به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

ژوزه مورینیو یک بار دیگر ثابت کرد آقای خاص است
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

ژوزه مورینیو یک بار دیگر ثابت کرد آقای خاص است

در حالی که احتمال مشکلات دفاعی چلسی در نبود ماتیچ می رفت، ژوزه مورینیو با اتخاذ تاکتیک های مناسب توانست برنده فینال جام اتحادیه باشد.

طرفداری- بردن جام ها در ویمبلی همیشه شیرین است و برای هواداران چلسی اینکه آن ها یک تیم همشهری را در این استادیوم شکست دادند، لطفی دیگر دارد. تاتنهام اگرچه بی دقت بود، نتوانست حریف اندیشه های مورینیو در این مسابقه شود.

ترکیب چلسی در بازی روز یکشنبه مقابل تاتنهام به یک سردرد برای هواداران تیم تیم تبدیل شده بود. سوال ها خیلی زود شروع می شدند. که آیا یک ترکیب جدید و آزموده نشده می تواند از پس مهار هری کین آماده بر بیاید؟ آن ها چطور می توانند با نبودن نمانیا ماتیچ، از پس خلاقیت کریستین اریکسن بر بیایند.

مورینیو به سوال ها، وقتی ترکیب مشخص شد، پاسخ داد. به نظر نمی رسید حتی مائوریسیو پوچتینیو بتواند واکنش مورینیو را پیش بینی کند. پیش بینی ها می گفتند -در وضعیتی که گری کیهیل وضعیت خوبی ندارد- قرار است کورت زوما در کنار جان تری در خط دفاع به بازی گرفته شود و رامیرز نقش ماتیچ را ایفا کند.

وقتی مورینیو در سال 2004 پس از قهرمانی اروپا با پورتو به استنفوردبریج آمد، در نخستین مصاحبه اش خود را آقای خاص نامید. او خیلی زود با قهرمانی در جام اتحادیه با چلسی توانست نشان دهد که برای بردن جام ها به لندن آمده است. جام های بیشتر از راه رسیدند و او از این باشگاه نرفت، تا زمانی که به مشکل با رومن آبراموویچ بر خورد.

هواداران چلسی از ترک باشگاه توسط مورینیو در سال 2007 استقبال نمی کردند. اما فوتبال فوتبال است و بازی ادامه دارد. چند مربی دیگر به چلسی آمدند و عملکردهای تاریک و روشنی را به ثبت رساندند. برخی نظیر اسکولاری و ویاس بواس با دست خالی اخراج شدند و برخی مانند روبرتو دی متئو، کارلو آنجلوتی و رافائل بنیتز کم و بیش راضی کننده بودند. در حالی که موزه افتخارات چلسی از جام های رنگارنگ پر می شد، مورینیو نیز در ایتالیا و اسپانیا مشغول جنگیدن برای بردن تمام جام های ممکن بود.

تا آن جا که زمان بازگشت مورینیو فر رسید. او و پپ گواردیولا گزینه های آبراموویچ برای جانشینی رافائل بنیتز غیر محبوب روی سکو ها بودند. چه کسی از این بین حاضر بود جام زهر کار کردن با آبراموویچ -مردی که ده مربی را در 11 سال اخراج و یا با آن ها قطع همکاری کرده است- را بالا ببرد؟ البته که خوزه مورینیو. او که مشکلاتی در برنابئو پیدا کرده بود گزینه های زیادی نداشت. منچستر یونایتد نام دیگر لیست او بود که البته با تصمیم سر الکس فرگوس، دیوید مویس برای پست سرمربیگری آن تیم انتخاب شد. عاجزانه از ژوزه خواسته شد که به چلسی بازگردد و او به خانه بازگشت. او بیست و یکمین جام خود را یک سال و نیم بعد، یعنی آخر هفته قبل به دست آورد.

از فصل اول بازگشت او به بریج، می توان به عنوان فصل تغییر یاد کرد. ترکیب چلسی به سرعت نیاز داشت و دست های وی برای جذب ابزارهای لازم باز بود. دیگو کوستا، سس فابرگاس، نمانیا ماتیچ، تیبو کورتوا و کورت زوما به ترکیب فصل قبل اضافه شدند. این در شرایطی است که برانیسلاو ایوانوویچ، سزار آزپلیکوئتا، ادن هازارد و جان تری فصلی بهتر از فصل قبل را سپری کرده اند. نتیجه خرید های خوب و عملکرد های بهتر این شده است که آن ها با اقتدار نسبی در صدر جدول لیگ برتر حضور دارند. در ماه فوریه آن ها با سکته ای در عملکرد روبرو شدند اما پنج امتیاز اختلاف و شکست اخیر سیتی در آنفیلد راه را برای آن ها هموارتر کرده است.

شب بد آن ها شکست عجیب در جام حذفی مقابل بردفورد بود. مورینیو شکست را پذیرفت و در صدد بازسازی تیم بر آمد. او سعی کرد تیم شکست را فراموش کند. او موفق شد و با تغییرهایی که به وجود آورد و بازسازی هایی که انجام داد، پس از آن وضعیت دوباره به اوج نزدیک شده است.

مورینیو به شکست دادن تاتنهام نیاز داشت. او نیاز داشت که نشان دهد چوب جادوگری اش را گم نکرده است. او نیاز داشت که ثابت کند مربیگری یک هنر است و هر کسی نمی تواند تیمی پر از ستاره را به قهرمانی رهنمون کند. او نیاز داشت فوتبال جهان روی سکوهای ویمبلی بنشیند و به یاد بیاورد که او مردی است که تصمیمات درست را اتخاد می کند. پیتر چک، سزار آزپلیکوئتا، برانیسلاو ایوانوویچ، جان تری، گری کیهیل و کورت زوما در جای خالی ماتیچ، به همراه رامیرس و فابرگاس پشت سر کوستا و البته هازارد و ویلیان در دو جناح انتخاب های مورینیو بودند.

تعدد نفرات و کیفیت آن روز این بازیکنان در دفاع تیمی خط ارتباطی اریکسن - کین را مسدود کرد و این دو بازیکن را در اکثر طول بازی ساکت نگاه داشت. چلسی نبض بازی را در دست گرفت و پیش بینی قهرمان را از ابتدا تا انتهای بازی چندان سخت نکرد. به نظر می رسید مورینیو به روند جام گرفتن بازگشته است. او در انتهای روز بیست و یکمین جام خود را کسب کرده بود. او یک خوشحالی پر سر و صدا در انتهای مراسم اهدای جام داشت. بازیکنان چلسی به همراه او شادی کردند و به افتخار جام پایکوبی کردند.

او پس از بازی گفت: "زندگی بدون جام برای من دشوار است. من نیاز دارم عطشم را با آن ها سیر کنم."

مقاله فوق به قلم MARK WORRALL در سایت ESPN انتشار یافته است.

۱۲ اسفند ۱۳۹۳
انتقال نصری به یوونتوس، در ازای انتقال ایسکو به منچستر سیتی
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

انتقال نصری به یوونتوس، در ازای انتقال ایسکو به منچستر سیتی

بنا به گزارش Daily Express، باشگاه منچستر سیتی قصد دارد سمیر نصری را به فروش برساند تا جایی برای خرید ایسکو در ترکیب تیم باز شود.

طرفداری- بنا به گزارش فوتبال اسپانیا، عملکرد خیره کننده این بازیکن 22 ساله در این فصل از رقابت های اروپایی، مانوئل پیگرینی، سرمربی سابق این بازیکن در مالاگا را تحت تأثیر قرار داده است و قصد دارد با جذب او خلاقیت بیشتری به خط میانی تیمش اضافه کند.

در نتیجه، طبق گزارش ها باشگاه منچستر سیتی قصد دارد در تابستان امسال هافبک فرانسوی خود را به یوونتوس بفروشد تا بدین ترتیب برای خرید ایسکو قوانین فیرپلی مالی گریبان گیر آنها نشود. با اینحال، هرگونه پیشنهاد سیتی برای جدا کردن این ملی پوش اسپانیایی از سانتیاگو برنابئو باید بسیار اغوا کننده باشد چرا که وی جایگاه ثابتی زیر نظر کارلو آنچلوتی به دست آورده و این بار او قصد از دست دادن بازیکن کلیدی دیگری را ندارد.

تا حدی که مربی ایتالیایی در دیدار یکشنبه شب مقابل ویارئال پس از تعویض ایسکو در دقایق پایانی با سوت های انتقادی بخشی از هواداران مواجه شد.

۱۲ اسفند ۱۳۹۳
اوبی میکل یک ماه از میادین فوتبال دور خواهد بود
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

اوبی میکل یک ماه از میادین فوتبال دور خواهد بود

هافبک نیجریه ای باشگاه چلسی تا یک ماه نمی تواند تیمش را در زمین فوتبال همراهی کند.

طرفداری- جان اوبی میکل طی چهار بازی آخر چلسی از جمله فینال جام اتحادیه در برابر تاتنهام، غایب بوده است. مصدومیت این بازیکن بیست و هفت ساله از ناحیه زانو، وی را وادار کرده که عمل جراحی کوچکی را بر روی پایش انجام دهد.

به گزارش FourFourTwo، ژوزه مورینیو با تایید این خبر اعلام کرد که انتظار دارد میکل تا ماه آوریل نتواند فوتبال بازی کند:

"میکل پایش را عمل کوچکی کرده است. انتظار داریم یک ماه از میادین غایب باشد. یک هفته تاکنون گذشته است و خوش بینی یا بدبینی خاصی وجود ندارد. من می گویم او هفته اول ماه آوریل باز می گردد."

بدین ترتیب این بازیکن دیدار با ساوتهمپتون، هال سیتی و پاریسن ژرمن را احتمالا از دست خواهد داد.

۱۲ اسفند ۱۳۹۳
یانمات: منچستر یونایتد تیم بزرگی است
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

یانمات: منچستر یونایتد تیم بزرگی است

مدافع هلندی باشگاه نیوکاسل به تمجید از منچستر و سرمربی اش پرداخت.

طرفداری- داریل یانمات که همراه با لوئیس فن خل توانست در جام جهانی 2014 برزیل به مدال برنز برسد، با تمجید از این مربی، دوباره به شایعات پیوستن احتمالی اش به منچستر یونایتد، جان تازه ای بخشید. این مدافع بیست و پنج ساله در این باره به شیلدز گاتزته گفت:

"فکر می کنم منچستر یونایتد تیم بزرگی است و از بازیکنان فوق العاده ای بهره می برد. همچنین سرمربی آنها بسیار خوب است. او فقط به کمی زمان نیاز دارد و هنوز در منچستر، جدید محسوب می شود. مطمئنم که به محض اینکه فن خال خود را با شرایط وفق داد، می تواند جام های زیادی برای این تیم به ارمغان آورد."

"او همچنین سرمربی فوق العاده ای است و کارنامه بزرگی دارد. من خیلی خوش شانس بودم که با او کار کردم و هرگز نمی توانم چیز بدی در موردش بگویم. فن خال یکی از بهترین مربیانی بوده که با آن همکاری کردم و خیلی خوب خواهد اگر بتوانید نحوه کارهای تاکتیکی وی را ببینید. او انگار همیشه می داند چگونه بازی را ببرد."

۱۲ اسفند ۱۳۹۳
بازگشت روحیه آرسنال با برد مقابل اورتون
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

بازگشت روحیه آرسنال با برد مقابل اورتون

آرسنال با گل های توماس روسیچکی و الیویه ژیرو به راحتی توانست اورتون را در امارات شکست بدهد. به دو نکته که از این بازی دریافت کردیم می پردازیم.

1-الیویه ژیرو گلزنی کرد ولی هنوز برای آرسنال کافی نیست:

تحلیل الیویه ژیرو بسیار پیچیده است. وقتی به بازی او مقابل موناکو نگاه می کنیم می بینیم که موقعیت های زیادی را از دست داد. همینطور روز یکشنبه دو ضربه سری که مانعی برای او روی آن ها وجود نداشت به سادگی به بیرون زد. سخت است که بگوییم او برای آرسنال خوب است. مهاجم فرانسوی یک بازیکن معمولی است که موقعیت های عالی که به دست می آورد را به بیرون می زند.

به هر حال می شود گفت الیویه روی فرم گلزنی است. ضربه والی او که مقابل اورتون تبدیل به گل شد نهمین گل او در سیزده بازی گذشته بود. این فصل الیویه ژیرو توانسته مقابل لیورپول، منچستر سیتی و منچستر یونایتد گلزنی کند. گاهی او رک و پوست کنده لیاقت و شایستگی خود را نشان می دهد که نمی تواند گزینه اول نوک پیکان هجومی تیمی باشد که می خواهد برای قهرمانی لیگ برتر رقابت کند.

قبل از زدن گل او بسیار عصبی به نظر می آمد و بسیار تحت فشار انتقادات بود. مشهود بود که برای زدن گل بسیار بی امید است و گاهی به جای پاس دادن می شوتید تا بلکه اتفاقی بیافتد. باید قبول کرد که آرسنال تیمی است که زمانی که باید شوت بزنند هم پاسکاری می کنند و این کار ژیرو کمی متفاوت از شیوه آرسنال بود. حقیقت این است که ژیرو یکی از گزینه هاست ولی گزینه اصلی نیست. خریدن دنی ولبک آرسنال را تیمی بهتر کرده بود ولی باز هم به آن خوبی که باید باشند، نشدند. شاید خریدن وی یک مانع بود برای آرسن ونگر تا مهاجم طراز اول دیگر خریداری نکند چرا که در نقاط هجومی بازیکنان با استعداد زیادی را آرسنال در ترکیب خود مشاهده می کرد.

در خیلی از زوایا می توان گفت الیویه ژیرو یک نمایه کوچک از آرسنال است. آنها اکثرا خوب هستند ولی به اندازه کافی نه. تیمی که 9 فصل گذشته را در رتبه های سوم و چهارم سپری کرده و با وجود خوب بودن انتظارات را برآورده نکرده. با تمام احترام می توان گفت آرسنال و ژیرو برای یکدیگر بسیار مناسب هستند.

2-گابریل و دوستان عملکردی لرزان داشتند ولی کلین شیت را حفظ کردند:

می توان گفت انتخاب گابریل پائولیستا به جای پر مرته ساکر، به دلیل بازی وحشتناک مدافع آلمانی مقابل موناکو نبوده. گابریل از زمانی که در ژانویه خریداری شد فقط یک شروع برای آرسنال داشته و این برای بازیکنی در حد و اندازه های او بسیار کم است. بازیکنی مانند او نیاز دارد که بازی های زیادی را انجام بدهد و بازی مقابل تیمی که از 10 بازی گذشته خود فقط یک بازی را در لیگ برتر انگلیس برده می توانست محک خوبی برای وی باشد.

به هر حال اگر این یک تصمیم تاکتیکی بوده می توان گفت در یک لحظه حساس بسیار جوابگو بوده است. زمانی که قبل از گل ژیرو، لورن کوشیلنی اشتباهی را انجام داد تا روملو لوکاکو در موقعیت تک به تک قرار بگیرد و گابریل پائولیستا با یک تکل جانانه اجازه ضربه زدن را از مهاجم تنومند بلژیکی بگیرد. باید پرسید که آیا اگر پر مرته ساکر درون زمین بود هم می توانست چنین کاری را انجام دهد؟ گابریل از سرعتی برخوردار است که مدافع بلند قد آلمانی از فقدان آن رنج می برد. شاید اگر مرته ساکر درون زمین بود نیمه اول با نتیجه ای دیگر به پایان می رسید و او نمی توانست جلوی روملو لوکاکو را بگیرد.

البته مشکل اصلی دفاع نا منظم آرسنال است و فقط این لورن کوشیلنی نبود که اشتباه انجام داد. زمانی که یک توپ بلند برای مهاجم بلژیکی اورتون فرستاده شد گابریل نتوانست ضربه مطمئنی به توپ بزند تا اینکه روملو لوکاکو با دروازه بان آرسنال تک به تک شد و موقعیتی خطرناک را به وجود آورد. آرسنال باید از داوید اوسپینا تشکر کند چرا که از دروازه بیرون آمد و عکس العمل فوق العاده ای در موقعیت تک به تک با مهاجم اورتون داشت. ولی باز هم در نقطه عکس می توان گفت که اوسپینا روی سانتر لوک گاربوت عکس العمل ضعیفی داشت که می توانست منجر به باز شدن دروازه تیمش شود.

در کل می توان گفت برای هر کار خوبی که مدافعان و دروازه بان آرسنال انجام می دهند نقطه عکسی وجود دارد که کار را خراب می کند. تیم آرسنال از لحاظ ساختار دفاعی متزلزل است و ممکن است این موضوع برای آنها باز هم در آینده گران تمام شود. شاید آرسنال صاحب سبک ترین تیم در انگلستان باشد ولی این نوع از دفاع آن ها را از قرار گرفتن میان بهترین ها فاصله داده است.

به قلم کریگ برلی از ESPN FC

۱۲ اسفند ۱۳۹۳
ونگر: می توانیم به رده دوم برسیم؛ همه چیز به خودمان بستگی دارد
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

ونگر: می توانیم به رده دوم برسیم؛ همه چیز به خودمان بستگی دارد

آرسن ونگر سرمربی توپچی ها لندن باور دارد که تیمش این توانایی را دارد تا به رده دوم جدول برسد و جای منچسترسیتی را بگیرد.

طرفداری- به گزارش Sky Sports، آرسنال به همراه منچستریونایتد، لیورپول و تاتنهام رقابت سختی را برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر دارد و ونگر فکر می کند که آن ها می توانند حتی جای منچسترسیتی در رده دوم جدول را بگیرند. سرمربی فرانسوی آرسنالی ها در این مورد گفت:

"در حال حاضر حتی نزدیک به جایگاه قهرمانی لیگ برتر هم نیستیم. ولی چیزی که می خواهیم این است که کارمان را به درستی بدون هیچ مشکلی یا ضعفی انجام دهیم. اگر شما نگاه کنید می بینید که منچسترسیتی با ما چهار امتیاز اختلاف دارد و همچنین می بینید چند تیم به شدت ما را تعقیب می کنند. رقابت بسیار بسیار نزدیکی شده است و همه چیز به پایداری نتیجه گیری ما و ذهنیت قوی ما بستگی دارد. این چیزی است که در بازی روز چهارشنبه نیز به آن نیاز داریم.

در حال حاضر از چلسی بسیار عقب هستیم که بگوییم برای قهرمانی تلاش می کنیم ولی نمی دانید جه اتفاقاتی رخ می دهد. من این صحبت را در مورد منچسترسیتی نیز می گویم، چرا آن ها قهرمان نشوند؟ آن ها اینکار را سه سال پیش انجام داده اند و هشت امتیاز اختلاف را جبران کرده اند. اگر در مورد تیمی که چهار امتیاز از ما عقب است صحبت کنید واقعیت این است که می تواند به ما برسد و ما نیز اکنون چهار امتیاز از سیتی عقب هستیم پس می توانیم به رده دوم برسیم."

ونگر همچنین تایید کرد که آرون رمزی تیمش را در سفر به لوفتوس رود همراهی می کند ولی ویلشر فعلا نمی تواند به میدان رود و شاید بازی مقابل منچستریونایتد در جام حذفی را نیز از دست بدهد.

۱۳ اسفند ۱۳۹۳
مورینیو: جان تری در چلسی می ماند؛ بازی مقابل وستهم همیشه سخت است
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

مورینیو: جان تری در چلسی می ماند؛ بازی مقابل وستهم همیشه سخت است

ژوزه مورینیو سرمربی چلسی می گوید که جان تری در این باشگاه برای فصل آینده خواهد ماند.

طرفداری، به گزارش Sky Sports، سرمربی پرتغالی آبی های لندن پیش از بازی تیمش مقابل وستهام در کنفرانس خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد که شرح آن را در زیر می خوانید.

در مورد تاثیر قهرمانی در کپیتال وان کاپ روی بازی با وستهم

- "فکر نمی کنم که شکست در فینال فضای منفی اطراف تیم بوجود می آورد و روی رقابت لیگ و لیگ قهرمانان اثر می گذاشت همانطور که باور دارم پیروزی در فینال نیز ما را به بهشت نمی برد و همه چیز را برای ما زیبا نمی کند. روز چهارشنبه بازی سختی داریم. خوشحال هستیم و همه از بردن چنین رقابتی این حس را دارند و بازیکنان نیز خوشحال هستند اما این شادی طبیعی است."

در مورد رقابت قهرمانی

- "باید سعی کنید مسابقات را ببرید ولی اگر این اتفاق رخ نداد احساسات خود را متوازن نگه دارید. دو امتیاز مقابل برنلی از دست دادیم ولی مضطرب نیستیم. 12 بازی و 36 امتیاز دست نخورده داریم و برای قهرمانی نیاز به 31 امتیاز داریم. وقتی با ریاضی حساب می کنید می بینید که رقابت قهرمانی تمام نشده و هنوز در جریان است."

در مورد رفتن یا ماندن جان تری

- "می توانم این تضمین را بدهم که او برای یک فصل دیگر اینجا خواهد بود. هیچ شکی در مورد تمدید قرارداد وی ندارم."

در مورد بازی با وستهم

- "وستهم تیم خوبی است. آن ها همچنین بسیار در حمله خطرناک هستند و روی بازی مستقیم با ارسال توپ برای بازیکنان هدفشان خطرناک ظاهر می شوند. آن ها می توانند در فضاهای خالی حمله کنند و با استفاده از سرعت ساخو و والنسیا ضد حمله بزنند. آن ها چندین روش مختلف برای فوتبال بازی کردند دارند و همیشه بازی کردن جلوی آن ها سخت است."

۱۳ اسفند ۱۳۹۳
ويديو:جشن قهرمانی بازيكنان چلسی در رختكن
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

ويديو:جشن قهرمانی بازيكنان چلسی در رختكن

۱۳ اسفند ۱۳۹۳
فن خال: در مورد دی ماریا نگران نیستم؛ نیوکاسل هوادارانی فوق العاده دارد
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

فن خال: در مورد دی ماریا نگران نیستم؛ نیوکاسل هوادارانی فوق العاده دارد

سرمربی هلندی شیاطین سرخ در صحبت هایی اعلام کرد که در مورد دی ماریا هیچگونه نگرانی ندارد.

طرفداری- به گزارش سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد؛ لوئیس فن خال سرمربی هلندی این تیم پیش از دیدار تیمش مقابل نیوکاسل در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آن ها پاسخ داد.

در مورد بازی با نیوکاسل

- "نیوکاسل با ریتم و انرژی بسیار بالایی بازی می کند. آن ها می خواهند فوتبال بازی کنند و من این را دوست دارم. هوادارانشان همیشه پشت آن ها هستند بنابراین انتظار بازی سختی دارم."

در مورد بازی رفت با نیوکاسل

- "من آن گل فوق العاده وین رونی را با آن ضد حمله تماشایی به یاد دارم. شاید داور باید بازی را به خاطر خطا بر روی مک نیر متوقف می کرد ولی آن توپ از یک توپ بلوکه شده از شوت نیوکاسلی ها بدست آمد و ما را پیش انداخت. من آن بازی را دوباره دیدم، مثل همیشه قبل از هر بازی، و فکر می کنم بازی خوبی انجام دادیم. سزاوارانه 3-1 پیروز شدیم و می توانستیم بیشتر گل بزنیم."

رقابت قرارگیری در جمع چهار تیم لیگ برتر

- "می بینید که لیورپول دوباره به فرم خوبش بازگشسته است، همانطور که ما به رقابت برگشتیم. این رقابت را برای تماشاگران بسیار مهیج می کند."

اخبار مصدومیت ها

- "تنها یک بازیکن مصدوم داریم که او رابین فن پرسی است. مصدومیت سنگینی نیست ولی باید منتظر بمانیم و ببینیم اوضاع او چگونه است. همینطور فکر می کنم برای مایکل کریک هنوز زود است بازی کند. او اکنون به تمرینات برگشته است و سه بار با ما تمرین کرده است. به نظرم می تواند برای 20 دقیقه به عنوان یار جانشین بازی کند. او تجربه و کیفیت بالایی دارد بنابراین از او انتظاراتی داریم که سریع تر برگردد ولی معمولا من اینکار را انجام نمی دهم."

در مورد دی ماریا و نمایش های ضعیف او به خصوص مقابل ساندرلند

- "هر بازیکنی می تواند همچنین مسابقه ای داشته باشد. دی ماریا تنها بازیکنی نبود که یک روز بد را گذراند. او می تواند در بازی بعد تبدیل به بهترین بازیکن جهان شود بنابراین به نظر من اوضاع به خوبی پیش می رود. آنخل مصمم تمرین می کند و فکر می کنم مشکلی وجود ندارد. من پیش از این نیز گفته ام که سرعت بالای بازی در لیگ برتر چیزی است که بیش از هر چیزی خود را نشان می دهد ولی او همچنین باید با شهر و محیط جدید تطبیق پیدا کند و این همیشه آسان نیست.

این شامل تمام بازیکنانی می شود که خریداری کرده ایم. فصل اول همیشه سخت است. من این را بعد از بازی گفتم. می توانید به تک تک خریدهای ما نگاه کنید، شاو، بلیند، هررا، فالکائو و همچنین دی ماریا. برای من این جای تعجب نداشت. اگر او زود تطبیق پیدا می کرد متعجب می شدم. در آلمان، اسپانیا و هلند این تجربه را داشته ام. همانطور که پیش تر گفتم باید به او زمان دهیم، نه تنها به او بلکه به دیگر بازیکنان نیز باید این زمان را بدهیم. باید صبر کنیم و منتظر آینده باشیم."

۱۳ اسفند ۱۳۹۳
پیگرینی: هیچ فشاری احساس نمی کنم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

پیگرینی: هیچ فشاری احساس نمی کنم

مانوئل پیگرینی سرمربی شیلیایی سیتیزن ها به هر گونه شایعه اخراجش از منچسترسیتی را تکذیب کرد.

به گزارش Sky Sports، شکست مقابل لیورپول و بارسلونا و کم شدن امیدهای قهرمانی سیتیزن ها دوباره فشار ها را بر روی پیگرینی افزایش داده است و حتی صحبت از گزینه های جانشینی او در محافل ورزشی انگلیس به گوش می رسد. با این وجود مهندس اعتقاد دارد که هیچ فشاری را احساس نمی کند. وی در این مورد می گوید:

" اگر بخواهم در اینجا ادامه دهم هیچگونه فشاری روی من نیست که هر سال قهرمانی بیاورم. فشاری را احساس نمی کنم به خصوص از جانب رسانه ها. تنها زمانی تحت فشار قرار می گیرم که ببینم تیمم به سبکی که می خواهم بازی نمی کند."

قبل از انتصاب پیگرینی به عنوان سرمربی منچسترسیتی، مدیر اجرایی این باشگاه فران سوریانو گفت که سیتی می خواهد در پنج سال پتج قهرمانی ارزشمند کسب کند. پیگرینی فصل قبل دو عنوان قهرمانی کسب کرد ولی اصرار دارد هیچقوت قولی برای قهرمانی در هر فصل نداده است. وی ادامه داد:

"وقتی قرارداد امضا کردم، هیچقوقت نگفتم هر سال قهرمان می شویم یا اینکه پنج قهرمانی طی پنج سال بدست می آوریم. این جمله را فران گفته است و کاملاً طبیعی است. شما فوتبال را می شناسید. راه های مختلفی برای آنالیز فصل ها وجود دارد. قهرمانی مهم است ولی همیشه مهم ترین چیز نیست."

سرمربی شیلیایی همچنین در مورد گزینه های جانشینی او که در رسانه ها عنوان می شود و احتمال اخراجش گفت:

"من همیشه در مورد زمان حاضر فکر می کنم. شما هیچوقت نمی دانید در آینده چه اتفاقاتی رخ می دهد. شما نمی دانید مقابل بارسلونا صعود می کنیم یا حذف می شویم. شاید فصل پیش هیچکس انتظار نداشت ما قهرمانی شویم. فکر کردن به آینده بدترین چیز است زیرا شما را با موضوعات زیادی درگیر می کند. مهم زندگی در زمان حال است. من 25 ساله تجربه سرمربی گری در باشگاه های مهم دارم و هیچقوقت فشاری احساس نکرده ام."

۱۳ اسفند ۱۳۹۳

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۶۱,۴۱۹ بازدید
۱۳ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۱۸,۰۰۳ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۸,۵۰۸ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۰,۲۱۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۱۱ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۶,۷۴۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۳,۷۷۳ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۷,۷۰۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۴,۷۱۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۰۳۲ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۲۲ کاربر آنلاین است. (۲۳۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۲۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!