به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا و جام حذفی
نام کاربری: B@RC@125
پیام: ۲,۱۷۹
عضویت از: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
عکس روز: مسی با کفش طلا و چابی با جایزه شاهزاده آستوریاس در نوکمپ

ستاره های بارسا قبل از آغاز بازی شنبه شب تیمشان جوایز و افتخارات فردی شان را با هواداران بارسا به اشتراک گذاشتند

سایت گل- لیونل مسی مهاجم آرژانتینی باشگاه بارسلونا که روز جمعه پدر شد، قبل از آغاز دیدار شنبه شب تیمش مقابل سلتاویگو درنوکمپ، کفش طلایی که هفته گذشته به دلیل کسب عنوان برترین گلزن لیگ های اروپایی در فصل قبل کسب کرده بود را با هواداران به اشتراک گذاشت. و چابی ارناندس هم که چندی پیش همراه با کاسیاس جایزه ورزشی شاهزاده آستوریاس را کسب کرده بود، این جایزه را با خود به ورزشگاه آورد.

قبل از آغاز بازی مقابل سلتا، جشن ویژه ای در نوکمپ به راه بود و شخصیت های اول این جشن چابی و مسی بودند که با جوایز فردی شان روی زمین چمن آمده و این جوایز را با هواداران به اشتراک گذاشتند.

مسی به خاطر به ثمر رساندن 50 گل در رقابت های فصل قبل، کفش طلا را مال خود کرد و چابی ارناندس هم با در دست داشتن جایزه ورزشی شاهزاده آستوریاس که همراه با کاسیاس آن را کسب کرده بود مورد تشویق هواداران قرار گرفت. این دو ستاره با جوایزشان مقابل عکاس ها ژست گرفتند و هواداران حاضر در ورزشگاه و سایر بازیکنان حاضر درزمین هم آنها را مورد تشویق قرار دادند. قبل از این مراسم هم مراسم تجلیل و بزرگداشت مدال آوران اسپانیایی پارالمپیک برگزار شد.

۱۴ آبان ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
گزارش روز-سیل پیام های تبریک برای مسی: تیاگو خوش آمدی

تیاگو، خوش آمدی! پیراهن تیم ملی آرژانتین را من به تو هدیه خواهم داد. تبریک می گویم لئو

سایت گل- تیاگو مسی با آمدنش به این دنیا جنجالی در دنیای اینترنت برپا کرد؛ همه سایت های خبری در مورد این اتفاق نوشتند و شبکه اجتماعی «توئیتر» پر شد از پیام های تبریکی که خیلی ها از فوتبالیست گرفته تا هوادار و مردم عادی برای مسی نوشته بودند. البته بدون شک خود بارسلونایی ها در این کار پیش قدم بوده اند.

ساندرو روسل، رئیس بارسلونا نوشت: « برای لئو، آنتونیا و تیاگو بهترین آرزوها را دارم. خیلی تبریک می گویم!»

آندرس اینیستا، هافبک بارسا هم این پیام را در صفحه اش گذاشت: «لئو و آنتونیا، خیلی بهتان تبریک می گویم! مبارکتان باشد... خیلی خوشحالم که همه چیز خوب پیش رفته».

خاویر ماسچرانو، هم تیمی مسی هم در بارسا و هم در تیم ملی آرژانتین هم نوشت: «لئو و آنتونیا، به دنیا آمدن تیاگو را بهتان تبریک می گویم. از دور شما را در آغوش می گیرم.»

علاوه بر این ها سرخیو آگوئرو، مهاجم منچسترسیتی و هم تیمی لئو در آلبی سلسته هم این پیغام را گذاشت: «تیاگو، خوش آمدی! پیراهن تیم ملی آرژانتین را من به تو هدیه خواهم داد. تبریک می گویم لئو».

مصاحبه ای متفاوت در آستانه پدر شدن

یک روز قبل از به دنیا آمدن تیاگو هم، روزنامه کاتالان «موندو دپورتیوو» مصاحبه ای با ستاره «آبی اناری» انجام داده بود، مصاحبه ای که البته کمی متفاوت بود. در این گفت و گو سوال ها به جای جمله به کلمات محدود می شد و مسی باید بدون طفره رفتن در مورد آن کلمات که بعضی هایشان اسم بازیکنان دیگر یا سرمربی ها بود، نظر بدهد. پاسخ لیونل مسی به بعضی از این سوالات را در ادامه می خوانید:

خانواده: برای من از هر چیز دیگری مهم تر است. بدون حمایت آن ها و بدون داشتانشان در کنارم، همه چیز طور دیگری می شد.

تیاگو: قشنگ ترین چیزی است که در زندگی برایم اتفاق خواهد افتاد. با شور و اشتیاق منتظر آمدنش هستم. خوشحالم و البته در عین حال نگران.

فقر: چیز زشتی است. دوست داشتم اصلا وجود نداشت . شکر خدا من هیچوقت درگیرش نبوده ام.

باختن: دوست ندارم چیزی را ببازم، نه فقط در فوتبال که در هر مورد دیگر. از بچگی تا الان همین طور بوده ام.

بردن: درست برعکس باختن. دوست دارم همیشه برنده باشم. همیشه برای بردن بازی می کنم و از این کار لذت می برم.

توپ: چیزی که از بچگی دوستش داشتم و خوشحالم می کرد.

بارسا: خانه من است. خاطرات خوب زیادی در آن داشته ام. در این باشگاه و این شهر بزرگ شده ام و به آن علاقه زیادی دارم.

مورینیو: یک مربی بسیار بزرگ.

کریسیتیانو: او هم یک بازیکن بزرگ است. او را از نزدیک نمی شناسم اما یکی از بهترین های دنیاست.

۱۴ آبان ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
رونالدو: به مسی احترام می گذارم اما با هم دوست نیستیم

در چهار سال اخیر جایزه توپ طلا به یکی از این دو ستاره دنیای فوتبال رسیده و امسال نیز آنها جدی ترین مدعیان برای کسب این جایزه معتبر هستند.

سایت گل- کریس رونالدو، ستاره پرتغالی رئال، در مصاحبه اختصاصی با " بی این اسپورت " بدون تعارف از مسی، جدی ترین رقیبش برای کسب توپ طلا صحبت کرد.

در چهار سال اخیر جایزه توپ طلا به یکی از این دو ستاره دنیای فوتبال رسیده و امسال نیز آنها جدی ترین مدعیان برای کسب این جایزه معتبر هستند.

رونالدو در مورد مقایسه شدن با مسی گفت :" این مربوط به حالا نیست ، مربوط به پنج سال اخیر است . نمی توان تاریخ را عوض کرد . من در تلویزیون و رسانه ها کار نمی کنم و نمی توانم این را کنترل کنم اما برای این رقابت هیجان دارم.
من فقط کار خودم را می کنم ، تمرین می کنم و سعی می کنم که بهترین بازیم را برای تیمم انجام دهم و برایم مهم نیست که مسی چه می گوید .
او همچنین گفت که مسی " بازیکن بزرگی " است که با هم فقط یک " رابطه حرفه ای " دارند ، مثل " تمامی بازیکنان دیگر در فوتبال جهان . "

" من دوست او نیستم چرا که با هم در یک تیم نیستیم ، با هم ناهار نمی خوریم و ... اما به او از نظر حرفه ای احترام می گذارم . به هر حال دوست هم نیستیم . ما فقط یک همکار حرفه ای هستیم ، نه هیچ چیز بیشتر .
وی در پاسخ به این سوال که اگر مسی به رئال بپیوندد چه می شود هم گفت :" اگر به این جا بیاید می توانیم با هم بازی کنیم . البته خیلی بعید است."

۱۴ آبان ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
عکس روز: سر مصدوم فالکائو

در دیدار شب گذشته مقابل والنسیا که اولین شکست این فصل اتلتیکو در آن رقم خورد، فالکائو در برخوردی که با روبرتو سولدادو داشت، دچار آسیب دیدگی شد

سایت گل- رادامل فالکائو، مهاجم اتلتیکو مادرید، که در دیدار شب گذشته مقابل والنسیا مصدوم شد، عکسی از سر مصدومش را در توئیتر منتشر کرد.

در این دیدار که اولین شکست این فصل اتلتیکو در آن رقم خورد، فالکائو در برخوردی که با روبرتو سولدادو داشت، دچار آسیب دیدگی شد. البته او با یک بانداژ آبی، تا پایان در زمین ماند اما نتوانست مانع از شکست تیمش شود.

او در صفحه توئیترش نوشت:" مصدومیت ما جزئی از کارمان است. به پیش! : چه کسی بود که می گفت من برای پیروزی سخت کار نمی کنم؟ هاها)"

اتلتیکو این هفته در لیگ اروپا میهمان آکادمیکا خواهد بود.

۱۴ آبان ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
گونتر نتزر: مقایسه مورینیو و گواردیولا بی معنی است

نتزر که دو بار عنوان مرد سال فوتبال آلمان را به دست آورد، معتقد است موفقیت های مورینیو نشان می دهد که او از چه توانایی های فوق العاده ای برخوردار است.

سایت گل- گونتر نتزر، ستاره سابق فوتبال آلمان، با ستایش از ژوزه مورینیو، سرمربی رئال، اعلام کرد که مربیان بزرگ طبیعی نیستند.

نتزر که دو بار عنوان مرد سال فوتبال آلمان را به دست آورد، معتقد است موفقیت های مورینیو نشان می دهد که او از چه توانایی های فوق العاده ای برخوردار است.

او در گفتگو با نشریه بیلد گفت:" کار کردن با شخصیت های ویژه و خاص دردسرهای خودش را دارد. آنها نیاز زمانه ما را برآورده می کنند. مربیان بزرگ معمولا طبیعی نیستند.

مورینیو؟ او یک عقده مثبت دارد. او هر فکری دارد و هر کاری انجام می دهد، برای رسیدن به موفقیت است. موضوع غیرعادی در مورد او این است که جوی در رختکن ایجاد می کند که حتی بازیکنان ذخیره تیم هم احساس رضایت می کنند.

البته او صفات ویژه ای در شخصیتش دارد اما چیزی که دوست دارم این است که او در مقابل حملات خارجی از تیمش به خوبی حفاظت می کند. دغدغه ها و افکار او تنها در مورد تیم است و من فکر می کنم این یک راه حل ایده آل است.

او توقع زیادی دارد زیرا همیشه به دنبال موفقیت است. او با پورتو، چلسی، اینتر و رئال به موفقیت رسیده است. این به آن معناست که باید بعضی از بدخلقی هایش را بپذیرید."

او همچنین در مورد مقایسه مورینیو و گواردیولا گفت:" این بی معنی است که بپرسیم مورینیو بهتر است یا گواردیولا.

گواردیولا با سبک ویژه اش، به ما نهایت لذت فوتبال را چشاند اما فراموش نکنیم که او بازیکنان بسیار بزرگی نیز در اختیار داشت.
مورینیو مربی فوق العاده ای است. اگر من رئیس یک باشگاه بزرگ بودم، مورینیو انتخاب اول من بود."

۱۴ آبان ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
نتایج لالیگا: باخت اوساسونا

سایت گل -

رئال سوسیه‌داد صفر – اسپانیول یک

گل: کولوتو (77)

دپورتیوو لاکرونیا یک – مایورکا صفر

گل: گاما (30)

اوساسونا صفر – وایادولید یک

گل: ابرت (83)

مسعود شجاعی در دقیقه 72 به جای آلوارو سخودو وارد میدان شد.

اخراج: روچا (76) از اوساسونا

گرانادا یک – اتلتیک بیلبائو 2

گل‌ها: عربی (53) برای گرانادا، آدوریس (12، پنالتی و 27) برای بیلبائو

۱۵ آبان ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
مربی تیم پایه ای رئال: به مورینیو احترام می گذارم ولی تیم من مسن نیست

مربی تیم کاستیا اعلام کرده که با وجود صحبت های مورینیو، به سبک کاری همیشگی اش ادامه خواهدداد و 4بازیکن بالای 23 سال را در تیمش خواهد داشت

سایت گل- آلبرتو توریل، مربی تیم کاستیا (تیم پایه ای رئال مادرید) در صحبت هایی اعلام کرده که با وجود صحبت های اخیر مورینیو که سبک کاری او را مورد انتقاد قرار داده بود، همچنان به این سبک کاری وفادار خواهد بود و برنامه های همیشگی اش را دنبال خواهد کرد.

این درحالی است که ژوزه مورینیو در صحبت هایی نحوه کارکردن او با تیم پایه ای رئال را زیر سوال برده بود.و اعلام کرده بود که زیاد به بازیکنانی مثل خوسه رودریگس 17 ساله (که در بازی کوپا دل ری برای رئال به میدان رفته و گلزنی هم کرد) بها نمی دهد وبازیکنان بزرگتر را استفاده می کند.

توریل اعلام کرده که همچنان از بازیکنان بالای 23 سال تیمش استفاده می کند. این درحالی است که مورینیو اخیرا در صحبت هایی اعلام کرده بود که بازیکنان پایه ای ای که سنشان فراتر از 23 و 24 رفته باشد، به سختی بتوانند به تیم اصلی راه یابند. توریل ، حالا مورینیو را به چالش نطلبیده ولی اعلام کرده که فلسفه کاری اش را نیز عوض نخواهد کرد.

بعد از تساوی 2-2 کاستیا مقابل اوئسکا، توریل 39 ساله به خبرنگاران گفت:« هرآنچه مورینیو می گوید قابل احترام است و من هیچ حرفی برای گفتن ندارم. ولی ما تیم مسنی نداریم.»

او درمورد عملکرد تیمش گفت:« از بچه های تیمم متشکرم. آنها تلاش فراوانی انجام دادند تا در زمینی که بازی کردن خیلی سخت بود، با شرایط عادت کنند و البته نباید فراموش کرد که ما نیم ساعت را با یک بازیکن کمتر بازی کردیم.»

از سوی دیگر اخیرا برند شوستر، سرمربی سابق رئال مادرید، اعلام کرده بود که ژوزه مورینیو تمایلی به رشد بازیکنان جوان در تیم پایه ای رئال نشان نمی دهد.

جنجالهای میان مورینیو وتوریل، مربی تیم پایه ای رئال بعد از اتمام وقفه بازیهای ملی آغاز شد.درآن زمان مورینیو برای پست دفاع چپ مایکل اسین را به ناچو ترجیح داد و درهمان زمان هم مورینیو به این نکته اشاره کرد که تفاوت های تاکتیکی میان تیم پایه ای و تیم بزرگسالان رئال، یکی از فاکتورهای اصلی او برای استفاده از بازیکنان خودش است.

۱۵ آبان ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
یحیی توره ، در آستانه‌ی دریافت جایزه‌ی برترین بازیکن سال آفریقا

با وجود نام‌های بزرگی همچون دروگبا ، الکس سانگ و بلهندا که نقش بسیاری در قهرمانی مون پلیه در لیگ دسته یک فرانسه داشت ، به نظر می‌رسد شانس توره هافبک منچسترسیتی بیش از همه است.

سایت گل-کنفدراسیون فوتبال آفریقا فهرست نهائی 10 نامزد دریافت جایزه‌ی برترین بازیکن سال آفریقا را اعلام کرد. در این بین دمبا‌با از نیوکاسل ، جان اوبی میکل از چلسی ، الکس سانگ بازیکن سابق آرسنال که در حال حاضر در بارسلونا حضور دارد ، دیدیه دروگبا از شانگ‌های شنهوآ چین ، ژروینیو از آرسنال ، بلهندا از مونپلیه ، آندره آیو از مارسی ، پییر امریک ابامیانگ از سن اتین ، یحیی توره از منچستر سیتی و کریس کاتونگو تنها عضو تیم زامبیا قهرمان جام ملت‌های آفریقا در این سیاهه حضور دارند.

با وجود نام‌های بزرگی همچون دروگبا ، الکس سانگ و بلهندای تونسی که نقش بسیاری در قهرمانی مون پلیه در لیگ دسته یک فرانسه داشت ، به نظر می‌رسد شانس یحیی توره هافبک فعلی منچسترسیتی بیش از همه است.

یحیی توره فصل گذشته با تیم منچسترسیتی توانست یک قهرمانی رویائی را در لیگ جزیره جشن بگیرد. او در سال 2011 نیز موفق به کسب این جایزه شده است و با توجه به این‌که دروگبا دیگر در اروپا حضور ندارد و سانگ نیز چندان در بارسا بازی نمی‌کند ، به نظر توره برای کسب دومین عنوان برترین بازیکن سال آفریقا ، فقط بلهندای تونسی را پیش‌رو دارد.

در آخرین هفته ماه نوامبر از بین این 10 نفر سه نامزد نهایی انتخاب می شود تا روز 20 دسامبر از میان آنها بهترین بازیکن سال آفریقا برگزیده شود.

۱۵ آبان ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
آربلوا: از تیم پایه ای برای حمله به مورینیو استفاده می کنند/دی ماریا:برای غلبه بردورتموند باید 100%آماده باشیم

خستگی درمیان بازیکنان کاملا مشخص است. بازیهای زیادی انجام می دهیم و مصدومان زیادی درخط دفاع داشته ایم که مشکل ما هم همین است. امیدواریم که هر چه سریعتر مصدومان تیم بازگردند.

سایت گل- آلوارو آربلوا بعد از برد0-4 رئال مقابل ساراگوسا با اشاره به جنجال اخیر بر سر استفاده از بازیکنان تیم پایه ای در رختکن تیم اصلی نظرش را دراین باره ابراز کرد.

آربلوا دراین باره گفت:« باید در مورد بازیکنان جوان صبور بود. چون بهترین بازیکنان دنیا را در رئال داریم و هر بازیکنی هم ارزش حضور درتیم اصلی را ندارد. بازیکنانی که از تیم پایه ای به تیم اصلی می آیند، باید به اندازه اوزیل، رونالدو و په په خوب باشند. هواداران اگر بازیکنان پایه ای خوب نباشند، آنها رانمی خواهند و تیمی را که با 10 بازیکن پایه ای بازی کند و در رتبه سوم قرار بگیرند دوست ندارند. ساده ترین راه برای حمله به مربی، استفاده از ماجرای تیم پایه ای است.»

آربلوا در ادامه درمورد بازی شنبه شب تیمش گفت:« خستگی درمیان بازیکنان کاملا مشخص است. بازیهای زیادی انجام می دهیم و مصدومان زیادی درخط دفاع داشته ایم که مشکل ما هم همین است. امیدواریم که هر چه سریعتر مصدومان تیم بازگردند.

دی ماریا: مهم این است که هرطور شده ببریم

آنخل دی ماریا، ستاره آرژانتینی رئال روزشنبه صدمین بازی اش را برای تیم مادریدی برگزار ودراین بازی گلزنی کرد. او درپایان این بازی به خبرنگاران گفت:« مهمتر از هرچیزی کسب برد دراین بازی بود. من برای گلزنی جنگیدم و درنهایت به گل رسیدم. مهم این بود که هرطور شده به پیروزی برسیم.امتیازات بازی را مال خود کنیم و برای رسیدن به صدر جدول به مبارزه ادامه دهیم. ساراگوسا خیلی تدافعی بازی می کردوهمین کار رابرای ما سخت کرده بود ولی درنهایت توانستیم به پیروزی برسیم.»

دی ماریا درباره بازی سه شنبه شب واروپایی تیمش گفت:« بازی سه شنبه خیلی سخت خواهد بود وباید برای پیروزی صددرصد آماده باشیم.»

او درمورد شرایط لوکا مودریچ که دراین بازی جای آلونسو بازی کردواولین گل رسمی اش رابرای رئال زد هم گفت:« هر بار به نظرم بهتراز قبل می آید.او یک اردوی پیش فصل عادی نداشت ومجبور بود که به تنهایی تمرین کند.حالاوباگذشت زمان وانجام بازیهای بیشتر، بهتر وبهتر می شود.»

و درمورد پست خودش گفت:« از پستی که درآن بازی کردم خوشم آمد.تلاش کردم تا بهترین توانم را به نمایش بگذارم تانظر مثبت مربی را جلب کنم.»

۱۵ آبان ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
بوتراگنیو:بازی مقابل دورتموند حیاتی است؛باید تیم اول گروه شویم تا به قرعه سخت نخوریم

.ما می خواهیم تیم اول گروه باشیم، چون اگر تیم اول نباشیم،ممکن است در دور یک هشتم به قرعه سختی بخوریم.نمی توانیم بلغزیم.

سایت گل- امیلیو بوتراگنیو،مدیر روابط عمومی باشگاه رئال در پایان بازی شنبه شب این تیم مقابل رئال ساراگوسا که با برد قاطعانه کهکشانی ها به پایان رسید، در مورد عملکرد تیمش در این بازی صحبت کرد و گفت :« ما خیلی زود به دو گل رسیدیم.برنامه بازی های فشرده ای داریم واین کاملا طبیعی است که وقتی بازی 0-2 است،تیم بیش از حدبه آب و آتش نزند؛ هرچند که بابهره گیری از ضد حملات به گل های بیشتری رسیدیم.ولی ساراگوسا هم خیلی خوب بازی کرد.»

بوتراگنیو در ادامه صحبت هایش راجع به بازی سه شنبه شب تیمش مقابل بوروسیادورتمونددر دور چهارم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد.رئالی ها سه شنبه شب درحالی میزبان قهرمان فصل گذشته بوندس لیگا هستند که در بازی رفت و در دور سوم در خاک آلمان مغلوب شاگردان یورگن کلوپ شده اند.

بوتراگنیو درباره این بازی گفت:«این بازی حیاتی و سرنوشت ساز است.ما می خواهیم تیم اول گروه باشیم، چون اگر تیم اول نباشیم،ممکن است در دور یک هشتم به قرعه سختی بخوریم.نمی توانیم بلغزیم.بعد از آن هم یک بازی خیلی سخت در منچسترخواهیم داشت؛ چون منچسترسیتی حالا مجبور است که در هر سه دیدار باقی مانده اش به پیروزی برسد.نمی توانیم دربازیهای خانگی مان بلغزیم.»

۱۵ آبان ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۰۰,۲۷۴ بازدید
۱ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۴۸,۱۱۱ بازدید
۱۸ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۴,۴۳۳ بازدید
۲۳ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۹,۱۲۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۹۰ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۱,۱۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۲۰۰ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۵,۴۶۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۲,۰۱۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۰۷۳ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۱۳ کاربر آنلاین است. (۱۳۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۱
مهمان: ۲۱۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!