به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: گیشه مطبوعات و نشریات لیگ فانتزی
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
هایبوری:

دی بوئر:
استعفا میدهم

فرانک دی بوئر همان لحظه ای که به کنفرانس رسید و میگروفون را به دست گرفت گفت:من از این لحظه استعفا میدهم و دیگر سرمربی تیم محبوب آرسنال نیستم.
هیچ وقت اینچنین نتایجی به ذهنم خطور نمیکرد.اگر ما از سویا 6-2 ببازیم در مقابل بارسا چه کار میکنیم؟
سویا از ما قوی تر است،ولی نه در حد این نتیجه.
این فقط نشان از این دارد که من خوب نیستم و رایکارد خوب است.
همین.
ولی باید بگویم اگر کاکا را به زور از من نمیگرفتند این حال و روز ما نبود.
روزهای خوبی در آرسنال داشتم و دوس دارم در آینده باز هم آن ها را تجربه کنم.

حسینی:
استعفای دی بوئر به هیچ عنوان مورد قبول واقع نمیشود/خانه تکانی آرسنال
حسینی بعد از اتمام بازی گفت:من چیزی از دی بوئر نشنیده ام؛اگر همچین چیزی گفته باشد به هیچ عنوان تایید نمیکنیم و او باید فردا در تمرین حضور داشته باشد.ولی با توجه به مشکلات شخصی برای فیلیپ کوکو،ویتور پریرا سرمربی پورتو به عنوان دستیار اول دی بوئر انجام کار خواهد کرد،همچنین پاتریک کلایورت هم به جمع دستیاران ما اضافه میشوند.همچنین دیوید سیمن از کار برکنار شده و ادوین ون در سار مربی دروازه بان های ما خواهد بود.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
دی بوئر:از خرید ها راضی هستم

فرانک دی بوئر در مصاحبه ی اختصاصی با هایبوری گفت :ز خرید ها خیلی راضی هستم،قصد من این بود که عده ای بازیکن جوان به تیم اضافه شوند که همین طور هم شد.ما بهترین بازیکنان جوان را جدا کردیم و خریدیم.فقط یک بازیکن را نتوانستیم بخریم که مارکو رئوس بود،او هم صد در صد میتوانستیم بخریم که اشتباه ما در قیمت مزایده باعث از دست رفتن او شد.اشکالی ندارد ما بهترین بازیکنان جوان را داریم.الکس سونگ را به خانه بازگرداندیم،مونیاین و سن خوزه را از بیبائو خریدیم،اشملزر و اسون بندر را از بروسیا دورتموند خریدیم،تر استگن را از مونشن گلادباخ خریدیم،کریستین اریکسن را از آژاکس خریدیم و فالکائو را یک نیم فصل از لیون قرض گرفتیم.به نظرم بازیکنان جوان خوبی گرفتیم.

وی در پاسخ به سوال خبر نگاری مبنی براین که درست است تیم لیون میخواست که فالکائو را با نیمار عوض کنید گفت:"نه به هیچ وجه درست نیست،من از مدیر لیون تقاضا کردم که این لطف را در حق ما بکند
وی در خصوص بازیکنانی که از تیم رفته اند گفت:"ما مورگان دی سانتیکس،رولاندو،ون بومل و دل پیرو را به لیون دادیم.ون در وارت را با سونگ عوض کردیم،گیگز را به اسپانیول فروختیم،قرارداد قرضی اوزیل را فسخ کردیم؛ماسکرانو و پاززینی را هم برای میدان دادن به جوان تر ها فروختیم.جا دارد از تمام این بازیکنان کمال تشکر را بکنیم.اما روبرتو کارلوس که از فوتبال خداحافظی کرد و دیگر ما را همراهی نمیکند،و ما قرارداد بارتو و فابیانسکی را فسخ کردیم.
به زودی خودمان لیست اصلی تیممان را منتشر میکنیم.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ اردیبهشت ۱۳۹۱
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
لوئیز انریکه: «می خواهیم نشان دهیم که بدون ستاره ها هم قهرمانیم.»

بزرگترین اتفاق نقل و انتقالات نیم فصل لیگ فانتزی، جدایی لیونل مسی و ژاوی هرناندز از جمع آبی و اناری پوشان بود. لوئیز انریکه در کنفرانس خبری پیش از بازی برابر لیورپول، به خبرنگاران چنین گفت: «در فوتبال، همیشه افرادی هستند که به موفقیت دیگران حسادت می کنند و به هر شیوه ای تلاش می کنند تا آن را بی ارزش جلوه دهند؛ افراد "مورینیو صفت" در لیگ ما نیز حضور دارند که چشم دیدن پیروزیهای مقتدرانه بارسا را ندارند. در جلسه ای که یک ماه پیش با بازیکنان داشتم، این پیشنهاد مطرح شد که ستارگان اصلی تیم را برای یک نیم فصل به تیمهای دیگر قرض دهیم تا همه بدانند که موفقیتهای بارسا، به خاطر مکتب آبی و اناری است و نه بازیکنان بزرگش.»

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا این تصمیم فشار زیادی را بر روی بازیکنان بزرگ تیم وارد نخواهد کرد، گفت: «مسی و ژاوی بازیکنان بزرگی هستند. نه تنها در زمین فوتبال؛ آنها انسانهای بزرگی هستند. در حقیقت این خود ژاوی بود که این پیشنهاد را مطرح کرد. آنها برای حفظ اعتبار بارسا حاضرند هر سختی را تحمل کنند.»

در انتها از او در ارتباط با تنها خرید نیم فصل تیم خبر داد. «سرجیو کانالس بازیکنی است که ما همیشه او را می خواستیم. او استعداد خوبی دارد و واقعا حیف بود که در مادرید استعدادش تباه شود. ما او را به بارسا آوردیم و سال آینده، شما بسیار از او خواهید شنید!»

در پایان او طعنه ای به تیمهایی که دست به خریدهای بسیار زده اند، زد و گفت: «هیچ مربی کاربلدی، ترکیب اصلی تیم خود را به یکباره دچار تغییر نمی کند. آن هم در نیم فصل مسابقات!»

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۸ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
خبر فوري نشريه دودراگو : دي متئو بر روي صندل پورتو ؟

زمزمه هايي مبني جانشيني دي متئو به جاي ريوالدو!

در كنفراس خبري امروز اقاي ريوالدو جواب يكي از خبر نگار هايي كه پرسيد ايا حضور ديمتئو در پوررتو شايعه س يا حقيقت اينگونه پاسخ داد :

من همه تلاش خود را در پورتو كردم، دوس ندارم بگويم كه بازيكن نداشتيم قطعا مقصر اصلي امتياز نگرفتن ها من بودم. تيم در نيم فصل تغييرات اساسي داشته استفاده از تركيب هاي جديد،هافبك هاي خلاق و از همه مهمتر تغير در روش بازي بيانگر اين تغييرات بوده. نميدانم تااخر فصل در پورتو ميمانم يا نه چيزي كه مهمترين اوليت من است موفقيت پورتو است. فردا صبح جلسه اي با سران باشگاه داريم مهم نيست كه چه كسي روي نيمكت است مهم موفقيت تيم پورتو است همچنين اين مربي افزود جناب ديمتئو مربي بزرگي است اگه سران باشگاه تشخصي دادند ايشان بهتر از من ميتواند با پورتو نتيجه بگيرد من مشكلي با رفتن ندارم

جلسه سران باشگاه با مربي پورتو فردا ساعت 11 صبح برگذار ميشود.

بايد منتظر بود و ديد سران باشگاه چه تصميمي ميگيرند.

۸ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده

مراسم معارفه بازیکنان جدید بایرن مونیخ:

شب گذشته طی یک مراسم به یاد ماندنی 9 بازیکن جدید بایرن در ورزشگاه مملو از تماشاگر آلیانز آرنا به هواداران معرفی شدند.
در مراسم شب گذشته بازیکنان یک به یک بعد از بردن نامشان در میان ابراز احساسات هوادارن وارد زمین شدند.
در آخر مراسم نیز همه بازیکنان و بعد از بازیکنان هیدینگ سرمربی تیم در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شده و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

گزارش تصویری:

هوگو یوریس

یان ورتونگن، سزار آزپیلیکوئتا، آندره شورله

میکا ریچاردز

مسوت اوزیل

لوئیز گوستاوو

ژوژاک

بورخا والرو

مصاحبه گاس هیدینگ سر مربی باشگاه:
فعالیت خوبی در بازه نقل و انتقالات داشتیم و از تیم راضی ام.

فاعالیت خیلی خوبی در بازه نقل و انتقالات داشتیم و به خوبی نقاط ضعف تیم را پوشش دادیم.
یکی از این نقاط دفاع راست بود که خوشبختانه ریچاردرز به ما اضافه شد که در این پست یکی از بهترین های دنیاست، خیلی خوشحالم که بازیکنی مثل او را در تیم خود میبینم، همچنین باید به سزار آزپیلیکوئتا اشاره کنم که بسیار آینده دار است. متاسفانه مجبور شدیم با کمپانی خداحافظی کنیم که از این بابت خیلی ناراحت هستم، خیلی دوست داشتم وینسنت در تیم بماند ولی این تصمیم خودش بود که به تیم سابقش برگردد، ما هم به تصمیمش احترام گذاشتیم.
به جای کمپانی یان ورتونگن را به خدمت گرفتیم که امیدوارم جای خالی وینسنت را به خوبی پر کند، برایش آرزوی موفقیت دارم.
در نیم فصل اول خلا یک بازیکن بازیساز به شدت در تیم احساس میشد که خوشبختانه موفق شدیم مسوت اوزیل و بورخا والرو را برای این پست بگیریم، البته قرارداد اوزیل قرضی است و امیدواریم بتوانیم با مذاکره با مسئولین رئال بتوانیم در آخر فصل قراردادش را قطعی کنیم.
برای پست هافبک دفاعی نبز لوئیس گوستاوو به ما اضافه شد تا خاوی مارتینز بیشتر استراحت کند.
یک بازیکن تکنیکی و خیلی خوب هم برای پست وینگر چپ به تیم اضافه شده که کسی نیست جز ژوژاک که بازیکن بسیار خوب و آینده داریست.
و بازیکنی که در آینده بیشتر از او میشنوید آندره شورله است که به منظور جانشینی بنزما در فصل بعد در صورتی که با رئال به توافق نرسیم به تیم اضافه شد. 100% در فصل بعد بیشتر از او میشنوید.
و بازیکنی که نباید فراموش شود هوگو یوریس است، از همان بازی اول فصل و با درخششی که داشت و باعث باخت ما مقابل ویارئال شد چشمم را گرفت و توانستیم با یک قرارداد منطقی و باسیار خوب او را از ویارئال به تیم خود بیاوریم.
طبیعتا با آمدن یوریس سیرگیو جایی در تیم نداشت و به صورت قرضی به اتلتیکو مادرید رفت، تام هادلستون هم که نیم فصل اول زیاد برای تیم بازی نکرد با تصمیم خودش از تیم جدا شد برایش آرزوی موفقیت میکنم، الیا نیز که علی رغم فرصت هایی که داشت انتظارات را برآورده نکرد و از نیمکت نشینی در اواخر نیم فصل ناراضی بود و به ویارئال پیوست، برنو نیز با باشگاه به توافق نرسید و قراردادش را تمدید نکردیم، دنیل کاریکو نیز به باشگاه قبلی خود بازگشت و بواتنگ را برگرداندیم.
در کل از نقل و انتقالات خیلی راضی هستم و امیدوارم بتوانیم در آخر فصل جایگاهی خوب در جدول داشته باشیم.

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: ROMAK70
پیام: ۱۱,۸۶۵
عضویت از: ۳ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی
- کرایوف-پویول
- نساجي مازندران
- هلند
گروه:
- کاربران عضو
صبح لیون

بعد مدتها سکوت رسانه ای و نا آشنایی با جو لیگ فانتزی مدیر تیم لیون با خبرات جنجالی خود در کنفرانس مطبوعاتی صبح امروز امید را در دل هواداران زنده کرد محمودی اعلام کرد که از همه هواداران پوزش میخواهم که تیم در ته جدول قرار گرفته است و به همه هواداران قول داد که تا آخر فصل تیم را به میانه های جدول بکشد و عملکرد تیم را در اولین تجربه حضور در لیگ دور از انتظار نمیدانست
-----------------------
و اینک
سرمربی جدید تیم لیون:

پاول ندود

صحبتهای پاول:
با آشنایی که از لیون داشتم قبول کردم که برای اولین تجربه بر روی نیمکت لیون بنشینم
وی صحبتی از اینده تیم و شرایط کنونی نکرد و گفت در هفته های آینده چهره جدیدی از لیون خواهید دید....
وی افزود برای اینکه شرایط تیم بهتر شود با دی بوئر صحبت کردم و او گفت در تمام لحظات کمکت میکنم از الکس خواستم تا یک نیم فصل در در کنارم باشد تا هم در ارنج تیم به من کمک کند هم با تجربه اش در زمین میدان داری کند...
و خرید هایی که در نقل و انتقالات انجام شد را اعلام کرد:
ابراهیم افلای از ایورپول
ساخو از من سیتی
نسری از بارسلون
ون بومل از آرسنال
الکس دلپیرو از آرسنال
نیمار از آرسنال
به طور قرضی به تیم پیوستند
رولاندو از آرسنال
دی سانتیکس از آرسنال
لوگانو از میلان
به طور قطعی به باشگاه پیوستند
وارلا و فالکائو به طور قرضی از تیم جدا شدند
گایتان و الانو هم به طور قرض رفتند و برای آنها آرزوی موفقیت میکنم

وی افزود که تمام تلاشش را میکند تا بتواند افلای را به طور قطعی در تیم نگه دارد و این بستگی به تلاش مالک تیم و مدیر تیم لیورپول دارد خود ابراهیم از اینکه بتواند در ترکیب اصلی بازی کند بسیار خوشحال است

ندود اعلام کرد از جوانان تیم بسیار راضی است و امیدوار است در فصل های آینده حرف های بیشتری برا گفتن داشته باشد

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: Mahi_kocholoo
پیام: ۳,۰۶۶
عضویت از: ۸ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- xavi...... ژاوی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو

آنتونیو لیورنته: «توتی هنوز هم گزینه اول ماست، مسی گزینه طلایی!»

پس از هفته نوزدهم برد 2-1 مقابل بایرن مونیخ نتایج ضعیفی که تیم رم در رویارویی با تیم های اینتر میلان و سویا گرفت و تیم همچنان به باخت های پیاپی خود ادامه می دهد آنتونیو لیورنته همچنان معتقد است که تیم بدون وجود توتی هیچ است.
در این راستا و با توجه به عملکرد توتی در چند بازی اخیر او هنوز چشم امیدی به توتی دارد و دلیل ضعف عملکرد او را نبودن نیروی تغذیه کننده در تیم میداند. او همچنین به ضعف دفاع رم نیز اشاره کرد و در بازه ی نقل و انتقالات خواستار جذب نیروی جوانتر و آماده تر بود.

در طی گفتگویی با سولی مدیر باشگاه رم، تعدادی خرید صورت گرفت که از مهمترین این خرید ها می توان به حضور قرضی مسی تا پایان فصل در این باشگاه اشاره کرد. با وجود کارنامه درخشان لیونل مسی در بارسلونا (رقیبی که تنها با یک گل توسط مسی مقابل رم نتیجه گرفت)، پیش بینی می شود سرعت حمله ها افزایش یافته و توتی نیروی خود را برای درخششی دیگر بازیابد.

شایعه حضور بویان کرکیچ

تیم رم با وجود درخشش بویان کرکیچ، این بازیکن جوان که عملکرد فوق العاده ای در این رقابت ها داشته است حضورش در باشگاه را شایعه ترقی کرد زیرا مدیرباشگاه بارسا به علاوه قرض دادن مسی هیچ صحبتی از رضایت حظور بویان کرکیچ در رم نکرده است و طبق اخبار شنیده شده با نبود مسی کرکیچ در ترکیب اصلی بارسا مشاهده خواهد شد.

خرید نیم فصل

باشگاه همچنین مهاجمین جوان دیگری همچون بن ارفا، کورانی و دفوئه نیز از تیم اتلتیکومادرید انجام داده است و با حضور انسالدی در دفاع و گورکوف به عنوان هافبک، تیم رم دستخوش تغییر عظیمی در ترکیبش خواهد بود.
البته مدیر باشگاه اعلام کرد که از این تغییر ناگهانی در ترکیب و تغییر نتایج زیاد مطمئن نیست ولی از آنجایی که ریسک پذیری بالایی دارد به این کار تن داد. او همچنین خیلی خوش بینانه در رابطه با جایگاه تیم در جدول به صعود و حتی احتمال قهرمانی نیز اشاره کرد!

سکوت همیشه به معنای رضایت نیست. گاهی یعنی خسته ام از اینکه مدام به کسانی که هیچ اهمیتی برای فهمیدن نمی دهند، توضیح دهم.
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده

بهترین دروازه بان بلژیک آخرین خرید بایرن.
پنجره های نقل و انتقالات در حال بسته شدن است.
این در حالی است که بایرن دهمین خرید خود را نیز انجام داد تا جای خالی سیرگیو را که به صورت قرضی به اتلتیکو رفته را پر کند.
تیباوت کورتویس 18 ساله که لقب بهترین دروازه بان بلژیک را یدک میکشد صبح 2 روز گذشته به مونیخ آمد و در تست های پزشکی بایرن شرکت کرد و دیروز در دفتر باشگاه قرارداد 5 ساله خود را با مونیخی ها امضا کرد و به هواداران معرفی شد.

گزارش تصویری:

کورتویس در دفتر باشگاه

مصاحبه کورتویس:
تیباوت کورتویس دیروز در مصاحبه مطبوعاتی که بعد از امضای قرارداد انجام داد خوشحالی خود را از پیوستن به یکی از بزرگترین باشگاههای اروپا ابراز کرد و گفت:
از اینکه به بایرن آمده ام خیلی خوشحالم.
بایرن باشگاه خیلی بزرگی است و امیدوارم بتوانم خودم را در این باشگاه اثبات کنم.
میدانم که کار سختی پیش رو دارم و با وجود دروازه بان هایی چون دخیا و یوریس انتظار بازی در ترکیب اول را ندارم ولی قول میدهم که نهایت تلاشم را برای رقابت بکنم.

مصاحبه با مدیر باشگاه:

حسام بخشی که خبرنگاران در مراسم معارفه 9 بازیکن قبلی موفق به مصاحبه با وی نشدند دیروز در مصاحبه با خبرنگاران در مورد خرید های نیم فصل بایرن صحبت کرد و گفت:

در اول باید از کمیل عزیز تشکر کنم که مسئولیت ایجنت و خرید و فروش ها با او بوده است، که البته من هم در این راستا کمک هایی به او کردم.
در نیم فصل خرید های خوبی داشتیم و تقریبا تمامی خلا های تیم را پوشش دادیم.
مهم تر از آن این است که بازیکنانی عالی و جوان را به خدمت گرفتیم و فکر میکنم میانگین سنی تیم را از نیم فصل اول هم پایین تر آوردیم.
بدترین نکته نقل وانتقالات نیم فصل جدایی کمپانی از ما بود، وینسنت دوست داشت به منچستر سیتی برگردد و ما هم مانعش نشدیم، امیدوارم موفق باشد.
و در آخر هم آرزوی موفقیت برای جوانانم دارم، به امید بازیهای عالی در نیم فصل دوم.

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
نشريه دودراگو : بالاخره روياي هواداران به حقيقت پيوست،دي متئو بر كرسي پورتو بي نام و نشان.

پس از چندهفته پرفراز و نشيب براي تيم پورتو بالاخره دي متئو سرمربي تيم پورتو شد.

دي متئو در كنفراس خبري ديروز از هوادارن خواست: اندكي صبر و تحمل داشته باشيد ما شما را ميفهميم از شما ميخواهيم نگذاريد ارامش پورتو از دست برود،تيم ما در اين برهه از زمان نياز به ارامش براي تسلط كامل بر بازي ها دارد قطعا نيم فصل دوم براي هوادارن شيرين تر است.

وي همچنين از اقدامات سرمربي قبلي كمال تشكر را داشت : ريوالدو سرمربي خوبي است، اقدامات زيادي براي تيم پورتو انجام داده خريد هاي عالي داشته و به خوبي نقاط ضعف تيم را پوشش داده و قطعا خيلي از خريد هاي هوشمندانه او در نيم فصل دوم به كمك تيم مي ايد.

مربي جديد تيم پورتو معتقد است سيستم جديدي كه در نيم فصل دوم استفاده ميكند قطعا تاثير مستقيم در نتيجه هاي اين تيم دارد: سيستم فعلي پورتو نياز به تغيير جدي دارد ما سبك بازيمان را تغيير نميدهيم بلكه سيستم خود را عوض ميكنيم من به اين سيستم بسيار خوش بين هستم با بازيكنانم رابطه دوستانه و عالي دارم اكثر انها را وقتي در ليگ هاي ديگر بازي ميكردند به كلي ميشناختم وقطعا تغيير سيستم از روي بينش و اگاهي از تونايي بازيكن ها است .

وي جلسه را اينگونه پابان داد: نيم فصل دوم به سختي ميجنگيم و تلاش ميكنيم براي كسب نتيجه بهتر.

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: Mahi_kocholoo
پیام: ۳,۰۶۶
عضویت از: ۸ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- xavi...... ژاوی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو

کنفرانس خبری سران رم

توتی: «شاماخ بسیار آماده نشان داده است»

توتی کاپتان رم با اشاره به بازی شاماخ از بازی کنار او ابراز خوشحالی کرد. در حال حاضر توتی 35 ساله که دیگر آمادگی فصل پیش را ندارد بی صبرانه منتظر آمدن مسی است. او دلیل ناکامی های اخیرش را خستگی و نبود مهاجم کافی در تیم بیان کرد.
مدیر رم هنوز هم توتی را مهره ارزشمند رم میداند و معتقد است در موقعیت های لازم عکس العمل خوبی داشته. در مورد حضور او در ترکیب هنوز صحبت قطعی نشده است ولی احنمال حضور او وجود دارد.

مدیر رم همچنین با اشاره به صحبت های مدیر بارسلونا مبنی بر دست کم گرفتن تیم های ایتالیایی گفت: «از صحبت های مدیر بارسلونا تعجب نکردم زیرا تیم های ایتالیایی عملکرد های چشمگیری در این فصل داشته اند و در هر بازی باید شاهد سوپرایزهایی از طرف این تیم ها باشید.»

مدیر باشگاه معتقد است با وجود این بازیکنان هنوز هم امید به بالا رفتن در جدول دارد. او در مورد بازی اخیرشان با منچستر یونایتد به این مورد اشاره کرد : «بازی در دست ما بود و تنها اگر آن اشتباه رخ نمیداد می توانستیم به یکی دیگر از برد هایمان برسیم. تیم منچستر یونایتد تیم قدرتمندی است و از این نتیجه ی مساوی مقابل آنها ناراضی نیستم»

او در مورد بازی آینده خوشبینانه معتقد است که نتیجه خوبی حاصل می شود.

سکوت همیشه به معنای رضایت نیست. گاهی یعنی خسته ام از اینکه مدام به کسانی که هیچ اهمیتی برای فهمیدن نمی دهند، توضیح دهم.
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۹۹,۷۰۶ بازدید
۱۰ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۵۱۱ بازدید
۱۵ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۵۹,۴۷۵ بازدید
۱۶ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۹,۱۵۶ بازدید
۲۶ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۲۳ بازدید
۲۶ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۲۷ بازدید
۲۷ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۸,۳۸۲ بازدید
۲۸ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۱,۰۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۲,۹۲۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۶,۵۱۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۴۳۹ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۷۵ کاربر آنلاین است. (۱۷۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۷۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!