به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

_USERNAME
_PASSWORD
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا و جام حذفی
نام کاربری: B@RC@125
پیام: ۲,۱۷۹
عضویت از: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
عکس یادگاری آگوئرو و مسی با پیراهن سفید و آبی تیاگومسی

دو ستاره جوان و موفق تیم ملی آرژانتین با لباس شماره 10 تیم ملی آرژانتین بانام تیاگو عکس یادگاری گرفته اند

سایت گل- سرخیو آگوئرو، ستاره آرژانتینی باشگاه منچسترسیتی روز دوشنبه در صفحه توئیترش عکسی را قرار داد که در آن او را در کنار مسی می بینیم. درحالی که لیونل مسی یک پیراهن کوچک تیم ملی آرژانتین با شماره 10 و با نام تیاگو (مسی) را در دست دارد و آگوئرو هم شورت ورزشی را در دست گرفته.

این عکس نیازی به توضیح ندارد؛ چرا که سایزش آنقدر کوچک است که مشخص است که برای یک بچه است و روی پیراهن هم نام «تیاگو » دیده می شود؛پسر لیونل مسی.

آگوئرو، به مسی قول داده بود که بعد از تولد فرزند مسی، برای هدیه به او، پیراهن تیم ملی آرژانتین را خواهد داد و حالا به قولش وفا کرده.

این دومین باری است که لیونل مسی با لباس ورزشی ای به اسم فرزندش عکس می گیرد.پیش از این هم لیو، با لباس بارسلونا با شماره 10 و نام تیاگو عکسی به یادگار گرفته بود.

این دو ستاره آرژآنتینی در حال حاضر در اردوی تیم ملی کشورشان در ریاض هستند و خود را برای دیدار دوستانه با تیم ملی عربستان که فرانک ریکارد هدایتش را در دست دارد آماده می کنند

۲۳ آبان ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
خوشحالی ستاره های بارسا از دریافت جوایز بهترین های فصل قبل لالیگا

مسی که فصل گذشته با به ثمر رساندن 50 گل عنوان آقای گل رقابت ها را به دست آورد، علاوه بر جایزه بهترین مهاجم، جایزه بهترین بازیکن رقابت ها را نیز از آن خود کرد

سایت گل- لیونل مسی، ستاره بارسا، از دریافت جایزه بهترین بازیکن فصل گذشته لالیگا ابراز خوشحالی کرد.

این ستاره آرژانتینی فصل گذشته با به ثمر رساندن 50 گل عنوان آقای گل رقابت ها را به دست آورد و به این ترتیب علاوه بر جایزه بهترین مهاجم، جایزه بهترین بازیکن رقابت ها را نیز از آن خود کرد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" می خواهم از بازیکنان و مربیانی که به من رای دادند، تشکر کنم. دریافت این جایزه بسیار غرورانگیز است. من از بازی های فصل گذشته لذت زیادی بردم."

آندرس اینیستا، بهترین بازیکن فصل قبل اروپا که به عنوان بهترین هافبک هجومی فصل گذشته لالیگا انتخاب شد، نیز به خبرنگاران گفت:" این جایزه بسیار ویژه است زیرا این نشان می دهد که برای کار شما ارزش قائل شده اند. این جایزه من را بسیار بسیار خوشحال کرد. امیدوارم در چند سال آینده باز هم شانس دریافت این جایزه را داشته باشم زیرا این به معنا خواهد بود که به عنوان یک بازیکن پیشرفت کرده ام."

کارلس پویول، کاپیتان جنگنده بارسا، که جایزه بازی جوانمردانه را دریافت کرد نیز گفت:" ما خوشحالیم که این جایزه را دریافت کردیم و به عنوان یک خط دفاعی جوانمرد انتخاب شدیم. من همیشه تلاش می کنم تا بازی قدرتمندانه ای به نمایش بگذارم اما هیچ وقت به دنبال آسیب رساندن به حریف نیستم."

۲۳ آبان ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
بیانیه تمسخرآمیز لوانته علیه رئال

رئالی ها روز گذشته با انتشار بیانیه ای، رفتار بازیکنان و کادر فنی تیم شان در دیدار روز یکشنبه مقابل لوانته را تایید کردند

سایت گل- باشگاه لوانته با انتشار بیانیه، رفتار بازیکنان در دیدار مقابل رئال را مورد ستایش قرار داد. نکته جالب توجه در این بیانیه آن است که آنها تقریبا از همان الفاظ بیاینه روز گذشته باشگاه رئال استفاده کردند.

رئالی ها روز گذشته با انتشار بیانیه ای، رفتار بازیکنان و کادر فنی تیم شان در دیدار روز یکشنبه مقابل لوانته را تایید کردند اما باشگاه والنسیایی حاضر نشد مسئولیت اتفاقات پایان بازی را به عهده بگیرد.

در پایان این دیدار سرخیو بایستروس، مدافع لوانته، با په په، مدافع رئال، درگیری پیدا کرد و کار تا جایی بالا گرفت که نیرویهای امنیتی وادار با دخالت شدند.با این وجود هیچ یک از دو باشگاه حاضر نشد رفتار بازیکنان و کادر فنی اش را زیر سوال ببرد.

در بیانیه باش گاه لوانته آمده است:" 1- رفتار همه بازیکنان و اعضای کادر فنی ما در زمان بازی کاملا مناسب بود. در زمان بازی معمولا شرایط دشواری رقم می خورد اما ما با حرفه ای گری، تعهد و جوانمردی بر آن غلبه کردیم.2- در پایان بازی رفتار بازیکنان، کادر فنی و اعضای باشگاه کاملا صحیح و در همه زمینه ها، بدون مشکل بود. 3- ما مایلیم تا نمایش بازیکنان و کارد فنی مان در این دیدار، به ویژه تعهد، جنگندگی و مبارزه جویی آمنها را مورد ستایش قرار دهیم. همچنین از حمایت بی دریغ هواداران که علی رغم بارندگی ما را تشویق کردند، تشکر می کنیم. 4- باشگاه لوانته به فلسفه اش در دفاع از ارزش ها که باعث شده تا باشگاه قدیمی ما در فوتبال اسپانیا دوست داشتنی و مورد احترام باشد ادامه خواهد داد."

این در حالی است که سرخیو بابیستروس، مدافع لوانته، هرگونه درگیری با په په در دیدار یکشنبه شب را رد کرد.

او به خبرنگاران گفت:" من در زندگی ام به کسی حمله نکردم، به ویژه په په . بعد از 20 سال حضور در فوتبا حرفه ای، باید حرف من را باور کنید. من اصلا جرات حمله به کسی را ندارم."او همچنین از صحبت های سرخیو راموس که گفته بود بایستروس باید به جای فوتبال، به بوکس بپردازد، ابراز ناراحتی کرد.

" حرف های او من را خیلی ناراحت کرد. قبل از بازی من به او و ایکر به خاطر موفقیت شان در تیم ملی تبریک گفتم و به همین دلیل از شنیدن حرف های ا خیلی متعجب شدم.

رخ دادن چنین اتفاقاتی در دیدار با رئال نمی تواند اتفاقی باشد."

۲۳ آبان ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
دکو: نیمار در سطح مسی و رونالدو است

این ستاره پرتغالی معتقد است مسی در حال حاضر بهترین بازیکن دنیاست اما فاصله او از رونالدو و نیمار را چندان قابل توجه نمی داند.

سایت گل- دکو، هافبک سابق بارسا، لیونل مسی و کریس رونالدو، ستاره های لالیگا را مورد ستایش قرار داد اما در عین حال معتقد است که نیمار، ستاره جوان سانتوس نیز در سطحی برابر با این دو بازیکن قرار دارد.

این ستاره پرتغالی معتقد است مسی در حال حاضر بهترین بازیکن دنیاست اما فاصله او از رونالدو و نیمار را چندان قابل توجه نمی داند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" تردیدی نیست که مسی بهترین بازیکن دنیاست. او کارهای فوق العاده ای انجام می دهد و همچنان رکوردها را پشت سر می گذارد.

فکر می کنم رونالدو خیلی نزدیک به مسی است. هر دو آنها فوتبالیست هایی بی نظیر هستند اما با سبک های متفاوت. آنها با فاصله بهترین های دنیا هستند.

اما آنچه نیمار در این چند فصل به دست آورده، شگفت انگیز بوده است. به نظر من او در همان رده مسی و رونالدو قرار می گیرد؛ او آماده بازی در اروپاست."
نیمار تا سال 2014 با سانتوس قرارداد دارد و بارها اعلام کرده که تا پیش از پایان قراردادش، این باشگاه را ترک نخواهد کرد.

۲۴ آبان ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
سیمئونه: داوران به نفع مسی و رونالدو سوت می زنند

سرمربی آرژانتینی اتلتیکو معتقد است داوران مراقبت بیشتری از این دو ستاره بارسا و رئال می کنند و از آنها خواست تا رفتار مشابهی در برابر مهاجم کلمبیایی تیمش داشته باشند.

سایت گل- دیه گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، معتقد است نحوره قضاوت داوران برای مسی و رونالدو نسبت به رادامل فالکائو، مهاجم تیمش، متفاوت است.

سرمربی آرژانتینی اتلتیکو معتقد است داوران مراقبت بیشتری از این دو ستاره بارسا و رئال می کنند و از آنها خواست تا رفتار مشابهی در برابر مهاجم کلمبیایی تیمش داشته باشند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" دوست ندارم در مورد داوری صحبت کنم اما بعضی مواقع این کار را انجام می دهم. واضح است که وقتی به مسی و رونالدو دست می زنید، مرتکب خطا شده اید اما وقتی چنین اتفاقی برای فالکائو رخ می دهد، هیچ خطایی گرفته نمی شود.
امیدوارم آنها در آینده بیشتر مراقب باشند."

سیمئونه همچنین با اشاره به پیروزی 2-0 این هفته تیمش مقابل ختافه اعلام کرد که تیمش به سختی کار خواهد کرد تا به اهداف این فصل شان برسند.
" ما به دنبال سریع ترین راه برای پیروزی بودیم و این خیلی موثر یود. تیم در نیمه دوم خوب نبود. در نیمه اول، ما موقعیت هایی که می خواستیم را به دست آوردیم. فکر می کنم خیلی خوب بود. در نیمه دوم موقعیت های چندانی نداشتیم. من از این نتیجه راضی هستم."
اتلتیکو مادرید همچنان تنها با 3 امتیاز فاصله نسبت به بارسا، در رده دوم لالیگا قرار دارد.

۲۴ آبان ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
موراتا: رئال به من یاد داد تا آخرین دقیقه بجنگم

این بازیکن 20 ساله در دیدار یکشنبه شب رئال مقاب لوانته در دقیقه 83 به میدان رفت و تنها یک دقیقه بعد، گل پیروزی رئالی ها را به ثمر رساند.

سایت گل- آلوارو موراتا، ستاره جوان رئال مادرید، که در دیدار این هفته مقابل لوانته گل پیروزی تیمش را به ثمر رساند، تاکید کرد که این اتفاق تصادفی نبوده است و آن را حاصل آموزش های آکادمی جوانان رئال دانست.

این بازیکن 20 ساله در دیدار یکشنبه شب رئال مقاب لوانته در دقیقه 83 به میدان رفت و تنها یک دقیقه بعد، گل پیروزی رئالی ها را به ثمر رساند.

او در گفتگو با نشریه آ.اس گفت:" از زمانی که یک نوجوان هستید، باشگاه رئال به شما یاد می دهد که تا پایان دیدار بجنگید. همیشه انتظار دارید دیر یا زود چنین گلی بزنید. "

علی رغم به ثمر رساندن این گل حساس، موراتا تلاش می کند تا فروتنی اش را حفظ کند و اعلام کرد تلاش می کند تا همچنین چیزهای جدیدی یاد بگیرد.

" من در بهترین تیم دنیا بازی می کنم و زیر نظر بهترین مربی دنیا هستم. من همه توصیه های آنها را می پذیرم و سعی می کنم از آنها به بهترین شکل استفاده کنم.

من از همه افرادی که در این باشگاه کار می کنند و از همه مربیان، تشکر می کنم.

من خوش شانس بودم که توانستم گل پیروزی را به ثمر برسانم. این یک ضربه سر سه امتیازی بود. من باید مثل همیشه به کار کردن ادامه بدهم. مورینیو بعد از بازی به من تبریک گفت."
موراتا این فصل سه بازی در لالیگا برای رئال انجام داد و توانست یک بار گلزنی کند.

۲۴ آبان ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
مدافع لوانته: قصد مصدوم کردن رونالدو را نداشتم

چشم چپ ستاره پرتغالی رئال با ضربه آرنج داوید ناوارو در دیدار یکشنبه شب دو تیم به شدت آسیب دید

سایت گل- داوید ناوارو، مدافع لوانته، اعلام کرد قصد نداشت کریس رونالدو را مصدوم کند.

چشم چپ ستاره پرتغالی رئال با ضربه آرنج مدافع لوانته در دیدار یکشنبه شب دو تیم به شدت آسیب دید و اگرچه او توانست با همان شرایط گل اول تیمش را به ثمر برساند، در بین دو نیمه از زمین اخراج شد. با این وجود ناوارو اعلام کرد که این برخورد ناخواسته صورت گرفته است.

او در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه لوانته گفت:" آن صحنه یک اتفاق بود. من هرگز قصد آسیب رساندن به کریس رونالدو را نداشتم.

این اتفاقی که در طول یک مسابقه رخ می دهد و واقعا متاسفم که باعث مصدومیت او شدم. بار دیگر تاکید می کنم که آن اتفاق کاملا غیرتعمدی بود."

ناوارو همچنین اعلام کرد که روز دوشنبه با رونالدو تماس گرفت و برای او آرزوی بهبودی کرد.

۲۴ آبان ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
یادداشت ویژه: آیا مسی از پله بزرگتر است؟

لیونل مسی با به ثمر رساندن دو گل در دیدار هفته یازدهم مقابل مایورکا به رکورد 76 گلزده در مدت یک سال دست یافت و رکورد 75 گله ی پله را شکست

سایت گل- لیونل مسی با به ثمر رساندن دو گل در هفته یازدهم لا لیگا مقابل مایورکا موفق شد شمار گل های خود در سال 2012 میلادی را به 76 افزایش داده و رکورد 56 ساله پله اسطوره ی فوتبال برزیل و جهان را پشت سر بگذارد.

در رتبه بندی این هفته آسوشیتد پرس لیونل مسی با 139 امتیاز و دور از دسترس خاویر هرناندز رقیب مکزیکی خود از باشگاه منچستر یونایتد در رتبه نخست قرار گرفت او تنها 10 گل با شکستن رکورد گرد مولر افسانه ای فاصله دارد.

البته باید به این نکته نیز توجه شود گرد مولر 85 گل در 60 بازی به ثمر رساند و مسی 76 گل در 59 بازی میانگین تعداد گل در هر بازی به سود اسطوره ی آلمان هاست.

جیمز پورتئوس عضو هیئت تحریریه ی مورنینگ پست هنگ کنگ در این مورد می گوید:" مسی در آستانه ی کسب رکوردی دیگر قرار دارد عبور از رکورد 75 گل پله و تنها ده گل اختلاف با گرد مولر آن هم در حالیکه 10 بازی تا پایان سال برای مسی باقی مانده است چیزی است که شما می توانید رکورد بیشترین گلزده در طول یک سال را برای او متصور شوید."

مایک مک گریت عضو آژانس روزنامه نگاری بریتانیا و تحریریه ی روزنامه سان در مورد مسی می گوید:" اگر تا کنون هر گونه بحث و تردیدی در مورد اینکه آیا مسی بهترین بازیکن جهان است وجود داشت شکستن رکورد پله دیگر تردیدی را برای این ادعا باقی نمی گذارد مسی استانداردهای جدیدی را در فوتبال ارائه کرده است."

درخشش مسی در این هفته و نزدیک شدن او به رکورد گرد مولر موجب شد از نگاه آسوشیتد پرس او به عنوان برترین بازیکن این هفته ی جهان انتخاب شود.

۲۴ آبان ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
رونالدو: حالم بهتر است؛ امیدوارم خیلی زودبه 100%آمادگی بازگردم

ستاره پرتغالی رئال مادرید در صفحه فیس بوکش از پیغامهای حمایتی دریافتی تشکر کرده

سایت گل- کریستیانو رونالدو بعد از مصدومیتی که در بازی با لوانته برای رخ داد، حالا تدریجا بهتر و بهتر می شود.

در دقایق ابتدایی این بازی بود که بعد از برخوردی که میان آرنج یکی از بازیکنان تیم میزبان و صورت رونالدو ایجاد شد، پلک چشم رونالدو پاره شد و خون صورتش را فراگرفت.بعد از آنکه پزشکان پلک او را 5 بخیه زدند، رونالدو به بازی برگشت وبرای تیمش گلزنی کرد ولی دربین دو نیمه به خاطر تاری دید و سرگیجه تعویض شد و حالا اعلام شده که در بازی دوستانه تیم ملی پرتغال مقابل گابن هم غایب خواهد بود

کریس رونالدو با انتشار یک عکس در صفحه فیس بوکش، از تمام هوادارانش به خاطر پیغام های محبت آمیزشان تشکر کرده:« مرسی به خاطر تمام پیغام هایی که در این روزها برایم ارسال کرده اید. من حالم بهتر است و امیدوارم که در زودترین زمان ممکن به 100% آمادگی بازگردم.»

۲۴ آبان ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
گزارش روز:آغاز مذاکرات برای تمدید قرارداد چابی با بارسا

البته برای رسیدن به توافق برسرتمدید قرارداد چابی، نیاز است تا جلسات بیشتری برگزار شود و درهر صورت این تمدیدی است که دیریازود دارد ولی سوخت و سوز ندارد.

سایت گل -صبح روز دوشنبه اولین جلسه برای مذاکره درراستای تمدید قرارداد چابی ارناندس با بارسلونا آغاز شد. این جلسه در دفترباشگاه نوکمپ و با حضور جوزپ ماریا بارتومئو، نایب رئیس ورزشی و آندونی سوبی سارتا، مدیر ورزشی به نمایندگی از باشگاه بارسلونا وایوان کورتخا، مدیربرنامه های چابی در این جلسه حضور داشتند. طبق گزارش منتشره در روزنامه ال موندو دپورتیوو، اولین جلسه مذاکره برسر تمدید قرارداد چابی مثبت بوده است

این درحالی است که قرارداد کنونی او تا ژوئن سال 2014 اعتبار دارد و البته درقرارداد او بند دیگری قرارداده شده که می توان تا زمانی که چابی در دو فصل بعد از آن هم در 50% بازیهای آن فصل به میدان برود، قرارداد او را تا سال 2016 تمدید خواهند کرد. هدف سران باشگاه بارسلونا تمایل زیادی دارند که چابی فوتبالش را در باشگاه کاتالان به پایان ببرند و البته خود چابی هم بارها و بارها اعلام کرده که علاقه زیادی دارد تا فوتبالش را در تیم کاتالان به پایان ببرد. او درحال حاضر 32 ساله است و اگر سران باشگاه بارسا، قرارداد او را بدون هیچ پیش شرطی تا سال 2016 تمدید کنند، او تا سن 36سالگی برای بارسا بازی خواهد کرد و در آن زمان حضورش در اردوی بارسا 24 ساله خواهد بود. نباید فراموش کرد که چابی از سن یازده سالگی در تیم پایه ای بارسلونا بازی می کرد.

با اتمام جلسه روز دوشنبه برسرتمدید قرارداد چابی ، هر دو طرف با رضایت و خوشحالی از اتاق جلسه خارج شدند. بدون عجله و البته بدون خونسردی، روند مذاکرات پیش خواهد رفت و چه مدیربرنامه های چابی و چه مسئولان بارسا با اشتیاق فراوان این روند را طی می کنند. سران تیم کاتالان می دانند که چابی یکی از مهره های ارزشمند و مغر متفکر تیمشان است و می خواهند او را در تیمشان نگاه دارند؛ چرا که از ارزش و اهمیت الگو بودن او چه در زمین و چه در خارج از زمین چمن مطلعند.

چابی در5سال اخیر نقش پررنگ و تاثیرگذاری در ترکیب بارسا و موفقیت های این تیم داشته و یکی از مهره های کلیدی تیم ملی اسپانیا درکسب عنوان قهرمانی در رقابت های یورو و جام جهانی بوده

البته برای رسیدن به توافق برسرتمدید قرارداد چابی، نیاز است تا جلسات بیشتری برگزار شود و درهر صورت این تمدیدی است که دیریازود دارد ولی سوخت و سوز ندارد.

۲۴ آبان ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۸۶,۷۵۶ بازدید
_DAYS قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۱۳۲ بازدید
_DAYS قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۴۶,۳۱۵ بازدید
_DAYS قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۶,۳۲۴ بازدید
_DAYS قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۸۷ بازدید
_DAYS قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۱۳ بازدید
_DAYS قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۷,۷۶۶ بازدید
_DAYS قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۴۷۵ بازدید
_MONTH قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۴۷۸ بازدید
_MONTH قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۴,۴۹۸ بازدید
_MONTH قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۲۷۳ بازدید
_MONTHS قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
_ONLINEPHRASE (_ONLINEPHRASEX)

_MEMBERS: ۰
_GUESTS: ۲۰۵

_MORE
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!