به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
چقد قرعه سختی به پرسپولیس افتاده!!

پرسپولیس – پدیده خراسان

استقلال خوزستان – پرسپولیس

سپاهان – پرسپولیس

پرسپولیس – ذوب آهن

فولاد خوزستان – پرسپولیس

پرسپولیس – سایپا

تراکتورسازی تبریز – پرسپولیس

پرسپولیس – صبای قم

سیاه جامگان – پرسپولیس

پرسپولیس – ملوان بندر انزلی

استقلال – پرسپولیس

پرسپولیس – استقلال اهواز

نفت تهران – پرسپولیس

پرسپولیس – گسترش فولاد تبریز

پیکان/راه‌آهن – پرسپولیس

7 هفته اول باید با "سپاهان-ذوب-فولاد-سایپا-تراکتور" بازی کنن و اگه تیم خوب نتیجه نگیره،تماشاگرای کم تحمل فوری شروع میکنن به شعار و ... و احتمالا برانکوی بیچاره هم مثل اکثر مربیان پرسپولیس تو سالای اخیر نیم فصل رو نبینه و بازم ادامه داستانهای تکراری اخیر...!
تازه مثل هر سال که اهواز رفتن تو تابستان رو پیشونی تیم نوشتن، امسالم تو گرمای مرداد و شهریور بایدبره اهواز ولی این دفعه 2 بار(فولاد-استقلال خوزستان)

مسلما قرعه خیلی میتونه تو سرنوشت قهرمانی یه تیم موثر باشه.
ولی خب پرسپولیسم اگه میخواد بعد از عمری خوب نتیجه بگیره و دل هواداراشو بدست بیاره،باید اسم حریف براش مهم نباشه و تو هر بازی با هدف برد بازی کنه تا بتونه موفق باشه!
خدا شانس بده که چه قرعه های خوبی نصیب بعضیا میشه و تو 4-5 هفته اول با تیمایی بازی دارن که هنوز نه مربی دارن،نه بازیکن

به امید موفقیت تیم تو فصل جدید

۲۳ تیر ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
دیگه کار ما با این وضع تیم و استاد برانکو و خرید و فروش هاش دیگه از قرعه گذشته.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۳ تیر ۱۳۹۴
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
اساتید وقتی میبینن نورالهی که داره راه میافته قرار داد داره و کفشگری هم باهاش تمدید میکنن رفتن تو این بی دفاعی و بی مهاجمی کامیابی نیا گرفتن.
با نورمحمدی تمدید میکنن بعد نوری و اومانا رو رد!دیگه قرعه چیه این وسط نشد تیم که!
پرونده طلبکارای خارجی رو هم هی قطور تر میکنن!با این مهاجم صرب هم به توافق نرسیدن ولی میگن یکبار دیگه میخوان مذاکره کنن!
برای دفاع چپ هم باید به بازیکن تیم امید،حیدریه دل بست...
ولی باز امید هست،اگه طارمی تموم کنندگیش رو بهتره کنه و عالیشاه که تا محوطه حرف میره یا پاس درست بده یا بزنه به چهارچوب نزنه تو اوت اون همه راه رفته!!این دوتا دقتشون رو درست کنن میشه امیدوار بود!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ تیر ۱۳۹۴
نام کاربری: kaf.ghaf
پیام: ۴۷۹
عضویت از: ۲۸ اسفند ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو
شماره پیراهن پرسپولیسی ها اعلام شد

1. سوشا مکانی
2. امید عالیشاه
3. وحید حیدریه
4. مایکل اومانیا
6. محسن بنگر
7. علی علیپور
8. احمد نوراللهی
9. مهدی طارمی
10. فرشاد احمدزاده
11. کمال کامیابی نیا
12. مرتضی قدیمی پور
16. رضا خالقی فر
18. مهرداد کفشگری
19. میلاد کمندانی
20. علیرضا نورمحمدی
22. محمدباقر شعبانی (احتمالی)
23. لوکا ماریچ
24. هادی نوروزی
27. رامین رضاییان
29. محمد رحمتی
40. بابک حاتمی
77. محسن مسلمان

مرا هزار امید است
و هر هزار ، تویی ...

۱ مرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: kasra9188
پیام: ۴
عضویت از: ۲۵ تیر ۱۳۹۴
از: shiraz
طرفدار:
- پرسپولیس
- هلند
- کریمی
- انریکه
- گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
هنوز هیج جیزی معلوم نیس باید توی عمل دید چی میشه

۱ مرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
اینا چه مرگشونه، چرا مهاجم نمیگیرن؟!
لیگ شروع شد ولی ضرغام و مهاجم خارجی همش سر کاری بود!
خدایی تیم جوان شده و باانگیزه و خوب هستن تا حدودی، فقط دفاع چپم امسال تعطیلیم و مهاجم تمام کننده هم مثل سالهای اخیر(بعد از خلیلی) نداریم و همین دونقطه ضعف میتونه نابودمون کنه!
مگه اینکه علیپور(اصلا بهش اعتقاد ندارم)بیاد و بشه گلزن اول تیم که بعیده

هفته اولم کلی محروم داریم(سوشا-عالیشاه-طارمی) که میتونه برامون گران تموم بشه.
بعدشم باید دوتا بازی خارج خانه سخت(گرمای اهواز-سپاهان) رو داشته باشیم

۱ مرداد ۱۳۹۴
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
برانکو اگه از اوضاع فوتبال ما شناخت داشت عمرا با چنین تیمی راضی میشد!من موندم دوتا آدم در کار نبود بهش بگه بابا با این تیم بستن هم وقت خودت رو تلف میکنی تو لیگ هم هوادارا رو دق میدی!؟

اون طاهری هم روزی شصت بار میگه تا فردا دوتا خبر خوش داریم مبادا اینکه هوادارا شلوغ نکنن!مهاجم نگرفتن و دفاع چپ رو هم با یه بچه و یه اسنقلالی(!) سرو تهش رو هم آوردن!فرشاد احمدزاده هم قرار دادا اگه نداشت اوضاع فاجعه بار تر هم میشد یعنی رسما اون موقع هیچ ورودی بدردبخوری نداشتیم!

من فقط محسن مسلمان کجای دلم بذارم وقتی این بشر نه ذره ای تعصب داره و نه خودش رو تکون میده!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ مرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: kasra9188
پیام: ۴
عضویت از: ۲۵ تیر ۱۳۹۴
از: shiraz
طرفدار:
- پرسپولیس
- هلند
- کریمی
- انریکه
- گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
افشاگری عجیب درباره دولتی شدن پرسپولیس

یکی از مدیران سابق پرسپولیس مدعی است مدارکی در اختیار دارد که مشخص می کند این باشگاه خصوصی است.

به گزارش "ورزش سه"، علی میرزایی، مدیرعامل سابق و عضو سابق هیات مدیره پرسپولیس که مدیریت بیمه، بانک و شرکت های خصوصی وزارت دارایی را برعهده داشته در ابتدای دهه هشتاد مدیریت پرسپولیس را برعهده داشته است. او در نامه ای سرگشاده به دکتر کاظم جلالی، رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی درباره وضعیت پرسپولیس و شرایط خصوصی سازی آن صحبت کرده که در اختیار "ورزش سه"، قرار گرفته است. میرزایی در این نامه مدعی است این باشگاه خصوصی بوده و مهرعلیزاده در شرایط فعلی و اسفبار این تیم نقش داشته است.

به نام خدا

جناب آقای دکتر کاظم جلالی
رئیس محترم مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی

باسلام و احترام، ضمن ابراز سپاسگزاری و اعلام دریافت دعوت‌نامة شمارة 3680/11-82 مورخة 16/4/1394، (که در روز 30/4/94 به صورت فکس دریافت شد)، به‌عنوان آخرین مدیرعامل مؤسسه فرهنگی – ورزشی پرسپولیس در بخش خصوصی، باسابقة مشاورت در این مؤسسه و ریاست هیئت مدیرة آن، به اطلاع می‌رسانم که در 3 سال آخر خصوصی بودن پرسپولیس ماجراهایی اتفاق افتاده است که شنوندگان و خوانندگان حق دارند باور نکنند. این مؤسسه صد در صد خصوصی، با اِعمال نفوذ و اقدامی صد درصد بی‌مبنا و غیر قانونی، در دورة مدیریت جناب آقای مهندس مهعلیزاده به ناحق از چنگ سهامداران خصوصی به در‌آمد، و به دولت واگذار شد، و حاصل کار، وارد آمدن میلیاردها تومان خسارت به بیت‌المال و سقوط تیم فوتبال پرسپولیس از اوج به حضیض است. تیم فوتبالی که بازیکنانش در لیگ‌های معتبر اروپا می‌درخشیدند (علی دایی، مهدی مهدوی‌کیا، کریم باقری، ...)، و ستون اصلی تیم ملی ایران بودند، و در 7 سال، 5 بار قهرمان ایران شد، و یک بار دوم شد، و یک بار هم به علت تعداد زیاد بازیکنان پرسپولیس در تیم ملی، این تیم از مسابقات لیگ معاف شد، حالا باید برای بقا در لیگ برتر به در و دیوار بزند. پرسپولیس در آن‌ سال‌ها، بدون کوچک‌ترین بهره از اعتبارات و امکانات فیزیکی دولتی، آن همه افتخار را به دست آورد. و شگفت اینکه اکنون مسئولان به یادشان افتاده است اموال و سهامی را که به ناحق از چنگ صاحبان قانونی پرسپولیس (بخش خصوصی) خارج کرده‌اند، و دیناری هم از هزینه‌های آنان را تقّبل نکردند و نپرداختند، دوباره به بخش خصوصی برگردانند، و درآمدش را نیز، که فاقد هرگونه اعتبار شرعی است، به خزانة دولت واریز کنند. این را هم داشته باشید که من به‌عنوان آخرین مدیرعامل بخش خصوصی، دیناری بدهی به کسی نداشتم و دولت این مؤسسه و باشگاه را به‌مفت از آنِ خود کرد، و امروز آن را به خاک سیاه نشانده است.

ده‌ها مدرکِ مستند وجود دارد که این مؤسسه صددرصد خصوصی است و هیچ سند و مدرکی وجود ندارد که پرسپولیس دولتی است، مگر حکم ناحقی که در یکی از شعب دادگاه تجدیدنظر تهران صادر شد، و این حکم چنان ظالمانه و نادرست بود که رئیس همان شعبة تجدیدنظر (جناب آقای علیزاده اشکلک) حاضر به امضای ذیل آن حکم نشد. این مدارک وجود دارد. به هر حال، کم‌لطفی‌‌های جناب آقای مهندس مهرعلیزاده و نفوذی که ایشان در مراجع عالی تصمیم‌گیری داشتند، سبب این گرفتاری‌ها و خفّت برای پرسپولیس شده است.

پرسپولیس در شرایطی دولتی شد که دیوان‌عالی کشور جمهوری اسلامی ایران رأی به خصوصی بودن آن و ناوارد بودن دعوای سازمان تربیت بدنی داده بود. در شرایطی دولتی شد که رئیس محترم قوه قضائیه حکم صادر شده دایر بر دولتی بودن را «خلاف بیّنِ شرع» اعلام کردند. در شرایطی دولتی شد که دادستان کل کشور رأی دولتی بودن پرسپولیس را به صراحتاً نقض کردند. حتی مجلس شورای اسلامی، در دورة ریاست جناب آقای دکتر حداد عادل، جلوی خصوصی شدن پرسپولیس را، با توجه به حقانیت مدعی خصوصی و وجود دلایل قانع کننده، گرفت و از این موضوع جناب آقای دکتر خادم اطلاع دارند. جناب آقای سلیمانی، که نمایندة کنگاور بودند، نیز دقیقاً ماجرا را می‌دانستند و تعجب می‌کنم که جناب آقای خادم چرا در مناظره‌های تلویزیونی با جناب آقای عابدینی، حتی یک بار به این واقعیت آشکار اشاره نکردند. من ساعت‌ها در دفتر خصوصی جناب آقای خادم، واقع در خیابان کارگر (امیرآباد)، در این موارد با ایشان مذاکره کرده بودم؛ و سرانجام یک روز جناب آقای دکتر حداد عادل، تلفنی، از محل مجلس، تماس گرفتند و من ماجرا را، به اختصار، برای ایشان شرح دادم، و سپس ایشان موضع مجلس را به دولت (سازمان خصوصی‌سازی) اعلام کردند و جلوی خصوصی‌سازی گرفته شد. و اینها را، و بسیار بیشتر از آنها را، متأسفانه کسی جز من نمی‌داند. و متأسفم که خیلی دیر از برگزاری جلسة روز سوم مردادماه مطلع شدم. در آن روز وظیفه‌ای به عهده دارم که ترک کردن آن ناممکن است. ولی اگر جناب‌عالی و دیگر مقامات و مسئولان تصمیم‌گیرنده خواسته باشید از کل ماجرا آگاه شوید، و حرف حق را بشنوید، و از کج‌رفتاری‌های دولت (مشخصاً سازمان تربیت بدنی در زمان مدیریت جناب آقای مهندس مهرعلی‌زاده) آگاه شوید آمادة حضور در جلسة بعدی هستم، مشروط بر اینکه یکساعت به من فرصت دهید تا مدارک را ارائه کنم و توضیح دهم.

با احترام. علی میرزایی

۲ مرداد ۱۳۹۴
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
مهلت نقل و انتقالات تموم شد ومهاجم نگرفتن!والا این تیم هیچ رغبتی برای من ایجاد نمیکنه بازی و نتایجش رو دنبال کنم!چون نه دار و دسته مدیراش صنمی به پرسپولیس دارن و نه بازیکناش لیاقت بازی در این تیم!
اینقدر فردا فردا کردن و وعده الکی دادن تا شلوغ نشه و نقل و انتقالات تموم شد دیگه نشه کاری کرد!برانکو هم که کمر همت بسته تیم نابود شه.نوری و گابریل رو رد کرد و اومانیا رو هواست!بعد نور محمدی و کفشگری و حاتمی و خالقی فر و... رو نگه داشته!

سپهر حیدری خوش اخلاق و تحصیل کرده هم از فوتبال خداحافظی کرد.یادش بخیر...امیدوارم موفق باشه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ مرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: tmagh
پیام: ۶۳۷
عضویت از: ۱۲ آذر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
برای سپهر حیدری بازیکن با اخلاق آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.یادش بخیر و عجب روزی بود.من دانشجو بودم و زمان اون بازی با سپاهان سر کلاس بودم و یادمه دوستان همکلاسی مرتبا به بهانه ای یکی یکی می رفتند و خبری از بازی برای ما می آوردند و در نهایت تصور می کردیم جام از دست رفته که خبر اون گل دقیقه آخر را به ما دادند.شادی عجیبی بود که دیگه تکرار نشد.امیدوارم امسال سال موفقی باشه. قبول دارم که این تیم در حد قهرمانی نیست اما تجربه نشون داده که اگه یک گروه بازیکنان متوسط تحت نظر یک مربی خوب باشند که بتونه از پتانسیل کامل بازیکناش بهره بگیره خیلی بهتره از اینکه جمعی از بهترین بازیکنا زیر نظر یک مربی متوسط یا ضعیف باشند. حداقل ما پرسپولیسیها این موضوع را در این چند سال کاملا به چشم دیدیم و تجربه کردیم.

۶ مرداد ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۶ پاسخ
۸,۴۵۶,۳۳۸ بازدید
۲ ساعت قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۴۶۰ بازدید
۴ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۱۶,۴۸۳ بازدید
۵ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۲,۴۸۲ بازدید
۱۵ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۹۵ بازدید
۱۵ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۲۵ بازدید
۱۶ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۶,۲۵۹ بازدید
۱۷ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۷۴۷ بازدید
۲۳ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۶۷۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۱,۷۰۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۹۲۹ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۶۴۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۲۳ کاربر آنلاین است. (۷۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۲۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!