به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
ارسال گزارش یک مورد قابل بررسی در مورد پیام زیر در تالار گفتمان
متن گزارش:*
 

پاسخ به: فیلم!
نویسنده: Kiarash
پنج‌شنبه، ۲۷ دی ۱۳۸۶ (۱۲:۲۹)
شاید من درست منظورم رو نرسوندم ! من گفتم فیلم های هالیوودی ! من تو جمع دوستای خودم به یک سری فیلم هامیگیم هالیوودی البته قبول دارم که من بد نوشتم و نوع نوشتنم باعث میشه خواننده جمع بندی کنه ! فیلم هایی که فقط برای سرگرم کردن مردم به کار میرن و بعد یه مدت هم فراموش میشن ! َموضوعاتشون اکثرآ تکراریه و آخرشم همه چیز به خوبی و خوشی تموم میشه ! ما در جمع خودمون به اصطلاح به این ها میگیم هالیوودی و من اشتباه کردم که این اصطلاح رو اینجا به کار بردم ! ولی اگر بخواین کل هالیوود رو رو در نظر بگیرین قضیه فرق میکنه و من کاملآ با حرف های شما موافقم ! در کل نظر من اینه که فیلم خوب باید بیننده رو به فکر وادار کنه و وقتی بیننده فیلم رو میبینه یه کم فکر کنه ! نه اینکه یه سری مسائله به نظر اخلاقی رو پشت هم ردیف کنه تحویل بیننده بده ! یک فیلم خوب و یا یک کتاب خوب نباید به خوانندش یا بینندشو نصیحت کنه چون هیچ کس حق نصیحت کردن دیگری رو نداره ! اینا همه معیار های منه ! ممکنه این فیلم هایی که من میگم حتی آمریکایی هم نباشه ولی خب من به این فیلم های مسخره و چرند که مسائل رو بد و خوب میکنه میگم هالیوودی ! فیلم هایی مثل ارباب حلقه ها ! که یه عده میشن نیروی شیطانی و یه عده میشن نماد خوبی و آخرشم خوبی بر همه چیز پیروز میشه ! من حتی یک لحظه نمیتونم امثال این فیلم ها رو نگاه کنم ! یا هری پاتر و اکثر فیلم های تخیلی و کتاب های تخیلی و باز هم میگم تنها نکته ی جالب توی این فیلم ها بازیگر هاشونن که بیشتر شبیه عروسکن تا آدم ! و ممکنه برا خیلی ها جالب باشه البته منکر نمیشم که این فیلم ها طرفدار زیاد داره و فروش زیادی هم کرده ولی من این جور فیلم ها رو قبول ندارم و این ها رو یه مشت چرند میدونم که فقط میخواد مردم رو سرگرم کنه ! و همه ی اینا نظر شخصیه منه و هیچ اصراری هم ندارم که کسی قبول کنه و به هیچ کس هم چیزی رو توصیه نمیکنم !

در ضمن شما سینمای ایران رو دارید با هالیوود مقایسه میکنین ؟ توی فیلم های ما مرد و زن حق ندارن به هم دست بزنن ! بعد شما چه انتظاری دارید ؟ توی کشور ما به هر موضوعی نمیشه پرداخت چونکه یه جایی هست به نام وزارت ارشاد ! چه از نظر عشق و عاشقی چه از نظر عقیدتی ! اکثر کارگردانای ما خارج از کشور موفق ترند ! حالا من حساب نکردم که در کشور های دیگه چه جوری استعداد ها رو شکوفا میکنن ! فیلمی هم اگر بخواد اکران بشه انقدر سانسور میکنن که آدم حالش از همه چیز به هم میخوره ! مسخره است اگر بخوایم مقایسه کنیم ! در ضمن فقط وزارت ارشاد نیست بلکه فرهنگ مردم ما هم هست که جلوی خیلی چیز ها رو میگیره ! شما خط آخر پست 444 رو از همین تاپیک بخون ! این عقیده ی جامعه ی ماست نسبت به فیلم هایی که ممکنه یه کم باهاشون ناسازگار باشه ! اونوقت شما انتظار دارین پیشرفت کنیم !؟
فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۸۱۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۱۸۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۷,۹۲۸ پاسخ
۷,۳۷۸,۳۴۵ بازدید
۱ دقیقه قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۱۹ پاسخ
۱۰,۵۳۹,۰۷۹ بازدید
۵ دقیقه قبل
یا لثارات الحسن
Game of Thrones
انجمن هنر و ادبیات
۱,۵۰۰ پاسخ
۲۶۱,۰۳۹ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد لیگ قهرمانان اروپا
انجمن ليگ قهرمانان اروپا
۲۷۰ پاسخ
۶۱,۹۲۴ بازدید
۴ روز قبل
مسعود.
کل کل تیم های ملی
انجمن فوتبال ملی
۷ پاسخ
۶۸۸ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
یه پرسپولیس، یه ایران!
انجمن فوتبال ایران
۱۲,۸۸۶ پاسخ
۱,۸۵۱,۰۹۱ بازدید
۴ ماه قبل
یا لثارات الحسن
آنتی مادریدیستا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۱۳,۸۲۴ پاسخ
۲,۱۶۰,۳۶۱ بازدید
۵ ماه قبل
mamadiiiiii
آموزش مباحث و تکنیک های مربوط به رایانه
انجمن علمی و کاربردی
۱,۴۷۸ پاسخ
۲۱۶,۷۹۷ بازدید
۵ ماه قبل
ساینا55
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۵ پاسخ
۱,۹۴۶,۰۳۶ بازدید
۵ ماه قبل
یا لثارات الحسن
زاد روز آبی و اناری ها [ سپیده و انیس | ۳ و ۵ خرداد ]
انجمن مباحث آزاد
۱,۱۵۲ پاسخ
۱۸۰,۹۹۹ بازدید
۵ ماه قبل
Strong forever
انیمیشن
انجمن هنر و ادبیات
۴۳۳ پاسخ
۸۵,۱۴۸ بازدید
۶ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۱ پاسخ
۴۹۴,۸۳۲ بازدید
۶ ماه قبل
یا لثارات الحسن
سریال خارجی
انجمن هنر و ادبیات
۷۳۵ پاسخ
۱۲۴,۷۴۱ بازدید
۷ ماه قبل
سَیّد شایان
گروه گرافیک
انجمن نيازمندی‌های سايت
۱۷۹ پاسخ
۵۳,۸۸۰ بازدید
۷ ماه قبل
محــمــد
پل ارتباطی با ناظرین بخش
انجمن ليگ قهرمانان اروپا
۹۴ پاسخ
۲۹,۴۳۱ بازدید
۸ ماه قبل
یا لثارات الحسن
مباحث عمومی بازیهای کامپیوتری
انجمن بازی‌های کامپیوتری
۲,۶۳۲ پاسخ
۳۸۴,۵۸۷ بازدید
۸ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۹۴ کاربر آنلاین است. (۶۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۱
مهمان: ۹۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!