به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
سکولاري: فشاري از طرف باشگاه چلسي وجود ندارد
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: "لوييز فيليپه اسکولاري" سرمربي برزيلي باشگاه چلسي انگليس اظهار داشت: با وجود باخت يکشنبه شب گذشته برابر ليورپول و افزايش اختلاف اين تيم با منچستريونايتد، هيچ فشاري از سوي باشگاه وجود ندارد.

به گزارش یوفا: ديدار چلسي - ليورپول براي هر دو تيم حکم مرگ و زندگي را داشت به ويژه به دليل اينکه منچستريونايتد با کسب پيروزي در روز قبل، صدرنشيني خود را با اختلاف امتياز بيشتري تثبيت کرده بود.

در ديدار يکشنبه شب چلسي طرف بازنده بود و مغلوب دو گل "فرناندو تورس" براي تيم تحت رهبري "رافائل بنيتس" شد تا سرخ پوشان اولين پيروزي در سال جديد ميلادي را بدست آورند.

از سوي ديگر، اين نتيجه موجب تقويت شايعات در مورد وضعيت اسکولاري شد، چلسي با اين اوضاع بايد براي ايستادن در مکان سوم و چهارمي ليگ برتر با استون ويلا و آرسنال رقابت کند.
سرمربي سابق تيم ملي فوتبال برزيل هيچ نگراني بابت موقعيت خود در استمفورد بريج ندارد و حتي اهميت اين باخت را رد مي کند.

وي اظهارداشت: تصور نمي کنم تحت فشار باشم. مشکل خيلي بزرگي نيست، من هر وقت مي بريم مي خندم، اما گاهي هم بازنده هستيم.

۱۶ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
فابرت: پاسخ مثبتي به اعتماد راموس مي دهم
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: بازيكن تازه وارد رئال مادريد در نشست خبري امروز خود به هواداران اين تيم قول درخشش و گلزني داد.

به گزارش یوفا: خوليان فابرت بازيساز سابق وستهام انگليس گفت: خوانده راموس در شرايطي به من اعتماد كرده كه هيچ يك از مقامات مادريد به او اعتماد ندارند. من قدر اين موقعيت را مي دانم و تلاش مي كنم در لباس مادريد بدرخشم.

وي افزود: پاسخ مثبتي به اعتماد راموس مي دهم. اطمينان دارم در نيم فصل دوم صدر جدول را از تيم بارسلونا پس مي گيريم.

۱۶ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
ديوي: با حضور تيموريان تحرك تازه اي در تيم ايجاد مي شود
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: سرمربي تيم فوتبال بارنزلي گفت: اميدوارم با حضور آندرانيك تيموريان حركت تازه اي در تيم بوجود آيد.

به گزارش یوفا: آندرانيك تيموريان شب گذشته با عقد قراردادي 6 ماهه به صورت قرضي از فولهام به تيم دسته اولي بارنزلي پيوست.

سيمون ديوي، سرمربي بارنزلي در اين باره اظهار داشت: براي من مايه تاسف و ناراحتي بود كه مي ديدم نيمكت تيم خالي است و ما گزينه هاي جايگزين مردان اصلي خود را نداريم. از اين رو براي به خدمت گيري بازيكني همچون آندرانيك تيموريان اقدام كرديم.

اين مربي افزود: در كنار هافبك ايراني تيم فولهام،‌ ميشل ميفسود و آدام هميل را هم در اختيار گرفتيم. هر سه اين خريدها به صورت قرضي هستند. اميد زيادي دارم كه با حضور اين 3 تن در تيم تحرك تازه اي ايجاد شود و ما بتوانيم بازي هاي خود را به بهترين شكل به انجام رسانيم.

ديوي عنوان كرد‌: ‌با اين سه بازيكن تازه مي توانيم به تيم شتاب دهيم و انتظار كسب نتيجه را داشته باشيم.

بارنزلي هم اكنون در ليگ دسته اول انگليس با كسب 29 امتياز در بين 24 تيم در رتبه بيست و دوم جدول قرار دارد.

۱۶ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
آرشاوين به آرسنال پيوست
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: مهاجم ملي پوش تيم زنيت روسيه پس از مدت ها مذاكره به تيم آرسنال پيوست.

به گزارش یوفا از لندن: آندري آرشاوين روز گذشته اعلام كرد براي انتقال به آرسنال با تيم انگليسي به توافق كامل دست يافته و قرارداد بسته است.

اين مهاجم 27 ساله پس از حضور در رقابت هاي جام ملت هاي 2008 اروپا در سوئيس و اتريش و درخشش در اين مسابقات، مورد توجه چند تيم بزرگ اروپا قرار گرفت اما سرانجام به پيشنهاد آرسنال پاسخ مثبت داد.

به موجب قرارداد منعقد شده، آرشاوين تا تاريخ سي ام ژوئن سال 2012 با آرسنال قرار داد خواهد داشت.

آرسن ونگر، سرمربي تيم آرسنال مبلغ اين انتقال را 3/13 ميليون يورو عنوان كرد و گفت: با حضور آرشاوين تحرك تازه اي در خط حمله ايجاد خواهد شد.

۱۶ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
تيموريان به طور قرضي به تيم دسته اولي بارنزلي انگليس منتقل شد
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: لندن - آندرانيک تيموريان هافبک ايراني و ملي پوش تيم فوتبال فولهام انگليس قرار است باقيمانده فصل جاري را به صورت قرضي براي تيم دست اولي بارنزلي بازي کند.

به گزارش یوفا: وي دوشنبه شب در گفت و گوي اختصاصي با خبرنگار ايرنا در لندن با اعلام اين خبر اظهارداشت: قرارداد من با باشگاه ليگ برتري فولهام تا ماه مه سال 2010 است و پس از پايان فصل 2009-2008 مجددا از بارنزلي به اين تيم باز خواهم گشت.

تيموريان گفت: با توجه به اينکه من به مدت چند ماه دچار آسيب ديدگي بودم، نتوانستم جاي ثابتي را در ترکيب تيم فولهام پيدا کنم.

وي افزود: اکنون آسيب ديدگي خود را پشت سرگذاشته ام و در آمادگي کامل به سر مي برم ولي با توجه به اينکه ترکيب اصلي تيم فولهام شکل گرفته و تيم در بازي هاي اخير خود نيز نتايج خوبي را گرفته، بازگشت به ترکيب اصلي بسيار دشوار بود.

هافبک ملي پوش و ايراني تيم فولهام گفت: تيم بارنزلي در حال حاضر نياز به هافبک دارد و من اميدوارم که بتوانم به آن تيم کمک بکنم.

وي اظهارداشت: با توجه به اينکه من با تيم فولهام قرارداد دارم، بايد تابع تصميمات باشگاه باشم ولي از نظر خودم هم انتقال قرضي به تيم بارنزلي مي تواند فرصت خوبي باشد که بتوانم بيشتر در ترکيب اصلي بازي کنم.

تيموريان تاکيد کرد: براي من تفاوت نمي کند که تيمي که در آن بازي مي کنم در ليگ برتر باشد يا در دسته اول. من همه تلاشم را خواهم کرد تا بهترين بازي هايم را ارائه کنم و توانايي هاي خود را نشان دهم.

تيم بارنزلي از تيم هاي شمال انگليس است که در حال حاضر در رتبه نوزدهم رقابت هاي 24 تيمي مسابقات فوتبال دسته اول اين کشور قرار دارد.

آندرانيک تيموريان در تابستان امسال و در آغاز فصل 2009-2008 فوتبال باشگاهي انگليس از تيم بولتون به تيم لندني فولهام پيوسته بود.

۱۶ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
در پايان فصل نقل و انتقالات زمستاني
رابي فاولر به استراليا مهاجرت كرد
خبرگزاري فارس: مهاجم اسبق تيم ملي فوتبال انگليس و ليورپول به تيم استراليايي اف. ث فوري نقل مكان كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، رابي فاولر 33 ساله روز گذشته پس از توافق با سران اين باشگاه دسته اول استراليا قرار دادي دو ساله منعقد كرد.
دان ماتيسون، مدير باشگاه فوري اظهار داشت: فاولر بازيكني شاخص و باتجربه در دنياي فوتبال حرفه اي است. او بازيكني است بسيار با انگيزه و پرتلاش است كه تمام توان خود را به كار مي گيرد تا تيمش به برد برسد. چنين بازيكني قطعا به كار ما در تيم فوري مي آيد.
فاولر كه براي ليورپول انگليس در 236 بازي ،‌120 گل زد و در تيم هاي ليدزيونايتد، منچسترسيتي، ‌كارديف سيتي (ولز) و بلكبرن روورز نيز بازي كرد، ‌قرار است از هفته آينده كار خود را با تيم استراليايي شروع كند.
اين اتفاق در زندگي ورزشي مهاجم انگليسي مي افتد كه فاولر در سال 2007 ، پيشنهاد تيم سيدني استراليا را رد كرد.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۱۶ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
به علت مصدوميت اتفاق افتاد
دوري 70 روزه دفو از تاتنهام
خبرگزاري فارس: باشگاه تاتنهام انگليس براي مدتي طولاني از وجود مهاجم مطرح خود محروم شد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه ديلي ميل، جرمين دفو؛ هنگام تمرين اين تيم لندني از ناحيه پاي راست دچار مصدوميت جدي شد.
طبق اعلام سخنگوي باشگاه تاتنهام،‌ دفو به علت فشار زيادي كه به پاي راست خود وارد كرد، ‌دچار شكستگي استخوان شد و پس از معاينات پزشكان، ‌وي حداقل 70 روز مجبور به استراحت خواهد بود.
اين مهاجم قرار است باز هم تحت معاينات دقيق تر قرار بگيرد تا پزشكان بتوانند تاريخ تقريبي بازگشت اش را به تمرينات اعلام كنند.

منبع

۱۶ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
بخت بازي وين روني مقابل وستهام افزايش يافت
خبرگزاري فارس: مهاجم ملي پوش و انگليسي تيم منچستريونايتد بخت زيادي براي بازي در هفته بيست و پنجم مقابل وستهام دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت باشگاه منچستريونايتد،‌ وين روني كه در ماه ژانويه از ناحيه استخوان پا صدمه ديد،‌ اكنون به تمرينات تيمش بازگشته است.
مطابق اين گزارش روني در تمرينات اخير تيمش حضوري جدي داشته و سر آلكس فرگوسن، سرمربي منچستريونايتد را برآن داشته، تا به فكر استفاده از او براي بازي روز يكشنبه آينده با وستهام در هفته بيست و پنجم باشد.
تيم تحت رهبري فرگوسن هفته گذشته با غلبه بر اورتون فاصله خود را در صدر جدول با تيم دوم ليگ برتر افزايش داد.
اين تيم شنبه شب در ورزشگاه اولدترافورد ميزبان اورتون بود و با تك گل كريستيانو رونالدو از روي نقطه پنالتي دروازه اورتون را در دقيقه 44 گشود.
با اين برد منچستريونايتد فاصله اش را در صدر جدول ليگ برتر فوتبال انگليس با تيم چلسي به پنج امتياز افزايش داد.

منبع

۱۶ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
پس از پيوستن به آرسنال
ونگر: آرشاوين همانند كالايي باارزش است
خبرگزاري فارس: سرمربي فرانسوي تيم آرسنال انگليس گفت: نسبت به توانايي هاي آندري آرشاوين اعتقاد راسخ دارم و مطمئنم او همچون كالايي با ارزش براي تيم خواهد بود.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه ديلي تلگراف،‌ آرسن ونگر اظهار داشت: مايه خوشحالي است كه پس از يك ماراتن طولاني،‌ آرسنال موفق به جذب آرشاوين شد. او لياقت و ارزش آن همه تلاش و تكاپو را داشت. او بسيار باارزش است.
اين مربي افزود: مي توانم بگويم آرشاوين يكي از بهترين خريدهاي تمام دوران حضورم در آرسنال است. آرشاوين مثل كالاي بسيار با كيفيت و داراي كارايي و راندمان بالاست. با اين كالا با ارزش مي توان به خيلي از نتايج ارزشمند رسيد.
آرشاوين ازطريق مدير برنامه هايش در ابتداي هفته اعلام كرد براي انتقال به آرسنال با تيم انگليسي به توافق كامل دست يافته و قرارداد بسته است. اين مهاجم 27 ساله پس از حضور در رقابت هاي جام ملت هاي 2008 اروپا در سوئيس و اتريش و درخشش در اين مسابقات، مورد توجه چند تيم بزرگ اروپا قرار گرفت اما سرانجام به پيشنهاد آرسنال پاسخ مثبت داد.
به موجب قرارداد منعقد شده، آرشاوين تا تاريخ سي ام ژوئن سال 2012 با آرسنال قرار داد خواهد داشت.
آرسن ونگر، سرمربي تيم آرسنال مبلغ اين انتقال را 3/13 ميليون يورو عنوان كرد.

منبع

۱۶ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
كوارشما: در اينتر به من فرصت ندادند
در چلسي خودنمايي خواهم كرد .

ريكاردو كوارشما آماده درخشش در فوتبال جزيره است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، هافبك پرتغالي اينتر پس از ‌آن كه ژوزه مورينيو در تيم خود فرصت چنداني به وي نداد به صورت قرضي راهي باشگاه چلسي شده و اميدوار به خودنمايي در جمع آبي‌هاي لندن است.

كوارشما در نخستين گفت‌وگوي خود پس از پيوستن به چلسي اظهار كرد: «در طول دوران فوتبالم در تمام تيم‌هايي كه براي آنها توپ زده‌ام سعي كردم بهترين عملكرد خود را به نمايش بگذارم. اكنون كه در ليگ برتر هستم بايد توانايي‌هاي خود را به نمايش بگذارم.»

كوارشما افزود: «در اينتر فرصت‌هاي بسياري براي خودنمايي به من داده نشد. اكنون مي‌خواهم نشان دهم كه به اندازه كافي براي چلسي خوب هستم.»

هافبك پرتغالي با تشكر از لوئيس فليپه اسكولاري سرمربي برزيلي چلسي كه در تيم ملي پرتغال هم هدايت وي را بيش از اين عهده‌دار بود، گفت: «پيوستن به اينتر براي من خوب بود اما، اكنون مي‌خواهم از اسكولاري و همه كساني كه ورود من به فوتبال انگليس را ممكن ساختند تشكر مي‌كنم.»

كوارشما از تابستان سال گذشته تاكنون تنها 12 بار براي اينتر به ميدان رفت و به تازگي از فهرست ژوزه مورينيو براي حضور در ليگ قهرمانان اروپا هم خط زده شد.

منبع

۱۶ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۶,۹۴۵ بازدید
۷ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۷۵,۹۸۰ بازدید
۲۴ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۴۵۹ بازدید
۲۹ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۳,۸۵۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۳۴ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۹ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۶۳۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۹۰۳ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۴۵۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۵,۵۱۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۴۷۲ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۵۳ کاربر آنلاین است. (۱۴۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!