به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار روز لیگ قهرمانان
نام کاربری: argentina
پیام: ۱,۷۱۲
عضویت از: ۱۱ تیر ۱۳۸۹
از: MY BEST CITY IS QUCHAN
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- دیگو آرماندو مارادونا - یوهان کرایف
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- پپ گواردیولا - آرسن ونگر
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
مستقیم از بارسلونا (2): فان‌پرسی، تصمیم دقیقه 90 ونگر

سایت گل – هنوز مشخص نیست روبین فان‌پرسی بتواند به این بازی برسد. او در بازی رفت گل تساوی را زد و می‌خواهد در این دیدار به میدان برود، اما به نظر می‌رسد آرسن ونگر در آخرین لحظات تصمیم خواهد گرفت که او بازی کند یا نه. ونگر نمی‌خواهد فان‌پرسی همیشه مصدوم را دچار آسیبی جدی کند. او همچنین گفته است: «این بازی روانی نیست، چون من در بازی ذهنی و جنگ روانی خیلی بد عمل می‌کنم!»

پپ گواردیولا گفته است دوست دارد فان‌پرسی هم بازی کند.

۱۷ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
توتی در ترکیب ثابت رم قرار می‌گیرد

او قرار است جای مارکو بوریلو را در ترکیب بگیرد.

سایت گل – وینچنتزو مونتلا، مربی رم فرانچسکو توتی را برای حضور در ترکیب ثابت در نظر دارد. رمی‌ها باید شکست سه بر دو در خانه مقابل شاختار دونتسک را در اوکراین جبران کنند.

توتی در دیدار سال 2006 در خانه شاختار در ترکیب ثابت قرار گرفت، دیداری که اوکراینی‌ها با گل چیپرین ماریکا یک بر صفر بردند.

کوریره دلو اسپورت نوشته مونتلا سیستم 1-3-2-4 را زیر نظر دارد و توتی جای مارکو بوریلو را می‌گیرد. او همچنین حمایت میرکو ووچینیچ، سیمونه پروتا و رودریگو تادی را خواهد داشت. دانیله دروسی و داوید پیزارو کنترل میانه میدان را در دست خواهند داشت و نیکولاس بوردیسو، فیلیپ مکسس، ژوان و یان آرنه ریسه هم چهار مدافع رم هستند.

سایت گل

۱۷ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
مستقیم از بارسلونا (1): فابرگاس به بازی می‌رسد

سایت گل – سسک فابرگاس در دیدار مقابل بارسلونا در لیگ قهرمانان در ترکیب آرسنال قرار خواهد گرفت. گفته می‌شد او شاید به این بازی نرسد اما این گونه نشد و او رسید. فابرگاس در دیدار برگشت پارسال در نوکمپ غایب بود و این اولین باری است که در دوران حرفه‌ای فوتبالش در ورزشگاه نوکمپ به میدان می‌رود.

تردیدهایی درباره فابرگاس وجود داشت ولی به نظر می‌رسد که مشکلات برطرف شده‌اند و او می‌تواند بازی کند.

سایت گل

۱۷ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
بوتراگنیو، اسطوره رئال: امیدوارم بارسلونا آرسنال را ببرد

امیلیو بوتراگنیو امیدوار است که بارسلونا بتواند به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان برسد.

سایت گل – امیلیو بوتراگنیو، اسطوره رئال مادرید دشمنی بین سفیدپوشان و بارسلونا را کنار گذاشته و گفته امیدوار است که کاتالان‌ها آرسنال را ببرند.

او گفته است: «ما همه اسپانیایی هستیم و هرچند بارسلونا یکی از بزرگ‌ترین رقبای ما در لالیگا و اروپا است، اما امیدوارم آنها به یک‌چهارم نهایی برسند.

بازی بین بارسلونا و آرسنال دیدار بزرگی خواهد بود. هر دو تیم دوست دارند مالکیت توپ را داشته باشند و بازیکنانی عالی دارند که می‌دانند چطور با توپ کار کنند. بازی برای هواداران قاعدتا جذاب خواهد بود.

اگر بارسلونا و رئال مادرید به دور بعد برسند ولی در آن دور به هم نخورند، عالی خواهد شد. رئال مادرید – بارسلونا می‌تواند دیدار نهایی امسال لیگ قهرمانان باشد.»

۱۷ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
سرخیو بوسکتس: دیدار مقابل آرسنال مهمترین بازی فصل برای ماست

او معتقد است این دیدار، مهمترین دیدار فصل آبی و اناری هاست و امیدهای شان برای رسیدن به قهرمانی در اروپا به این بازی بستگی دارد

سایت گل- سرخیو بوسکتس، هافبک بارسلونا، دیدار امشب تیمش مقابل آرسنال را بسیار مهم و سرنوشت ساز توصیف کرد.
او معتقد است این دیدار، مهمترین دیدار فصل آبی و اناری هاست و امیدهای شان برای رسیدن به قهرمانی در اروپا به این بازی بستگی دارد.
آرسنال در دیدار رفت 2-1 بارسا را شکست داده و بوسکتس اعلام کرد که تیمش با غیبت پویول به دلیل مصدومیت و محرومیت پویول کنار آمده است.
او در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" ما چند بازیکن کلیدی مان را در اختیار نخواهیم داشت اما سال گذشته نیز همین طور بود و شرایط برای ما خیلی خوب پیش رفت.
این مهمترین بازی فصل برای ماست و می خواهیم از امتیاز میزبانی استفاده کنیم. شرایط نسبت به سال گذشته تغییر کرده است. شاید نتیجه 4-1 به نظر آسان به دست آمد اما اصلا این طور نبود.
آرسنال؟ آنها تیم جوانی هستند اما تجربه حضور در چند فینال را دارند. فکر می کنم سسک فابرگاس مهمترین بازیکن آنهاست که حضورش موجب آرامش تیم آرسنال می شود."

سایت گل

۱۷ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
سسک فابرگاس: دیدار مقابل بارسا در نوکمپ برای من دیداری ویژه است

فابرگاس که از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شده، دیدارهای تیمش مقابل بیرمنگام در فینال جام اتحادیه و ساندرلند در لیگ برتر را از دست داد اما اعلام کرد می تواند در نبرد امشب نوکمپ به میدان برود

سایت گل- سسک فابرگاس، کاپیتان آرسنال، اعلام کرد آماده است تا در دیدار امشب مقابل بارسا به میدان برود.
فابرگاس که از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شده، دیدارهای تیمش مقابل بیرمنگام در فینال جام اتحادیه و ساندرلند در لیگ برتر را از دست داد اما اعلام کرد می تواند در نبرد امشب نوکمپ به میدان برود.
او در گفتگو با سایت یوفا گفت:" در چند روز اخیر خیلی نگران بودم. فکر می کردم به موقع آماده نخواهم شد اما اکنون برای بازی کردن مشکلی ندارم. قصد ندارم به خودم فشار بیاورم. تیم برایم بسیار مهم است اما نمی خواهم سلامتی ام را خطر بیندازم. این کار حرفه ای نیست. ضمن اینکه بازیکن خوبی برای تیم نیز نخواهم بود.
خیلی خوشحالم که به نوکمپ برمی گردم. این دیداری ویژه برای من است. باید حرفه ای باشم و با تمام وجود برای تیم بازی کنم.
می خواهم برای پیروزی آرسنال تلاش کنم. این طور نیست که چون تیم حریف آرسنال است، بخواهم کم کاری کنم.
ما از شخصیت و پتانسیل لازم برخورداریم و می خواهیم برای باشگاه قهرمانی کسب کنیم. همه می خواهند نشان دهند چه تیم خوبی هستیم و با توجه به نتیجه دیدار رفت، فرصت خوبی برای صعود به مرحله بعد داریم."

۱۷ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
کارلس پویول جایزه‌اش را به قربانیان مین در افغانستان تقدیم می‌کند

او به عنوان کاپیتان تیم یوفا دات کام برگزیده شده است.

سایت گل – کارلس پویول، پیش از دیدار بارسلونا و آرسنال چکی به مبلغ 100 هزار یورو از طرف یوفا دریافت خواهد کرد. او از سوی کاربران سایت یوفا به عنوان کاپیتان تیم سال 2010 برگزیده شده است. پویول این پول را به صلیب سرخ اهدا خواهد کرد.

او 230 هزار رأی گرفت تا کاپیتان تیم سال 2010 شود. ویلیام گایار، مشاور میشل پلاتینی این چک را پیش از دیدار مقابل آرسنال به پویول اهدا خواهد کرد و او هم آن را به صلیب سرخ می‌دهد.

این چهارمین سال پیاپی است که پول کاپیتان تیم سال، به صلیب سرخ می‌رسد. این پول برای پروژه توانبخشی فیزیکی قربانیان مین در افغانستان استفاده خواهد شد.

پویول گفت: «این افتخار بزرگی است که کاپیتان تیم سال یوفا دات کام شده‌ام. من خوش‌اقبالم چون فوتبال را تنها برای سلامتی بازی نمی‌کنم و چون دو پا دارم. خوشحالم این پول را به افرادی می‌دهم که شانس من را نداشته‌اند، و امیدوارم این به نحوی زندگی آنها را بهتر کند.»

هلن آلدرسن، مدیر منابع مالی صلیب سرخ هم گفت: «کارلس پویول تنها به ما کمک مالی نمی‌دهد، بلکه کمک معنوی هم می‌دهد که برای ما مهم است چون او طرفداران بسیاری در افغانستان دارد.»

۱۸ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
مستقیم از بارسلونا (4): گواردیولا به هتل نرفت

سایت گل - 19 بازیکن بارسلونا امروز ظهر آخرین جلسه تمرینی خود را گذراندند. 18 بازیکن از تیم اصلی به همراه تیاگو آلکانتارا در لیست بارسلونا حضور دارند. آنها دیشب را در هتل لافلوریدا، در کوه تیبیدابو سپری کردند. پپ گواردیولا هم که مشکل دیسک کمرش دارد بهبود می‌یابد، شب را در خانه گذراند، نه در هتل. او با این حال توانست در آخرین جلسه تمرینی تیمش حضور یابد.

۱۸ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
بارسلونا 3 (4) – آرسنال 1 (3): مسی بارسا را مقابل آرسنال ده نفره پیروز کرد

مسی دو گل زد و چابی هم یک گل زد تا بارسا بتواند آرسنال را شکست دهد و به دور بعد برسد.

سایت گل – بارسلونا توانست با دو گل لیونل مسی و یک گل چابی سه بر یک آرسنال را ببرد و این تیم ده نفره را پشت سر بگذارد.

بارسا در اوایل دیدار توپ و میدان را در اختیار داشت. آنها یک بار می گفتند داور باید خطای آبو دیابی در محوطه جریمه روی لیونل مسی را اعلام می کرد، اما ماسیمو بوساکا این نظر را نداشت.

پس از آن که آدریانو توپ را به تیر دروازه آرسنال زد، حملات بارسا سرانجام در دقیقه 2+45 به نتیجه رسید. سسک فابرگاس پشت محوطه جریمه خواست توپ را با پشت پا دور کند که توپ به آندرس اینیستا رسید و روی پاس او، لیونل مسی ابتدا توپ را از روی سر مانوئل آلمونیا عبور داد و سپس آن را وارد دروازه این دروازه بان اسپانیایی کرد که چند دقیقه پیش به جای وویچیخ اسچسنی مصدوم به میدان آمد.

آرسنال در نیمه دوم به دنبال گل تساوی بود و روی اشتباه بازیکنان بارسا به گل رسید. در دقیقه 53، روی کرنر آرسنالی ها سه بازیکن بارسا به هوا پریدند و سرخیو بوسکتس آن را به اشتباه وارد دروازه خودی کرد.

چند دقیقه بعد، روبین فان پرسی به دلیل آن که پس از سوت داور توپ را زد اخطار دوم را گرفت و اخراج شد. او پیش از این به دلیل ضربه زدن به صورت دنی آلوس اخطار گرفته بود.

فشار بارسا در دقیقه 69 به نتیجه رسید و باپاس عالی اینیستا، توپ به چابی رسید و او آلمونیا را مغلوب کرد.

در دقیقه 71 بارسا گل سوم را هم زد. لوران کوشیلنی در محوطه جریمه پدرو را سرنگون کرد و لیونل مسی پنالتی حاصل را به گل سوم تبدیل کرد.

در ادامه بارسا چند موقعیت عالی داشت که ابراهیم آفلای و دنی آلوس آنها را خراب کردند. نیکلاس بنتنر هم یک موقعیت عالی داشت که خاویر ماسچرانو با تکلی فوق العاده توپ را دور کرد.

بارسا با این برد به مرحله بعد رسید و حالا به دنبال گرفتن دومین سه گانه خود در طول سه سال گذشته است.

۱۸ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
گواردیولا: بازی کاملی را مقابل آرسنال ارائه دادیم

مربی بارسا عصبانیت فان پرسی درزمان اخراج را درک می کند

سایت گل- پپ گواردیولا مربی جوان باشگاه بارسلونا معتقد است که تیمش در دیدارسه شنبه شب مقابل آرسنال که با برتری 1-3 تیم کاتالان به پایان رسید تیم برتر میدان بود.

بارسلونا به لطف گلهای چابی و لیونل مسی مقابل آرسنالی به پیروزی رسید که در نیمه دوم روبین فان پرسی را از دست داد

گواردیولا در پایان این مسابقه به تمجید از شاگردانش به خاطر خلق موقعیتهای فراوان گلزنی پرداخت و اعلام کرد که آرسنال نتوانست کنترل توپ و میدان را به دست بگیرد.

پپ گواردیولا به اسکای سپورتس گفت:« آرسنال تیم خیلی خوبی است ولی آنها نمی توانستند 3 پاس پی در پی رد و بدل کنند. ما موقعیتهای فراوانی خلق کردیم و کاملا کنترل توپ را در دست داشتیم و بازی کاملی را ارائه کردیم. آرسنال هم خیلی خیلی خوب دفاع می کرد ولی آنها نمی توانستند بیش از 3 یا 4 پاس موفق را رد و بدل کنند.»

روبین فان پرسی در جریان بازی از زمین مسابقه اخراج شد و مربی بارسلونا میزان عصبانیت او را درک می کند:« من شرایط آرسنالی ها را درک می کنم، چون بازی کردن 10 نفر مقابل 11 نفر کار بسیار سختی است و می توانم دلیل واکنش فان پرسی به دلیل کارت زرد دوم را درک کنم. من سعی می کنم تا دوباره به بازی و شیوه بازی کردن خودمان و آنها نگاه کنم. در این شرایط ما از عملکردمان بسیار خوشحالیم. فکر می کنم که ما شایسته راهیابی به مرحله یک چهارم نهایی هستیم و در دودیدار رفت و برگشت بهتر از آنها بودیم.»

۱۸ اسفند ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۱۹,۲۱۱ بازدید
۵ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۶,۵۱۳ بازدید
۲۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۱۸۵ بازدید
۲۷ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۲,۰۲۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۴ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۱۵۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۳۰ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۱۲۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۵۱۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۳۰ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۶۹ کاربر آنلاین است. (۱۶۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۶۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!