به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

ونگر: طلسم الدترافورد مانع صعود آرسنال نخواهد شد
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

ونگر: طلسم الدترافورد مانع صعود آرسنال نخواهد شد

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال در رابطه با بازی آرسنال در برابر منچستریونایتد که دوشنبه شب در الدترافورد برگزار خواهد شد، خوشبین است.

طرفداری- به گزارش گاردین، آرسن ونگر باور دارد که آرسنال می تواند با یک پیروزی از الدترافورد به لندن بازگردد و هیچ ترسی از رویارویی با منچستریونایتد در ورزشگاه خانگی این تیم ندارد. این درحالی است که مدافع عنوان قهرمانی یعنی آرسنال، در ده دیدار اخیر خود در برابر منچستریونایتد در الدترافورد تنها یک تساوی را کسب کرده است و در نه دیدار دیگر شکست خورده است. در اصل آخرین پیروزی آرسنال در برابر منچستریونایتد، آن هم در الدترافورد مربوط به نه سال پیش و سپتامبر 2006 است که در آن رقابت آرسنال موفق شد با تک گل امانوئل ادبایور، منچستریونایتد را در لیگ برتر شکست دهد.

اما علیرغم این موضوع، آرسن ونگر اعتقاد دارد که شاگردانش انگیزه لازم برای پیروزی در دربی فوتبال انگلستان را دارند. پس از شکست آرسنال در تاریخ 6 دسامبر در برابر استوک، آرسنال در 18 بازی بعدی خود در 14 بازی به پیروزی رسیده است که این موضوع می تواند نشان دهنده پیشرفت آرسنال و بازیکنانش باشد. ونگر نیز در این باره گفت: "بازی در برابر منچستریونایتد در جام حذفی می تواند بسیار سخت باشد چرا که هر دو تیم در سطح یکدیگر هستند و از شانس برابری در رقابت ها برخوردار هستند.

"من زیاد به تاریخ فکر نمی کنم. من فقط به نمایش تیم در روز مسابقه باور دارم. من در لحظه زندگی می کنم و ما نیز همه کاری را برای موفقیت در این بازی خارج از خانه انجام خواهیم داد. ما در بازی های خارج از خانه خود به خوبی عمل کرده ایم و می توانیم این کار را بار دیگر تکرار کنیم. شرایط زمین و بازی نیز همه جا یکسان است و همه چیز به ما بستگی دارد که چگونه بازی می کنیم."

آرسن ونگر در رابطه با نیمکت نشینیِ ووچیچ شزنی ادعا کرد که اگر او به شرایط آرمانی خود بازگردد، می تواند جانشین داوید اسپنیا در درون دروازه آرسنال شود. وی همچنین این بازی بزرگ در برابر یونایتد را، فرصتی برای درخشش مسوت اوزیل می داند. کسی که اخیراً مورد انتقادات شدیدی قرار گرفته است و اسطوره فوتبال منچستریونایتد، پل اسکولز در رابطه با او گفته است که 'اوزیل در آرسنال حتی تلاش نمی کند.' ونگر در این باره نیز گفت: "این یک نظر اشتباه است. اوزیل به سختی کار می کند و بازیکن فوق العاده خوبی است. من فکر می کنم بازیکنانی مانند اسکولز باید عاشق اوزیل باشند.

"اوزیل جای پیشرفت دارد و او این موضوع را می داند. ما همه در این کار هستیم و در هر بازی شاهد این هستیم که او توانایی پیشرفت دارد. من باور دارم که او از کیفیت بالایی برخوردار است و در بسیاری از مقاطع موفق به کمک به ما شده است. او بازیکنی است که بسیار روان بازی می کند و از توانایی های بسیار خوبی برخوردار است. من می دانم که او پتانسیل فیزیکی خوبی را دارد، اما نمی داند چطور این توانایی را نشان دهد. بار دیگر تاکید می کنم، توانایی های فیزیکی او بسیار زیاد است."

۱۵ اسفند ۱۳۹۳
آندر هررا به عنوان بهترین بازیکن ماه فوریه منچستریونایتد انتخاب شد
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

آندر هررا به عنوان بهترین بازیکن ماه فوریه منچستریونایتد انتخاب شد

هافبک اسپانیایی منچستریونایتد به عنوان بازیکن ماه فوریه باشگاه انتخاب شد.

طرفداری- به گزارش وب سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد، این هافبک اسپانیایی با آرایی قاطع، بالاتر از کریس اسمالینگ و مارکوس روخو، به عنوان برترین بازیکن ماه منچستریونایتد برگزیده شد. وی در این رای گیری 76 درصد آرا را کسب کرد. این درحالی است که سایر نامزدها، یعنی مارکوس روخو و کریس اسمالینگ به ترتیب 14 و 10 درصد آرا رابه خود اختصاص دادند.

۱۵ اسفند ۱۳۹۳
جو هارت: وینسنت کمپانی به زودی به دوران اوج خود باز خواهد گشت
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

جو هارت: وینسنت کمپانی به زودی به دوران اوج خود باز خواهد گشت

دروازه بان باشگاه منچسترسیتی به حمایت از مدافع و کاپیتان افول کرده این روزهای تیمش پرداخت.

طرفداری - به گزارش سرویس بن المللی وب سایت گل جو هارت دروازه بان باشگاه منچسترسیتی در حالی به حمایت از وینسنت کمپانی مدافع میانی کاپیتان این تیم پرداخته است که این مدافع بلژیکی پس از نمایش ضعیف خود در جریان دو شکست پیاپی سیتیزن ها برابر تیم های بارسلونا و لیورپول در دیدار برابر لسترسیتی جایگاه ثابت خود در ترکیب تیم را ازدست داده و نیمکت نشین شده بود.

"وینسنت یکی از بهترین بازیکنانی است که در کنارش بازی کرده ام. او تنها برای مدتی است که از فرم ایده آل خود خارج شده اما اطمینان دارم که به زودی و به همراه بازوبند کاپیتانی تیم به دوران اوج خود بازگشته و به یکی از بهترین مدافعان میانی جهان فوتبال تبدیل خواهد شد.

"نیمکت نشینی کمپانی برابر لسترسیتی؟ در این فصل یاد گرفته ایم که هیچ کدام از بازیکنان توانایی بازی در همه مسابقات را ندارند و برای همین سرمربی در برخی از بازی ها تغییراتی را در ترکیب تیم ایجاد می کند."

وی سپس پیرامون نتایج ضعیف چند وقت اخیر تیم و کسب تنها 4 پیروزی در 10 مسابقه نیز به خبرنگاران گفت: "درست است. نتایج مان در هفته های اخیر متقاعد کننده نبوده است. در مسابقات اخیر در خط دفاعی مشکل داشتیم و این به همه تیم باز می گردد نه تنها مدافعان و دروازه بان تیم.

"همواره تلاش کرده ام تا در مصاحبه ها به حمایت از تیم بپردازم، اما صادقانه بگویم که باید قبول کنیم که در بعضی از دیدارها بسیار ضعیف عمل کردیم. وقتی میلیون ها نفر این را در سرتاسر جهان دیده اند دلیلی نمی بینم که به دنبال توجیه و یا انکار این موضوع باشم."

۱۵ اسفند ۱۳۹۳
کاریکاتور روز: جدال بر سر حضور در جمع چهار تیم برتر لیگ برتر
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

کاریکاتور روز: جدال بر سر حضور در جمع چهار تیم برتر لیگ برتر

- عمر مومانی در کاریکاتور جدیدش به جدال لوییس فن خال، آرسن ونگر، رونالد کومان، موریسیو پوچتینو و برندان راجرز برای حضور تیم هایشان در جمع چهار تیم برتر لیگ برتر اشاره می کند.

منبع

۱۶ اسفند ۱۳۹۳
هاجسون: تضمینی برای حضور کین نیست
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

هاجسون: تضمینی برای حضور کین نیست

روی هاجسون اظهار داشت علی رغم فرم خوب هری کین، ممکن است مهاجم تاتنهام جایی در لیست تیم ملی در آخر این ماه نداشته باشد.

طرفداری - به گزارش ساکروی، هاجوسن در مصاحبه با خبرنگاران در این باره گفت: "کین آماده است؛ اگر او آماده نبود برای تاتنهام در لیگ برتر بازی نمی کرد و گل به ثمر نمی رساند.

"اگر بازیکنی مانند کین بخواهد به ترکیب وارد شود، آن گاه کسی باید خارج شود و تا کنون اکثر بازیکنانی که ما داشته ایم، لااقل در خط حمله، برای ما در پاییز به خوبی کار کرده اند، پس متاسفانه نمی توانید هر کسی را وارد کنید.

"ما می توانیم با ترکیبی 23-24 نفره کار کنیم. پس همیشه سوال این نیست که آیا آن ها به اندازه کافی خوب هستند یا نه، بلکه گاهی سوال این است که در حال حاضر جایی وجود دارد یا نه. این بزرگترین چیزی است که باید در نظر گرفته شود."

او در ادامه ذکر کرد که کین در افکار او جای دارد و احتمال دعوت از او را رد نکرد.

۱۶ اسفند ۱۳۹۳
لوران بلان: زلاتان برای دیدار مقابل چلسی آماده است
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

لوران بلان: زلاتان برای دیدار مقابل چلسی آماده است

لوران بلان، سرمربی تیم پاریسن ژرمن می گوید که زلاتان ایبراهیموویچ در دیدار شنبه شب مقابل لنس بازی خواهد کرد تا برای دیدار مقابل چلسی آماده شود.

طـرفداری- مهاجم سوئدی پاریسن ژرمن دو بازی گذشته تیمش را به دلیل محرومیت از دست داده بود. بلان قصد دارد در آستانه دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ مقابل چلسی به برخی بازیکنان استراحت دهد، اما زلاتان در میان آنها نیست.

بنا به گزارش Sky sports، بلان گفت: "او آماده است. زمانی که به دلیل محرومیت غایب بود، ما با او کار می کردیم و او استراحت خوبی داشته است و به این نیاز داشت. حالا او به بازی کردن نیاز دارد، و دیدار مقابل لنس برای او چیز خوبی است و قبل از دیدار مقابل چلسی مزه رقابت خواهد داد."

تیاگو سیلوا در این دیدار استراحت خواهد کرد، اما تیاگو موتا بعد از سپری کردن دوران مصدومیت خود بار دیگر در اختیار مربی قرار دارد.

"ما تیاگو موتا را باز گردانده ایم، و او اکنون در مصدومیت ساق پا غلبه کرده است. او به مدت سه هفته بازی نکرده است، بنابراین باید ببینیم چه می شود. او برای فلسفه بازی ما، بازیکن بسیار مهمی است. در دیدار مقابل لیون ضربه ای به ساق پای او وارد شد، که مانع از حضور او در دیدار مقابل نانت نشد و در مقابل نانت بود که مصدوم شد."

۱۶ اسفند ۱۳۹۳
ونگر در مقابل اسکولز از اوزیل دفاع می‌‌کند
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

ونگر در مقابل اسکولز از اوزیل دفاع می‌‌کند

پل اسکولز گفته است که اوزیل حتی در باشگاه آرسنال تلاشی هم برای بهتر شدن انجام نمی‌‌دهد و حالا آرسن ونگر به دفاع از هافبک آلمانی خود می‌‌پردازد.

طرفداری- به گزارش بخش بین الملل سایت گل، آرسن ونگر می‌‌گوید: "منصفانه نیست. بازیکنی مانند پًل اسکولز بازی کردن کنار اوزیل را دوست خواهد داشت. او کیفیت خوبی‌ دارد و بسیار بیشتر تلاش می‌‌کند همانطوری که بازی او نشان می‌‌دهد. ما در کاری هستیم که شما باید نکته‌ای را ثابت کنید. او این را می‌‌داند. او خیلی‌ زیاد تلاش می‌‌کند که آن را می‌‌توانید در بازی او ببینید."

ونگر، دوشنبه به همراه آرسنال به اولد ترافورد می‌‌رود تا اولین پیروزی خود را پس از سال 2006 کسب کند اما گرفتن نتیجه در FA Cup باید بسیار برای توپچی‌ها ارزش داشته باشد.

سرمربی فرانسوی توپچی‌ها می‌‌گوید: "زیاد به تاریخ اعتقاد ندارم. در حال حاضر ما تلاش خود را می‌‌کنیم. اعتماد به نفس کافی‌ را داریم. به منچستر می‌‌رویم تا صعود کنیم. ما مدافع عنوان قهرمانی هستیم."

۱۶ اسفند ۱۳۹۳
راجرز: جرارد جایگاهی تضمین شده در ترکیب ندارد
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

راجرز: جرارد جایگاهی تضمین شده در ترکیب ندارد

برندان راجرز سرمربی لیورپول اذعان کرد ممکن است استیون جرارد در بازگشت از مصدومیت، مدتی را روی نیمکت تیم بنشیند.

طرفداری- گفته می شود کاپیتان لیورپول که در پایان فصل باشگاه را ترک می کند، برای بازی فردا مقابل بلک برن در جام حذفی آماده است. او چند بازی اخیر را به دلیل مصدومیت همسترینگ از دست داد.

راجرز در این خصوص به بی بی سی گفت: "هیچکس در ترکیب جایگاهی تضمین شده ندارد. من در زمان حضورم در آنفیلد نشان داده ام که بازیکنانی که آماده هستند، صرف نظر از نام و جایگاه شان، به بازی گرفته خواهند شد. استیون جرارد بازیکنی در خدمت تیم است و اگر در شرایطی که تیم خوب کار می کند روی نیمکت بنشیند، گمان می کنم از سوی همه قابل پذیرش باشد."

۱۶ اسفند ۱۳۹۳
ریسه از جرارد، توتی، تورس و آلونسو در ترکیب تیم خود استفاده کرد
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

ریسه از جرارد، توتی، تورس و آلونسو در ترکیب تیم خود استفاده کرد

جان آرنه ریسه مدافع سابق تیم های لیورپول، رم و فولهام ترکیب تیم فانتزی خود، از بازیکنانی که در کنار آن ها بازی کرده است را معرفی کرد.

طرفداری- صاحب مدال قهرمانی لیگ قهرمانان سال 2005، در ترکیب خود بیشتر از بازیکنانی استفاده کرده است که با او در قهرمانی لیگ قهرمانان هم داستان بوده اند. او در سایت دیلی میل اینطور در مورد ترکیب خود نوشت:

گلر: په په رینا

او آدم بامزه ای است. او همیشه سعی می کند جوک بسازد و اعتماد به نفس بالای خود را نشان دهد. او گلری است که شما دوست دارید داشته باشید.

دفاع راست: استیو فینان

آرام ترین آدمی که در عمرم دیده ام. او هیچوقت تحت تاثیر استرس قرار نگرفت. شاید بهترین دفاع راستی نبود که دیده ام، اما از بازی کنار او لذت می بردم و هیچگاه ندیدم که اشتباه بزرگی مرتکب شود.

مدافع میانی: جیمی کرگر

بازی مقابل بلک برن در سال 2003 را به یاد دارم که پایش شکست. با این حال دوست نداشت از بازی خارج شود. او می خواست که باز هم بازی کند. او واقعا برای مدافع بودن ساخته شده بود. بهترین مدافعی که با او بازی کرده ام.

مدافع میانی: سامی هیپیا

یک دو پای تمام عیار. با حدود دو متر قد در هوا عالی بود. بازی خوانی صفت بارز او بود. یکی از بهترین آدم‌هایی که در فوتبال دیده ام.

دفاع چپ: کایرن ریچاردسون

او یک ماشین تمام عیار بود. بسیار قوی، سریع و هجومی. نبرد بز رگی با او برای جا گرفتن در ترکیب داشتم.

هافبک دفاعی: خاویر ماسکرانو

او خیلی سمج است. می دانم که چرا بازیکنان برای بازیکنان حریف تنفر برانگیز است چون او همیشه برای گرفتن توپ روی پای آن ها تکل می رود.

هافبک دفاعی: دانیله ده‌روسی

نگاه دقیق و پاس های ساده او چیزی هستند که بازیکنانی زیادی از پس آن بر نیایند. او یکی از بزرگترین های تاریخ رم است.

هافبک دفاعی: ژابی آلونسو

می توان او را بهترین پاسور نامید. هیچکس به مانند او نمی تواند پاس دهد. اولین بازی او در آنفیلد را به یاد دارم که 39 دقیقه طول کشید تا نخستین پاس اشتباه را ارسال کند. او باورنکردنی است.

هافبک: استیون جرارد

بدون تردید بهترین بازیکنی است که در کنار او بازی کرده ام. افتخار می کنم که در کنار او بازی کرده ام چون یکی از بهترین های تاریخ فوتبال است. او شخصیت فوق العاده ای دارد و کاپیتانی معرکه است.

مهاجم: فرانچسکو توتی

خدای رم. هیچگاه چیزی شبیه این ندیده بودم. به عنوان یک فوتبالیست او در 38 سالگی سرعت چندانی ندارد اما تکنیک و جاه طلبی او یک هدیه خدادادی است.

مهاجم: فرناندو تورس

او از زمان ترک لیورپول با مشکلاتی روبرو شد اما زمانی که من آنجا بودم او یک ماشین گلزنی بود. فکر می کنم فشار زیادی در چلسی روی او بود. گمان می کنم حالا به جایی که تعلق داشت باز گشت.

۱۶ اسفند ۱۳۹۳
استقبال راجرز از حضور دوباره سوارز در آنفیلد
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

استقبال راجرز از حضور دوباره سوارز در آنفیلد

برندان راجرز سرمربی لیورپول خوشحال است که قرار است لوئیس سوارز مهاجم اروگوئه ای اسبق قرمزها، بار دیگر پیراهن باشگاه را بر تن کند.

طرفداری- در بازی 29 مارس ستاره های لیورپول و لیگ برتر در یادبود استیون جرارد، قرار است لوئیس سوارز نیز در آنفیلد حاضر شود و به میدان برود.

راجرز در این خصوص به سایت رسمی باشگاه لیورپول گفت: "عالی خواهد بود. ما از زمانی که وی باشگاه را ترک کرده است، ارتباطمان را حفظ کرده ایم. او بازیکن بزرگی است که عاشق زمان حضورش در لیورپول است. او همیشه دلش می خواست برای بازی به اینجا بازگردد و همه تلاش خود را کرده است که بتواند برای آن بازی به اینجا بیاید."

"دوباره دیدن او عالی است و هواداران را خوشحال می کند. لوئیس عاشق لیورپول است. او به دنبال شانسی دیگر برای بازی در کشوری دیگر بود (و رفت) اما تحت تاثیر لیورپول قرار گرفته است. هواداران او را دوست دارند چون کسی بود که هر بار که در زمین تمرین یا زمین بازی به میدان رفت همه توان خود را برای باشگاه گذاشت. این چیزی است که آن ها می خواهند. این برای او خوب است که در این بازی، حضور داشته باشد."

۱۶ اسفند ۱۳۹۳

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۹۲,۸۲۶ بازدید
۱۷ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۵۰,۴۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۰,۳۴۴ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۵,۳۳۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۷۳ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۵۰ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۹,۳۵۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۶۸۷ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۳۳۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۳,۲۰۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۳۵۶ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۷۲ کاربر آنلاین است. (۲۱۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۷۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!