به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
مهمان_
رافائل نادال: من هم يكي از طرفداران بارسلونا هستم.

مرد شماره يك تنيس جهان كه هميشه رئال مادريد را ستايش مي كرد، اعلام كرد كه بارسلونا تيم محبوب اوست.

نادال گفت: " من هميشه رئال مادريد را دوست داشتم و علاقه زياد من به اين تيم غير قابل انكار است. ولي من بارسلونا و در كل فوتبال را بسيار تحسين مي كنم و تمامي بازي هاي ليگ را هر هفته دنبال مي كنم. رئال مادريد با وجود اين صدمه ها شانس زيادي در اين فصل ندارد و اين در حالي است كه بارسلونا در حال ارائه بهترين بازي در تمام جهان است."

در پايان نادال با كلمات خود ليونل مسي را مورد تحسين قرار داد و چنين اظهار داشت: " او در حال حاظر بهترين بازيكن روي كره زمين است."

منبع:www.ghatreh.com

۱۵ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
كالدرون: اخراج شوستر به هيچ وجه منطقي نيست.

رئيس باشگاه رئال مادريد از علاقه اين باشگاه نسبت به جذب يك بازيكن كناري خبر داد.

شايد اين روزها مدام صحبت از بحران مالي جهاني باشد اما اين مساله سبب توقف رئال مادريد از پول خرج كردن در زمستان امسال و تلاش براي تجديد قواي تيمي كه پراز بازيكنان آسيب ديده است، نمي شود.

آنها توانستند "كلاس يان هونته لار" مهاجم هلندي آژاكس را جذب كنند و رئيس باشگاه رئال مادريد به روزنامه ماركا گفت كه رئالي ها اين بار به دنبال جذب يك بازيكن كناري هستند.

رامون كالدرون به روزنامه اسپانيايي گفت: «هونته لار بازيكني است كه آژاكس تابستان امسال در ازاي فروش او 40 ميليون يورو درخواست كرده بود، سرمربي تيم هم اعتقاد داشت كه او بازيكن خوبي است و اكنون او را جذب كرده ايم. او براي ما يك بازيكن كليدي محسوب مي شود و مهمترين دليل اين مساله آسيب ديدگي رود فان نيستلروي است.

كالدرون ادامه داد: «تصميم گيري در مورد جذب بازيكن برعهده مربي است و اكنون به دنبال يك بازيكن كناري هستيم. همه تلاش خود را براي جذب اين بازيكن تا پيش از آغاز نيم فصل دوم ليگ در تاريخ 4 ژانويه انجام مي دهيم.»

كالدرون كه احتمال خريد "كريم بنزما" بازيكن جوان ليون را رد نكرد، يادآور شد: رئالي ها به دنبال بازيكني هستند كه بتواند در ليگ قهرمانان اروپا بازي كند.

وي همچنين با اعلام راي اعتماد به "برند شوستر" سرمربي باشگاه، آسيب ديدگي هاي متوالي رئال مادريد را عامل اصلي عدم پيشرفت اين تيم دانست.

وي گفت: «پس از قهرماني در ليگ و ثبت ركوردهاي جديد، اخراج سرمربي به هيچ وجه منطقي نيست. ما در موقعيت بدي قرار داريم كه به هيچ وجه منطقي در آن ديده نمي شود و اكنون به نظر مي رسد كه "ديارا" آماده بازي كردن است. همه چيز براي ما به مشكل تبديل شده و اين مساله عملكرد تيم را تحت تاثير قرار مي دهد اما، من به مربي اعتماد دارم.»

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۵ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
با این که گفته ارز بارسا خوشش میاد ولی میشه پی برد که بی غیرته

۱۵ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
به نظر من فدرر خیلی بهتر از ناداله و اون نفر اول دنیاست .
در مورد مطلب بعدیش که گفته بارسلونا رو دوست داره فقط دروغه فصل پیشو یادتون نیست که تو آخرین بازی رئال تو استادیوم بود و از گلهای رئال و از قهرمانیش خوشحال بود من فکر نمی کنم که واقعا اینجوری باشه مبادا که پشیمون شده باشه

۱۶ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
تمرین بارسلونا و رئال مادرید پیش از الکلاسیکو

هفته چهاردهم لالیگای اسپانیا با دو دیدار حساس پیگیری خواهد شد...

در یکی از این دیدارها، تیم فوتبال بارسلونا در ورزشگاه " نیوکمپ " میزبان والنسیا خواهد بود. بارسلونا که این روزها با ارائه بازی های دیدنی و کسب نتایج پرگل در صدر جدول لالیگا ایستاده است باید با صدرنشین روزهای نخستین این رقابت ها پیکار کند. شاگردان " امری " در حال حاضر با 27 امتیاز و 5 امتیاز کمتر نسبت به بارسلونا در جایگاه سوم جدول رده بندی قرار گرفته اند. گرفتن امتیاز از شاگردان " گورادیولا " در ورزشگاه نیوکمپ کار دشواری است اما والنسیا برای اینکه در کورس قهرمانی باقی بماند به امتیازات این دیدار احتیاج دارد اما حضور بازیکنان آماده ای همچون " مسی "، " ژاوی " و " اتوئو " کار هر تیمی حتی والنسیا را دشوار خواهد کرد. تقابل " اتوئو " و " دیوید ویا " گلزنان اول و دوم رقابت های لالیگا نیز دیدنی خواهد بود.
در دیگر دیدار حساس این هفته، روز یکشنبه رئال مادرید در ورزشگاه " سانتیاگو برنابئو " میزبان سویا، یکی دیگر از تیم های مدعی لالیگا است. سویا هفته گذشته در خانه خود با 3 گل مغلوب بارسلونا شد و اکنون برای جبران آن نتیجه به دنبال قربانی کردن رئال مادرید بحران زده است. رئال مادرید نیز هفته گذشته با ارائه یک بازی ضعیف و ناهماهنگ با نتیجه 3-1 مغلوب ختافه شد.
دیدار الکلاسیکوی هفته آینده نیز ممکن است به سود حریفان بارسلونا و رئال مادرید تمام شود، چون هر دو تیم نگاه ویژه ای به آن بازی حساس و تاریخی دارند.

برنامه کامل دیدارهای هفته چهاردهم لالیگا به شرح زیر است:

شنبه 16 آذر
گیخون – اتلتیکومادرید، ساعت 22:30
ویارئال – ختافه، ساعت 22:30
بارسلونا – والنسیا، ساعت 00:30 بامداد

یکشنبه 17 آذر
اوساسونا – وایادولید، ساعت 19:30
نومانسیا – آلمریا، ساعت 19:30
دپورتیوو – مالاگا، ساعت 19:30
مایورکا – رکرتیوو، ساعت 19:30
رسینگ سانتاندر – اتلتیک بیلبائو، ساعت 19:30
رئال بتیس – اسپانیول، ساعت 21:30
رئال مادرید – سویا، ساعت 23:30

• تمامی ساعات به وقت ایران می باشد.
• تیم های سمت راست میزبان می باشند.

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۶ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: Frank.Rijkaard
پیام: ۳۴
عضویت از: ۱۴ آذر ۱۳۸۷
از: بارسلونا-ویلای شخصی فرانک رایکارد-در میان گل های باغچه
گروه:
- کاربران عضو
رافائل نادال: من هم يكي از طرفداران بارسلونا هستم

مردشماره يك تنيس جهان كه هميشه رئال مادريد را ستايش مي كرد، اعلام كرد كه بارسلوناتيم محبوب اوست.

نادال گفت: " من هميشه رئال مادريد را دوست داشتم و علاقه زياد من به اين تيم غيرقابل انكار است. ولي من بارسلونا و در كل فوتبال را بسيار تحسين مي كنم و تمامي بازي هاي ليگ را هر هفته دنبال مي كنم. رئال مادريد با وجود اين صدمه ها شانس زيادي در اين فصل ندارد و اين در حالي است كه بارسلونا در حال ارائه بهترين بازي در تمام جهان است."

در پايان نادال با كلمات خود ليونل مسي را مورد تحسين قرار داد و چنين اظهار داشت: "او در حال حاظر بهترين بازيكن روي كره زمين است."

منبع:هورا اسپرت

۱۶ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
درخواست سرمربي بارسلونا براي پيگيري تباني

سرمربي تيم فوتبال بارسلونا از فدراسيون فوتبال اسپانيا خواست، فورا در مورد ادعاهاي اخير تباني در مسابقات اين کشور تحقيق کند.

به گزارش ايرنا به نقل از روزنامه مارکا، هفته گذشته در اسپانيا خبرهايي در مورد تباني در دو مسابقه اي که تکليف سقوط يا صعود دو تيم را مشخص مي کرد، افشا شد.

در همين راستا "پپ گارديولا" اگرچه تيمش درگير اين ماجرا نبوده اما خواستار تحقيقات فدراسيون فوتبال اسپانيا در مورد ادعاي تباني در مسابقه فصل گذشته مالاگا و تنريف و همچنين ديدار اتلتيک بيلبائو و لوانته در دو فصل قبل شده است.

روزنامه مارکا به نقل از وي نوشت: واقعا خبر بدي براي فوتبال اسپانيا است. اين موضوع بايد کاملا مورد بررسي قرار گيرد. فدراسيون فوتبال بايد مداخله کند چون اين مساله نمي تواند حل نشده بماند. ادعاهاي مطرح شده براي وارد عمل شدن فدراسيون کافي است.

گارديولا افزود: مسايلي از اين دست فقط به فوتبال ضربه مي زند. اگر ادعاها غلط باشند، بايد با آنهايي که اين شايعات را درست کرده اند، برخورد شود. اما اگر حقيقت داشته باشند، متخلفان بايد مجازات شوند. نمي توانيم با سوء ظن به تباني تا آخر فصل بازي کنيم. بايد جلوي اين شايعات گرفته شود.

هريستو استويچکوف يکي از هم تيمي هاي سابق گارديولا در تيم بارسلونا نيز تهديد کرده است، موضوع را به فدراسيون بين المللي فوتبال (فيفا) و اتحاديه فوتبال اروپا (يوفا) ارجاع خواهد داد.

استويچکوف مستقيما دخالتي در اين مساله ندارد اما تيم تحت مربيگري او در آن زمان يعني سلتاويه گو به دنبال پيروزي به اصطلاح از پيش تعيين شده اتلتيک مقابل لوانته در آخرين روز از مسابقات فصل 2007 - 2006، از ليگ برتر اسپانيا سقوط کرد.

منبع:تابناک

۱۶ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
راننده فرمول يک جهان:
بازي هاي بارسلونا لذت بخش است

هوادار معروف باشگاه رئال مادريد، به زيبايي بازي اين روزهاي رقيب ديرينه يعني بارسلونا اعتراف کرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، فرناندو آلونسو راننده فرمول يک جهان که به عنوان يکي از هواداران رئال مادريد رقيب سرسخت بارسلونا شناخته مي شود، به مقايسه وضعيت کنوني اين دو تيم اسپانيايي پرداخته و عملکرد آبي-اناري پوشان را ستود.

آلونسو به روزنامه Sport اسپانيا گفت: «طرز بازي بارسلونا را مي پسندم و تماشاي آن به راستي برايم لذت بخش است.»

وي افزود: «شما مي توانيد تلويزيون را روشن کرده و بازي مسي را ببينيد که لذت بخش است. او توانايي انجام کارهايي را دارند که ديگران از انجام آن عاجزند.»

۱۶ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در حمايت از مربي آلماني
لاپورتا: رئال مادريد لياقت شوستر را ندارد

به نقل از آس اسپانيا، خوان لاپورتا گفت: شوستر كارش را بلد است و خيلي خوب تيمش را رو به جلو مي برد. او مربي بزرگي است؛ اما رئال مادريد لياقت ندارد چنين مربياني را حفظ كند.
وي ادامه داد: هواداران اين تيم هم مي دانند كه به خاطر ندانم كاري هاي مديران قبلي چه مربيان بزرگي را از دست داده اند. من به عنوان يك مدير اگر مربي مثل گوارديولا را نداشتم، قطعا شوستر را انتخاب مي كردم.
مديرعامل بارسا افزود: مربي كه در بدترين شرايط روحي بازيكنان دست به تغييرات تاكتيكي مي زند، مربي كوچكي نيست و بايد او را حفظ كرد.

منبع:فارس

۱۶ آذر ۱۳۸۷
مهمان_
آخرو آبی و اناری پوش می شود
هورا اسپرت, مقامات بارسلونا با سرجیو آخرو, ستاره اتلتیکو مادرید در مورد پیوستن این بازیکن آرژانتینی به نیوکمپ به توافق رسیده اند.

به نقل از مطبوعات آرژانتین آگوئرو, مهاجم اتلتیکو مادرید بر اساس توافقی که با آبی و اناری پوشان به عمل آورده است, فصل آینده به بارسا منتقل خواهد شد تا در کنار هم وطنش, لیونل مسی بازی کند.
با این حال مسوولان اتلتیکومادرید, این بازیکن ارزنده را کمتر از 40 میلیون پوند نخواهند فروخت. مبلغی که خووان لاپورتا, رئیس بارسا با کمال میل برای امضای یکی از دشوارترین قراردادها طی سالها اخیر پرداخت خواهد کرد.

منبع:www.ghatreh.com

۱۶ آذر ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۱۷,۱۹۹ بازدید
۱۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۳,۱۷۶ بازدید
۱۸ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۷۵,۲۸۵ بازدید
۱۹ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۲,۹۳۰ بازدید
۲۹ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۵۱ بازدید
۲۹ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۴۱ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۹,۴۴۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۱,۵۲۹ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۳,۵۸۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۹,۰۵۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۶۳۲ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۳۹ کاربر آنلاین است. (۱۶۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!