به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ
مهمان_
علاقه سنگربان مارسی به میلان

استیو مانداندا دروازه بان فرانسوی مارسی به بازی در میلان علاقمند است...

سایت گل : استیو مانداندا دروازه بان مارسی نمایش فوق العاده ای در رقابت های این فصل داشته به طوری که توجه چندین باشگاه بزرگ اروپایی از جمله میلان را به خود جلب کرده است.

ماندانا در گفتگو با France Football می گوید :"اگر بخواهم حقیقت را بگویم، شخصا هیچ خبری از علاقه میلان ندارم اما میلان باشگاه بزرگی است و آرژوی هر بازیکنی است که در آن بازی کند.از این که مورد توجه باشگاه بزرگی مانند میلان قرار گرفته ام خوشحالم.میلان دروازه بانان بزررگی مثل دیدا و آبیاتی دارد اما هیچ چیز قابل پیش بینی نیست."

مانداندا که یک متر و هشتاد و سه سانتیمتر قد دارد، در یکی دو فصل اخیر پیشرفت قابل توجهی داشته به طوری که در سن 24 سالگی می تواند یک سرمایه فوق العاده برای روسونری باشد.تنها مشکلی که مانداندا ممکن است در صورت رفتن به میلان با آن مواجه شود، از دست دادن شانس دعوت به تیم ملی فرانسه است.

ریموند دومنک سرمربی تیم ملی فرانسه به عدم توجه به بازیکنان حاضر در سری A مشهور است.سباستین فری دروازه بان فیورنتینا یکی از این بازیکنان است.

منبع

۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۸
مهمان_
جابجایی مانسینی با اسنایدر

اینتر ممکن است در پایان فصل مانسینی را با اسنایدر مبادله کند...

سایت گل : آمانتیو مانسینی مهاجم برزیلی اینتر که در آغاز فصل از رم به این تیم پیوست نتوانسته انتظارات را برآورده کند به طوری که ژوزه مورینیو قصد دارد این بازیکن را در پایان فصل در لیست فروش قرار دهد.

به نوشته روزنامه Mundo Deportivo مسئولان اینتر قصد دارند وسلی اسنایدر را به عنوان جانشین مانسینی در تابستان جذب کنند.اسنایدر مدتهاست مورد توجه سرمربی پرتغالی اینتر است و آنها قصد دارند پیشنهاد مبادله این دو بازیکن را به سران رئال مادرید ارائه کنند.این در حالی است که باشگاه رئال مادرید از زمانی که مانسینی در رم بود خواهان جذب او بودند و به نظر می رسد حاظر شوند اسنایدر را با او مبادله کنند.

گفته می شود مسئولان اینتر همچنین قصد دارند با رافائل فان در فارت، هموطن اسنایدر نیز که به احتمال فراوان در پایان فصل رئال را ترک خواهد کرد مذاکراتی انجام دهند.

منبع

۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۸
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
کاناوارو: به یووه خیانت نکردم.

کاپیتان تیم ملی ایتالیا اعلام کرده که بازگشتش به یووه قریب الوقوع است و امیدوار است تاهواداران او را درک کنند.

قرارداد فابیو کاناوارو با باشگاه رئال مادرید در ژوئن امسال به پایان خواهد رسید و این ستاره 35 ساله اعلام کرده که در حال انجام مذاکراتی با سران یووه برای بازگشت به این تیم است، تیمی که در سال 2006 آن را ترک کرد.

کاناوارو در گفت و گو با گاتزتادلوسپورت، گفت:« من بارها و بارها توضیح داده ام که در سال 2006 چه اتفاقی افتاد. به خوبی درک می کنم که بسیاری انتظار واکنش دیگری را از من داشتند ولی انتقال من به باشگاه مادریدی با توافق سران یووه صورت گرفت و به همین دلیل هم هست که رابطه کنونی من با سران و مسئولان جدید و قدیمی باشگاه یوونتوس در طول این سالها، تا این حد خوب بوده است. من به هواداران باشگاه و نظرات آنها احترام زیادی قائلم ولی امیدوارم که همه چیز به روند سابق و خوبش بازگردد و این آرزوی قلبی من است. »

پیش از این شایعاتی درمورد بازگشت کانا به تیم شهر زادگاهش ،ناپولی به گوش می رسید و حتی برخی شایعات او را در آستانه پیوستن به منچسترسیتی یا بایرن مونیخ می دانستند. خود کاناوارو در این رابطه ادامه داد:« سران ناپولی هرگز برای جذب من وارد عمل نشدند و رئیس این باشگاه هرکاری که دوست داشت انجام داد. او در ابتدااعلام کرد که بازیکن 35 ساله نمی خواهد و پس از آن از من عذر خواهی نمود. رقابتهای جام جهانی سال آینده برگزار خواهد شد و من می خواهم با خونسردی کار را دنبال کنم. سران باشگاه مادریدی به من گفته اند که می بایست تا زمان برگزاری انتخابات این باشگاه صبر کنم و به من توصیه کردند که به دنبال تیم مورد نظرم باشم.پس من هم از مدیربرنامه هایم خواستم تا راه حلی بیابد. من نمی خواستم تا درآستانه آغاز جام حهانی در حاشیه بمانم و به همین دلیل هم به پیشنهادات سیتی و بایرن پاسخ منفی دادم.»

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
لیپی: به یووه باز نخواهم گشت.

به نظر می رسد که هیچ شانسی وجود ندارد که بتوانیم مربی کنونی تیم ملی ایتالیا را بار دیگر برروی نیمکت مربی گری یووه ببینیم.

مارچلو لیپی، سرمربی کنونی تیم ملی ایتالیا معتقد است که فاصله بسیار زیادی برای بازگشت به تورین دارد. این در حالی است که در هفته های اخیر شایعاتی متعددی در مورد بازگشت این مربی موفق به تورین به گوش می رسید ولی برخلاف این شایعات، لیپی اعلام کرد که هیچ تصمیمی برای بازگشت به نیمکت مربی گری یوونتوس پس از پایان رقابتهای جام جهانی 2010 ندارد.

لیپی به کوریره دلوسپورت گفت:« هیچ احتمالی برای اینکه به نیمکت مربی گری یوونتوس بازگردم، وجود ندارد. من و بلنک دوستان بسیار خوبی هستیم ومن رابطه بسیار خوبی با این باشگاه دارم ولی اگر من با سران یووه به صرف شام می روم، به این دلیل نیست که من به یوونتوس بازخواهم گشت. این صحبتها شایعه محض است و صحت ندارد. »

این در حالی است که با بازگشت فابیو کاناوارو به تورین، بسیاری لیپی را مشوق اصلی او برای پیوستن به این تیم ایتالیایی می دانستند و معتقد بودند که پس از آمدن کاناوارو، لیپی نیز به این باشگاه تورینی خواهد پیوست. لیپی در این رابطه ادامه داد:« من از کاناوارو نخواستم که به یووه بازگردد. او فقط با من تماس گرفت و مرا در جریان تصمیمش قرار داد.»

منبع

۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بوفون:مرا سرزنش نکنید.

دروازه بان باشگاه یوونتوس اعلام کرده که هیچ مسئولیتی در قبال ضعف کنونی تیم ایتالیایی ندارد

جان لوئیجی بوفون، دروازه بان یوونتوس با اشاره به انتقادات اخیری که در مورد عملکرد او وارد شده است، پاسخ گو شده. ستاره ملی پوش یوونتوس در طول رقابتهای این فصل سریA گلهای زیادی را دریافت کردهو همین موضوع سبب شده تا انتقادات زیادی به او وارد آید ولی بوفون خواسته تا او را به خاطر نتایج ضعیف یوونتوس سرزنش نکنند.

جی جی بوفون در این رابطه به اکیپ گفت:« بله. من مشکلاتی داشتم ولی اکنون دیگر نباید گلی را دریافت کنم.من به خوبی می دانم که چه زمانی اشتباه کرده ام و چه زمانهایی اشتباه نکرده ام و به خوبی می دانم که شرایط سختی را سپری کرده ام.به بازیهایی که من در طول رقابتهای این فصل انجام داده ام،نگاه کنید. من در 18 دیدار، توپهای سهمگین و مهمی را مهار کردم و هیچ کس نمی تواند بگوید که شکست های یوونتوس، تقصیر من بوده است و باید واقعیتهارا پذیرفت.»

یوونتوس در 4 دیدار اخیر خود، نه گل را دریافت کرده است.

منبع

۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۸
مهمان_
ابراز تمایل سران میلان به مربی جنوا

گزارش ها حاکی از آن است که سران روسونری خود را برای جدایی آنچلوتی از این تیم آماده کرده و به دنبال به خدمت گرفتن گاسپیرینی به جای او هستند.

سایت گل: شایعات در مورد مربی آتی تیم میلان و جایگزین آتی کارلو آنچلوتی فراوان است و این روزها به گوش می رسد که سران روسونری تمایل زیادی برای به خدمت گرفتن جان پیرو گاسپرینی دارند. این در حالی است که سران میلان دائما از ادامه حضور آنچلوتی در رختکن این تیم سخن می گویند ولی مطبوعات ایتالیایی معتقدند که مربی سابق یوونتوس در پایان رقابتهای این فصل از سن سیرو خداحافظی کرده و هدایت چلسی را عهده دار خواهد شد.

روز گذشته یکی از روزنامه های ایتالیایی از لوچانو اسپالتی به عنوان گزینه اول مربی گری در لیست آرزوهای روسونری نام برد ولی امروز در روزنامه های ایتالیا خبری مبنی بر انجام توافقاتی میان سران روسونری و گاسپرینی به چشم می خورد و این طور به نظر می رسد که این مذاکرات تا چند روز آینده به پایان خواهد رسید.

این مربی 51 ساله توانست پس از سالها، جنوا را به روزهای اوجش بازگرداند و اکنون این تیم را در آستانه صعود به رقابتهای لیگ قهرمانان اروپاقرار داده است. البته در این میان ممکن است میلان وارد کورسی با یوونتوس شود، چرا که سران بینکونری هم تمایل فراوانی برای به خدمت گرفتن این مربی باتجربه و جانشین کردن او به جای کلودیو رانیری دارند.

منبع

۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۸
مهمان_
کیه‌لینی: شایستگی دوم شدن را داشتیم

مدافع ملی‌پوش ایتالیایی اعتقاد دارد که تیمش می‌توانست در جدول سری A دوم باشد.

سایت گل: نتایج ضعیف یوونتوس باعث شده این تیم نه امتیاز از صدر جدول عقب باشد. یوونتوس در چهار دیدار گذشته یک پیروزی هم به دست نیاورده و اجازه داده میلان به جایگاه دوم برسد.

جورجو کیه‌لینی مدافع میانی یووه درباره فصلی که تیمش گذرانده، و همچنین بازگشت فابیو کاناوارو حرف زده: «هدف ما رسیدن به پله دوم است، چون در طول کل فصل ما شایسته‌تر از میلان بودیم. انتقادها طبیعی است چون تا یک ماه قبل انتظارات فراوانی از ما می‌رفت. تا یک ماه گذشته فصل درخشانی داشتیم. در هر حال، رختکن متحدی داریم و همه پشت رانیری هستیم.»

این بازیکن 24 ساله درباره بازگشت فابیو کاناوارو به باشگاه هم نظر داده است: «این اقدامی مهم برای تیم خواهد بود چون او بازیکن بزرگی است و انسان بزرگی هم هست. او نه تنها در زمین، که در رختکن هم یاری‌گر ما خواهد بود. مطمئن هستم او به ما کمک می‌کند عنوانی به دست بیاوریم. او یک لیدر و برنده است.»

کیه‌لینی و کاناوارو بارها در تیم ملی ایتالیا تحت هدایت مارچلو لیپی کنار هم بازی کرده‌اند و زوج ایده‌آل این تیم هستند.

منبع

۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۸
مهمان_
سیدورف:اینتر بهتر از میلان بود

بازیکن سابق اینتر تصدیق می‌کند که تیم قبلی‌اش برای قهرمانی شایسته‌تر بوده است.

سایت گل: فصل دارد به پایان می‌رسد و کلارنس سیدورف هافبک میلان گفته داربی اینتر و میلان در 15 فوریه در سرنوشت اسکودتو تاثیرگذار بود. تیم سیدورف در حال حاضر با هفت امتیاز پشت سر اینتر قرار گرفته. اینتر در آن داربی دو بر یک پیروز شد و 70 دقیقه از حریف با نتیجه دو بر صفر پیش بود.

وقتی پاتو یک گل خورده را جبران کرد، میلان روی دروازه ژولیو سزار خیمه زد ولی برای جبران دیگر خیلی دیر بود. این بازیکن هلندی درباره گل آدریانو در آن دیدار که با دست زده شد به به گاتزتا دلو سپورت گفته است: «همیشه بخت و اقبال در فوتبال وجود دارد. در داربی هم همین طور بود. البته اینتر بیشتر از ما تلاش کرد. ما تسلیم شده بودیم.»

به نظر می‌رسد که این بازیکن 33 ساله، مثل آدریانو گالیانی نایب رییس باشگاه بر این باور است که قهرمانی در لیگ برای میلان محال است، هر چند که طرفداران میلان بعد از شکست اینتر از ناپولی امیدهای تازه‌ای به دست آورده‌اند. سیدورف این فصل 26 بار در سری A بازی کرده و پنج گل زده است.

منبع

۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۸
مهمان_
آنچلوتی: شام آخر را نخوردیم

مربی روسونری گفته با سیلویو برلوسکونی رییس باشگاه جلساتی خواهد گذاشت تا درباره آینده به بحث بنشینند.

سایت گل: کارلو آنچلوتی مربی میلان قبل از سفر تیمش به کاتانیا در نشست خبری قبل از بازی راجع به شایعات درباره آینده او توضیح داد: «حرفی را که بارها زده‌ام تکرار می‌کنم. وقتی به اهدافمان رسیدیم، با رییس برلوسکونی دیدار می کنم و برای آینده بحث خواهیم کرد. غذایی که روز پنجشنبه با او صرف کردیم شام آخر نبود و قطعا در آینده باز هم با او شام خواهم خورد.»

آنچلوتی درباره نقل و انتقالات این فصل هم توضیح داده است. میلان قصد دارد تیمی بسازد که قهرمان ایتالیا شود و آنچلوتی می‌گوید: «انتقالات وابسته به شرایط نستا، بوریلو و کالادزه خواهد بود. این بازیکنان قرار است فصل بعد به میادین بازگردند. حتی گتوزو هم کاملا آماده نیست ، هر چند که مارچلو لیپی او را برای جام کنفدراسیون‌ها می‌خواهد.»

مربی میلان حرف‌هایش را با صحبت درباره آینده یوان گورکوف که به صورت قرضی به بوردو رفته به پایان برد: «خیلی خوشحال می‌شوم اگر گورکوف به این جا بازگردد، اما همه چیز بستگی به تصمیم بوردو دارد. او در آن جا به بلوغ رسیده است.»

منبع

۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۸
مهمان_
زامپارینی: ماجرای رونالدو شوخی بود

پالرمو به دنبال خرید ستاره برزیلی نخواهد بود.

سایت گل: مائوریتسیو زامپارینی رییس باشگاه پالرمو گفته ایده آوردن رونالدو از کورینتیانس شوخی بود. گفته می‌شد سیسیلی‌ها به دنبال خرید مهاجم سابق اینتر هستند و والتر ساباتینی مدیر ورزشی باشگاه هم گفته بود که اگر بخت آن را داشت، رونالدو را می‌خرید. در هر حال این فرصت وجود ندارد و زامپارینی ماجرا را به صورت شفاف توضیح داده و گفته رونالدو را به رنتزو باربرا نخواهد آورد:

«رونالدو در پالرمو؟ نه، شوخی کردیم. رونالدو بازیکن بزرگی است و کمتر بازیکنی هست که بتواند شرایط او را داشته باشد و با آن همه مصدومیت دوباره به اوج آمادگی بازگردد. در هر حال، خرید رونالدو در برنامه‌های پالرمو جایی ندارد. خواستیم با روزنامه‌ها شوخی کرده باشیم و آنها هم گول ما را خوردند. اولویت ما خرید بازیکنان جوان است. متاسفانه رونالدو دیگر جوان نیست.»

منبع

۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۵۳۴ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۹,۷۴۳ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۵۰,۵۰۹ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۸,۹۷۳ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۱۹ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۸۵ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۹۸۵ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۴۹۸ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۴۸۸ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۱,۷۶۹ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۴۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۸۵ کاربر آنلاین است. (۱۸۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۸۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!