به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا و جام حذفی
نام کاربری: B@RC@125
پیام: ۲,۱۷۹
عضویت از: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
نکته روز- دست مسی رو شد:یک پستانک زیر جوراب مسی، برای شادی بعد از گل

ستاره آرژانتینی در جریان بازی شنبه شب تیمش، یک شادی بعد از گل ویژه آماده کرده بود که شاهد آن نبودیم

سایت گل- لیونل مسی، ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا که روز جمعه با تولد تیاگو، پدر شد، نتوانست آن شادی ای که دوست داشت را برای تولد پسرش انجام دهد.

شنبه شب و در جریان بازی بارسلونا مقابل سلتاویگو، مسی موفق به گلزنی نشد تا شاهد شادی ای که قولش را داده بود باشیم.

مسی روز شنبه بعد از آنکه صبح تا بعدازظهر درکنار آنتونییا روکوزو و پسرش تیاگو بود، به ورزشگاه نوکمپ رفت و اعلام کرد که اگر گل بزند ، یک شادی ویژه انجام خواهد داد تا بدین ترتیب گلش را به پسرش تیا گو هدیه کند ولی او در گلزنی ناکام ماند.

طبق اعلام برنامه پونتو پلوتا، زمانی که مسی به خاطر مصدومیت زمین خورده بود، دوربین های خبری روی شیئی زوم کردند که مسی زیر جورابش پنهان کرده بود. گویا ستاره آرژانتینی یک پستانک زیر جورابش گذاشته بود تا درصورت گلزنی با استفاده از آن، گلش را به پسرش هدیه کند. در آن بازی آدریانو، ویا و آلبا گلهای بارسا را زدند تا مسی برای این شادی ویژه همچنان منتظر بماند.

فرصت بعدی مسی برای گلزنی در بازی بارسا مقابل سلتیک گلاسکو خواهد بود و باید ببینیم که آیا مسی در آن بازی هم این پستانک را با خودش به زمین بازی خواهد برد یا نه

۱۵ آبان ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
بازیکنان بارسا از برد می گویند:مسی خیلی خوشحال بود؛ او به سادگی گل می زند

پیغام ویا در پایان بازی با سلتا این بود:«در نهایت باید از سلتا به خاطر فوتبال تماشایی اش و به این خاطر که بازی رانبست تمجید کنم وبه مسی به خاطر پدرشدنش تبریک بگویم»

سایت گل- بعد از به پایان رسیدن دیدار دو تیم بارسلونا و سلتاویگو که شنبه شب در ورزشگاه نوکمپ برگزارشد، بازیکنان تیم کاتالان در صحبت های کوتاهی نظرشان را درمورد این مسابقه ابراز کردند.

ویا: دیگر برای ضربه زدن به توپ نمی ترسم

داوید ویا در گفتگو با بارسا تی وی گفت:« هر روز احساس می کنم که چه ازنظر فیزیکی و چه ازنظر روانی بهتر ازقبل شده ام.واقعا برای خودم و برای تیمم خوشحالم.»

او که دردقایق پایانی بازی جایش به الکسیس داد گفت:« انگیزه های زیادی دارم تا دریک بازی برای90 دقیقه بازی کنم ولی همین که درترکیب اصلی به میدان می آیم خوشحالم.پذیرفته ام که در یک بازی 10 دقیقه بازی کنم ودریک بازی دیگر مثل بازی شنبه برای78 دقیقه به میدان بروم.هرچند که گفته ام که دردستان افراد حرفه ای ای هستم که بهترین هارا برایم می خواهند.»

او درمورد شرایط فیزیکی اش گفت:« الان دیگربه هنگام ضربه زدن به توپ نمی ترسم واحساس ضعف در پایم نمی کنم.»

ویا درادامه گفت:« بازی عمقی از جناحین و بازی آلبا واقعا به تیم کمک می کند.در نهایت باید از سلتا به خاطر فوتبال تماشایی اش و به این خاطر که بازی رانبست تمجید کنم وبه مسی به خاطر پدرشدنش تبریک بگویم.»

اینیستا:تیممان درمسیرخوبی است

آندرس اینیستا، دیگر ستاره بارسا دراین بازی گفت:« تیم ما درمسیر خوبی است و سلتاهم تیم خیلی خوبی بودکه ما رابه دویدن واداشت.»

اودرمورد مصدومیت مسی گفت:« مصدومیت مسی جدی نیست و یک مصدومیت کوچک است.»ودرمورد ناکامی مسی درگلزنی دراین بازی و هدیه کردن گلش به پسرش گفت:« مهم این است که مسی به سادگی گل می زند.»

بوسکتس: مسی خوشحال بود

سرخیو بوسکتس هم در پایان این بازی به خبرنگاران گفت:« مسی خیلی خوشحال و راضی بود.»او درمورد بازی بعدی بارسا در لیگ قهرمانان اروپا گفت:« انگیزه های زیادی داریم تا در گلاسکو کار صعودمان به دور حذفی را مسجل کنیم.»

لازم به ذکر است که بوسکتس در بازی گلاسکو دومین و آخرین جلسه محرومیتش را پشت سرخواهد گذاشت.

آلبا: مربی ما عملکرد فوق العاده ای داشته

جوردی آلبا هم دیگر بازیکنی بود که بعد از برد بارسا مقابل سلتا با خبرنگاران صحبت کرد و گفت:« سلتاویگو تیمی بود که دوست داشت با توپ بازی کند وبازیکنان این تیم ضدحملاتی سرعتی را ترتیب می دادند و خطرات زیادی را خلق کردند. مربی ما عملکرد فوق العاده ای دارد و ما درنیمه دوم بهتر بازی کردیم.»
آلبا درمورد گلزنی اش در این بازی که سومین گل او برای بارسا بود گفت:«نمی دانم که آیا آفساید بود یا نه.بازی خیلی سرعتی بود .ولی واقعا خوشحالم که گل زدم؛ چون تیمم را جلو انداختم. تمام بازیکنان تیم بازی فوق العاده ای را انجام دادند.»

او در پاسخ به این سوال که آیا حس کرده که مسی دراین بازی برای گلزنی بی قرارتر از همیشه باشد یا خیر گفت:« مسی آرام بود. او بهترین بازیکن دنیا و تاریخ دنیای فوتبال است و بعید بدانم که برای هدیه دادن یک گل به هرکسی، کار سختی داشته باشد. مطمئنم که دربازی بعد گل خواهد زد.»

۱۵ آبان ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
خدیرا: زیدان الگوی فوتبالی ام بود؛امیدوارم دورتموند هم به دور بعد برسد

ستاره آلمانی امیدوار است تا بوروسیا دورتموند به همراه رئال مادرید به دور بعدی رقابت های این فصل لیگ قهرمانان اروپا برسد

سایت گل- سامی خدیرا، ستاره آلمانی باشگاه رئال مادرید قبل از دیدار این تیم مقابل بوروسیا دورتموند در دور چهارم رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا که این هفته و در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار می شود درگفتگویی ویژه شرکت کرد که می توانید متن آن را دراینجا مطالعه کنید:

کاملا با فوتبال اسپانیا تطبیق پیدا کرده ای؟

بله. همه چیز خیلی سریع پیش رفت. فکر می کنم که در سال اول حضورم در رئال فاز تطبیق یابی بود ولی الان به فوتبال اسپانیا عادت کرده ام.

قهرمانی در رقابت های لالیگا برای تو به چه معنا بود؟

به نظرم قهرمانی خیلی مهمی بود. چون لالیگا منظم ترین رقابتی است که در طول یک سال برگزار می شود و یک ماراتن طولانی است. از همین رو خیلی خوشحالم که در فصل قبل توانستیم قهرمان لالیگا شویم. ولی آن قهرمانی مربوط به فصل قبل بود والان می خواهیم از عنوان قهرمانی مان دفاع کنیم. فکر می کنم که همیشه اوضاع بدین ترتیب است که کسب عنوان قهرمانی هر سال سخت تر از سال قبل می شود. به همین خاطر ما در فصل جدید تمام تمرکزمان را برروی بازیها قرار داده ایم و می خواهیم دوباره به قهرمانی برسیم.

درمرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، اوضاع درگروه مرگ چطور است؟

رئال و یک تیم دیگر به دور بعد خواهند رسید. هنوز پرونده رقابت ها بسته نشده است، ولی طبیعتا اگر دورتموند به دور بعد برسد، من به عنوان یک آلمانی خیلی خوشحال خواهم شد. چون به نظر من آنها شایستگی اش را دارنند. هر چند که امیدوارم که رئال صدرنشین باشد و بعد هر اتفاقی که می خواهد بیفتد.

دورتموند رویایی که در فصل 1997 قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد را به یاد داری؟

بله . کاملا یادم هست. من هنوز هم کاملا به یاددارم که لارس ریکن وارد زمین بازی شد و درهمان چند ثانیه، آن گل فوق العاده را در ورزشگاه المپیک مونیخ به ثمر رساند. لحظات خیلی ویژه ای بود. منطقا من در آن زمان زیاد روی جنبه های تاکتیکی تمرکز نمی کردم. فقط یک هوادار بودم و واقعا خوشحال شدم ؛ چون یک تیم آلمانی در خاک آلمان قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد؛ آن هم مقابل تیم بزرگی مثل یوونتوس که بازیکنان بزرگی مثل دل پیرو داشت.

فینال گلاسکو با گل به یادماندنی زیدان را هم یادت هست؟

بله.طبیعتا آن بازی را هم تماشا کرده ام. از یک طرف به عنوان یک طرفدار آلمانی لورکوزن را تشویق می کردم ولی از سوی دیگرهم طرفدار رئال بودم؛ چون زین الدین زیدان الگوی فوتبالی ام بود. من واقعا او را تحسین می کردم. بازی فوق العاده ای بود ..شاهد حتی باز هم این بازی را تماشا کنم. تعیین سرنوشت یک بازی به این ترتیب، گویای سطح بالای فوتبالی زیدان بود. من در مقابل تلویزیون نشسته بودم و از بازی لذت می بردم

۱۵ آبان ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
رونالدو: اگر می شد، برای توپ طلا به خودم رای می دادم

این ستاره پرتغالی به عنوان کاپیتان تیم ملی کشورش در رای گیری توپ طلا حق رای دارد اما براساس قوانین، نمی تواند به خودش رای بدهد.

سایت گل- کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید، اعلام کرد اگر می توانست، در رای گیری توپ طلا به خودش رای می داد.

این ستاره پرتغالی به عنوان کاپیتان تیم ملی کشورش در رای گیری توپ طلا حق رای دارد اما براساس قوانین، نمی تواند به خودش رای بدهد.

او در گفتگو با فرانس فوتبال گفت:" اگر می شد، به خودم رای می دادم. من همینی هستم که هستم و از این مسئله خوشحالم. فروتنی زیاد خوب نیست. ما در پرتغالی ضرب المثلی داریم که می گوید فروتنی زیاد خودخواهی است."

رونالدو دو ماه قبل از شرایطش در باشگاه رئال ابراز نارضایتی کرده بود و به همین دلیل شایعات زیادی در مورد آینده او به وجود آمد اما او تاکید کرد که این نارضایتی ارتباطی با مسائل مالی ندارد.

" من به خاطر علاقه، فوتبال بازی می کنم و همین طور به خاطر علاقه ای که به تیمی که در آن هستم، دارم. اگر برای پول بازی می کردم، در یک باشگاه دیگر بودم.
همه بازیکنان دوست دارند باشگاه هایی مانند منچستریونایتد، چلسی یا پاری سن ژرمن به دنبال آنها باشد اما من به این مسئله فکر نمی کنم."

۱۵ آبان ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
گزارش روز- اشتباه ژابی آلونسو: این پیغام خصوصی درتوئیتر برای که بود؟

ستاره اسپانیایی رئال مادرید با انجام یک اشتباه کوچک، یک موضوع را به صورت عمومی مطرح کرد

سایت گل- ژابی الونسو با قرار دادن یک کامنت در صفحه توئیتر، یک سوژه پررمز و راز به دست خبرنگاران داد. طبق گزارش منتشره در روزنامه اسپورت کاتالونیا ، ژابی الونسو که قصد داشته یک پیغام خصوصی برای یکی از دوستانش در توئیتر بگذارد، به اشتباه این پیغام را به صورت عمومی روی صفحه خودش نوشت...پیغام او ،یک پیغام شفاف و مستقیم برای بازیکنی است که ممکن است خرید بعدی رئال مادرید باشد.

آلونسو بلافاصله بعد از اطلاع از اشتباهش، این پیغام را از روی صفحه اش پاک کرد تا کسی متوجه نشود ولی برخی ازکاربران توئیتر از این صفحه او عکس گرفته اند و با قراردادن این پیغام برروی صفحه توئیتر جنجال عظیمی را به راه انداختند.

دراین پیغام، آلونسو خطاب به فردی که یکی ازدوستانش بوده ، نوشته:« من به مورینیو گفتم که تو را زیر نظر داشته باشد؛ اگر به اینجا بیایی سطح تیم ما حضور تو افزایش یافته و بالاتر می رود.»

حالا مشخص نیست که آلونسو درانتظار کدام بازیکن است که به رئال بیاید؛ آن هم بازیکنی که آلونسو برای او به زبان اسپانیایی پیغام گذاشته...

۱۵ آبان ۱۳۹۱
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
رونالدو :" من تکروی نمی کنم و هر کسی فوتبال را می فهمد این را قبول دارد "

کریستیانو رونالدو در مصاحبه با فرانس فوتبال گفت :" مطمئنا من تکروی نمی کنم و هر کسی فوتبال را می فهمد این را قبول دارد . نمی خواهم وارد این بحث شوم و علاقه ای به آن ندارم . من کسی نیستم که بخواهم در این باره پاسخ دهم . "

کریستیانو در مورد بحث توپ طلا گفت :" مسی می تواند آن را ببرد اما ژاوی و اینیستا هم هستند . نباید دروگبا و فالکائو را هم فراموش کرد . کسی این جایزه می برد که بهتر کار کرده باشد . "

وی در مورد مقایسه شدنش با مسی گفت :" این سوالی است که بیشتر به رسانه ها مربوط است . مدام ما را در مطبوعات مقابل هم قرار می دهند تا فروششان را افزایش دهند و مخاطبان تلویزیونی را تحت تاثیر قرار دهند . راستش کمی از این بابت خسته شده ام . البته این باعث می شود که هر روز تلاش کنیم که در سطحی بهتر باشیم . به این عادت کرده ایم . دوست ندارم با بازیکنی دیگر و شخصی دیگر مقایسه شوم . "

رونالدو ادامه داد :" مسی و من متفاوت هستیم ، این مشخص است . ما در تیمهای یکسانی کار نمی کنیم و باید در سیستم های متفاوتی قرار گیریم . او از کودکی در بارسا بوده و به خوبی با این باشگاه آشناست و خوب کار کرده است . او در یکی از بهترین تیمهای جهان بازی می کند و این کمکش بازی می کند . من هم یک هم تیمی در خدمت تیمم هستم . "

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ آبان ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
مورینیو: سرم شلوغ بود، به مراسم باشگاه نرسیدم

مربی پرتغالی دلیل غیبتش در مراسم معارفه امکانات تمرینی جدید باشگاه رئال مادرید را توضیح داد.

سایت گل – ژوزه مورینیو باز هم جنجال‌ساز شد. او در جشن دوشنبه رئال مادرید حضور نداشت اما گفته تصمیمش برای تیم بوده.

او گفت که دعوت‌نامه به دستش رسیده اما ذهنش جای دیگری مشغول بوده: «دلیل این که نیامدم این بود که روز قبل از بازی روی کارم تمرکز دارم و باید به این فکر کنم که چه کاری برای تیم انجام دهم. می‌دانم که از من انتقاد خواهد شد. اما اگر می‌رفتم هم باز از من انتقاد می‌شد و مردم می‌گفتند که روی کارم تمرکز ندارم.»

مورینیو توجهش را به بازی سه‌شنبه با بروسیا دورتموند جلب کرده: «بروسیا تیمی است که دو قهرمانی لیگ در آلمان کسب کرده و صدرنشین گروه است. آنها تیم بسیار قدرتمندی با بازیکنانی خلاق و سریع هستند. اگر آنها صعود کنند نامزد قهرمانی می‌شوند.»

۱۶ آبان ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
اندی ماری: تنیسورها هم فوتبال بازی می کنند؛مربی ام رئال بودوهمه بازیهای بارسا را دنبال می کرد

من برای 4 سال در اسپانیا زندگی می کردم و سرمربی ام اشتراک یک ساله تماشای بازی های بارسا را داشت.

سایت گل- اندی ماری، تنیسور سرشناس اسکاتلندی در طول سال هایی که در اسپانیا زندگی می کرد، احساسات عجیب و جالبی نسبت به دو تیم رئال و بارسا پیدا کرده بود. او این روزها فقط و فقط به عشق راکت و توپ تنیس زندگی می کند و البته فوتبال هم یکی از رشته های مورد علاقه اوست که با جزئیات تمام مسابقات این رشته را نیز دنبال می کند. اندی ماری در گفتگو با «فور فور تو» در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد ؛ از دنیای تنیس گرفته تا دنیای فوتبال

او در بخشی از صحبت هایش گفت:« اگر فضا و زمان خالی داشته باشیم، سعی می کنیم که کمی هم فوتبال بازی کنیم. به عنوان مثال در هامبورگ یک پیست سرپوشیده هست و یا در ایندین ولز، یک زمین چمن خیلی بزرگ وجود دارد. البته فوتبال بازی کردن های ما خیلی هم جدی نیست؛ چون هیچ کسی دوست ندارد مصدوم شود. فوتبال فرانسوی ها خیلی خوب است؛ فوتبال تنیسورهای آمریکای جنوبی هم همین طور و البته نادال هم خیلی خوب فوتبال بازی می کند. در مورد فوتبال صحبت های زیادی شنیده می شود و خیلی درمورد فوتبال بحث و گفتگو می کنیم»

جالب اینجاست که گذشته این تنیسور اسکاتلندی پیوند عجیبی با فوتبال و باشگاه بارسلونا داشته. ماری در بخش دیگری از صحبت هایش با اشاره به روزهای زندگی در ایالت کاتالونیا گفت:« من برای 4 سال در اسپانیا زندگی می کردم و سرمربی ام اشتراک یک ساله تماشای بازی های بارسا را داشت. این درحالی بود که او یک هوادار افراطی رئال بود. اتفاقی که خیلی عجیب بود... او برای تماشای تک تک بازی های بارسا به ورزشگاه می رفت و ساکت و آرام بازیها را تماشا می کرد و هر زمان که بارسا گل می زد، حس نفرت او را فرا می گرفت.»

ماری درادامه به این نکته اشاره کرد که او هم همراه با مربی اش برای تماشای بازی های بارسا به ورزشگاه می رفت و از تماشای بازی های تیم کاتالان لذت می برد. او با مروری به گذشته گفت:« من چندین بازی فوق العاده بارسا مقابل میلان یا سلتیک در لیگ قهرمانان اروپا راتماشا کردم. از دیدن بازیکنان تهاجمی ای مثل اینیستا، دکو، مسی و رونالدینیو هم خیلی لذت می بردم.»

۱۶ آبان ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
گزارش روز:بکام و رونالدو در بین ده ورزشکار با ارزش دنیا

ستاره پرتغالی باشگاه مادریدی در رده نهم این رنکینگ جهانی است و علاوه بر او،بکام دیگر فوتبالیست در میان 10 بازیکن برتر است

سایت گل- طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، کریستیانو رونالدو تنها فوتبالیست شاغل در لیگ اسپانیا که در لیست ده ورزشکار باارزش مجله فوربس قرار گرفته اند. کریستیانو رونالدو با ارزشی که حدود 8.6 میلیون یورو (11 میلیون دلار)برآورد شده در رده نهم لیست ده ورزشکار باارزش دنیاست.

با ارزش ترین ورزشکار دنیا، تایگروودز گلف باز صاحب نام آمریکایی است. در رده دوم راجرر فدررر، تنیسور سوئیسی قرار دارد. فیل میکلسون، دیگر گلف باز سرشناس در رده سوم است و دیوید بکام، فوتبالیست انگلیسی باشگاه لس آنجلس گلکسی و لبرون جیمز، بسکتبالیست سرشناس ان.بی.ای هم با ارزشی برابر با میکلسون همراه با او در جایگاه سوم قرار گرفته اند.

کوبی برایانت و یوسائین بولت در رده های ششم و هفتم هستند و در رده هشتم سینگ دونی، یکی از بازیکنان کریکت قرار دارد و بعد از او نام کریستیانو رونالدو را می بینیم. در رده هم هم شاهین تندلکار دیده می شود.

۱۶ آبان ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
گزارش روز:رئال، سومین تیم باارزش دنیا به نقل از فوربس

اولین باشگاه ارزشمند دنیا نیویورک یانکیز است و یونایتد در رده دوم قرار دارد

سایت گل- مجله معتبر فوربس لیست با ارزش ترین باشگاه های ورزش دنیا را منتشر کرده است. در میان این باشگاه، رئال مادرید بعد از نیویورک یانکیز و منچستریونایتد در رده سوم قرار دارد.

این مجله آمریکایی ارزش باشگاه مادریدی را حدود 200 میلیون یورو ارزیابی کرده.

بعد از رئال مادرید،دالاس کاوبویز و لس آنجلس داگرز، در رده های چهارم و پنجم هستند و بایرن مونیخ تیم ششم این رده بندی است.

بوستون رد ساس و نیواینگلند پاتریتس در رده های هفتم و هشتم هستند و باشگاه بارسلونا با ارزشی درحدود 138 میلیون یورو تیم نهم این رده بندی است و در نهایت آرسنال دهمین تیم حاضر دراین رده بندی است

۱۶ آبان ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۰۳,۹۱۳ بازدید
۱ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۵۱,۰۰۱ بازدید
۱۸ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۴,۴۷۶ بازدید
۲۳ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۹,۴۴۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۱,۲۴۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۲۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۵,۵۵۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۲,۲۲۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۱۰۴ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۲۳ کاربر آنلاین است. (۱۵۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!