به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: nejadmand
پیام: ۷
عضویت از: ۱۹ شهریور ۱۳۸۷
از: مشهد
گروه:
- کاربران عضو
سلام.
چند روز پيش براي من يك ايميل از يك فروشگاه اينترنتي اومد كه لوازم ورزشي داشت من سايتشون رو ديدم مي خواستم براي شما هم معرفي كنم.
به نظر من كه جالب بود . مخصوصا اون گردنبنده ، جاسوئيچي و اون تخم مرغ سفالي ها
خيلي باحاله.
چند تا ويژگي هم نوشته بود مثل سفارش دادن و تخفيف گرفتن البته يكي از دوستاي من از اونها تخفيف هم گرفته.
آدرس سايتمشاهده لینک
من چند وقته دنبال خريدن وسايل تزئيني بارساي بزرگ بودم تا اينكه اين سايت رو پيدا كردم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
بخت بازي وين روني مقابل وستهام افزايش يافت
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: مهاجم ملي پوش و انگليسي تيم منچستريونايتد بخت زيادي براي بازي در هفته بيست و پنجم مقابل وستهام دارد.

به گزارش یوفا:‌ وين روني كه در ماه ژانويه از ناحيه استخوان پا صدمه ديد،‌ اكنون به تمرينات تيمش بازگشته است.

مطابق اين گزارش روني در تمرينات اخير تيمش حضوري جدي داشته و سر آلكس فرگوسن، سرمربي منچستريونايتد را برآن داشته، تا به فكر استفاده از او براي بازي روز يكشنبه آينده با وستهام در هفته بيست و پنجم باشد.

تيم تحت رهبري فرگوسن هفته گذشته با غلبه بر اورتون فاصله خود را در صدر جدول با تيم دوم ليگ برتر افزايش داد.

اين تيم شنبه شب در ورزشگاه اولدترافورد ميزبان اورتون بود و با تك گل كريستيانو رونالدو از روي نقطه پنالتي دروازه اورتون را در دقيقه 44 گشود.

با اين برد منچستريونايتد فاصله اش را در صدر جدول ليگ برتر فوتبال انگليس با تيم چلسي به پنج امتياز افزايش داد.

۱۷ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
ونگر: آرشاوين همانند كالايي باارزش است
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: سرمربي فرانسوي تيم آرسنال انگليس گفت: نسبت به توانايي هاي آندري آرشاوين اعتقاد راسخ دارم و مطمئنم او همچون كالايي با ارزش براي تيم خواهد بود.

به گزارش یوفا آرسن ونگر اظهار داشت: مايه خوشحالي است كه پس از يك ماراتن طولاني،‌ آرسنال موفق به جذب آرشاوين شد. او لياقت و ارزش آن همه تلاش و تكاپو را داشت. او بسيار باارزش است.

اين مربي افزود: مي توانم بگويم آرشاوين يكي از بهترين خريدهاي تمام دوران حضورم در آرسنال است. آرشاوين مثل كالاي بسيار با كيفيت و داراي كارايي و راندمان بالاست. با اين كالا با ارزش مي توان به خيلي از نتايج ارزشمند رسيد.

آرشاوين ازطريق مدير برنامه هايش در ابتداي هفته اعلام كرد براي انتقال به آرسنال با تيم انگليسي به توافق كامل دست يافته و قرارداد بسته است. اين مهاجم 27 ساله پس از حضور در رقابت هاي جام ملت هاي 2008 اروپا در سوئيس و اتريش و درخشش در اين مسابقات، مورد توجه چند تيم بزرگ اروپا قرار گرفت اما سرانجام به پيشنهاد آرسنال پاسخ مثبت داد.

به موجب قرارداد منعقد شده، آرشاوين تا تاريخ سي ام ژوئن سال 2012 با آرسنال قرار داد خواهد داشت.

آرسن ونگر، سرمربي تيم آرسنال مبلغ اين انتقال را 3/13 ميليون يورو عنوان كرد.

UEFA.COM © // چهارشنبه 16 بهمن 1387 -

۱۷ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
رابي فاولر به استراليا مهاجرت كرد
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: مهاجم اسبق تيم ملي فوتبال انگليس و ليورپول به تيم استراليايي اف. ث فوري نقل مكان كرد.

به گزارش یوفا: رابي فاولر 33 ساله روز گذشته پس از توافق با سران اين باشگاه دسته اول استراليا قرار دادي دو ساله منعقد كرد.

دان ماتيسون، مدير باشگاه فوري اظهار داشت: فاولر بازيكني شاخص و باتجربه در دنياي فوتبال حرفه اي است. او بازيكني است بسيار با انگيزه و پرتلاش است كه تمام توان خود را به كار مي گيرد تا تيمش به برد برسد. چنين بازيكني قطعا به كار ما در تيم فوري مي آيد.

فاولر كه براي ليورپول انگليس در 236 بازي ،‌120 گل زد و در تيم هاي ليدزيونايتد، منچسترسيتي، ‌كارديف سيتي (ولز) و بلكبرن روورز نيز بازي كرد، ‌قرار است از هفته آينده كار خود را با تيم استراليايي شروع كند.

اين اتفاق در زندگي ورزشي مهاجم انگليسي مي افتد كه فاولر در سال 2007 ، پيشنهاد تيم سيدني استراليا را رد كرد.

۱۷ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
دوري 70 روزه جرمين دفو از تاتنهام
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: باشگاه تاتنهام انگليس براي مدتي طولاني از وجود مهاجم مطرح خود محروم شد.

به گزارش یوفا: جرمين دفو هنگام تمرين اين تيم لندني از ناحيه پاي راست دچار مصدوميت جدي شد.

طبق اعلام سخنگوي باشگاه تاتنهام،‌ دفو به علت فشار زيادي كه به پاي راست خود وارد كرد، ‌دچار شكستگي استخوان شد و پس از معاينات پزشكان، ‌وي حداقل 70 روز مجبور به استراحت خواهد بود.

اين مهاجم قرار است باز هم تحت معاينات دقيق تر قرار بگيرد تا پزشكان بتوانند تاريخ تقريبي بازگشت اش را به تمرينات اعلام كنند.

۱۷ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
غول کشي در فوتبال انگليس ادامه يافت
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: تيم فوتبال برنلي با کسب پيروزي سه بر يک بر وست برومويچ آلبيون يک تيم ليگ برتر انگليس در يک سه شنبه شب زمستاني ، به غول کشي خود در جامها ادامه داد .

به گزارش یوفا: در اين ديدار تکرار شده دور چهارم مسابقات جام حذفي ، دو گل " استيون تامپسون " به برنلي کمک کرد تا حريف ليگ برتري خود را از گردونه مسابقات خارج کند.

برنلي با يک شوت سر ضرب " واده اليوت " در اواخر نيمه اول صاحب نخستين گل بازي شد و سپس تامپسون در دقيقه 52 نتيجه را دو بر صفر کرد.

تيم ضعيف شده برومويچ در دقيقه 60 يکي از دو گل خورده را توسط " جياني زويورلون " جبران کرد و اندکي اميدوار شد ولي آمادگي تامپسون باعث شد تا چهارمين گل خود را در دو بازي به ثمر برساند و به برنلي کمک کند چهارمين پيروزي خود بر ليگ برتري ها را در اين فصل به دست آورد.

تيم تحت رهبري " اوئن کويل " که در يک دسته پايين تر از ليگ برتر قرار دارد ، پيشتر در جام اتحاديه فولام ، چلسي و آرسنال را از گردونه خارج کرده و در نيمه نهايي نيز در آستانه غلبه بر تاتنهام قرار گرفته بود .

برنلي در ادامه رقابتهاي جام حذفي به مصاف برنده ديدار آرسنال و کارديف خواهد رفت که به دليل بارش برف در انگليس همچون بسياري از ديدارهاي پيش بيني شده ليگ انگليس براي سه شنبه شب ، به تعويق افتاد .

UEFA.COM © // چهارشنبه 16 بهمن 1387 -

۱۷ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
يام آرشاوين به هواداران آرسنال
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: " آندري آرشاوين " بازيکني که به تازگي با باشگاه فوتبال آرسنال قرارداد امضاء کرده است پيش از شروع دوران جديد فوتبال خود در ورزشگاه امارات، اين پيام را به هواداران داد که "به من و آرسنال اعتماد کنيد".

به گزارش یوفا از لندن: آرشاوين که اميدوار است پس از چند سال ناکامي آرسنال در تصاحب جام به اين تيم در افتخار آفريني مجدد کمک کند همچنين انتقال خود به آرسنال را يک " انتقال رويايي" خواند و در مقابل دوربين تلويزيون اسکاي گفت که وي از مدتها قبل هوادار آرسنال بوده است.

باشگاه آرسنال نيز تاييد کرده است که اين بازيساز ملي پوش روس يک قرارداد "بلندمدت" احتمالا به مدت سه سال و نيم با اين باشگاه امضاء کرده است.

اين باشگاه لندني کمي پيش از پايان ضرب الاجل تعيين شده براي نقل و انتقالات نيم فصل با "زنيت سن پترزبورگ" باشگاه قبلي وي به توافق رسيد ولي آرشاوين بايد تا روز سه شنبه آينده براي تاييد انتقال خود از سوي ليگ برتر انگليس صبر کند.

آرسنال هنوز مبلغ قرار داد آرشاوين را فاش نساخته ولي گمان مي رود که اين مبلغ حدود 15 ميليون پوند باشد.

اين باشگاه از زمان پيروزي خود بر منچستر يونايتد در فينال جام حذفي انگليس در سال 2005 که درست يک سال پس از قهرماني در ليگ برترحاصل شد، به هيچ افتخار مهمي دست نيافته است.

اين بازيکن 27 ساله تاکيد دارد که به يکي از بهترين باشگاههاي جهان پيوسته و مطمئن است که مي تواند به اين تيم در افتخار آفريني مجدد کمک کند.

آرشاوين به تلويزيون آرسنال گفت: من به اين دليل که شيوه بازي آرسنال و مربيگري ونگر و برخي از بازيکنان باشگاه را دوست دارم به اين باشگاه پيوستم.

مرد سال فوتبال روسيه در سال 2006 در پاسخ به اين سوال که آيا پيامي براي هواداران آرسنال دارد يا نه گفت: "به من و آرسنال اعتماد کنيد".

۱۷ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: اینیستا
پیام: ۳۶۹
عضویت از: ۱۳ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
باشگاه منچستر یونایتد همچنان امیدوار به دائمی کردن قرارداد کارلوس ته وز است...

- منچستر سیتی برای به خدمت گرفتن نیکلاس بنتنر مهاجم آرسنال به صورت قرضی ناکام ماند.

- رافائل بنیتز اعلام کرد برای این رابی کین را به تاتنهام فروخت زیرا او به مقدار کافی برای لیورپول بازیکن خوبی نبود.

- ویکتور آنیچه به، مهاجم تیم اورتون به دلیل توهین به دیوید مویس در آستانه دیدار برابر لیورپول از تمرین این تیم اخراج شد.

- وین رونی مهاجم منچستر یونایتد بعد از حضور در تمرین روز گذشته این تیم، آماده بازگشت به میدان است.

- شی گیون دروازه بان جدید منچستر سیتی معتقد است مارک هیوز می تواند به 23 سال انتظار هواداران این تیم برای کسب عنوان قهرمانی پایان دهد.

- بعد از رد پیشنهاد اول، منچستر یونایتد آماده است با پرداخت 25 میلیون پوند قرارداد کارلوس ته وز مهاجم آرژانتینی خود را دائمی کند.

- فیلیپ دگن مدافع 25 ساله لیورپول به دلیل مصدومیت پشت پا باید 5 هقته دیگر دور از میادین باشد.

- سام آلردایس سرمربی بلکبرن به روکه سانتاکروز امیدواری داد که می تواند تابستان آینده به منچستر سیتی بپیوندد.

- ایوان گازادیس مدیر اجرایی باشگاه آرسنال اظهار امیدواری کرد آرسن ونگر با امضای قرارداد طولانی مدت در ورزشگاه امارات بماند.

- پل اسکولز، هافبک منچستر یونایتد اعلام کرد در پایان فصل آینده از فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
رونالدو: مسخره ام کنيد تا آمار گلهايم را به 42 برسانم
"کريستيانو رونالدو" مهاجم پرتغالي تيم فوتبال باشگاه منچستريونايتد خطاب به هواداران تيم هاي حريف گفت : آنقدر مسخره ام کنيد تا آمار گلهايم را به 42 برسانم .

82196401
اين ستاره پرتغالي فوتبال انگليس اظهارداشت، اگر تماشاگران در ورزشگاه او را هو نکنند، نمي تواند بهترين بازي اش را انجام بدهد.
اين اظهارنظر جالب رونالدو در حالي است که "آلکس فرگوسن" سرمربي منچستر، بارها از بدرفتاري هواداران با رونالدو ابراز نگراني کرده است.
به نوشته سايت گل، رونالدو آن قدر به اهانت هاي تماشاگران حريف عادت کرده که بدون آن غمگين مي شود.
هافبک تيم ملي فوتبال پرتغال اظهارداشت: الان ديگر عادي شده، اگر يک بار اتفاق نيافتد از خودم مي پرسم چرا هو نمي کنند؟ اين ها جزئي از فوتبال است، شايد فکر مي کنند اگر مرا هو کنند تمرکزم را از دست مي دهم درحاليکه اين طور نيست چون من اين فضا را دوست دارم.
اولين جرقه هاي دشمني تماشاگران با رونالدو به خاطر شيرجه زدن هاي او بود اما الان به اين دليل هو مي شود که با مهارت و سرعت فوق العاده اش، تيم حريف را بهم مي ريزد.
وي قصد دارد به همين شيوه ادامه دهد و تا اين مقطع از رقابتهاي فصل جاري 14 گل زده است.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
رزوي جديد ستاره انگليسي تيم آ.ث.ميلان
بكام: دوست دارم 20 اتومبيل داشته باشم

خبرگزاري فارس: هافبك انگليسي تيم منچستريونايتد گفت: دوست دارم حداقل 20 اتومبيل داشته باشم و هر روز از يكي از آنها استفاده كنم.

به گزارش خبرگزاري فارس، ديويد بكام در گفت وگو با يك شبكه تلويزيوني تفريحي در امريكا ،اعلام كرد كه علاقمند است اتومبيل هاي مختلفي را در پاركينگ منزل خود نگهداري كند.
اين بازيكن 33 ساله اظهار داشت: در حيطه ورزشي دوست دارم در اوج باشم. به اين خاطر بود كه بازي در تيم آ.ث.ميلان را انتخاب كردم.
وي ادامه داد: در مسايل شخصي، اين روزها علاقه زيادي به جمع آوري اتومبيل پيدا كرده ام. اكنون در منزل،‌6 اتومبيل در اختيار دارم اما دوست دارم با انتخاب مدل هاي مختلف ،‌ شمار اتومبيل هايم را حداقل به 20 برسانم.
اين بازيكن ادامه داد: دوست دارم هر روز از يكي از اتومبيل ها براي رفت و آمد استفاده كنم.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۶,۷۶۳ بازدید
۷ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۷۵,۷۰۱ بازدید
۲۳ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۴۴۹ بازدید
۲۹ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۳,۷۷۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۳۳ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۹ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۶۲۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۹۰۱ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۴۴۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۵,۴۷۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۴۷۰ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۳۰ کاربر آنلاین است. (۲۰۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۳۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!