به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۸ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو ...
نام کاربری: H7091M
پیام: ۸,۹۹۴
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- مسی ریوالدو ، رونالدینهو، پویول ، ژاوی، اینیستا، آلوز
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- گواردیولا ، فرگوسن ، کلوپ
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
اینو یکی از دوستام نوشته گفتم بخونید بد نیست

شیر تو شیر
در طی گفته های براداران و خواهران، اعم از آقایان پهلوی(ولیعهد شاه منقرض شده) ، آقای اهورا(همان متوهم خالی بند) و آقای بنی صدر(همان رئیس جمهوری که سیبل ها و افکار انگلیسی داشت) و خانوم مریم رجوی(آنقدر درصد منافق بودنش غلیظ بود که چهره اش همچو مرده ها شده مثل بقیه اعضا) که خود را وارث و حاکم ایران و رهبر این اغتشاشات اعلام کردند ، چند نتیجه میتوان بدست آورد:

1- یک احتمال میگوید که ایران شبیه یک دختر خوشگل آرایش کرده است و چون یک آقا پسری به ایشون تیکه انداخته چند تا صاحب پیدا کرده و به طرفداری از ایشان پرداخته اند. و چون معمولا این طرفداری ها آخرش با مبارزه و درگیری همراه است کار به جاهای باریک میکشد. هرکه زورش بچربد آن دختر را بلند میکند. چون در بین این نام برده ها خانوم رجوی دارای سوابق ترور و عملیات های تروریستی بسیار هستن حتما دوستان دیگربه طور اتفاقی از روی پل به پایین پرتاب میشن یا خودکشی میکنند یا شایدم وقتی ماشینشان را روشن میکنند خیلی ناگهانی اون منطقه ای که هستن میره هوا...کاملا اتفاقی!

2- دیگر این است که چون اینان همه میخواهند رئیس باشند حتما ایران به چند قسمت مساوی تقسیم میشود، قسمتی را می دهند به ولیعهد که به احتمال زیاد ایشان چون میخواهند برند خارج و چون پول ندارند قسمتشان را می فروشند به انگلیس و می دهند و میروند یک هفته صفا خارج!

قسمتی را میدهند آقای اهورا که ایشان حتما شبکه ای را تاسیس خواهند کرد و چون علاقه ای شدید به خالی بستن و بزرگ نشان دادن خود دارند به این کار خود ادامه خواهند داد تا زمانی که حناق میگیرند و میمیرند و آن قسمت همینطوری رها میشود بخاطر اینکه اهورا توش بوده، خز شده!

خانوم رجوی چون کلا آدم تروریستی هست آنقدر عملیات تروریستی انجام میدن که همشون میمرند و آن قسمت تبدیل میشود به یک متروکه بی صدا که پر از جنازه است.

آقای بنی صدر هم چون علاقه شدیدی به انگلیس داره همون اول دو دستی میگه بیا انگلیس اینا مال تو قربانت شوم.

در نتیجه مملکت به دو قسمت آزاد و انگلیسی تقسیم میشه، انگلیسم چون خیلی حال میکنه با استسمار و استعمار بقیه اش را هم برمی داره.

3- رای گیری میکنند، و چون هر 4 نفر می خواهند رئیس شوند همه رای گیری ها تقلب محسوب می شود و میزنند همدیگر را میکشند آخر سر هم آمریکا میریزه داخل ایران برای ایجاد امنیت.اوباما رئیس می شود.

در کل نتایج بسیاری میشود گرفت و این دوستان بهتر است بمانند خانه شان،حال ندارم دیگر بقیه اش را بنویسم. در آخر بگم:

چو ایران نباشد تن من مباد

...
۲۸ دی ۱۳۸۸
نام کاربری: H7091M
پیام: ۸,۹۹۴
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- مسی ریوالدو ، رونالدینهو، پویول ، ژاوی، اینیستا، آلوز
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- گواردیولا ، فرگوسن ، کلوپ
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
روح رستم پذیر کجاست؟

انسانیت...این همان چیزی است که روزگاری ایرانیان را به عرش رساند.

این همان چیزیست که اندک روزگاریست فراموش شده است.

این را فقط اشخاصی فراموش نکرده اند، بلکه تمام ایرانیان آن را از دست داده اند،گمش کرده اند و آن را به فراموشی سپرده اند. من کاری به جهانیان ندارم، من ایران و ایرانیان را نشانه گرفته ام.

کجاست آن غیرت ایرانیان؟ دیگر کسی این را باور ندارد ناموس تو ناموس من است، ناموس من ناموس توست.

کجاست آن تعارف های مکرر و بی جهتمان؟

کجاست آن یا علی مدد گفتنمان؟ کجاست آن روح رستم پذیر و رسم جوانمردی؟ کجاست آن سیبل های چرب و رسم مهمان نوازی؟ کجاست آن جیب خالی و پوزعالی؟ کجاست آن بیخیالی و شاد کامی؟ کجاست آن...

دیگری نمیدانیم همسایه مان کیست؟ حتی نمیدانیم سیر است یا اصلا غذایی به بار دارد؟ دیگر هیچ چیز نمیدانیم...

مشکل ایرانی بودن نیست، مشکل این است که دیگر ایرانی نیستیم.

تا بحال دقت کرده اید،روی بام خانه ها، ساختمانی که فقط 4واحد دارد ولی 32عدد دیش ماهواره دارد.

عجیب نیست، بلاخره یا شبکه های ما جذاب نیست یا اشخاص آن خانه زیادی بیکار شده اند.

ولی عجیب است که هم شبکه های ما جذاب نیست و هم آدم های آن خانه که معتاد عصر ارتباطات شده اند زندگیشان را با تلویزیون پیوند زده اند که در فرنگ به این نوع آدم ها می گویند(Coach Potato)

ماشالا بزنیم به تخته مردمان عزیزی که استفاده کننده اند یا دارند شبکه های موسیقی غربی را می بینند یا شبکه های مستهجن، عجیب نیست که دیگر ایرانی نباشند و بخواهند مثل فرنگی ها فکر کنند، ولی عجیب است که فرنگی بودن را به ایرانی بودن ترجیح می دهند.

چرا دیگر کسی در خانه اش حیاط ندارد، دیگر حوض نیست و دیگر شب جمعه ها همه جمع نمی شوند خانه ی مادر بزرگ تا بخورند قاقالی لی...بشنوند از خاطره ها، تا بمانند ایرانی

ما لذت ها را ارزشمند ساخته ایم و و فرهنگ عظیم و قدیم ایرانی را به باد داده ایم، به باد داده ایم همچو خاکستری از جنازه ای...

دیگر کسی حق الناس نمی شناسد، دیگر کسی بد دهانی را عار نمی داند، دیگر کسی حافظ نمی خواند، دیگر کسی شاهنامه را در خانه ندارد، دیگر کسی خدا نمی شناسد، دیگر کسی ایران را نمی خواهد...

ایرانی بودن فقط شعار شده است، فقط کوروش شده، کافی از خودتان بخواهید که در مورد ایران 5دقیقه صحبت کنید...ماندید؟! عجیب نیست، چون اگر ما همان مکتب خانه های را نگاه میداشتیم می توانستیم نه تنها شعری بخوانیم بلکه میتوانستیم تا چندین ساعت ایران را با آب و تاب توضیح دهیم...

ولی عجیب است که ما می گوییم ایرانی هستیم و اینقدر نفهمیم...

بچه هایمان را بجای اینکه با فرهنگ غنی ایران زمین آشنا کنیم میفرستیم مهد تا رقص یاد بگیرند و هزار هزار زبان خارجی که نمیدانم آن بچه به چه دردش می خورد! چرا دیگر در کوچه هایمان بچه ها نمیدوند؟

بیایید اول خودمان را بسازیم، بیایید ایرانی باشیم، همانطور که پدران و مادرانمان بودند...

بیایید مهمانی دهیم در عین بی پولی...

بیایید حق مردم را محترم بشماریم...

بیایید خدا را گواه بداریم...

بیایید بچه هایی به دنیا بیاوریم ایرانی...

بیایید انسانیت را قاب خانه مان کنیم...بعد با سینه ای سپر بگویید من ایرانی هستم، فرزند کورش، همان که عدالت ساخت، همان که دروازه های دنیا را گشود، همان کسی که برج های بلند بالای بابل را فتح کرد بدون هیچ خون ریزی...

من فرزند همان مردانی هستم که 8 سال با دشمنان جنگیدن، من فرزند ایران زمین، روح رستم پذیر هستم.

...
۲۸ دی ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
امشب در سر
نه شور ...
نه شعر ...
درد، شاید ...

اصلا نمی دانم
تب دارم گمانم
حالم خوش نیست
خوابم می آید ...

فقط
اگر روزی آمدی که بمانی
خودت پر رنگش کن

سرم درد می کند برای عشق ...
تب دارم گمانم ...
حالم خوش نیست
خوابـ...

۲۸ دی ۱۳۸۸
نام کاربری: Inner_Fighter
نام تیم: منچستر یونایتد
پیام: ۴,۳۸۱
عضویت از: ۲۹ تیر ۱۳۸۶
طرفدار:
- مسی، ژاوی، پویول
- رونالدینیو
- هلند، اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران گالری
افتخارات
کسی برنامه ای برای تغییر IP یا hide کردن IP داره ؟

.The main obstacles are within you
.The key is within you

MCKS
۲۸ دی ۱۳۸۸
نام کاربری: lovebarcelona
پیام: ۱,۱۴۴
عضویت از: ۱۶ مرداد ۱۳۸۶
از: پيش شيطان تو سياره ي سرخ
گروه:
- كاربران بلاک شده
این روزها ضربان قلبم تنظیم نیست
مثل روح باران زده ای که چندین بارمرده است
دیگرازتنگ شدن رگهای هوا پریشان نمیشوم
وگلایه های برزخیان را
تنهاباواژه هایی درمیان میگذارم
که رویاهایم را نمیفهمند!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ دی ۱۳۸۸
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کسی برنامه ای برای تغییر IP یا hide کردن IP داره ؟

خوب چرا از رو نت دانلود نمی کنی؟؟؟!!!؟

۲۹ دی ۱۳۸۸
نام کاربری: S&M&M
پیام: ۱,۸۹۲
عضویت از: ۶ اسفند ۱۳۸۶
از: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
گروه:
- کاربران عضو
از اين به بعد به همچين نامه هايي بايد عادت كنيد
چون تمامي ايميل ها و اس ام اس ها كنترل ميشه!

نقل قول
مشترك گرامي، احتراما به استحضار مي‌رساند در رايانامه (ايميل) شما، مورخ 25/10/1388 خطاب به خانوم ساناز (دوست دخترتان)، بهتر بود به جاي جمله «برو به جهنم» از جمله «عزيزم يه بار ديگه بهم فرصت بده» استفاده مي‌كرديد. همچنين در پيامكي كه روز گذشته به تلفن همراه مسعود (همكلاسي‌تان) فرستاديد، املاي كلمه «مستاصل» را اشتباه نوشته بوديد. ما صلاح شما را مي‌خواهيم هيچ‌كس هم تنها نيست، يادتان نرود! از طرف: مسئول بررسي رايانامه‌ها و پيامك‌هاي شما در مخابرات

۲۹ دی ۱۳۸۸
نام کاربری: Loyal.Boy
پیام: ۲,۷۰۲
عضویت از: ۵ مرداد ۱۳۸۶
از: تبریز
طرفدار:
- ژاوی - مسی - اینیستا
- مارادونا - ریوالدو
- اسپانیا - آرژانتین
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مشترك گرامي، احتراما به استحضار مي‌رساند در رايانامه (ايميل) شما، مورخ 25/10/1388 خطاب به خانوم ساناز (دوست دخترتان)، بهتر بود به جاي جمله «برو به جهنم» از جمله «عزيزم يه بار ديگه بهم فرصت بده» استفاده مي‌كرديد. همچنين در پيامكي كه روز گذشته به تلفن همراه مسعود (همكلاسي‌تان) فرستاديد، املاي كلمه «مستاصل» را اشتباه نوشته بوديد. ما صلاح شما را مي‌خواهيم هيچ‌كس هم تنها نيست، يادتان نرود! از طرف: مسئول بررسي رايانامه‌ها و پيامك‌هاي شما در مخابرات

از جملاتی که استفاده شده معلومه که چرته

بعد از این هم آشیانت هر کس است ، باش با او یاد تو ما را بس است .
۲۹ دی ۱۳۸۸
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
عادل نوشته:

نه خير اينجوري هم فكر ميكنين نيست ، خود منم نوشتم كه حرفاي اونا رو باور ندارم. چرا بر عكس يه چيزو ميگيري.

برو فارس نيوز در مورد لاپورتا بخون چه چيزايي نوشته ، بعدا بيا بگو راست ميگه يا دروغ ميگه.

به هر حال يه خبر گذاري خوب هميشه خبراش بايد به حقيقت نزديك باشه!

به هر حال من كه هزاران مدرك رو كنم هيچ تأثيري نداره.

در ضمن كاراي صدا و سيما براي خودشه فعلا هيچ حرفي از دروغ بودن يا راست بودن صدا و سيما نميزنم ،‌ چون چيزي از اون مطمئن نيستم.

تو رو خدااز چیزی که نمی دونی به مردم اطلاعات غلط نده!
من نمی فهمم! شماچقدر از خبر گذاری و کاراش می دونی که اینارو می گی!
عزیز من، برو 2 تا کتاب مدیریت اخبار و مبانی خبرنگاری بخون بعد بیا برای من نطق کن! می دونی چند نفر تو ایران کارت خبرنگاری درجه یک دارن؟ شما می خوای بهمن از محلکارم اطلاعات بدی؟!!!!
من از زبان اکبر گنجی شنیدم، همونطور که خیلی های دیگه شنیدن.
اونایی که نمی شنون مشکل از خودشونه.
میگن: آدمی که خابه رو می شه بیدار کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده رو نه!!!
این دقیقا حکایت شماست.

تمام.

۲۹ دی ۱۳۸۸
نام کاربری: Sack.Boy
پیام: ۱,۱۵۵
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
چون تمامي ايميل ها و اس ام اس ها كنترل ميشه!

آره...مثلا به جای عدد 300 باید بگیم گل محمدی!

لطافت زیبای گل در زیر انگشت های تشریح می پژمرد!آه که عقل این ها را نمی فهمد!این حصار فکر تو اندازه ی من نیست
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ دی ۱۳۸۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۷۸,۲۱۳ بازدید
۱۵ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۳۶,۴۷۱ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۹,۵۶۱ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۳,۳۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۳۲ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۸,۱۱۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۲۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۰۸۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۸,۱۲۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۲۶۶ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۷۰ کاربر آنلاین است. (۵۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۷۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!