به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: گیشه مطبوعات و نشریات لیگ فانتزی
نام کاربری: Carles_Puyol
پیام: ۶,۴۶۱
عضویت از: ۲۱ خرداد ۱۳۹۰
از: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲̲̲͡͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡
گروه:
- کاربران عضو

.:تیتر این هفته روزنامه آژاکس آنلاین نیوز:.

فصل آینده؛ بدون دو اسطوره()!!

سرجیو آگرو ، ادینسون کاوانی و آندرس اینیستا سه اسطوره این فصل آژاکس در فصل آینده دیگر در کنار یکدیگر توپ نخواهند زد.
اینیستا که به عنوان بازیکن قرضی از بارسلونا در آژاکس بازی کرد و پس از اتمام این فصل قردادش به پایان میرسد و پس از به عنوان بازیکن رسمی به آرسنال خواهد پیوست.
ادینسون کاوانی که یکی از اصلی ترین مهره های تیم آژاکس به حساب می آید، فصل آینده به عنوان بازیکن قرضی به بایرن مونیخ منتقل خواهد شد.
امید است تا در آنجا نیز بتواند برای مربیان آژاکس آقای رنجبر و خانوم ابراهیمی و همچنین مربی تیم بایرن آقای بخشی ،افتخار بیافریند.

نقل وانتقالات

آقای رنجبر اعلام کرد :" با باشگاه های بایرن مونیخ ، منچستر سیتی،المپیک لیون و اسپانیول مذاکراتی را انجام داده ایم و با همه به توافق رسیدیم .نتایج نقل و انتقالات پس از رسمی شدن متعقبا اعلام خواهد شد."

هفته 36 و درخشیدن دوباره کاوانی وآگرو

در هفته گذشته تیم آژاکس با تیم چهارم جدول یعنی والنسیا در خانه خودش آمستردام آرنا ، بازی کرد وبا نتیجه 3-2 این تیم را مغلوب کرد.کاوانی و آگرو در این بازی مثل بیشتر بازی های گذشته خوش درخشیدند.

هفته 37 ، اسپانیول(تیم آقای گل رقابتها)

روز جمعه تیم آژاکس به دیدار تیم اسپانیول ،تیم آقای گل رقابتها خواهد رفت.
به امید 3 امتیاز شیرین دیگر برای آژاکس و صعود به اون بالابالاها(جزء 4 تیم اول.)

صحبتهای استکلنبرگ ، دروازه بان آژاکس درباره روبینیو!!

استکلنبرگ ، دروازه بان اول تیم آژاکس در یک کنفرانس مطبوعاتی که ساعاتی پیش در آن حضور پیدا کرد گفت:"تمام سعی و تلاش خود را میکنم تا توپی وارد دروازه نشود و تلاش بیشتری میکنم تا اگر خدانکرده توپی عبور کرد و گل شد ، زننده آن گل روبینیو نباشد."
حامد رنجبر در جواب این حرف استکلنبرگ گفت:"امیدواریم که اینی که میگی پیش بیاد و تیم با تفاضل گل بالاتری بتونه فصل رو به اتمام برسونه،اما جریان روبینیو ،جریان فلفلی هست که ماها ریز میبینیم تیزتر اینی هست که نشون میده ،نمیخوام حالتو بگیرم فقط میخوام بگم اگه میخوای حرفتو به کرسی بشونی بیشتر از اون بیشتری که گفتی باید سعی کنی.امیدوارم موفقیتت رو بعد از بازی جشن بگیریم."
استکلنبرگ در جواب آقای رنجبر گفت:" ناامیدتون نمیکنم"
حامد رنجبر با مکس کوتاهی گفت :" امیدواریم."

تمرینات

بازیکنان آژاکس از امروز تمرینات خود را آغاز کردند و آخرین تمرین آنها در روز پنج شنبه 23 شهریور ،13 سپتامبر برنامه ریزی شده است.
تیم تمام تلاش خود را برای برد در این بازی انجام خواهد داد،چرا که با بردن در این بازی امکان صعود به پله های بالاتر جدول برای این تیم بیشتر میشود.

۲۰ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
نشست خبري دي متئو بعد از بازي با منچستر: پيروزي شيريني بود.

سرمربي تيم پورتو دركنفرانس مطبوعاتي بعد از بازي تيم پورتو سخنان خود را اينگونه اغازكرد: «منچستر يونايتد تيم بزرگ و قدرتمندي است شكست انها قطعا افتخار بزرگي براي ما به حساب مي ايد فراموش نكنيد انها در همين زمين بارسلون را شكست دادندهمانطور كه گفته بودم، تيم پورتو سخت تلاش كرده و ميكند، ازخريدهاي نيم فصل خود راضي، و به دنبال جذب بازيكنان بهتر است. ولي مشكلي كه در اين برهه از زمان دارد، نداشتن روحيه و ضعيف بودن اعتماد بنفس بازيكنان است. من به عنوان سرمربي مسئول اين تيم هستم وقطعا اين مشكل را حل خواهم كرد فقط به مدتي زمان نياز دارم».

سران سويا ادعا داشتند كه شما دربازي با سويا شانس اورده و بازي را برده ايد نظر شما در اين باره چيست؟: «مربي سويا از دوستان قديمي من است و من خود را هميشه شاگرد اين مرد ميدانم،‌ ولي برايم قابل باور نيست تيمي كه سه گل دريافت كره ادعا داشته باشد بازي را بابدشانسي از دست داده واقعا در اين مورد سكوت كنيم بهتر است. در هرحال گرفتن سه امتياز از سويا كار سختي بود و من از اين بابت خوشحالم و براي اين تيم ارزوي موفقيت دارم».

بازي با ارسنال را چگونه ميبينيد: «مربي ارسنال مرد حاشيه سازي است. تيم خوبي درست كرده ولي به قول ما ايتاليايي ها " تنش ميخاره " به شاگردانم گفتم اگر ان هارو شكست دهيم براي همه شما پشك ميخرم ولي اگر هم شكست خورديد اصلا مهم نيست .

چرا پشمك؟: «چون هميشه من را ياد تيم ارسنال ميندازه مخصوصا مربي اين تيم».

۲۵ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
هایبوری

دی بوئر:وقتی بازیکنی مثل بویان به شما گل میزند نباید انتظار برد داشته باشیم/پورتو تیم بسیار خوبی است

فرانک دی بوئر در مصاحبه ی بعد از بازی اش با روزنامه ی هایبوری گفت:"بازی با بارسا بازی ای بود که هیچ کدام از دو تیم خوب نبودند.هر دو تیم قضاهای بازی را بسته بودند و در مجموع بازی خوبی شاهد نبودیم.ولی ما واقعا انتظار نداشتیم از بویان گل بخوریم.و اصلا او را آزاد گذاشته بودیم و اشتباه دروازه بانمان در جایگیری باعث شد که گل بخوریم.ولی اشکال ندارد کسب مساوی از بارسلونا هم خوب است."وی در ادامه گفت:"ما تیم خوبی هستیم.اگر این بازی را میبردیم قدم بزرگی برای سومی برمیداشتیم.ولی خب نشد.اشکالی ندارد.امیدوارم در 5 بازی پیش رو بتوانیم حداقل 12 امتیاز کسب کنیم."
وی در مورد صحبت های دی متیو گفت:"راجع به صحبت های وی نظری ندارم.هرکسی حق دارد نظر خود را بیان کند.مهم نیست. من اگر قصد داشته باشم برای کسی کری بخوانم برای مربیانی مثل رایکارد،انریکه،پپ و مانند این ها کری میخوانم.بگذاریم عده ای راحت باشند.به هر حال آن ها سه بازی متوالی است که پیروز میشوند.و مطمئنا این به خاطر اثر خوبی است که دی متئو در تیم گذاشته است.امیدوارم وی در تیمش موفق باشد"

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ شهریور ۱۳۹۱
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
فرانک بهتر است راجع به بازیکنان خودش صحبت کند!

لوئیز انریکه پرده از دخالتهای مدیریت باشگاه آرسنال در امور فنی برداشت!

لوئیز انریکه سرمربی بارسا، در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی برابر آرسنال در جمع خبرنگاران حاضر شد. او صحبتهایش را با عبارت کوتاهی آغاز کرد: «راضی نیستم!»

تیم صدرنشین در حالی در استادیوم امارات متوقف شد که کلیه کارشناسان رای به برتری فنی این تیم می دادند. لوئیز انریکه در این باره گفت: «در بیشتر دقایق بازی، مالک توپ و زمین بودیم. سه موقعیت تک به تک عالی را بویان و جیو و جرارد از دست دادند. گل آنها هم روی یک اشتباه محض و به صورت کاملا اتفاقی به ثمر رسید. شک نکنید اگر 900 دقیقه هم بازی می کردیم، آنها نمی توانستند از روی طرح و برنامه به ما گل بزنند. مچ آنها از قبل برای ما پوچ بود».

وی همچنین در ارتباط با اظهارات فرانک دی بوئر سرمربی آرسنال گفت: «فرانک بهتر است در مورد بازیکنان خودش صحبت کند. البته طبیعی است که تیمها وقتی از بازیکنی جوان و کم تجربه گل می خورند، آنجایشان می سوزد [خنده حضار]. البته من به خوبی می دانم که این رفتار غیر حرفه ای از سوی فرانک نیست و در حقیقت حرفهای مالک دلال مآب باشگاه است که به دوست بارسایی من تحمیل می شود».

در ادامه سوالات بسیاری از جانب خبرنگاران مطرح شد که لوئیز انریکه به اختصار چنین پاسخ داد: «یک بار دیگر هم گفتم. آرسنال با مالک فعلی اش، باشگاه فوتبال نیست، بنگاه معاملات بازیکن است! استعدادها در این تیم از بین می رود و قربانی پول پرستی مالک آن می شود. سایر تیمهای لیگ نیز کلاههای گشادی بر سرشان می رود! دلم برای فرانک می سوزد که مجبور است در چنین مجموعه ای کار کند».

خبرنگار مارکا طی سوالی جنجالی نظر انریکه را درباره ترکیب آرسنال پرسید. او چنین پاسخ داد: «بگذارید صادقانه بگویم. شب قبل از بازی، تلفنی با فرانک صحبت کردم و ترکیب تیمم را به او گفتم. او هم ترکیب مد نظرش را گفت، اما تاکید کرد که مطمئن نیست که فردا همین ترکیب وارد زمین شود!»

زمانی که خبرنگاران خواستار توضیحات بیشتر شدند، لوئیز انریکه به چند جمله بسنده کرد. «زمانی که امثال ابراموویچ و حسینی و شیوخ عربی وارد فوتبال می شوند، باید به حال این ورزش گریست. این آقا یک عکس با شورت ورزشی ندارد، اما به خاطر پولهایش به خودش اجازه می دهد در مسائل فنی تیم دخالت کند و حتی تیم را ارنج کند. به خوبی در جریانم که فرانک چقدر از این وضع ناراضی است. احتمال زیادی وجود دارد که او برای فصل آینده به کادر فنی بارسا اضافه شود. او خودش قبلا در این زمینه ابراز تمایل کرده است».

نکته جالب توجه عدم واکنش فرانک دی بوئر سرمربی آرسنال نسبت به حرفهای بحث برانگیز سرمربی بارسلونا بود. این دو مربی در پایان کنفرانس به گرمی با هم به خوش و بش پرداختند.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۵ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
زوددوچه سایتونگ

بخشی: برای کادر فنی و سیستم مدیریتی بارسا متاسفم...

حسام بخشی بعد از خواندن صحبت های انریکه در مورد آرسنال و دی بوئر در گفتگوبا خبرنگار زوددویچه سایتونگ نظرات خود را اینگونه بیان کرد.

راستش را بخواهید فقط میتوانم تاسف بخورم، نمیتوانمدرک کنم باشگاه حرفه ای یی مثل بارسا چطور میتواند باعث انتشار این حرفها بشود.
این حرفها از زمانی شروع شد که ما در نیوکمپ آنها را بردیم، نمیدانم کجای دنیا تیمی که در زمین رقیب 5 گل بهثمر برساند و با اقتدار رقیب راببرد به تیمی پاره پوره تبدیل میشود، واقعا نمیتوانم درک کنم این حرف ها برای چه زده میشود.

برای تمام مربیان و مدیران لیگ دیگر بدیهی شدهکه تمام گلهایی که بارسا میخورد کاملا اتفاقی بوده، مدیر این تیم به گونه ای حرف میزند که انگار هیچ تیمی تاکتیک ندارد به جز بارسا.

انریکه بویان را بازیکنی جوان و کم تجربه میداند این در حالیست که اسکلت بندی تیم آرسنال از سن بویان کمتر است.

جالب است آرسنال بنگاه است و باعث تباهی بازیکنان، آنوقت بارسا همه را تبدیل به ستاره میکند.
این بیشتر شبیه به جک است، این حرف من از آمار بازی اتوو یی که فصل قبل آقای گل شد مشخص است، نمونه دیگرش فالکائو است که در بارسا یک نیمکت نشین کامل بودولی الان در آرسنال حرفی برای گفتن نگذاشته...

و یکی از بزرگترین جکهای فصل این بود که دوست عزیزم کیاوش عکس با شرت ورزشی ندارد.
تمام اعضای لیگ میدانند که پر سابقه ترین فرد از لحاظ فوتبالی کیاوش است...

و در آخر میخواهم به رفتار کاملا غیر حرفه ای مسئولین بارسا اشاره کنم، نمیدانم چه معنیی دارد وقتی فرانک با آرسنال قرارداد دارد وبارها اعلام کرده علاقه زیادی به ماندن در بارسا دارد چگونه مسئولین بارسا به خود اجازه میدهند چنین شایعاتی درست کنند...

جالب این است به عدم واکنش فرانک هم اشاره میکنند، در جواب باید بگویم تیمهایی مثل آرسنال و بایرن حرفه ای برخورد میکنند و برای هر کاری مربی خود را جلو نمیفرستند...

۲۶ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
دی بوئر:دیگر نمیتوانم خودم را کنترل کنم/متاسفم

فرانک دی بوئر در پاسخ به اظهارات مضحکانه ی لوئیز انریکه گفت:"ببینید بعضی از دوستان در حال جو سازی اند.هیچ مربی عاقلی ترکیب تیم خودش را نمیگوید.من هم به هیچ شخصی ترکیبم را نگفته ام.اگر من از این وضع ناراضی بودم به پیشنهاد تیم ملی هلند پاسخ مثبت میدادم.اگر آقای حسینی تیم را ارنج میکرد نیم فصل اول که استعفا دادم میپذیرفت و یک مربی بی دانش را سرمربی میکرد.در مورد صحبت راجع به بویان باید بگویم که من این مسئله ا به شوخی گفتم و فکر نمیکردم اینقدر با واکنش همراه شود.اگر باشگاه ما بنگاه معاملات بازیکنان است پس این همه بازیکن جوان در تیم ما چه میکنند؟ میانگین سنی تیم ما 22.8 است.پس استعداد سوزی دیگر چیست؟.این در حالی است که میانگین سنی تیم بارسلونا که همیشه به جوانگرایی مشهور بوده به خاطر رویکرد غلط مدیران آن بسیار بالاست[26.3].من نمیدانم تیمی که بدهی دارد باید از این صحبت ها انجام دهد؟ اگر آرسنال با پول این جایگاه را به دست آورده پس در آمد 50 میلیون یورویی آن بدون احتساب بلیط فروشی و جوایز و اسپانسر چیست؟وقتی یک شخص فکر میکند مدیریت ورزشی به عکس با شورت ورزشی است چه میتوان گفت؟"وی ادامه داد:"شما اگر ناراحتید بهتر است دست از سر استعداد هایی مثل نیمار بردارید."وی ادامه داد:"باور کنید جانم از این تهمت ها به لبم رسیده است.هر روز یک مسئله،هر روز یک تهمت.اگر میدانستم شوخی در مورد یک بازیکن اینقدر دردسر دارد اصلا آن را به زبان نمی آوردم."وی ادامه داد:"خیلی جالب است صحبت از مالکیت توپ و میدان میکنند در حالی که درصد مالکیت توپ ما بیشتر است.آن ها در حالی این صحبت ها را میکنند که به جز گل یک شوت در چارچوب نداشتند.البته ما هم همین طور بودیم."وی در پایان گفت:"انریکه را همیشه دوست دارم.من تهمت نمیزنم که این صحبت های مدیریت است.ولی انریکه را همیشه دوست دارم و خواهد داشت.اما تا وقتی ما در لیگ سرمربی هستیم دیگر هیچ رفاقتی با هم نداریم.در ضمن من هیچ وقت در این بارسلونا کار نمیکنم.این بارسلونا بارسلونایی نیست که من عاشقش هستم.این تیم بارسلونایی ست که برای قهرمانی تمام استعدادهایش را فروخت.تیاگو،پدرو،بوسکتس.این تیم بارسلونایی است که بازیکنان دیپورت شده ی رئال مادرید را خرید.مثل کاکا و کانالس.من عاشق فلسفه ی بارسلونا هستم.ولی این بارسلونا هیچ وقت"

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ شهریور ۱۳۹۱
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
لوئیز انریکه: «وضعیت فرانک مرا به یاد بازی 11-1 می اندازد!»
«بخشی؟! نمی شناسم!»

لوئیز انریکه که با پاسخهای مضحکانه! روبرو شده بود، درب ویلایش در بارسلونا به خبرنگاران پاسخ داد: «حرفی برای گفتن ندارم. می دانم فرانک چقدر تحت فشار است. اگر این حرفها را نزند، شغلش، زندگی اش و حتی خانواده اش به خطر می افتد! وضعیت او مرا به یاد بازی 11-1 می اندازد که بازیکنان بارسا از ترس سلامت اعضای خانواده شان ایستادند و گلباران شدند. مدیر آرسنال دست کمی از ژنرال فرانکو ندارد!»

وی همچنین در مورد اظهارات مدیر بایرن گفت: «این آقا خودش را حرفه ای می نامد اما در گفتگوی دو سرمربی که دوستان دیرینه هستند، نخود آش می شود. حرف از رفتار غیر حرفه ای ما می زند، انگار زمانی که زردنامه هایبوری مصاحبه و خبری دروغ راجع به اینیستا چاپ کرد، در خواب بوده است. می دانم مدیر ددمنش آرسنال قولهایی به آنها داده اما فقط می توانم بگویم، خرید چند بازیکن ارزش این همه پاچه خواری را ندارد!»

وی سپس به ویلایش برگشت و مشغول آفتاب گرفتن در کنار استخر منزلش شد.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۶ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: Carles_Puyol
پیام: ۶,۴۶۱
عضویت از: ۲۱ خرداد ۱۳۹۰
از: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲̲̲͡͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡
گروه:
- کاربران عضو
.:تیتر این هفته روزنامه آژاکس اینساید آنلاین نیوز:.

مصدومیت 3 هفته ای آندرس اینیستا ؛در بدترین موقع ممکن

آندرس اینیستا ، هافبک نامی آژاکس در بازی مقابل تیم اسپانیول به مدت سه هفته مصدوم شد.
بازی که در آن تیم آژاکس موفق شد تیم اسپانیول رو با نتیجه 3-0 شکست دهد.
این مصدومیت در بدترین شرایط ممکن برای او اتفاق افتاد. این سه هفته متوالی تیم آژاکس با چندتا از بهترین تیمهای لیگ بازی خواهد داشت .
مربیان آژاکس از این اتفاق بسیار ناراحت هستند ! بازیهایی که در این سه هفته دارند از سخت ترین بازی های آنها در لیگ خواهد بود .

صحبتهای مدیران تیم درباره بازی با اسپانیول

تیم ما درمقابل تیم اسپانیول عالی کار کرد ،همه چیز بروفق مراد بود به جز مصدومیت بد موقع اینیستا ؛ مصدومیتی که در سه هفته آینده معلوم نیست چه بلایی سر تیم و جایگاهش بیاورد. مربی تیم ؛هیدینگ نیز اعلام کرد که تمام تلاش خودش را میکند تا بتواند جایگاه تیم را حفظ کند.

رقابت تیم آژاکس با تیمهای منچستر سیتی و آرسنال / هردو تیمهای خوبی هستند

تیم آژاکس با تیم آرسنال 1 امتیاز اختلاف دارد و با تیم منچستر سیتی 4 امتیاز!
تیم آرسنال تیم بسیار قوی ای هست، نتبجه ای که مقابل بارسا بدست آورد باور نکردنی بود ! این تیم حتی میتوانست در این بازی برنده از میدان خارج شود؛با این حساب اختلاف این تیم با آژاکس به 4 امتیاز میرسید و گرفتن این تیم کار بسیار دشواری برای آژاکس میشد.
در نبود اینیستا بازی در مقابل تیم منچستر برای آژاکس بسیار بازی سختی خواهد بود.

استکلنبرگ حرف خود را به کرسی نشاند و قول خود را عملی کرد!

طبق گفته استکلنبرگ در هفته گذشته و بازی در مقابل اسپانیول ؛ به مدیران تیم قول داده بود که در بازی گل نخورد و یا اگر هم میخورد از روبینیو نخورد.
او توانست توانایی خودش را به مدیران باشگاه و هیدینگ (مربی جدید تیم) نشان دهد و هیچ گلی را دریافت نکرد.

هفته 38 رقابتها / ویارئال – آژاکس / بدون حضور اینیستا

این هفته تیم آژاکس به عنوان مهمان به مصاف با تیم ویارئال خواهد رفت.در این بازی اینیستا به علت مصدومیت شدید قادر به بازی کردن نخواهد بود! این خود میتواند برگ برنده ای برای ویارئال باشد.
اما بازیکنان تیم امید خود را از دست نداده اند و تمام تلاش خود را انجام خواهند داد تا تیم جایگاه خودش را حفظ کند.
سرجیو آگرو درباره مصدومیت اینیستا گفت:"این اتفاق نباید می افتاد ولی حالا کاری هست که شده ، نباید امید خودمونو از دست بدیم."
تیم ویارئال تیم بسیار خوبی هست و در لیگ نتایج خوبی را برای تیم خودش رقم زده ، امید است این بازی همانند بازی با اسپانیول جذاب باشد البته بدون مصدوم !!

توکل به خدا.
----------------------
پی نوشت: کاپیتان دیدار آژاکس با ویارئال آگرو خواهد بود.

۲۷ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو

خبرگزاری Eagles (عقاب ها)

پل اسکولز به بنفیکا بازگشت

مدیر باشگاه بنفیکا این خبر رو تایید کرده و اعلام کرد:
پل فصل گذشته از دنیای فوتبال خداحافظی کرد و ما هم جشن خداحافظی مفصلی برای این بازیکن ارزنده گرفتیم. اما با توجه به نیاز باشگاه به پست هافبک و صحبت هایی که با پل داشتیم ایشان تصمیم گرفتند مجدداً به مستطیل سبز برگردند و با بنفیکارو در دور سوم رقابت های لیگ فانتزی همکاری کنند.

پل فقط چند کلمه در مورد بازگشتش صحبت کرد و گفت:
از اینکه به تیم قرمزپوش بنفیکا بازگشتم بسیار خوشحالم. زمانی که از فوتبال خداحافظی کردم و به منزل رفتم برای چند ساعت در حال گریه کردن بودم. زیرا لحظات سختی بود دل کندن از خاطرات باشگاه بنفیکا ؛ خوشحالم که دوباره به جمع هم تیمی های سابق خودم بازگشتم.
پل در جواب به سوال خبرنگار ما مبنی بر اینکه شما جزء سهمیه های باشگاه میشید یا نه گفت:
طی صحبتی که با مدیر لیگ فانتزی داشته ایم و با توجه به اینکه من سال گذشته از فوتبال خداحافظی کرده بودم و به اجبار از لیست تیم بنفیکا خط خورده بودم، قرار بر این شد که بعنوان یار آزاد و بدون سوخت شدن سهمیه باشگاه و با قیمت پایه به بنفیکا برگردم.

۲۸ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: H7091M
پیام: ۸,۹۹۴
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۸
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- مسی ریوالدو ، رونالدینهو، پویول ، ژاوی، اینیستا، آلوز
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- گواردیولا ، فرگوسن ، کلوپ
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
مدیر رسانه ای باشگاه ورزشی فرهنگی ویارئال امروز در میان خبرنگاران اعلام کرد

اگر تیم بایرن در مسابقات بماند ما 10 خرید خود را انجام داده ایم و اگر هم این اتفاق نیافتد با یک مدافع دیگر وارد مذاکره میشویم

وی همچنین در مورد بازی جمعه ویارئال در مقابل آژاکس اعلام کرد درست است اینیستا بازیکن بزرگی است اما آژاکس بدون وی هم خطرناک است و ما کار سختی داریم
از هوادران میخواهیم به ورزشگاه بیایند و تیم را تشویق کنند
امیدواریم یک بازی زیبا مشاهده کنیم و نگردو نیز موفق شود با هتریک و حتی زدن بیش از 3 گل شرایط را برای کسب آقای گلی خود فراهم کند

...
۲۸ شهریور ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۹۹,۷۷۹ بازدید
۱۰ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۵۱۱ بازدید
۱۵ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۵۹,۶۳۲ بازدید
۱۶ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۹,۱۷۱ بازدید
۲۶ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۲۳ بازدید
۲۶ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۲۷ بازدید
۲۷ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۸,۳۸۹ بازدید
۲۸ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۱,۰۲۹ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۲,۹۲۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۶,۵۲۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۴۳۹ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۴۷ کاربر آنلاین است. (۱۶۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!