به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

نگاهی به بهترین گلزنان لیگ برتر انگلیس تا پایان هفته بیست و ششم
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
بهترین گلزنان لیگ برتر انگلیس تا پایان هفته بیست و ششم
بازیکن تیم تعداد گل پنالتی
دیه گو کوستا چلسی 17 0
سرخیو آگرو منچستر سیتی 17 4
چارلی آستین کیو پی آر 14 3
هری کین تاتنهام هاتسپر 14 1
الکسیس سانچز آرسنال 12 0
سیدو براهینو وست برومویچ آلبیون 10 3
پاپیس دمبا سیسه نیوکاسل یونایتد 10 0
رابین فن پرسی منچستر یونایتد 10 1
ادن هازارد چلسی 9 2
ویلفرد بونی سوانسی سیتی/منچسترسیتی 9 1
کریستین اریکسن تاتنهام هاتسپر 9 0
داوید سیلوا منچستر سیتی 9 0
دیافرا ساخو وستهام یونایتد 9 0
دنیل ویلیام اینس برنلی 9 1

۵ اسفند ۱۳۹۳
تعجب بلیند از سرعت بالای بازی در انگلستان
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

تعجب بلیند از سرعت بالای بازی در انگلستان

بازیکن سابق تیم آژاکس می گوید که بازیکنان لیگ انگلستان به دلیل سرعت بالای بازی فرصتی برای استراحت در زمین ندارند.

طرفداری - به گزارش goal دالی بلیند هافبک تیم منچستر یونایتد از سرعت بالای بازی در لیگ انگلستان متعجب است. این بازیکن در آخرین ساعات نقل و انتقالات تابستانی با مبلغ 19 میلیون یورو از آژاکس به منچستر پیوسته است و تاکنون 17 بازی برای این تیم انجام داده است. بلیند معتقد است به زمان نیاز دارد تا با سرعت بالای فوتبال انگلستان وقف پیدا کند.

او در مصاحبه خود گفت: "بزرگترین تفاوت فوتبال در انگلستان سرعت بالای بازی است. در هلند شما می توانید گاهی بگویید اکنون می توان کمی استراحت کرد و با پاس های متوالی به گوشه ها کمی سرعت بازی را کم کنید. هنگامی که اولین بار در منچستر به زمین رفتم این تفاوت را متوجه شدم. سرعت بازی در این جا بسیار بالا تر است."

بلیند چند گل حساس در این فصل برای منچستر به ثمر رسانده است اما معتقد است که برای توانایی گلزنی خود مشهور نیست. او درباره این مسئله گفت: "در برابر وست بروم 2-1 عقب بودیم و من چند بار اقدام به شوت زنی کردم که مدافعین توپ را برگرداندند اما سرانجام توانستم گل بزنم. تصمیم گرفتم که اگر باز هم توپ به سمت من آمد شوت بزنم و برای گلزنی تلاش کنم و سرانجام موفق شدم. برای گل زدن زیاد تمرین نمی کنم اما می توانم بیشتر برای این کار تمرین کنم. من بیشتر برای پاس دادن بازی می کنم."

بلیند در ادامه به تمجید از لوییز فن خال سرمربی تیم که گفته است اجازه نمی دهد صحبت های اطرافیان سبب تغییر سبک بازی تیم و ترکیب تیم شود پرداخت.

او درباره فن خال گفت: "همیشه او را تحسین می کنم. او همواره برای انتظارات و کار هایی که انجام می دهد صادق است. این مسئله بسیار خوب است زیرا هر بازیکن جایگاه خود را به خوبی می فهمد. این مسئله ای است که همیشه تحسین می کنم."

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۵ اسفند ۱۳۹۳
کاریکاتور روز: منچستر سیتی از بارسلونا نمی ترسد
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

کاریکاتور روز: منچستر سیتی از بارسلونا نمی ترسد

طرفداری - عمر مومانی کاریکاتوریست مشهور در جدیدترین کاریکاتورش برای وب سایت گل درباره دیدار منچستر سیتی و بارسلونا، نترسیدن بازیکنان سیتی از خط حمله بارسلونا را به تصویر کشیده است.

۵ اسفند ۱۳۹۳
ونگر: موناکو در دفاع منظم و در ضد حمله خطرناک است
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

ونگر: موناکو در دفاع منظم و در ضد حمله خطرناک است

آرسن ونگر سرمربی توپچی های لندن در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار تیمش با موناکو حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

طرفداری- به گزارش سایت UEFA، سرمربی کارکشته فرانسوی در مورد بازی در مرحله 1/8 نهایی با موناکو گفت:

"18 سال است که من سرمربی آرسنال هستم و تنها روی صعود به 1/4 نهایی تمرکز کرده ام. موناکو تیمی است که در مرحله گروهی 11 امتیاز کسب کرده است، چهار گل زده اند و یک گل خورده اند که این به معنای این است که آن ها به خوبی دفاع می کنند. قطعا در بازی فردا نیز به دنبال این هستند و در حالی است که آن ها در ضد حمله نیز به خوبی عمل می کنند و بسیار سریع بازی را از دفاع به حمله انتقال می دهند.

موناکو آغاز دوران مربیگری من بود و نمی دانستم برای چه مدتی در این شغل می مانم و یا در کجا به کارم پایان می دهم. موناکو اولین شانس من برای مربیگری در یک باشگاه بزرگ بود، من جوان بودم و همیشه به خاطر آن قدردان هستم. این برای اولین بار است که آن ها دوباره روی باشگاه سرمایه گذاری می کنند زیرا قبلا در لیگ دست دوم بودند.

ما برای 15 سال است که به صورت متوالی در لیگ قهرمانان حضور داریم. هر زمانی که در این رقابت ها بازی کرده ایم پیروزی های سختی به دست آورده ایم. بین حذف شدن و صعود کردن تنها می تواند یک گل فاصله باشد. شما منتظر یک گل هستید و وقتی به آن می رسید، قطعا با تلاش زیاد بوده است."

۶ اسفند ۱۳۹۳
امانوئل پتی: آرسنال بازیکن مخرب ندارد
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

امانوئل پتی: آرسنال بازیکن مخرب ندارد

امانوئل پتی هافبک سابق آرسنال معتقد است تیم کنونی آرسنال بازیکنان مخرب مورد نیاز برای تکرار موفقیت هایی که او از آن ها لذت برده است را ندارد.

طرفداری- به نقل از سایت goal ، بازیکن سابق تیم ملی فرانسه که در سال 98-1997 برنده لیگ برتر و جام حذفی شده بود، به یکی از اعضای کلیدی تیم آرسن ونگر تبدیل شده بود. اما تیم کنونی آرسنال بعد از نه سال انتظار، جام حذفی را برنده شدند.

پتی به The Mirror گفت:" شما باید دفاعی که ما داشتیم را به یاد بیاورید. شما می توانستید به دیوید سیمن، تونی آدامز و مارتین کیون تکیه کنید. ما می دانستیم چه طور سفر کنیم. چه موقع باید بازی کنیم و چگونه بازی کنیم. به یاد می آورم یک بازی در ویمبلدون داشتیم جایی که تونی آدامز آمد و به من گفت: مانو امروز فوتبال را فراموش کن. این یک جنگ است. ما می دانستیم چگونه سازگار شویم چون ما فقط یک چیز می خواستیم و آن پیروزی بود. باید بگویم که بارسلونا در نگه داشت توپ پیشی گرفته است. اما امروز شما باید صریح و عملگرا باشید. کاری که آلمان یا رئال مادرید می کند. آرسنال اکنون بازیکنان خوش نمایی دارد اما بازیکنی مخرب در تیم وجود ندارد. در آن زمان ما سرسخت بودیم و برای خوب به نظر رسیدن بازی نمی کردیم."

۶ اسفند ۱۳۹۳
ژاردیم: خط حمله آرسنال بسیار خطرناک است
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

ژاردیم: خط حمله آرسنال بسیار خطرناک است

سرمربی جوان موناکو با حضور در جمع خبرنگاران پیش از بازی با آرسنال به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

طرفداری- به گزارش Uefa، لئوناردو ژاردیم پیش از دیدار تیمش مقابل توپچی ها لندن در ورزشگاه امارات در مورد شرایط این بازی گفت:

"سرمربی موناکو هیچگاه به مشکلات نگاه نمی کند، او همیشه به دنبال یافتن راه حل است. ما چند بازیکن داریم که غائب هستند ولی همه چیز به پسرانی بستگی دارد که زمین بازی می کنند. مهم ترین نکته پایبند بودن به اصول و فلسفه فوتبالی خودمان و نشان دادن کیفیتمان در دفاع است، ما همچنین می توانیم به خوبی حمله کنیم و به یک گل مهم در اینجا برسیم.

آرسنال در طی چند سال اخیر پیشرفت زیادی داشته است و نسبت به دو یا سه سال اخیر بهتر شده اند. آن ها در حمله چند بازیکن بسیار قدرتمند دارند. ما در پیش فصل آن ها را شکست داده ایم ولی آن بازی تنها یک مسابقه تمرینی بود بنابراین نمی توان از آن نتیجه گیری خاصی داشت. ولی می خواهیم همان نتیجه را کسب کنیم (1-0)، اگرچه آرسنال اکنون قوی تر است.

موناکو هیچوقت مدعی قهرمانی نبوده است و در حال حاضر هم ما به عنوان صدرنشین از گروه صعود کرده ایم. اکنون هیچکس از ما توقع پیروزی ندارد ولی این نباید مانعی برای رسیدن ما به مرحله 1/4 نهایی باشد. استراتژی ما این است که پایدار بمانیم و به آرسنال اجازه ندهیم با حملاتش توازن تیم ما را بر هم بزند."

۶ اسفند ۱۳۹۳
پیگرینی: گل اول را به بارسا هدیه دادیم؛ بازگرداندن نتیجه سخت است
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

پیگرینی: گل اول را به بارسا هدیه دادیم؛ بازگرداندن نتیجه سخت است

مانوئل پیگرینی معتقد است که منچستر سیتی برای برای اینکه بتواند بارسلونا را در چمپیونزلیگ شکست دهد، اشتباهات بسیار زیادی مرتکب شد.

طرفداری- در دیداری که لوئیز سوارز دو گل در نیمه نخست به ثمر رساند و گائل کلیشی در نیمه دوم از بازی اخراج شد، سیتیزن ها در خانه با نتیجه 2-1 مغلوب حریف اسپانیایی خود شدند.

پیگرینی در پایان بازی به AS گفت: "گل اول تعیین کننده بود و از اشتباه ما به دست آمد. ما در نیمه دوم تلاش کردیم تا به بازی برگردیم و گاهی اوقات موقعیت های مسلمی داشتیم، اما با یک بازیکن کمتر کار سخت می شود. احساس تلخی دارم چرا که نیمه اول خوبی نداشتیم. ما گل اول را به آنها هدیه دادیم. در 45 دقیقه نخست بازیکنان کارهایی که گفته بودم انجام دهند، انجام ندادند. در نیمه دوم خیلی بهتر شدیم و موقعیت هایی داشتیم.

ما به مدت 10 الی 15 دقیقه با یک بازیکن کمتر بازی کردیم و در مقابل بارسا این بیش از حد یک مزیت است. بازگرداندن نتیجه در این مرحله سخت است چرا که ما در خانه شکست خوردیم اما تیم باید به اندازه کافی شخصیت داشته باشد تا سعی خود را بکند. اگر مسی آن پنالتی را گل می کرد بدتر هم می شد."

۶ اسفند ۱۳۹۳
جو هارت: دست پاچه شده بودیم؛ به غیر از آن دو گل، به خوبی سوارز را کنترل کردیم!
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

جو هارت: دست پاچه شده بودیم؛ به غیر از آن دو گل، به خوبی سوارز را کنترل کردیم!

جو هارت، دروازه بان تیم منچستر سیتی معتقد است که تیمش بعد از دریافت گل اول از لوئیز سوارز دست پاچه شده است.

طرفداری- ملی پوش انگلیسی که در این مسابقه موفق به مهار ضربه پنالتی لیونل مسی شد، در پایان بازی به ITV گفت: "این کاملاً مشخص است که ما تا قبل از گل اول به خوبی آنها را پرس می کردیم، و بعد از آن کمی دست پاچه شدیم - فکر می کنم کاملاً قابل رؤیت و آشکار بود. ما با هم خودمان را پیدا کردیم. اینجا در مقابل بازیکنانی در سطح جهانی بازی کردیم و در نیمه دوم دوباره متحد شدیم.

"فرصت مناسبی به دست نیاوردیم، می دانستیم که با چه چیزی روبرو هستیم، اما گاهی اوقات بازی به نفع شما پیش نمی رود و شاید این مورد در نیمه اول به وجود آمد. عملکرد ما در نیمه دوم عالی بود. امیدوارم ارزش چیزی را داشته باشد. برای به ثمر رساندن گل یا شاید کسب نتیجه خوب بودیم اما با ایمان و گروه فوق العاده ای از هواداران به بارسلونا خواهیم رفت.

"همان طور که سرمربی نیز به ما گفت تنها یک نیمه از مجموع دو مسابقه را پشت سر گذاشتیم و اگر چه که شکست 2-1 در خانه نتیجه ضعیفی محسوب می شود اما باید با باور به پیروزی در مسابقه برگشت حاضر شویم.

"لوئیز سوارز بازیکن فوق العاده ای است. برای چه او را به خدمت گرفته اند؟ نزدیک 80 میلیون پوند یا چنین چیزی پول پرداخت کرده اند، بنابراین چه انتظاری دارید؟ فکر می کنم به غیر از آن دو گل، به خوبی او را کنترل کردیم."

۶ اسفند ۱۳۹۳
عکس روز: بنر جالب هواداران منچسترسیتی خطاب به لیونل مسی
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

عکس روز: بنر جالب هواداران منچسترسیتی خطاب به لیونل مسی

طرفداری - جمعی از هواداران باشگاه منچسترسیتی با به همراه داشتن بنری با نوشته ' لیونل مسی به خانه خوش آمدی' از فوق ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا که در سال های اخیر شایعاتی مبنی بر پیوستنش به این باشگاه انگلیسی در رسانه ها مطرخ می شد، استقبال کردند.

۶ اسفند ۱۳۹۳
پیش بازی آرسنال-موناکو؛ پرده اول نمایش آرسن در مقابل تیم سابق
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

پیش بازی آرسنال-موناکو؛ پرده اول نمایش آرسن در مقابل تیم سابق

در دور رفت مرحله دوم لیگ قهرمانان اروپا، دو تیم آرسنال و موناکو، از ساعت 23:15 روز چهارشنبه در ورزشگاه امارات به مصاف هم می روند.

آرسنال، تیم سوم حال حاضر لیگ جزیره، بعد از چندین سال در این مرحله با قرعه نسبتا آسانی رو برو شده است. توپچی ها که معمولا با بایرن یا بارسلونا روبرو می شدند، حالا می خواهند از این فرصت استفاده کنند و بعد از روند خوبی که در لیگ برتر داشتند و به رده سوم رسیدند، در لیگ قهرمانان نیز از این دور صعود کنند و شانس خود را برای قهرمانی بیشتر کنند. موناکو نیز که در رده چهارم لوشامپیونه است و عنوان بهترین خط دفاعی جام را یدک می کشد، می خواهد تا با یک بازی منطقی در خانه حریف، همه چیز را به دیدار برگشت و بازی در ورزشگاه خودی بکشاند تا بتواند به مراحل بعدی رفته و افتخارات خود در اروپا را تکرار کند

ترکیب احتمالی دو تیم و مقایسه آماری آن ها

اخبار دو تیم

آرسنال: این تیم آرون رمزی، الکس اوکسلید چمبرلین، متیو دبوشی و میکل آرتتا را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد. ممکن است داوید اوسپینا نیز به دلیل مصدومیت از این بازی دور باشد.

موناکو: فرانسوی ها باکایوکو، راگی و کاروالیو را به دلیل مصدومیت و تولالان را به دلیل محرومیت به همراه ندارند.

نکات جالب این بازی

این دو تیم در پیش فصل، فصل جاری در جام امارات نیز با هم بازی کردند که آن بازی را 1-0 موناکو پیروز شد.

موناکو در 6 بازی قبلی خود در لیگ قهرمانان اروپا زیر 2.5 گل به ثمر رسانده اند.

موناکو در 5 بازی از 6 بازی قبلی خود کلین شیت داشته اند.

آرسنال حداقل 2 گل در 5 بازی قبلی خود در لیگ قهرمانان به ثمر رسانده است.

ارسنال در 5 بازی اخیر خود در لیگ قهرمانان اروپا نباخته است.

آخرین تیم فرانسوی که آؤسنال را برده است، اوسر در سال 2002 بوده است.

این اولین بازی رسمی در تاریخ این دو تیم است.

موناکو هیچ بازی از 7 بازی خود در مرحله دوم لیگ قهرمانان اروپا در خانه حریف را نبرده است.

آرسنال در سه بازی خود با تیم های فرانسوی در ورزشگاه امارات فقط یک گل خورده است.

آرسنال تنها تیمی است که به همراه رئال مادرید، از فرمت جدید این مسابقات در سال 2003/2004، همیشه به دور دوم صعود می کند.

پیش بینی هواسکورد از نتیجه این بازی

آرسنال 1-0 موناکو

۶ اسفند ۱۳۹۳

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۸۹,۶۰۸ بازدید
۱۷ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۴۷,۴۸۳ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۰,۱۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۴,۸۱۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۵۷ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۴۸ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۹,۰۹۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۶۲۰ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۲۸۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۲,۴۶۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۳۳۸ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۳۴ کاربر آنلاین است. (۱۹۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۳۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!