنگندگی...سرعت...تکنیک...استارتای مسی وارش
یهو زدن نابودش کردن
بارترا می تونست جایگزین درستی برای پویول باشه اگه با یه اشتباه تو الکلاسیکو شیش ماه نیمکت نشینش نمی کردن
کلا نمی دونم چه سیستمیه که یه سری بازیکنای تو پر قو بزرگ شده هر سال میان به تیم اصلی ولی اونایی که استعدادشون رو میشه از دو فرسخی دید تو صف انتظار پیر میشن
همین دلوفئو...یه بازیکن بی مغز دیگه ست مث تیو پدرو و مونیر که اگه یه بازی خوبه ده تا بازی داغونه
نمی دونم بخدا
فک کنم لاماسیا ام شده مث سینمای ایران که هر بچه سوسولی که ننه باباش پول میدن میتونه توی تیم اصلی بازی کنه و بقیه نمی تونن

برگردوندن یه بازیکن که فقط یه نیم فصل توی میلان بوده و عمرا بتونه خودش رو کنار مسی و نیمار و سوارز نشون بده و درواقع شخصیتش رو نداره هیچ فایده ای واسه بارسا نداره وگرنه ما پدرو رو هم داشتیم چه فایده داشت الان دنیس رو برگردوندن وقتی اعتماد به نفسشو نداره و یکی مثل گومز بهش ترجیح داده میشه به دلایلی که اصلا قانع کننده نیست خب چه فایده داره آدم زورش میاد امثال اردا و گومز و ماسکرانو و متئو توی تیم باشن بعد به بازیکن های جوونی که نشون دادن میتونن به ترکیب اصلی راه پیدا کنن به خاطر اینکه یارو رو واسش ۴۰ میلیون پول دادن یا اینکه طرف باتجربست بازی نرسه و استعدادشون هدر بره و افت کنن بازیکنی که میارید تیم اصلی درست بهش بازی بدید دیگه با خرید بازیکن درجه دو به هیچ جا نمیرسیم همین لاماسیا بازیکناش درجه دو حساب میشن ولی چون جوونن پتانسیل بهترین شدن رو دارن ولی یکی که ۲۵ سالشه و یه بازیکن نصفه نیمست هیچوقت درست بشو نیست

۲ تیر ۱۳۹۶
نام کاربری: Ah_mz
پیام: ۲
عضویت از: ۲ تیر ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو، رونالد کومان
- پرسپولیس
- آرژانتین
- مهدی طارمی، رضا قوچان نژاد
- رونالد کومان
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
بنظر من گومز میتونه بازیکن خوبی بشه چون هنوز جوونه و جای پیشرفت داره

۲ تیر ۱۳۹۶
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
raminfarjam نوشته:

یکی از دوستان میگه چرا از لاماسیا بازیکن نمیارن چندتا
خب وقتی خوب نیستن مسئولین بارسا و آکادمی چیکار باید بکنن؟
اینایی که شما نام بردی تو بارسا که هیچ تو تیمهای سطح پایین ترم جواب ندادن..بویان کرکیچ...تیو...هلیلویچ..بارترا..متاسقانه متاسفانه جواب ندادن بویان میگفتن بازیش درسطح مسیه اما هرروز افتضاحتر پراشتباه وسراسیمه همین بارترا من اسمش که میاد یاد اون الکلاسیکو میوفتم که تیم سواربازی بود وسر بازی میکرد اما تو دقایق آخر بیل از ده مترعقبترش استارت زدونابودش کرد یا چندتا بازی گذاشتنش کنار پیکه گندزده بود به تیم (هرچند با همه این مشکلات بازم بنظرم از متیو بهتره).پس نمیشه اینارو ریخت توتیم بعدم اگه جام نیاوردیم وشکست خوردیم بگیم عب نداره حداقل جوونگرایی کردیم چون اگه 2.3سال تیم تورنکینگ بالای جهانی نباشه اگه جام نیاره گردش مالیش و درآمدزاییش افت وحشتناک میکنه و دیگه نمیتونه از پس خرج مسی و نیمار بر بیاد ودرنتیجه مثل ده نود میلادی میشه که توان رقابت با رئال رو نداره
بارسا بخاطر فشار زیادی که روش هست که یه مقدار زیادیش بخاطر قدرت زیاد رئال و موفقیاتی چشمگیرش تو چندساله اخیره نمیتونه بره سمت آزمون وخطا یا بازسازی 3.4 ساله فقط باید بازیکن خووب ودرجه یک بگیرن وباهوش خرج کنن 2تا بازیکن بگیرن اما حسابی میگن دارن با دمبله تموم میکنن و اگه بیرین و اریکسنم بشه اضافه کرد بنظرم ما میتونیم رقابت کنیم فصل بعدرو هرچند خیلی سخت

بويان واقعا استعداد بزرگى بود. افسوس كه زير دست پپ استعدادكش خراب شد. اگه دوره ريكارد اومده بود قطعا امروز بازيكن بزرگى برامون بود...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲ تیر ۱۳۹۶
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
امیر کاتالان نوشته:

كاملا موافقم.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲ تیر ۱۳۹۶
نام کاربری: fatipbarca
پیام: ۸۶۷
عضویت از: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲
از: اصفهان
طرفدار:
- ماسکرانو، بوسکتس، اینیستا و مسی
- رونالدینیو ،ژاوی و پویول
- هیچ کدام
- اسپانیا و آرژانتین و برزیل
- هیچ کدام
- پپ گوآردیولا،سیمئونه و کلوپ
- هیچ کدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
امیر کاتالان نوشته:

این همه تو فصل پیش انریکه بهش فرصت داد، چی شد. گمز فوقش یه بازیکن متوسطه نه بیشتر. اگه بازیکنایی بخوان پیشرفت کنن، جوننای لاماسیا که بیشترشون حدود 20 سال دارن باید بهشون بازی برسه، نه بازیکنی که 30 میلیون پول رو واسش خرج کردیم....

YES WE COULD.FORCA BARCA
۲ تیر ۱۳۹۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۴
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۲۸,۷۱۶ بازدید
۴ ساعت قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۱,۱۶۱ بازدید
۳ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۵,۸۵۴ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۱۷۳ بازدید
۱۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۷,۶۸۸ بازدید
۱۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۴۵۹ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۷,۷۹۸ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۰۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۹۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۵۷۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۰۳ کاربر آنلاین است. (۶۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۰۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!