به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

ونگر: می خواستم بگذارم کوکلین مجانی برود
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

ونگر: می خواستم بگذارم کوکلین مجانی برود

آرسن ونگر تایید می کند که می خواسته به فرانسیس کوکلین اجازه جدایی از آرسنال را بدهد.

طرفداری- به گزارش Goal، آرسن ونگر می خواسته فرانسیس کوکلین را قبل از فرم خوب اخیر وی مجانی به فروش برساند. هافبک فرانسوی نقش موثری در آرسنال پس از بازگشتش از قرارداد قرضی با چارلتون در ماه دسامبر داشته است. هافبک 23 ساله یک قرداد جدید در ماه فوریه دریافت کرد و ونگر تایید می کند که قبلا می خواسته پس از اتمام قرارداد قبلی وی که در پایان فصل جاری به اتمام می رسید، قرارداد جدید به وی پیشنهاد نکند و بگذارد مجانی برود.

ونگر می گوید:"این یک سورپرایز برای همه بود. تنها کاری که من انجام می دهم این است که به کسی نگویم که نمی توانی. در شغل من باید اینگونه ذهنی باز داشته باشید. شما باید کار درست را در زمان مشخص انجام دهید و هیچگاه درها را به روی کسی نبندید. در شروع فصل کوکلین جزئی از برنامه های من نبود. من به او گفتم که تا کریسمس هرکاری می توانی انجام بده و آن موقع تصمیم خواهیم گرفت که چه کاری می خواهیم بکنیم. به نظر من اگر وی در کریسمس بازی نمی کرد شش ماه از قراردادش باقی می ماند و من می گذاشتم او مجانی به جایی دیگر برود. وقتی او از چارلتون آمده بود خیلی خوشحال نبود. او آنجا می توانست بازی کند و فکر می کرد من وی را برای پوشش باز خواسته ام. زمانی که من به وی مقابل وستهم بازی دادم بسیار تعجب کرده بود. او می داند که این یک فرصت برای اوست. انسان موجود عجیبی است و وقتی شما صبر بیشتری می کنید و رنج بیشتری می کشید بازخورد بهتری در آینده برای شما پیدا می کند. "

۱۴ اسفند ۱۳۹۳
عکس روز: بیهوش شدن بافه تیمبی گومیس در جریان دیدار سوانزی - تاتنهام
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

عکس روز: بیهوش شدن بافه تیمبی گومیس در جریان دیدار سوانزی - تاتنهام

در جریان پیروزی 3-2 امشب تیم فوتبال تاتنهام برابر سوانزی بافه تیمبی گومیس مهاجم سرشناس تیم فوتبال سوانزی در حالی که تنها شش دقیقه از شروع مسابقه بیشتر نگذشته بود به ناگاه از حال رفت و مجبور شد زمین مسابقه را با ماسک اکسیژن ترک کرده و راهی بیمارستان شود.

۱۴ اسفند ۱۳۹۳
استوریج: آماده ام که در تمامی بازی ها به میدان بروم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

استوریج: آماده ام که در تمامی بازی ها به میدان بروم

دنیل استوریج که به تازگی از بند مصدومیت رها شده است دوست ندارد که به تدریج به ترکیب اصلی تیم باز گردد.

طرفداری - به گزارش fourfourtwo راجرز پیش از بازی دو تیم لیورپول و برنلی گفته بود که استوریج که به تازگی از مصدومیت رها شده است هنوز آمادگی حضور کامل در زمین را ندارد. اما استوریج که با حضور در زمین توانست گلزنی کند و چهارمین برد پیاپی لیورپول در لیگ را رقم بزند نشان داد که آمادگی خوبی دارد و می تواند مدت زمان بیشتری در زمین حضور داشته باشد. این مهاجم 25 ساله می گوید که دوست ندارد در رقابت لیورپول برای حضور در جمع 4 تیم برتر لیگ نقش کمرنگی داشته باشد.

استوریج در مصاحبه خود گفت :"از زمانی که بازگشته ام احساس خوبی داشتم و آماده هستم که در تمامی مسابقات بازی کنم. دوست ندارم که به صورت تدریجی به تیم بازگردم اما فکر کنم تصمیم مربی این باشد."

هندرسون لیورپول را در نیمه اول پیش انداخت و در نیمه دوم استوریج گل دوم تیم را به ثمر رساند.هندرسون که در غیاب استیون جرارد کاپیتان لیورپول بود درباره این دیدار گفت :"سه امتیاز این دیدار برای ما بسیار مهم بود. بسیار خوب است که دنیل به تیم بازگشته است. او به ما آزادی بیشتری برای حرکت در زمین می دهد و حرکاتش بسیار عالی است."

۱۴ اسفند ۱۳۹۳
مورینیو: هازارد فوق العاده است؛ از خستگی، می خواهم ساعت ها بخوابم!
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

مورینیو: هازارد فوق العاده است؛ از خستگی، می خواهم ساعت ها بخوابم!

سرمربی چلسی پیروزی ارزشمند تیمش در خانه وست هم را ستود.

طرفداری- ژوزه مورینیو در کنفرانس خبری پس از بازی با وست هم، به تمجید از ستاره بلژیکی تیمش پرداخت. به گزارش FourFourTwo، مورینیو به خبرنگاران گفت:

"ادن هازاد فوق العاده است. بازیکنان رقیب به روش بسیار سختی او را مجازات می کنند. امروز این اتفاق به روش خشونت باری رخ نداد، بلکه آنها با به سمت ادن هجوم می آوردند که بتوانند متوقفش کنند، هر چند وی به بازی کردن، گل زدن و حتی دفاع کردن ادامه می دهد."

"بازیکنان من در زمین، برادر هم هستند. اگر شما می خواهید سخت ترین لیگ جهان را ببرید، این مسئله خیلی مهم است. کورتوآ امروز در همه چیز عالی بود. در دیداری که شما به راحتی می توانستید دو امتیاز از دست دهید، خوشحالم که پیروز شدیم."

"وست هم به گونه ای بازی می کند که هیچ تیمی نمی تواند بهتر، این سیستم را پیاده سازی کند. آنها در روشی که بازی می کنند، بهترین هستند. همه چیز فقط فوتبال نیست. فشار، اشتیاق، احساس، در همه چیز بازیکنان من فوق العاده بودند. نمی توانستیم این بازی را از دست بدهیم و کسب این سه امتیاز، ارزش زیادی برای چلسی داشت."

"من به داور گفتم که به خاطر نحوه بازی وست هم(ارسال های بلند زیاد)، کار سختی در پیش دارد. وست هم توپ های زیادی را به داخل محوطه جریمه ریخت. بازی بسیار دشوار و تنش زایی برای داور مسابقه بود. آنها در مورد همه چیز اعتراض می کنند و تماشاگران هم پشتشان هستند. واقعا بازی سختی بود. می خواهم تا وسط روز بخوابم!"

۱۴ اسفند ۱۳۹۳
عکس روز: بازگشت گوتیرز به زمین فوتبال
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

عکس روز: بازگشت گوتیرز به زمین فوتبال

خوناس گوتیرز، بازیکن سابق تیم ملی آرژانتین پس از هفده ماه مبارزه با سرطلان، دیشب در جریان بازی با منچستر یونایتد،برای اولین بار به میدان آمد.

۱۴ اسفند ۱۳۹۳
راجرز: هندرسون در همه جنبه ها پیشرفت کرده است
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

راجرز: هندرسون در همه جنبه ها پیشرفت کرده است

سرمربی لیورپول از ادامه روند درخشان تیمش راضی به نظر می رسد.

طرفداری- لیورپول موفق شد در شب درخشش جوردن هندرسون، به پیروزی مهمی در برابر برنلی برسد. به گزارش FourFourTwo، برندان راجرز در کنفرانس خبری پس از بازی به خبرنگاران گفت:

"شوت هندرسون فوق العاده بود و مطمئنا چنین ضربه ای، اعتماد به نفس بیشتری طی جریان بازی به شما می دهد. پاس گل او هم عالی بود. جوردن تکنیک و دقت زیادی دارد. فکر می کنم هندرسون در همه جنبه ها در حال پیشرفت است. او هر چقدر سنش بیشتر می شود، از نظر فنی هم بهتر می شود. وی همیشه از نعمت دوندگی در طول بازی، برخوردار بود."

"چه از نظر تاکتیک و چه از نظر فنی، جوردن عالی شده است. حتی بازیسازیش هم پیشرفت کرده است. او یکی از رهبران این تیم جوان است. هندرسون امروز نمایش خارق العاده ای داشت."

"فکر می کنم لیورپول نمایش خوبی را از خود نشان داد. برنلی امسال نشان داده که تیم سختی برای مواجهه است، مخصوصا زمانی که آنها در خارج از خانه بازی می کنند. همانند بازی قبلی، خوب بازی کردیم، هر چند به گونه متفاوتی خوب بازی کردیم. سازماندهی دفاعی، خیلی خوب بود. یک تیم دیگر هم نتوانست شانس گلزنی بر روی دروازه لیورپول خلق کند، تیمی که از بازیکنانی بهره می برد که می توانستند شما را اذیت کنند."

۱۴ اسفند ۱۳۹۳
ونگر: ژیرو به خوبی جواب انتقادات را داد
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

ونگر: ژیرو به خوبی جواب انتقادات را داد

سرمربی فرانسوی آرسنال از بازگشت تیمش به شرایط عادی، خوشحال است.

طرفداری- پس از پیروزی دو بر یک در لوفتوس رود، آرسنال به روند فراموشی شکست تلخ خانگی در برابر موناکو، ادامه می دهد. اولیویه ژیرو که در آن بازی مورد انتقاد شدید هواداران و کارشناسان فوتبال قرار گرفت، موفق شد در برابر کوئینز پارک رنجرز گلزنی کند.

به گزارش FourFourTwo، آرسن ونگر در کنفرانس خبری پس از بازی به خبرنگاران گفت:

"اولیویه واقعا قدرت روحی لازم را دارد. او از نظر ذهنی بسیار قدرتمند است. ژیرو می تواند انتقادات را دریافت کند و همان طور که نشان داد، به آنها پاسخ دهد. فکر می کنم کمی به وی سخت گرفتند زیرا او موقعیت هایی را از دست داد که می تواند برای هر مهاجمی اتفاق بیفتد."

"همه ما پس از بازی با موناکو، نا امید بودیم اما به خوبی در برابر اورتون، به آن اتفاق واکنش نشان دادیم. اعتماد به نفسی که از بازی با اورتون بدست آوردیم، در بازی با کیو پی آر، به کمک تیم آمد."

۱۴ اسفند ۱۳۹۳
احتمال همکاری ماگات و رنجرز، قوت گرفت
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

احتمال همکاری ماگات و رنجرز، قوت گرفت

سرمربی سابق بایرن مونیخ و فولهام، مشکلی با همکاری در باشگاه گلاسکو رنجرز ندارد.

طرفداری- در میان شایعات پیرامون انتخاب احتمالی فلیکس ماگات به عنوان مدیر فنی باشگاه گلاسکو رنجرز، این مربی پر افتخار می گوید مشکلی با حضور در کادر مدیریتی جدید تیم اسکاتلندی ندارد. ماگات در ماه سپتامبر سال گذشته، از فولهام اخراج شد. وی از زمان خرید سهم در رنجرز در ماه ژانویه، همواره به پستی مدیریتی در این تیم، ربط داده می شود.

این سرمربی 61 ساله در این مورد به دیلی میل گفت:

"من مانع چیزی نمی شوم. نمی دانم، در حال حاضر در وضعیت خوبی قرار دارم. من همه چیز را در رنجرز دنبال می کنم. ما تا جمعه منتظر می مانیم تا ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد. البته که من با همه در ارتباط هستم. من به شرایط رنجرز علاقه مندم، زیرا در این تیم سهم دارم. اما آنچنان دخالتی در این تیم ندارم، من علاقه مندم ولی آنجا نیستم. من فقط مانند سایر افراد، منتظر نتیجه رای گیری روز جمعه هستم."

۱۴ اسفند ۱۳۹۳
مورینیو: ماتیچ از فرط خوشحالی‌، خود را مصدوم کرده است
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

مورینیو: ماتیچ از فرط خوشحالی‌، خود را مصدوم کرده است

خوزه مورینیو خوشحالی‌ خود را پس از پیروزی برابر وستهم نمی‌‌توانست پنهان کند و گفت که نمانیا ماتیچ به خاطر خوشحالی‌ پس از قهرمانی در لیگ کاپ، به قوزک پای خود صدمه زده است!

طرفداری- به گزارش fourfourtwo, ماتیچ که به خاطر حرکت خود در بازی با بارنلی محروم شده است، پس از قهرمانی چلسی در لیگ کاپ برابر تاتنهام، به هم تیمی‌های خود پیوست و در شادی پس از قهرمانی چلسی شرکت کرد. حالا مورینیو می‌‌گوید این بازیکن حتی اگر در بازی دیشب برابر وستهم محروم هم نبود، نمی‌‌توانست برای چلسی به میدان برود زیرا پس از قهرمانی چلسی، از فرط خوشحالی‌ به قوزک پای خود، صدمه زده است.

مورینیو می‌‌گوید:"می‌ خواهم چیزی به شما بگویم که هیچکس نمی‌‌داند، ماتیچ مصدوم است و این مصدومیت به خاطر خوشحالی‌ از قهرمانی ما به وجود آمده است. شوخی‌ نمی‌‌کنم.

"مصدومیت بزرگی‌ نیست اما اگر محروم هم نبود، باز هم نمی‌‌توانست بازی کند. او در خوشحالی‌ پس از قهرمانی، قوزک پای خود را پیچانده است و مصدوم شده است."

البته هواداران چلسی نیازی به نگرانی ندارند زیرا ماتیچ در طول هفته تا پیش از بازی با پاریس سن ژرمن، به خوبی‌ از مصدومیت خود ریکاوری خواهد کرد.

۱۴ اسفند ۱۳۹۳
پوچتینو: به شاگردانم افتخار می‌‌کنم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

پوچتینو: به شاگردانم افتخار می‌‌کنم

ماوریسیو پوچتینو سرمربی تاتنهام پس از باخت به چلسی در فینال لیگ کاپ و برد 3-2 برابر سوانزی در لیگ برتر، می‌‌گوید که به شاگردان خود افتخار می‌‌کند.

طرفداری- به گزارش fourfourtwo، سرمربی تاتنهام می‌‌گوید: "از عملکرد خود خوشحالم. 20 شوت که 16 تای آن در چارچوب بوده است داشتیم و بالای 60% مالکیت توپ داشتیم. عجیب است که تا آخرین لحظه منتظر برد بودیم اما احساس خوبی‌ است. به بازیکنانم افتخار می‌‌کنم زیرا که یکشنبه یک بازی سخت داشتند."

۱۴ اسفند ۱۳۹۳

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۶۱,۶۳۹ بازدید
۱۳ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۱۸,۱۶۰ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۸,۵۳۸ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۰,۲۴۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۱۱ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۶,۷۶۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۳,۷۷۸ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۷,۷۰۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۴,۷۴۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۰۳۳ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۱۳ کاربر آنلاین است. (۲۴۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۱۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!