به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

درخواست همکاری در سایت
آیا تمایل دارید به جمع همکاران ما در بخش‌های مختلف سایت از قبیل نویسندگی، ترجمه، ارسال خبر در خبرگزاری، مدیریت بحث‌ها در تالار گفتمان و ... بپیوندید، و ضمن فعالیت در اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران، خود را به عنوان یک آبی و اناری واقعی و حرفه‌ای به سایر هواداران معرفی نمایید؟

با تکمیل فرم زیر، در اسرع وقت، مدیران مربوطه با شما تماس خواهند گرفت.


درخواست همکاری در سایت
نام واقعی *
نام کاربری در سایت *
پست الکترونیکی *
شماره تماس *
جنسیت *
سن *
تمایل به همکاری در *
شرح وظایف
شرح وظایف هریک از مسئولیت‌های فوق بدین شرح است:

1) بخش اخبار

1.1) نویسنده مقاله اختصاصی: نگارش مقالات تخصصی توسط خود نویسنده
1.2) مترجم خبر: ترجمه اخبار سایت‌های مرجع و انتشار در سایت
1.3) ویراستار خبر: ویرایش نگارشی، املایی و کدبندی اخبار ارسالی توسط نویسندگان
1.4) کارشناس نظرات: نظارت، مدیریت و جهت‌دهی بحث‌های شکل گرفته در بخش نظرات اخبار

2) خبرگزاری سایت

تنها وظیفه همکاران بخش خبرگزاری سایت، انعکاس اخبار منتشره در خبرگزاری‌های معتبر فارسی (با ذکر منبع) در این بخش از سایت است.

3) تالار گفتمان

ناظرین انجمن به طور کلی، وظیفه نظارت، مدیریت و جهت‌دهی بحث‌های انجام پذیرفته در انجمن تحت نظارت خود را بر عهده دارند.

4) گالری عکس

همکاران ما در گالری، تصاویر مرتبط با بارسا و رویدادهای مرتبط را جمع آوری کرده و در گالری سایت قرار می‌دهند. از بازی‌های هفتگی گرفته، تا جشن‌های قهرمانی و هر چیز مرتبط به آبی و اناری‌ها!
توضیحات تکمیلی
اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران (FCBarcelona.ir) یک مجموعه غیر انتفاعی است که با اهداف کاملا ورزشی و غیر مالی تاسیس و با هزینه شخصی و مشارکت نیروهای داوطلب اداره گردیده است. لذا در حال حاضر، امکان پرداخت دستمزد و سایر عایدی‌های مالی به همکاران مجموعه سایت مهیا نمی‌باشد. با این وجود، تشویق‌های دوره‌ای برای افراد منتخب در هر حوزه، بنا به وضعیت آن بخش و صلاحدید مدیریت آن، در نظر گرفته خواهد شد.

در عین حال، در آینده و با افزایش توان مالی و سایر امکانات سایت (ناشی از سرمایه‌گذاری شرکای تجاری و یا ارتباطات با باشگاه، مدیران، مربیان، بازیکنان و سایر افراد مرتبط)، افرادی که به هر شکلی در طول دوران فعالیت سایت، در پیشبرد فرایندهای آن همکاری داشته‌اند، بسته به سهم خود، اولویت بیشتری در برخورداری از این عواید نسبت به سایرین خواهند داشت.

کاربران عزیز، با ورود به هریک از بخش‌های سایت، می توانند در حد توان و علاقه خود، مسیر پیشرفت را طی نموده و موقعیت خود را تا حد مدیریت کل آن مجموعه ارتقا بخشند. در طول بیش از یک دهه فعالیت سایت نیز همراه مدیران بخش‌ها، از میان زبده‌ترین نیروهای فعال در همان بخش انتخاب گردیده‌اند.

کلیه حقوق قانونی هرگونه محتوای انتشار یافته در این سایت، در اختیار مدیریت سایت خواهد بود. با این وجود، محتوای مذکور، به هیچ وجه بدون ذکر نام فراهم آورنده آن، در سایت منتشر نخواهد شد و کلیه سوابق همکاری هریک از نویسندگان و همکاران مجموعه، حتی پس از انفصال همکاری، برای همیشه در مشخصات این افراد قابل دسترس خواهد بود.

ما چه از بعد مادی و چه از بعد معنوی، هرگز زحمات شما را برای این سایت، از خاطر نخواهیم برد!
سابقه فعالیت در سایت‌ها یا مجموعه های دیگر
توضیحات تکمیلی، سوال یا ابهام
تصویر امنیتی حروفی را که در تصویر زیر می‌بینید، وارد کنید.

اگر نمی‌توانید این حروف را بخوانید، بر روی تصویر کلیک کنید تا یک تصویر جدید ساخته شود!

CAPTCHA image
 

* : فیلد ضروری
حاضرین در سایت
۳۴ کاربر آنلاین است. (۱ کاربر در حال مشاهده فرمهای سایت)

عضو: ۰
مهمان: ۳۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!