به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

کاریکاتور روز: دفاع آرسن ونگر از مسوت اوزیل در برابر انتقادات پل اسکولز
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

کاریکاتور روز: دفاع آرسن ونگر از مسوت اوزیل در برابر انتقادات پل اسکولز

عمر مومنی کاریکاتوریست وب سایت گل دفاع آرسن ونگر در برابر انتقادات اخیر پل اسکولز از عدم تلاش و تنبلی های مسوت اوزیل در ترکیب تیم فوتبال آرسنال را سوژه آخرین اثر خود قرار داده است.

۱۷ اسفند ۱۳۹۳
علاقه باشگاه آرسنال برای به خدمت گرفتن مدافع جوان تیم فوتبال سمپدرویا
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

علاقه باشگاه آرسنال برای به خدمت گرفتن مدافع جوان تیم فوتبال سمپدرویا

سران باشگاه آرسنال برای تقویت خط دفاعی خود به دنبال استعداد های جوان فوتبال - ایتالیا افتاده اند.

طرفداری - به گزارش فوتبال - ایتالیا پس از عدم پذیرش پیشنهاد باشگاه آرسنال برای به خدمت گرفتن دنیله روگانی مدافع 20 ساله و جوان باشگاه امپولی از جانب باشگاه یوونتوس به عنوان مالک این بازیکن، حال روزنامه La Repubblica از علاقه این باشگاه به آلسیو رومانولی سخن گفته است.

بر اساس این گزارش آرسن ونگر سرمربی توپچی ها مایل است تا این مدافع که سابقه عضویت در تیم زیر 21 ساله های ایتالیا را نیز دارد و هم اکنون در باشگاه سمپدوریا توپ می زند را برای تقویت خط دفاع خود به خدمت بگیرد و این در حالی است که توپچی ها در راه جذب این بازیکن باید رضایت باشگاه آ اس رم که به همراه سمپدوریا مالکیت مشترک رومانولی را در اختیار دارند را نیز جذب کنند.

۱۷ اسفند ۱۳۹۳
دنی ولبک: از زمان ترک منچستر پیشرفت کرده ام
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

دنی ولبک: از زمان ترک منچستر پیشرفت کرده ام

مهاجم 24 ساله انگلیسی در این فصل در 27 بازی فقط 7 گل به ثمر رسانده است.

طرفداری- به گزارش Goal، دنی ولبک اصرار دارد از زمان انتقال 20 میلیون یورویی وی از منچستر یونایتد به آرسنال پیشرفت کرده است. بازیکن 24 ساله انگلیسی در 27 بازی 7 گل به ثمر رسانده می گوید که از در این فصل پیشرفت زیادی داشته چرا که به او بیشتر بازی رسیده است.

ولبک می گوید:"فکر می کنم تا اینجای کار خوب بوده ام. امیدوارم کارهای خیلی بیشتری انجام دهم و من همیشه انتظار ارتقا و پیشرفت دارم. من احساس می کنم که پیشرفت کرده ام. این خیلی متفاوت است که شما از یک تیم به تیم دیگری بروید و با شرایط جدید وفق پیدا کنید و یارانتان را در زمین ناخودآگاه پیدا کنید و فکر می کنم وقتی شما ارتباطتان در زمین خوب می شود می توانید همه مسائل را حل کنید. من در هر سه پست هجومی بازی می کنم و فکر می کنم در چند هفته پیش پستم تغییری پیدا نکرده و هر کجا که مربی بخواهد با تمام وجود بازی می کنم."

۱۷ اسفند ۱۳۹۳
پیشنهاد 40 میلیونی غول های شهر منچستر برای ناینگولان
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

پیشنهاد 40 میلیونی غول های شهر منچستر برای ناینگولان

به نظر می رسد تیم های منچستر سیتی و منچستر یونایتد در حال آماده کردن پیشنهادی 40 میلیون یورویی برای به خدمت گیری راژا ناینگولان ، هافبک تیم آ اس رم می باشند.

طرفداری- به نوشته گازتا دلو اسپورت ، هافبک ملی پوش بلژیکی به هدف شماره یک هر دو تیم شهر منچستر در بازار نقل و انتقالات تبدیل شده است.

این بازیکن که یک سال پیش از تیم کالیاری به آ اس رم منتقل شده است توانست خود را به عنوان یک مهره کلیدی در ترکیب تیم پایتخت نشین ایتالیا اثبات کند و البته شایان ذکر است که درخشش این بازیکن بعد از ماجرای مصدومیت های کوین استروتمن نمود بیشتری داشته است.

به گزارش نشریه چاپ میلان ، مبلغ پیشنهادی منچستر یوناید 40 میلیون یورو خواهد بود و برای دستمزد سالیانه این بازیکن نیز 4 میلیون یورو در نظر گرفته شده است. این هافبک بلژیکی در حال حاضر در حال مذاکره برای تمدید قراردادش با رم و افزایش دستمزدش از 1/8 میلیون به 2/5 میلیون یورو در سال می باشد و البته به این مبلغ باید پاداش های مرتبط با عملکرد این بازیکن را نیز افزود.

با این حال ناینگولان همچنان در مالکیت مشترک دو تیم رم و کالیاری قرار دارد و در صورت انجام این انتقال مبلغ 20 میلیون یورو نیز به کالیاری خواهد رسید.

۱۷ اسفند ۱۳۹۳
انتقاد راجرز از وضعیت اسف بار چمن آنفیلد
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

انتقاد راجرز از وضعیت اسف بار چمن آنفیلد

برندان راجرز سرمربی لیورپول، کیفیت چمن آنفیلد را اسف بار دانست. با این حال ممکن است او تا یک فصل دیگر هم مجبور باشد تیمش را در همین زمین به بازی بفرستد.

طرفداری- در ماه های اخیر به دلیل بازسازی استادیوم، امکان تعویض چمن وجود ندارد و این سبب شده است که کیفیت چمن روز به روز کمتر شود. این مسئله راجرز را نگران کرده است.

به گزارش دیلی میل راجرز در مصاحبه پیش از بازی مقابل بلک برن گفت: "باید کاری در خصوص زمین انجام شود چون اگر می خواهیم بازی خودمان را ارائه دهیم به چمن بهتری نیاز داریم."

سران باشگاه از مشکل به وجود آمده آگاهند. اما تا زمانی که اضافه 8 هزار و 800 صندلی به جایگاه اصلی آنفیلد -که صد میلیون پوند هزینه در بر داشته است- تمام نشود، امکان تغییرات عمده وجود ندارد.

چمن فعلی زیر نظر شرکت دسو گرس مستر با عمر تقریبی 10 سال، 14 سال پیش در آنفیلد نصب شده است. در سال های اخیر کارکنان ورزشگاه با ترمیم سعی کرده اند کیفیت آن را قابل قبول نگاه دارند. سیستم آبیاری و زه کشی چمن متعلق به سال 1998 است. حتی اگر باشگاه سعی به تغییر سیستم زه کشی و آبیاری کند، بیم آن می رود که با وجود ماشین آلات سنگین باعث از بین رفتن تلاش های صورت گرفته شود.

به هر ترتیب لیورپول فصل آینده را نیز با همین چمن ادامه خواهد داد. آن ها توان جایگزینی یا بهبود وضعیت چمن را تا پیش از تابستان 2016 که بازسازی استادیوم به پایان می رسد ندارند.

۱۷ اسفند ۱۳۹۳
توره: مینیوله کسی بود که هرگز تسلیم نشد
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

توره: مینیوله کسی بود که هرگز تسلیم نشد

حبیب کولو توره مدافع باتجربه لیورپول ضمن تمجید از سیمون مینیوله اذعان کرد، این گلر بلژیکی در بدترین روزها هم دست از تلاش برنداشت.

طرفداری- پس از شروع بد لیورپول و مینیوله در این فصل، در شکست ماه دسامبر در خانه یونایتد راجرز به جای مینیوله از برد جونز در درون دروازه استفاده کرد. این گلر استرالیایی در بازی مقابل برنلی در باکسینگ دی مصدوم شد و از آن پس مینیوله به ترکیب بازگشت و کیفیتی متفاوت را ارائه داد. مینیوله از آن تاریخ تاکنون در هفت بازی لیگ برتر کلین شیت داشته است.

توره در این خصوص سایت رسمی گفت: "زمانی که او در ترکیب نبود باز هم کسی بود که در زمین تمرین به سختی کار می کرد و خود را آماده می کرد. همانطور که همیشه بود. وقتی برد (جونز) مصدوم شد، او به ترکیب بازگشت و جای خود را باز پس گرفت. این روحیه بالای او بود. او در روزهای بد به سختی کار کرد و توانست به فرم ایده آل خود برسد. می دانستم که او به این سطح باز می گردد. من با او زیاد صحبت می کنم چون هر دوی ما می توانیم فرانسه صحبت کنیم. او کسی است که هیچوقت تسلیم نمی شود. او کسی است که هر صبح می آید و به سختی تلاش می کند و رویکرد او تغییر نمی کند."

۱۷ اسفند ۱۳۹۳
دیگو کوستا: در آستانه انتقال به لیورپول بودم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

دیگو کوستا: در آستانه انتقال به لیورپول بودم

دیگو کوستا مهاجم اسپانیایی-برزیلی چلسی اذعان کرد در ابتدای فصل قبل در آستانه انتقال به باشگاه لیورپول قرار داشت.

طرفداری- کوستا که در تابستان اخیر با انتقالی 32 میلیون پوندی از اتلتیکو مادرید راهی چلسی شد، در حال سپری کردن فصلی موفق با این باشگاه است. با این حال او اذعان کرد فصل قبل از انتقال به چلسی، چیزی نمانده بود که با مبلغ 21 میلیون پوند راهی آنفیلد شود.

او به پیپل گفت: "من در آستانه ترک اتلتیکو بودم. لیورپول باشگاه بزرگی است اما من به سختی برای به دست آوردن جایگاهم در اتلتیکو جنگیده بودم و نمی توانستم به سادگی در آن مقطع جدا شوم. فکر می کردم مهم است که در اتلتیکو بمانم و به پیشرفتم ادامه دهم و سال های زیادی در این تیم باقی بمانم."

۱۷ اسفند ۱۳۹۳
هندرسون: می خواهم جرارد جام را بالا ببرد
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

هندرسون: می خواهم جرارد جام را بالا ببرد

جردن هندرسون کاپیتان این روزهای لیورپول اعتقاد دارد، استیون جرارد شایسته این است که پیش از ترک باشگاه به مقصد آمریکا شایسته بالا بردن جام قهرمانی جام حذفی است.

طرفداری- جردن هندرسون جوان که در نبود جرارد وظیفه کاپیتانی تیم را بر عهده دارد، ممکن است در پایان فصل به جای این بازیکن به عنوان کاپیتان دائم باشگاه انتخاب شود. با این حال هندرسون اذعان کرد همه تلاش خود را برای این که جرارد در روز تولدش جام قهرمانی حذفی را بالای سر ببرد انجام می دهد.

به گزارش میرر، هندرسون در این خصوص به خبرنگاران پیش از بازی مقابل بلک برن گفت: "اگر بتوانیم آخرین بازی را به خاطر استیوی برنده شویم داستان فوق العاده ای را رغم زده ایم. از زمان حضور در باشگاه چیزهای زیادی در داخل و خارج از زمین، از او یاد گرفته ام. وقتی او مصدوم است من کاپیتان هستم و این شانس بزرگی برای من است. با این حال استیوی رهبر ماست."

او افزود: "لیورپول کاپیتان های مطرحی در طول تاریخ خود داشته است. استیوی در 10-15 سال اخیر کاپیتان بوده است و او یکی از بهترین کاپیتان های دنیای فوتبال است. امیدوارم او زودتر به ترکیب بازگردد چون به حضور او نیاز داریم."

او در خصوص مقایسه هایی که این روزها بین او و جرارد می شود گفت: "فکر نمی کنم هنوز بتوانم خودم را با استیون جرارد مقایسه کنم. او در ده سال اخیر هر فصل 10-15 و یا 20 گل به ثمر رسانده است. من هیچ جایی نزدیک به آن نیستم."

۱۷ اسفند ۱۳۹۳
فن خال: هدف اصلی ما در این فصل رسیدن به لیگ قهرمانان است
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

فن خال: هدف اصلی ما در این فصل رسیدن به لیگ قهرمانان است

منچستر یونایتد می تواند با پیروزی در دیدار روز دوشنبه خود به نیمه نهایی جام حذفی برسد اما فن خال معتقد است که هدف اصلی آن ها در این فصل کسب سهمیه لیگ قهرمانان است.

طرفداری - به گزارش fourfourtwo جام حذفی تنها جامی است که یونایتد در این فصل در آن شانس قهرمانی دارد. این تیم روز دوشنبه به مصاف آرسنال می رود. اما با توجه به رقابت شدید منچستر یونایتد با 5 تیم دیگر برای حضور در جمع 4 تیم برتر لیگ فن خال تاکید دارد که رساندن یونایتد به لیگ قهرمانان هدف اصلی اوست.

فن خال در مصاحبه خود گفت :"می خواهم به هدفی که برای آن برنامه ریزی کرده بودیم برسیم، هدف ما در این فصل کسب سهمیه لیگ قهرمانان بود و کسب یک قهرمانی بسیار عالی خواهد بود. قهرمانی برای بازیکنان بسیار عالی است اما وظیفه ما در سال اول کسب سهمیه لیگ قهرمانان است."

او در ادامه گفت :"فکر می کنم ونگر راست می گوید. او همیشه می گوید برای یک باشگاه لیگ قهرمانان بالاترین سطح است. پایان فصل در جمع 4 تیم بسیار عالی است. اگر جام حذفی را ببریم به لیگ قهرمانان نمی رسیم و تنها یک جام برده ایم."

۱۷ اسفند ۱۳۹۳
بلان: باید برابر چلسی از موقعیت های خود بهتر استفاده کنیم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

بلان: باید برابر چلسی از موقعیت های خود بهتر استفاده کنیم

سرمربی تیم پاریسن ژرمن از پیروزی شاگردانش در دیدار روز شنبه برابر لنس رضایت دارد اما از عملکرد آن ها در گلزنی راضی نیست

طرفداری - به گزارش goal.com بلان معتقد است که اگر می خواهند در دیدار حساس برابر چلسی در لیگ قهرمانان به برتری برسند باید از موقعیت های خود بهتر استفاده کنند. پاریسی ها که باید برای بازی برابر چلسی در لیگ قهرمانان آماده شوند در دیدار برابر تیم لنس با نتیجه 4-1 به برتری رسیده اند.

بلان از نتیجه راضی است اما از قدرت تمام کنندگی بازیکنانش رضایت ندارد. او معتقد است که اگر در دیدار برابر چلسی نیز بدین شکل موقعیت های خود را هدر دهند شکست خواهند خورد.

بلان در مصاحبه خود گفت :"نتیجه این دیدار خوب بود و هیچ مصدومی نیز نداشتیم و نتیجه خوبی برای ما بود. سه امتیاز بازی را کسب کردیم و موقعیت های خوبی نیز ایجاد کردیم. اما باید در روزهای باقی مانده بر روی تمام کنندگی خود کارکنیم. مشخص است که در دیدار برابر چلسی به اندازه این دیدار فرصت گلزنی نخواهیم داشت."

دیدار رفت این دو تیم با نتیجه 1-1 به پایان رسید. در آن دیدار ایوانوویچ چلسی را پیش انداخت و کاوانی بازی را به تساوی کشاند.

۱۷ اسفند ۱۳۹۳

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۱۸,۳۹۴ بازدید
۲۰ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۷۵,۴۱۶ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۱,۴۲۴ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۷,۹۸۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۲۱ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۱,۰۸۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۳۶۰ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۶۲۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۸,۵۶۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۴۸۴ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۸۶ کاربر آنلاین است. (۲۲۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۸۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!