به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار روز لیگ قهرمانان
نام کاربری: argentina
پیام: ۱,۷۱۲
عضویت از: ۱۱ تیر ۱۳۸۹
از: MY BEST CITY IS QUCHAN
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- دیگو آرماندو مارادونا - یوهان کرایف
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- پپ گواردیولا - آرسن ونگر
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
ونگر: داور با اخراج فان پرسی، بازی را کشت

داور در صحنه های مختلف بازی چندان با جدیت و قاطعیت تصمیم گیری نمی کرد

سایت گل- آرسن ونگر مربی باشگاه آرسنال در صحبتهایی اعلام کرد که حتی مسئولان رسمی یوفا هم از تصمیم داور برای اخراج کردن روبین فان پرسی در دیدار مقابل بارسلونا به شدت متعجب شده اند

از نظر ونگر تصمیم بوساکا برای اخراج روبین فان پرسی در دقایق کلیدی بازی و وقتی بازی 1-1 دنبال می شد، به منزله کشتن بازی بود.

ستاره هلندی آرسنال به خاطر آنکه یک ثانیه دیرتر از زمانی که ماسیمو بوساکا در سوتش دمید،به توپ ضربه زد کارت زرد دوم را از داور اخراج کرد؛ چرا که بوساکا اعتقاد داشت که رفتار او به منزله توهین به ورزشی و خراب کردن بازی تماشایی بوده است.

ونگر گفت:« چطور می توان بازی فوتبال را به این ترتیب کشت؟ دو قشر مختلف افراد می توانند ناراضی باشند: آنهایی که آرسنال را دوست دارند و آنهایی که فوتبال را دوست دارند. خیلی سخت است که رفتار بوساکا را درک کرد.هرکسی که درسطح مشخصی فوتبال بازی کرده باشد، نمی تواند دلیل چنین تصمیمی در این سطح را درک کند.این غیرممکن است. او بازی فوق العاده و تماشایی را به خاطر چه خراب کرد؟! اگر دلیل اخراج یک تکل بد بود، دلیلش قانع کننده و عادلانه بود.»

ونگر ادامه داد:« اگر فوتبال را دوست داشته باشید این تصمیم واقعا شرم آور است .من با مسئولان یوفا هم صحبت کردم و آنها هم به شدت شوکه شده بودند.اگر تو بی طرف باشی، هیچ وقت چنین تصمیمی نخواهی گرفت.»

البته مربی فرانسوی آرسنال با وجود خشم فراوانش،تمجید از بارسلونا را فراموش نکرد و گفت:« ما مقابل تیم خیلی خوبی شکست خوردیم. به آنها تبریک می گویم و برایشان در آینده آرزوی موفقیت می کنم. ما سه شنبه شب حسرت زیادی خوردیم،چون نمی خواستیم این گونه شکست بخوریم.»

مربی فرانسوی آرسنال اعلام کرد که بعد از آن با بوساکا رودر رو شد ولی نتوانست آنچه می خواست را از دهان او بشنود:« او شنوای حرفها بود، نه فقط شنوای دیدگاه من.فکر می کنم که او فکر می کند که تصمیم درستی گرفته. حس می کنم که بارسلونا به اندازه کافی برای پیروزی مقابل هر تیمی ،درشرایط عادی خوب است و ما هم می خواستیم این فرصت را بیابیم که در شرایطی عادی اینجا بازی کنیم.»

تعویض شچسنی با مانوئل آلمونیا در دقایق ابتدایی بازی، ونگر را به شدت ناراحت کرد.شچسنی در دقایق ابتدایی بازی به خاطر مهار شوت دانی آلوس دچار در رفتگی انگشت شد. ونگر گفت:« انگشت شچسنی در رفت.ما باید میزان مصدومیت او را بررسی کنیم و نمی دانم که چند روز از میادین به دور خواهد بود.»

۱۸ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
مونتلا: با سربلندی کنار می رویم

مونتلا معتقد است که رم مقابل شاختار تیمی با روحیه نشان داد

سایت گل- وینچنتزو مونتلا مربی رم درپایان دیدار تیمش مقابل شاختار در اوکراین به شدت ناامید بود ولی معتقد است که جلوروسی باید سرش را بالا بگیرد

رم که در دیدار رفت با نتیجه 2-3 مغلوب شاختار شده بود در دیدار برگشت هم با 0-3 در اوکراین مقابل حریف به زانو درآمد تا در مجموع دو دیدار این شاختار باشد که با نتیجه 2-6 به مرحله یک چهارم پایانی برسد.

مونتلا از روحیه شاگردانش در دیدار سه شنبه شب راضی است و در کنفرانس خبری پایانی دیدار گفت:« قبل از بازی از شاگردانم خواستم تا با ثبات بازی کنند و جدای از نتیجه، پیشرفت را در بازی شان نشان دهند. از این نظر واقعا راضی هستم. تا زمانی که تیم ما ده نفره شد، بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. ما در نیمه اول 5 یا 6 شوت درچارچوب داشتیم ولی بعد با کارت قرمز همه چیز تغییر کرد. من در هر صورتی قول داده ام که در مورد داوران صحبت نکنم.»

مربی جوان رم ادامه داد:« جو ورزشگاه جوی فشرده بود ولی مهمترین نکته حفظ حد و مرزها بود. ما باید همیشه زمین مسابقه را با سربلندی ترک کنیم. دست کم سه شنبه شب توانستیم این کار را انجام دهیم. زمانی که من تیم را در دست گرفتم، بازیکنان به خاطر شرایط سخت و منفی جدیتشان را از دست داده بودند ولی سه شنبه شب دست کم، منسجم بودیم و نباید دل شکسته شویم، چون در مسیر صحیحی قرار گرفته ایم.»

در جریان این بازی فیلیپه مکس از زمین مسابقه اخراج شد و مارکو بوریه لو نتوانست یک ضربه پنالتی را برای رم مبدل به گل کند تا اوضاع برای رم خوشایند نشود.

مونتلا در بخش پایانی صحبتهایش در مورد پنالتی از دست رفته تیمش گفت:« همیشه قبل از هر بازی پنالتی زن تیم را معلوم می کنم. در دیدار مقابل لچه و دیدار سه شنبه شب، داوید پیسارو قرار بود این کار را انجام دهد. ولی هرکسی که فوتبال بازی می کند می داند که گاهی وقتها بازیکنان چه حسی دارند. پیسارو به مارکو اجازه داد تا پشت توپ قرار بگیرد. برای مارکو متاسفم پس دفعه بعد خودم پنالتی ها را خواهم زد.»

۱۸ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
همه چيز تحت تأثير اشتباهات بوساكا: آرسنالي‌ها شاكي‌اند و بارسلونایي‌ها طلبكار

تصميمات مشكوك بوساكا به ترتيب شامل خطاي پنالتي روي ليونل مسي، برخورد شديد آبيدال و ويلشير، ضربه آرنج فان پرسي، اخراج فان پرسي و همين‌طور صحنه منجر به خطاي پنالتي بارسا در دقيقه 71 بود.

سايت گل ـ‌ ماسيمو بوساكا داور سوئيسي مسابقه شب گذشته بارسلونا ـ آرسنال نمايشي در حد اين مسابقه بزرگ و جذاب ارائه نداد. او كه در اولين برخورد شديد بازي تكل از پشت خشن دني آلويز را روي پاي سمير نصري ناديده گرفت، مسبب اتفاقات بعدي اين مسابقه جنجالي شد.
تصميمات مشكوك بوساكا به ترتيب شامل خطاي پنالتي روي ليونل مسي، برخورد شديد آبيدال و ويلشير، ضربه آرنج فان پرسي، اخراج فان پرسي و همين‌طور صحنه منجر به خطاي پنالتي بارسا در دقيقه 71 بود.
بوساكا در هر يك از اين صحنه‌ها مي‌توانست تصميم متفاوتي بگيرد اما در نهايت تصميمي گرفت كه چندان باب طبع هيچ يك از هر دو تيم نبود. قضاوت او در اين بازي به قدري پرنوسان بود كه مربي خونسردي مثل ونگر بارها به لب خط آمد و حتي در پايان مسابقه قصد ورود به داخل ميدان را داشت. ونگر در پايان مسابقه هم عقيده داشت داور در نتيجه به دست آمده كاملا مقصر بوده است.
اعتراض او بيشتر روي اخراج فان پرسي بود، فان پرسي در اوايل نيمه دوم در طي فرار از بين دو مدافع بارسلونا پس از پرچم كمك داور اقدام به شوت‌زني كرد و همين مسأله باعث دريافت كارت زرد دوم وي شد.
او هر چه تلاش كرد براي داور توضيح بدهد كه در صحنه اخطار صدايي را نشنيده است فايده‌اي نداشته است و از زمين بازي بيرون رفت، ونگر در توضيح اين ماجرا مي‌گويد: هر كس كه فوتبال بازي كرده باشد مي‌داند كه اين تصميم اشتباه بود.

۱۸ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
میرسئا لوسکو: شاختار آغازگر مسیر جدیدی است

مربی شاختار در صحبتهایی به تمجید از شاگردانش پرداخت

سایت گل- میرسئا لوسکو، مربی شاختار دونستک معتقد است که راهیابی تیمش به مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا، به منزله آن است که تیمش « مسیر جدیدی»را خلق کرده است.

این تیم اوکراینی توانست تا با از پیش رو برداشتن رم برای اولین بار در تاریخ باشگاهش به مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا راه یابد.

شاختار در مجمو ع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه 2-6 مقابل رم به پیروزی رسید.در پایان این دیدار لوسکو به خبرنگاران گفت :« تیم من در حال بلوغ است و ما بازیکنانی 20 و 21 ساله داریم که برای 4 یا 5 سال با ما قرارداد دارند.»

این مربی رومانیایی به فیفا گفت:« ما در سال 2009 در جام یوفا به قهرمانی رسیدیم و اکنون با پیروزی مقابل رم در مسیر جدیدی قرار گرفته ایم که گام رو به جلوی دیگری است.ما در فکر آنچه پیش روست، نیستیم.»

۱۸ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
بوریه لو: مسئولیت پنالتی از دست رفته را می پذیرم

مارکو بوریه لو،ستاره رم مسئولیت پنالتی از دست رفته تیم را که نتوانست مبدل به گل کند،برعهده گرفته است

سایت گل- مارکو بوریه لو ، مهاجم باشگاه رم در جریان دیدار سه شنبه شب تیمش مقابل شاختار دونستک نتوانست ضربه پنالتی تیمش را مبدل به گل کند و همین موضوع باعث شد تا انتقادات فراوانی از او به عمل بیاید.

این ستاره ایتالیایی با تمجید از عملکرد تیمش به مدیاست گفت:« من از اینکه این ضربه پنالتی را زدم حسرت نمی خورم ولی به شدت ناامیدم و مسئولیت همه چیز را بردوش می گیرم.»

بوریه لو ادامه داد:« در جریان بازیهای دیگر، اوضاع برای من بهتر بود. من راضی ام چون رم در نیمه اول بازی خوبی را به اجرا گذاشت ولی در لحظات خاصی جریمه شدیم.من اصلا بدبین نیستم چون ما در سه دیدار سری آ هفت امتیاز گرفته ایم.از همین رو می توانم بگویم که ما تیم خوب و سالمی هستیم.حاضرم با هر کسی که می گوید رم سرحال به نظر نمی رسد و یا اینکه رم بد بازی کرد، بحث کنم.»

بوریه لو ادامه داد:« من به خاطر از دست دادن پنالتی سرزنش خواهم شد ولی واقعا در جریان این مسابقه به شدت تلاش کردم،مثل همه هم تیمی هایم.»

بوریه لو معتقد است که او در جریان دیدارهفته آتی تیمش مقابل لاتزیو، در کنار فرانچسکو توتی در ترکیب اصلی تیم قرار خواهد داشت:« من آماده ام تا برای تیم به میدان بروم ولی این تصمیم مربی است که چه بازیکنانی درترکیب تیم قرار بگیرند.من مثل عصر سه شنبه آماده بازی برای تیم خواهم بود.»

سایت گل

۱۸ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
عصبانیت فان پرسی از بوساکا: او مضحک است/به ما خیانت شده است

من اگر فاصله بین سوت او و ضربه من 4 ، 5 یا 6 ثانیه بود تصمیمش رادرک می کنم ولی از زمانی که او سوت را زد تا زمانی که من ضربه را زدم یک ثانیه بیشتر طول نکشید که این کاملا مضحک است

سایت گل- روبین فان پرسی مهاجم هلندی آرسنال در صحبتهایی ماسیمو بوساکا، داور مسابقه را «مضحک و خنده دار» خوانده و معتقد است که داور با اخراج او، «روند بازی را مقابل بارسلونا کشته است.»

بارسلونا در نهایت با نتیجه 1-3 مقابل آرسنال به برتری رسید و این درحالی بودکه فان پرسی در دقیقه 55 و زمانی که بازی 1-1 دنبال می شد، با دریافت دومین کارت زرداز زمین مسابقه اخراج شد.

فان پرسی در صحبتهایی به اسکای سپورتس گفت:« فکر می کنم این تاثیر بزرگی بر بازی ما داشت. به نظر من ، این اخراج کاملا خنده دار بود، من چطور می توانم زمانی که 95 هزار نفر بالا و پائین می پرند، صدای سوت داور را بشنوم.»

فان پرسی جلوتر از مدافع بارسلونا به دنبال مال خود کردن توپ بود و خط نگه دار به نشانه آفساید پرچم خود را بالا برد.البته یک ثانیه بعد از سوت داور، این مهاجم توپ را به سمت دروازه شوت کرد و باعث شد تا داور کارت زرد دوم را به فان پرسی نشان دهد. زمان کم بین سوت داور و شوت فان پرسی بود که این ستاره هلندی را به شدت عصبانی کرد.

فان پرسی ادامه داد:« این حتی کار را بدتر کرد. من اگر فاصله بین سوت او و ضربه من 4 ، 5 یا 6 ثانیه بود تصمیمش رادرک می کنم ولی از زمانی که او سوت را زد تا زمانی که من ضربه را زدم یک ثانیه بیشتر طول نکشید که این کاملا مضحک است.او سه شنبه شب کلا بد بود و تمام سوتهایی که می زد علیه ما و خنده دار بود. نمی دانم او چرا برای قضاوت این بازی انتخاب شده بود و این کاملا مضحک است.»

بازیکنان آرسنال از جمله فان پرسی سعی در این داشتند تا داور را متقاعد کنند که صدای سوت را نشنیده اند ولی توضیحات آنها قابل قبول نبود و داور کارت زرد دوم و در نتیجه کارت قرمز را مقابل صورت فان پرسی گرفت

ستاره هلندی ادامه داد:« من توضیح دادم که اینجا 95هزار نفر بالا و پائین می پرند و من نتوانستم صدای سوت او را بشنوم. ولی او گفت کارت زرد دوم..ما حس می کنیم که به ما اندکی خیانت شده است ولی ما به شدت جنگیدیم. وقتی بازی 1-1 بود، با تمام توان نبرد کردیم و نظر ما این است که داور بازی را کشت .»

سایت گل

۱۸ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
دانی آلوس و تمجید از بارسای استثنایی
مدافع باشگاه بارسلونا در صحبتهایی به تمجید از عملکرد تیمش مقابل آرسنال پرداخته است

سایت گل- دانی آلوس ستاره برزیلی باشگاه بارسلونا زبان به تمجید از هم تیمی هایش به خاطر عملکرد فوق العاده در مصاف با آرسنال در دیدار برگشت دو تیم درنوکمپ گشوده است.

بارسا که در دیدار رفت با نتیجه 1-2 مغلوب آرسنال شده بود در دیدار برگشت با نتیجه 1-3 به پیروزی رسید و به مرحله یک چهارم پایانی رقابتها راه یافت

در پایان این مسابقه دانی آلوس به خبرنگار مارکا گفت:« تنها یک بارسلونا و دو دیدار (رفت و برگشت وجود دارد) که ما کار را برای حریفمان بسیار سخت کردیم. در ورزشگاه جو بسیار خوبی حاکم بود. افراد توانستند به خوبی روند بازی را بخوانند و این برای ما بسیار خوب بود.»

سایت گل

۱۸ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
تحلیل مارکا:ونگر با آتش بازی کردو سوخت

سایت گل- فان پرسی مرد شماره یک آرسنال در دیدار رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا مقابل بارسا بود و در دیدار برگشت هم مرد شماره یک میدان از لحاظ دیگری بود. این طور به نظر می رسد که او شروع کننده و تمام کننده آرسنال در این مرحله بود و استراتژی ونگر برروی نمایش این ستاره هلندی می چرخید

فان پرسی هلندی در نیمه اول دیدار سه شنبه شب ورزشگاه نوکمپ یک روح سرگردان بود و درنیمه دوم هم بنا به یک اتفاق مجبور به ترک زمین مسابقه شد.

در پایان این مسابقه ونگر سعی بر آن داشت تا برنامه ریزی غلطش برای این دیدار را توجیه کند و چه کسی بهتر از بوساکا برای آنکه تقصیرها را برگردن او بیندازد. با این وجود با توجه به آنچه درنوکمپ رخ داد،مربی فرانسوی آرسنال راه دیگری به جز اذعان به برتری این بارسا نداشت. مربی فرانسوی که تیمش در لیگ برتر عملکرد فوق العاده ارزشمندی دارد شک و شبهات فراوانی را با آرسنال در عرصه اروپایی داشت

ونگر سوخت و سسک فابرگاس درمیان سوتهای انتقادی از زمین نوکمپ بیرون رفت.چه کسی می داند، شاید همین سوتهای انتقادی که با بی عدالتی نصیب کاپیتان آرسنال شد،روزی تاریخ را عوض کند.سسک درسالهای گذشته چندین بار از عشق و محبتش به بارسلونا گفته ولی اگر در اسپانیا و دربارسلونااو را نمی خواهند، تیمی درپایتخت این کشورهست که دربها را به روی سسک بازکرده است. آینده سسک تا به امروز در دست هواست و الان و پس از سوتهای نوکمپ باید دید که به کجا خواهد رسید!

خاویر دومینگس- مارکا

۱۸ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
گزارش ویژه:بازتاب شکست آرسنال درمطبوعات اروپایی: شعله خشم برای بوساکا، تمجید از مسی

شاهکار مسی در دیدار سه شنبه شب ورزشگاه نوکمپ، گلهای بازی، اخراج فان پرسی و جنجال برروی نیمکت دو تیم اتفاقاتی بود که رسانه های انگلیسی به آن پرداخته اند

سایت گل- پس از شکست 1-3 آرسنال مقابل بارسلونا در دیدار برگشت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا در نوکمپ، رسانه های انگلیسی ناامیدی شان را از اتفاقات رخ داده در این دیدار پنهان نکردند.

روزنامه «تایمز» بخشی از صحبتهای ونگر را برای تیتر اصلی مطلبش انتخاب کرده است:« داور ما را کشت.»

روزنامه «گاردین» بیشتر تمرکزش را به اخراج روبین فان پرسی از زمین مسابقه قرارداده و البته در گزارش خود به کیفیت بالای بازی لیونل مسی پرداخته و تیتر زده:« تیم ده نفره آرسنال با جادوی مسی برای بارسا به خانه بازگشت»

روزنامه «سان » هم تیتر زده:« تحت تعقیب» و این تیتر به بوساکا برمی گردد و در نسخه اینترنتی این روزنامه از کاربران پرسیده شده:« آیا حس می کنید حق آرسنال در نوکمپ دزدیده شد؟»

در مطلب این روزنامه می خوانیم:«این بار این بوساکا بود و نه ستاره آرژانتینی که آرسنال را از رسیدن به رویای حضورش در مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا بازداشت.»

دیلی میرر هم چاره ای نداشت به جزاینکه به تمجید از بازی بارسا بپردازد:« مسی و چابی آبی اناری ها را رهبری کردند» و به این نکته اشاره کرد که تیم 10 نفره توپچی ها دست خالی ماند.

اگر نیم نگاهی هم به مطبوعات سایر اروپا بیندازیم، می بینیم که رسانه های اروپایی ، رویه ای مثل انگلیسی ها در راستای اشتباهات داوری و تاختن به ماسیمو بوساکا برنگزیده اند و همگی با اشاره به برتری بارسا در بازی، از عملکرد خوب تیم گواردیولا تمجید کرده اند.

روزنامه اکیپ به این نکته اشاره کرد که صعود بارسا پس از اخراج فان پرسی رقم خورد:« بارسا با ضربه ای به حریف به پیروزی رسید.»
گاتزتا دلوسپورت ایتالیا تیتر زد:« بارسا آرسنال را از پیش رو برداشت.»

سایت گل

۱۸ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
جیان فرانکو زولا: میلان می تواند تاتنهام را شکست دهد/ تیم تاتنهام جوان و کم تجربه است

تیم ایتالیایی در دیدار رفت در خانه 1-0 مغلوب حریف انگلیسی شد و اکنون کار دشواری در وایت هارت لین در پیش دارد

سایت گل- جیان فرانکو زولا، ستاره سابق فوتبال ایتالیا، معتقد است میلان می تواند در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان تاتنهام را شکست دهد و راهی مرحله بعد شود.
تیم ایتالیایی در دیدار رفت در خانه 1-0 مغلوب حریف انگلیسی شد و اکنون کار دشواری در وایت هارت لین در پیش دارد.
با این وجود زولا به روسونری ایمان دارد و معتقد است الکساندر پاتو می تواند تیمش را به سوی قهرمانی هدایت کند.
او در مصاحبه با روزنامه گاتزتادلو اسپورت گفت:" میلان از شانس زیادی برای صعود به مرحله بعد برخوردار است. تاتنهام تیم خوبی است اما آنها جوان و کم تجربه هستند."
زولا همچنین در مورد سیستم پیشنهادی اش برای میلان گفت:" آنها باید باز بازی کنند زیرا این باعث ضربه پذیر شدن خط دفاعی تاتنهام می شود.

میلانی ها باید هوشیار باشند و از این مسئله بهره بگیرند. به نظر من از نظر تاکتیکی فکر می کنم این دیدار نسبت به دیدار رفت برای میلانی ها ساده تر است.
آنها باید روی پاتو حساب کنند. او می تواند با سرعتش به تیم انگلیسی ضربه بزند."

سایت گل

۱۸ اسفند ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۱۸,۹۰۹ بازدید
۵ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۶,۱۶۱ بازدید
۲۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۱۶۴ بازدید
۲۷ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۱,۹۵۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۴ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۱۳۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۲۹ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۱۰۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۴۴۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۲۳ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۱۸ کاربر آنلاین است. (۱۵۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۱۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!