به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

اینفوگرافی؛ آمار فوق العاده هاجسون با سه شیر
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

تیم ملی انگلیس با روی هاجسون روزهای خوبی را می گذراند و روند مثبت نتیجه گیری این تیم با برد در زمین اسلوونی نیز ادامه یافت. تیم ملی انگلیس بعد از جام جهانی در 10 بازی به میدان رفته که حاصل آن هشت برد و دو تساوی برای سه شیر بوده. شاگردان هاجسون 23 گل زده اند و فقط 5 بار دروازه شان باز شده است. هاجسون با انگلیس 80 درصد بازیهایش را برده و این روند امیدواریهای فراوانی را نزد هواداران همیشه منتقد فوتبال این کشور به وجود آمده است.

روزی که نماند دگری بر سر کویت

دانی که ز اغیار وفادار ترم من
۲۵ خرداد ۱۳۹۴
بلاروس 0-1 اسپانیا؛ لاروخا همچنان در تعقیب اسلواکی
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

دو تیم اسپانیا و بلاروس از مرحله مقدماتی رقابت های یورو 2016 در ورزشگاه بوریسف آرنا به مصاف هم رفتند که در نهایت شاگردان ویسنته دل بوسکه با کسب پیروزی شمار امتیازات خود را به 15 رساندند و در رده دوم باقی ماندند.

شــرح بازی

تیم های دوم و چهارم گروه C رقابت ها با قضاوت آقای روبرت شورگن هافر در ششمین دیدار خود به مصاف هم رفتند. در حالیکه دیدار رفت دو تیم با پیروزی 3-0 لاروخا به پایان رسیده بود، در این مسابقه نیز شاگردان دل بوسکه کار را هجومی آغاز کردند و پس از خلق چند موقعیت بازی رفته رفته حالت سکون به خود گرفت و طبق معمول اسپانیایی ها با پاس های متعدد و حفظ مالکیت توپ ریتم بازی را در اختیار گرفتند. اصرار لاروخا بر ارسال از کناره ها با توجه به میانگین قدی بالای تیم میزبان راه به جایی نمی برد تا اینکه در دقیقه '45 بالاخره روی یکی از ارسال ها و با استفاده از اشتباه دفاع و دروازه بان بلاروس، داوید سیلوا موفق شد دروازه حریف را باز کرده و نیمه اول با همین نتیجه به پایان برسد.

در نیمه دوم با عقب کشیدن اسپانیا، بلاروس جرأت بیشتری برای جلو آمدن پیدا کرد که حاصل آن فرصتی بود که در دقیقه '49 روی پاس هلب، کورنیلنکو به دست آورد اما کاسیاس در موقعیت تک به تک با پای خود توپ را برگشت داد. در ادامه میهمان به خود آمد و فرصت های بسیار خوبی برای گلزنی خلق کرد اما موراتا و سیلوا در این میان توپ های خیلی خوبی را از دست دادند و در لحظات پایانی با ورود ایسکو خط حمله اسپانیا جان تازه تری به خود گرفت که باز هم نتیجه ای در بر نداشت تا بازی با همان یک گل به سود تیم دل بوسکه به پایان برسد.

شــرح گل

دقیقه '45 (داوید سیلوا)(0-1): ارسال ضربه ایستگاهی توسط فابرگاس از سمت چپ، در حالیکه مدافع و دروازه بان بلاروس روی سر راموس بلند شده بودند، توپ پشت آنها روی سینه سیلوا فرود آمد تا وی با یک ضربه روی پای محکم سومین گل خود در این مسابقات را به ثمر برساند.

تـرکیب دو تیم و آمار بازی

۲۵ خرداد ۱۳۹۴
دل بوسکه: در خط حمله بی دقت بودیم,؛ یک گام دیگر به فرانسه نزدیک شدیم
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

ویسنته دل بوسکه اذعان کرد که اسپانیا در یک سوم پایانی زمین فاقد دقت بود اما با این وجود از پیروزی 1-0 تیمش مقابل بلاروس ابراز رضایت کرد.

به گزارش Football-espana، سرمربی لاروخا بعد از مسابقه به خبرنگاران گفت:

ما در یک سوم پایانی زمین فاقد دقت بودیم اما بازی را خوب کنترل کردیم. به جز 15 دقیقه نخست نیمه دوم، ما خیلی کم توپ را از دست دادیم. با اینحال، ما سه امتیاز دیگر به اندوخته خود اضافه کردیم و این به ما اجازه می دهد تا موقعیت خوبی در گروه داشته باشیم. ما یک گام دیگر برای حضور در فرانسه برداشتیم.
ما در ماه سپتامبر با اسلواکی بازی خواهیم کرد و من مشغول کار کردن با طیف گسترده ای از بازیکنان هستم. از آخرین بازی خود در جام جهانی مقابل استرالیا، 7 بازیکن جدید به ترکیب اسپانیا وارد شده اند. همه بازیکنان من قطعاً در باشگاه های خود فیکس هستند و در بالاترین سطح خود بازی می کنند.

۲۵ خرداد ۱۳۹۴
داوید سیلوا: کاسیاس هنوز هم بهترین است
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

به دنبال پیروزی 1-0 تیم ملی اسپانیا مقابل بلاروس در مقدماتی یورو 2016، داوید سیلوا مدعی شد که ایکر کاسیاس هنوز هم بهترین دروازه بان دنیاست.

دروازه بان اسطوره ای باشگاه رئال مادرید در دیدار ورزشگاه بوریسف آرنا بار دیگر جایگاه اصلی خود را از داوید ده خیا پس گرفته بود، و موفق شد تا یک کلین شیت دیگر نیز ثبت کند.

به گزارش Football-espana، زننده تک گل این دیدار گفت:

ایکر دروازه بان بزرگی است و برای ما بهترین است. حرف بیشتری برای گفتن وجود ندارد. مربی با ما کار های بزرگ زیادی انجام داده است، و من مطمئنم که دستاورد های خیلی بیشتری همراه با او خواهیم داشت.

۲۵ خرداد ۱۳۹۴
انگلستان محل اردوی خود در جریان یورو 2016 را انتخاب کرد
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

شانتیل فرانسه منطقه ای است که سه شیرها برای برپایی کمپ تمرینی در طی یورو 2016 تعیین کرده اند.

انگلستان با برد 6 بر صفر مقابل سن مارینو و ثبت رکورد 100 درصد پیروزی توانست به عنوان نخستین تیم به یورو 2016 راه پیدا کند.

به گزارش وبسایت رسمی فدراسیون فوتبال انگلستان، شهر شمالی شانتیل در شمال پاریس و منطقه پیکاردی و هتل مجلل Auberge du Jeu de Paume اردو خواهند زد. روی هاجسون سرمربی تیم ملی انگلستان با تائید این مطلب گفت که زمان زیادی را صرف انتخاب هتل مورد نظر کرده اند و مسائل زیادی مانند سفرها به شهرهای مختلف برای انجام بازی ها را مورد بررسی قرار داده اند.

۱۷ شهریور ۱۳۹۴
لوو: مولر حس ششم دارد
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

سرمربی مانشافت پس از درخشش توماس مولر در بازی مقابل اسکاتلند، به تحسین او پرداخته است و به گفته او، این مهاجم حس ششم قوی ای دارد.

به نقل از سایت گل، مهاجم باشگاه بایرن مونیخ آلمان که در بازی مقابال اسکاتلند در چارچوب رقابت های مقدماتی یورو، با دو گل و یک پاس گل برای ایلکای گوندوعان خوش درخشید، اکنون مورد تحسین و ستایش یواخیم لوو سرمربی تیم ملی آلمان قرار گرفته است. یواخیم لوو در این باره پس از بازی چنین گفته است:

مولر نوعی حس ششم دارد. او همواره به فکر گلزنی است. این موضوع غریزی است و نمی توان آن را آموزش داد.
تیم قهرمان جهان در 8 اکتبر به مصاف ایرلند خواهد رفت و با کسب پیروزی در این بازی، صعود خود به یورو 2016 را مسجل خواهد کرد. لوو همچنین در این باره اینگونه اظهار نظر کرد:

بدون شک انتظار دارم در بازی بعد صعود خود را قطعی کنیم. از برد امشب بسیار خوشحال هستم. بازی بسیار سختی بود، اما در انتها نشان دادیم کدام تیم، تیم برتر میدان است. ما انتظار داشتیم که آنها هرچه در توان دارند انجام دهند، چرا که شاید این بازی آخرین فرصت آنها بود.
آلمان هم اکنون در گروه D با دو امتیاز اختلاف با لهستان صدرنشین است و کار راحتی برای صعود به رقابت های یورو در پیش دارد.

۱۷ شهریور ۱۳۹۴
لوو: گام بزرگی برداشتیم، از عملکرد جان راضی هستم
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

پس از پیروزی مانشافت در دیدار دیشب مقابل اسکاتلند، یواخیم لوو سرمربی این تیم در مورد موضوعات مختلف به پرسش های خبرنگاران پاسخ داد.

تیم ملی آلمان توانست با پیروزی در بازی دوشنبه شب مقابل اسکاتلند، مسیر خود را برای صعود به رقابت های یورو 2016 فرانسه هموار تر کند.به نقل از فدراسیون فوتبال آلمان یواخیم لوو در یک مصاحبه پیرامون موضوعات مختلف، از جمله پیروزی مقابل لهستان و اسکاتلند، وضعیت بازیکنان و اولین بازی های ملی امره جان برای تیم ملی به گفتگو پرداخت:

آقای لوو، تیم شما توانست در یک بازی سخت و هیجان انگیز در اسکاتلند با نتیجه 3:2 پیروز شود و صعود خود به یورو را تقریبا قطعی کند، نتیجه را چطور می بینید؟

ما به پیروزی در هر دو بازی اخیر نیاز داشتیم، و توانستیم به خواسته خود برسیم و با این کار گام بزرگی برای رسیدن به یورو برداشتیم. بنابراین از نتیجه رضایت دارم.
آیا شما صعود به یورو را قطعی می بینید؟

موقعیت ما هم اکنون بسیار مناسب و خوب است. حتی با یک مساوی مقابل ایرلند نیز می توانیم به مرحله بعد برویم. اما مطمئنا ما با چنین ذهنیتی با ایرلند بازی نخواهیم کرد. ما برای پیروزی به میدان خواهیم رفت و همه چیز را در همان بازی قطعی خواهیم کرد.
در هفته های گذشته موقعیت شما در گروه چندان خوب به نظر نمی رسید. آیا واقعا نگران وضعیت تیم نبودید؟

هیچ گاه شک نداشتم و نگران نبودم. همیشه مطمئن بودم که به مرحله بعد راه خواهیم یافت. بعد از سه یا چهار جلسه تمرینی همه چیز خوب پیش می رود، و این یکی از نقاط قوت تیم ماست. در سال گذشته ما با غالبا مجبور شدیم که با ترکیب های مختلفی بازی کنیم. نمایش تیم در این هفته بار دیگر به من این حس اطمینان را داد که تیم ما تیم خوبیست. اگر ما اندکی زمان داشته باشیم ، همه چیز عالی پیش می رود.
آیا دو گلی که از اسکاتلند دریافت کردید شما را نگران می کند؟

خیر، هیچ اتفاقی از این بازی من را نگران نمی کند. بازی آسانی نبود، چرا که ما مقابل تیمی بازی می کردیم که 8 یا9 بازیکن آنها در محوطه جریمه خود بودند. ما در کل بازی را تحت کنترل خود داشتیم. غیر از دو گلی که تصادفی دریافت کردیم، هیچ موقعیتی را در اختیار حریف قرار ندادیم.
توماس مولر بهترین بازیکن زمین بود و مانند بازی رفت توانست دو گل به ثمر برساند. آیا نمایش او شما را باز هم شگفت زده کرد؟

توماس به طرز اعجاب آوری توانایی تشخیص و ایجاد موقیت گل دارد. او با زیرکی خاصی فضاها را پیدا می کند و با جایگیری مناسب، از توپ های برگشتی استفاده می کند. او با شم قوی خود تشخیص می دهد که توپ به کجا می رود. این چیزی نیست که بتوان یاد گرفت، بلکه غریزی و در ذات توماس است.
شما در ترکیب خود نسبت به بازی مقابل لهستان تنها یک تغییر ایجاد کردید. ایلکای گوندوعان از آغاز به میدان رفت و توانست گل پیروزی را به ثمر برساند. عملکرد او را چگونه دیدید؟

تعویض او با مسوت اوزیل در بازی با لهستان نتیجه خوبی داد. ایلکای با توپ گیری و تصاحب توپ، و چرخش های خود بازیکن بسیار خوبی بشمار می رود. بعد از مصدومیت طولانی مدت او دوباره موفق شد به شرایط ایده آل برسد و دو بازی ملی انجام دهد، هر دو بازی نیز بسیار رضایت بخش بودند. من واقعا خوشحالم که دوباره ایلکای را در اختیار دارم. در هر دو بازی اخیر دیدیم که او چقدر با ارزش است.
امره جان در دومین بازی ملی خود نیز اندکی ضعف و کمبود نشان داد. آیا شما می خواهید به او در پست دفاع راست شانسی دوباره بدهید؟

بله. بعد از تنها دو بازی ملی نمی توان از یک بازیکن انتظار زیادی داشت. او برای اولین بار بود که به ما ملحق می شد و متوجه شد که وضعیت با تیم زیر 21 سال کاملا متفاوت است. اما او از قدرت بدنی و استقامت خوبی برخوردار است، و در نبرد های نفر به نفر عملکرد خوبی دارد. طبیعتا او باید پیشرفت کند و برای همین به حمایت و همراهی نیاز دارد. او بسیار جوان است و با این وجود من از عملکرد او راضی هستم.

۱۷ شهریور ۱۳۹۴
رکورد بیشترین گل ملی در تیم ملی انگلستان منحصراً به رونی رسید
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

وین رونی با زدن پنجاهمین گل ملی اش در بازی امشب تیم ملی انگلستان مقابل سوئیس، منحصراً به عنوان برترین گلزن انگلستان در رده ملی دست یافت.

وین رونی با گلزنی در دیدار امشب، پنجاهمین گل ملی خود را به ثمر رساند و به عنوان برترین گلزن تاریخ تیم ملی انگلستان دست یافت. کاپیتان منچستریونایتد و تیم ملی انگلستان در بازی با سن مارینو، چهل و نهمین گل ملی اش را به ثمر رساند و موفق شد تا با رکورد سر بابی چارلتون برابری کند، اما با گلی که در بازی امشب به ثمر رساند، به تنهایی این رکورد را در اختیار گرفت. رونی این تعداد از گل را در 107 بازی ملی به ثمر رسانده است.

۱۸ شهریور ۱۳۹۴
دخیا: باید دید برای بازی در تیم باشگاهی نیز شانس خواهم داشت یا نه
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

بعد از پیروزی 1-0 شب گذشته اسپانیا مقابل مقدونیه، داوید دخیا اظهار داشت که خوشحال است و از فوتبال خود لذت می برد.
به گزارشAS، دروازه بان تیم منچستر یونایتد در مورد بازی گفت:

صادقانه بگویم که می دانستیم مقدونیه بازی را برای ما پیچیده خواهد کرد و همین اتفاق هم رخ داد - به خصوص اینجا در ورزشگاه آنها. خوان گلی به ثمر رساند که سه امتیاز بسیار مهم برای ما در پی داشت.
او راجع به فرصتی که دل بوسکه در اختیارش گذاشت نیز گفت:

احساس خوبی دارم. من واقعاً برای بازگشت به میادین اشتیاق زیادی داشتم. به سخت کار کردن ادامه خواهم داد و باید دید بعد از آن در باشگاه خود شانسی خواهم داشت یا نه. حمایتی که دریافت کردم بسیار مهم بود. من هم تیمی های فوق العاده ای دارم و قدردان همه آنها هستم.
او در پایان در مورد آینده اش نیز گفت:

آینده من مثل همین حالا خواهد بود: آرام هستم؛ به کار کردن و پیشرفت ادامه خواهم داد - در کوتاه مدت، از فوتبال لذت می برم و خوشحال هستم.

۱۸ شهریور ۱۳۹۴
سخنرانی حماسی رونی در رختکن تیم ملی انگلستان
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

وین رونی کاپیتان تیم ملی انگلستان، شب گذشته موفق شد با به ثمر رساندن پنجاهمین گل ملی، نام خود را در تاریخ فوتبال انگلستان ثبت کند.

وین رونی پس از شکستن رکورد بیشترین گل ملی انگلستان، سخنرانی حماسی در رختکن این تیم انجام داد. کاپیتان تیم ملی انگلستان با به ثمر رساندن پنجاهمین گل خود توانست رکورد سر بابی چارلتون را بشکند.

به گزارش FourFourTwo، رونی در رختکن تیم ملی انگلستان بسیار خوش حال بود و حتی بعضی از بازیکنان برای او سرود هایی می خواندند. روی هاجسون پس از اهدای پیراهن شماره 50 به وین رونی از او خواست تا برای بازیکنان انگلستان سخنرانی کند.

کاپیتان منچستریونایتد در سخنرانی خود گفت:

از همه متشکرم. مربیان، بازیکنان و کادر فنی هایی که در این مدت با آن ها کار کردم. این لحظه ای غرور انگیز برای من و خانواده ام است. امیدوارم هم خود من و هم تیم ملی کشورم عناوین بیشتری در آینده کسب کنیم. امیدوارم این جوانان، هری (کین)، راس (بارکلی) و رحیم (استرلینگ) به افتخارات زیادی برسند و حتی رکورد من را بشکنند. خیلی خوش حالم. این عنوان برای من بسیار با ارزش است. خیلی خیلی از شما ممنون هستم.

۱۸ شهریور ۱۳۹۴
< ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ... ۳۷ >

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۲,۱۹۲ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۸,۵۶۸ بازدید
۲۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۲۵۹ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۲,۴۹۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۲۸۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۷۹ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۱۹۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۸۲۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۵۵ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۶۳ کاربر آنلاین است. (۱۷۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۶۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!