به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

مدیر برنامه‌های پوگبا: دیر یا زود او از یووه خواهد رفت
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

مدیر برنامه‌های پوگبا: دیر یا زود او از یووه خواهد رفت

مدیر برنامه‌های هافبک فرانسوی یووه می‌‌گوید دیر یا زود این بازیکن احتمال دارد که از یووه جدا شود و همچنین می‌‌گوید که این بازیکن سریع تر از آنچه انتظار می‌‌رفت پیشرفت می‌‌کند.

به گزارش طرفداری و به نقل از بخش بین الملل سایت گل، مینو رایونا، مدیر برنامه‌های پل پوگبا می‌‌گوید که شاید این بازیکن 21 ساله از ایتالیا برود. یونایتد و چلسی از مشتریان این بازیکن هستند.

رایونا می‌‌گوید: "او بیشتر در ایتالیا نمی‌‌ماند. همه چیز، اگر بخواهم صادقانه بگویم، به یووه بستگی دارد. ما تازه قرارداد جدید را امضا کردیم و در این باره خوشحال هم هستیم اما اگر موقعیت مناسب برای ترک کردن باشگاه به وجود بیاید، آن را رد نمی‌‌کنیم.

"باید صبر کنیم و ببینیم چه می‌‌شود. نمی‌‌دانم که این موقعیت مناسب کی‌ پیش می‌‌آید. می‌‌دانستم که چقدر با استعداد است اما چنین تاثیری بر فوتبال ایتالیا گذاشتن، هیچگاه آسان نبوده است. او به شکل فوق العاده ای، سریع پیشرفت کرده است. حتی خود من هم انتظار چنین پیشرفتی را نداشتم."

پوگبا در فصل 2014/15 از کلیدی‌ترین مهره‌های یووه بوده و در 22 بازی 5 گل به ثمر رسانده است. ماروتا مدیر ورزشی باشگاه یووه انتظار دارد که پوگبا را در تورین نگه دارد: "او بازیکن تضمینی بوده که حالا در واقع به آن سطح رسیده است. تمام باشگاه‌های اروپا او را زیر نظر دارند و با من در باره او صحبت کردند. ما به هر حال می‌‌خواییم که تیم قوی برای مسابقات اروپایی داشته باشیم. او برای ما بازیکن مهمی‌ است و ما قصد فروش وی را نداریم."

۲۳ دی ۱۳۹۳
رسمی: تمدید قراداد استفان لیخشتاینر با باشگاه یوونتوس
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

رسمی: تمدید قراداد استفان لیخشتاینر با باشگاه یوونتوس

مدافع راست سوئیسی باشگاه یوونتوس قرارداد خود را با این تیم برای دو فصل دیگر تمدید کرد.

طرفداری - به گزارش فوتبال - ایتالیا استفان لیخشتاینر مدافع 30 ساله و سوئیسی باشگاه یوونتوس که شایعات زیادی مبنی بر جدایی اش از جمع بیانکونری ها و پیوستنش به باشگاه هایی نظیر منچسترسیتی و یا پاریسن ژرمن شنیده می شد، ساعاتی پیش به صورت رسمی قرارداد خود را تا پایان ماه ژوئن سال 2017 میلادی با قهرمان چند سال اخیر رقابت های سری آ تمدید کرد.

گفتنی است باشگاه یوونتوس ایتالیا با انتشار بیانیه ای پیرامون این قرارداد نوشت: "با 134 بازی، 11 گل، سه اسکودتو و کیلومتر های بی شماری دویدن در زمین مسابقه استفان لیخشتاینر برای دو فصل دیگر با باشگاه به توافق رسید تا ماجراجویی این ستاره سوئیسی در سمت راست بیانکونری ها باز هم ادامه داشته باشد و هواداران از حضورش در زمین مسابقه لذت ببرند."

۲۳ دی ۱۳۹۳
رسمی: مکسی لوپز به تیم فوتبال تورینو ایتالیا پیوست رسمی: مکسی لوپز به تیم فوتبال ت...
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

رسمی: مکسی لوپز به تیم فوتبال تورینو ایتالیا پیوست

سرانجام انتقال مکسی لوپز مهاجم سابق باشگاه میلان ایتالیا از باشگاه کیه وو ورونا به تیم فوتبال تورینو به مراحل نهایی خود رسید.

طرفداری - به گزارش فوتبال - ایتالیا باشگاه تورینو با انتشار بیانیه ای به صورت رسمی از ثبت قرارداد مکسی لوپز مهاجم تیم فوتبال کیه وو ورونا که به علت حواشی زندگی خصوص اش ودرگیری با مائورو ایکاردی در فوتبال ایتالیا شهره شده بود، خبر داد تا بدین ترتیب این مهاجم 30 ساله و آرژانتینی بتواند در بازی امشب شاگردان جیاکامو ونتورا برابر تیم فوتبال لاتزیو به میدان برود.

" باشگاه تورینو با خوشحالی اعلام می کند که قرارداد نهایی با مکسی لوپز مهاجم تیم فوتبال کیه وو ورونا به امضا رسید تا وی بتواند در دیدار امشب تیم برابر لاتزیو به میدان برود."

۲۳ دی ۱۳۹۳
مذاکره سران یوونتوس و تاتنهام برای انتقال پائولینیو
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

مذاکره سران یوونتوس و تاتنهام برای انتقال پائولینیو

بنا به گزارش ها، مسئولان باشگاه یوونتوس برای انتقال پائولینیو در نقل و انتقالات زمستانی با همتایان خود در تیم تاتنهام صحبت کرده اند.

قبلاً هم در رسانه های بریتانیایی گزارش هایی منتشر شده بود که حاکی از علاقه بیانکونری به هافکب برزیلی تاتنهام می داد. عصر روز گذشته، Tuttomercatoweb مدعی شد که مدیران یووه و تاتنهام جلسه ای در شهر میلان داشته اند. و انتظار می رود که ملاقات بعدی آنها 48 ساعت بعد باشد تا بر سر این معامله مذاکره کنند.

پائولینیو همچنین مورد توجه باشگاه های دیگری از سری آ، مثل اینتر و ناپولی قرار گرفته است.

۲۴ دی ۱۳۹۳
مارادونا: ویدال مانند یک بازیکن بوکاجونیورزی جنگنده است
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

مارادونا: ویدال مانند یک بازیکن بوکاجونیورزی جنگنده است

مارادونا معتقد است که کیفیت های ویدال افزایش یافته است و شیلی، کوپا آمریکا را برای قهرمانی به طور مطلوبی آغاز خواهد کرد.

به نقل از سایت گل، آرتورو ویدال به تازگی توسط افسانه آرژانتینی تحسین شده است که درباره او گفته است ستاره یوونتوسی و شیلیایی را واقعا دوست دارد. ویدال یکی از مردان حاضر در کوپا آمریکای 2015 خواهد بود -شیلی میزبان این دوره می باشد- که می تواند در برخی از مراحل با هم وطنان مارادونا به خوبی روبه رو شود. ویدال 27 ساله بر آسیب زانویش غلبه کرده است که در سال 2014 او را بسیار گرفتار کرده بود.ویدال این فصل در 22 حضور خود برای یوونتوس 6 گل به ثمر رساند و مورد ستایش یکی از بهترین بازیکنان تمام دوران ها قرار گرفت.

مارادونا به Latin-American channel Telesur گفت: "ویدال بازیکنی است که من واقعا او را دوست دارم. او همانند یک بازیکن بوکا جونیورزی جنگنده است. او شجاعت بزرگی از خود نشان داده است. فکر می کنم آن ها برای قهرمانی در کوپا آمریکا مطلوب هستند علاوه براین که میزبان نیز می باشند. فراموش نکنید آن ها الکسیس سانچز و ویدال و گری مدل را دارند که بسیار قوی هستند."

۲۴ دی ۱۳۹۳
توتی: به فکر رفتن از رم نیستم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

توتی: به فکر رفتن از رم نیستم

پس از زدن دو گل در دربی پایتخت برابر لاتزیو، فرانچسکو توتی می‌‌گوید فکر رفتن از رم را در ذهن ندارد.

به گزارش طرفداری و به نقل از بخش بین الملل سایت گل، توتی می‌‌گوید: "به هیچ کاری به جز این فکر نکردم. هنوز از بودن در اینجا لذت می‌‌برم و هنوز همان شور و اشتیاق را دارم و می‌‌خواهم که از این فرصت به خوبی‌ استفاده کنم. هر وقت ببینم در اینجا دیگر تاثیری ندارم، به فکر چیز دیگری خواهم بود."

توتی در ادامه در مورد چمپیونزلیگ می‌‌گوید: "برای سال‌ها ما نمی‌‌توانستیم به بهترین‌های فوتبال اروپا برسیم اما من فکر می‌‌کنم که این باشگاه و این شهر لایق این رقابت‌های با ارزش هستند."

توتی از سال 1989 برای رم توپ می‌‌زند و تا سال 2016 با این باشگاه قرارداد دارد.

۲۴ دی ۱۳۹۳
کوادرادو: فیورنتینا می تواند به مقام سوم سر ی آ برسد
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

کوادرادو: فیورنتینا می تواند به مقام سوم سر ی آ برسد

خوان کوادرادو معتقد است باشگاه فیورنتینا برای کسب رتبه سوم در این فصل و کسب سهمیه لیگ قهرمانان تلاش می کند.

به گزارش فوتبال ایتالیا این بازیکن کلمبیایی در هفته اخیر این خبرهایی مبنی بر انتقال این بازیکن به لیگ برتر انگلستان منتشر شده بود اما او این اخبار را رد کرد.

او در این خصوص گفت: "همواره در این تیم خوشحال بوده ام و از شرایط خود راضی هستم.هواداران من را دوست دارند و در خیابان های شهر به من سلام می گویند. همواره از گلزنی هیجان زده می شوم و دوست دارم گل های بیشتری به ثمر برسانم."

او در خصوص شرایط تیم گفت: "پیروزی برابر پالرمو در روز یکشنبه بسیار مهم بود. و ما را در مسیر رقابت برای کسب مقام سوم با سایر تیم ها نگه داشت.باید به همین شکل ادامه دهیم تا ببینیم در آخر فصل چه اتفاقی رخ می دهد.ما برای کسب مقام سوم تلاش می کنیم و باید ایمان بیاوریم که تیم خوبی داریم و می توانیم این کار را انجام دهیم.با اضافه شدن دیامانتی به تیم قدرتمند تر شده ایم و او می تواند برای کسب این مقام کمک بسیار بزرگی باشد."

۲۴ دی ۱۳۹۳
قیمت دیبالا حداقل 40 میلیون یورو است
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

قیمت دیبالا حداقل 40 میلیون یورو است

مائوریسیو زامپارینی رئیس باشگاه پالرمو قیمت دیبالا مهاجم جوان و آینده دار تیمش را 40 میلیون یورو اعلام کرد.

طرفداری - به گزارش فوتبال ایتالیا رئیس باشگاه پالرمو پس از موفقیت مهاجم جوان تیمش در این فصل از سری آ در خصوص دیبالا و فرانکو وازکز صحبت کرد.

او در خصوص وضعیت این دو بازیکن گفت:" مسلما وازکز قرارداد خود را تمدید می کند. البته ترجیح می دادم شش ماه پیش این اتفاق رخ می داد.در خصوص دیبالا باید بگویم که پیشنهاداتی برای او به دستمان رسیده است.او بازیکن درجه یکی است و با ستاره های بزرگی مقایسه می شود. برای فروش او مبلغ 40 میلیون یورو را در نظر گرفته ایم.همچنین چند بازیکن که فرصت کافی برای بازی کردند ندارند از تیم جدا خواهند شد."

او درباره علاقه یوونتوس به جذب وازکز گفت: "من این مطلب را در روزنامه ها خواندم و با ماروتا صحبت کردم. من به او پیشنهاد دادم که ایلیچیچ را جذب کند که تقریبا با وازکز در یک سطح می باشد."

۲۴ دی ۱۳۹۳
مانچینی: سال آینده برای قهرمانی می جنگیم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

مانچینی: سال آینده برای قهرمانی می جنگیم

برای اینکه به جمع تیمهای مدعی لیگ بازگردیم، به زمان نیاز داریم. ما دو بازی اول را واگذار کردیم ولی خیلی سریع در مسیر موفقیت قرار گرفتیم.

روبرتو مانچینی مربی اینتر در گفت وگویی اختصاصی با کوریره دلاسرا گفته که می خواهد تیمش فصل آینده یکی از مدعیان قهرمانی اسکودتو باشد.

مانچینی گفت:" برای اینکه به جمع تیمهای مدعی لیگ بازگردیم، به زمان نیاز داریم. ما دو بازی اول را واگذار کردیم ولی خیلی سریع در مسیر موفقیت قرار گرفتیم. راه درستی در پیش گرفته ایم. فکر می کنم اینتر می تواند به تیمی که قبلا بوده بازگردد. باید شرایط را تغییر دهیم. تلاش برای کسب عنوان سومی این فصل تا حدی اذیتم می کند. سال آینده برای قهرمانی در لیگ خواهیم جنگید. "

مانچینی ادامه داد:" از تجربه قبلی من در این تیم شش سال گذشته است. نمی خواستم به اینتر برگردم. به خودم می گفتم که بدتر نتیجه خواهم گرفت. ولی ایده بازگرداندن اینتر به تیم سالهای قبل را دوست داشتم. یک روز بعد از توهیر، موراتی با من تماس گرفت. او به من گفت که باید دوباره شانسم را در اینتر امتحان می کردم. وقتی اولین بار روی نیمکت اینتر نشستم سال 2004 بود و جوان بودم. ساده نبود. الان 50 ساله هستم و شرایط تغییر کرده است. تجربه مربیگری درخارج خیلی به من کمک کرد"

۲۴ دی ۱۳۹۳
اینزاگی: عملکرد خوبی داشتیم؛ با میلان همیشگی فاصله داریم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

اینزاگی: عملکرد خوبی داشتیم؛ با میلان همیشگی فاصله داریم

پپیو اینزاگی، سرمربی جوان میلان، پس از برتری 2-1 در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی مقابل ساسولو، به تمجید از شاگردانش پرداخت.

طرفداری- میلان که هفته گذشته در سری‌آ، مقابل ساسولو با شکست 2-1 مغلوب شده بود، دیشب با گل دیر هنگام دی یونگ در چهار دقیقه مانده به پایان بازی، ساسولو را شکست داد و به جمع هشت تیم برتر کوپا ایتالیا پیوست.

اینزاگی در گفتگوی پس از بازی در نشست مطبوعاتی گفت: "صحنه پنالتی جای سرزنش کردن دارد، امّا در مجموع بعد از پنالتی تیم شخصیت خود را نشان داد و واکنش خوبی را پس از 10 روز سخت و مشکل به بازی داد. در مقابل تورینو ما بازی مشکلی را داشتیم و به هر حال هر تیم در مسیر رشد، دچار مشکلات می شود و این مسئله طبیعی است. اکنون باید انرژی مان را برای یکشنبه بازیابی کنیم."

شاگردان اینزاگی پس از پشت سرگذاشتن سه هفته اخیر سری‌آ بدون کسب پیروزی، در مکان هشتم جدول قرار گرفته اند، اینزاگی در این خصوص گفت:

"انتقادات تأثیری بر روی کار من ندارد. وقتی این صحبت های عجیب را می خوانم، ناامید می شوم، امّا باید از آن گذشت و به آینده فکر کرد. همیشه گفته ام برای رسیدن به یک سطح مطمئن، باید تمام توانمان را بگذاریم. ما هفته مشکلی را پیش رو گذاشتیم. به خاطر دلایل بسیاری، ما در هفته گذشته میلان همیشگی نبودیم، امّا اکنون خوشحالم که به روند خوب خود برگشته ایم و امشب نشانه های مهمی را دیدیم."

میلان یکشنبه هفته آینده به مصاف آتالانتا خواهد رفت.

۲۵ دی ۱۳۹۳

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۲۳,۹۰۳ بازدید
۱۴ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۳,۵۹۵ بازدید
۱۹ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۸۰,۶۶۶ بازدید
۲۰ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۴,۴۱۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۵۷ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۵۰ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۹,۸۳۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۱,۷۴۹ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۴,۲۱۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۰,۰۱۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۷۱۳ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۳۸ کاربر آنلاین است. (۱۷۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!