به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو ...
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
فرشید نوشته:

بیانیه ی منافقین: بعد از فروپاشی حکومت ایران مریم رجبی رئیس جمهور ایران خواهد شد...

من اینو شنیدم انقدر خندیدم که نگو

دستشون درد نکنه با این حماقتشون خوب ما رو می خندونن

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۹ دی ۱۳۸۸
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
واقعا آدم چقدر باید پررو باشه!
الان داشتم با صاحب این کافی نته صحبت می کردم!
توهین به امام حسین رو انداخت گردن بسیجیا! واقعا جالبه! نه؟!
حیف که محدوده ی ادب اجازه نمی ده! وگرنه خدا می دونه که چه چیزایی از دهنم در می اومد و بهش می گفتم....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ دی ۱۳۸۸
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
برادر من خودت رو آزرده نکن، وقتی سر مولا رو به دربار یزید آوردن، آیه قرآن خوند به این مفهوم که عاقبت بندگان مخلص خدا بر بندگان گمراهش پیروز میشن!

اینا هم پیرو و تابع همون یزید و معاویه ن. توقع چی داری ازشون. اگه درک بیش از این داشتن که از اول تو این جبهه نمی رفتن!

امروز رفتیم و این بغض تو گلو رو گشودیم. و لعن فرستادیم بر یزید اول و میر یزید آخر. چقدر من با این شعار حال کردم:

لعن علی اعدائک یا حسین
خاتمی و کروبی و میرحسین!

الحق که خدا این پلید ها رو رسوا کرد تا مشت پلیدشون خیلی بیش از اونچه قبلا بود برای عام باز بشه. خدا می دونه که هر مسلمون واقعی امروز یا تو خیابون بود، یا دلش با تظاهرات کننده ها بود. اگر نه یاران یزید همه داعیه مسلمونی داشتن ...

اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد، و آخر تابع له علی ذلک، اللهم العنهم جمیعا

۹ دی ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
نقل قول
سرباز ولایت نوشته:
امروز رفتیم و این بغض تو گلو رو گشودیم. و لعن فرستادیم بر یزید اول و میر یزید آخر. چقدر من با این شعار حال کردم:

لعن علی اعدائک یا حسین
خاتمی و کروبی و میرحسین!

الحق که خدا این پلید ها رو رسوا کرد تا مشت پلیدشون خیلی بیش از اونچه قبلا بود برای عام باز بشه. خدا می دونه که هر مسلمون واقعی امروز یا تو خیابون بود، یا دلش با تظاهرات کننده ها بود. اگر نه یاران یزید همه داعیه مسلمونی داشتن ...

و البته این:

لعن علی اعدائک یا علی
هاشمی و کروبی و موسوی!

اون تلویزیون هایی دروغگویی که یه خیابون صد متری که 4 تا بی حیا توش شلوغ کرده بودن رو نماد ایران دونسته بودن، امروز کجا بودن که ببینن ملت ایران رو!
از قدیم گفتن:

با آل علی هر که درافتاد، ور افتاد!

حالا هم این رسواها وقت ورافتادنشونه! ان شاء الله به زودی زود!

۹ دی ۱۳۸۸
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
تازه‌ترین شعر علیرضا قزوه درباره حرمت شکنی‌های روز عاشورا

دعوا سر حسین اصلی‌‌ است و تشنگان دارند آب می‌شوند

آن روزها / هر وقت پرده‌خوان / از نقل شاهنامه و سهراب می‌گفت / به کربلا که می‌رسید / نقل علی‌اکبر می‌خواند و می‌گریست / حتی گاهی قوّال با شمشیر / می‌زد به پهلوی خود / حالا به جای قاسم و عباس / دارند روضه سهراب می‌خوانند / به جای رقیه / دارند روضه ندا را فریاد می‌کنند... / این نقل / نقل پرده‌دران است / بزن به طبل لجاجت طبّال / که میربی‌بی‌سی / امشب به کربلا وارد می‌شود / از در پشتی / بزن به طبل لجاجت طبّال / که شیخنا می‌رسد به کربلای مجازی / از راه اینترنت / از راه اعتمادالسلطنه / عمّه ببین به کربلا / این همه موبایل‌های دوربین دار آمده / عمه ببین که علم‌ها خونی است / و میکروفون‌ها خونی / و صداها خونی / شاید به اشتباه / دو حسین آمده‌اند اینجا / جوانان بنی‌هاشم بیایید / راه این پیران فتنه را سد کنید / مسلم این اتفاق‌ها را دید و گریست / من مسلمم / و راه برگشت دارم / من مسلمم / این نامه را از خانه هانی می‌نویسم / مرام من کشتن نیست / ما سهراب‌کش نیستیم / «مستی بیاید قی کند / مستی جهان را طی کند»

امشب دوباره مست حسینم / رباب ایرانی را برمی‌دارم و می‌گریم / و می‌زنم به سیم آخر / با گریه بر علی‌اکبر / که بی‌تابم مانند او / و گریه می‌کنم سپید سپید / به غربت کسی که شما نشناختیدش / و سرم می‌سوزد از این همه بدرقصی‌ها / چون بیمار کربلا / هنوز تاول بسیجی‌ها دارد می‌ترکد / و شما اصحاب نمک و کورچشمی / چقدر زود حرمله شدید / در دو کربلا / دو دسته عزادار می‌بینم / که هر کدام / دیگری را / یزید می‌داند / از میکروفون‌ها خون فوّاره می‌زند / امشب شهادت‌نامه‌ای امضا نمی‌شود / تنها خبرگزاری‌ها گفتند: / امشب بناست اتّفاق بدی بیفتد! / و افتاد / موبایل‌ها در تاریکی شب / ویبره می‌گریند / بلوتوث بلوتوث نوحه می‌خوانند / و می‌ریزند / به دریای سایت آل صهیون / از کمپ موج نو / نخستین نفر به میدان رفت / شیخ متغیر پیشانی‌اش را پوسید و گریست / بناست قورمه قورمه کنند / شاید که انتخابات باطل شود / و از جناح روبه‌رو / از اصحاب انتخابات علیه السلام! / بناست قیمه قیمه کنند / در کربلا دو حسین آمده است / اصحاب قورمه‌اند و قیمه! / اصحاب شیشه و بشکن بشکنه امشب / اصحاب قمه و قلیان / و بی‌شمار یزید / از این همه یزید / یکی منم / یکی هر آن که غیرشما باشد / دعوا سر حسین اصلی است / اگر حسین من تویی سرت کو؟ / حسین من سر نداشت / حسین من پشت سرش سایت‌های سبز نداشت / اینجا حسین‌های زیادی می‌بینم / حسین من حسین ناز بود / حسین جاز نبود / حسین من / حسین بالاترین نبود / حسین من / حسین سارکوزی نبود / به کربلا رسیده‌اند جماعت / و دعوا سر حسین اصلی است / و تشنگان دارند آب می‌شوند و / خلیفه‌ها دارند آب می‌فروشند و / سایت‌ها دارند ماهی‌شان را می‌گیرند / از مزرعه خدا / در ظهر کربلا / و شیعیان حسین(ع) / این بار / به جان حسین افتاده‌اند / اگر حسین من تویی رأیم کو؟ / که ما رأیت الا رأیی... / این را کسی می‌گوید / که فکر می‌کند ابوالفضل / برادر عبّاس است / و فکر می‌کند که رای او بالاترین است / و فکر می‌کند که مردم ده / گوساله‌اند / کسی که جای زنجیر زدن / زنجیر انداخته است این همه سال / و تازه از فرنگ رسیده است / آقای لیوایز و توییتر و باراک / آقای آدامس خروس و مک دونالد / تو ایرانی نیستی / یکی از شعبه‌های تیری هستی که خورد / به گلوی اصغر شش ماهه / دخترانی که گوشواره‌تان را به رخ می‌کشید / مردان انگشتر مطلّا... / دیگر اینجا سایت‌اللهی شدید / «بیش از این بابا دلم را خون نکن»/ نگاه کن چه میر و مرگی راه انداخته‌اند / مهلا مهلا...

پس از آن همه جنگ / به کربلا رسیده‌ایم / عمه ببین به کربلا این همه لشکر آمده / با موبایل‌های چند جیبی / به عخش اختشاش / با همان‌ آش و / همان کاسه / رئیس سایت چلپاسه / دعوت به شام کریسمس می‌شود / در کاخ سفید / مبارک است اسرائیل / مبارک است جاسوسی گراز یک چشم... / مبارک است گره خوردن عاشورا و یلدا با کریسمس / مبارک است / «زیرکی ظنّ است و حیرانی خبر» / اصحاب او حیران الله بودند / و شما زیرکان دنیایید / امّا همیشه مختاری هست / مختار این بار زودتر / به انتقام خون حسین آمد / در کاروان ما / مختارها کم نیستند / مختارهای مختار و بی‌اختیار / اما در کربلای ما / همیشه اتفاق‌ها / از جنس «ما رأیت الا جمیلا» ست / از جنس ما رمیت...
در محاصره این همه موبایل / که زنگ می‌زنند کنار فرات / در محاصره این همه فتوشاپ و گوگل / که رفته‌اند تا گودال قتلگاه / و پیش از این بازی‌ها / می‌خواستند سر حسین مرا / بر نیزه‌ها ببرند / از جانب فرات و از در مخفی / همین سپاه اشقیا / شما نبودید / داشتید علیه هم شعار می‌دادید / در دانشگاه / روزی که دانشگاه / دانشکاه شد / حالا رسیده‌ایم به کربلا / و خیمه‌ها را قاطی می‌بینم / پرچم‌ها را خونی / و خبرگزاری‌ها / خیمه‌هایشان را علم کرده‌اند بر تل زینبیه / اینان که رنگ خیمه‌شان سبز است / اصحاب آشنایی‌زدایی و تأویل‌اند / «باز این چه شورش است که در خلق عالم است» / مواظب باش / وگرنه حرمله خواهی شد / ساعتی بنشین که باران بگذرد / حالا / چندی است سپاه اشقیا سبزند / سپاه اتقیا قرمز / چندی است شنود گذاشته‌اند / در حلق پاره پاره اصغر / مصاحبه سی‌ان‌ان / با نایب حسین عصر! / مصاحبه بی‌بی‌سی / با بی‌بی الفلان / زن پریزیدنت ثمّ الثانی! / تقدیر کاخ سفید از زحمتکشان بازی عاشورا / و این سریال ادامه دارد / و گریه من / از پی کاروان اسیرانی / که بی‌صدا می‌گریند / من فکر می‌کنم / که کربلا / باید جای دیگری باشد / و این حسین‌ها / نالوطیان همین شمرانند!

شما فروختید شام غریبان را به شب یلدا / سر حسین را به هندوانه‌ای / تمام هندوانه‌هاتان توزرد بود امسال / که سرخ / سر حسین شهید بود / شما اصحاب تخمه‌اید / و سیب سرخ / سر بریده مولا بود / انار دانه دانه / اشک زینب کبری بود / بروید سوار شتر شب شوید و / فیلترتان را بردارید و بروید...

شام غریبان حسین امشب است... / ما آب و آتش را با هم جمع می‌کنیم / دارند سیب سرخ سر حسین علی را می‌آورند / شما با محراب و منبر بازی کردید / چنگ بزن به شب یلدا / یا شیخنا المتغیر / که رستگار شوی / شام غریبان روضه غیب هویت است / بسیجی آمده است کشته شود / سهراب را پدران فتنه کشتند / نه بسیجی‌ها / سهراب به دست سیاوش کشته نشد / سهراب را مثل همان سهراب / پدران فتنه‌گر کشتند / شما که می‌خواستید / یک شبه هفت خوان را طی کنید، کشتید

نشسته ام در کنار خرابه / با گریه بر حسین دلم باز می‌شود / و نوحه می‌خوانم در دستگاه شور و ماهور / چون غمت را نتوان یافت مگر در دل شاد / ما به امید غمت خاطر شادی طلبیم / می‌گریم و شادم چون مولانا / و متّصلم چون او / به غم حسین / شما دنبال دیسکوتان باشید / المخملباف یکفی بالپاپیون / شما دنبال دین پاپتان باشید / دنبال جاز پاپ / سواران شتر شب مشروطه / برادران صفدر تقی زاده / که دینداران اندک شده‌اند / قل الدیانون / بسی رنج بردیم در این سی سال انقلاب / عجب زنده کردند این دو / انگلیس را / در این سه چار ماه / شترانشان حامله‌اند / بناست خوک بزایند / خوک‌های بریطانیای دسته دار / مرحبا به شیخنا المتغیر / مرحبا به میر / برگریزان پاییز است و / و سرریزان خون حسین / حسین من در مهر وارد شد / اما شما نامهربان بودید / شما به من سنگ زدید / شما به کربلا سنگ زدید / در سایت بالاترین چلپاسه / که کربلا ایرانی نیست / که محمّد(ص) ایرانی نیست / که خدا و پیغمبر ما بابک است و کورش و کمبوجیه / با این حساب / عمامه سیاه سیدیزدی، / پر! / با این حساب / عبای شیخناالمتغیر، / پر! / «ای خون اصیلت ز شتک‌ها به غدیران / افشانده شرف‌ها به بلندای امیران / از کرب‌وبلا آمده جاری شده وانگاه / آمیخته با خون سیاووش در ایران...» / سوگ سیاووشان است / من از جناح راست نیستم / و از جناح چپ هم / من از جناح ذوالجناحم / امام گفت : / چراغ را خاموش کنید / شتر شب را سوار شدید / اینها شترهایشان معجزه کرد / و با شترهاشان به استودیوی شب بی‌بی‌سی وارد شدند / اگر دین ندارید آزاده باشید / که روز واقعه است / به روز واقعه تابوت ما ز سرو کنید / در روز واقعه تابوت خلق را / به رنگ سبز کردند / زردها بی‌خود قرمز نشدند / سبزها بی‌خود قرمز نشدند/ نشسته‌ام در خیمه امام و کوثری می‌خواند / آه از آن لحظه‌ای که با تن چاک چاک... / نشسته‌ام در خیمه غریبی این دل / و بچه‌ها دم گرفته اند: / سر حسین مظلوم از تن جداست امشب / سر حسین مرا بر اس ام اس می‌برند / و روضه خوان می‌خواند: / شام غریبان حسین امشب است... .

۹ دی ۱۳۸۸
نام کاربری: SMS_E13
پیام: ۶,۶۴۳
عضویت از: ۱ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سرباز ولایت نوشته:

نقل قول
فرشید نوشته:

بیانیه ی منافقین: بعد از فروپاشی حکومت ایران مریم رجبی رئیس جمهور ایران خواهد شد...

من اینو شنیدم انقدر خندیدم که نگو

دستشون درد نکنه با این حماقتشون خوب ما رو می خندونن

من آخر نفهمیدم؛ این شوخی بوده یا جدی جدی این بیانیه رو دادن؟!

۹ دی ۱۳۸۸
نام کاربری: Sack.Boy
پیام: ۱,۱۵۵
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
من آخر نفهمیدم؛ این شوخی بوده یا جدی جدی این بیانیه رو دادن؟!

از یه عده احمق انتظار دارین اینو به شوخی بگن؟!!!!!!!

لطافت زیبای گل در زیر انگشت های تشریح می پژمرد!آه که عقل این ها را نمی فهمد!این حصار فکر تو اندازه ی من نیست
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ دی ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
بنی‌صدر هم برای رهبری حکومت جدید در ایران اعلام آمادگی کرد

خبرگزاری فارس: دلخوش کردن عناصر ضد انقلاب نظیر منافقین و سلطنت طلبان به تحریف وقایع و اخبار یک طرفه رسانه‌هایی نظیر BBC و VOA از اتفاقات تهران منجر شده تا برخی از این افراد کار نظام جمهوری اسلامی را پایان یافته تلقی نموده و از هم اکنون بر سر رهبری آینده ایران با یکدیگر رقابت نمایند.

به گزارش خبرنگار "سرویس فضای مجازی " خبرگزاری فارس، فرصت زیادی لازم نبود تا پشت پرده جریان به اصطلاح سبز برای همه مردم مشخص شود و بازی خوردگان این جریان رهبران واقعی خود را بشناسند.
در چند روز گذشته علاوه بر محسن سازگارا (کارمند CIA)، رضا پهلوی، مریم رجوی و هخا (مجری طنز شبکه های لس آنجلسی)، علی نوری زاده نیز که خود را تحلیل گر سیاسی می داند و فیلم رسوایی اخلاقی وی در اینترنت توزیع شده است هر کدام مدعی رهبری جریان سبز در ایران شدند.
البته این ادعاها فقط در بین شخصیت های طنز نبوده بلکه اخیراً ابوالحسن بنی صدر رئیس جمهور اسبق و مخلوع ایران نیز سودای تشکیل حکومت در ایران را در سر می پروراند.
ابو الحسن بنی‌صدر که با شبکه روسی راشاتودی گفت‌وگو می کرد در تازه ترین اظهار نظر خود درباره اغتشاشات تهران، گفت: این حرکت های اعتراض آمیز و آشوب طلبانه از ابتدا در اعتراض به نتایج انتخابات 22 خرداد بود اما اکنون کل نظام را هدف قرار داده است.
بنی صدر رمز اتحاد تمامی مخالفان را در ضدیت با نظام اسلامی دانست و گفت: تمامی مخالفان آماده تشکیل دادن حکومتی دموکرات در ایران هستند و خود را یکی از این افراد دانست.

۹ دی ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
یادتان هست که احساس خطر می‌کردید؟
از کلامی که دروغش خواندید،
از جماران و کلام پیرش که تو فریاد زدی گم شده است.
این خطر چیست؟
کدامین احساس؟
انعکاس رخ چون آینه روح خدا و آتش؟
هر کلامش که بریدید و به دلخواه از آن راه بجویید، خطر می‌دانی؟
هلهله در غم سالار شهیدان،آتش دامن غمبار سیاهی عزا هم خطری آیا هست؟
آتش و صفحه قرآن را چه؟
سنگباران عزادار حسین بن علی را تو خطر می‌دانی؟
با توام مرد! که انگار به خواب ابدی مهمانی.
یادتان هست؟! تبارت به همان خیمه تنهای غم‌انگیزترین لحظه تاریخ شباهت دارد؟
یادتان هست چرا چادر خاکی؟ در و دیوار؟ کبودی بر چشم؟
یادتان هست که صفین، که قرآن، نیزه؟
یادتان هست که کربی و بلایی بودست؟
یادتان هست که لعنت کردند، تا دم صبح ابد، هر که را «حاربهم» تیغ کشیدست و ولی گم کرده است؟
تو اگر یادت نیست،
یادمان هست که چندین فرسنگ مانده تا داغ ترین حرم عطش، فتنه را بن بکنیم،
خولی و شمر و یزید وعمر سعد، نه که در کرب و بلا، بلکه قبل از حکمیت، ما به عمار، به مالک بسپاریم و
علی، پور علی، شاد کنیم.
تو اگر یادت نیست، این به خاطر بسپار.

احسان ترابی

۹ دی ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
نقل قول
بنی‌صدر هم برای رهبری حکومت جدید در ایران اعلام آمادگی کرد

آب که سر بالا بره، قورباغه ابو عطا می خونه!
مردک عوضی! کم تیشه به ریشه این مملکت زده، حالا فکر کرده آب گل آلوده، می خواد ماهی بگیره! کور خوندی جناب! کجا بودی زلالیت ایران ما رو امروز ببینی؟ بمون به همین خیال که مردم بذارن 4 تا خس و خاشاک، ایرانشون رو گل آلود کنه!

۱۰ دی ۱۳۸۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۴۹,۳۷۸ بازدید
۲۳ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۷۰۱,۵۸۴ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۳,۰۰۹ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۹۰,۹۸۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۴۴ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۸۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۲,۸۲۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۶,۰۸۳ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۹,۰۰۸ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۶,۴۷۶ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۶۴۴ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۷۲ کاربر آنلاین است. (۱۸۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۷۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!