به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ
مهمان_
احتمال حضور کاکا در مادرید

برونزتی متخصص فصل نقل و انتقالات معتقد است که این امکان وجوددارد تا پرس بتواند درنهایت ستاره برزیلی را به برنابئو ببرد.

سایت گل:ارنستو برونزتی ، مدیر برنامه ها و مشاور نقل و انتقالات روسونری، معقتد است که اگر فلورنتیو پرس در انتخابات باشگاه مادریدی برگزیده شود،احتمال حضور کاکا در سانتیاگو برنابئو پررنگ تر خواهد شد.

گزارشهایی که از مادرید به میلان می رسد، حاکی از قوت گرفتن شایعه حضور کاکا درتیم پایتخت نشین اسپانیاست و مطبوعات اسپانیایی خبر از این می دهند که پرس مشغول سرمایه دوبرابری را در نظر گرفته تا علاوه بر کاکا، کریستیانورونالدو را نیز به رختکن تیمش اضافه کند. هر چند سران روسونری شایعه مذاکره در این رابطه را رد کرده اند ولی برونزتی معتقد است که کاکا هنوز ممکن است به رئال بپیوندد.

او در این رابطه اعلام کرد:«رئال مادرید هنوز رئیس ندارد و پرس در انتظار است و در صورت روی کار آمدن قراردادهای بزرگی را به امضا برساند. کاکا بازیکن رویایی رئال است ولی این بسیار سخت است که سران میلان به آسانی او را از دست بدهند. ولی پرس آماده است تا هر کاری انجام دهد و توان انجام کارهای بزرگ را نیز دارد، او می تواند کارهایی را انجام دهد که کسی حتی تصورش را هم نمی کند و برای جذب رونالدو و کاکا از همین اقدامات انجام خواهد داد.»

منبع

۲۷ فروردین ۱۳۸۸
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
موراتی: می‌خواهیم یوونتوس را ببریم.

رییس نراتزوری ادعا کرده تیمش به دنبال هر سه امتیاز مقابل رقیب قدیمی است.

داربی ایتالیا بین اینتر و یوونتوس در این هفته برگزار خواهد شد و ماسیمو موراتی رییس اینتر گفته تیمش با وجود اختلاف بالا در صدر جدول، بازی را آسان نخواهد گرفت:

«شنبه شب به تورین می‌رویم تا پیروز شویم. در نبردی پراعتبار مانند این دیدار نباید تصنعی رفتار کنیم. حالا حس می‌کنیم می‌توانیم اسکودتو را ببریم ولی همیشه باید کمی تنش را حس کنیم تا به راه اشتباه نرویم. بازی چلسی و لیورپول نشان می‌دهد که در فوتبال هر نتیجه‌ای ممکن است.»

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲۷ فروردین ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
کاکا، جرارد را در میلان می خواهد.

ستاره مطرح روسونری با تمجید از استیون جرارد، ابراز تمایل کرده که او را در رختکن سن سیرو ببیند.

کاکا، ستاره برزیلی باشگاه میلان که به تازگی از بند مصدومیت رها شده امیدوار است تا بتواند دردیدارهای پایانی رقابتهای این فصل خوش درخشیده و همراه با میلان، جواز حضور در رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد.

کاکا چهارشنبه شب در گفت و گو با اسکای گفت:« یک فصل دیگر نیز در آستانه اتمام است و به زودی فصل بعد آغاز خواهد شد.اکنون زمان آن فرار سیده تا نوسازی در تیم ما صورت گیرد.بازیکنان زیادی هستند که قرارداد آنها به اتمام رسیده و تیم ایده آل برای ما تیمی خواهد بودکه از ترکیب بازیکنان باتجربه و بازیکنان جوان که تشنه پیروزی هستند، باشد.»

کاکا با تحسین استیون جرارد، کاپیتان لیورپول گفت:« من فوتبال مدرن را بسیار دوست دارم، چرا که مملو از بازیکنان چندکاره ای است که هم به دفاع مشغولند و هم حمله می کنند.بهترین مثال برای این صحبت جرارد، کاپیتان لیورپول است. او بازیکنی کامل است و در میلان می تواند بسیار موفق باشد.جرارد می تواند در پستهای فراوانی به بازی بپردازد.» کاکا در طول رقابتهای این فصل با مصدومیتهای متعددی دست و پنجه نرم کرده و نتوانسته آن طور که باید و شاید برای میلان خوش بدرخشد. دراین میان شایعات زیادی نیز به گوش می رسد که او را با باشگاه رئال مادرید مربوط می دانند.

منبع

۲۷ فروردین ۱۳۸۸
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
/هفته سي و دوم كالچو ايتاليا/
جدال حساس اينترميلان و يوونتوس
خبرگزاري فارس: در شب اول از هفته سي و دوم كالچو ايتاليا تيم صدرنشين اينترميلان در خانه يوونتوس ميهمان است.

به گزارش خبرگزاري فارس، شاگردان خوزه مورينيو فردا شب خود را براي ديداري سخت برابر يوونتوس آماده مي كنند تا صدرنشيني خود تثبيت كنند.
در ديگر ديدار از بازي هاي فردا شب سري A ايتاليا، جنووا ميزبان لاتزيو است.
تا پايان هفته سي و يكم كالچو ايتاليا، اينترميلان با 73 امتياز در صدر است و يوونتوس با 63 امتياز مي كوشد رتبه دوم را حفظ كند.
آ.ث ميلان با 61 امتياز جدي ترين رقيب يوونتوس براي حضور در كورس اروپايي شدن محسوب مي شود.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۸ فروردین ۱۳۸۸
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
آمائوري: علاقه قلبي‌ام با ايتاليا است .

مهاجم برزيلي الاصل يوونتوس از علاقه قلبي‌اش نسبت به بازي براي لاجوردي پوشان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، آمائوري مهاجم برزيلي الاصل يوونتوس كه تابعيتي ايتاليايي دارد، ميل چنداني به پوشيدن پيراهن تيم ملي برزيل نداشته و بيشتر علاقه‌مند به بازي براي لاجوردي پوشان است.

آمائوري در گفت‌وگو با Sky Sport اظهار داشت: «براي نظر همه احترام قائل هستم و تنها مساله‌اي كه مي‌خواهم بگويم اين است كه اگر روزي براي تيم ملي ايتاليا بازي كنم به خاطر فوتبال حرفه‌اي نبوده بلكه به خاطر علاقه قلبي خواهد بود كه به كشور ايتاليا دارم.»

در حالي كه كارلوس دونگا سرمربي تيم ملي فوتبال برزيل تاكنون هرگز از آمائوري دعوت به عمل نياورده است، اين بازيكن گفت: «در تيم ملي برزيل شايد من هشتمين گزينه براي خط حمله باشم با اين حال معني اين حرف اين نيست كه در تيم ملي ايتاليا انتخاب نخست خواهم بود چرا كه آنها قهرمان جهان هستند.»

آمائوري در نخستين فصل حضورش در يوونتوس طي 27 بازي در رقابت‌هاي سري A دوازده گل براي يووه به ثمر رسانده است.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۸ فروردین ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
چه کسی جانشین رانیری می شود؟

فشارها روی رانیری افزایش یافته است و از رئیس یوونتوس خواسته شده است که او را اخراج کند. اگر او در تابستان پیش رو یووه را ترک کند، چه کسی جایگزین او خواهد شد؟

دوران مربیگری رانیری بارها مرور شده است. در طول 22 سال مربیگری، این مربی 57 ساله جام های مهمی را فتح نکرده است.. افتخارات او تنها شامل قهرمانی درکوپا ایتالیا، سوپر کاپ ایتالیا، جام حذفی اسپانیا، سوپر کاپ اروپا و جام اینترتوتو است. این مسئله به رغم مربی گری در تیم هایی مانند چلسی، والنسیا، اتلتیکو مادرید، فیورنتینا والبته یوونتوس است.

به رغم اینکه مسئولان یوونتوس اعلام کردند که رانیری فصل بعد نیز مربی یوونتوس باقی خواهد ماند، روزنامه تورینی توتواسپرت فاش کرد که آنها صبر خود را از دست داده اند وتمام تلاششان را انجام می دهند تا رانیری را مجبور به ترک تورین کنند.

روز قبل از شکست3-2 مقابل جنوا، توتواسپرت از این جمله رانیری که گفته بود علی رغم نبودن در کورس قهرمانی اسکودتو، یوینتوس فصل فوق العاده ا ی را سپری کرده است انتقاد کرد و نوشت که بانوی پیر هرگز نباید به مقام دومی راضی باشد واین تیتر برروی صفحه اول آمده بود: "لیاقت یوونتوس بیش از این است." روز یکشنبه، پس از شکست مقابل جنوا که اینتر را در یکقدمی رسیدن به جام قهرمانی قرار داد، توتو اسپرت جان پیروگاسپارینی، مربی جنوا را به عنوان جانشین رانیری پیشنهاد کرد و تیتر زد:" یووه را به گاسپارینی بدهید."

گاسپرینی تنها نامی نیست که برای مربیگری یوونتوس مطرح است. در اینجا پنج گزینه ای که در صورت اخراج رانیری مطرح می شوند رابررسی می کنیم. جان پیرو گاسپرینی یک یوونتوسی تمام عیار است. 11 فصل به عنوان بازیکن در یوونتوس حضور داشته و پیش از آنکه مربی تیم های بزرگسالان کروتونه و سپس جنوا شود، 9 فصل مربی تیم جوانان باشگاه بوده است. با جنوا درخششی قابل توجه داشته است. در سال2007 با جنوا به سریA صعود کرد و در دومین فصل حضورش در سری A در فصل جاری، یکی از شانس های صعود به رقابت لیگ قهرمانان اروپا است. تیم های گاسپرینی فوتبالی جذاب وتهاجمی ارائه می دهند . برای طرفداران یوونتوس، گاسپرینی گزینه ای محبوب تلقی می شود. لوچانو اسپالتی مانند گاسپرینی، اسپالتی نیزبه دلیل فوتبال سرگرم کننده ای که تیم هایش ارائه می دهند، در سریA شناخته شده است و 4-2-3-1 مورد علاقه او از بازی شیاطین سرخ کپی برداری شده است. اسپالتی از زمان حضورش در رم در سال2005 در این تیم موفق بوده و باشگاه را که بعد از جدایی فابیو کاپلو ، دوران آشفته ای را سپری می کرد، دگرگون ساخت.

او فصل گذشته فاصله کمی تا فتح اسکودتو داشت اما در این فصل او و تیمش حال و روز چندان مناسبی ندارند. در این مورد نیز تردید هایی وجود دارد که آیا اسپالتی مانند رانیری فاقد ذهنیت قهرمانی است؟ فرانک رایکارد به دلیل سابقه حضور ریکارد در میلان، این انتخاب می تواند یک شوک اساسی باشد.این مرد هلندی در سال 2003 در شرایطی هدایت بارسلونا را برعهده گرفت که دوران اوج و برتری رئال مادرید بود ، مانند شرایطی که اکنون یووه در رقابت با اینتر دارد.. ریکارد با ستاره هایی مانند رونالدینیو، اتوئو، ژاوی و مسی یک تیم بسیار قدرتمند ساخت، ستاره هایی که طرفداران یونتوس آرزوی داشتن آنها را دارند. بارسلونا خیلی زود در لالیگا و رقابت های اروپایی به موفقیت رسید. آیا او می تواند برای بیونکنری نیز چنین افتخاراتی کسب کند؟

مارچلو لیپی یکی از بزرگترین مربیانی که دنیای فوتبال به خودش دیده است. این مرد 61 ساله یک برنده مادرزاد است و مشکلاتی که او پس از عهده دار شدن دوباره مربیگری تیم ملی ایتالیا با آن مواجه بوده شاید موجب شود که او در این تابستان مشکلی برای پیوستن به یوونتوس نداشته باشد. اگرچه او گفته که پیش از جام جهانی 2010 تیم ملی را ترک نخواهد کرد اما کسی چه می داند که برای ایتالیا در ماه ژوئن در مسابقات مقدماتی جام جهانی چه پیش خواهدآمد؟ لیپی دودوره پرافتخار را با یووه سپری کرده است. چرا این اتفاق برای سومین بار نیفتد؟ چیرو فرارا یکی از اسطوره های یووه و یکی از قهرمانان هواداران باشگاه.

فرارا اکنون به عنوان یک استعداد یاب فعالیت می کند ضمن اینکه در تیم ملی ایتالیاکمک ماروچلو لیپی نیز هست. فرارا مدیر آکادمی جوانان یوونتوس نیز هست و استعدادهای درخشانی مانند سباستین جووینکو، کلودیو مارکیزیو، کریشیتو در دوران حضور او چهره شدند. این بازیکنان آینده یوونتوس هستند وهیچ کس به اندازه فرارا با آنها آشنا نیست. آیا او می تواند پپ گواردیولای تورین شود؟

سایر گزینه های احتمالی: چزاره پراندلی(فیورنتینا)، مانوئل پیگرینی(ویارئال)، ماسیمیلیانو آلگری(کالیاری)، داویده بالاردینی(پالرمو)، والتر ماتزاری(سمپدوریا)، پاسکوآله مارینو(اودینزه)، آنتونیوکونته(باری)

منبع

۲۸ فروردین ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
کامبیاسو:فردا،آخرین شانس یووه

هافبک آرژانتینی اینتر معتقد است بازی فردا شب این تیم مقابل یووه آخرین شانس بینکونری برای باقی ماندن در کورس قهرمانی است...

اینتر در حالی که تنها 7 هفته به پایان رقابت های سری A باقی مانده 10 امتیاز از یوونتوس، نزدیک ترین تعقیب کننده اش پیش است.استبان کامبیاسو هافبک آرژانتینی اینتر معتقد است تیمش با کسب یک تساوی هم می تواند شانس یووه را برای قهرمانی از بین ببرد.

کامبیاسو در گفتگو با کوریره دلوسپورت می گوید :"بازی فردا برای یووه از اهمیت بالایی برخوردار است.این تنها شانس آنهاست که مقابل ما پیروز شوند و امیدوار باشند ما در ادامه رقابت ها امتیاز از دست دهیم." هافبک اسبق رئال مادرید که اخیرا قرارداد خود را با اینتر تا سال 2014 تمدید کرده به نظر می رسد می خواهد دوران فوتبالش را در این تیم به پایان برساند.او در مورد وضعیتش در میلان می گوید :"اینجا همه چیز خوب است.تیم، مربی ، هواداران همه عالی هستند.همسرم میلان را دوست دارد و از زندگی در این شهر کاملا راضی ام."

منبع

۲۸ فروردین ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
دل پیرو: به اینتر حسادت نمی کنم.

الکس بر این نکته تاکید کرده که به عملکرد بینکونری افتخار می کند و هیچ حس حسادتی به اینتر و زلاتان ایبراهیموویچ ندارد.

الساندرو دل پیرو، کاپیتان یوونتوس این روزها خود را برای مصاف حساس مقابل اینتر در دیدار شنبه شب آماده می کند و اعلام کرده که به برتری نرآتزوری در سالهای اخیر حسادت نمی کند.

او در گفت و گو با sportweek گفت:« اصلا به اینتر حسادت نمی کنم و به سالهای حضورم در جمع بینکونری، حتی در سالهای آخر که سالهای سختی هم بوده، افتخار می کنم.قرارداد من در سال 2010 به پایان می رسد ولی در حال حاضر ترجیح می دهم که برروی سه ماه باقی مانده تمرکز کنم که برای من و یووه بسیار مهم است.»

یوونتوس در سال 2006 به رقابتهای سریB سقوط کرد و زلاتان در همان زمان به اینتر پیوست.:« ما به رقابتهای سریB سقوط کردیم و زلاتان در آن دوره به اینتر پیوست. این انتخاب او بود و من نمی دانم که آیا این او بود که اینتر را متحول کرد یا نه ولی من فکر می کنم که پولهای موراتی باعث این ماجراشد.»

منبع

۲۸ فروردین ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
زانتی:دربی واقعی

«ال تراکتور» اعتقاد دارد اربی ایتالیا، داربی شهر میلان را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. به علاوه او امیدوار است دیه‌گو میلیتو فصل بعد به جمع آرژانتینی‌های اینتر اضافه شود.

اینتر دارد به چهارمین اسکودتو پیاپی نزدیک می‌شود ولی با وجود ده امتیاز اختلاف با یوونتوس، خاویر زانتی کاپیتان این تیم بسیار محتاطانه پیش از بازی فردا شب با یووه حرف زده است: «هنوز هیچ چیز تمام نشده. در سال‌های اخیر بارها دیده‌ایم تیم‌ها چه بازگشتی در انتهای فصل داشته‌اند.

پارسال با وجود آن که 11 امتیاز با رم اختلاف پیدا کردیم سرانجام تکلیف قهرمانی در روز آخر مشخص شد. البته ما تیمی بزرگ هستیم و به تورین می‌رویم تا ببریم. این بزرگ‌ترین بازی لیگ است، تاریخچه هر دو باشگاه و سابقه رقابت دو تیم این را نشان می‌دهد. این بازی برای ما بیش از داربی دلامادونینا حساس است.»

گفته می‌شود اینتر دیه‌گو میلیتو مهاجم جنوا را می‌خواهد و زانتی می‌گوید: «خیلی خوشحالم او در جنوا دارد عالی کار می‌کند و حقیقتا امیدوارم به جمع ما بپیوندد.»

منبع

۲۸ فروردین ۱۳۸۸
مهمان_
فری: فیورنتینا درفکر چهارمی

دروازه‌بان فرانسوی از تیمش خواسته تا انتهای فصل به تلاش ادامه دهند.

سایت گل: سباستین فری دروازه‌بان فیورنتینا اعتقاد دارد تیمش شرایط لازم برای به چالش کشیدن جنوا و رسیدن به عنوان چهارم را دارد. فیورنتینا تنها دو امتیاز از جنوا عقب است و آماده نبرد روز یکشنبه مقابل اودینزه است. فری این فصل در دروازه تیمش عالی کار کرده. او که به همراه سایر بازیکنان طعم لیگ قهرمانان را در این فصل چشیده اند به دنبال آن هستند که باز هم به این لیگ راه یابند: «بازی‌های بسیار مهمی هم در لیگ قهرمانان و هم در سری A انجام دادیم.

سری A از نظر کیفیت نسبت به سال‌های گذشته گامی بلند برداته. مطمئنیم که می‌توانیم در انتهای فصل طرفدارانمان را شگفت‌زده کنیم.» او همچنین درباره دعوای اخیر فلیپه ملو، هم‌تیمی‌اش با بازیکنان کالیاری می‌گوید: «ما همه با ملو هستیم. نمی‌خواهم کار کسی را توجیه کنم ولی او را تحریک کرده بودند.»

منبع

۲۹ فروردین ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۴,۹۵۵ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۷۳,۲۲۵ بازدید
۲۳ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۳۷۸ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۳,۳۶۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۸ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۸ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۴۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۸۵۴ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۳۴۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۵,۲۲۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۴۳۳ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۹۵ کاربر آنلاین است. (۲۰۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۹۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!