به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ
مهمان_
دزمایلی خوشحال از تمدید قرارداد

افبک سوییسی از این که قراردادش با تورینو قطعی می‌شود خوشحال است.

سایت گل: بلریم دزماییلی تابستان گذشته به صورت قرضی از بولتون به تورینو آمد ولی حالا قرارداد او قرار است قطعی شود. تورینو 2 میلیون پوند می‌دهد و این بازیکن 22 ساله را تا سال 2012 خواهد داشت. اوربانو کایرو رییس تورینو دیروز در بازدید از مجتمع تمرینی سیسپورت گفت: «دزمایلی بازیکن تورینو است. او با ما تا سال 2012 خواهد ماند. به کیفیت‌های والای او اعتقاد داریم و او انسان خوبی هم هست و نمونه یک بازیکن حرفه‌ای است.»

دزماییلی که در سال 2007 از زوریخ به بولتون رفت هرگز در این تیم بازی نکرد. او می‌گوید: «نمی‌دانید چقدر خوشحالم. تورو زندگی‌ام را بازگرداند. دوباره لبخند به لبانم بازگشت و می‌خواهم اعتمادشان را جبران کنم. این جا می‌توانم پیشرفت کنم و با بازیکنان مهم بسیاری روبرو شوم.» تورینو در حال حاضر تیم چهارم از انتهای جدول است و این هفته به مصاف میلان خواهد رفت.

منبع

۲۹ فروردین ۱۳۸۸
مهمان_
بوریلو: میلان به لیگ قهرمانان می‌رسد

مهاجم میلان به خوبی دارد بهبود می‌یابد و از تیمش خواسته تسلیم نشوند.

سایت گل: مارکو بوریلو اعتقاد دارد رسیدن به لیگ قهرمانان سخت‌تر از گذشته شده ولی مطمئن است هم‌تیمی‌هایش تمام کارهای لازم برای رسیدن به این هدف را انجام خواهند داد. میلان در سری A سوم است و تنها دو امتیاز با یوونتوس، تیم دوم جدول فاصله دارد. با وجود آن که بوریلو در این فصل درگیر مصدومیت بوده ولی از نزدیک در جریان امور قرار داشته.

او می‌گوید این بار تیمش می‌تواند بر خلاف سال قبل به لیگ قهرمانان راه یابد: «نبرد بر سر جایگاه‌های صعود به لیگ قهرمانان اروپا دشوار است. جنوا و فیورنتینا قوی شده‌اند و یوونتوس هم جلوتر از ماست. باشگاه ما قصد صعود دارد و تا آخر برای این هدف می‌جنگیم. در چند بازی گذشته هم‌تیمی‌هایم حداکثر امتیازات را با سختی و رنج به دست آورده‌اند. در نتیجه ما ذهنیت مناسب برای یافتن مکانی بالا در جدول را داریم.»

منبع

۲۹ فروردین ۱۳۸۸
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مورینیو دل پیرو را مسخره کرد.

ژوزه مورینیو سرمربی اینتر معتقد است تیمش در بازی فردا برای کسب سه امتیاز به مصاف یوونتوس می رود...

ژوزه مورینیو سرمربی اینتر معتقد است تیمش برای کسب پیروزی و افزایش اختلاف امتیازی با یووه به تورین سفر می کند.با وجود اختلاف 10 امتیازی بین اینتر و یووه مورینیو شاگردانش را برای کسب پیروزی در خانه حریف آماده کرده است.

او در گفتگو با Sky Sport Italia می گوید : ما برای کسب پیروزی به مصاف یوونتوس می رویم.من می خواهم تیمم با اختلاف 13 امتیاز نسبت به تیم دوم قهرمان شود.ما در صدر جدول قرار داریم چون از بقیه تیم ها قویتریم و مستحق قهرمانی هستیم." الساندرو دل پیرو کاپیتان یووه امروز در اظهار نظری اعلام کرد یووه به هیچ عنوان به شرایط اینتر حسادت نمی کند.مورینیو در جواب دل پیرو می گوید :"دل پیرو باید به دلیل اختلاف 10 امتیازی تیمش با صدر جدول به اینتر حسادت کند.او در مورد گذشته اش درست می گوید.او هر کاری توانسته برای یووه انجام داده اما جای تاسف دارد که تا به حال توپ طلا را برنده نشده است."

این اظهارات مورینیو تا حدود زیادی باعث ایجاد اضطراب، خصوصا در میان هواداران یووه خواهد شد.

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲۹ فروردین ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
رانیری: اینتر و پول‌های موراتی

مربی یووه مردانش را برای رویارویی با اینتر تهییج می‌کند و گفته حریف همیشه کامل نبوده‌.

کلودیو رانیری نمی‌تواند جلوی خود را بگیرد و در آستانه دیدار با اینتر حرف‌هایی جنجالی به زبان آورده. یووه 10 امتیاز از اینتر عقب است و آنها تنها برای حیثیت قصد پیروزی مقابل اینتر را دارند. ژوزه مورینیو پیش از این یووه را تحقیر کرده بود و رانیری در پاسخ به او گفته: «موراتی بیشترین پول را در سری A خرج می‌کند، ولی اینتر 10 سال را بدون هیچ عنوانی به پایان برد. تنها پول نیست که قهرمانی می‌آورد. حالا نوبت آنهاست که ببرند و ما هستیم که باید فاصله‌مان را با آنها کاهش دهیم.»

قهرمانی یووه در این فصل بعید است ولی رانیری می‌گوید پیروزی برابر اینتر غرورشان را برمی‌گرداند و باعث می‌شود جدول سری A آبرومندتر شود: «می‌خواهیم برای اعتبار خودمان پیروز شویم و همین طور شکل بهتری به جدول بدهیم. زیاد به این بازی فکر کرده‌ایم و به گذشته هم خیلی اندیشیده‌ایم. می‌خواهیم فصل را به خوبی به پایان ببریم و پایه‌های فصل بعد را بریزیم.»

منبع

۲۹ فروردین ۱۳۸۸
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
/هفته سي و دوم كالچو ايتاليا/
تلاش ميلان براي فتح سهميه اروپايي
خبرگزاري فارس: در شب دوم از هفته سي و دوم كالچو ايتاليا مردان آنجلوتي در خانه خود از تورينو پذيرايي مي كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس، آ.ث ميلان ايتاليا در سن سيرو به مصاف تورينو مي رود تا از رتبه سوم خود دفاع كند.
ميلان با 61 امتياز در فاصله دو امتيازي يوونتوس ايستاده و دل به ناكامي اين تيم در بازي امشب برابر اينترميلان بسته است.
برنامه بازي هاي فردا شب كالچو:
رم - لچه
آتالانتا - رجينا
كالياري - ناپولي
كاتانيا - سمپدوريا
پالرمو - بولونيا
سيه‌نا - كيه‌وو
اودينزه - فيورنتينا
ميلان - تورينو

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۹ فروردین ۱۳۸۸
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
ستاره فوتبال انگليس در يك تبليغ ديگر
بكام بازيگر فيلم ترمينياتور شد
خبرگزاري فارس: ستاره انگليسي تيم فوتبال آ.ث ميلان بازيگر نقش ترمينياتور شد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اكسپرس، ديويد بكام پس از اينكه با يك كمپاني توليد كننده تلفن همراه قرارداد منعقد كرد،‌ در فيلم تبليغاتي اين شركت در نقش بازيگر فيلم‌هاي ترمينياتور ظاهر مي شود.
اين فيلم به مدت 4 دقيقه خواهد بود. وي در اين فيلم كه از سوي آنتوني ماندلر كارگرداني مي شود، با تكرار حركات بازيگر فيلم‌هاي ترمينياتور، به تبليغ تلفن هاي همراهي مي پردازد كه حداقل 2000 يورو بها دارد.
بكام در شرايط فعلي با شركت هاي چون آديداس و جيورجيو آرماني قرار تبليغاتي دارد.
گفته مي شود اين بازيكن ميلان براي اين همكاري،‌ مبلغي بالغ بر يك ميليون يورو دريافت كرده است.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۹ فروردین ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
دیه گو : می خواهم به یوونتوس بروم.

دیه گو ستاره وردربرمن قصد دارد فوتبالش را در سری A و با پیراهن یوونتوس ادامه دهد...

دیه گو ستاره وردربرمن بار دیگر علاقه اش به باشگاه تورینی را اعلام کرد.گفته می شود دیه گو در صدر خریدهای تابستانی بینکونری قرار دارد به طوری که کلودیو رانیری سرمربی یووه اعلام کرده می خواهد این بازیکن را به زودی در تورین ببیند.دیه گو نمایش فوق العاده ای در طول این فصل داشته و نقش موثری در حضور برمن در مرحله نیمه نهایی رقابت های جام یوفا داشته است.

او در گفتگو با توتواسپورت می گوید :"در سری A بازیکنان بزرگی حضور دارند ، من می خواهم با پیراهن یونتوس مقابل آنها بازی کنم.حضور در لیگ ایتالیا برای پیشرفت فوتبال من شانس بزرگی است." با وجود اینکه رسانه های ایتالیایی از توافق طرفین و قریب الوقوع بودن این انتقال خبر می دهند باشگاه وردربرمن این اخبار را تکذیب می کند.

کلوس آلوفس مدیر فنی برمن در گفتگو با توتواسپورت می گوید :"دیه گو قیمت ندارد.وجود او برای تیم ما بسیار مهم است و ما قصد داریم او را حفظ کنیم.هر کاری لازم باشد انجام می دهیم تا او فصل بعد هم در برمن بماند."

منبع

۲۹ فروردین ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
آنچلوتی:به چلسی نمی روم.

آنچلوتی معتقد است چلسی باشگاه بزرگی است اما علاقه ای به پست سرمربیگری این تیم ندارد...

رسانه های انگلیسی اخیرا اعلام کردند با اتمام قرارداد گاس هیدینک سرمربی فعلی چلسی در پایان فصل کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی میلان هدایت آبی های لندنی را برای فصل بعد به عهده خواهد گرفت اما آنچلوتی اعلام کرد تمایلی به مربیگری در چلسی ندارد.

قرارداد آنچلوتی با میلان در سال 2010 به پایان می رسد اما مسئولان روسونری تا کنون پیشنهادی برای تمدید قرارداد او ارائه نکرده اند.سرمربی اسبق یوونتوس از علاقه اش به مربیگری در یک تیم غیر ایتالیایی خبر داد اما قبول هدایت چلسی را رد کرد.او در گفتگو با کوریره دلوسپورت می گوید :"با وجود این که برای همیشه در میلان نخواهم ماند هدایت چلسی را نیز نخواهم پذیرفت.به زودی این شایعات به پایان می رسد.چلسی تیم بزرگی است اما من علاقه ای به هدایت این تیم ندارم."

رسانه های انگلیسی معتقدند آبراموویچ مالک چلسی قصد دارد با پیشنهاد مالی وسوسه کننده آنچلوتی را به لندن بکشاند اما با توجه به این اظهارات سرمربی میلان بعید به نظر می رسد او به آبی های لندنی بپیوندد.میلان هم اکنون برای کسب عنوان دومی در سری A با یوونتوس می جنگد در ادامه رقابت ها فردا به مصاف تورینو می رود.

منبع

۲۹ فروردین ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
کاناوارو به یوونتوس می‌رود.

کاپیتان تیم ملی ایتالیا به تورین بازخواهد گشت. تنها تایید رسمی از سوی باشگاه یوونتوس مانده است.

فابیو کاناوارو مدافع رئال مادرید در تابستان به یوونتوس برخواهد گشت. قرارداد او یک ساله است و می‌توان آن را یک سال دیگر هم تمدید کرد. با آن که هیچ کدام از دو باشگاه این خبر را تایید نکرده‌اند، ولی تقریبا تمامی منابع خبری مهم ایتالیا آن را منتشر کرده‌اند.

ظاهرا دیشب بعد از بازی رئال و رکرئاتیوو دو طرف به این توافق رسیده‌اند. قرارداد فعلی کاناوارو در پایان فصل تمام می‌شود و او با قرارداد بوسمن به یوونتوس می‌رود. کاناوارو در سال‌های 2004 تا 2006 ستاره یووه بود و با این تیم دو قهرمانی به دست آورد که در ماجرای کالچوپولی از آنها گرفته شد.

او بعد از این رسوایی و سقوط یووه به سری B به رئال مادرید پیوست. این بازیکن اهل ناپل با رئال دو قهرمانی لالیگا را به دست آورد و در سال 2006 به عنوان بازیکن برتر اروپا و دنیا شناخته شد. با وجود آن که بعضی‌ها از دست او خشمگین هستند و می‌گویند چرا بعد از کالچوپولی یووه را ترک کرد، ولی اکثر طرفداران از بازگشت او خوشحال به نظر می‌رسند. کاناوارو امسال 36 ساله می‌شود ولی اضافه شدن او به ترکیب یوونتوس دفاع متزلزل این تیم را تحکیم خواهد بخشید. گفته می‌شود مارچلو لیپی مربی تیم ملی ایتالیا نقشی مهم در بازگرداندن کاناوارو داشته است.

منبع

۳۰ فروردین ۱۳۸۸
مهمان_
یاکویینتا: به جام حذفی می‌اندیشیم

مهاجم یوونتوس از تساوی مقابل اینتر راضی است و به بازی حساس آینده مقابل لاتزیو می‌اندیشد.

سایت گل: بخت‌های اندک یوونتوس برای قهرمانی در سری A بعد از تساوی مقابل اینتر محو شد، با این حال وینچنتزو یاکویینتا مهاجم 29 ساله و ملی‌پوش یووه می‌گوید تیمش حسرت نمی‌خورد:«از این تساوی راضی هستیم. حالا تنها باید تا انتهای فصل به حرکت در این جاده ادامه دهیم. ادامه مسیر ما از دیدار چهارشنبه مقابل لاتزیو شروع می‌شود. ما نوعی خاص از تاکتیک‌ها را در هفته گذشته تمرین کردیم. می‌خواستیم خط دفاعی را جلوتر بیاوریم و قرار بود توپ‌های عمقی به من برسد.»

یوونتوس چهارشنبه شب در بازی برگشت جام حذفی ایتالیا در حالی میزبان لاتزیو است که بازی رفت را با نتیجه دو بر یک باخته.

منبع

۳۰ فروردین ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۴,۶۷۳ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۷۲,۸۱۰ بازدید
۲۳ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۳۵۶ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۳,۲۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۸ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۸ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۴۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۸۵۰ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۳۳۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۵,۱۸۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۴۲۵ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۰۴ کاربر آنلاین است. (۱۴۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۰۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!