به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو ...
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
گفتم همه چي پول شده استاد فقط پولش رو ميگيره ديگه كاري نداره تو ياد بگيري يا نه تازه بعضي از استاد ها هم پول ميگيرن نمره بدن همه چي پارتي بازي شده كار پيدا كردن مدرك گرفتن البته يك وقت به درسخون ها بر نخوره بنده دارم كلا عرض ميكنم ميخوام تو يك كلام بگم وضع مملكت ما خرابه اين يك حقيقت است كه همه ما خوب ميدونيم و در جامعه كوچه و بازار ميشنويم همه ميگن اين فقط گفته من نيست

۱۶ آذر ۱۳۸۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
وضع مملکت ما خرابه درست چون امثال شمای نوعی انقدر منفی فکر می کنید و فقط بدیها رو می بینید! هیچ کس به فکر درست کردن اوضاع نیست، همه فقط دنبال اینن که بدی ها رو بگن و دور هم بشینن، این از اون بگه اون از این بگه، آخر 4 تا فحش به فلانی و بیساری بدن و برن پی کارشون.

اگه ارابه این مملکت درست جلو نمیره، چون چرخاش خرابه! چرخاش هم منو شماییم.

متاسفانه یه عده قرن ها سعی کردن با تلقین این روحیه منفی و شکست خورده، ایران رو از شکوهش بندازن، که متاسفانه موفق هم شدن!

نگاه ایرانی، حتی تو وضعی مثل اونچه شما گفتی (که واقعا هم اونطور نیست) باید نگاه جناب حافظ باشه که فرموده:

اگر غم لشکر انگیزد که خون عاشقان ریزد
من و ساقی به هم سازیم و بنیادش براندازیم!

این شعر شاعر ماست، ولی مردم ژاپنن که اینطوری فکر می کنن. و با این وضع، نمیشه هم انتظار داشت که چیزی عوض بشه. کسی منکر تمام مشکلات نیست، اما اگه مشکلی نبود و همه چی ایده آل بود که دیگه زندگی خوب ساختن و خدمت به اجتماع هنر نبود. حالاس که هنره و هنرمند و از مصرف کننده جدا می کنه!

امیدوارم روزی این طرز فکر خاکستری از ذهن جوونای این مملکت حذف بشه، و فکر تلاش برای بهسازی و پیشرفت جاشو بگیره!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۶ آذر ۱۳۸۸
نام کاربری: lovebarcelona
پیام: ۱,۱۴۴
عضویت از: ۱۶ مرداد ۱۳۸۶
از: پيش شيطان تو سياره ي سرخ
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
گفتم همهچي پول شده استاد فقط پولش رو ميگيره ديگه كاري نداره تو ياد بگيري يا نه تازه بعضي از استاد ها هم پول ميگيرن نمره بدن همه چي پارتي بازي شده كار پيدا كردن مدرك گرفتن البته يك وقت به درسخون ها بر نخوره بنده دارم كلا عرض ميكنم ميخوام تو يك كلام بگم وضع مملكت ما خرابه اين يك حقيقت است كه همه ما خوب ميدونيم و در جامعه كوچه و بازار ميشنويم همه ميگن اين فقط گفته من نيست

من بحث اينا رو زياد نميكنم ، كه عين روز برام روشنه ، دوره خواهرم كه سؤال كنكور لو رفته بود يعني سال 83 ، خواهرم داشت آتيش ميگرفت كه پسر عمه ي من كه سينوس 90 درجه نميدونست چند ميشه رفت مهندسي عمران خوند خواهر من نتونس هيچ كاري كنه (البته سال بعدش پشت كنكور نشت يه رتبه ي خيلي خوبي آورد تو همون دانشگاه و همون مدرك عمرانو گرفت) اينم بگم كه همين پسر عمه ام هنوز نتونست مدرك عمرانشو بعد از 5 سال بگيره تازه پدرشم انقدر تو دانشگاه نفوذ داره كه استادو رو ميخره هر وقت دلش ميخواد حذف ميكنه و...

بحث اينا بيخوده خواهرم نشون داد كه با پولم نميشه كاري كرد ، ‌ولي مشكل اينجاست كه ،‌ هركي خودشو بالا مي بينه ، اهميت نداره كه كي دانشجو هستش كي استاد! اهميت نداره كه درصد هوشي فرد چقدر هست ،‌ چقدر نيست! مهم بايد درس بخوني ، كارم كه نيست ، بعدش بايد چيكار كنم ، چيكار كنم بايد بگي!

اينم بگم اين وضعيت پسر عمه خودم رو تا به چشم نمي ديدم ، خودم هم باورم نمي شد كه انقدر اينجوري بشه!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ آذر ۱۳۸۸
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
وضع مملکت ما خرابه درست چون امثال شمای نوعی انقدر منفی فکر می کنید و فقط بدیها رو می بینید! هیچ کس به فکر درست کردن اوضاع نیست، همه فقط دنبال اینن که بدی ها رو بگن و دور هم بشینن، این از اون بگه اون از این بگه، آخر 4 تا فحش به فلانی و بیساری بدن و برن پی کارشون.
خيلي ببخشيد سعيد جان بنده و شما بايد اوضاع رو درست كنيم يا مسئوليني كه ميشينن تو خونشون با بهترين شرايط زنده گي ميكنن نه تو سرما سردشون ميشه و نه تو گرما گرمشون ميشه و اصلا به فكر اين مملكت نيستن من كلا اهل فوحش دادن به مسئولين نيستم ولي انها بايد به فكر دانشجويان كل افراد جامعه باشند و تمامي شرايط درس خواندن و پيشرفت را برايشان فراهم كنند تا به اين وسيله اينده كشور را بيمه كنند
براي مثال اگر يك معلم به دانش اموزش خوب درس بدهد و به اون چيز ياد بدهد فردا همان دانش اموز ميتواند يك گره اي از گره هاي جامعه باز كند مسئولين هم بايد تمامي شرايط را فراهم كنند
اين طور نيست؟؟؟؟؟........

۱۶ آذر ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
دستی به سوی او...

بنده گفت خدا چرا آرزویم را بر آورده نمی کنی؟؟ مدت هاست که به درگاهت دست اجابت بلند کرده ام . خدایا همین یکبار ..همین یک آرزو.... و این آخرین آرزوی من است....

فرشته خندید و با خود گفت : چه دروغ بزرگی آخرین آرزو !!! تا جائی که به یاد دارم آرزو های آدمیان بی نهایت بوده...

خدا خندید و گفت : دو بار از کار انسان ها خنده ام می گیرد : یکبار زمانی که برای چیزی که به صلاحشان نیست دعا می کنند و هزاران هزار بار رو به شویم می آورند و طلبش می کنند و بار دیگر زمانی که برای چیزی که به صلاحشان است و ما بر آنان فرو می فرستیم نا شکری می کنند و طلب از بین رفتنش را می کنند!!حال آنکه برای آنها بهتر است....

فرشته گفت : و آنها نمی دانند آن هنگام که آرزویی می کنند و خداوند همان زمان به آرزو و دعا یشان پاسخ نمی دهد سه حالت دارد : اول آنکه به صلاحشان نیست ، دوم آنکه می داند در صورت استجابت آن دیری نمی پاید که پشیمان می شوند و سوم آنکه دارد بهترین چیز را برای آنها مهیا می کند....

و از زبان فریدون مشیری:

دلم می خواست سقف معبد هستی فرو می ریخت

پلیدی ها و زشتی ها به زیر خاک می رفتند

بهاری جاودان آغوش وا می کرد...

مگو این آرزو خام است

مگو روح بشر همواره سرگردان و ناکام است

بیا تا ما فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو در اندازیم

به شادی گل بر افشانیم و می در ساغر اندازیم...

و باز بنده ای را می بینم که در خلوت خویش دستانش را به راستای قامتش به سوی آسمان کشیده است و به امید اجابت دعایش زیر لب زمزمه می کند : خداوندا...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ آذر ۱۳۸۸
نام کاربری: Loyal.Boy
پیام: ۲,۷۰۲
عضویت از: ۵ مرداد ۱۳۸۶
از: تبریز
طرفدار:
- ژاوی - مسی - اینیستا
- مارادونا - ریوالدو
- اسپانیا - آرژانتین
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نمیخوام وارد بحث بشم فقط برداشت من از جامعمون اینه که تا کسی چه با درس خوندن چه با پول درآوردن و چه با کار های دیگه خودشو بالا نکشه نمیتونه زندگی موفقی داشته باشه این قانونیه که تو جامعه بشری حاکمه و تو جامعه خودمون شدید تره ! من با این قسمت حرف عادل موافقم که هر کی خودشو بالا می بینه تنها راه حل برای اینکه کسی خودشو از تو بالاتر نبینه و این احساس بهت دست نده اینه که خودتو بکشی بالا ! طوری باشه که بگن آقای دکتر لطفا دو ساعت به ما وقت بدید !
حرف سعید هم کاملا درسته که اگه یکی به کیفیت مدرک خودش اهمیت بده و سعی کنه با بهترین معدل مدرک خودشو بگیره مطمئن باشید که همه جا کار براش پیدا میشه !

بعد از این هم آشیانت هر کس است ، باش با او یاد تو ما را بس است .
۱۷ آذر ۱۳۸۸
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Michael Scofield نوشته:

نمیخوام وارد بحث بشم فقط برداشت من از جامعمون اینه که تا کسی چه با درس خوندن چه با پول درآوردن و چه با کار های دیگه خودشو بالا نکشه نمیتونه زندگی موفقی داشته باشه این قانونیه که تو جامعه بشری حاکمه و تو جامعه خودمون شدید تره ! من با این قسمت حرف عادل موافقم که هر کی خودشو بالا می بینه تنها راه حل برای اینکه کسی خودشو از تو بالاتر نبینه و این احساس بهت دست نده اینه که خودتو بکشی بالا ! طوری باشه که بگن آقای دکتر لطفا دو ساعت به ما وقت بدید !
حرف سعید هم کاملا درسته که اگه یکی به کیفیت مدرک خودش اهمیت بده و سعی کنه با بهترین معدل مدرک خودشو بگیره مطمئن باشید که همه جا کار براش پیدا میشه !

کاملا موافقم.
علت مخالفتم با امثال عادل اینه که فقط به جنبه های منفی نگاه می کنن. فقط نگاه...
بدون انجام حرکتی، ذهن دیگران رو هم به سمت جنبه منفی هدایت می کنن.نه خودشون قدمی برمیدارن، نه به دیگران روحیه ی انجام این کارو میدن.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ آذر ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
بدون انجام حرکتی، ذهن دیگران رو هم به سمت جنبه منفی هدایت می کنن.نه خودشون قدمی برمیدارن، نه به دیگران روحیه ی انجام این کارو میدن.

نميدونم چيجوري منو ديدي؟؟؟!!! ولي من تنها كاري ميكنم (سواي خودم) اينه كه ديگرانو روحيه بدمو تشويقشون كنم! در صورتي كه خودم طرز فكر ديگه اي دارم! من تو فاميل ، خانواده و... يه آدم كاملا (مثلا) شوخيم ،‌ولي تو درون خودم اينجوري نيستم! كاملا جديم و ........ وقتي كه منو نميشناسي ، چيجوري با طرز فكر من مخالفي؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ آذر ۱۳۸۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
حامد نوشته:

خيلي ببخشيد سعيد جان بنده و شما بايد اوضاع رو درست كنيم يا مسئوليني كه ...

متاسفانه این تفکر غلط بین اغلب ایرانی ها هست!

درسته که مسئولین نقش بسیار مهمی دارن، اما مردم هم همون قدر نقش دارن. مسئولین در واقع راننده ارابه جامعه ن، درسته اگر خوب فرمون ندن، میرن ته دره، اما اگه چرخای ارابه هم خراب باشه، بهترین راننده هم نمی تونه اونو جایی ببره!

مشکل ما اینه که تک تک نفرات این جامعه، اساتید بحث و تحلیل معضلات و یافتن مقصرن، اما هیچ کس سراغ عیب خودش و رفع اونها، توجه به نقش خودش توی جامعه، بازخواست کردن خودش جای دیگران نمیره. همه درست مثل اونچه شما گفتی، منتظرن که سوپرمن بیاد بشه رئیس جمهور و یه به همه چیزو درست کنه و شب تو اخبار بگن آقا همه چی درست شد، از امشب هر شب یه گونی پول در خونتون میدیم، شما همین قدر کارم نکنید، بخورید و بخوابید و کیف کنید!

این جامعه با این تفکر، معصوم هم حاکمش باشه تکون نمی خوره. شما سیر تکامل جوامع صنعتی رو مطالعه کنی، می بینی که تفکر رو به جلوی اجزای خرد بوده که به پیشرفت کلان منجر شده.

بالاخره فرق باید باشه بین کشوری مثل ژاپن که کارگر ساده ش به این فکر می کنه که امروز چی کار کنه که از دیروزش بهتر باشه، و در فرهنگشون این یه ارزشه و قابل افتخار، و کشوری مثل ایران که همه فقط به این فکر می کنن که امروز چطور بهتر از دیروز از زیر کار در برن، و آخر روز هم توی سرویس، از بی مسئولیتی و بی لیاقتی و چی و چی مسئولین مملکت چند ساعت قصه ها بگن!

حکایت اون راننده که کرایه 275 تومن رو 300 می گیره، حکایت اون کارمند که از کارش می دزده، حکایت اون تولید کننده که توی مواد اولیه ش دست می بره ... حکایت همه اینا، حکایت همون فلان مسئول دزد و بی لیاقته، و من شک ندارم هر کدوم اینا به اونجا برسن، همون کاری رو می کنن که روزگاری نفی می کردن!

پس مشکل در افراد نیست، در تفکر و دیدگاه اجزاء جامعه س. و این تفکر رو نمیشه انتظار داشت در نسل قبل اصلاح بشه یا حماقت سبز با وحشیگری و لگدمال کردن ارزش ها بخواد به وجود بیاره. این اصلاح و تصحیح رو باید افرادی که ادعای روشنفکری و تحصیل و ... دارن، در خودشون به وجود بیارن، آدمهای با فکر باز و امید به آینده، نه محصور و سوخته توی بدبینی و کوته فکری.

همون طور که مولا علی فرمودن حکومت ها رو اصلاح نمی کند کسی الا مردم!

من نمی خوام این بحث رو کش بدم، فقط ارجاع میدم به سخن بزرگان که همه فرمودن اول سراغ عیب خودت برو، هر وقت بی عیب شدی، دنبال عیب مردم بگرد!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۸ آذر ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
"در عجبم از مردمی که خود زیر شلاق ظلم و ستم زندگی می کنند، و بر حسینی می گریند که آزادانه زیست و آزادانه مرد. . .
کاش میشد لحظه ای ابله نبود ...!
کاش میشد...!
و چه کم بودند آنهایی که این کاش را حقیقت یافتند...
و چه کم خواهند بود........
اگر باطل را نمی توان ساقط کرد می توان رسوا ساخت.
اگر حق را نمی توان استقرار بخشید می توان اثبات کرد طرح کرد و به زمان شناساند و زنده نگه داشت"

"دکتر شریعتی"

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ آذر ۱۳۸۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۳۱,۲۱۷ بازدید
۸ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۸۱,۵۱۶ بازدید
۲۵ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۶۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۵,۰۷۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۳۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۸۰ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۸۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۳,۰۰۹ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۷۴۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۷,۱۰۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۵۸۷ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۳۷ کاربر آنلاین است. (۲۴۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۳۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!